2019-12-12 11:37
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
728: 2-0 (16:44)
729: 0-2 (16:44)
730: 1-2 (16:44)

L7Ö - Level 7 Öppen

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Habo Blixten44080MAX2001061.8878
2Södertelge Beta4316321991471.3546
3Holmsund422450.81602080.7694
4Vingåker 413470.571892220.8512
5KFUM Umeå :)404180.131562210.7060

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
496 04.05 09:00 Södertelge Beta - Vingåker 2 - 1 (25-15, 21-25, 15-6) Idrottshuset arena 4 (KFUM Umeå :))
497 04.05 09:45 KFUM Umeå :) - Habo Blixten 0 - 2 (10-25, 10-25) Idrottshuset arena 4 (Vingåker )
498 04.05 10:30 Södertelge Beta - Holmsund 2 - 0 (25-9, 25-14) Idrottshuset arena 4 (Habo Blixten)
499 04.05 11:15 Vingåker - KFUM Umeå :) 2 - 1 (24-26, 25-19, 15-10) Idrottshuset arena 4 (Holmsund)
500 04.05 12:00 Holmsund - Habo Blixten 0 - 2 (14-25, 10-25) Idrottshuset arena 4 (Södertelge Beta)
501 04.05 12:45 KFUM Umeå :) - Södertelge Beta 0 - 2 (15-25, 13-25) Idrottshuset arena 4 (Vingåker )
502 04.05 13:30 Habo Blixten - Vingåker 2 - 0 (25-15, 25-9) Idrottshuset arena 4 (Holmsund)
503 04.05 14:15 Holmsund - KFUM Umeå :) 2 - 0 (29-27, 28-26) Idrottshuset arena 4 (Södertelge Beta)
504 04.05 15:00 Habo Blixten - Södertelge Beta 2 - 0 (25-21, 25-17) Idrottshuset arena 4 (KFUM Umeå :))
505 04.05 15:45 Vingåker - Holmsund 1 - 2 (25-16, 19-25, 11-15) Idrottshuset arena 4 (Habo Blixten)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1KFUM Jönköping Thor44080MAX2001371.468
2Södertelge Alfa4316231951351.4446
3Falkenberg4224411601790.8944
4KFUM Umeå 413260.331531920.7972
5KFUM Karlskrona4040801352000.6750

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
506 04.05 09:00 Falkenberg - KFUM Umeå 2 - 0 (25-20, 25-23) Idrottshuset arena 5 (KFUM Karlskrona)
507 04.05 09:45 KFUM Karlskrona - Södertelge Alfa 0 - 2 (13-25, 16-25) Idrottshuset arena 5 (KFUM Umeå )
508 04.05 10:30 Falkenberg - KFUM Jönköping Thor 0 - 2 (14-25, 18-25) Idrottshuset arena 5 (Södertelge Alfa)
509 04.05 11:15 KFUM Umeå - KFUM Karlskrona 2 - 0 (25-23, 25-19) Idrottshuset arena 5 (KFUM Jönköping Thor)
510 04.05 12:00 KFUM Jönköping Thor - Södertelge Alfa 2 - 0 (25-22, 25-23) Idrottshuset arena 5 (Falkenberg)
511 04.05 12:45 KFUM Karlskrona - Falkenberg 0 - 2 (21-25, 15-25) Idrottshuset arena 5 (KFUM Umeå )
512 04.05 13:30 Södertelge Alfa - KFUM Umeå 2 - 0 (25-12, 25-16) Idrottshuset arena 5 (KFUM Jönköping Thor)
513 04.05 14:15 KFUM Jönköping Thor - KFUM Karlskrona 2 - 0 (25-13, 25-15) Idrottshuset arena 5 (Falkenberg)
514 04.05 15:00 Södertelge Alfa - Falkenberg 2 - 0 (25-16, 25-12) Idrottshuset arena 5 (KFUM Karlskrona)
515 04.05 15:45 KFUM Umeå - KFUM Jönköping Thor 0 - 2 (11-25, 21-25) Idrottshuset arena 5 (Södertelge Alfa)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Habo Ramone33060MAX150901.6676
2Västerås321431.331461341.094
3Habo Guido312340.751281540.8312
4KFUM Jönköping Loke3030601041500.6930

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
516 04.05 09:00 Habo Ramone - KFUM Jönköping Loke 2 - 0 (25-16, 25-16) Idrottshuset arena 6 (Västerås)
517 04.05 09:45 Västerås - Habo Guido 2 - 1 (25-20, 21-25, 15-10) Idrottshuset arena 6 (Habo Ramone)
518 04.05 12:00 Habo Guido - Habo Ramone 0 - 2 (15-25, 8-25) Idrottshuset arena 6 (KFUM Jönköping Loke)
519 04.05 12:45 KFUM Jönköping Loke - Västerås 0 - 2 (14-25, 15-25) Idrottshuset arena 6 (Habo Guido)
520 04.05 15:00 Habo Ramone - Västerås 2 - 0 (25-19, 25-16) Idrottshuset arena 6 (KFUM Jönköping Loke)
521 04.05 15:45 KFUM Jönköping Loke - Habo Guido 0 - 2 (22-25, 21-25) Idrottshuset arena 6 (Habo Ramone)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Habo Chick Hicks33060MAX150512.9416
2Kungälv Zeus312240.51181390.8492
3KFUM Umeå #312240.51131520.7432
4Södertelge Panters 312240.51011400.7212

