22.05.2019 00:03
Matches updated
Oppdatert:
08.09.2017 08:12
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
512: 4-2 (08:12)
525: 1-7 (08:12)
458: 2-8 (08:12)

Klasse C - G12 7ar

Lag Draktfarge Land
Fagernes IL G 12 - 2 brun Norway
Flaktveit Cobra Gul Norway
Hafslo 2 Gul Norway
Kjøkkelvik Lyn Rød Norway
matre/brekke. kvit Norway
Os Gepard Gul og svart Norway
Stranda IL G12 Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane
106 30.06 12:10 Stranda IL G12 8 - 0 matre/brekke. L07
174 30.06 15:30 Os Gepard 5 - 5 Flaktveit Cobra L05
175 30.06 15:30 Stranda IL G12 12 - 0 Hafslo 2 L06
170 30.06 15:30 Kjøkkelvik Lyn 5 - 1 Fagernes IL G 12 - 2 L01
208 30.06 18:00 Hafslo 2 7 - 5 Os Gepard L01
211 30.06 18:00 Kjøkkelvik Lyn 0 - 7 matre/brekke. L04
212 30.06 18:00 Flaktveit Cobra 12 - 0 Fagernes IL G 12 - 2 L05
262 01.07 09:40 Flaktveit Cobra 1 - 5 matre/brekke. K2
299 01.07 11:20 Fagernes IL G 12 - 2 2 - 2 Hafslo 2 K1
334 01.07 13:00 Os Gepard 7 - 2 Kjøkkelvik Lyn K1
364 01.07 14:40 Stranda IL G12 10 - 0 Fagernes IL G 12 - 2 K2
382 01.07 15:30 Hafslo 2 1 - 6 Flaktveit Cobra K2
397 01.07 16:20 matre/brekke. 7 - 4 Os Gepard K2
410 01.07 17:10 Kjøkkelvik Lyn 0 - 9 Stranda IL G12 K2
469 02.07 10:00 matre/brekke. 7 - 3 Hafslo 2 L03
504 02.07 12:00 Fagernes IL G 12 - 2 6 - 6 Os Gepard L03
520 02.07 13:00 Flaktveit Cobra 0 - 7 Stranda IL G12 L04
522 02.07 13:00 Kjøkkelvik Lyn 5 - 1 Hafslo 2 L06
Lag Draktfarge Land
Høyang G12 rød-kvit Norway
KIL G12 Grønn Norway
LFK Søre Ål 2 Hvit Norway
Ostereidet Stjerne,Eikanger Orange Norway
Skodje IL 2005 Gul Norway
Vika brun Rød Norway
Ørsta kvit kvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane
125 30.06 13:00 Skodje IL 2005 3 - 1 Vika brun L08
177 30.06 15:30 LFK Søre Ål 2 2 - 2 Ørsta kvit L08
173 30.06 15:30 KIL G12 8 - 1 Høyang G12 L04
176 30.06 15:30 Ostereidet Stjerne,Eikanger 2 - 6 Vika brun L07
213 30.06 18:00 Høyang G12 0 - 4 Ostereidet Stjerne,Eikanger L06
214 30.06 18:00 Ørsta kvit 1 - 7 Skodje IL 2005 L07
209 30.06 18:00 LFK Søre Ål 2 2 - 4 KIL G12 L02
335 01.07 13:00 Ørsta kvit 6 - 5 Ostereidet Stjerne,Eikanger K2
347 01.07 13:50 Vika brun 5 - 1 Høyang G12 K1
381 01.07 15:30 Skodje IL 2005 8 - 2 KIL G12 K1
409 01.07 17:10 Høyang G12 0 - 4 Ørsta kvit K1
427 01.07 18:00 LFK Søre Ål 2 1 - 3 Skodje IL 2005 K2
426 01.07 18:00 Ostereidet Stjerne,Eikanger 1 - 4 KIL G12 K1
451 02.07 09:00 KIL G12 2 - 5 Vika brun L03
487 02.07 11:00 LFK Søre Ål 2 9 - 2 Ostereidet Stjerne,Eikanger L03
506 02.07 12:00 Ørsta kvit 3 - 3 KIL G12 L05
