23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
728: 2-0 (16:44)
729: 0-2 (16:44)
730: 1-2 (16:44)

L6Ö - Level 6 Öppen

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Floby Kings44080MAX2001351.4818
2KFUM Umeå Alfa431641.51941861.0436
3Uppsala Raptorz422541.251871731.0814
4Hylte Halmstad413360.51771950.9082
5Gislaved Blå4040801312000.6550

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
400 04.05 09:00 Uppsala Raptorz - Gislaved Blå 2 - 0 (25-15, 25-17) Adolfsberg 1 (Hylte Halmstad)
401 04.05 09:45 Hylte Halmstad - Floby Kings 0 - 2 (19-25, 19-25) Adolfsberg 1 (Gislaved Blå)
402 04.05 10:30 Uppsala Raptorz - KFUM Umeå Alfa 1 - 2 (25-16, 18-25, 7-15) Adolfsberg 1 (Floby Kings)
403 04.05 12:02 Gislaved Blå - Hylte Halmstad 0 - 2 (16-25, 21-25) Adolfsberg 1 (KFUM Umeå Alfa)
404 04.05 12:47 KFUM Umeå Alfa - Floby Kings 0 - 2 (17-25, 13-25) Adolfsberg 1 (Uppsala Raptorz)
405 04.05 13:32 Hylte Halmstad - Uppsala Raptorz 0 - 2 (22-25, 13-25) Adolfsberg 1 (Gislaved Blå)
406 04.05 14:17 Floby Kings - Gislaved Blå 2 - 0 (25-13, 25-17) Adolfsberg 1 (KFUM Umeå Alfa)
407 04.05 15:00 KFUM Umeå Alfa - Hylte Halmstad 2 - 1 (18-25, 25-20, 15-9) Adolfsberg 1 (Uppsala Raptorz)
408 04.05 15:45 Floby Kings - Uppsala Raptorz 2 - 0 (25-20, 25-17) Adolfsberg 1 (Hylte Halmstad)
409 04.05 16:30 Gislaved Blå - KFUM Umeå Alfa 0 - 2 (13-25, 19-25) Adolfsberg 1 (Floby Kings)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Uppsala Gatorz44080MAX2051641.258
2Kalmar431641.52282061.1076
3Malå422541.252101941.0824
4Falkenberg Syd413260.331611890.8522
5Gislaved Röd404180.131642150.7630

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
410 04.05 09:00 Malå - Kalmar 1 - 2 (28-30, 25-22, 13-15) Adolfsberg 2 (Falkenberg Syd)
411 04.05 09:45 Falkenberg Syd - Uppsala Gatorz 0 - 2 (22-25, 17-25) Adolfsberg 2 (Kalmar)
412 04.05 10:30 Malå - Gislaved Röd 2 - 0 (25-19, 25-19) Adolfsberg 2 (Uppsala Gatorz)
413 04.05 11:15 Kalmar - Falkenberg Syd 2 - 0 (25-15, 25-19) Adolfsberg 2 (Gislaved Röd)
414 04.05 12:47 Gislaved Röd - Uppsala Gatorz 0 - 2 (14-25, 21-25) Adolfsberg 2 (Malå)
415 04.05 13:32 Falkenberg Syd - Malå 0 - 2 (18-25, 20-25) Adolfsberg 2 (Kalmar)
416 04.05 14:17 Uppsala Gatorz - Kalmar 2 - 0 (25-19, 29-27) Adolfsberg 2 (Gislaved Röd)
417 04.05 15:00 Gislaved Röd - Falkenberg Syd 0 - 2 (21-25, 18-25) Adolfsberg 2 (Malå)
418 04.05 15:45 Uppsala Gatorz - Malå 2 - 0 (25-20, 26-24) Adolfsberg 2 (Falkenberg Syd)
419 04.05 16:30 Kalmar - Gislaved Röd 2 - 1 (25-27, 25-20, 15-5) Adolfsberg 2 (Uppsala Gatorz)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Floby United44080MAX200992.028
2Gislaved Vit 4316231761591.1076
3Växjö Ankorna4224411571810.8674
4Kungälvs Athena413260.331671920.872
5KFUM Umeå Beta4040801352040.6620