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
522 04.05 10:30 Södertelge Panters - Kungälv Zeus 0 - 2 (23-25, 11-25) Idrottshuset arena 6 (Habo Chick Hicks)
523 04.05 11:15 Habo Chick Hicks - KFUM Umeå # 2 - 0 (25-8, 25-10) Idrottshuset arena 6 (Södertelge Panters )
524 04.05 13:30 KFUM Umeå # - Södertelge Panters 0 - 2 (16-25, 24-26) Idrottshuset arena 6 (Kungälv Zeus)
525 04.05 14:15 Kungälv Zeus - Habo Chick Hicks 0 - 2 (10-25, 7-25) Idrottshuset arena 6 (KFUM Umeå #)
526 04.05 16:29 Södertelge Panters - Habo Chick Hicks 0 - 2 (11-25, 5-25) Idrottshuset arena 6 (Kungälv Zeus)
527 04.05 17:14 Kungälv Zeus - KFUM Umeå # 0 - 2 (28-30, 23-25) Idrottshuset arena 6 (Södertelge Panters )
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
935 Kvart 1 05.05 08:00 Habo Blixten - Södertelge Alfa 2 - 1 (27-25, 23-25, 15-13) Idrottshuset arena 5 Pulje D/2 (Kungälv Zeus)
932 Kvart 2 05.05 08:00 KFUM Jönköping Thor - Södertelge Beta 2 - 1 (20-25, 28-26, 15-12) Idrottshuset arena 6 Pulje C/2 (Västerås)
933 Kvart 3 05.05 09:00 Habo Ramone - Kungälv Zeus 2 - 0 (25-8, 25-9) Idrottshuset arena 5 Taper kamp 935 (Södertelge Alfa)
934 Kvart 4 05.05 09:00 Habo Chick Hicks - Västerås 2 - 0 (25-8, 25-15) Idrottshuset arena 6 Taper kamp 932 (Södertelge Beta)
938 Plac 5-8/1 05.05 11:00 Södertelge Alfa - Västerås 2 - 0 (25-17, 25-14) Idrottshuset arena 5 Taper kamp 945 (Holmsund)
939 Plac 5-8/2 05.05 11:00 Södertelge Beta - Kungälv Zeus 2 - 0 (25-22, 25-19) Idrottshuset arena 6 Taper kamp 947 (Falkenberg)
936 Semi 1 05.05 12:30 Habo Blixten - Habo Chick Hicks 0 - 2 (18-25, 16-25) Idrottshuset arena 5 Taper kamp 938 (Västerås)
937 Semi 2 05.05 12:30 KFUM Jönköping Thor - Habo Ramone 0 - 2 (11-25, 17-25) Idrottshuset arena 6 Taper kamp 939 (Kungälv Zeus)
942 Plac 5-6 05.05 14:30 Södertelge Alfa - Södertelge Beta 2 - 0 (25-14, 25-17) Idrottshuset arena 5 Taper kamp 944 (KFUM Umeå #)
943 Plac 7-8 05.05 14:30 Västerås - Kungälv Zeus 2 - 0 (25-13, 25-13) Idrottshuset arena 6 Taper kamp 946 (Falkenberg)
940 Final 05.05 15:30 Habo Chick Hicks - Habo Ramone 2 - 1 (17-25, 25-19, 15-11) Idrottshuset arena 5 Taper kamp 942 (Södertelge Beta)
941 Plac 3-4 05.05 15:30 Habo Blixten - KFUM Jönköping Thor 2 - 0 (25-20, 25-23) Idrottshuset arena 6 Taper kamp 943 (Kungälv Zeus)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
945 Plac 9-12/1 05.05 10:00 Holmsund - KFUM Umeå # 1 - 2 (17-25, 25-22, 9-15) Idrottshuset arena 5 Taper kamp 933 (Kungälv Zeus)
947 Plac 9-12/2 05.05 10:00 Falkenberg - Habo Guido 0 - 2 (9-25, 22-25) Idrottshuset arena 6 Taper kamp 934 (Västerås)
946 Plac 11-12 05.05 13:30 Holmsund - Falkenberg 2 - 0 (25-16, 28-26) Idrottshuset arena 6 Taper kamp 937 (KFUM Jönköping Thor)
944 Plac 9-10 05.05 13:30 KFUM Umeå # - Habo Guido 0 - 2 (15-25, 11-25) Idrottshuset arena 5 Taper kamp 936 (Habo Blixten)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
892 Plac 13-18/1 05.05 08:00 Södertelge Panters - KFUM Karlskrona 2 - 0 (25-19, 25-20) Idrottshuset stora 1 Pulje A/5 (KFUM Umeå :))
893 Plac13-18/4 05.05 09:00 KFUM Jönköping Loke - KFUM Umeå :) 2 - 0 (25-14, 25-12) Idrottshuset stora 1 Taper kamp 892 (KFUM Karlskrona)
894 Plac 13-16/1 05.05 10:00 Södertelge Panters - Vingåker 2 - 1 (22-25, 25-20, 16-14) Idrottshuset stora 1 Taper kamp 893 (KFUM Umeå :))
895 Plac 13-16/2 05.05 11:00 KFUM Jönköping Loke - KFUM Umeå 2 - 0 (25-10, 25-12) Idrottshuset stora 1 Taper kamp 894 (Vingåker )
898 Plac 17-18 05.05 12:30 KFUM Karlskrona - KFUM Umeå :) 1 - 2 (20-25, 25-19, 15-17) Idrottshuset stora 1 Taper kamp 895 (KFUM Umeå )
896 Plac 13-14 05.05 13:30 Södertelge Panters - KFUM Jönköping Loke 0 - 2 (10-25, 9-25) Idrottshuset stora 1 Taper kamp 898 (KFUM Karlskrona)
897 Plac 15-16 05.05 14:30 Vingåker - KFUM Umeå 2 - 1 (25-22, 26-24) Idrottshuset stora 1 Taper kamp 896 (Södertelge Panters )
2019-12-12 11:37
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web