17.07.2019 23:07
Matches updated
Oppdatert:
28.07.2018 20:34
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
58: 0-2 (20:34)
61: 2-0 (20:34)
57: 2-0 (20:34)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat Bane Dommere
1 08:00 D - A #8 Ewelina Granberg / Klara Andersson - #16 Jonna Jurefors / Sara Knip 2 - 0 (21-17, 21-10) Plan D1 (#1 Felicia Granberg / Johanna Wikberg)
2 08:00 D - B #7 Emelie Hjelte / Caroline Åström - #15 Thea Bäckström / Mathilda Granberg 2 - 0 (21-9, 21-11) Plan D2 (#2 Moa Grate / Emmy Sjöström)
3 08:00 D - C #6 Linnea Neldemo / Sanna Hoffsten - #14 Alva Westerlund / Johanna Westerlund 2 - 0 (21-8, 21-12) Plan D3 (#3 Fanny Åhman / Elin Westin)
4 08:00 D - D #5 Hanna Cajander / Emmelie Viklund - #13 Lotta Ekman / Linn Åstrand 2 - 0 (21-13, 21-17) Plan D4 (#4 Maria Hedgärde / Unni Fernerud)
5 08:00 H - A #8 Mikael Sernheim / Emil Vannebäck - #16 Markus Granath / Jonas Eriksson Ström 2 - 0 (21-12, 21-13) Plan H1 (#1 Björn Berg / Johan Bergman)
6 08:00 H - B #7 Niklas Gustafsson / Måns Norman - #15 Johan Olofsson / Carl Winberg 2 - 0 (21-12, 21-16) Plan H2 (#2 Philip Franzon / Jonas Åberg)
7 08:00 H - C #6 Tauno Dahlin / Fredrik Svesse - #14 Anton Lundgren / Ronnie Allzén 2 - 0 (21-16, 21-17) Plan H3 (#3 Joakim Svedberg / Isac Ersare)
8 08:00 H - D #5 Erik Andersson / Henrik Lundqvist - #13 Olov Långström / Daniel Eriksson 2 - 0 (21-13, 21-15) Plan H4 (#4 Mattias Haaparanta / Rasmus Bodén)
9 08:50 D - A #1 Felicia Granberg / Johanna Wikberg - #9 Amanda Sjöström / Karin Backström 2 - 0 (21-4, 21-9) Plan D1 (#16 Jonna Jurefors / Sara Knip)
10 08:50 D - B #2 Moa Grate / Emmy Sjöström - #10 Wallis Nissen / Kerstin Olsson 2 - 0 (21-13, 21-10) Plan D2 (#15 Thea Bäckström / Mathilda Granberg)
11 08:50 D - C #3 Fanny Åhman / Elin Westin - #11 Pia Sjölund / Elisabeth Glaas 2 - 0 (21-16, 21-11) Plan D3 (#14 Alva Westerlund / Johanna Westerlund)
12 08:50 D - D #4 Maria Hedgärde / Unni Fernerud - #12 Linda Beckius / Anna Romanova 2 - 0 (21-16, 21-16) Plan D4 (#13 Lotta Ekman / Linn Åstrand)
13 08:50 H - A #1 Björn Berg / Johan Bergman - #9 Fredrik Hägglöf / Jens Widmark 2 - 0 (21-15, 21-15) Plan H1 (#16 Markus Granath / Jonas Eriksson Ström)
14 08:50 H - B #2 Philip Franzon / Jonas Åberg - #10 Daniel Lundstedt / Isak Ferm 2 - 0 (21-16, 26-24) Plan H2 (#15 Johan Olofsson / Carl Winberg)
15 08:50 H - C #3 Joakim Svedberg / Isac Ersare - #11 Johan Norberg / Erik Liljestrand 1 - 2 (18-21, 21-19, 15-17) Plan H3 (#14 Anton Lundgren / Ronnie Allzén)
16 08:50 H - D #4 Mattias Haaparanta / Rasmus Bodén - #12 Fredrik Lindahl / Elias Bergström 2 - 0 (21-11, 21-7) Plan H4 (#13 Olov Långström / Daniel Eriksson)
17 09:40 D - A #9 Amanda Sjöström / Karin Backström - #16 Jonna Jurefors / Sara Knip 2 - 0 (21-15, 21-15) Plan D1 (#8 Ewelina Granberg / Klara Andersson)
18 09:40 D - B #10 Wallis Nissen / Kerstin Olsson - #15 Thea Bäckström / Mathilda Granberg 2 - 0 (21-15, 21-12) Plan D2 (#7 Emelie Hjelte / Caroline Åström)
