23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
728: 2-0 (16:44)
729: 0-2 (16:44)
730: 1-2 (16:44)

L5PRS - Level 5 Pojkar RödSvart

TabellSVFSet +Set -SetkvotPoäng +Poäng -PoängkvotPoäng?
1Engelholm Kajsa4408242241821.2318
2Habo Argentina431651.221621616
3Engelholm Patricia422651.22342271.0314
4Solna413470.572052220.9232
5Floby Bulls404380.381932250.8580

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
466 04.05 09:00 Solna - Habo Argentina 1 - 2 (25-17, 20-25, 12-15) Norrby 1 (Floby Bulls)
467 04.05 09:45 Floby Bulls - Engelholm Kajsa 0 - 2 (14-25, 14-25) Norrby 1 (Habo Argentina)
468 04.05 10:30 Solna - Engelholm Patricia 0 - 2 (12-25, 24-26) Norrby 1 (Engelholm Kajsa)
469 04.05 11:15 Habo Argentina - Floby Bulls 2 - 1 (11-25, 25-16, 15-7) Norrby 1 (Engelholm Patricia)
470 04.05 12:00 Engelholm Patricia - Engelholm Kajsa 1 - 2 (23-25, 27-25, 10-15) Norrby 1 (Solna)
471 04.05 13:30 Floby Bulls - Solna 1 - 2 (25-21, 21-25, 10-15) Norrby 1 (Habo Argentina)
472 04.05 14:15 Engelholm Kajsa - Habo Argentina 2 - 0 (25-19, 26-24) Norrby 1 (Engelholm Patricia)
473 04.05 15:00 Engelholm Patricia - Floby Bulls 2 - 1 (25-19, 19-25, 19-17) Norrby 1 (Solna)
474 04.05 15:45 Engelholm Kajsa - Solna 2 - 1 (18-25, 25-19, 15-7) Norrby 1 (Floby Bulls)
475 04.05 16:30 Habo Argentina - Engelholm Patricia 2 - 1 (25-27, 25-22, 15-11) Norrby 1 (Engelholm Kajsa)
TabellSVFSet +Set -SetkvotPoäng +Poäng -PoängkvotPoäng?
1Engelholm Peter4408182111581.3358
2Habo Sheriffen431723.52021571.2876
3Sollentuna Nord422450.81872020.9264
4Lund Röd413370.431802230.8072
5Solna404180.131732130.8120

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
476 04.05 09:00 Engelholm Peter - Lund Röd 2 - 0 (25-11, 25-19) Norrby 2 (Sollentuna Nord)
477 04.05 09:45 Sollentuna Nord - Habo Sheriffen 0 - 2 (15-25, 20-25) Norrby 2 (Lund Röd)
478 04.05 10:30 Engelholm Peter - Solna 2 - 0 (25-17, 25-21) Norrby 2 (Habo Sheriffen)
479 04.05 11:15 Lund Röd - Sollentuna Nord 1 - 2 (21-25, 25-21, 14-16) Norrby 2 (Solna)
480 04.05 12:45 Solna - Habo Sheriffen 0 - 2 (19-25, 14-25) Norrby 2 (Engelholm Peter)
481 04.05 13:30 Sollentuna Nord - Engelholm Peter 0 - 2 (14-25, 24-26) Norrby 2 (Lund Röd)
482 04.05 14:15 Habo Sheriffen - Lund Röd 2 - 0 (25-15, 25-14) Norrby 2 (Solna)
483 04.05 15:00 Solna - Sollentuna Nord 0 - 2 (25-27, 16-25) Norrby 2 (Engelholm Peter)
484 04.05 15:45 Habo Sheriffen - Engelholm Peter 1 - 2 (21-25, 25-20, 6-15) Norrby 2 (Sollentuna Nord)
485 04.05 16:30 Lund Röd - Solna 2 - 1 (25-23, 21-25, 15-13) Norrby 2 (Habo Sheriffen)
TabellSVFSet +Set -SetkvotPoäng +Poäng -PoängkvotPoäng?
1Engelholm Rickard33060MAX152921.6526
2Stöcke IF3214221221240.9844
3Floby Hawks312250.41401590.8812
4Sollentuna Syd303160.171231620.7590

