12.11.2016 19.29 Kamper oppdatert
Oppdatert:
06.09.2017 15:55
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
105: 2-0 (15:55)
103: 2-1 (15:55)
104: 1-1 (15:55)

G14 - Smågutter 14

TabellKVUTMål +/-P?
1Gneist G14-1 (1)330015 - 49
2Bjarg G14 2 (3)32017 - 86
3Vadmyra 2 (3)31025 - 63
4Nymark 2 (2)30030 - 90

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
399 30.10 09:55 Gneist G14-1 (1) 8 - 2 Bjarg G14 2 (3) Kalandseid
407 01.11 17:00 Vadmyra 2 (3) 0 - 2 Bjarg G14 2 (3) Slåtthaug GK P Langeland Vadmyra GK P Langeland Vadmyra
401 02.11 19:00 Nymark 2 (2) 0 - 3 Gneist G14-1 (1) Kringlebotn Vinner Walkover
403 03.11 18:00 Nymark 2 (2) 0 - 3 Bjarg G14 2 (3) Kringlebotn Vinner Walkover Vinner Walkover Vinner Walkover
406 05.11 11:05 Vadmyra 2 (3) 2 - 4 Gneist G14-1 (1) Liland 1 GK Vadmyra Nr 17 GK Vadmyra Nr 17
400 05.11 14:55 Vadmyra 2 (3) 3 - 0 Nymark 2 (2) Kringlebotn Vinner Walkover
TabellKVUTMål +/-P?
1Loddefjord 1 (2)33006 - 09
2Bremnes (1)32018 - 36
3Os 2 (2)31023 - 63
4Nore Neset G14 (2)30032 - 100

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
412 28.10 18:50 Os 2 (2) 0 - 2 Loddefjord 1 (2) Nesttun 2
409 29.10 11:00 Loddefjord 1 (2) 3 - 0 Nore Neset G14 (2) Nesttun 1
413 29.10 14:40 Os 2 (2) 2 - 1 Nore Neset G14 (2) Kringlebotn
411 05.11 10:05 Nore Neset G14 (2) 1 - 5 Bremnes (1) Liland 1 GK Bremnes nr 15 GK Bremnes nr 15
414 05.11 12:15 Bremnes (1) 0 - 1 Loddefjord 1 (2) Liland 2
410 05.11 16:25 Bremnes (1) 3 - 1 Os 2 (2) Liland 2
TabellKVUTMål +/-P?
1NBK G14-1 (1)33006 - 29
2Fana Fotball G14-1 (1)32014 - 26
3FKF-2 (2)31023 - 43
4Nymark 1 (1)30031 - 60

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
236 28.10 17:55 NBK G14-1 (1) 2 - 1 FKF-2 (2) Nesttun 1
238 29.10 09:55 FKF-2 (2) 1 - 2 Fana Fotball G14-1 (1) Liland 2
241 30.10 14:40 Fana Fotball G14-1 (1) 0 - 1 NBK G14-1 (1) Liland 2
239 05.11 09:55 Nymark 1 (1) 1 - 3 NBK G14-1 (1) Nesttun 2
237 05.11 15:20 Fana Fotball G14-1 (1) 2 - 0 Nymark 1 (1) Liland 1 GK til nr 3 Marius Makins Liland GK til nr 3 Mari
240 06.11 10:45 Nymark 1 (1) 0 - 1 FKF-2 (2) Liland 1 Vinner på HK mål Vinner på HK mål
TabellKVUTMål +/-P?
1FKF-1 (1)330036 - 49
2NBK G14-2 (3)32017 - 86
3Åsane 03 (2)31024 - 163
4Sædalen G14 2 (2)30031 - 200

