24.04.2019 08:30
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
168: 2-0 (15:28)
167: 2-0 (15:28)
175: 0-2 (13:06)

K - Kvinner

TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Sortland VGS20240441003862
2Nesbru211222078744
3Valdres Folkehøyskole220040-434100-66

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
5 29.01 14:00 Nesbru - Sortland VGS 0 - 2 (12-25, 16-25) 05 Stovner Vgs
29 29.01 16:00 Valdres Folkehøyskole - Nesbru 0 - 2 (11-25, 13-25) 05 Greåker Jenter
53 29.01 18:00 Valdres Folkehøyskole - Sortland VGS 0 - 2 (8-25, 2-25) 05 St Olav Vgs
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Hafstad vgs20240441004456
2Kopervik VGS.21122207294-22
3Molde vgs220040-466100-34

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
6 29.01 14:00 Molde vgs - Hafstad vgs 0 - 2 (12-25, 10-25) 06 St Olav Vgs
30 29.01 16:00 Kopervik VGS. - Molde vgs 2 - 0 (25-23, 25-21) 06 Grong VGS
54 29.01 18:00 Kopervik VGS. - Hafstad vgs 0 - 2 (11-25, 11-25) 06 Stovner Vgs
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Øystese Gymnas20240441017526
2Sunnfjord FHS2112220977621
3Bodø vgs220040-453100-47

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
7 29.01 14:00 Bodø vgs - Sunnfjord FHS 0 - 2 (6-25, 19-25) 07 Tvedestrand og Åmli vgs
31 29.01 16:00 Øystese Gymnas - Bodø vgs 2 - 0 (25-21, 25-7) 07 Kristiansand katedralskole Gimle
55 29.01 18:00 Øystese Gymnas - Sunnfjord FHS 2 - 0 (25-23, 26-24) 07 Sjøvegan vgs
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Fusa vidaregående skule20240441004258
2Bø vgs21122207086-16
3Sagavoll fhs220040-458100-42

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
8 29.01 14:00 Bø vgs - Fusa vidaregående skule 0 - 2 (10-25, 10-25) 08 Sjøvegan vgs
32 29.01 16:00 Sagavoll fhs - Bø vgs 0 - 2 (17-25, 19-25) 08 Sandnes videregående skole
56 29.01 18:00 Sagavoll fhs - Fusa vidaregående skule 0 - 2 (6-25, 16-25) 08 Tvedestrand og Åmli vgs
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Grong VGS30360661506288
2Greåker Jenter312424213011416
3St Olav Vgs321242-21261242
4Stovner Vgs330060-644150-106

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
17 29.01 15:00 Stovner Vgs - Greåker Jenter 0 - 2 (6-25, 9-25) 05 Sortland VGS
18 29.01 15:00 St Olav Vgs - Grong VGS 0 - 2 (10-25, 17-25) 06 Hafstad vgs
41 29.01 17:00 Greåker Jenter - St Olav Vgs 2 - 0 (30-28, 25-21) 05 Valdres Folkehøyskole
42 29.01 17:00 Grong VGS - Stovner Vgs 2 - 0 (25-7, 25-3) 06 Kopervik VGS.
65 30.01 09:00 Grong VGS - Greåker Jenter 2 - 0 (25-8, 25-17) 05 Nesbru
66 30.01 09:00 St Olav Vgs - Stovner Vgs 2 - 0 (25-6, 25-13) 06 Molde vgs
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Kristiansand katedralskole Gimle30361651579265
2Sandnes videregående skole31242531509357
3Tvedestrand og Åmli vgs321242-299138-39
4Sjøvegan vgs330060-667150-83

