23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
728: 2-0 (16:44)
729: 0-2 (16:44)
730: 1-2 (16:44)

L7F - Level 7 Flickor

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Ljungby Two33060MAX1521141.3336
2Sätra Rosa3214221461071.3644
3Vallentuna Orange312240.51141370.8322
4KFUM Karlskrona303060961500.640

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
430 04.05 09:00 Vallentuna Orange - Sätra Rosa 0 - 2 (9-25, 17-25) Idrottshuset arena 1 (Ljungby Two)
431 04.05 09:45 Ljungby Two - KFUM Karlskrona 2 - 0 (25-22, 25-8) Idrottshuset arena 1 (Vallentuna Orange)
432 04.05 12:00 KFUM Karlskrona - Vallentuna Orange 0 - 2 (22-25, 15-25) Idrottshuset arena 1 (Sätra Rosa)
433 04.05 12:45 Sätra Rosa - Ljungby Two 0 - 2 (21-25, 25-27) Idrottshuset arena 1 (KFUM Karlskrona)
434 04.05 15:00 Vallentuna Orange - Ljungby Two 0 - 2 (20-25, 18-25) Idrottshuset arena 1 (Sätra Rosa)
435 04.05 15:45 Sätra Rosa - KFUM Karlskrona 2 - 0 (25-14, 25-15) Idrottshuset arena 1 (Vallentuna Orange)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Hylte Halmstad33060MAX150453.3336
2Västra Ämtervik3214221141071.0654
3Uppsala Alpha312240.51081340.8062
4Härnö Sand303060641500.4270

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
436 04.05 09:00 Hylte Halmstad - Uppsala Alpha 2 - 0 (25-6, 25-10) Idrottshuset arena 2 (Härnö Sand)
437 04.05 09:45 Härnö Sand - Västra Ämtervik 0 - 2 (7-25, 8-25) Idrottshuset arena 2 (Hylte Halmstad)
438 04.05 12:00 Västra Ämtervik - Hylte Halmstad 0 - 2 (10-25, 4-25) Idrottshuset arena 2 (Uppsala Alpha)
439 04.05 12:45 Uppsala Alpha - Härnö Sand 2 - 0 (25-18, 25-16) Idrottshuset arena 2 (Västra Ämtervik)
440 04.05 15:00 Hylte Halmstad - Härnö Sand 2 - 0 (25-10, 25-5) Idrottshuset arena 2 (Uppsala Alpha)
441 04.05 15:45 Uppsala Alpha - Västra Ämtervik 0 - 2 (20-25, 22-25) Idrottshuset arena 2 (Hylte Halmstad)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Lindesberg33060MAX150881.7056
2KFUM Jönköping IA 1321422129901.4334
3Ljungby Three312240.51121180.9492
4Härnösand Hav303060551500.3670

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
442 04.05 09:00 KFUM Jönköping IA 1 - Härnösand Hav 2 - 0 (25-9, 25-8) Idrottshuset arena 3 (Lindesberg)
443 04.05 09:45 Lindesberg - Ljungby Three 2 - 0 (25-23, 25-16) Idrottshuset arena 3 (KFUM Jönköping IA 1)
444 04.05 12:00 Ljungby Three - KFUM Jönköping IA 1 0 - 2 (12-25, 11-25) Idrottshuset arena 3 (Härnösand Hav)
445 04.05 12:45 Härnösand Hav - Lindesberg 0 - 2 (14-25, 6-25) Idrottshuset arena 3 (Ljungby Three)
446 04.05 15:00 KFUM Jönköping IA 1 - Lindesberg 0 - 2 (14-25, 15-25) Idrottshuset arena 3 (Härnösand Hav)
447 04.05 15:45 Härnösand Hav - Ljungby Three 0 - 2 (11-25, 7-25) Idrottshuset arena 3 (KFUM Jönköping IA 1)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Ljungby One33060MAX150393.8466
2Holmsund321431.331221380.8844
3Sätra Svart312340.751231360.9042
4Uppsala Sigma303060681500.4530

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
448 04.05 10:30 Ljungby One - Holmsund 2 - 0 (25-1, 25-12) Idrottshuset arena 1 (Sätra Svart)
449 04.05 11:15 Sätra Svart - Uppsala Sigma 2 - 0 (25-18, 25-9) Idrottshuset arena 1 (Ljungby One)
450 04.05 13:30 Uppsala Sigma - Ljungby One 0 - 2 (4-25, 4-25) Idrottshuset arena 1 (Holmsund)
451 04.05 14:15 Holmsund - Sätra Svart 2 - 1 (19-25, 25-19, 15-11) Idrottshuset arena 1 (Uppsala Sigma)
452 04.05 16:30 Ljungby One - Sätra Svart 2 - 0 (25-3, 25-15) Idrottshuset arena 1 (Holmsund)
453 04.05 17:15 Holmsund - Uppsala Sigma 2 - 0 (25-12, 25-21) Idrottshuset arena 1 (Ljungby One)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1KFUM Jönköping IA 2321522.51541131.3634
2Kronan Spike321531.671641351.2154
3KFUM Örebro321431.331311540.8514
4Suld Flickor3030601031500.6870

