26.04.2019 00:18
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
168: 2-0 (15:28)
167: 2-0 (15:28)
175: 0-2 (13:06)

MIXsr - Mix

TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Akademiet Sandnes20241431038716
2Tertnes vgs21122311067729
3Katta220040-455100-45

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
9 29.01 14:00 Akademiet Sandnes - Tertnes vgs 2 - 1 (25-22, 13-25, 15-9) 09 Drottningborg
33 29.01 16:00 Katta - Akademiet Sandnes 0 - 2 (21-25, 10-25) 09 Frederik II
57 29.01 18:00 Katta - Tertnes vgs 0 - 2 (12-25, 12-25) 09 Nordfjord
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Haugesund Toppidrett Gymnas20241431037528
2Steinkjer VGS21122311017130
3Vefsn Folkehøgskole220040-442100-58

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
10 29.01 14:00 Vefsn Folkehøgskole - Haugesund Toppidrett Gymnas 0 - 2 (13-25, 11-25) 10 Framnes KVGS
34 29.01 16:00 Steinkjer VGS - Vefsn Folkehøgskole 2 - 0 (25-9, 25-9) 10 Re VGS
58 29.01 18:00 Steinkjer VGS - Haugesund Toppidrett Gymnas 1 - 2 (14-25, 25-13, 12-15) 10 Drottningborg
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Øytun folkehøgskole20241431148034
2Sunnfjord FHS21122208083-3
3Asker vgs.220041-383114-31

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
11 29.01 14:00 Asker vgs. - Sunnfjord FHS 0 - 2 (18-25, 15-25) 11 Nordfjord
35 29.01 16:00 Øytun folkehøgskole - Asker vgs. 2 - 1 (25-15, 24-26, 15-9) 11 KVS Lyngdal
59 29.01 18:00 Øytun folkehøgskole - Sunnfjord FHS 2 - 0 (25-12, 25-18) 11 Fusa
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Danielsen Vgs20240441004852
2Solborg FHS211232-187111-24
3Greåker Mix220041-381109-28

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
12 29.01 14:00 Solborg FHS - Danielsen Vgs 0 - 2 (14-25, 14-25) 12 Fusa
36 29.01 16:00 Greåker Mix - Solborg FHS 1 - 2 (25-19, 23-25, 13-15) 12 Grenland Folkehøgskule
60 29.01 18:00 Greåker Mix - Danielsen Vgs 0 - 2 (6-25, 14-25) 12 Framnes KVGS
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Nordfjord303626416214319
2Frederik II312435216713631
3Drottningborg3212440148153-5
4Re VGS330060-6105150-45

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
21 29.01 15:00 Drottningborg - Frederik II 1 - 2 (25-23, 18-25, 6-15) 09 Tertnes vgs
22 29.01 15:00 Nordfjord - Re VGS 2 - 0 (25-19, 25-21) 10 Haugesund Toppidrett Gymnas
45 29.01 17:00 Frederik II - Nordfjord 1 - 2 (21-25, 25-20, 8-15) 09 Katta
46 29.01 17:00 Re VGS - Drottningborg 0 - 2 (21-25, 17-25) 10 Steinkjer VGS
69 30.01 09:00 Re VGS - Frederik II 0 - 2 (13-25, 14-25) 09 Akademiet Sandnes
70 30.01 09:00 Nordfjord - Drottningborg 2 - 1 (12-25, 25-15, 15-9) 10 Vefsn Folkehøgskole
TabellKTVPSett -Sett +Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Framnes KVGS303616516111249
2Fusa312425315412826
3KVS Lyngdal321252-3114159-45
4Grenland Folkehøgskule330061-5132162-30

