13.10.2019 23:11
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
168: 2-0 (15:28)
167: 2-0 (15:28)
175: 0-2 (13:06)

M - Menn

TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Sunnfjord FHS20240441004456
2Strand VGS21122207494-20
3Tvedestrand og Åmli vgs220040-464100-36

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
1 29.01 14:00 Tvedestrand og Åmli vgs - Sunnfjord FHS 0 - 2 (11-25, 9-25) 01 Valdres VGS
25 29.01 16:00 Strand VGS - Tvedestrand og Åmli vgs 2 - 0 (25-21, 25-23) 01 Grong VGS
49 29.01 18:00 Strand VGS - Sunnfjord FHS 0 - 2 (14-25, 10-25) 01 St Olav Vgs
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Sagavoll fhs20241431097930
2Øystese gymnas21122311099118
3Katta Hamar220040-452100-48

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
2 29.01 14:00 Katta Hamar - Øystese gymnas 0 - 2 (14-25, 18-25) 02 Strand VGS
26 29.01 16:00 Sagavoll fhs - Katta Hamar 2 - 0 (25-10, 25-10) 02 Sandnes videregående skole
50 29.01 18:00 Sagavoll fhs - Øystese gymnas 2 - 1 (25-21, 19-25, 15-13) 02 Katta Hamar
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Hafstad vgs20240441004753
2Drammen21122207590-15
3Framnes KVGS220040-462100-38

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
3 29.01 14:00 Drammen - Hafstad vgs 0 - 2 (12-25, 13-25) 03 Bjørnholt VGS
27 29.01 16:00 Framnes KVGS - Drammen 0 - 2 (23-25, 17-25) 03 Lambertseter vgs.
51 29.01 18:00 Framnes KVGS - Hafstad vgs 0 - 2 (9-25, 13-25) 03 Arendal Sam Eyde vgs
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Kristiansand katedralskole Gimle20240441005842
2Greåker Gutter2112220917219
3St Olav Vgs220040-439100-61

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
4 29.01 14:00 St Olav Vgs - Kristiansand katedralskole Gimle 0 - 2 (9-25, 8-25) 04 Arendal Sam Eyde vgs
28 29.01 16:00 Greåker Gutter - St Olav Vgs 2 - 0 (25-12, 25-10) 04 Ålesund VGS
52 29.01 18:00 Greåker Gutter - Kristiansand katedralskole Gimle 0 - 2 (22-25, 19-25) 04 Bjørnholt VGS
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Grong VGS20241431135954
2Sandnes videregående skole2112231948113
3Valdres VGS220040-433100-67

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
13 29.01 15:00 Valdres VGS - Grong VGS 0 - 2 (11-25, 4-25) 01 Sunnfjord FHS
38 29.01 17:00 Sandnes videregående skole - Valdres VGS 2 - 0 (25-9, 25-9) 01 Sagavoll fhs
61 30.01 09:00 Sandnes videregående skole - Grong VGS 1 - 2 (25-23, 14-25, 5-15) 01 Tvedestrand og Åmli vgs
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Ålesund VGS30360661506387
2Lambertseter vgs.312434112711314
3Arendal Sam Eyde vgs321253-2142154-12
4Bjørnholt VGS330061-574163-89

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
15 29.01 15:00 Bjørnholt VGS - Lambertseter vgs. 0 - 2 (8-25, 2-25) 03 Hafstad vgs
16 29.01 15:00 Arendal Sam Eyde vgs - Ålesund VGS 0 - 2 (15-25, 11-25) 04 Kristiansand katedralskole Gimle
39 29.01 17:00 Lambertseter vgs. - Arendal Sam Eyde vgs 2 - 1 (25-12, 12-25, 18-16) 03 Framnes KVGS
40 29.01 17:00 Ålesund VGS - Bjørnholt VGS 2 - 0 (25-7, 25-8) 04 Greåker Gutter
63 30.01 09:00 Ålesund VGS - Lambertseter vgs. 2 - 0 (25-15, 25-7) 03 Drammen
64 30.01 09:00 Arendal Sam Eyde vgs - Bjørnholt VGS 2 - 1 (23-25, 25-15, 15-9) 04 Øystese gymnas
TabellKVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -DiffP

