19.01.2020 12:47
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
723: 30-24 (18:41)
722: 21-29 (18:41)
721: 36-23 (18:41)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane Dommere
206 08:00 KB-MB - B Norges Geologiske Undersøkelse 0 - 6 Stabbens sprækeste KB-MB - 1 E3
321 08:00 FB-HA - C Nordesign AS FB-HA 4 - 0 Kværner Verdal FB-HA D2
322 08:00 FB-HA - C Vestnes taxi herre FB-HA 2 - 2 Ruta FB-HA D3 Vitagile banen
365 08:00 TB-MB - A-1/16-1 Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 14 - 26 Nidarvoll skole TB-MB F1A 3T banen
366 08:00 TB-MB - A-1/16-2 AS Byggservice TB-MB - 2 1 - 0 Enable TB-MB D1 Compenso banen
367 08:00 TB-MB - A-1/8-1 Yraguten TB-MB 2 - 1 Sticos TB-MB F2A SEAT banen
392 08:00 MT-MB - A-1/8-2 Buf ballklubb MT-MB  7 - 1 SG Finans MT-MB  E5
396 08:00 MT-MB - A-1/8-6 Bergkrystallene 4 - 8 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E6
397 08:00 MT-MB - A-1/8-7 Flatåsen skole MT-MB 0 - 4 Angry birds MT-MB E4
541 08:00 IB-MB - D FIRE Kristiansund IB-MB 1 - 11 Avinor IB-MB F2B SEAT banen
790 08:00 VB-MB - H Vi prøver 35 - 22 Bouvet Elite F1C
791 08:00 VB-MB - H Sunndal Volleyball 28 - 21 Skretting F1B
1438 08:00 KB-D - A Smurfan 6 - 0 B-GJENGEN KB-D E2
1010 08:15 MT-MB - A-1/8-2 Buf ballklubb MT-MB  6 - 8 SG Finans MT-MB  E6
1018 08:15 MT-MB - A-1/8-6 Bergkrystallene 0 - 3 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E4
1020 08:15 MT-MB - A-1/8-7 Flatåsen skole MT-MB 4 - 1 Angry birds MT-MB E5
1376 08:15 TB-MB - A-1/16-1 Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 3 - 3 Nidarvoll skole TB-MB F2A SEAT banen
1378 08:15 TB-MB - A-1/16-2 AS Byggservice TB-MB - 2 16 - 35 Enable TB-MB F1A 3T banen
1380 08:15 TB-MB - A-1/8-1 Yraguten TB-MB 3 - 1 Sticos TB-MB D1 Compenso banen
213 08:20 KB-MB - E Humerus, Trondheim Kommune KB-MB 5 - 1 Romolslia barnehage KB-MB E3
214 08:20 KB-MB - E Stavsetmyra barnehage KB-MB 0 - 5 Team nyberg KB-MB - 1 E2
298 08:20 VB-MC - A Brundalen skole VB-MC 38 - 23 Kongsberg Klask&Vind VB-MC F1B
470 08:20 VB-D - B Stive fingre Dame VB-D 24 - 23 Lundamo IL VB-D F1C
502 08:20 FB-MB - B Sokna Elektro FB-MB 0 - 4 AS Byggservice FB-MB D2
503 08:20 FB-MB - B Grandiosa Stranda FB-MB 2 - 1 FIRE Kristiansund FB-MB D3 Vitagile banen
540 08:20 IB-MB - D Sport og Trim 2 8 - 2 Vikhammer ungdomsskole IB-MB - 1 F2B SEAT banen
1011 08:30 MT-MB - A-1/8-2 Buf ballklubb MT-MB  2 - 1 SG Finans MT-MB  E4
1019 08:30 MT-MB - A-1/8-6 Bergkrystallene 11 - 1 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E5
1021 08:30 MT-MB - A-1/8-7 Flatåsen skole MT-MB 10 - 0 Angry birds MT-MB E6
1377 08:30 TB-MB - A-1/16-1 Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 1 - 2 Nidarvoll skole TB-MB D1 Compenso banen
1379 08:30 TB-MB - A-1/16-2 AS Byggservice TB-MB - 2 3 - 4 Enable TB-MB F2A SEAT banen
1381 08:30 TB-MB - A-1/8-1 Yraguten TB-MB 25 - 22 Sticos TB-MB F1A 3T banen
205 08:40 KB-MB - B Blodig Alvor KB-MB 3 - 1 Orto team KB-MB E3
319 08:40 FB-HA - C Kværner Verdal FB-HA 2 - 4 Vestnes taxi herre FB-HA D3 Vitagile banen
320 08:40 FB-HA - C Ruta FB-HA 0 - 1 Nordesign AS FB-HA D2
792 08:40 VB-MB - H Skretting 33 - 26 Vi prøver F1C
793 08:40 VB-MB - H Bouvet Elite 13 - 47 Sunndal Volleyball F1B
945 08:40 IB-MB - B Follo brannvesen IB-MB 8 - 4 DNB IB-MB F2B SEAT banen
1426 08:40 KB-D - A B-GJENGEN KB-D 7 - 0 Bynesgjengen 1 og 2 KB-D E2
368 08:45 TB-MB - A-1/8-2 Idrettsfestivalen TB-MB 0 - 2 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 D1 Compenso banen
370 08:45 TB-MB - A-1/8-4 Kattan 3.0 21 - 19 Jakobsli skole TB-MB F1A 3T banen
372 08:45 TB-MB - A-1/8-6 Kosekroken Rangers TB-MB - 1 0 - 1 Flå skole TB-MB F2A SEAT banen
393 08:45 MT-MB - A-1/8-3 COWI BL MT-MB 8 - 7 Sørborgen skole E6
394 08:45 MT-MB - A-1/8-4 Compenso IPS 4 - 1 Ladestien barnehager E4
395 08:45 MT-MB - A-1/8-5 Spesialpost 7 MT-MB - 1 6 - 5 Tambartun barnehage E5
211 09:00 KB-MB - E Romolslia barnehage KB-MB 4 - 2 Stavsetmyra barnehage KB-MB E3
212 09:00 KB-MB - E Team nyberg KB-MB - 1 4 - 1 Humerus, Trondheim Kommune KB-MB E2
223 09:00 FB-HA - B Stubban JR 1 - 8 HK FB-HA D2
300 09:00 VB-MC - A Charlottenlund HVS powerwalkers VB-MC - 1 0 - 1 Kongsberg Klask&Vind VB-MC F1B
475 09:00 VB-D - B Stive fingre Dame VB-D 16 - 33 Ladies in black, VB-D F1C
545 09:00 HB-DB - C Rotløs HB-DB 8 - 10 Adresseavisen HB-DB Kolstad C
877 09:00 HB-DB - D Snellene 2 7 - 6 St Olav HB-DB - 1 Kolstad B
