11.03.2018 15:31 Kamper oppdatert
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
91: 1-2 (12:08)
92: 2-0 (12:08)
87: 2-0 (12:08)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat Bane Dommere
47 09:00 GU19 - B finale #14 Farsund IL - #10 Førde VBK 0 - 2 (23-25, 13-25) Bane 3 Kljajic, Bojan (#2 Tønsberg Volley)
Gilje, Jonas
Taper kamp 38 (#2 Tønsberg Volley)
48 09:00 GU19 - B B-F #11 Strand-Ulv IL - #8 Molde VBK 2 - 1 (18-25, 29-27, 15-13) Bane 1 Rohde, Anders (#13 KFUM Haugesund)
Radovanovic, Neda
Taper kamp 37 (#13 KFUM Haugesund)
51 09:00 GU19 - 13-14 #4 Jardar IL - #15 Austrått IL 0 - 2 (21-25, 16-25) Bane 2 Myredal, Andreas (#12 KSK)
Eriksen, Martin
Vinner kamp 38 (#12 KSK)
52 09:00 GU19 - 15-16 #16 Holstad IL - #9 IL Fram 1 - 2 (25-18, 22-25, 10-15) Bane 4 Nordby, Dag Inge (#5 Viking TIF)
Asphaug, Morten
Vinner kamp 37 (#5 Viking TIF)
99 09:00 JU19 - B finale #15 Tønsberg Volley - #10 Strand-ulv 2 - 1 (25-13, 19-25, 17-15) Bane 5 Rydland, Eirin (#8 Blindheim IL)
Rydningen, Jens Olav
Vinner kamp 89 (#8 Blindheim IL)
100 09:00 JU19 - B B-F #9 Lierne - #13 KVK 0 - 2 (16-25, 21-25) Bane 7 Wallstad, Håvard (#6 Koll Volley)
Belsby, Jan Gunnar
Vinner kamp 90 (#6 Koll Volley)
103 09:00 JU19 - 13-14 #7 Skjeberg VBK - #1 Oslo Volley 0 - 2 (15-25, 26-28) Bane 6 Sudman, Håkon (#4 Førde VBK)
Bjørnslett, Jens Jacob
Taper kamp 89 (#4 Førde VBK)
104 09:00 JU19 - 15-16 #14 Rossvoll VBK - #12 Molde VBK 2 - 0 (26-24, 25-19) Bane 8 Garvik, Ivar (#11 ØKSIL)
Edvartsen, Jan
Taper kamp 90 (#11 ØKSIL)
39 10:30 GU19 - 5-6 #12 KSK - #5 Viking TIF 2 - 1 (22-25, 25-22, 16-14) Bane 3 Poskrobko, Piotr (#8 Molde VBK)
Norvik, Ingar
Taper kamp 48 (#8 Molde VBK)
40 10:30 GU19 - 7-8 #13 KFUM Haugesund - #2 Tønsberg Volley 0 - 2 (16-25, 20-25) Bane 2 Giers, Patryk (#4 Jardar IL)
Grime, Øyvind
Taper kamp 51 (#4 Jardar IL)
91 10:30 JU19 - 5-6 #6 Koll Volley - #8 Blindheim IL 1 - 2 (20-25, 25-20, 16-14) Bane 7 Gilje, Jonas (#9 Lierne)
Holm, Vilde
Taper kamp 100 (#9 Lierne)
92 10:30 JU19 - 7-8 #4 Førde VBK - #11 ØKSIL 2 - 0 (25-22, 25-20) Bane 6 Krogsæter, Trond (#7 Skjeberg VBK)
Sudman, Håkon
Taper kamp 103 (#7 Skjeberg VBK)
36 11:30 GU19 - B-F #6 KFUM Volda - #3 Oslo Volley 2 - 0 (29-27, 25-16) Bane 1 Rydningen, Jens Olav (#14 Farsund IL)
Bjørnslett, Jens Jacob
Taper kamp 47 (#14 Farsund IL)
88 11:30 JU19 - B-F #2 KFUM Stavanger - #16 Gjesdal 2 - 1 (22-25, 25-8, 15-7) Bane 5 Belsby, Jan Gunnar (#10 Strand-ulv)
Rohde, Anders
Taper kamp 99 (#10 Strand-ulv)
87 13:00 JU19 - Finale #3 KSK - #5 Sandnes VBK 2 - 0 (25-21, 25-20) Bane 5 Radovanovic, Neda (#16 Gjesdal )
Eriksen, Martin
Taper kamp 88 (#16 Gjesdal )
35 14:30 GU19 - Finale #7 Dristug - #1 Sandnes VBK 2 - 0 (25-19, 25-21) Bane 3 Kljajic, Bojan (#3 Oslo Volley)
Asphaug, Morten
Taper kamp 36 (#3 Oslo Volley)
11.03.2018 15:31 Kamper oppdatert
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web