24.01.2020 22:28
Matches updated
Oppdatert:
25.01.2020 18:04
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1541: 5-0 (18:04)
1547: 4-2 (18:04)
1546: 3-2 (18:04)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
6 22.01 17:45 TB-MB - Q RamBIL 30 - 17 StOlav Nitro MF1
25 22.01 18:00 TB-H - A Rosenborg skole - Trippel 25 - 15 CHA barneskole
37 22.01 18:15 TB-MA - C Smart Profil 8 - 31 Ranheim skole
57 22.01 18:30 TB-MA - J Team Strålende 29 - 17 Buvik skole MF1
77 22.01 18:45 TB-MB - O SpareBank 1 Regnskapshuset SMN AS 2 28 - 15 Statnett MF1
96 22.01 19:00 TB-MB - F Opal 2 21 - 29 City Syd United TBK MF1
109 22.01 19:15 TB-MB - E Ketils disipler 26 - 17 Vegdirektoratet MF1
129 22.01 19:30 TB-MB - M Columna 24 - 19 SpareBank 1 Regnskapshuset SMN MF1
149 22.01 19:45 TB-D - E Charlottenlund VGS 18 - 21 Team Byåsen skole
168 22.01 20:00 TB-MA - J Buvik skole 24 - 26 Kozekroken Rangers MF1
181 22.01 20:15 TB-MB - O NAV Hjelpemiddelsentral Trøndelag 11 - 35 SpareBank 1 Regnskapshuset SMN AS 2 MF1
201 22.01 20:30 TB-MB - F City Syd United TBK 25 - 11 Atletico Abogados MF1
221 22.01 20:45 TB-MB - E Vegdirektoratet 8 - 19 Charlottenlund US MF1
240 22.01 21:00 TB-MB - M SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 25 - 14 Byåsen VGS avd. ST MF1
253 22.01 21:15 TB-D - E Team Byåsen skole 28 - 17 Skjetne Hot Shot
272 22.01 21:30 TB-MA - J Kozekroken Rangers 28 - 14 Team Strålende MF1
292 22.01 21:45 TB-MB - O Statnett 25 - 24 NAV Hjelpemiddelsentral Trøndelag MF1
310 22.01 22:00 TB-MB - F Atletico Abogados 12 - 21 Opal 2 MF1
322 22.01 22:15 TB-MB - E Charlottenlund US 26 - 16 Ketils disipler MF1
333 22.01 22:30 TB-MB - M Byåsen VGS avd. ST 24 - 19 Columna MF1
347 22.01 22:45 TB-D - E Skjetne Hot Shot 28 - 20 Charlottenlund VGS
380 23.01 17:45 TB-H - C AS Byggservice 18 - 30 Heimdal Storbilsenter MF1
397 23.01 18:00 TB-MA - A Team Norgeshus 35 - 12 Dragvollingan MF1
426 23.01 18:30 TB-MA - I Brainstormers 23 - 23 Nordea Toppalaget MF1
446 23.01 18:45 TB-MA - B Utleira skole 10 - 36 NSMO MF1
465 23.01 19:00 TB-H - E Murtec 18 - 20 SpareBank 1 SMN HERRER MF1
475 23.01 19:15 TB-MA - H COWI BL 26 - 21 Katta Ball og Spadserklubb 1 MF1
495 23.01 19:30 TB-MB - P Ladelaget 1 31 - 13 Skjetlein videregående skole MF1
515 23.01 19:45 TB-MA - L Team Unpredictable 15 - 27 Sticos AS MF1
534 23.01 20:00 TB-MA - I Digs 23 - 23 Brainstormers MF1
544 23.01 20:15 TB-MA - B CHA barneskole 22 - 22 Utleira skole MF1
564 23.01 20:30 TB-H - E SpareBank 1 SMN HERRER 22 - 21 Øvres sønner MF1
583 23.01 20:45 TB-MA - H Katta Ball og Spadserklubb 1 26 - 19 Grøtte barnehage MF1
602 23.01 21:00 TB-MB - P IKEA 18 - 25 Ladelaget 1 MF1
612 23.01 21:15 TB-MA - L Sokna Elektro 26 - 18 Team Unpredictable MF1
631 23.01 21:30 TB-MA - I Nordea Toppalaget 22 - 20 Digs MF1
651 23.01 21:45 TB-MA - B NSMO 31 - 15 CHA barneskole MF1
669 23.01 22:00 TB-H - E Øvres sønner 23 - 21 Murtec MF1
679 23.01 22:15 TB-MA - H Grøtte barnehage 25 - 29 COWI BL MF1
690 23.01 22:30 TB-MB - P Skjetlein videregående skole 18 - 26 IKEA MF1
703 23.01 22:45 TB-MA - L Sticos AS 21 - 27 Sokna Elektro MF1
