23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
728: 2-0 (16:44)
729: 0-2 (16:44)
730: 1-2 (16:44)

L5FG - Level 5 Flickor Grön

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Hässleholm Tigers550101102502021.23810
2KFUM Kristianstad541924.52651831.4488
3Hässleholm Power523460.672072300.94
4Majorna GP523470.572102360.894
5Sollentuna Spark514380.382052520.8132
6Hästhagen Xenon514280.252092430.862

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
169 04.05 09:00 Hässleholm Power - Hästhagen Xenon 2 - 0 (26-24, 25-21) Idrottshuset övre 11 (KFUM Kristianstad)
170 04.05 09:00 Sollentuna Spark - Hässleholm Tigers 0 - 2 (19-25, 14-25) Idrottshuset övre 12 (Majorna GP)
171 04.05 09:45 Majorna GP - KFUM Kristianstad 0 - 2 (14-25, 20-25) Idrottshuset övre 11 (Sollentuna Spark)
172 04.05 10:30 KFUM Kristianstad - Sollentuna Spark 2 - 0 (25-21, 25-12) Idrottshuset övre 11 (Hässleholm Power)
174 04.05 10:30 Hästhagen Xenon - Majorna GP 0 - 2 (20-25, 19-25) Idrottshuset övre 12 (Hässleholm Tigers)
173 04.05 11:15 Hässleholm Tigers - Hässleholm Power 2 - 0 (25-16, 25-19) Idrottshuset övre 11 (Hästhagen Xenon)
176 04.05 13:15 Sollentuna Spark - Majorna GP 1 - 2 (25-21, 18-25, 4-15) Idrottshuset övre 12 (Hässleholm Power)
177 04.05 13:15 Hässleholm Tigers - Hästhagen Xenon 2 - 0 (25-16, 25-23) Idrottshuset övre 11 (KFUM Kristianstad)
175 04.05 14:00 Hässleholm Power - KFUM Kristianstad 0 - 2 (11-25, 19-25) Idrottshuset övre 11 (Majorna GP)
178 04.05 15:00 Majorna GP - Hässleholm Power 0 - 2 (19-25, 16-25) Idrottshuset övre 11 (Hästhagen Xenon)
180 04.05 15:00 Hästhagen Xenon - Sollentuna Spark 2 - 0 (25-21, 25-21) Idrottshuset övre 12 (Hässleholm Tigers)
179 04.05 15:45 KFUM Kristianstad - Hässleholm Tigers 1 - 2 (25-19, 25-22, 15-9) Idrottshuset övre 11 (Sollentuna Spark)
181 04.05 16:45 Sollentuna Spark - Hässleholm Power 2 - 0 (25-21, 25-20) Idrottshuset övre 11 (Majorna GP)
182 04.05 16:45 KFUM Kristianstad - Hästhagen Xenon 2 - 0 (25-18, 25-18) Idrottshuset övre 12 (Hässleholm Tigers)
183 04.05 17:30 Hässleholm Tigers - Majorna GP 2 - 0 (25-17, 25-13) Idrottshuset övre 11 (KFUM Kristianstad)
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web