878 09:00 HB-DB - D Heimdalsgjengen HB-DB 9 - 14 Telia Churnbusters Kolstad A
946 09:00 IB-MB - B Rosten skole IB-MB 2 - 11 Happy Ending F2B SEAT banen
1012 09:00 MT-MB - A-1/8-3 COWI BL MT-MB 3 - 2 Sørborgen skole E4
1014 09:00 MT-MB - A-1/8-4 Compenso IPS 2 - 1 Ladestien barnehager E5
1016 09:00 MT-MB - A-1/8-5 Spesialpost 7 MT-MB - 1 4 - 7 Tambartun barnehage E6
1382 09:00 TB-MB - A-1/8-2 Idrettsfestivalen TB-MB 22 - 19 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 F1A 3T banen
1386 09:00 TB-MB - A-1/8-4 Kattan 3.0  0 - 1 Jakobsli skole TB-MB  F2A SEAT banen
1390 09:00 TB-MB - A-1/8-6 Kosekroken Rangers TB-MB - 1  1 - 2 Flå skole TB-MB  D1 Compenso banen
1457 09:00 FB-MA - A Nordbohus FB-MA 1 - 4 Idrettsveien Birkebeinere FB-MA - 1 D3 Vitagile banen
1013 09:15 MT-MB - A-1/8-3 COWI BL MT-MB 5 - 5 Sørborgen skole E5
1015 09:15 MT-MB - A-1/8-4 Compenso IPS 8 - 5 Ladestien barnehager E6
1017 09:15 MT-MB - A-1/8-5 Spesialpost 7 MT-MB - 1 2 - 2 Tambartun barnehage E4
1383 09:15 TB-MB - A-1/8-2 Idrettsfestivalen TB-MB 0 - 4 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 F2A SEAT banen
1387 09:15 TB-MB - A-1/8-4 Kattan 3.0  2 - 0 Jakobsli skole TB-MB  D1 Compenso banen
1391 09:15 TB-MB - A-1/8-6 Kosekroken Rangers TB-MB - 1  22 - 26 Flå skole TB-MB  F1A 3T banen
209 09:20 KB-MB - B Stabbens sprækeste KB-MB - 1 6 - 0 Orto team KB-MB E3
251 09:20 HB-DB - A Snellene HB-DB - 1 6 - 11 St Olav HB-DB - 2 Kolstad C
252 09:20 HB-DB - A Dnb HB-DB 8 - 5 Gaula Røkeri Kolstad B
500 09:20 FB-MB - B AS Byggservice FB-MB 3 - 1 Grandiosa Stranda FB-MB D3 Vitagile banen
501 09:20 FB-MB - B FIRE Kristiansund FB-MB 2 - 3 Sokna Elektro FB-MB D2
537 09:20 IB-MB - D Avinor IB-MB 6 - 1 Sport og Trim 2 F2B SEAT banen
544 09:20 HB-DB - C Spanskymisten Damer 7 - 5 Homlan HB-DB Kolstad A
794 09:20 VB-MB - H Skretting 37 - 19 Bouvet Elite F1B
795 09:20 VB-MB - H Vi prøver 18 - 40 Sunndal Volleyball F1C
1435 09:20 KB-D - A Smurfan 0 - 6 Hjerteknuserne KB-D E2
369 09:30 TB-MB - A-1/8-3 Nidarvoll skole TB-MB 21 - 21 Thora Stormers TB-MB F1A 3T banen 365+1376+1377 |
371 09:30 TB-MB - A-1/8-5 Team Unpredictable TB-MB - 1 5 - 0 Enable TB-MB D1 Compenso banen
373 09:30 TB-MB - A-1/8-7 DFØ Agressorz TB-MB 2 - 4 Grøtte Barnehage TB-MB F2A SEAT banen
391 09:30 MT-MB - A-1/8-1 Team Underdogs 2 - 2 coop regnskap E4
406 09:30 MT-MA - A-1/4-1 Team Bremyk MT-MA - 1 21 - 2 Hegglia E6
1472 09:30 MT-MB - A 1/8-8 Nidarvoll skole MT-MB 1 - 4 Hallset skole MT-MB - 1 E5
210 09:40 KB-MB - B Blodig Alvor KB-MB 4 - 1 Norges Geologiske Undersøkelse E3
216 09:40 KB-MB - E Romolslia barnehage KB-MB 1 - 7 Team nyberg KB-MB - 1 E2
296 09:40 VB-MC - A Kongsberg Klask&Vind VB-MC 32 - 30 DFØ Agressorz VB-MC F1B
323 09:40 FB-HA - C Nordesign AS FB-HA 1 - 1 Vestnes taxi herre FB-HA D2
324 09:40 FB-HA - C Kværner Verdal FB-HA 3 - 6 Ruta FB-HA D3 Vitagile banen
339 09:40 HB-DB - B Utleira HB-DB 8 - 7 Stort forbedringspotensial Kolstad B
340 09:40 HB-DB - B Sintef 8 - 7 Bravida håndball damer Kolstad A
472 09:40 VB-D - B Rosenborg skole 12 - 44 Stive fingre Dame VB-D F1C
536 09:40 IB-MB - D FIRE Kristiansund IB-MB 0 - 6 Vikhammer ungdomsskole IB-MB - 1 F2B SEAT banen
873 09:40 HB-DB - D Heimdalsgjengen HB-DB 3 - 13 St Olav HB-DB - 1 Kolstad C
1008 09:45 MT-MB - A-1/8-1 Team Underdogs 4 - 3 coop regnskap E5
1160 09:45 MT-MA - A-1/4-1 Team Bremyk MT-MA - 1 4 - 1 Hegglia E4
1384 09:45 TB-MB - A-1/8-3 Nidarvoll skole TB-MB 0 - 1 Thora Stormers TB-MB F2A SEAT banen 365+1376+1377 |
1388 09:45 TB-MB - A-1/8-5 Team Unpredictable TB-MB - 1 21 - 22 Enable TB-MB F1A 3T banen
1392 09:45 TB-MB - A-1/8-7 DFØ Agressorz TB-MB 1 - 2 Grøtte Barnehage TB-MB D1 Compenso banen
1534 09:45 MT-MB - A 1/8-8 Nidarvoll skole MT-MB 1 - 9 Hallset skole MT-MB - 1 E6
215 10:00 KB-MB - E Humerus, Trondheim Kommune KB-MB 3 - 3 Stavsetmyra barnehage KB-MB E3
542 10:00 HB-DB - C Homlan HB-DB 8 - 4 Rotløs HB-DB Kolstad C
543 10:00 HB-DB - C Adresseavisen HB-DB 10 - 4 Spanskymisten Damer Kolstad B
582 10:00 VB-MB - G SURTIDO volleyballklubb VB-MB 21 - 33 Stive fingre VB-MB F1B
583 10:00 VB-MB - G ssp VB-MB 33 - 22 TINE Elnesvågen F1C
616 10:00 FB-MA - B Vestnes taxi FB-MA 0 - 2 Feit No More D2
617 10:00 FB-MA - B Visma Collectors AS FB-MA 3 - 1 IBM 2 D3 Vitagile banen
874 10:00 HB-DB - D Telia Churnbusters 9 - 8 Snellene 2 Kolstad A