19 09:40 D - C #11 Pia Sjölund / Elisabeth Glaas - #14 Alva Westerlund / Johanna Westerlund 1 - 2 (19-21, 23-21, 8-15) Plan D3 (#6 Linnea Neldemo / Sanna Hoffsten)
20 09:40 D - D #12 Linda Beckius / Anna Romanova - #13 Lotta Ekman / Linn Åstrand 2 - 1 (16-21, 21-19, 15-7) Plan D4 (#5 Hanna Cajander / Emmelie Viklund)
21 09:40 H - A #9 Fredrik Hägglöf / Jens Widmark - #16 Markus Granath / Jonas Eriksson Ström 2 - 0 (21-12, 21-19) Plan H1 (#8 Mikael Sernheim / Emil Vannebäck)
22 09:40 H - B #10 Daniel Lundstedt / Isak Ferm - #15 Johan Olofsson / Carl Winberg 2 - 0 (21-12, 21-14) Plan H2 (#7 Niklas Gustafsson / Måns Norman)
23 09:40 H - C #11 Johan Norberg / Erik Liljestrand - #14 Anton Lundgren / Ronnie Allzén 2 - 0 (21-7, 21-9) Plan H3 (#6 Tauno Dahlin / Fredrik Svesse)
24 09:40 H - D #12 Fredrik Lindahl / Elias Bergström - #13 Olov Långström / Daniel Eriksson 0 - 2 (16-21, 21-23) Plan H4 (#5 Erik Andersson / Henrik Lundqvist)
25 10:30 D - A #8 Ewelina Granberg / Klara Andersson - #1 Felicia Granberg / Johanna Wikberg 0 - 2 (15-21, 8-21) Plan D1 (#9 Amanda Sjöström / Karin Backström)
26 10:30 D - B #7 Emelie Hjelte / Caroline Åström - #2 Moa Grate / Emmy Sjöström 0 - 2 (12-21, 15-21) Plan D2 (#10 Wallis Nissen / Kerstin Olsson)
27 10:30 D - C #6 Linnea Neldemo / Sanna Hoffsten - #3 Fanny Åhman / Elin Westin 0 - 2 (17-21, 15-21) Plan D3 (#11 Pia Sjölund / Elisabeth Glaas)
28 10:30 D - D #5 Hanna Cajander / Emmelie Viklund - #4 Maria Hedgärde / Unni Fernerud 0 - 2 (7-21, 22-24) Plan D4 (#12 Linda Beckius / Anna Romanova)
29 10:30 H - A #8 Mikael Sernheim / Emil Vannebäck - #1 Björn Berg / Johan Bergman 0 - 2 (11-21, 12-21) Plan H1 (#9 Fredrik Hägglöf / Jens Widmark)
30 10:30 H - B #7 Niklas Gustafsson / Måns Norman - #2 Philip Franzon / Jonas Åberg 2 - 0 (21-12, 21-16) Plan H2 (#10 Daniel Lundstedt / Isak Ferm)
31 10:30 H - C #6 Tauno Dahlin / Fredrik Svesse - #3 Joakim Svedberg / Isac Ersare 2 - 0 (21-16, 21-11) Plan H3 (#11 Johan Norberg / Erik Liljestrand)
32 10:30 H - D #5 Erik Andersson / Henrik Lundqvist - #4 Mattias Haaparanta / Rasmus Bodén 1 - 2 (12-21, 21-15, 12-15) Plan H4 (#12 Fredrik Lindahl / Elias Bergström)
33 11:20 D - A #1 Felicia Granberg / Johanna Wikberg - #16 Jonna Jurefors / Sara Knip 2 - 0 (21-14, 21-11) Plan D1 (#9 Amanda Sjöström / Karin Backström)
34 11:20 D - B #2 Moa Grate / Emmy Sjöström - #15 Thea Bäckström / Mathilda Granberg 2 - 0 (21-9, 21-12) Plan D2 (#10 Wallis Nissen / Kerstin Olsson)
35 11:20 D - C #3 Fanny Åhman / Elin Westin - #14 Alva Westerlund / Johanna Westerlund 2 - 0 (21-14, 21-8) Plan D3 (#11 Pia Sjölund / Elisabeth Glaas)
36 11:20 D - D #4 Maria Hedgärde / Unni Fernerud - #13 Lotta Ekman / Linn Åstrand 2 - 0 (21-7, 21-13) Plan D4 (#12 Linda Beckius / Anna Romanova)
37 11:20 H - A #1 Björn Berg / Johan Bergman - #16 Markus Granath / Jonas Eriksson Ström 2 - 0 (21-13, 21-7) Plan H1 (#9 Fredrik Hägglöf / Jens Widmark)
38 11:20 H - B #2 Philip Franzon / Jonas Åberg - #15 Johan Olofsson / Carl Winberg 2 - 0 (21-13, 21-2) Plan H2 (#10 Daniel Lundstedt / Isak Ferm)
