18.06.2017 15:29 Kamper oppdatert
Oppdatert:
08.09.2017 08:12
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
512: 4-2 (08:12)
525: 1-7 (08:12)
458: 2-8 (08:12)

Klasse C - G12 7ar

Lag Draktfarge Land
Fagernes IL G 12 - 2 brun Norway
Flaktveit Cobra Gul Norway
Hafslo 2 Gul Norway
Kjøkkelvik Lyn Rød Norway
matre/brekke. kvit Norway
Os Gepard Gul og svart Norway
Stranda IL G12 Blå Norway
Kampnr Tid Lag Resultat Bane
106 30.06 12:10 Stranda IL G12 - matre/brekke. 8 - 0 L07
174 30.06 15:30 Os Gepard - Flaktveit Cobra 5 - 5 L05
175 30.06 15:30 Stranda IL G12 - Hafslo 2 12 - 0 L06
170 30.06 15:30 Kjøkkelvik Lyn - Fagernes IL G 12 - 2 5 - 1 L01
208 30.06 18:00 Hafslo 2 - Os Gepard 7 - 5 L01
211 30.06 18:00 Kjøkkelvik Lyn - matre/brekke. 0 - 7 L04
212 30.06 18:00 Flaktveit Cobra - Fagernes IL G 12 - 2 12 - 0 L05
262 01.07 09:40 Flaktveit Cobra - matre/brekke. 1 - 5 K2
299 01.07 11:20 Fagernes IL G 12 - 2 - Hafslo 2 2 - 2 K1
334 01.07 13:00 Os Gepard - Kjøkkelvik Lyn 7 - 2 K1
364 01.07 14:40 Stranda IL G12 - Fagernes IL G 12 - 2 10 - 0 K2
382 01.07 15:30 Hafslo 2 - Flaktveit Cobra 1 - 6 K2
397 01.07 16:20 matre/brekke. - Os Gepard 7 - 4 K2
410 01.07 17:10 Kjøkkelvik Lyn - Stranda IL G12 0 - 9 K2
469 02.07 10:00 matre/brekke. - Hafslo 2 7 - 3 L03
504 02.07 12:00 Fagernes IL G 12 - 2 - Os Gepard 6 - 6 L03
520 02.07 13:00 Flaktveit Cobra - Stranda IL G12 0 - 7 L04
522 02.07 13:00 Kjøkkelvik Lyn - Hafslo 2 5 - 1 L06
Lag Draktfarge Land
Høyang G12 rød-kvit Norway
KIL G12 Grønn Norway
LFK Søre Ål 2 Hvit Norway
Ostereidet Stjerne,Eikanger Orange Norway
Skodje IL 2005 Gul Norway
Vika brun Rød Norway
Ørsta kvit kvit Norway
Kampnr Tid Lag Resultat Bane
125 30.06 13:00 Skodje IL 2005 - Vika brun 3 - 1 L08
177 30.06 15:30 LFK Søre Ål 2 - Ørsta kvit 2 - 2 L08
173 30.06 15:30 KIL G12 - Høyang G12 8 - 1 L04
176 30.06 15:30 Ostereidet Stjerne,Eikanger - Vika brun 2 - 6 L07
213 30.06 18:00 Høyang G12 - Ostereidet Stjerne,Eikanger 0 - 4 L06
214 30.06 18:00 Ørsta kvit - Skodje IL 2005 1 - 7 L07
209 30.06 18:00 LFK Søre Ål 2 - KIL G12 2 - 4 L02
335 01.07 13:00 Ørsta kvit - Ostereidet Stjerne,Eikanger 6 - 5 K2
347 01.07 13:50 Vika brun - Høyang G12 5 - 1 K1
381 01.07 15:30 Skodje IL 2005 - KIL G12 8 - 2 K1
409 01.07 17:10 Høyang G12 - Ørsta kvit 0 - 4 K1
427 01.07 18:00 LFK Søre Ål 2 - Skodje IL 2005 1 - 3 K2
426 01.07 18:00 Ostereidet Stjerne,Eikanger - KIL G12 1 - 4 K1
451 02.07 09:00 KIL G12 - Vika brun 2 - 5 L03
487 02.07 11:00 LFK Søre Ål 2 - Ostereidet Stjerne,Eikanger 9 - 2 L03
506 02.07 12:00 Ørsta kvit - KIL G12 3 - 3 L05