943 10:00 IB-MB - B Happy Ending 5 - 7 Follo brannvesen IB-MB F2B SEAT banen
1009 10:00 MT-MB - A-1/8-1 Team Underdogs 11 - 4 coop regnskap E6
1161 10:00 MT-MA - A-1/4-1 Team Bremyk MT-MA - 1 6 - 3 Hegglia E5
1385 10:00 TB-MB - A-1/8-3 Nidarvoll skole TB-MB 3 - 1 Thora Stormers TB-MB D1 Compenso banen 365+1376+1377 |
1389 10:00 TB-MB - A-1/8-5 Team Unpredictable TB-MB - 1 4 - 1 Enable TB-MB F2A SEAT banen
1393 10:00 TB-MB - A-1/8-7 DFØ Agressorz TB-MB 19 - 27 Grøtte Barnehage TB-MB F1A 3T banen
1427 10:00 KB-D - A Yraguten 4 - 1 Smurfan E2
1535 10:00 MT-MB - A 1/8-8 Nidarvoll skole MT-MB 4 - 0 Hallset skole MT-MB - 1 E4
360 10:15 TB-MA - Kvartfinale 1 - TB-MA Hoeggen skole 3 - 4 Syltynn F2A SEAT banen
374 10:15 TB-MB - A-1/8-8 COWI BL TB-MB 0 - 3 Stavset skole TB-MB D1 Compenso banen
375 10:15 TB-MB - A-1/4-1 Yraguten TB-MB 19 - 22 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 F1A 3T banen 367+1380+1381 | 368+1382+1383
407 10:15 MT-MA - A-1/4-2 Svea Finans MT-MA 5 - 0 Strindheim hjemmetjeneste MT-MA E4
408 10:15 MT-MA - A-1/4-3 Fallteknikk AS MT-MA 5 - 5 Steindal skole MT-MA E6
409 10:15 MT-MA - A-1/4-4 Kuuurant 1 - 8 Farmakologen MT-MA - 1 E5
207 10:20 KB-MB - B Stabbens sprækeste KB-MB - 1 6 - 1 Blodig Alvor KB-MB E3
249 10:20 HB-DB - A Snellene HB-DB - 1 4 - 9 Dnb HB-DB Kolstad A
250 10:20 HB-DB - A St Olav HB-DB - 2 5 - 7 Gaula Røkeri Kolstad B
341 10:20 HB-DB - B Utleira HB-DB 2 - 8 Sintef Kolstad C
504 10:20 FB-MB - B Sokna Elektro FB-MB 1 - 4 Grandiosa Stranda FB-MB D3 Vitagile banen
505 10:20 FB-MB - B AS Byggservice FB-MB 2 - 1 FIRE Kristiansund FB-MB D2
785 10:20 VB-H - A Skretting VB-H 39 - 18 TINE Elnesvågen F1B
786 10:20 VB-H - A Strømstans VB-H 43 - 13 AxTeam F1C
944 10:20 IB-MB - B DNB IB-MB 5 - 7 Stokkan U. F2B SEAT banen
1430 10:20 KB-D - A Hjerteknuserne KB-D 7 - 0 B-GJENGEN KB-D E2
1120 10:30 TB-MA - Kvartfinale 1 - TB-MA Hoeggen skole 0 - 3 Syltynn D1 Compenso banen
1163 10:30 MT-MA - A-1/4-2 Svea Finans MT-MA 5 - 2 Strindheim hjemmetjeneste MT-MA E5
1164 10:30 MT-MA - A-1/4-3 Fallteknikk AS MT-MA 3 - 2 Steindal skole MT-MA E4
1166 10:30 MT-MA - A-1/4-4 Kuuurant 9 - 4 Farmakologen MT-MA - 1 E6
1394 10:30 TB-MB - A-1/8-8 COWI BL TB-MB 16 - 26 Stavset skole TB-MB F1A 3T banen
1396 10:30 TB-MB - A-1/4-1 Yraguten TB-MB 2 - 3 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 F2A SEAT banen 367+1380+1381 | 368+1382+1383
208 10:40 KB-MB - B Orto team KB-MB 1 - 4 Norges Geologiske Undersøkelse E2
224 10:40 FB-HA - B If Forsikring FB-HA 0 - 0 Rosten skole FB-HA D3 Vitagile banen
342 10:40 HB-DB - B Stort forbedringspotensial 3 - 9 Bravida håndball damer Kolstad A
538 10:40 IB-MB - D Sport og Trim 2 7 - 0 FIRE Kristiansund IB-MB F2B SEAT banen
578 10:40 VB-MB - G ssp VB-MB 14 - 39 Stive fingre VB-MB F1C
579 10:40 VB-MB - G TINE Elnesvågen 21 - 31 SURTIDO volleyballklubb VB-MB F1B
875 10:40 HB-DB - D Snellene 2 9 - 5 Heimdalsgjengen HB-DB Kolstad C
876 10:40 HB-DB - D St Olav HB-DB - 1 10 - 4 Telia Churnbusters Kolstad B
1433 10:40 KB-D - A Bynesgjengen 1 og 2 KB-D 1 - 3 Smurfan E3
1461 10:40 FB-MA - A VINNERLAGET FB-MA - 1 1 - 2 Geitspranget D2
1121 10:45 TB-MA - Kvartfinale 1 - TB-MA Hoeggen skole 20 - 17 Syltynn F1A 3T banen
1162 10:45 MT-MA - A-1/4-2 Svea Finans MT-MA 13 - 4 Strindheim hjemmetjeneste MT-MA E6
1165 10:45 MT-MA - A-1/4-3 Fallteknikk AS MT-MA 2 - 3 Steindal skole MT-MA E5
1167 10:45 MT-MA - A-1/4-4 Kuuurant 2 - 3 Farmakologen MT-MA - 1 E4
1395 10:45 TB-MB - A-1/8-8 COWI BL TB-MB 3 - 0 Stavset skole TB-MB F2A SEAT banen
1397 10:45 TB-MB - A-1/4-1 Yraguten TB-MB 0 - 1 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 D1 Compenso banen 367+1380+1381 | 368+1382+1383
248 11:00 HB-DB - A Gaula Røkeri 3 - 6 Snellene HB-DB - 1 Kolstad C
361 11:00 TB-MA - Kvartfinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 2 - 0 Heimdal Indoor TB-MA F2A SEAT banen
376 11:00 TB-MB - A-1/4-2 Nidarvoll skole TB-MB 23 - 16 Kattan 3.0 F1A 3T banen 369+1384+1385 | 370+1386+1387
377 11:00 TB-MB - A-1/4-3 Team Unpredictable TB-MB - 1 1 - 0 Flå skole TB-MB D1 Compenso banen 371+1388+1389 | 372+1390+1391
399 11:00 MT-MB - A-1/4-1 Team Underdogs 9 - 1 Buf ballklubb MT-MB E6 391+1008+1009 | 392+1010+1011
400 11:00 MT-MB - A-1/4-2 COWI BL MT-MB 1 - 5 Compenso IPS E5 393+1012+1013 | 394+1014+1015
401 11:00 MT-MB - A-1/4-3 Tambartun barnehage 3 - 3 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E4 395+1016+1017 | 396+1018+1019