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
454 04.05 10:30 Kronan Spike - KFUM Örebro 1 - 2 (25-16, 23-25, 12-15) Idrottshuset arena 2 (KFUM Jönköping IA 2)
455 04.05 11:15 KFUM Jönköping IA 2 - Suld Flickor 2 - 0 (25-21, 25-13) Idrottshuset arena 2 (Kronan Spike)
456 04.05 13:30 Suld Flickor - Kronan Spike 0 - 2 (9-25, 16-25) Idrottshuset arena 2 (KFUM Örebro)
457 04.05 14:15 KFUM Örebro - KFUM Jönköping IA 2 0 - 2 (19-25, 6-25) Idrottshuset arena 2 (Suld Flickor)
458 04.05 16:30 Kronan Spike - KFUM Jönköping IA 2 2 - 1 (25-15, 13-25, 16-14) Idrottshuset arena 2 (KFUM Örebro)
459 04.05 17:15 KFUM Örebro - Suld Flickor 2 - 0 (25-22, 25-22) Idrottshuset arena 2 (Kronan Spike)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Vallentuna Black3306161601271.266
2Härnösand Strand321531.671691311.294
3Kungälvs Apollon312340.751361341.0152
4Västerås303060771500.5130

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
460 04.05 10:30 Västerås - Kungälvs Apollon 0 - 2 (11-25, 11-25) Idrottshuset arena 3 (Vallentuna Black)
461 04.05 11:15 Vallentuna Black - Härnösand Strand 2 - 1 (25-18, 19-25, 16-14) Idrottshuset arena 3 (Västerås)
462 04.05 13:30 Härnösand Strand - Västerås 2 - 0 (25-15, 25-10) Idrottshuset arena 3 (Kungälvs Apollon)
463 04.05 14:15 Kungälvs Apollon - Vallentuna Black 0 - 2 (22-25, 18-25) Idrottshuset arena 3 (Härnösand Strand)
464 04.05 16:30 Västerås - Vallentuna Black 0 - 2 (14-25, 16-25) Idrottshuset arena 3 (Kungälvs Apollon)
465 04.05 17:15 Kungälvs Apollon - Härnösand Strand 1 - 2 (25-22, 17-25, 4-15) Idrottshuset arena 3 (Västerås)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
733 Åttondel 1 05.05 08:00 Västra Ämtervik - KFUM Jönköping IA 1 0 - 2 (13-25, 13-25) Idrottshuset arena 1 Pulje E/2 (Kronan Spike)
732 Åttondel 2 05.05 08:00 Sätra Rosa - Holmsund 2 - 0 (25-14, 27-25) Idrottshuset arena 2 Pulje F/2 (Härnösand Strand)
734 Åttondel 3 05.05 08:50 Vallentuna Black - Kronan Spike 0 - 2 (18-25, 18-25) Idrottshuset arena 1 Taper kamp 733 (Västra Ämtervik)
735 Åttondel 4 05.05 08:50 KFUM Jönköping IA 2 - Härnösand Strand 2 - 0 (25-21, 25-18) Idrottshuset arena 2 Taper kamp 732 (Holmsund)
721 Kvart 1 05.05 09:40 Ljungby Two - KFUM Jönköping IA 1 0 - 2 (17-25, 13-25) Idrottshuset arena 1 Taper kamp 734 (Vallentuna Black)
723 Kvart 2 05.05 09:40 Hylte Halmstad - Sätra Rosa 2 - 0 (25-19, 25-14) Idrottshuset arena 2 Taper kamp 735 (Härnösand Strand)
724 Kvart 3 05.05 10:30 Kronan Spike - Lindesberg 2 - 0 (25-23, 25-19) Idrottshuset arena 1 Taper kamp 721 (Ljungby Two)
725 Kvart 4 05.05 10:30 KFUM Jönköping IA 2 - Ljungby One 0 - 2 (16-25, 13-25) Idrottshuset arena 2 Taper kamp 723 (Sätra Rosa)
736 Plac 9-12/1 05.05 11:40 Västra Ämtervik - Härnösand Strand 0 - 2 (18-25, 11-25) Idrottshuset arena 1 Taper kamp 724 (Lindesberg)
737 Plac 9-12/2 05.05 11:40 Holmsund - Vallentuna Black 0 - 2 (12-25, 14-25) Idrottshuset arena 2 Taper kamp 725 (KFUM Jönköping IA 2)
726 Plac 5-8/1 05.05 12:30 Ljungby Two - KFUM Jönköping IA 2 0 - 2 (19-25, 15-25) Idrottshuset arena 1 Taper kamp 736 (Västra Ämtervik)
727 Plac 5-8/2 05.05 12:30 Sätra Rosa - Lindesberg 0 - 2 (11-25, 15-25) Idrottshuset arena 2 Taper kamp 737 (Holmsund)
720 Semi 1 05.05 13:20 KFUM Jönköping IA 1 - Ljungby One 1 - 2 (21-25, 25-23, 9-15) Idrottshuset arena 1 Taper kamp 726 (Ljungby Two)
722 Semi 2 05.05 13:20 Hylte Halmstad - Kronan Spike 1 - 2 (25-14, 24-26, 11-15) Idrottshuset arena 2 Taper kamp 727 (Sätra Rosa)
739 Plac 11-12 05.05 14:10 Västra Ämtervik - Holmsund 2 - 0 (25-7, 25-22) Idrottshuset arena 2 Taper kamp 722 (Hylte Halmstad)
738 Plac 9-10 05.05 14:10 Härnösand Strand - Vallentuna Black 0 - 2 (19-25, 17-25) Idrottshuset arena 1 Taper kamp 720 (KFUM Jönköping IA 1)
