23.05.2019 14:38
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
168: 2-0 (15:28)
167: 2-0 (15:28)
175: 0-2 (13:06)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat Dommere
4 29.01 14:00 M - D St Olav Vgs - Kristiansand katedralskole Gimle 0 - 2 (9-25, 8-25) Arendal Sam Eyde vgs
16 29.01 15:00 M - F Arendal Sam Eyde vgs - Ålesund VGS 0 - 2 (15-25, 11-25) Kristiansand katedralskole Gimle
28 29.01 16:00 M - D Greåker Gutter - St Olav Vgs 2 - 0 (25-12, 25-10) Ålesund VGS
40 29.01 17:00 M - F Ålesund VGS - Bjørnholt VGS 2 - 0 (25-7, 25-8) Greåker Gutter
52 29.01 18:00 M - D Greåker Gutter - Kristiansand katedralskole Gimle 0 - 2 (22-25, 19-25) Bjørnholt VGS
64 30.01 09:00 M - F Arendal Sam Eyde vgs - Bjørnholt VGS 2 - 1 (23-25, 25-15, 15-9) Øystese gymnas
76 30.01 11:00 M - 4-1/8 finale Sandnes videregående skole - Greåker Gutter 1 - 2 (25-17, 22-25, 12-15) Sunnfjord FHS
177 30.01 12:00 M - B-1 Tvedestrand og Åmli vgs - Framnes KVGS 2 - 1 (25-23, 24-26, 15-9) Tvedestrand og Åmli vgs
100 30.01 13:00 M - 4-1/4 finale Grong VGS - Kristiansand katedralskole Gimle 2 - 1 (25-12, 18-25, 15-12) Grong VGS
110 30.01 14:00 M - 2. kamp 9-12 plass Sandnes videregående skole - Øystese gymnas 1 - 2 (25-22, 20-25, 13-15) Øystese gymnas
118 30.01 15:00 M - Semifinale Sagavoll fhs - Hafstad vgs 0 - 2 (14-25, 10-25) Hafstad vgs
130 30.01 16:00 M - Semifinale Sunnfjord FHS - Grong VGS 2 - 0 (25-17) Sunnfjord FHS
175 31.01 09:00 M - Serie 17-19 plass Taper 169 - Taper 177 0 - 2 Vinner Kamp 109 (Drammen)
150 31.01 10:00 M - 9-10 plass Øystese gymnas - Drammen 2 - 1 (256-18, 20-25, 15-8) Vinner Kamp 127 (Kristiansand katedralskole Gimle)
166 31.01 12:00 MIXsr - Finale Danielsen Vgs - Framnes KVGS 2 - 0 (25-21, 25-16) Arrangør
Arrangør
Arrangør
167 31.01 13:15 K - Finale Sortland VGS - Hafstad vgs 2 - 0 (27-25, 25-17) Arrangør
Arrangør
Arrangør
168 31.01 14:30 M - Finale Sunnfjord FHS - Hafstad vgs 2 - 0 (27-25, 25-21) Arrangør
Arrangør
Arrangør
23.05.2019 14:38
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web