11.03.2018 15:31 Kamper oppdatert
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
91: 1-2 (12:08)
92: 2-0 (12:08)
87: 2-0 (12:08)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat Bane Dommere
25 09:30 GU19 - 1/8 - Kamp 1 #8 Molde VBK - #13 KFUM Haugesund 0 - 2 (21-25, 25-27) Bane 1 Krogsæter, Trond (#15 Austrått IL)
Myredal, Andreas
Pulje B/4 (#15 Austrått IL)
26 09:30 GU19 - 1/8 - Kamp 2 #2 Tønsberg Volley - #11 Strand-Ulv IL 2 - 0 (25-19, 25-13) Bane 2 Rydningen, Jens Olav (#9 IL Fram)
Asphaug, Morten
Pulje A/4 (#9 IL Fram)
27 09:30 GU19 - 1/8 - Kamp 3 #3 Oslo Volley - #10 Førde VBK 2 - 0 (25-19, 27-25) Bane 3 Gilje, Jonas (#4 Jardar IL)
Eriksen, Martin
Pulje D/4 (#4 Jardar IL)
28 09:30 GU19 - 1/8 - kamp 4 #5 Viking TIF - #16 Holstad IL 2 - 0 (25-8, 25-11) Bane 4 Giers, Patryk (#14 Farsund IL)
Edvartsen, Jan
Pulje C/4 (#14 Farsund IL)
77 09:30 JU19 - 1/8 - Kamp 1 #1 Oslo Volley - #4 Førde VBK 0 - 2 (23-25, 24-26) Bane 5 Garvik, Ivar (#15 Tønsberg Volley)
Sudman, Håkon
Pulje B/4 (#15 Tønsberg Volley)
78 09:30 JU19 - 1/8 - Kamp 2 #7 Skjeberg VBK - #6 Koll Volley 1 - 2 (21-25, 25-23, 6-15) Bane 6 Grime, Øyvind (#9 Lierne)
Poskrobko, Piotr
Pulje A/4 (#9 Lierne)
79 09:30 JU19 - 1/8 - Kamp 3 #11 ØKSIL - #10 Strand-ulv 2 - 1 (25-18, 21-25, 15-10) Bane 7 Belsby, Jan Gunnar (#12 Molde VBK)
Wallstad, Håvard
Pulje D/4 (#12 Molde VBK)
80 09:30 JU19 - 1/8 - kamp 4 #13 KVK - #8 Blindheim IL 0 - 2 (23-25, 19-25) Bane 8 Bjørnslett, Jens Jacob (#14 Rossvoll VBK)
Nordby, Dag Inge
Pulje C/4 (#14 Rossvoll VBK)
41 11:30 GU19 - B Kvartfinale 2 #15 Austrått IL - #8 Molde VBK 0 - 2 (16-25, 15-25) Bane 1 Myredal, Andreas (#2 Tønsberg Volley)
Krogsæter, Trond
Vinner kamp 25 (#13 KFUM Haugesund)
42 11:30 GU19 - B kvartfinale 1 #9 IL Fram - #11 Strand-Ulv IL 0 - 2 (21-25, 12-25) Bane 3 Eriksen, Martin (#12 KSK)
Rohde, Anders
Vinner kamp 27 (#3 Oslo Volley)
43 11:30 GU19 - B kvartfinale 4 #4 Jardar IL - #10 Førde VBK 0 - 2 (15-25, 11-25) Bane 4 Edvartsen, Jan (#5 Viking TIF)
Kljajic, Bojan
Vinner kamp 28 (#5 Viking TIF)
44 11:30 GU19 - B kvartfinale 3 #14 Farsund IL - #16 Holstad IL 2 - 0 (25-8, 25-18) Bane 2 Asphaug, Morten (#13 KFUM Haugesund)
Spilmann, Robert
Vinner kamp 26 (#2 Tønsberg Volley)
93 11:30 JU19 - B kvartfinale 2 #15 Tønsberg Volley - #1 Oslo Volley 2 - 0 (26-24, 25-16) Bane 5 Sudman, Håkon (#6 Koll Volley)