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
23 29.01 15:00 Framnes KVGS - KVS Lyngdal 2 - 0 (25-15, 25-15) 11 Sunnfjord FHS
24 29.01 15:00 Fusa - Grenland Folkehøgskule 2 - 0 (25-22, 25-23) 12 Danielsen Vgs
47 29.01 17:00 KVS Lyngdal - Fusa 0 - 2 (13-25, 9-25) 11 Asker vgs.
48 29.01 17:00 Grenland Folkehøgskule - Framnes KVGS 0 - 2 (19-25, 9-25) 12 Greåker Mix
71 30.01 09:00 Grenland Folkehøgskule - KVS Lyngdal 1 - 2 (25-22, 21-25, 13-15) 11 Øytun folkehøgskole
72 30.01 09:00 Fusa - Framnes KVGS 1 - 2 (22-25, 25-21, 7-15) 12 Solborg FHS
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
81 1-1/8 finale 30.01 11:00 Nordfjord - Tertnes vgs 0 - 2 (11-25, 12-25) 09 Danielsen Vgs
82 2-1/8 finale 30.01 11:00 Steinkjer VGS - Framnes KVGS 0 - 2 (24-27, 15-25) 10 Øytun folkehøgskole
83 3-1/8 finale 30.01 11:00 Fusa - Sunnfjord FHS 2 - 0 (25-5, 25-12) 11 Haugesund Toppidrett Gymnas
84 4-1/8 finale 30.01 11:00 Frederik II - Solborg FHS 2 - 1 (25-18, 23-25, 15-11) 12 Akademiet Sandnes
105 1-1/4 finale 30.01 13:00 Fusa - Akademiet Sandnes 2 - 1 (25-17, 23-25, 15-12) 09 Fusa
106 2-1/4 finale 30.01 13:00 Frederik II - Haugesund Toppidrett Gymnas 0 - 2 (24-26, 12-25) 10 Haugesund Toppidrett Gymnas
107 3-1/4 finale 30.01 13:00 Framnes KVGS - Øytun folkehøgskole 2 - 1 (25-16, 22-25, 15-2) 11 Framnes KVGS
108 4-1/4 finale 30.01 13:00 Tertnes vgs - Danielsen Vgs 1 - 2 (25-19, 22-25, 13-15) 12 Danielsen Vgs
113 1. kamp 9-12 plass 30.01 14:00 Sunnfjord FHS - Nordfjord 2 - 0 (25-17, 25-23) 10 Sunnfjord FHS
114 2. kamp 9-12 plass 30.01 14:00 Solborg FHS - Steinkjer VGS 0 - 2 (12-25, 17-25) 12 Steinkjer VGS
126 2. kamp 5-8 plass 30.01 15:00 Øytun folkehøgskole - Frederik II 2 - 0 (19-25) 12 Øytun folkehøgskole
124 Semifinale 30.01 15:00 Haugesund Toppidrett Gymnas - Framnes KVGS 0 - 2 (23-25, 20-25) 10 Framnes KVGS
137 1. kamp 5-8 plass 30.01 16:00 Tertnes vgs - Akademiet Sandnes 2 - 0 (25-19, 25-22) 11 Tertnes vgs
136 Semifinale 30.01 16:00 Fusa - Danielsen Vgs 0 - 2 (21-25, 22-25) 10 Danielsen Vgs
155 11-12 plass 31.01 10:00 Nordfjord - Solborg FHS 1 - 2 (23-25, 25-15, 9-15) 11 Vinner Kamp 137 (Tertnes vgs)
154 9-10 plass 31.01 10:00 Steinkjer VGS - Sunnfjord FHS 2 - 1 10 Taper Kamp 136 (Fusa)
164 5-6 plass 31.01 11:00 Tertnes vgs - Øytun folkehøgskole 0 - 2 (20-25, 22-25) 11 Taper Kamp 146 (Katta)
165 7-8 plass 31.01 11:00 Akademiet Sandnes - Frederik II 0 - 2 12 Frederik II
163 Bronsefinale 31.01 11:00 Fusa - Haugesund Toppidrett Gymnas 2 - 1 (25-18, 27-29, 15-13) 10 Taper Kamp 145 (Drottningborg)
166 Finale 31.01 12:00 Danielsen Vgs - Framnes KVGS 2 - 0 (25-21, 25-16) 04 Taper Kamp 145 (Drottningborg)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
93 B-1-1/4 finale 30.01 12:00 Katta - Grenland Folkehøgskule 1 - 2 (21-25, 25-19, 8-15) 09 Tertnes vgs
94 B-2-1/4 finale 30.01 12:00 Greåker Mix - Drottningborg 0 - 2 (15-25, 21-25) 10 Steinkjer VGS
95 B-3-1/4 finale 30.01 12:00 Vefsn Folkehøgskole - Re VGS 0 - 2 (14-25, 14-25) 11 Sunnfjord FHS
96 B-4-1/4 finale 30.01 12:00 Asker vgs. - KVS Lyngdal 2 - 0 (25-7, 25-16) 12 Solborg FHS
123 1. kamp 17-20 plass 30.01 15:00 Katta - Greåker Mix 2 - 0 (25-20, 25-23) 09 Katta
125 2. kamp 17-20 plass 30.01 15:00 Vefsn Folkehøgskole - KVS Lyngdal 0 - 2 (24-26, 16-25) 11 KVS Lyngdal
135 B-1-semifinale 30.01 16:00 Drottningborg - Grenland Folkehøgskule 1 - 2 (121-25, 25-22, 8-15) 09 Grenland Folkehøgskule
138 B-2-semifinale 30.01 16:00 Re VGS - Asker vgs. 1 - 2 (25-21, 23-25, 9-15) 12 Asker vgs.
145 15-16 plass 31.01 09:00 Re VGS - Drottningborg 2 - 1 (29-19, 25-16) 10 Re VGS
146 17-18 plass 31.01 09:00 Katta - KVS Lyngdal 1 - 2 (17-25, 25-23, 11-15) 11 KVS Lyngdal
147 19-20 plass 31.01 09:00 Greåker Mix - Vefsn Folkehøgskole 1 - 2 (25-21, 19-25, 14-16) 12 Vefsn Folkehøgskole
156 13-14 plass 31.01 10:00 Asker vgs. - Grenland Folkehøgskule 0 - 2 (17-25, 20-25) 12 Taper Kamp 137 (Akademiet Sandnes)

Resultatliste

Position Lagnavn
1 Danielsen Vgs
2 Framnes KVGS
3 Fusa
4 Haugesund Toppidrett Gymnas
5 Øytun folkehøgskole
6 Tertnes vgs
7 Frederik II
8 Akademiet Sandnes
9 Steinkjer VGS
10 Sunnfjord FHS
11 Solborg FHS
12 Nordfjord
13 Grenland Folkehøgskule
13 KVS Lyngdal
14 Asker vgs.
14 Katta
15 Re VGS
15 Vefsn Folkehøgskole
16 Drottningborg
16 Greåker Mix
26.04.2019 00:18
Matches updated
Oppdatert:
31.01.2016 13:02
Kilde: Web