2019-12-12 11:01
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
728: 2-0 (16:44)
729: 0-2 (16:44)
730: 1-2 (16:44)

L5FB - Level 5 Flickor Blå

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Ystad44080MAX2001051.9058
2Vindrarp 4316231861331.3986
3Uppsala Omega422450.81661990.8344
4Degerfors 2413270.291431990.7192
5Solna404280.251692280.7410

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
219 04.05 09:00 Uppsala Omega - Ystad 0 - 2 (11-25, 10-25) Mellringe 1 (Vindrarp )
220 04.05 09:45 Vindrarp - Degerfors 2 2 - 0 (25-16, 25-9) Mellringe 1 (Ystad)
221 04.05 10:30 Uppsala Omega - Solna 2 - 1 (20-25, 28-26, 15-11) Mellringe 1 (Degerfors 2)
222 04.05 11:15 Ystad - Vindrarp 2 - 0 (25-13, 25-23) Mellringe 1 (Solna)
223 04.05 12:45 Solna - Degerfors 2 1 - 2 (15-25, 27-25, 7-15) Mellringe 1 (Uppsala Omega)
224 04.05 13:30 Vindrarp - Uppsala Omega 2 - 0 (25-12, 25-20) Mellringe 1 (Ystad)
225 04.05 14:15 Degerfors 2 - Ystad 0 - 2 (11-25, 5-25) Mellringe 1 (Solna)
226 04.05 15:00 Solna - Vindrarp 0 - 2 (12-25, 14-25) Mellringe 1 (Uppsala Omega)
227 04.05 15:45 Degerfors 2 - Uppsala Omega 0 - 2 (16-25, 21-25) Mellringe 1 (Vindrarp )
228 04.05 16:30 Ystad - Solna 2 - 0 (25-19, 25-13) Mellringe 1 (Degerfors 2)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Härnösand431723.52111971.0716
2Westan Air4316231911411.3556
3Gislaved Sörgården4316321981911.0376
4Sollentuna Baggarna413260.331611950.8262
5Spårvägen4040801652020.8170

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
229 04.05 09:00 Spårvägen - Sollentuna Baggarna 0 - 2 (21-25, 24-26) Mellringe 2 (Gislaved Sörgården)
230 04.05 09:45 Gislaved Sörgården - Härnösand 2 - 1 (25-20, 24-26, 16-14) Mellringe 2 (Sollentuna Baggarna)
231 04.05 10:30 Spårvägen - Westan Air 0 - 2 (23-25, 9-25) Mellringe 2 (Härnösand)
232 04.05 12:00 Sollentuna Baggarna - Gislaved Sörgården 0 - 2 (22-25, 18-25) Mellringe 2 (Westan Air)
233 04.05 12:45 Westan Air - Härnösand 0 - 2 (22-25, 19-25) Mellringe 2 (Spårvägen)
234 04.05 13:30 Gislaved Sörgården - Spårvägen 2 - 0 (25-19, 25-22) Mellringe 2 (Sollentuna Baggarna)
235 04.05 14:15 Härnösand - Sollentuna Baggarna 2 - 0 (25-21, 25-23) Mellringe 2 (Westan Air)
236 04.05 15:00 Westan Air - Gislaved Sörgården 2 - 0 (25-12, 25-21) Mellringe 2 (Spårvägen)
237 04.05 15:45 Härnösand - Spårvägen 2 - 0 (26-24, 25-23) Mellringe 2 (Gislaved Sörgården)
238 04.05 16:30 Sollentuna Baggarna - Westan Air 0 - 2 (12-25, 14-25) Mellringe 2 (Härnösand)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Gislaved Henja44080MAX2001201.6678
2Habo Italien4316231821451.2556
3Westan Stars413360.51621940.8352
4KFUM Jönköping Perfect413260.331571850.8492
5Karlstad Spikers413270.291492060.7232

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
239 04.05 09:00 Karlstad Spikers - Habo Italien 0 - 2 (12-25, 16-25) Mellringe 3 (Westan Stars)
240 04.05 09:45 Westan Stars - KFUM Jönköping Perfect 2 - 0 (25-18, 25-19) Mellringe 3 (Habo Italien)
241 04.05 10:30 Karlstad Spikers - Gislaved Henja 0 - 2 (19-25, 10-25) Mellringe 3 (KFUM Jönköping Perfect)
242 04.05 11:15 Habo Italien - Westan Stars 2 - 0 (25-16, 25-16) Mellringe 3 (Gislaved Henja)
243 04.05 12:45 Gislaved Henja - KFUM Jönköping Perfect 2 - 0 (25-19, 25-16) Mellringe 3 (Karlstad Spikers)
244 04.05 13:30 Westan Stars - Karlstad Spikers 1 - 2 (25-17, 18-25, 13-15) Mellringe 3 (Habo Italien)
245 04.05 14:15 KFUM Jönköping Perfect - Habo Italien 0 - 2 (22-25, 13-25) Mellringe 3 (Gislaved Henja)
246 04.05 15:00 Gislaved Henja - Westan Stars 2 - 0 (25-11, 25-13) Mellringe 3 (Karlstad Spikers)
247 04.05 15:45 KFUM Jönköping Perfect - Karlstad Spikers 2 - 0 (25-20, 25-15) Mellringe 3 (Westan Stars)
248 04.05 16:30 Habo Italien - Gislaved Henja 0 - 2 (15-25, 17-25) Mellringe 3 (KFUM Jönköping Perfect)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Gislaved Centrum33060MAX150961.5636
2Kungälv Poseidon3214221331101.2094
3Spårvägen 2312250.41291650.7822
4Uppsala Thunder303160.171201610.7450