Rydland, Eirin
Vinner kamp 77 (#4 Førde VBK)
94 11:30 JU19 - B kvartfinale 1 #9 Lierne - #7 Skjeberg VBK 2 - 0 (25-18, 25-14) Bane 7 Wallstad, Håvard (#11 ØKSIL)
Belsby, Jan Gunnar
Vinner kamp 79 (#11 ØKSIL)
95 11:30 JU19 - B kvartfinale 4 #12 Molde VBK - #10 Strand-ulv 0 - 2 (22-25, 25-27) Bane 6 Poskrobko, Piotr (#4 Førde VBK)
Radovanovic, Neda
Vinner kamp 78 (#6 Koll Volley)
96 11:30 JU19 - B kvartfinale 3 #14 Rossvoll VBK - #13 KVK 0 - 2 (28-30, 19-25) Bane 8 Nordby, Dag Inge (#8 Blindheim IL)
Norvik, Ingar
Vinner kamp 80 (#8 Blindheim IL)
29 12:45 GU19 - Kvartfinale 1 #1 Sandnes VBK - #2 Tønsberg Volley 2 - 1 (24-26, 25-22, 15-6) Bane 1 Krogsæter, Trond (#10 Førde VBK)
Nordby, Dag Inge
Taper kamp 41 (#15 Austrått IL)
30 12:45 GU19 - Kvartfinale 2 #13 KFUM Haugesund - #7 Dristug 0 - 2 (14-25, 16-25) Bane 3 Rohde, Anders (#16 Holstad IL)
Gilje, Jonas
Taper kamp 42 (#9 IL Fram)
31 12:45 GU19 - Kvartfinale 4 #3 Oslo Volley - #12 KSK 2 - 1 (25-18, 23-25, 15-12) Bane 4 Kljajic, Bojan (#11 Strand-Ulv IL)
Giers, Patryk
Taper kamp 43 (#4 Jardar IL)
32 12:45 GU19 - Kvartfinale 3 #5 Viking TIF - #6 KFUM Volda 0 - 2 (19-25, 22-25) Bane 2 Spilmann, Robert (#8 Molde VBK)
Rydningen, Jens Olav
Taper kamp 44 (#16 Holstad IL)
81 12:45 JU19 - Kvartfinale 1 #16 Gjesdal - #6 Koll Volley 2 - 0 (25-14, 25-15) Bane 5 Rydland, Eirin (#10 Strand-ulv)
Garvik, Ivar
Taper kamp 93 (#1 Oslo Volley)
82 12:45 JU19 - Kvartfinale 2 #4 Førde VBK - #2 KFUM Stavanger 0 - 2 (19-25, 14-25) Bane 7 Belsby, Jan Gunnar (#13 KVK)
Wallstad, Håvard
Taper kamp 94 (#7 Skjeberg VBK)
83 12:45 JU19 - Kvartfinale 4 #11 ØKSIL - #5 Sandnes VBK 0 - 2 (17-25, 13-25) Bane 8 Norvik, Ingar (#1 Oslo Volley)
Bjørnslett, Jens Jacob
Taper kamp 96 (#14 Rossvoll VBK)
84 12:45 JU19 - Kvartfinale 3 #8 Blindheim IL - #3 KSK 0 - 2 (8-25, 8-25) Bane 6 Radovanovic, Neda (#12 Molde VBK)
Grime, Øyvind
Taper kamp 95 (#12 Molde VBK)
33 14:30 GU19 - Semifinale 2 #7 Dristug - #6 KFUM Volda 2 - 0 (25-21, 25-20) Bane 3 Rohde, Anders (#4 Jardar IL)
Eriksen, Martin
Taper kamp 30 (#13 KFUM Haugesund)
34 14:30 GU19 - Semifinale 1 #1 Sandnes VBK - #3 Oslo Volley 2 - 0 (25-19, 25-23) Bane 1 Myredal, Andreas (#15 Austrått IL)
Krogsæter, Trond
Taper kamp 29 (#2 Tønsberg Volley)