707 24.01 16:45 TB-H - A CHA barneskole 25 - 13 Tieto Oilers MF1
724 24.01 17:00 TB-MA - F Telenor 15 - 19 Heimdal Indoor MF1
733 24.01 17:15 TB-MB - R Cap det gode håp 13 - 21 Katta Ball og Spadserklubb 2 MF1
753 24.01 17:30 TB-D - D Handy Bandys 11 - 32 Sparebank 1 smn MF1
768 24.01 17:45 TB-MA - A Vennegjengen 24 - 24 Team Norgeshus MF1
782 24.01 18:00 TB-H - C Heimdal Storbilsenter 16 - 27 Bedriftsidretten 2 MF1
791 24.01 18:15 TB-H - A Tieto Oilers 19 - 29 Rosenborg skole - Trippel MF1
811 24.01 18:30 TB-MA - F Heimdal Indoor 32 - 12 Kongensgjengen MF1
829 24.01 18:45 TB-MB - R Steindal Skole 0 - 1 Cap det gode håp Steindal Skole møter ikke. Cap det gode håp vinner på wo
846 24.01 19:00 TB-MA - D Ugla skole 19 - 21 Hoeggen Skole MF1
855 24.01 19:15 TB-H - D Trondheim VVS 2 24 - 21 St Olav ambulanse MF1
875 24.01 19:30 TB-H - C Bedriftsidretten 2 22 - 14 AS Byggservice MF1
893 24.01 19:45 TB-D - A Hjerteknuserne 22 - 26 Diesel Doris og vennene MF1
910 24.01 20:00 TB-MB - K Vidhaugen Whitesocks 23 - 21 NTNU ISM: Irriterende-Smarte-Mennesker MF1
919 24.01 20:15 TB-MB - J Huseby ungdomsskole 30 - 13 TrøndelagKraft MF1
939 24.01 20:30 TB-MA - D Bedriftsidretten 1 9 - 36 Ugla skole MF1
957 24.01 20:45 TB-MA - E Nordic Semi TBM 31 - 18 Intensiviteten, St.Olavs Hospital MF1
974 24.01 21:00 TB-MB - Q StOlav Nitro 22 - 23 Skikkelig blodig alvor MF1
980 24.01 21:15 TB-D - A Lindenwood Lady Lions 29 - 20 Hjerteknuserne MF1
1000 24.01 21:30 TB-MB - K Surnadal pedagogiske verksted 36 - 22 Vidhaugen Whitesocks MF1
1018 24.01 21:45 TB-MB - J SBI 20 - 33 Huseby ungdomsskole MF1
1033 24.01 22:00 TB-MA - D Hoeggen Skole 18 - 20 Bedriftsidretten 1 MF1
1041 24.01 22:15 TB-MA - E DFØ Agressorz 13 - 28 Nordic Semi TBM MF1
1057 24.01 22:30 TB-MB - Q Skikkelig blodig alvor 20 - 19 RamBIL MF1
1071 24.01 22:45 TB-D - A Diesel Doris og vennene 18 - 24 Lindenwood Lady Lions MF1
1077 24.01 23:00 TB-MB - K NTNU ISM: Irriterende-Smarte-Mennesker 15 - 39 Surnadal pedagogiske verksted MF1
1083 24.01 23:15 TB-MB - J TrøndelagKraft 26 - 22 SBI MF1
1105 25.01 09:00 TB-MB - A-1/16-3 SpareBank 1 Regnskapshuset SMN AS 2 23 - 18 Katta Ball og Spadserklubb 2 MF1
1119 25.01 09:15 TB-MB - A-1/16-2 Ritardando 20 - 23 Autronica MF1
1145 25.01 09:30 TB-MA - A-1/8-3 Heimdal Indoor 22 - 12 Yraguten MF1
1164 25.01 09:45 TB-MB - A-1/8-3 Charlottenlund US 0 - 1 Idrettsveiens Birkebeinere MF1
1184 25.01 10:00 TB-MB - A-1/8-7 High Ridge To Hell 25 - 29 Huseby ungdomsskole MF1
1198 25.01 10:15 TB-MA - A-1/8-4 Nidarvoll skole 26 - 17 Kozekroken Rangers MF1
1222 25.01 10:30 TB-MA - A-1/4-1 Vennegjengen 21 - 20 Grøtte barnehage MF1
1244 25.01 10:45 TB-H - A-1/4-2 Bedriftsidretten 2 27 - 17 Rema Distribusjon MF1
1267 25.01 11:00 TB-MA - A-1/4-2 Hoeggen Skole 22 - 22 Sticos AS MF1
1281 25.01 11:15 TB-MA - A-1/4-3 Ranheim skole 21 - 18 Heimdal Indoor MF1
1304 25.01 11:30 TB-MB - A-1/4-2 Idrettsveiens Birkebeinere 13 - 31 Flatåsen skole MF1
1325 25.01 11:45 TB-MA - A-1/4-4 NSMO 23 - 14 Nidarvoll skole MF1
24.01.2020 22:28
Matches updated
Oppdatert:
25.01.2020 18:04
Kilde: Web