39 11:20 H - C #3 Joakim Svedberg / Isac Ersare - #14 Anton Lundgren / Ronnie Allzén 2 - 0 (21-13, 21-16) Plan H3 (#11 Johan Norberg / Erik Liljestrand)
40 11:20 H - D #4 Mattias Haaparanta / Rasmus Bodén - #13 Olov Långström / Daniel Eriksson 2 - 0 (21-12, 21-10) Plan H4 (#12 Fredrik Lindahl / Elias Bergström)
41 12:10 D - A #8 Ewelina Granberg / Klara Andersson - #9 Amanda Sjöström / Karin Backström 2 - 1 (21-16, 20-22, 15-4) Plan D1 (#16 Jonna Jurefors / Sara Knip)
42 12:10 D - B #7 Emelie Hjelte / Caroline Åström - #10 Wallis Nissen / Kerstin Olsson 2 - 0 (21-18, 21-17) Plan D2 (#15 Thea Bäckström / Mathilda Granberg)
43 12:10 D - C #6 Linnea Neldemo / Sanna Hoffsten - #11 Pia Sjölund / Elisabeth Glaas 2 - 0 (21-15, 21-15) Plan D3 (#14 Alva Westerlund / Johanna Westerlund)
44 12:10 D - D #5 Hanna Cajander / Emmelie Viklund - #12 Linda Beckius / Anna Romanova 2 - 1 (24-26, 21-16, 15-9) Plan D4 (#13 Lotta Ekman / Linn Åstrand)
45 12:10 H - A #8 Mikael Sernheim / Emil Vannebäck - #9 Fredrik Hägglöf / Jens Widmark 1 - 2 (22-24, 21-9, 13-15) Plan H1 (#16 Markus Granath / Jonas Eriksson Ström)
46 12:10 H - B #7 Niklas Gustafsson / Måns Norman - #10 Daniel Lundstedt / Isak Ferm 2 - 1 (18-21, 21-19, 15-13) Plan H2 (#15 Johan Olofsson / Carl Winberg)
47 12:10 H - C #6 Tauno Dahlin / Fredrik Svesse - #11 Johan Norberg / Erik Liljestrand 2 - 0 (21-14, 21-15) Plan H3 (#14 Anton Lundgren / Ronnie Allzén)
48 12:10 H - D #5 Erik Andersson / Henrik Lundqvist - #12 Fredrik Lindahl / Elias Bergström 2 - 0 (21-14, 21-19) Plan H4 (#13 Olov Långström / Daniel Eriksson)
49 13:20 D - Kvart 1 #1 Felicia Granberg / Johanna Wikberg - #7 Emelie Hjelte / Caroline Åström 2 - 0 (21-8, 21-17) Plan D1 Pulje A/3 (#9 Amanda Sjöström / Karin Backström)
50 13:20 D - Kvart 2 #2 Moa Grate / Emmy Sjöström - #6 Linnea Neldemo / Sanna Hoffsten 2 - 1 (18-21, 21-12, 15-9) Plan D2 Pulje B/3 (#10 Wallis Nissen / Kerstin Olsson)
51 13:20 D - Kvart 3 #3 Fanny Åhman / Elin Westin - #5 Hanna Cajander / Emmelie Viklund 2 - 0 (21-10, 21-15) Plan D3 Pulje C/3 (#14 Alva Westerlund / Johanna Westerlund)
52 13:20 D - Kvart 4 #4 Maria Hedgärde / Unni Fernerud - #8 Ewelina Granberg / Klara Andersson 2 - 1 (12-21, 21-10, 15-11) Plan D4 Pulje D/3 (#12 Linda Beckius / Anna Romanova)
53 13:20 H - Kvart 1 #1 Björn Berg / Johan Bergman - #5 Erik Andersson / Henrik Lundqvist 2 - 0 (21-14, 21-13) Plan H1 Pulje A/3 (#8 Mikael Sernheim / Emil Vannebäck)
54 13:20 H - Kvart 2 #7 Niklas Gustafsson / Måns Norman - #9 Fredrik Hägglöf / Jens Widmark 2 - 0 (21-19, 21-11) Plan H2 Pulje B/3 (#10 Daniel Lundstedt / Isak Ferm)
55 13:20 H - Kvart 3 #6 Tauno Dahlin / Fredrik Svesse - #2 Philip Franzon / Jonas Åberg 2 - 0 (21-19, 23-21) Plan H3 Pulje C/3 (#3 Joakim Svedberg / Isac Ersare)
56 13:20 H - Kvart 4 #4 Mattias Haaparanta / Rasmus Bodén - #11 Johan Norberg / Erik Liljestrand 2 - 0 (21-11, 21-11) Plan H4 Pulje D/3 (#13 Olov Långström / Daniel Eriksson)
17.07.2019 23:07
Matches updated
Oppdatert:
28.07.2018 20:34
Kilde: Web