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
420 04.05 09:00 Floby United - Kungälvs Athena 2 - 0 (25-14, 25-14) Adolfsberg 3 (Gislaved Vit )
421 04.05 09:45 Gislaved Vit - KFUM Umeå Beta 2 - 0 (25-16, 25-15) Adolfsberg 3 (Kungälvs Athena)
422 04.05 10:30 Floby United - Växjö Ankorna 2 - 0 (25-12, 25-12) Adolfsberg 3 (KFUM Umeå Beta)
423 04.05 12:02 Kungälvs Athena - Gislaved Vit 0 - 2 (20-25, 25-27) Adolfsberg 3 (Växjö Ankorna)
424 04.05 12:47 Växjö Ankorna - KFUM Umeå Beta 2 - 0 (25-21, 25-20) Adolfsberg 3 (Floby United)
425 04.05 13:32 Gislaved Vit - Floby United 0 - 2 (10-25, 14-25) Adolfsberg 3 (Kungälvs Athena)
426 04.05 14:17 KFUM Umeå Beta - Kungälvs Athena 0 - 2 (27-29, 13-25) Adolfsberg 3 (Växjö Ankorna)
427 04.05 15:00 Växjö Ankorna - Gislaved Vit 0 - 2 (16-25, 17-25) Adolfsberg 3 (Floby United)
428 04.05 15:45 KFUM Umeå Beta - Floby United 0 - 2 (10-25, 13-25) Adolfsberg 3 (Gislaved Vit )
429 04.05 16:30 Kungälvs Athena - Växjö Ankorna 0 - 2 (22-25, 18-25) Adolfsberg 3 (KFUM Umeå Beta)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP
1Gislaved Röd22040MAX100871.1494
2Gislaved Blå211230.67971050.9242
3KFUM Umeå Beta202140.25971020.9510

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
622 Grupp Plac 13-15 05.05 10:00 KFUM Umeå Beta - Gislaved Blå 1 - 2 (25-12, 21-25, 9-15) Idrottshuset stora 2 Pulje B/5 (Gislaved Röd)
623 Grupp Plac 13-15 05.05 11:00 Gislaved Röd - KFUM Umeå Beta 2 - 0 (25-21, 25-21) Idrottshuset stora 2 Pulje A/5 (Gislaved Blå)
624 Grupp Plac 13-15 05.05 12:30 Gislaved Röd - Gislaved Blå 2 - 0 (25-23, 25-22) Idrottshuset stora 2 Pulje C/5 (KFUM Umeå Beta)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
609 Kvart 1 05.05 08:00 Kalmar - Gislaved Vit 2 - 0 (25-22, 25-16) Adolfsberg 3 Pulje A/5 (Gislaved Blå)
611 Kvart 2 05.05 09:00 Floby United - KFUM Umeå Alfa 2 - 0 (25-9, 25-11) Adolfsberg 3 Pulje A/1 (Floby Kings)
608 Semi 1 05.05 10:00 Kalmar - Floby Kings 0 - 2 (22-25, 18-25) Adolfsberg 3 Taper kamp 611 (KFUM Umeå Alfa)
610 Semi 2 05.05 11:00 Uppsala Gatorz - Floby United 0 - 2 (10-25, 9-25) Adolfsberg 3 Taper kamp 608 (Kalmar)
614 Plac 5-6 05.05 12:30 Gislaved Vit - KFUM Umeå Alfa 0 - 2 (23-25, 20-25) Adolfsberg 3 Taper kamp 610 (Uppsala Gatorz)
613 Plac 3-4 05.05 13:30 Kalmar - Uppsala Gatorz 2 - 1 (25-15, 24-26, 15-4) Adolfsberg 3 Taper kamp 614 (Gislaved Vit )
612 Final 05.05 15:00 Floby Kings - Floby United 1 - 2 (25-18, 21-25, 9-15) Adolfsberg 3 Taper kamp 613 (Uppsala Gatorz)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
617 Plac 7-12/2 05.05 08:00 Växjö Ankorna - Hylte Halmstad 0 - 2 (14-25, 22-25) Adolfsberg 1 Pulje B/4 (Falkenberg Syd)
618 Plac 7-12/1 05.05 09:00 Falkenberg Syd - Kungälvs Athena 1 - 2 (22-25, 25-23, 7-15) Adolfsberg 1 Taper kamp 617 (Växjö Ankorna)
615 Plac 7-10/1 05.05 10:00 Uppsala Raptorz - Kungälvs Athena 2 - 1 (25-16, 24-26, 15-9) Adolfsberg 1 Taper kamp 618 (Falkenberg Syd)
616 Plac 7-10/2 05.05 11:00 Malå - Hylte Halmstad 0 - 2 (21-25, 23-25) Adolfsberg 1 Taper kamp 615 (Kungälvs Athena)
621 Plac 11-12 05.05 12:30 Falkenberg Syd - Växjö Ankorna 2 - 1 (25-20, 18-25, 15-5) Adolfsberg 1 Taper kamp 616 (Malå)
620 Plac 9-10 05.05 13:30 Kungälvs Athena - Malå 1 - 2 (26-24, 13-25, 9-15) Adolfsberg 1 Taper kamp 621 (Växjö Ankorna)
619 Plac 7-8 05.05 15:00 Uppsala Raptorz - Hylte Halmstad 2 - 0 (25-20, 25-20) Adolfsberg 1 Taper kamp 620 (Kungälvs Athena)
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web