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
242 28.10 18:50 NBK G14-2 (3) 2 - 7 FKF-1 (1) Nesttun 1
246 04.11 17:10 Sædalen G14 2 (2) 1 - 17 FKF-1 (1) Stavollen 2
245 05.11 09:00 Sædalen G14 2 (2) 0 - 1 NBK G14-2 (3) Nesttun 1 GK: Morten Stokke GK: Morten Stokke
244 05.11 09:20 FKF-1 (1) 12 - 1 Åsane 03 (2) Stavollen1 Nr 21, FKF, Gult kort Nr 21, FKF, Gult kort
243 05.11 14:35 Åsane 03 (2) 2 - 0 Sædalen G14 2 (2) Nesttun 2
247 06.11 09:55 Åsane 03 (2) 1 - 4 NBK G14-2 (3) Stavollen1
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
248 28.10 17:00 Smørås (2) 0 - 2 Bjarg G14 1 (2) Liland 2
249 28.10 17:55 Gneist G14-2 (1) 3 - 0 Nymark 3 (3) Liland 2 Vinner Walkover
250 29.10 09:00 Nymark 3 (3) 0 - 3 Smørås (2) Liland 2 Vinner Walkover
251 29.10 10:50 Valestrand Hjellvik FK (2) 3 - 7 Gneist G14-2 (1) Liland 2
252 30.10 14:30 Nymark 3 (3) 0 - 3 Bjarg G14 1 (2) Kringlebotn Vinner Walkover
254 01.11 17:55 Bjarg G14 1 (2) 1 - 1 Valestrand Hjellvik FK (2) Slåtthaug
257 03.11 21:00 Valestrand Hjellvik FK (2) 3 - 0 Nymark 3 (3) Kalandseid Vinner Walkover Vinner Walkover
255 04.11 17:55 Gneist G14-2 (1) 0 - 1 Smørås (2) Nesttun 1 GK: Gneist nr 3 GK: Smørås nr 27 GK: Smørås nr 19
256 05.11 09:00 Gneist G14-2 (1) 4 - 1 Bjarg G14 1 (2) Nesttun 2
253 05.11 09:55 Smørås (2) 6 - 1 Valestrand Hjellvik FK (2) Nesttun 1
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
258 28.10 18:50 Sædalen 1 (2) 3 - 0 Kalandseid Lokomotiv G13 (2) Kringlebotn Vinner Walkover
260 29.10 09:00 Kalandseid Lokomotiv G13 (2) 0 - 3 Nordnes (2) Kringlebotn Vinner Walkover
262 30.10 13:40 Os 1 (1) 3 - 0 Kalandseid Lokomotiv G13 (2) Kringlebotn Vinner Walkover
263 04.11 17:00 Nordnes (2) 0 - 6 Sædalen 1 (2) Nesttun 1
261 05.11 15:30 Os 1 (1) 2 - 3 Sædalen 1 (2) Nesttun 2
259 06.11 09:50 Nordnes (2) 2 - 4 Os 1 (1) Liland 1 RK nr 27 Lukas - Nordnes RK nr 27 Lukas - Nordnes
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
92 A-1/8-2 06.11 18:50 FKF-1 (1) 3 - 0 Liland 1
91 A-1/8-1 08.11 17:00 Gneist G14-1 (1) 3 - 0 Kringlebotn
94 A-1/8-4 08.11 17:00 Fana Fotball G14-1 (1) 1 - 2 Sædalen 1 (2) Nesttun 1
93 A-1/8-3 08.11 18:05 Bremnes (1) 0 - 3 Smørås (2) Nesttun 1
96 A-1/8-6 08.11 18:05 0 - 3 Loddefjord 1 (2) Kringlebotn
95 A-1/8-5 08.11 19:10 Os 1 (1) 2 - 1 NBK G14-1 (1) Nesttun 1
97 A-1/8-7 08.11 19:10 Gneist G14-2 (1) 3 - 0 Kringlebotn
98 A-1/8-8 08.11 20:15 NBK G14-2 (3) 2 - 0 Bjarg G14 2 (3) Nesttun 1
101 A-1/4-3 10.11 17:00 Os 1 (1) 1 - 1 Loddefjord 1 (2) Liland 1 Os videre, 6-1 i cornere
99 A-1/4-1 10.11 18:05 Gneist G14-1 (1) 1 - 2 FKF-1 (1) Liland 1 GK Fyllingsdalen nr.15
102 A-1/4-4 10.11 19:10 Gneist G14-2 (1) 5 - 2 NBK G14-2 (3) Liland 1
100 A-1/4-2 10.11 20:15 Smørås (2) 2 - 1 Sædalen 1 (2) Liland 1 Smørås vinner på Golden Goal
104 A-1/2-2 12.11 11:40 Os 1 (1) 1 - 1 Gneist G14-2 (1) Slåtthaug Vinner 1-0 på corner
103 A-1/2-1 12.11 14:00 FKF-1 (1) 2 - 1 Smørås (2) Slåtthaug 2-1 etter sudden death
105 A-F 13.11 10:30 FKF-1 (1) 2 - 0 Os 1 (1) Stavollen 2
12.11.2016 19.29 Kamper oppdatert
Oppdatert:
06.09.2017 15:55
Kilde: Web