23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
728: 2-0 (16:44)
729: 0-2 (16:44)
730: 1-2 (16:44)

L7F - Level 7 Flickor

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
752 Plac 13-24/1 05.05 08:00 Uppsala Alpha - Härnösand Hav 2 - 0 (25-16, 25-21) Idrottshuset arena 3 Pulje E/4 (Suld Flickor)
753 Plac 13-24/2 05.05 08:00 KFUM Karlskrona - Uppsala Sigma 2 - 0 (25-15, 25-22) Idrottshuset arena 4 Pulje F/4 (Västerås)
754 Plac 13-24/3 05.05 08:50 Kungälvs Apollon - Suld Flickor 2 - 0 (25-17, 25-21) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 752 (Härnösand Hav)
755 Plac 13-24/4 05.05 08:50 KFUM Örebro - Västerås 2 - 0 (25-16, 25-13) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 753 (Uppsala Sigma)
744 Plac 13-20/1 05.05 09:40 Vallentuna Orange - Uppsala Alpha 2 - 1 (25-21, 24-26, 17-15) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 754 (Suld Flickor)
745 Plac 13-20/2 05.05 09:40 Härnö Sand - KFUM Karlskrona 0 - 2 (20-25, 12-25) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 755 (Västerås)
746 Plac 13-20/3 05.05 10:30 Kungälvs Apollon - Ljungby Three 2 - 0 (25-18, 25-20) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 744 (Uppsala Alpha)
747 Plac 13-20/4 05.05 10:30 KFUM Örebro - Sätra Svart 2 - 0 (25-19, 25-8) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 745 (Härnö Sand)
756 Plac 21-24/1 05.05 11:40 Härnösand Hav - Västerås 2 - 1 (13-25, 28-26, 15-10) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 746 (Ljungby Three)
757 Plac 21-24/2 05.05 11:40 Uppsala Sigma - Suld Flickor 0 - 2 (8-25, 10-25) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 747 (Sätra Svart)
748 Plac 17-20/1 05.05 12:30 Uppsala Alpha - Sätra Svart 2 - 0 (25-16, 26-24) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 756 (Västerås)
749 Plac 17-20/2 05.05 12:30 Härnö Sand - Ljungby Three 0 - 2 (16-25, 12-25) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 757 (Uppsala Sigma)
741 Plac 13-16/1 05.05 13:20 Vallentuna Orange - KFUM Örebro 1 - 2 (25-23, 16-25, 11-15) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 748 (Sätra Svart)
743 Plac 13-16/2 05.05 13:20 KFUM Karlskrona - Kungälvs Apollon 0 - 2 (14-25, 16-25) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 749 (Härnö Sand)
758 B-F 05.05 14:10 Härnösand Hav - Suld Flickor 0 - 2 (14-25, 22-25) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 741 (Vallentuna Orange)
759 Plac 23-24 05.05 14:10 Västerås - Uppsala Sigma 2 - 0 (25-12, 25-7) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 743 (KFUM Karlskrona)
750 Plac 17-18 05.05 15:00 Uppsala Alpha - Ljungby Three 0 - 2 (21-25, 23-25) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 758 (Härnösand Hav)
751 Plac 19-20 05.05 15:00 Sätra Svart - Härnö Sand 2 - 0 (25-21, 25-14) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 759 (Uppsala Sigma)
740 Plac 13-14 05.05 16:00 KFUM Örebro - Kungälvs Apollon 2 - 0 (25-20, 25-23) Idrottshuset arena 3 Taper kamp 750 (Uppsala Alpha)
742 Plac 15-16 05.05 16:00 Vallentuna Orange - KFUM Karlskrona 2 - 0 (25-0, 25-0) Idrottshuset arena 4 Taper kamp 751 (Härnö Sand)
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
18.05.2019 16:43
Kilde: Web