539 11:00 IB-MB - D Vikhammer ungdomsskole IB-MB - 1 5 - 9 Avinor IB-MB F2B SEAT banen
546 11:00 HB-DB - C Spanskymisten Damer 7 - 1 Rotløs HB-DB Kolstad A
547 11:00 HB-DB - C Homlan HB-DB 4 - 6 Adresseavisen HB-DB Kolstad B
685 11:00 KB-MB - A-1/16-3 Team nyberg KB-MB - 1 4 - 2 Em1 Brokers - 2 E2
688 11:00 KB-MB - A-1/16-6 Humerus, Trondheim Kommune KB-MB 2 - 5 BN Bank - 1 E3
919 11:00 FB-DA - C Barbeint FB-DA 0 - 1 B-GJENGEN FB-DA D2
920 11:00 FB-DA - C Horghønanj 7 - 1 Ebixas angels FB-DA D3 Vitagile banen
1447 11:00 VB-H - B Sparebank 1 SMN 40 - 16 Axteam 2 F1C
1448 11:00 VB-H - B Asko 13 - 45 Melhus oldboys VB-H - 1 F1B
1022 11:15 MT-MB - A-1/4-1 Team Underdogs 2 - 0 Buf ballklubb MT-MB E4 391+1008+1009 | 392+1010+1011
1024 11:15 MT-MB - A-1/4-2 COWI BL MT-MB 7 - 13 Compenso IPS E6 393+1012+1013 | 394+1014+1015
1026 11:15 MT-MB - A-1/4-3 Tambartun barnehage 3 - 3 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E5 395+1016+1017 | 396+1018+1019
1122 11:15 TB-MA - Kvartfinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 1 - 5 Heimdal Indoor TB-MA D1 Compenso banen
1398 11:15 TB-MB - A-1/4-2 Nidarvoll skole TB-MB 1 - 0 Kattan 3.0 F2A SEAT banen 369+1384+1385 | 370+1386+1387
1400 11:15 TB-MB - A-1/4-3 Team Unpredictable TB-MB - 1 24 - 21 Flå skole TB-MB F1A 3T banen 371+1388+1389 | 372+1390+1391
247 11:20 HB-DB - A Dnb HB-DB 11 - 5 St Olav HB-DB - 2 Kolstad A
337 11:20 HB-DB - B Stort forbedringspotensial 9 - 6 Sintef Kolstad C
338 11:20 HB-DB - B Bravida håndball damer 10 - 3 Utleira HB-DB Kolstad B
618 11:20 FB-MA - B Vestnes taxi FB-MA 4 - 0 Visma Collectors AS FB-MA D2
619 11:20 FB-MA - B Feit No More 5 - 1 IBM 2 D3 Vitagile banen
781 11:20 VB-H - A Strømstans VB-H 38 - 18 TINE Elnesvågen F1B
782 11:20 VB-H - A AxTeam 18 - 37 Skretting VB-H F1C
948 11:20 IB-MB - B Stokkan U. 1 - 4 Follo brannvesen IB-MB F2B SEAT banen
1478 11:20 KB-MB - A 1/16-11 Stabbens sprækeste KB-MB - 1 1 - 4 Compenso IPS E3
1023 11:30 MT-MB - A-1/4-1 Team Underdogs 2 - 4 Buf ballklubb MT-MB E5 391+1008+1009 | 392+1010+1011
1025 11:30 MT-MB - A-1/4-2 COWI BL MT-MB 1 - 2 Compenso IPS E4 393+1012+1013 | 394+1014+1015
1027 11:30 MT-MB - A-1/4-3 Tambartun barnehage 9 - 8 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E6 395+1016+1017 | 396+1018+1019
1123 11:30 TB-MA - Kvartfinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 25 - 9 Heimdal Indoor TB-MA F1A 3T banen
1399 11:30 TB-MB - A-1/4-2 Nidarvoll skole TB-MB 2 - 0 Kattan 3.0 D1 Compenso banen 369+1384+1385 | 370+1386+1387
1401 11:30 TB-MB - A-1/4-3 Team Unpredictable TB-MB - 1 4 - 4 Flå skole TB-MB F2A SEAT banen 371+1388+1389 | 372+1390+1391
580 11:40 VB-MB - G SURTIDO volleyballklubb VB-MB 26 - 26 ssp VB-MB F1C
581 11:40 VB-MB - G Stive fingre VB-MB 37 - 15 TINE Elnesvågen F1B
683 11:40 KB-MB - A-1/16-1 Blodig Alvor KB-MB 2 - 2 Laderampen E2
879 11:40 HB-DA - A Marias Kjøkken HB-DA 8 - 7 Danske bank HB-DA Kolstad C
880 11:40 HB-DA - A DNB Oslo B.i.l 9 - 3 BISi håndball Kolstad B
881 11:40 HB-DA - A Undercover 11 - 9 NTNU HB-DA Kolstad A
923 11:40 FB-DA - C Ebixas angels FB-DA 0 - 8 B-GJENGEN FB-DA D3 Vitagile banen
924 11:40 FB-DA - C Barbeint FB-DA 1 - 1 Horghønanj D2
947 11:40 IB-MB - B DNB IB-MB 7 - 2 Rosten skole IB-MB F2B SEAT banen
1477 11:40 KB-MB - A 1/16-12 Bayer Lever Kosen 1 - 6 Stavset skole KB-MB E3
355 11:45 TB-D - Kvartfinale 1 - TB-D Sjetne Rosa Panthers 28 - 13 Team TL TB-D - 1 F1A 3T banen
362 11:45 TB-MA - Semifinale 1 - TB-MA Telenor 3 - 2 Syltynn F2A SEAT banen
378 11:45 TB-MB - A-1/4-4 Grøtte Barnehage TB-MB 1 - 6 Stavset skole TB-MB D1 Compenso banen 373+1392+1393 | 374+1394+1395
402 11:45 MT-MB - A-1/4-4 Flatåsen skole MT-MB  2 - 1 Nidarvoll skole MT-MB  E4 397+1020+1021 | 1472+1534+1535
410 11:45 MT-MA - A-1/2-1 Team Bremyk MT-MA - 1 6 - 3 Svea Finans MT-MA E5 406+1160+1161 | 407+1162+1163
411 11:45 MT-MA - A-1/2-2 Fallteknikk AS MT-MA 5 - 2 Farmakologen MT-MA - 1 E6 408+1164+1165 | 409+1166+1167
614 12:00 FB-MA - B Feit No More 6 - 0 Visma Collectors AS FB-MA D3 Vitagile banen
615 12:00 FB-MA - B IBM 2 0 - 6 Vestnes taxi FB-MA D2
1028 12:00 MT-MB - A-1/4-4 Flatåsen skole MT-MB  7 - 1 Nidarvoll skole MT-MB  E5 397+1020+1021 | 1472+1534+1535
1124 12:00 TB-MA - Semifinale 1 - TB-MA Telenor 0 - 4 Syltynn D1 Compenso banen
