18.05.2019 16:12
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
168: 2-0 (15:28)
167: 2-0 (15:28)
175: 0-2 (13:06)

K - Kvinner

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
77 1-1/8 finale 30.01 11:00 Grong VGS - Nesbru 2 - 0 (25-13, 25-19) 05 Fusa vidaregående skule
78 2-1/8 finale 30.01 11:00 Kopervik VGS. - Kristiansand katedralskole Gimle 0 - 2 (22-25, 15-25) 06 Øystese Gymnas
79 3-1/8 finale 30.01 11:00 Sandnes videregående skole - Sunnfjord FHS 2 - 0 (25-11, 25-10) 07 Hafstad vgs
80 4-1/8 finale 30.01 11:00 Greåker Jenter - Bø vgs 2 - 0 (25-17, 25-21) 08 Sortland VGS
101 1-1/4 finale 30.01 13:00 Sandnes videregående skole - Sortland VGS 0 - 2 (19-25, 19-25) 05 Sortland VGS
102 2-1/4 finale 30.01 13:00 Greåker Jenter - Hafstad vgs 0 - 2 (19-25, 14-25) 06 Hafstad vgs
103 3-1/4 finale 30.01 13:00 Kristiansand katedralskole Gimle - Øystese Gymnas 0 - 2 (10-25, 20-25) 07 Øystese Gymnas
104 4-1/4 finale 30.01 13:00 Grong VGS - Fusa vidaregående skule 2 - 0 (25-17, 25-22) 08 Grong VGS
111 1. kamp 9-12 plass 30.01 14:00 Sunnfjord FHS - Nesbru 2 - 0 (25-21, 25-17) 06 Sunnfjord FHS
112 2. kamp 9-12 plass 30.01 14:00 Bø vgs - Kopervik VGS. 0 - 2 (14-25, 23-25) 07 Kopervik VGS.
119 1. kamp 5-8 plass 30.01 15:00 Fusa vidaregående skule - Sandnes videregående skole 0 - 2 (10-25, 13-25) 05 Sandnes videregående skole
121 Semifinale 30.01 15:00 Sortland VGS - Grong VGS 2 - 0 (25-19, 25-19) 07 Sortland VGS
134 2. kamp 5-8 plass 30.01 16:00 Kristiansand katedralskole Gimle - Greåker Jenter 2 - 0 (25-14, 25-12) 08 Kristiansand katedralskole Gimle
133 Semifinale 30.01 16:00 Hafstad vgs - Øystese Gymnas 2 - 0 (25-13, 25-13) 07 Hafstad vgs
151 11-12 plass 31.01 10:00 Nesbru - Bø vgs 0 - 2 (12-25, 8-25) 06 Taper Kamp 121 (Grong VGS)
152 9-10 plass 31.01 10:00 Kopervik VGS. - Sunnfjord FHS 1 - 2 (25-9, 14-25, 8-15) 07 Vinner Kamp 119 (Sandnes videregående skole)
161 5-6 plass 31.01 11:00 Sandnes videregående skole - Kristiansand katedralskole Gimle 0 - 2 (16-25, 22-25) 07 Taper Kamp 143 (Sagavoll fhs)
162 7-8 plass 31.01 11:00 Fusa vidaregående skule - Greåker Jenter 2 - 1 (23-25, 25-18, 15-11) 09 Taper Kamp 144 (Bodø vgs)
160 Bronsefinale 31.01 11:00 Grong VGS - Øystese Gymnas 2 - 1 (21-25, 25-19, 15-8) 06 Taper Kamp 142 (Valdres Folkehøyskole)
167 Finale 31.01 13:15 Sortland VGS - Hafstad vgs 2 - 0 (27-25, 25-17) 04 Taper Kamp 143 (Sagavoll fhs)
18.05.2019 16:12
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web