45 14:30 GU19 - B Semifinale 2 #8 Molde VBK - #14 Farsund IL 0 - 2 (24-26, 20-25) Bane 4 Giers, Patryk (#16 Holstad IL)
Edvartsen, Jan
Taper kamp 31 (#12 KSK)
46 14:30 GU19 - B Semifinale 1 #11 Strand-Ulv IL - #10 Førde VBK 0 - 2 (17-25, 23-25) Bane 2 Asphaug, Morten (#9 IL Fram)
Rydningen, Jens Olav
Taper kamp 32 (#5 Viking TIF)
85 14:30 JU19 - Semifinale 2 #2 KFUM Stavanger - #3 KSK 0 - 2 (26-28, 17-25) Bane 7 Belsby, Jan Gunnar (#12 Molde VBK)
Wallstad, Håvard
Taper kamp 82 (#4 Førde VBK)
86 14:30 JU19 - Semifinale 1 #16 Gjesdal - #5 Sandnes VBK 0 - 2 (17-25, 23-25) Bane 5 Rydland, Eirin (#1 Oslo Volley)
Sudman, Håkon
Taper kamp 81 (#6 Koll Volley)
97 14:30 JU19 - B Semifinale 2 #15 Tønsberg Volley - #13 KVK 2 - 1 (25-21, 18-25, 15-9) Bane 6 Poskrobko, Piotr (#7 Skjeberg VBK)
Grime, Øyvind
Taper kamp 84 (#8 Blindheim IL)
98 14:30 JU19 - B Semifinale 1 #9 Lierne - #10 Strand-ulv 0 - 2 (21-25, 15-25) Bane 8 Bjørnslett, Jens Jacob (#14 Rossvoll VBK)
Norvik, Ingar
Taper kamp 83 (#11 ØKSIL)
37 16:00 GU19 - 5-8 #5 Viking TIF - #13 KFUM Haugesund 2 - 0 (25-15, 25-23) Bane 3 Eriksen, Martin (#6 KFUM Volda)
Gilje, Jonas
Taper kamp 33 (#6 KFUM Volda)
38 16:00 GU19 - 5-8 #12 KSK - #2 Tønsberg Volley 2 - 0 (25-21, 25-20) Bane 1 Krogsæter, Trond (#3 Oslo Volley)
Giers, Patryk
Taper kamp 34 (#3 Oslo Volley)
49 16:00 GU19 - 13-16 #16 Holstad IL - #15 Austrått IL 0 - 2 (21-25, 26-28) Bane 4 Edvartsen, Jan (#8 Molde VBK)
Kljajic, Bojan
Taper kamp 45 (#8 Molde VBK)
50 16:00 GU19 - 13-16 #4 Jardar IL - #9 IL Fram 2 - 0 (25-12, 25-11) Bane 2 Rydningen, Jens Olav (#11 Strand-Ulv IL)
Spilmann, Robert
Taper kamp 46 (#11 Strand-Ulv IL)
89 16:00 JU19 - 5-8 #8 Blindheim IL - #4 Førde VBK 2 - 1 (25-17, 20-25, 15-9) Bane 5 Sudman, Håkon (#16 Gjesdal )
Garvik, Ivar
Taper kamp 86 (#16 Gjesdal )
90 16:00 JU19 - 5-8 #11 ØKSIL - #6 Koll Volley 0 - 2 (17-25, 12-25) Bane 7 Wallstad, Håvard (#2 KFUM Stavanger)
Belsby, Jan Gunnar
Taper kamp 85 (#2 KFUM Stavanger)
101 16:00 JU19 - 13-16 #14 Rossvoll VBK - #1 Oslo Volley 1 - 2 (22-25, 25-20, 12-15) Bane 8 Norvik, Ingar (#9 Lierne)
Nordby, Dag Inge
Taper kamp 98 (#9 Lierne)
102 16:00 JU19 - 13-16 #12 Molde VBK - #7 Skjeberg VBK 1 - 2 (25-23, 18-25, 10-15) Bane 6 Grime, Øyvind (#13 KVK)
Radovanovic, Neda
Taper kamp 97 (#13 KVK)
11.03.2018 15:31 Kamper oppdatert
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web