24.01.2020 22:28
Matches updated
Oppdatert:
25.01.2020 18:04
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1541: 5-0 (18:04)
1547: 4-2 (18:04)
1546: 3-2 (18:04)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
20 22.01 18:00 KB-D - A Hjerteknuserne 5 - 0 Danske Bank Dirty Dodgers
46 22.01 18:20 KB-MB - A Sveberg Barnehage 2 - 2 Personaltjenesten
66 22.01 18:40 KB-D - A Ergorypene 1 - 3 Preemies 2
91 22.01 19:00 KB-MB - A Vacant-1 0 - 1 Sveberg Barnehage
118 22.01 19:20 KB-D - A Hjerteknuserne 7 - 0 Preemies 2
138 22.01 19:40 KB-MB - A Sveberg Barnehage 5 - 0 Sveberg Dyrehospital Team Screaming Squirrel Squad
163 22.01 20:00 KB-D - A Hjerteknuserne 4 - 2 Yragutten
190 22.01 20:20 KB-MB - B OneCo 0 - 5 Team Magne
210 22.01 20:40 KB-D - A Preemies 2 0 - 6 Danske Bank Dirty Dodgers
235 22.01 21:00 KB-MB - E Lerkendals utvalgte 1 - 4 The Minions
262 22.01 21:20 KB-D - A Preemies 1 1 - 4 Hjerteknuserne
281 22.01 21:40 KB-MB - B Team Magne 5 - 0 Entro
306 22.01 22:00 KB-MB - E Heimdal Eiendomsmegling 3 - 1 Lerkendals utvalgte
327 22.01 22:20 KB-MB - B Entro 5 - 0 OneCo
341 22.01 22:40 KB-MB - E Heimdal Eiendomsmegling 3 - 3 The Minions
358 23.01 17:00 KB-MB - D Charlottenlund HVS 2 - 4 Forza Posthuset
366 23.01 17:20 KB-MB - L TBRT (Feieavd) 1 - 0 Cant Touch This
376 23.01 17:40 KB-MB - D DFØ Agressorz 7 - 0 Charlottenlund HVS
392 23.01 18:00 KB-MB - L Valentinerene 0 - 3 TBRT (Feieavd)
418 23.01 18:20 KB-MB - D DFØ Agressorz 5 - 1 Forza Posthuset
438 23.01 18:40 KB-MB - L TBRT (Feieavd) 2 - 4 Furious bastards
460 23.01 19:00 KB-MA - B Compenso 4 - 0 Bayer Lever Kosen
487 23.01 19:20 KB-MB - K Nødhjelpa 1 - 3 Bænkers
507 23.01 19:40 KB-MA - B Nidarvoll skole 1 - 4 Compenso
529 23.01 20:00 KB-MB - K Bænkers 3 - 2 Deadly Tigers
556 23.01 20:20 KB-MA - B Compenso 1 - 4 Schøning
575 23.01 20:40 KB-MB - K Bænkers 5 - 0 Team Byåsen skole 2
597 23.01 21:00 KB-MB - C Buvik skole 1 - 4 TietoEVRY Trondheim 3
623 23.01 21:20 KB-MB - I Huseby Barneskole 2 - 2 Botiltak og treffsted
643 23.01 21:40 KB-MB - C Sweco BIL 2 - 3 Buvik skole
664 23.01 22:00 KB-MB - I Botiltak og treffsted 1 - 3 Between the Spreadsheets
688 23.01 22:20 KB-MB - C TietoEVRY Trondheim 3 1 - 4 Sweco BIL
700 23.01 22:40 KB-MB - I Between the Spreadsheets 2 - 2 Huseby Barneskole
717 24.01 17:00 KB-MB - J Goodwill Hunters 3 - 1 B-gjengen
742 24.01 17:20 KB-MB - M Hårstadmarka 6 - 2 Nordic Semi KB
762 24.01 17:40 KB-MB - J Singsaker skole 2 2 - 4 Goodwill Hunters
