13.11.2019 10:31
Matches updated
Oppdatert:
08.09.2017 08:12
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
512: 4-2 (08:12)
525: 1-7 (08:12)
458: 2-8 (08:12)

Klasse F - G12 9ar

Lag Draktfarge Land
Arna Bjørnar Ådnamarka G12 Rød Norway
Florø 2005 Blå Norway
Nordre Fjell kvit/svartN rød Norway
Smørås Rød Blå/Rød-stripet Norway
Sotra SK Gutter 12 -1 Mellomblå Norway
Stålblå Rød Norway
Tertnes Blå Blå Norway
ØYSTESE BLÅ Norway
Kampnr Tid Lag Bane
98 30.06 12:10 Florø 2005 3 - 0 Stålblå H3
99 30.06 12:10 ØYSTESE 0 - 10 Sotra SK Gutter 12 -1 H4
116 30.06 13:00 Nordre Fjell kvit/svartN 1 - 5 Smørås Rød H3
135 30.06 13:50 Tertnes Blå 0 - 3 Arna Bjørnar Ådnamarka G12 H4
151 30.06 14:40 Florø 2005 0 - 2 Sotra SK Gutter 12 -1 H3
168 30.06 15:30 ØYSTESE 0 - 13 Nordre Fjell kvit/svartN H3
182 30.06 16:20 Stålblå 0 - 2 Arna Bjørnar Ådnamarka G12 H4
181 30.06 16:20 Tertnes Blå 2 - 1 Smørås Rød H3
230 01.07 08:00 Stålblå 1 - 3 Tertnes Blå H3
249 01.07 08:50 Smørås Rød 4 - 4 Florø 2005 H3
250 01.07 08:50 Sotra SK Gutter 12 -1 1 - 1 Nordre Fjell kvit/svartN H4
287 01.07 10:30 Arna Bjørnar Ådnamarka G12 10 - 0 ØYSTESE H3
306 01.07 11:20 Sotra SK Gutter 12 -1 3 - 1 Stålblå H4
305 01.07 11:20 Tertnes Blå 3 - 0 Florø 2005 H3
338 01.07 13:00 ØYSTESE 0 - 10 Smørås Rød H3
339 01.07 13:00 Nordre Fjell kvit/svartN 0 - 6 Arna Bjørnar Ådnamarka G12 H4
448 02.07 09:00 Smørås Rød 6 - 0 Sotra SK Gutter 12 -1 H2
465 02.07 10:00 Nordre Fjell kvit/svartN 0 - 4 Tertnes Blå H1
476 02.07 11:00 Stålblå 4 - 1 ØYSTESE H1
511 02.07 12:00 Arna Bjørnar Ådnamarka G12 6 - 2 Florø 2005 H1
Lag Draktfarge Land
AFK Neonrød Rød Norway
Follese Hvit hvit Norway
Os Tiger Gul og svart Norway
Real Eikanger Oransje Norway
Smørås Blå Blå/Rød-stripet Norway
Sotra SK Gutter 12 A Mellomblå Norway
Tertnes Tornado Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane
117 30.06 13:00 Real Eikanger 0 - 5 AFK Neonrød H4
134 30.06 13:50 Smørås Blå 1 - 1 Follese Hvit H3
152 30.06 14:40 Os Tiger 2 - 5 Tertnes Tornado H4
169 30.06 15:30 Sotra SK Gutter 12 A 10 - 0 Real Eikanger H4
195 30.06 17:10 Tertnes Tornado 3 - 1 AFK Neonrød H4
194 30.06 17:10 Os Tiger 0 - 6 Follese Hvit H3
207 30.06 18:00 Smørås Blå 1 - 9 Sotra SK Gutter 12 A H3
231 01.07 08:00 AFK Neonrød 3 - 2 Follese Hvit H4
268 01.07 09:40 Sotra SK Gutter 12 A 3 - 1 Os Tiger H3
269 01.07 09:40 Tertnes Tornado 4 - 5 Smørås Blå H4
288 01.07 10:30 Follese Hvit 4 - 0 Real Eikanger H4
324 01.07 12:10 Os Tiger 3 - 1 Smørås Blå H4
323 01.07 12:10 AFK Neonrød 0 - 2 Sotra SK Gutter 12 A H3
353 01.07 13:50 Real Eikanger 1 - 0 Tertnes Tornado H3
447 02.07 09:00 Follese Hvit 0 - 2 Sotra SK Gutter 12 A H1
466 02.07 10:00 Real Eikanger 2 - 4 Smørås Blå H2
477 02.07 11:00 Os Tiger 2 - 6 AFK Neonrød H2
501 02.07 12:00 Tertnes Tornado 3 - 1 Follese Hvit H2
13.11.2019 10:31
Matches updated
Oppdatert:
08.09.2017 08:12
Kilde: Web