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
249 04.05 09:00 Uppsala Thunder - Gislaved Centrum 0 - 2 (19-25, 11-25) Mellringe 4 (Spårvägen 2)
250 04.05 09:45 Spårvägen 2 - Kungälv Poseidon 0 - 2 (24-26, 10-25) Mellringe 4 (Uppsala Thunder)
251 04.05 12:00 Kungälv Poseidon - Uppsala Thunder 2 - 0 (25-12, 25-14) Mellringe 4 (Gislaved Centrum)
252 04.05 12:45 Gislaved Centrum - Spårvägen 2 2 - 0 (25-17, 25-17) Mellringe 4 (Kungälv Poseidon)
253 04.05 15:00 Uppsala Thunder - Spårvägen 2 1 - 2 (25-18, 24-26, 15-17) Mellringe 4 (Gislaved Centrum)
254 04.05 15:45 Gislaved Centrum - Kungälv Poseidon 2 - 0 (25-19, 25-13) Mellringe 4 (Uppsala Thunder)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Suld Blå33060MAX151911.6596
2Gislaved Gyllenfors3214221381131.2214
3Degerfors 1312240.51101350.8152
4Uppsala Lightning303060901500.60

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
255 04.05 10:30 Uppsala Lightning - Suld Blå 0 - 2 (18-25, 9-25) Mellringe 4 (Degerfors 1)
256 04.05 11:15 Degerfors 1 - Gislaved Gyllenfors 0 - 2 (21-25, 13-25) Mellringe 4 (Uppsala Lightning)
257 04.05 13:30 Gislaved Gyllenfors - Uppsala Lightning 2 - 0 (25-12, 25-16) Mellringe 4 (Suld Blå)
258 04.05 14:15 Suld Blå - Degerfors 1 2 - 0 (25-15, 25-11) Mellringe 4 (Gislaved Gyllenfors)
259 04.05 16:30 Uppsala Lightning - Degerfors 1 0 - 2 (18-25, 17-25) Mellringe 4 (Suld Blå)
260 04.05 17:15 Suld Blå - Gislaved Gyllenfors 2 - 0 (26-24, 25-14) Mellringe 4 (Uppsala Lightning)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP
1Spårvägen22040MAX101761.3294
2Karlstad Spikers21122190821.0982
3Solna202040681010.6730