505 02.07 12:00 Høyang G12 1 - 7 Skodje IL 2005 L04
536 02.07 14:00 Vika brun 4 - 3 LFK Søre Ål 2 L06
Lag Draktfarge Land
Fagernes IL G 12 - 1 brun-hvit Norway
FKSykkylven Mørk blå Norway
Kjøkkelvik Torden Rød-hvit Norway
Nordnes IL Gul Norway
Os Løve Gul og svart Norway
Sogndal Kvit Kvit Norway
Vika rød Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane
143 30.06 13:50 Vika rød 6 - 1 Os Løve L08
172 30.06 15:30 FKSykkylven 5 - 3 Sogndal Kvit L03
188 30.06 16:20 Nordnes IL 2 - 5 Kjøkkelvik Torden L06
189 30.06 16:20 Os Løve 6 - 3 Fagernes IL G 12 - 1 L07
210 30.06 18:00 Sogndal Kvit 2 - 3 Vika rød L03
219 30.06 18:50 Kjøkkelvik Torden 1 - 0 Fagernes IL G 12 - 1 L05
221 30.06 18:50 FKSykkylven 9 - 4 Nordnes IL L07
390 01.07 15:30 Sogndal Kvit 6 - 1 Nordnes IL L02
389 01.07 15:30 Os Løve 1 - 4 FKSykkylven L01
391 01.07 15:30 Fagernes IL G 12 - 1 2 - 7 Vika rød L03
434 01.07 18:00 Vika rød 5 - 3 Kjøkkelvik Torden L01
436 01.07 18:00 FKSykkylven 6 - 0 Fagernes IL G 12 - 1 L03
435 01.07 18:00 Os Løve 1 - 4 Nordnes IL L02
455 02.07 09:00 Fagernes IL G 12 - 1 2 - 4 Nordnes IL L07
474 02.07 10:00 Kjøkkelvik Torden 3 - 3 Sogndal Kvit L08
509 02.07 12:00 Nordnes IL 0 - 6 Vika rød L08
523 02.07 13:00 Kjøkkelvik Torden 0 - 10 FKSykkylven L07
534 02.07 14:00 Os Løve 0 - 4 Sogndal Kvit L04
Lag Draktfarge Land
Hafslo 1 Gul Norway
Jølster IL Grønn Norway
LFK Søre Ål 1 Hvit Norway
Nordre fjell G12 rød Rød Norway
Sogndal Sort Sort Norway
Volda Grøn Norway
Åsane Tiger/G12-1 Oransje Norway
Kampnr Tid Lag Bane
157 30.06 14:40 Nordre fjell G12 rød 1 - 9 Jølster IL L05
190 30.06 16:20 Hafslo 1 8 - 2 Volda L08
186 30.06 16:20 Åsane Tiger/G12-1 0 - 8 Sogndal Sort L04
201 30.06 17:10 LFK Søre Ål 1 13 - 0 Nordre fjell G12 rød L06
216 30.06 18:50 Sogndal Sort 13 - 0 Hafslo 1 L01
217 30.06 18:50 Volda 0 - 16 Åsane Tiger/G12-1 L02
220 30.06 18:50 LFK Søre Ål 1 6 - 1 Jølster IL L06
345 01.07 13:00 Hafslo 1 3 - 4 Åsane Tiger/G12-1 L07
373 01.07 14:40 Sogndal Sort 3 - 1 LFK Søre Ål 1 L03
374 01.07 14:40 Volda 6 - 4 Nordre fjell G12 rød L04
394 01.07 15:30 Åsane Tiger/G12-1 4 - 2 Jølster IL L06
421 01.07 17:10 Nordre fjell G12 rød 0 - 12 Sogndal Sort L05
424 01.07 17:10 LFK Søre Ål 1 7 - 2 Volda L08
437 01.07 18:00 Jølster IL 4 - 1 Hafslo 1 L04
508 02.07 12:00 Volda 1 - 8 Jølster IL L07
538 02.07 14:00 Hafslo 1 9 - 1 Nordre fjell G12 rød L08
551 02.07 15:00 Jølster IL 2 - 4 Sogndal Sort L07
552 02.07 15:00 LFK Søre Ål 1 1 - 3 Åsane Tiger/G12-1 L08
22.05.2019 00:03
Matches updated
Oppdatert:
08.09.2017 08:12
Kilde: Web