778 24.01 18:00 KB-MB - M Aktiv Bedrift 1 - 4 Hårstadmarka
800 24.01 18:20 KB-MB - J Goodwill Hunters 5 - 0 Bufetat Region Midt-Norge 3
820 24.01 18:40 KB-MB - M Aktiv Bedrift 3 - 0 Nordic Semi KB
839 24.01 19:00 KB-MA - G Ranheim Kraft II 1 - 0 Uståsen mix
864 24.01 19:20 KB-MB - F Ranheim Kraft 4 - 2 DNB Bankett
884 24.01 19:40 KB-MA - G Prosjektutvikling 5 - 1 Ranheim Kraft II
903 24.01 20:00 KB-MB - F DNB Bankett 1 - 5 Surnadal pedagogiske verksted
928 24.01 20:20 KB-MA - G Prosjektutvikling 1 - 0 Uståsen mix Uståsen ikke møtt
948 24.01 20:40 KB-MB - F DNB Bankett 2 - 3 Smith Stål Trondheim
967 24.01 21:00 KB-MA - H ASKO 0 - 1 Stavset skole Asko ikke møtt
989 24.01 21:20 KB-MA - A Statped midt 1 - 0 Leangen Superheroes Leangen ikke møtt
1009 24.01 21:40 KB-MA - H Stavset skole 4 - 1 Lade Hjemmetjeneste
1026 24.01 22:00 KB-MA - A Leangen Superheroes 0 - 1 Sjetne kanonballteam lag trekt
1047 24.01 22:20 KB-MA - H Lade Hjemmetjeneste 1 - 0 ASKO
1063 24.01 22:40 KB-MA - A Dragvollingan 1 - 0 Leangen Superheroes
1096 25.01 09:00 KB-MB - N Samla Flokk 0 - 1 Fireball
1127 25.01 09:20 KB-MB - A-1/16-3 Lokomotiv Foros 3 - 4 Team Byåsen skole 2
1153 25.01 09:40 KB-MB - A-1/16-6 Hårstadmarka 3 - 4 Smith Stål Trondheim
1178 25.01 10:00 KB-MB - A-1/16-9 Surnadal pedagogiske verksted 5 - 0 Aktiv Bedrift
1204 25.01 10:20 KB-MA - A-1/8-7 Snellene 1 - 0 Dragvollingan
1230 25.01 10:40 KB-MA - A-1/8-2 Cant touch this 3 - 2 St. Olavs Hospital
1261 25.01 11:00 KB-MA - A-1/8-1 Sjetne kanonballteam 4 - 2 Stavset skole
1288 25.01 11:20 KB-MA - A-1/8-8 Schøning 5 - 2 Prosjektutvikling
1311 25.01 11:40 KB-MB - A-1/8-1 Sveberg Barnehage 1 - 5 Buvik skole
1340 25.01 12:00 KB-MB - A-1/8-3 The Minions 5 - 2 Furious bastards
1361 25.01 12:20 KB-MB - A-1/8-6 Bænkers 1 - 4 Surnadal pedagogiske verksted
1383 25.01 12:40 KB-MB - A-1/8-8 Team Magne 6 - 1 Team Byåsen Skole 1
1408 25.01 13:00 KB-MB - A-1/4-1 Buvik skole 1 - 4 Team Byåsen skole 2
1429 25.01 13:20 KB-MB - A-1/4-4 Huseby Barneskole 3 - 4 Team Magne
1445 25.01 13:40 KB-MA - A-1/4-1 Sjetne kanonballteam 1 - 6 Cant touch this
1466 25.01 14:00 KB-MA - A-1/4-3 Ni Muser 6 - 1 Compenso
1480 25.01 14:20 KB-MB - A-1/2-2 Surnadal pedagogiske verksted 5 - 4 Team Magne
1498 25.01 14:40 KB-MA - A-1/2-2 Ni Muser 2 - 3 Schøning
1524 25.01 15:20 KB-MA - A-F Cant touch this 4 - 2 Schøning
24.01.2020 22:28
Matches updated
Oppdatert:
25.01.2020 18:04
Kilde: Web