1168 12:00 MT-MA - A-1/2-1 Team Bremyk MT-MA - 1 9 - 8 Svea Finans MT-MA E6 406+1160+1161 | 407+1162+1163
1170 12:00 MT-MA - A-1/2-2 Fallteknikk AS MT-MA 2 - 2 Farmakologen MT-MA - 1 E4 408+1164+1165 | 409+1166+1167
1234 12:00 TB-D - Kvartfinale 1 - TB-D Sjetne Rosa Panthers 4 - 2 Team TL TB-D - 1 F2A SEAT banen
1402 12:00 TB-MB - A-1/4-4 Grøtte Barnehage TB-MB 14 - 25 Stavset skole TB-MB F1A 3T banen 373+1392+1393 | 374+1394+1395
1449 12:00 VB-H - B Melhus oldboys VB-H - 1 21 - 30 Sparebank 1 SMN F1B
1450 12:00 VB-H - B Axteam 2 38 - 19 Asko F1C
1474 12:00 KB-MB - A 1/16-10 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS KB-MB 6 - 1 St. Olavs Sp3 E2
1476 12:00 KB-MB - A 1/16-9 IDÉ fear none House of Brands KB-MB 3 - 2 DNB, Hunting high and low E3
1549 12:00 HB-HA - A Team86 9 - 11 Creamteam 87 Kolstad A
1550 12:00 HB-HA - A Sørsia Oldstars 8 - 5 Spanskymisten Herrer HB-HA Kolstad B
1551 12:00 HB-HA - A Bravida 13 - 6 NTNU HB-HA Kolstad C
1029 12:15 MT-MB - A-1/4-4 Flatåsen skole MT-MB  8 - 2 Nidarvoll skole MT-MB  E6 397+1020+1021 | 1472+1534+1535
1125 12:15 TB-MA - Semifinale 1 - TB-MA Telenor 26 - 10 Syltynn F1A 3T banen
1169 12:15 MT-MA - A-1/2-1 Team Bremyk MT-MA - 1 0 - 4 Svea Finans MT-MA E4 406+1160+1161 | 407+1162+1163
1171 12:15 MT-MA - A-1/2-2 Fallteknikk AS MT-MA 2 - 1 Farmakologen MT-MA - 1 E5 408+1164+1165 | 409+1166+1167
1235 12:15 TB-D - Kvartfinale 1 - TB-D Sjetne Rosa Panthers 0 - 2 Team TL TB-D - 1 D1 Compenso banen
1403 12:15 TB-MB - A-1/4-4 Grøtte Barnehage TB-MB 3 - 1 Stavset skole TB-MB F2A SEAT banen 373+1392+1393 | 374+1394+1395
660 12:20 HB-DB - A-1/4-1 Dnb HB-DB  6 - 7 Snellene 2  Kolstad C
661 12:20 HB-DB - A-1/4-2 Bravida håndball damer  13 - 8 Spanskymisten Damer  Kolstad A
662 12:20 HB-DB - A-1/4-3 Adresseavisen HB-DB  7 - 6 Sintef  Kolstad B
675 12:20 IB-MB - A 1/8-2 Sport og Trim 1 7 - 6 Sørborgen skole IB-MB - 1 F2B SEAT banen
783 12:20 VB-H - A Skretting VB-H 25 - 19 Strømstans VB-H F1B
784 12:20 VB-H - A TINE Elnesvågen 33 - 21 AxTeam F1C
861 12:20 KB-D - A-1/2-1 Hjerteknuserne KB-D 6 - 0 B-GJENGEN KB-D E3
862 12:20 KB-D - A-1/2-2 Smurfan 2 - 5 Yraguten E2
921 12:20 FB-DA - C Ebixas angels FB-DA 0 - 12 Barbeint FB-DA D2
922 12:20 FB-DA - C B-GJENGEN FB-DA 2 - 0 Horghønanj D3 Vitagile banen
356 12:30 TB-D - Kvartfinale 2 - TB-D Sjetne hot shots 7 - 39 Sparebank 1 SMN TB-D F1A 3T banen
363 12:30 TB-MA - Semifinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 0 - 3 Ugla skole TB-MA F2A SEAT banen 361+1122+1123 |
379 12:30 TB-MB - A-1/2-1 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 2 - 1 Nidarvoll skole TB-MB D1 Compenso banen 375+1396+1397 | 376+1398+1399
643 12:40 FB-MA - A-1/2-1 VINNERLAGET FB-MA - 1 5 - 1 Vestnes taxi FB-MA D3 Vitagile banen
644 12:40 FB-MA - A-1/2-2 Feit No More 1 - 0 Geitspranget D2
663 12:40 HB-DB - A-1/4-4 St Olav HB-DB - 1  8 - 4 St Olav HB-DB - 2  Kolstad C
674 12:40 IB-MB - A 1/8-1 Happy Ending 3 - 0 Adresseavisen IB-MB F2B SEAT banen
684 12:40 KB-MB - A-1/16-2 Atea KB-MB 0 - 6 Squaden E2
883 12:40 HB-DA - A NTNU HB-DA 10 - 15 Marias Kjøkken HB-DA Kolstad B
893 12:40 HB-DA - A Undercover 7 - 7 DNB Oslo B.i.l Kolstad A
1451 12:40 VB-H - B Melhus oldboys VB-H - 1 44 - 11 Axteam 2 F1C
1452 12:40 VB-H - B Sparebank 1 SMN 46 - 18 Asko F1B
1473 12:40 KB-MB - A 1/16-13 Ni Muser KB-MB - 1 1 - 5 Nidarvoll skole KB-MB E3
403 12:45 MT-MB - A-1/2-1 Team Underdogs 4 - 5 Compenso IPS E5 399+1022+1023 | 400+1024+1025
404 12:45 MT-MB - A-1/2-2 Tambartun barnehage 1 - 3 Flatåsen skole MT-MB E4 401+1026+1027 | 402+1028+1029
412 12:45 MT-MA - A-F Svea Finans MT-MA 2 - 14 Fallteknikk AS MT-MA E6 410+1168+1169 | 411+1170+1171
1126 12:45 TB-MA - Semifinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 0 - 4 Ugla skole TB-MA D1 Compenso banen 361+1122+1123 |
1236 12:45 TB-D - Kvartfinale 2 - TB-D Sjetne hot shots 7 - 0 Sparebank 1 SMN TB-D F2A SEAT banen
1404 12:45 TB-MB - A-1/2-1 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 16 - 21 Nidarvoll skole TB-MB F1A 3T banen 375+1396+1397 | 376+1398+1399
620 13:00 FB-DA - A-1/4-1 Kræsj 0 - 1 Helt Innafor D2
621 13:00 FB-DA - A-1/4-2 Leikåss FB-DA 2 - 0 Barbeint FB-DA D3 Vitagile banen
689 13:00 KB-MB - A-1/16-7 Sit BIL 0 - 6 Storsleggene KB-MB E3
817 13:00 VB-MB - A 1/16-1 Rosenborg skole 1 20 - 29 Skretting F1B
818 13:00 VB-MB - A 1/16-2 Rosenborg skole 2 32 - 25 NAV F1C
863 13:00 KB-D - A-F Hjerteknuserne KB-D 5 - 3 Yraguten E2