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
929 Grupp Plac 21-23 05.05 10:00 Karlstad Spikers - Solna 2 - 0 (25-20, 25-12) Idrottshuset övre 12 Pulje B/5 (Spårvägen)
930 Grupp Plac 21-23 05.05 11:00 Spårvägen - Karlstad Spikers 2 - 0 (25-21, 25-19) Idrottshuset övre 12 Pulje A/5 (Solna)
931 Grupp Plac 21-23 05.05 13:00 Spårvägen - Solna 2 - 0 (25-12, 26-24) Idrottshuset övre 12 Pulje C/5 (Karlstad Spikers)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
927 Plac 1-10/1 05.05 08:00 Westan Air - Habo Italien 2 - 0 (25-8, 30-28) Mellringe 3 Pulje A/1 (Ystad)
928 Plac 1-10/2 05.05 08:00 Vindrarp - Kungälv Poseidon 0 - 2 (23-25, 16-25) Mellringe 4 Pulje B/1 (Härnösand)
915 Kvart 1 05.05 09:00 Ystad - Westan Air 0 - 2 (22-25, 9-25) Mellringe 3 Taper kamp 927 (Habo Italien)
917 Kvart 2 05.05 09:00 Härnösand - Kungälv Poseidon 2 - 0 (25-19, 25-14) Mellringe 4 Taper kamp 928 (Vindrarp )
919 Kvart 4 05.05 09:59 Gislaved Centrum - Suld Blå 0 - 2 (13-25, 14-25) Mellringe 4 Taper kamp 917 (Kungälv Poseidon)
918 Kvart 3 05.05 10:00 Gislaved Henja - Gislaved Gyllenfors 2 - 0 (25-22, 25-16) Mellringe 3 Taper kamp 915 (Ystad)
914 Semi 1 05.05 11:00 Westan Air - Suld Blå 0 - 2 (15-25, 13-25) Mellringe 3 Taper kamp 918 (Gislaved Gyllenfors)
916 Semi 2 05.05 11:00 Härnösand - Gislaved Henja 0 - 2 (9-25, 12-25) Mellringe 4 Taper kamp 919 (Gislaved Centrum)
920 Plac 5-8/1 05.05 12:30 Ystad - Gislaved Centrum 0 - 2 (18-25, 12-25) Mellringe 3 Taper kamp 914 (Westan Air)
921 Plac 5-8/2 05.05 12:30 Kungälv Poseidon - Gislaved Gyllenfors 0 - 2 (14-25, 15-25) Mellringe 4 Taper kamp 916 (Härnösand)
926 Plac 9-10 05.05 11:00 Habo Italien - Vindrarp 2 - 0 (25-9, 25-14) Mellringe 1 Taper kamp 905 (Uppsala Lightning)
923 Plac 3-4 05.05 13:30 Westan Air - Härnösand 2 - 1 (13-25, 25-17, 15-6) Mellringe 4 Taper kamp 921 (Kungälv Poseidon)
924 Plac 5-6 05.05 13:30 Gislaved Centrum - Gislaved Gyllenfors 1 - 2 (27-25, 17-25, 9-15) Mellringe 3 Taper kamp 920 (Ystad)
922 Final 05.05 15:00 Suld Blå - Gislaved Henja 2 - 0 (25-20, 25-13) Mellringe 4 Taper kamp 923 (Härnösand)
925 Plac 7-8 05.05 15:00 Ystad - Kungälv Poseidon 2 - 0 (25-16, 25-7) Mellringe 3 Taper kamp 924 (Gislaved Centrum)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
911 Plac 11-20/1 05.05 08:00 Sollentuna Baggarna - KFUM Jönköping Perfect 2 - 0 (25-9, 25-17) Mellringe 1 Pulje A/3 (Uppsala Omega)
912 Plac 11-20/2 05.05 08:00 Degerfors 2 - Uppsala Thunder 1 - 2 (25-19, 22-25, 9-15) Mellringe 2 Pulje B/3 (Gislaved Sörgården)
903 Plac 11-18/1 05.05 09:00 Uppsala Omega - Sollentuna Baggarna 1 - 2 (16-25, 25-17, 7-15) Mellringe 1 Taper kamp 911 (KFUM Jönköping Perfect)
904 Plac 11-18/2 05.05 09:00 Gislaved Sörgården - Uppsala Thunder 2 - 0 (25-19, 25-11) Mellringe 2 Taper kamp 912 (Degerfors 2)
905 Plac 11-18/3 05.05 10:00 Westan Stars - Uppsala Lightning 2 - 0 (25-18, 25-14) Mellringe 1 Taper kamp 903 (Uppsala Omega)
906 Plac 11-18/4 05.05 10:00 Spårvägen 2 - Degerfors 1 0 - 2 (13-25, 15-25) Mellringe 2 Taper kamp 904 (Uppsala Thunder)
900 Plac 11-14/1 05.05 12:30 Sollentuna Baggarna - Degerfors 1 1 - 2 (25-13, 16-25, 10-15) Mellringe 1 Taper kamp 926 (Vindrarp )
902 Plac 11-14/2 05.05 12:30 Gislaved Sörgården - Westan Stars 2 - 0 (25-10, 25-20) Mellringe 2 Taper kamp 913 (Degerfors 2)
907 Plac 15-18/1 05.05 13:30 Uppsala Omega - Spårvägen 2 2 - 0 (25-15, 25-13) Mellringe 1 Taper kamp 900 (Sollentuna Baggarna)
908 Plac 15-18/2 05.05 13:30 Uppsala Thunder - Uppsala Lightning 2 - 0 (25-10, 25-17) Mellringe 2 Taper kamp 902 (Westan Stars)
913 Plac 19-20 05.05 11:00 Degerfors 2 - KFUM Jönköping Perfect 1 - 2 (22-25, 25-20, 8-15) Mellringe 2 Taper kamp 906 (Spårvägen 2)
899 Plac 11-12 05.05 14:30 Degerfors 1 - Gislaved Sörgården 0 - 2 (23-25, 18-25) Mellringe 1 Taper kamp 907 (Spårvägen 2)
901 Plac 13-14 05.05 14:30 Sollentuna Baggarna - Westan Stars 0 - 2 (24-26, 23-25) Mellringe 2 Taper kamp 908 (Uppsala Lightning)
909 Plac 15-16 05.05 15:30 Uppsala Omega - Uppsala Thunder 2 - 0 (25-15, 25-12) Mellringe 1 Taper kamp 899 (Degerfors 1)
910 Plac 17-18 05.05 15:30 Spårvägen 2 - Uppsala Lightning 1 - 2 (20-25, 25-18, 11-15) Mellringe 2 Taper kamp 901 (Sollentuna Baggarna)
2019-12-12 11:01
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web