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
487 04.05 09:00 Stöcke IF - Sollentuna Syd 2 - 0 (25-22, 25-13) Norrby 3 (Floby Hawks)
495 04.05 09:45 Floby Hawks - Engelholm Rickard 0 - 2 (14-25, 25-27) Norrby 3 (Sollentuna Syd)
489 04.05 11:15 Floby Hawks - Stöcke IF 0 - 2 (21-25, 18-25) Norrby 3 (Engelholm Rickard)
490 04.05 12:45 Engelholm Rickard - Sollentuna Syd 2 - 0 (25-19, 25-12) Norrby 3 (Stöcke IF)
492 04.05 14:15 Sollentuna Syd - Floby Hawks 1 - 2 (20-25, 25-22, 12-15) Norrby 3 (Engelholm Rickard)
493 04.05 15:00 Engelholm Rickard - Stöcke IF 2 - 0 (25-12, 25-10) Norrby 3 (Sollentuna Syd)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
803 Kvart 1 05.05 08:30 Habo Sheriffen - Stöcke IF 2 - 0 (25-12, 25-13) Norrby 1 Pulje A/2 (Habo Argentina)
805 Kvart 2 05.05 09:30 Engelholm Rickard - Habo Argentina 2 - 0 (26-24, 25-20) Norrby 1 Taper kamp 803 (Stöcke IF)
809 Semi 1 05.05 10:30 Habo Sheriffen - Engelholm Kajsa 2 - 1 (21-25, 25-16, 15-12) Norrby 1 Taper kamp 805 (Habo Argentina)
804 Semi 2 05.05 12:00 Engelholm Peter - Engelholm Rickard 2 - 0 (25-13, 25-21) Norrby 1 Taper kamp 809 (Engelholm Kajsa)
808 Plac 5-6 05.05 13:00 Stöcke IF - Habo Argentina 2 - 0 (25-18, 25-17) Norrby 1 Taper kamp 804 (Engelholm Rickard)
807 Plac 3-4 05.05 14:00 Engelholm Kajsa - Engelholm Rickard 0 - 2 (25-27, 16-25) Norrby 1 Taper kamp 808 (Habo Argentina)
806 Final 05.05 15:00 Habo Sheriffen - Engelholm Peter 0 - 2 (15-25, 22-25) Norrby 1 Taper kamp 807 (Engelholm Kajsa)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
1022 Plac 7-14/1 05.05 08:30 Engelholm Patricia - Solna 2 - 1 (23-25, 25-14, 15-10) Norrby 2 Pulje A/4 (Solna)
1023 Plac 7-14/2 05.05 08:30 Sollentuna Nord - Floby Bulls 0 - 2 (24-26, 25-19) Norrby 3 Pulje C/4 (Sollentuna Syd)
1030 Plac 7-14/2 05.05 09:30 Sollentuna Syd - Lund Röd 1 - 2 (25-0, 22-25, 8-15) Norrby 3 Taper kamp 1023 (Sollentuna Nord)
1029 Plac 7-14/3 05.05 09:30 Floby Hawks - Solna 0 - 2 (20-25, 21-25) Norrby 2 Taper kamp 1022 (Solna)
1024 Plac 7-10/1 05.05 10:30 Lund Röd - Engelholm Patricia 0 - 2 (17-25, 21-25) Norrby 2 Taper kamp 1029 (Floby Hawks)
1025 Plac 7-10/2 05.05 10:30 Solna - Floby Bulls 1 - 2 (27-25, 20-25, 12-15) Norrby 3 Taper kamp 1030 (Sollentuna Syd)
1027 Plac 11-14/1 05.05 12:00 Sollentuna Syd - Solna 2 - 0 (25-19, 25-11) Norrby 2 Taper kamp 1024 (Lund Röd)
1028 Plac 11-14/2 05.05 12:00 Floby Hawks - Sollentuna Nord 0 - 2 (16-25, 6-25) Norrby 3 Taper kamp 1025 (Solna)
1019 Plac 7-8 05.05 13:00 Engelholm Patricia - Floby Bulls 2 - 0 (25-12, 25-23) Norrby 2 Taper kamp 1027 (Solna)
1020 Plac 9-10 05.05 13:00 Lund Röd - Solna 2 - 1 (10-25, 25-22, 15-8) Norrby 3 Taper kamp 1028 (Floby Hawks)
1021 Plac 11-12 05.05 14:00 Sollentuna Syd - Sollentuna Nord 0 - 2 (24-26, 19-25) Norrby 2 Taper kamp 1019 (Floby Bulls)
1026 Plac 13-14 05.05 14:00 Solna - Floby Hawks 1 - 2 (24-26, 25-21, 15-13) Norrby 3 Taper kamp 1020 (Solna)
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web