886 13:00 HB-DA - A Danske bank HB-DA 9 - 9 BISi håndball Kolstad C
953 13:00 IB-MB - A 1/8-2 Sport og Trim 2 3 - 5 Stokkan U. F2B SEAT banen
1030 13:00 MT-MB - A-1/2-1 Team Underdogs 4 - 6 Compenso IPS E6 399+1022+1023 | 400+1024+1025
1032 13:00 MT-MB - A-1/2-2 Tambartun barnehage 1 - 5 Flatåsen skole MT-MB E5 401+1026+1027 | 402+1028+1029
1127 13:00 TB-MA - Semifinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 30 - 12 Ugla skole TB-MA F1A 3T banen 361+1122+1123 |
1172 13:00 MT-MA - A-F Svea Finans MT-MA 3 - 1 Fallteknikk AS MT-MA E4 410+1168+1169 | 411+1170+1171
1237 13:00 TB-D - Kvartfinale 2 - TB-D Sjetne hot shots 0 - 1 Sparebank 1 SMN TB-D D1 Compenso banen
1405 13:00 TB-MB - A-1/2-1 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1  3 - 2 Nidarvoll skole TB-MB  F2A SEAT banen 375+1396+1397 | 376+1398+1399
1546 13:00 HB-HA - A Team86 11 - 7 Sørsia Oldstars Kolstad A
1547 13:00 HB-HA - A NTNU HB-HA 7 - 14 Creamteam 87 Kolstad B
380 13:15 TB-MB - A-1/2-2 Team Unpredictable TB-MB - 1 0 - 4 Stavset skole TB-MB D1 Compenso banen 377+1400+1401 | 378+1402+1403
611 13:15 TB-H - A-1/2-1 Rosenborg skole 0 - 7 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H F2A SEAT banen
612 13:15 TB-H - A-1/2-2 Tieto Oilers TB-H - 1 22 - 22 Charlottenlund barneskole TB-H - 1 F1A 3T banen
1031 13:15 MT-MB - A-1/2-1 Team Underdogs 1 - 3 Compenso IPS E4 399+1022+1023 | 400+1024+1025
1033 13:15 MT-MB - A-1/2-2 Tambartun barnehage 4 - 8 Flatåsen skole MT-MB E6 401+1026+1027 | 402+1028+1029
1173 13:15 MT-MA - A-F Svea Finans MT-MA 4 - 3 Fallteknikk AS MT-MA E5 410+1168+1169 | 411+1170+1171
627 13:20 FB-HA - A-1/8-3 Nordesign AS FB-HA 2 - 1 HENT fotball herrer 1 D3 Vitagile banen
628 13:20 FB-HA - A-1/8-4 Vestnes taxi herre FB-HA 0 - 3 FC Kottum D2
664 13:20 HB-DB - A-1/2-1 Snellene 2  5 - 6 Bravida håndball damer  Kolstad A
665 13:20 HB-DB - A-1/2-2 Adresseavisen HB-DB 9 - 6 St Olav HB-DB - 1 Kolstad B
670 13:20 IB-MB - A-1/4-4 Avinor IB-MB 3 - 4 Follo brannvesen IB-MB F2B SEAT banen
690 13:20 KB-MB - A-1/16-8 Asko - 2 1 - 3 Asko - 1 E2
819 13:20 VB-MB - A 1/16-3 TINE Tunga 3 26 - 29 Trekanten Tigers F1B
820 13:20 VB-MB - A 1/16-4 SURTIDO volleyballklubb VB-MB 36 - 21 Gimse skole F1C
1475 13:20 KB-MB - A 1/16-14 Femur, Trondheim Kommune KB-MB 4 - 1 KATTAN E3
1548 13:20 HB-HA - A Bravida 8 - 4 Spanskymisten Herrer HB-HA Kolstad C
1268 13:30 TB-H - A-1/2-1 Rosenborg skole 1 - 2 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H D1 Compenso banen
1270 13:30 TB-H - A-1/2-2 Tieto Oilers TB-H - 1 1 - 4 Charlottenlund barneskole TB-H - 1 F2A SEAT banen
1406 13:30 TB-MB - A-1/2-2 Team Unpredictable TB-MB - 1 19 - 21 Stavset skole TB-MB F1A 3T banen 377+1400+1401 | 378+1402+1403
622 13:40 FB-DA - A-1/2-1 Helt Innafor 4 - 0 B-GJENGEN FB-DA D2
623 13:40 FB-DA - A-1/2-2 Leikåss FB-DA 3 - 0 Lindenwood Lady Lions FB-DA D3 Vitagile banen
669 13:40 IB-MB - A-1/4-3 Leftovers IB-MB 7 - 6 Sport og Trim 1 F2B SEAT banen
686 13:40 KB-MB - A-1/16-4 BN Bank - 2 3 - 4 NAYS E2
687 13:40 KB-MB - A-1/16-5 Ballsn Tits 0 - 7 Kongsveien Barnehage E3
724 13:40 VB-MC - A-1/8-1 Brundalen skole VB-MC 35 - 22 Rehabs United F1B
731 13:40 VB-MC - A-1/8-8 Telia Churnbusters 37 - 24 Kongsberg Klask&Vind VB-MC F1C
884 13:40 HB-DA - A BISi håndball 6 - 8 Undercover Kolstad A
889 13:40 HB-DA - A DNB Oslo B.i.l 8 - 8 Marias Kjøkken HB-DA Kolstad B
892 13:40 HB-DA - A NTNU HB-DA 5 - 9 Danske bank HB-DA Kolstad C
405 13:45 MT-MB - A-F Compenso IPS  1 - 6 Flatåsen skole MT-MB  E5 403+1030+1031 | 404+1032+1033
1269 13:45 TB-H - A-1/2-1 Rosenborg skole 37 - 5 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H F1A 3T banen
1271 13:45 TB-H - A-1/2-2 Tieto Oilers TB-H - 1 0 - 1 Charlottenlund barneskole TB-H - 1 D1 Compenso banen
1407 13:45 TB-MB - A-1/2-2 Team Unpredictable TB-MB - 1 5 - 2 Stavset skole TB-MB F2A SEAT banen 377+1400+1401 | 378+1402+1403
357 14:00 TB-D - Semifinale 1 - TB-D Byåsen skole TB-D 25 - 15 Sjetne Rosa Panthers F1A 3T banen
358 14:00 TB-D - Semifinale 2 - TB-D Sparebank 1 SMN TB-D  2 - 3 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1  F2A SEAT banen 356+1236+1237 |
364 14:00 TB-MA - Finale TB-MA Syltynn 2 - 1 Ugla skole TB-MA D1 Compenso banen 362+1124+1125 | 363+1126+1127
645 14:00 FB-MA - A-F VINNERLAGET FB-MA - 1 1 - 0 Feit No More D2
