25.08.2019 16:34
Matches updated
Oppdatert:
17.03.2019 15:01
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
47: 3-0 (15:01)
49: 0-3 (15:01)
48: 3-1 (15:01)

Group 1 - Sit cup

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Koll/Tønsberg211321.5100921.0872
2KFUM Stavanger2113311131051.0762
3Great Britain Womens sitting volleyball team211230.67841000.842

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
38 16.03 09:00 KFUM Stavanger - Great Britain Womens sitting volleyball team 1 - 2 (25-15, 14-25, 11-15) Bane1 Edvardsen, Jan
Siriakon, Mai
(Koll/Tønsberg)
37 16.03 11:00 Great Britain Womens sitting volleyball team - Koll/Tønsberg 0 - 2 (18-25, 11-25) Bane1 Siriakon, Mai
Edvardsen, Jan
(KFUM Stavanger)
39 16.03 13:00 KFUM Stavanger - Koll/Tønsberg 2 - 1 (23-25, 25-16, 15-9) Bane1 Edvardsen, Jan
Siriakon, Mai
(Great Britain Womens sitting volleyball team)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Gjesdal IL220414116801.454
2SK Kometa Praha211321.5105841.252
3Telemarksheltene202040431000.430

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
40 16.03 09:00 SK Kometa Praha - Gjesdal IL 1 - 2 (14-25, 25-23, 16-18) Bane2 Gilje, Jonas
Krogsæter, Trond
(Telemarksheltene)
41 16.03 11:00 Telemarksheltene - SK Kometa Praha 0 - 2 (7-25, 11-25) Bane2 Krogsæter, Trond
Gilje, Jonas
(Gjesdal IL)
42 16.03 13:00 Telemarksheltene - Gjesdal IL 0 - 2 (10-25, 15-25) Bane2 Gilje, Jonas
Krogsæter, Trond
(SK Kometa Praha)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
44 kvartfinale 17.03 09:00 Great Britain Womens sitting volleyball team - SK Kometa Praha 0 - 2 (22-25, 10-25) Bane2 Gilje, Jonas
Soliman Muhamad, Alaa
Pulje A/1 (Koll/Tønsberg)
43 kvartfinale 17.03 09:00 KFUM Stavanger - Telemarksheltene 2 - 0 (25-19, 25-21) Bane1 Siriakon, Mai
Lustrup Azemi, Arian
Pulje B/1 (Gjesdal IL)
45 semifinale 1 17.03 10:30 KFUM Stavanger - Gjesdal IL 3 - 0 (25-22, 25-19, 25-12) Bane1 Lustrup Azemi Arian - Siriakon Mai - Taper Kamp 43
46 semifinale 2 17.03 10:30 SK Kometa Praha - Koll/Tønsberg 3 - 2 (25-22, 25-22, 20-25, 20-25, 15-11) Bane2 Soliman Muhamad Alaa - Gilje Jonas - Taper Kamp 44
48 plasseringsspill 5-6 17.03 12:00 Great Britain Womens sitting volleyball team - Telemarksheltene 3 - 1 (25-10, 30-32, 26-24, 26-24) Bane1 Siriakon, Mai
Lustrup Azemi, Arian
Vinner kamp 45 (KFUM Stavanger)
49 bronsefinale 17.03 13:00 Koll/Tønsberg - Gjesdal IL 0 - 3 (22-25, 20-25, 21-25) Bane2 Gilje Jonas - Soliman Muhamad Alaa - Vinner Kamp 46
47 finale 17.03 13:00 KFUM Stavanger - SK Kometa Praha 3 - 0 (25-18, 25-16, 25-23) Bane1 Gilje Jonas - Lustrup Azemi Arian - Taper Kamp 48
25.08.2019 16:34
Matches updated
Oppdatert:
17.03.2019 15:01
Kilde: Web