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
73 1-1/8 finale 30.01 11:00 Grong VGS - Strand VGS 2 - 0 (25-10, 25-6) 01 Kristiansand katedralskole Gimle
74 2-1/8 finale 30.01 11:00 Øystese gymnas - Ålesund VGS 0 - 2 (17-25, 11-25) 02 Hafstad vgs
75 3-1/8 finale 30.01 11:00 Lambertseter vgs. - Drammen 2 - 0 (25-22, 25-12) 03 Sagavoll fhs
76 4-1/8 finale 30.01 11:00 Sandnes videregående skole - Greåker Gutter 1 - 2 (25-17, 22-25, 12-15) 04 Sunnfjord FHS
97 1-1/4 finale 30.01 13:00 Lambertseter vgs. - Sunnfjord FHS 0 - 2 (13-25, 13-25) 01 Sunnfjord FHS
98 2-1/4 finale 30.01 13:00 Greåker Gutter - Sagavoll fhs 1 - 2 (15-25, 25-23, 13-15) 02 Sagavoll fhs
99 3-1/4 finale 30.01 13:00 Ålesund VGS - Hafstad vgs 0 - 2 (24-26, 20-25) 03 Hafstad vgs
100 4-1/4 finale 30.01 13:00 Grong VGS - Kristiansand katedralskole Gimle 2 - 1 (25-12, 18-25, 15-12) 04 Grong VGS
109 1. kamp 9-12 plass 30.01 14:00 Drammen - Strand VGS 2 - 1 (25-22, 23-25, 15-12) 01 Drammen
110 2. kamp 9-12 plass 30.01 14:00 Sandnes videregående skole - Øystese gymnas 1 - 2 (25-22, 20-25, 13-15) 04 Øystese gymnas
127 1. kamp 5-8 plass 30.01 15:00 Kristiansand katedralskole Gimle - Lambertseter vgs. 2 - 1 (23-25, 25-22, 16-14) 01 Kristiansand katedralskole Gimle
116 2. kamp 5-8 plass 30.01 15:00 Ålesund VGS - Greåker Gutter 2 - 0 (25-16, 25-17) 02 Ålesund VGS
118 Semifinale 30.01 15:00 Sagavoll fhs - Hafstad vgs 0 - 2 (14-25, 10-25) 04 Hafstad vgs
130 Semifinale 30.01 16:00 Sunnfjord FHS - Grong VGS 2 - 0 (25-17) 04 Sunnfjord FHS
149 11-12 plass 31.01 10:00 Strand VGS - Sandnes videregående skole 0 - 2 03 Sandnes videregående skole
158 7-8 plass 31.01 10:00 Lambertseter vgs. - Greåker Gutter 2 - 1 (25-22, 12-25, 15-11) 01 Taper Kamp 173 (Valdres VGS)
150 9-10 plass 31.01 10:00 Øystese gymnas - Drammen 2 - 1 (256-18, 20-25, 15-8) 04 Vinner Kamp 127 (Kristiansand katedralskole Gimle)
159 5-6 plass 31.01 11:00 Kristiansand katedralskole Gimle - Ålesund VGS 1 - 2 (25-19, 21-25, 11-15) 03 Vinner Kamp 130 (Sunnfjord FHS)
157 Bronsefinale 31.01 11:00 Grong VGS - Sagavoll fhs 1 - 2 (15-25, 25-15, 15-17) 01 Vinner Kamp 118 (Hafstad vgs)
168 Finale 31.01 14:30 Sunnfjord FHS - Hafstad vgs 2 - 0 (27-25, 25-21) 04 Arrangør
Arrangør
Arrangør
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
177 B-1 30.01 12:00 Tvedestrand og Åmli vgs - Framnes KVGS 2 - 1 (25-23, 24-26, 15-9) 04 Tvedestrand og Åmli vgs
170 B-2 30.01 12:00 Katta Hamar - St Olav Vgs 2 - 0 (25-20, 27-25) 03 Katta Hamar
169 B-3 30.01 12:00 Valdres VGS - Bjørnholt VGS 2 - 1 (25-14, 18-25, 15-10) 01 Valdres VGS
178 B-4 30.01 14:00 Arendal Sam Eyde vgs - Valdres VGS 2 - 0 (25-12, 25-10) 03 Arendal Sam Eyde vgs
171 B-5 30.01 15:00 Katta Hamar - Tvedestrand og Åmli vgs 2 - 0 (25-19, 25-19) 03 Katta Hamar
172 13-14 plass 31.01 09:00 Katta Hamar - Arendal Sam Eyde vgs 0 - 2 (21-25, 21-25) 03 Arendal Sam Eyde vgs
173 15 - 16 plass 31.01 09:00 Valdres VGS - Tvedestrand og Åmli vgs 0 - 2 (10-25, 17-25) 01 Tvedestrand og Åmli vgs

Resultatliste

Position Lagnavn
1 Sunnfjord FHS
2 Hafstad vgs
3 Sagavoll fhs
4 Grong VGS
5 Ålesund VGS
6 Kristiansand katedralskole Gimle
7 Lambertseter vgs.
8 Greåker Gutter
9 Øystese gymnas
10 Drammen
11 Sandnes videregående skole
12 Strand VGS
13 Tvedestrand og Åmli vgs
13 Valdres VGS
13 Arendal Sam Eyde vgs
13 Katta Hamar
13 Framnes KVGS
13 St Olav Vgs
24 Bjørnholt VGS
13.10.2019 23:11
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web