667 14:00 IB-MB - A-1/4-1 Hallset skole IB-MB - 1 0 - 9 Happy Ending F2B SEAT banen
692 14:00 KB-MB - A-1/8-2 Squaden 0 - 6 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS KB-MB E2
696 14:00 KB-MB - A-1/8-6 BN Bank - 1 4 - 2 Femur, Trondheim Kommune KB-MB E3
728 14:00 VB-MC - A-1/8-5 Saupstad killers 12 - 42 FireTrondheim VB-MC -2 F1C
729 14:00 VB-MC - A-1/8-6 RamBIL 24 - 31 Trolla IL F1B
1034 14:00 MT-MB - A-F Compenso IPS  4 - 8 Flatåsen skole MT-MB  E6 403+1030+1031 | 404+1032+1033
1466 14:00 FB-HA - A 1/8-6 Prosjektutvikling Ballers 4 - 3 Kattem Legends FB-HA - 1 D3 Vitagile banen
1543 14:00 HB-HA - A Sørsia Oldstars 6 - 7 NTNU HB-HA Kolstad A
1544 14:00 HB-HA - A Spanskymisten Herrer HB-HA 4 - 14 Team86 Kolstad B
1545 14:00 HB-HA - A Creamteam 87 8 - 9 Bravida Kolstad C
1035 14:15 MT-MB - A-F Compenso IPS  2 - 2 Flatåsen skole MT-MB  E4 403+1030+1031 | 404+1032+1033
1128 14:15 TB-MA - Finale TB-MA Syltynn 11 - 30 Ugla skole TB-MA F1A 3T banen 362+1124+1125 | 363+1126+1127
1238 14:15 TB-D - Semifinale 1 - TB-D Byåsen skole TB-D 0 - 1 Sjetne Rosa Panthers F2A SEAT banen
1240 14:15 TB-D - Semifinale 2 - TB-D Sparebank 1 SMN TB-D  1 - 0 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1  D1 Compenso banen 356+1236+1237 |
626 14:20 FB-HA - A-1/8-2 Fornybar IL FB-HA 2 - 1 Asko D3 Vitagile banen
666 14:20 HB-DB - A-F Bravida håndball damer 13 - 5 Adresseavisen HB-DB Kolstad C
668 14:20 IB-MB - A-1/4-2 Samspilt IB-MB 5 - 3 Stokkan U. F2B SEAT banen
691 14:20 KB-MB - A-1/8-1 Laderampen 1 - 5 IDÉ fear none House of Brands KB-MB E3
693 14:20 KB-MB - A-1/8-3 Team nyberg KB-MB - 1 4 - 2 Nidarvoll skole KB-MB E2
726 14:20 VB-MC - A-1/8-3 Bayer Lever Kosen 18 - 37 St. Olavs Nitro F1B
730 14:20 VB-MC - A-1/8-7 Fire Trondheim VB-MC - 1 31 - 23 Kamerater VB-MC F1C
1465 14:20 FB-HA - A 1/8-5 Solvinge BIL 2 0 - 2 HK FB-HA D2
1129 14:30 TB-MA - Finale TB-MA Syltynn 2 - 5 Ugla skole TB-MA F2A SEAT banen 362+1124+1125 | 363+1126+1127
1239 14:30 TB-D - Semifinale 1 - TB-D Byåsen skole TB-D 2 - 0 Sjetne Rosa Panthers D1 Compenso banen
1241 14:30 TB-D - Semifinale 2 - TB-D Sparebank 1 SMN TB-D  26 - 8 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1  F1A 3T banen 356+1236+1237 |
624 14:40 FB-DA - A-F Helt Innafor 2 - 1 Leikåss FB-DA D3 Vitagile banen
625 14:40 FB-HA - A-1/8-1 Menn i helse FB-HA 5 - 2 Sparebank 1 SMN D2
672 14:40 IB-MB - A-1/2-2 Leftovers IB-MB 4 - 2 Follo brannvesen IB-MB F2B SEAT banen
697 14:40 KB-MB - A-1/8-7 Storsleggene KB-MB 6 - 0 Stavset skole KB-MB E2
698 14:40 KB-MB - A-1/8-8 Asko - 1 2 - 4 Compenso IPS E3
725 14:40 VB-MC - A-1/8-2 FIRE Stjørdal VB-MC 25 - 35 Soldi VB-MC F1C
727 14:40 VB-MC - A-1/8-4 Columna VB-MC 32 - 29 Hemit BIL F1B
882 14:40 HB-DA - A Danske bank HB-DA 6 - 7 DNB Oslo B.i.l Kolstad C
887 14:40 HB-DA - A Marias Kjøkken HB-DA 8 - 10 Undercover Kolstad A
888 14:40 HB-DA - A BISi håndball 13 - 6 NTNU HB-DA Kolstad B
359 15:00 TB-D - Finale TB-D Byåsen skole TB-D  1 - 1 Sparebank 1 SMN TB-D  F2A SEAT banen 357+1238+1239 | 358+1240+1241
381 15:00 TB-MB - A-F Charlottenlund barneskole TB-MB - 1  0 - 3 Stavset skole TB-MB  D1 Compenso banen 379+1404+1405 | 380+1406+1407
613 15:00 TB-H - A-F Rosenborg skole 24 - 16 Charlottenlund barneskole TB-H - 1 F1A 3T banen 611+1268+1269 | 612+1270+1271
671 15:00 IB-MB - A-1/2-1 Happy Ending 6 - 4 Samspilt IB-MB F2B SEAT banen
694 15:00 KB-MB - A-1/8-4 NAYS 5 - 2 Uståsen KB-MB E3
695 15:00 KB-MB - A-1/8-5 Kongsveien Barnehage 2 - 5 Titsn Balls E2
714 15:00 VB-MB - A-1/8-6 Trondheimslærerne VB-MA 24 - 26 Svanholm Six feet above VB-MB F1B
715 15:00 VB-MB - A-1/8-7 Idrettsfestivalen VB-MB - 1 16 - 32 SURTIDO volleyballklubb VB-MB F1C
1467 15:00 FB-HB - A 1/8-1 Betonmast A 1 - 3 Bouvet Elite D2
1468 15:00 FB-HB - A 1/8-2 Grandiosa Stranda FB-HB 4 - 0 Consto Midt-Norge - 1 D3 Vitagile banen
1540 15:00 HB-HA - A Spanskymisten Herrer HB-HA 9 - 17 NTNU HB-HA Kolstad A
1541 15:00 HB-HA - A Sørsia Oldstars 6 - 9 Creamteam 87 Kolstad B
1542 15:00 HB-HA - A Team86 7 - 9 Bravida Kolstad C
1242 15:15 TB-D - Finale TB-D Byåsen skole TB-D  2 - 4 Sparebank 1 SMN TB-D  D1 Compenso banen 357+1238+1239 | 358+1240+1241
1272 15:15 TB-H - A-F Rosenborg skole 0 - 2 Charlottenlund barneskole TB-H - 1 F2A SEAT banen 611+1268+1269 | 612+1270+1271
1408 15:15 TB-MB - A-F Charlottenlund barneskole TB-MB - 1  22 - 20 Stavset skole TB-MB  F1A 3T banen 379+1404+1405 | 380+1406+1407