505 02.07 12:00 Høyang G12 - Skodje IL 2005 1 - 7 L04
536 02.07 14:00 Vika brun - LFK Søre Ål 2 4 - 3 L06
Lag Draktfarge Land
Fagernes IL G 12 - 1 brun-hvit Norway
FKSykkylven Mørk blå Norway
Kjøkkelvik Torden Rød-hvit Norway
Nordnes IL Gul Norway
Os Løve Gul og svart Norway
Sogndal Kvit Kvit Norway
Vika rød Rød Norway
Kampnr Tid Lag Resultat Bane
143 30.06 13:50 Vika rød - Os Løve 6 - 1 L08
172 30.06 15:30 FKSykkylven - Sogndal Kvit 5 - 3 L03
188 30.06 16:20 Nordnes IL - Kjøkkelvik Torden 2 - 5 L06
189 30.06 16:20 Os Løve - Fagernes IL G 12 - 1 6 - 3 L07
210 30.06 18:00 Sogndal Kvit - Vika rød 2 - 3 L03
219 30.06 18:50 Kjøkkelvik Torden - Fagernes IL G 12 - 1 1 - 0 L05
221 30.06 18:50 FKSykkylven - Nordnes IL 9 - 4 L07
390 01.07 15:30 Sogndal Kvit - Nordnes IL 6 - 1 L02
389 01.07 15:30 Os Løve - FKSykkylven 1 - 4 L01
391 01.07 15:30 Fagernes IL G 12 - 1 - Vika rød 2 - 7 L03
434 01.07 18:00 Vika rød - Kjøkkelvik Torden 5 - 3 L01
436 01.07 18:00 FKSykkylven - Fagernes IL G 12 - 1 6 - 0 L03
435 01.07 18:00 Os Løve - Nordnes IL 1 - 4 L02
455 02.07 09:00 Fagernes IL G 12 - 1 - Nordnes IL 2 - 4 L07
474 02.07 10:00 Kjøkkelvik Torden - Sogndal Kvit 3 - 3 L08
509 02.07 12:00 Nordnes IL - Vika rød 0 - 6 L08
523 02.07 13:00 Kjøkkelvik Torden - FKSykkylven 0 - 10 L07
534 02.07 14:00 Os Løve - Sogndal Kvit 0 - 4 L04
Lag Draktfarge Land
Hafslo 1 Gul Norway
Jølster IL Grønn Norway
LFK Søre Ål 1 Hvit Norway
Nordre fjell G12 rød Rød Norway
Sogndal Sort Sort Norway
Volda Grøn Norway
Åsane Tiger/G12-1 Oransje Norway
Kampnr Tid Lag Resultat Bane
157 30.06 14:40 Nordre fjell G12 rød - Jølster IL 1 - 9 L05
190 30.06 16:20 Hafslo 1 - Volda 8 - 2 L08
186 30.06 16:20 Åsane Tiger/G12-1 - Sogndal Sort 0 - 8 L04
201 30.06 17:10 LFK Søre Ål 1 - Nordre fjell G12 rød 13 - 0 L06
216 30.06 18:50 Sogndal Sort - Hafslo 1 13 - 0 L01
217 30.06 18:50 Volda - Åsane Tiger/G12-1 0 - 16 L02
220 30.06 18:50 LFK Søre Ål 1 - Jølster IL 6 - 1 L06
345 01.07 13:00 Hafslo 1 - Åsane Tiger/G12-1 3 - 4 L07
373 01.07 14:40 Sogndal Sort - LFK Søre Ål 1 3 - 1 L03
374 01.07 14:40 Volda - Nordre fjell G12 rød 6 - 4 L04
394 01.07 15:30 Åsane Tiger/G12-1 - Jølster IL 4 - 2 L06
421 01.07 17:10 Nordre fjell G12 rød - Sogndal Sort 0 - 12 L05
424 01.07 17:10 LFK Søre Ål 1 - Volda 7 - 2 L08
437 01.07 18:00 Jølster IL - Hafslo 1 4 - 1 L04
508 02.07 12:00 Volda - Jølster IL 1 - 8 L07
538 02.07 14:00 Hafslo 1 - Nordre fjell G12 rød 9 - 1 L08
551 02.07 15:00 Jølster IL - Sogndal Sort 2 - 4 L07
552 02.07 15:00 LFK Søre Ål 1 - Åsane Tiger/G12-1 1 - 3 L08
18.06.2017 15:29 Kamper oppdatert
Oppdatert:
08.09.2017 08:12
Kilde: Web