730 Plac 5-6 05.05 15:00 KFUM Jönköping IA 2 - Lindesberg 1 - 2 (25-16, 13-25, 17-19) Idrottshuset arena 1 Taper kamp 738 (Härnösand Strand)
731 Plac 7-8 05.05 15:00 Ljungby Two - Sätra Rosa 0 - 2 (24-26, 12-25) Idrottshuset arena 2 Taper kamp 739 (Holmsund)
728 Final 05.05 16:00 Ljungby One - Kronan Spike 2 - 0 (25-20, 25-21) Idrottshuset arena 1 Taper kamp 730 (KFUM Jönköping IA 2)
729 Plac 3-4 05.05 16:00 KFUM Jönköping IA 1 - Hylte Halmstad 0 - 2 (20-25, 18-25) Idrottshuset arena 2 Taper kamp 731 (Ljungby Two)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
752 Plac 13-24/1 05.05 08:00 Uppsala Alpha - Härnösand Hav 2 - 0 (25-16, 25-21) Idrottshuset arena 3 Pulje E/4 (Suld Flickor)
753 Plac 13-24/2 05.05 08:00 KFUM Karlskrona - Uppsala Sigma 2 - 0 (25-15, 25-22) Idrottshuset arena 4 Pulje F/4 (Västerås)
754 Plac 13-24/3 05.05 08:50 Kungälvs Apollon - Suld Flickor 2 - 0 (25-17, 25-21) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 752 (Härnösand Hav)
755 Plac 13-24/4 05.05 08:50 KFUM Örebro - Västerås 2 - 0 (25-16, 25-13) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 753 (Uppsala Sigma)
744 Plac 13-20/1 05.05 09:40 Vallentuna Orange - Uppsala Alpha 2 - 1 (25-21, 24-26, 17-15) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 754 (Suld Flickor)
745 Plac 13-20/2 05.05 09:40 Härnö Sand - KFUM Karlskrona 0 - 2 (20-25, 12-25) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 755 (Västerås)
746 Plac 13-20/3 05.05 10:30 Kungälvs Apollon - Ljungby Three 2 - 0 (25-18, 25-20) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 744 (Uppsala Alpha)
747 Plac 13-20/4 05.05 10:30 KFUM Örebro - Sätra Svart 2 - 0 (25-19, 25-8) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 745 (Härnö Sand)
756 Plac 21-24/1 05.05 11:40 Härnösand Hav - Västerås 2 - 1 (13-25, 28-26, 15-10) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 746 (Ljungby Three)
757 Plac 21-24/2 05.05 11:40 Uppsala Sigma - Suld Flickor 0 - 2 (8-25, 10-25) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 747 (Sätra Svart)
748 Plac 17-20/1 05.05 12:30 Uppsala Alpha - Sätra Svart 2 - 0 (25-16, 26-24) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 756 (Västerås)
749 Plac 17-20/2 05.05 12:30 Härnö Sand - Ljungby Three 0 - 2 (16-25, 12-25) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 757 (Uppsala Sigma)
741 Plac 13-16/1 05.05 13:20 Vallentuna Orange - KFUM Örebro 1 - 2 (25-23, 16-25, 11-15) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 748 (Sätra Svart)
743 Plac 13-16/2 05.05 13:20 KFUM Karlskrona - Kungälvs Apollon 0 - 2 (14-25, 16-25) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 749 (Härnö Sand)
758 B-F 05.05 14:10 Härnösand Hav - Suld Flickor 0 - 2 (14-25, 22-25) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 741 (Vallentuna Orange)
759 Plac 23-24 05.05 14:10 Västerås - Uppsala Sigma 2 - 0 (25-12, 25-7) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 743 (KFUM Karlskrona)
750 Plac 17-18 05.05 15:00 Uppsala Alpha - Ljungby Three 0 - 2 (21-25, 23-25) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 758 (Härnösand Hav)
751 Plac 19-20 05.05 15:00 Sätra Svart - Härnö Sand 2 - 0 (25-21, 25-14) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 759 (Uppsala Sigma)
740 Plac 13-14 05.05 16:00 KFUM Örebro - Kungälvs Apollon 2 - 0 (25-20, 25-23) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 750 (Uppsala Alpha)
742 Plac 15-16 05.05 16:00 Vallentuna Orange - KFUM Karlskrona 2 - 0 (25-0, 25-0) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 751 (Härnö Sand)
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web