646 15:20 FB-MB - A-1/4-1 AS Byggservice FB-MB 6 - 0 LT Skala D3 Vitagile banen
699 15:20 KB-MB - A-1/4-1 IDÉ fear none House of Brands KB-MB 4 - 2 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS KB-MB E2
702 15:20 KB-MB - A-1/4-4 Storsleggene KB-MB 2 - 1 Compenso IPS E3
712 15:20 VB-MB - A-1/8-4 Enable 20 - 37 Siemenslaget VB-MA F1B
716 15:20 VB-MB - A-1/8-8 Sunndal Volleyball 40 - 13 Tanem skole VB-MB F1C
885 15:20 HB-DA - A NTNU HB-DA 6 - 10 DNB Oslo B.i.l Kolstad C
890 15:20 HB-DA - A Undercover 6 - 6 Danske bank HB-DA Kolstad B
891 15:20 HB-DA - A BISi håndball 8 - 13 Marias Kjøkken HB-DA Kolstad A
1453 15:20 FB-MB - A 1/4-3 BN Bank 1 - 2 Grandiosa Stranda FB-MB D2
1243 15:30 TB-D - Finale TB-D Byåsen skole TB-D  13 - 21 Sparebank 1 SMN TB-D  F1A 3T banen 357+1238+1239 | 358+1240+1241
1273 15:30 TB-H - A-F Rosenborg skole 0 - 3 Charlottenlund barneskole TB-H - 1 D1 Compenso banen 611+1268+1269 | 612+1270+1271
1409 15:30 TB-MB - A-F Charlottenlund barneskole TB-MB - 1  1 - 4 Stavset skole TB-MB  F2A SEAT banen 379+1404+1405 | 380+1406+1407
631 15:40 FB-HA - A-1/4-3 FC Kottum 1 - 2 Fc Strækk FB-HA D3 Vitagile banen
632 15:40 FB-HA - A-1/4-4 HK FB-HA 2 - 3 Prosjektutvikling Ballers D2
673 15:40 IB-MB - A-F Happy Ending 5 - 4 Leftovers IB-MB F2B SEAT banen
678 15:40 KB-MA - A-1/4-3 St. Olavs Hjerteknuserne KB-MA 3 - 4 Adresseavisen KB-MA E4
700 15:40 KB-MB - A-1/4-2 Team nyberg KB-MB - 1 4 - 2 NAYS E3
701 15:40 KB-MB - A-1/4-3 Titsn Balls 5 - 3 BN Bank - 1 E2
711 15:40 VB-MB - A-1/8-3 Rosenborg skole 2 18 - 39 Stive fingre VB-MB F1C
713 15:40 VB-MB - A-1/8-5 Trekanten Tigers 30 - 23 NTNU/SINTEF BIL VB-MB F1B
1537 15:40 HB-HA - A Creamteam 87 9 - 3 Spanskymisten Herrer HB-HA Kolstad A
1538 15:40 HB-HA - A NTNU HB-HA 13 - 7 Team86 Kolstad B
1539 15:40 HB-HA - A Bravida 9 - 9 Sørsia Oldstars Kolstad C
636 16:00 FB-HB - A-1/4-1 Butikkfinans FB-HB 1 - 0 Bouvet Elite D1 Compenso banen
647 16:00 FB-MB - A-1/4-2 Tonstad skole FB-MB  2 - 3 Orkla Sparebank  D3 Vitagile banen
657 16:00 HB-DA - A-1/2-1 DNB Oslo B.i.l 8 - 3 Danske bank HB-DA Kolstad B
658 16:00 HB-DA - A-1/2-2 Marias Kjøkken HB-DA 8 - 4 Undercover Kolstad A
676 16:00 KB-MA - A-1/4-1 Can´t touch this 5 - 2 ILA RAIDERS E3
677 16:00 KB-MA - A-1/4-2 Schøning KB-MA 5 - 2 Liggeunderlaget E2
679 16:00 KB-MA - A-1/4-4 Snellene KB-MA - 1 5 - 1 Sjetne kanonballteam KB-MA - 1 E4
709 16:00 VB-MB - A-1/8-1 Epic Six VB-MB - 1 38 - 19 Skretting F1C
710 16:00 VB-MB - A-1/8-2 SpareBank1 SMN VB-MA 44 - 14 Telenor F1B
734 16:00 VB-MC - A-1/4-3 FireTrondheim VB-MC -2 29 - 25 Trolla IL F1A 3T banen
1454 16:00 FB-MB - A-1/4-4 NAY OG NEVER  5 - 3 FIRE Molde  D2
629 16:20 FB-HA - A-1/4-1 Menn i helse FB-HA 4 - 0 Fornybar IL FB-HA D3 Vitagile banen
630 16:20 FB-HA - A-1/4-2 Rosten skole FB-HA 3 - 2 Nordesign AS FB-HA D2
637 16:20 FB-HB - A-1/4-2 COOP FC 4 - 1 Multiconsult D1 Compenso banen
703 16:20 KB-MB - A-1/2-1 IDÉ fear none House of Brands KB-MB 4 - 2 Team nyberg KB-MB - 1 E3
704 16:20 KB-MB - A-1/2-2 Titsn Balls 4 - 2 Storsleggene KB-MB E2
732 16:20 VB-MC - A-1/4-1 Brundalen skole VB-MC 28 - 32 Soldi VB-MC F1C
733 16:20 VB-MC - A-1/4-2 St. Olavs Nitro 24 - 38 Columna VB-MC F1B
735 16:20 VB-MC - A-1/4-4 Fire Trondheim VB-MC - 1 20 - 35 Telia Churnbusters F1A 3T banen
900 16:20 HB-HA - A-1/2-1 Bravida 8 - 9 Team86 Kolstad B
901 16:20 HB-HA - A-1/2-2 NTNU HB-HA 8 - 10 Creamteam 87 Kolstad A
638 16:40 FB-HB - A-1/4-3 Atea FB-HB 1 - 2 Grandiosa Stranda FB-HB D2
639 16:40 FB-HB - A-1/4-4 Kims Feetwarmers FK 1 - 3 Trondheim VVS 1 D3 Vitagile banen
648 16:40 FB-MB - A-1/2-1 AS Byggservice FB-MB 4 - 2 Orkla Sparebank D1 Compenso banen
659 16:40 HB-DA - A-F DNB Oslo B.i.l 10 - 4 Marias Kjøkken HB-DA Kolstad A
680 16:40 KB-MA - A-1/2-1 Can´t touch this 3 - 4 Schøning KB-MA E2
681 16:40 KB-MA - A-1/2-2 Adresseavisen KB-MA 4 - 3 Snellene KB-MA - 1 E3
717 16:40 VB-MB - A-1/4-1 Epic Six VB-MB - 1 25 - 23 SpareBank1 SMN VB-MA F1A 3T banen
718 16:40 VB-MB - A-1/4-2 Stive fingre VB-MB 29 - 23 Siemenslaget VB-MA F1B
719 16:40 VB-MB - A-1/4-3 Trekanten Tigers 22 - 31 Svanholm Six feet above VB-MB F1C
633 17:00 FB-HA - A-1/2-1 Menn i helse FB-HA 7 - 1 Rosten skole FB-HA D3 Vitagile banen
634 17:00 FB-HA - A-1/2-2 Fc Strækk FB-HA 2 - 0 Prosjektutvikling Ballers D2
649 17:00 FB-MB - A-1/2-2 Grandiosa Stranda FB-MB 3 - 1 NAY OG NEVER D1 Compenso banen
705