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
19 29.01 15:00 Tvedestrand og Åmli vgs - Kristiansand katedralskole Gimle 0 - 2 (11-25, 16-25) 07 Sunnfjord FHS
20 29.01 15:00 Sjøvegan vgs - Sandnes videregående skole 0 - 2 (5-25, 9-25) 08 Fusa vidaregående skule
43 29.01 17:00 Kristiansand katedralskole Gimle - Sjøvegan vgs 2 - 0 (25-7, 25-8) 07 Øystese Gymnas
44 29.01 17:00 Sandnes videregående skole - Tvedestrand og Åmli vgs 2 - 0 (25-15, 25-7) 08 Sagavoll fhs
67 30.01 09:00 Sandnes videregående skole - Kristiansand katedralskole Gimle 1 - 2 (25-17, 17-25, 8-15) 07 Bodø vgs
68 30.01 09:00 Sjøvegan vgs - Tvedestrand og Åmli vgs 0 - 2 (21-25, 17-25) 08 Bø vgs
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
77 1-1/8 finale 30.01 11:00 Grong VGS - Nesbru 2 - 0 (25-13, 25-19) 05 Fusa vidaregående skule
78 2-1/8 finale 30.01 11:00 Kopervik VGS. - Kristiansand katedralskole Gimle 0 - 2 (22-25, 15-25) 06 Øystese Gymnas
79 3-1/8 finale 30.01 11:00 Sandnes videregående skole - Sunnfjord FHS 2 - 0 (25-11, 25-10) 07 Hafstad vgs
80 4-1/8 finale 30.01 11:00 Greåker Jenter - Bø vgs 2 - 0 (25-17, 25-21) 08 Sortland VGS
101 1-1/4 finale 30.01 13:00 Sandnes videregående skole - Sortland VGS 0 - 2 (19-25, 19-25) 05 Sortland VGS
102 2-1/4 finale 30.01 13:00 Greåker Jenter - Hafstad vgs 0 - 2 (19-25, 14-25) 06 Hafstad vgs
103 3-1/4 finale 30.01 13:00 Kristiansand katedralskole Gimle - Øystese Gymnas 0 - 2 (10-25, 20-25) 07 Øystese Gymnas
104 4-1/4 finale 30.01 13:00 Grong VGS - Fusa vidaregående skule 2 - 0 (25-17, 25-22) 08 Grong VGS
111 1. kamp 9-12 plass 30.01 14:00 Sunnfjord FHS - Nesbru 2 - 0 (25-21, 25-17) 06 Sunnfjord FHS
112 2. kamp 9-12 plass 30.01 14:00 Bø vgs - Kopervik VGS. 0 - 2 (14-25, 23-25) 07 Kopervik VGS.
119 1. kamp 5-8 plass 30.01 15:00 Fusa vidaregående skule - Sandnes videregående skole 0 - 2 (10-25, 13-25) 05 Sandnes videregående skole
121 Semifinale 30.01 15:00 Sortland VGS - Grong VGS 2 - 0 (25-19, 25-19) 07 Sortland VGS
134 2. kamp 5-8 plass 30.01 16:00 Kristiansand katedralskole Gimle - Greåker Jenter 2 - 0 (25-14, 25-12) 08 Kristiansand katedralskole Gimle
133 Semifinale 30.01 16:00 Hafstad vgs - Øystese Gymnas 2 - 0 (25-13, 25-13) 07 Hafstad vgs
151 11-12 plass 31.01 10:00 Nesbru - Bø vgs 0 - 2 (12-25, 8-25) 06 Taper Kamp 121 (Grong VGS)
152 9-10 plass 31.01 10:00 Kopervik VGS. - Sunnfjord FHS 1 - 2 (25-9, 14-25, 8-15) 07 Vinner Kamp 119 (Sandnes videregående skole)
161 5-6 plass 31.01 11:00 Sandnes videregående skole - Kristiansand katedralskole Gimle 0 - 2 (16-25, 22-25) 07 Taper Kamp 143 (Sagavoll fhs)
162 7-8 plass 31.01 11:00 Fusa vidaregående skule - Greåker Jenter 2 - 1 (23-25, 25-18, 15-11) 09 Taper Kamp 144 (Bodø vgs)
160 Bronsefinale 31.01 11:00 Grong VGS - Øystese Gymnas 2 - 1 (21-25, 25-19, 15-8) 06 Taper Kamp 142 (Valdres Folkehøyskole)
167 Finale 31.01 13:15 Sortland VGS - Hafstad vgs 2 - 0 (27-25, 25-17) 04 Taper Kamp 143 (Sagavoll fhs)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
89 B-1-1/4 finale 30.01 12:00 Valdres Folkehøyskole - Sjøvegan vgs 0 - 2 (13-25, 19-25) 05 Nesbru
90 B-2-1/4 finale 30.01 12:00 Sagavoll fhs - St Olav Vgs 2 - 0 (25-19, 25-13) 06 Kopervik VGS.
91 B-3-1/4 finale 30.01 12:00 Molde vgs - Stovner Vgs 2 - 0 (25-4, 25-10) 07 Sunnfjord FHS
92 B-4-1/4 finale 30.01 12:00 Bodø vgs - Tvedestrand og Åmli vgs 1 - 2 (20-25, 25-21, 10-15) 08 Bø vgs
120 1. kamp 17-20 plass 30.01 15:00 Valdres Folkehøyskole - St Olav Vgs 0 - 2 (15-25, 13-25) 06 St Olav Vgs
122 2. kamp 17-20 plass 30.01 15:00 Stovner Vgs - Bodø vgs 0 - 2 (7-25, 5-25) 08 Bodø vgs
131 B-1-semifinale 30.01 16:00 Sagavoll fhs - Sjøvegan vgs 1 - 2 (25-12, 13-25, 14-16) 05 Sjøvegan vgs
132 B-2-semifinale 30.01 16:00 Molde vgs - Tvedestrand og Åmli vgs 0 - 2 (20-25, 15-25) 06 Tvedestrand og Åmli vgs
143 15-16 plass 31.01 09:00 Molde vgs - Sagavoll fhs 2 - 0 (25-21, 25-15) 07 Molde vgs
144 17-18 plass 31.01 09:00 St Olav Vgs - Bodø vgs 2 - 0 (25-9, 25-20) 09 St Olav Vgs
142 19-20 plass 31.01 09:00 Valdres Folkehøyskole - Stovner Vgs 0 - 2 06 Stovner Vgs
153 13-14 plass 31.01 10:00 Tvedestrand og Åmli vgs - Sjøvegan vgs 2 - 0 (25-23, 25-14) 09 Taper Kamp 119 (Fusa vidaregående skule)

Resultatliste

Position Lagnavn
1 Sortland VGS
2 Hafstad vgs
3 Grong VGS
4 Øystese Gymnas
5 Kristiansand katedralskole Gimle
6 Sandnes videregående skole
7 Fusa vidaregående skule
8 Greåker Jenter
9 Sunnfjord FHS
10 Kopervik VGS.
11 Bø vgs
12 Nesbru
13 Tvedestrand og Åmli vgs
13 St Olav Vgs
14 Sjøvegan vgs
14 Bodø vgs
15 Molde vgs
15 Stovner Vgs
16 Sagavoll fhs
16 Valdres Folkehøyskole
24.04.2019 08:30
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web