11.03.2018 15:31 Kamper oppdatert
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
91: 1-2 (12:08)
92: 2-0 (12:08)
87: 2-0 (12:08)

GU19 - Gutter U19

Lag Draktfarge Land
#1 Sandnes VBK
#16 Holstad IL
#8 Molde VBK
#9 IL Fram Svart og rød
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#1 Sandnes VBK33060MAX156951.6426
2#8 Molde VBK3214221471141.2894
3#16 Holstad IL312250.41171550.7552
4#9 IL Fram303160.171061620.6540

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
1 09.03 12:00 #1 Sandnes VBK - #16 Holstad IL 2 - 0 (25-8, 25-15) Bane 1 Rydland, Eirin (#10 Førde VBK)
Wallstad, Håvard
(#10 Førde VBK)
2 09.03 12:00 #8 Molde VBK - #9 IL Fram 2 - 0 (25-14, 25-12) Bane 2 Radovanovic, Neda (#15 Austrått IL)
Spilmann, Robert
(#15 Austrått IL)
3 09.03 14:45 #1 Sandnes VBK - #9 IL Fram 2 - 0 (25-17, 25-8) Bane 1 Nordby, Dag Inge (#2 Tønsberg Volley)
Rydland, Eirin
(#2 Tønsberg Volley)
4 09.03 14:45 #8 Molde VBK - #16 Holstad IL 2 - 0 (25-20, 25-12) Bane 2 Garvik, Ivar (#7 Dristug)
Radovanovic, Neda
(#7 Dristug)
5 09.03 17:30 #1 Sandnes VBK - #8 Molde VBK 2 - 0 (31-29, 25-18) Bane 1 Nordby, Dag Inge (#10 Førde VBK)
Wallstad, Håvard
(#10 Førde VBK)
6 09.03 17:30 #9 IL Fram - #16 Holstad IL 1 - 2 (19-25, 25-22, 11-15) Bane 2 Garvik, Ivar (#15 Austrått IL)
Spilmann, Robert
(#15 Austrått IL)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#7 Dristug3306161611241.2986
2#2 Tønsberg Volley312340.751331530.8692
3#10 Førde VBK312350.61551600.9692
4#15 Austrått IL312240.51271390.9142

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
7 09.03 13:15 #2 Tønsberg Volley - #15 Austrått IL 2 - 0 (25-20, 25-22) Bane 1 Wallstad, Håvard (#9 IL Fram)
Nordby, Dag Inge
(#9 IL Fram)
8 09.03 13:15 #7 Dristug - #10 Førde VBK 2 - 1 (25-18, 21-25, 15-12) Bane 2 Spilmann, Robert (#16 Holstad IL)
Garvik, Ivar
(#16 Holstad IL)
9 09.03 16:00 #2 Tønsberg Volley - #10 Førde VBK 1 - 2 (20-25, 25-21, 4-15) Bane 1 Wallstad, Håvard (#1 Sandnes VBK)
Rydland, Eirin
(#1 Sandnes VBK)
10 09.03 16:00 #7 Dristug - #15 Austrått IL 2 - 0 (25-18, 25-17) Bane 2 Spilmann, Robert (#8 Molde VBK)
Radovanovic, Neda
(#8 Molde VBK)
11 09.03 18:45 #2 Tønsberg Volley - #7 Dristug 0 - 2 (16-25, 18-25) Bane 1 Rydland, Eirin (#9 IL Fram)
Nordby, Dag Inge
(#9 IL Fram)
12 09.03 18:45 #10 Førde VBK - #15 Austrått IL 0 - 2 (21-25, 18-25) Bane 2 Radovanovic, Neda (#16 Holstad IL)
Garvik, Ivar
(#16 Holstad IL)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#6 KFUM Volda3306161601111.4416
2#3 Oslo Volley321522.51561231.2684
3#11 Strand-Ulv IL312240.51081420.7612
4#14 Farsund IL3030601021500.680

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
13 09.03 12:00 #3 Oslo Volley - #14 Farsund IL 2 - 0 (25-17, 25-15) Bane 3 Poskrobko, Piotr (#12 KSK)
Belsby, Jan Gunnar
(#12 KSK)
14 09.03 12:00 #6 KFUM Volda - #11 Strand-Ulv IL 2 - 0 (25-9, 25-18) Bane 4 Grime, Øyvind (#13 KFUM Haugesund)
Sudman, Håkon
(#13 KFUM Haugesund)
15 09.03 14:45 #3 Oslo Volley - #11 Strand-Ulv IL 2 - 0 (25-17, 25-14) Bane 3 Norvik, Ingar (#4 Jardar IL)
Poskrobko, Piotr
(#4 Jardar IL)
16 09.03 14:45 #6 KFUM Volda - #14 Farsund IL 2 - 0 (25-18, 25-10) Bane 4 Grime, Øyvind (#5 Viking TIF)
Sudman, Håkon
(#5 Viking TIF)
17 09.03 17:30 #3 Oslo Volley - #6 KFUM Volda 1 - 2 (20-25, 25-20, 11-15) Bane 3 Norvik, Ingar (#12 KSK)
Belsby, Jan Gunnar
(#12 KSK)
18 09.03 17:30 #11 Strand-Ulv IL - #14 Farsund IL 2 - 0 (25-21, 25-21) Bane 4 Sudman, Håkon (#13 KFUM Haugesund)
Grime, Øyvind
(#13 KFUM Haugesund)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#12 KSK33060MAX150851.7656
2#5 Viking TIF3214221361101.2364
3#13 KFUM Haugesund312250.41211540.7862
4#4 Jardar IL303160.171011590.6350

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
19 09.03 13:15 #4 Jardar IL - #13 KFUM Haugesund 1 - 2 (25-19, 20-25, 9-15) Bane 3 Belsby, Jan Gunnar (#11 Strand-Ulv IL)
Norvik, Ingar
(#11 Strand-Ulv IL)
20 09.03 13:15 #5 Viking TIF - #12 KSK 0 - 2 (16-25, 20-25) Bane 4 Sudman, Håkon (#14 Farsund IL)
Grime, Øyvind
(#14 Farsund IL)
21 09.03 16:00 #4 Jardar IL - #12 KSK 0 - 2 (4-25, 10-25) Bane 3 Belsby, Jan Gunnar (#3 Oslo Volley)
Poskrobko, Piotr
(#3 Oslo Volley)
22 09.03 16:00 #5 Viking TIF - #13 KFUM Haugesund 2 - 0 (25-16, 25-11) Bane 4 Norvik, Ingar (#6 KFUM Volda)
Nordby, Dag Inge
(#6 KFUM Volda)
23 09.03 18:45 #4 Jardar IL - #5 Viking TIF 0 - 2 (13-25, 20-25) Bane 3 Poskrobko, Piotr (#11 Strand-Ulv IL)
Norvik, Ingar
(#11 Strand-Ulv IL)
24 09.03 18:45 #12 KSK - #13 KFUM Haugesund 2 - 0 (25-14, 25-21) Bane 4 Sudman, Håkon (#14 Farsund IL)
Grime, Øyvind
(#14 Farsund IL)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
29 Kvartfinale 1 10.03 12:45 #1 Sandnes VBK - #2 Tønsberg Volley 2 - 1 (24-26, 25-22, 15-6) Bane 1 Krogsæter, Trond (#10 Førde VBK)
Nordby, Dag Inge
Taper kamp 41 (#15 Austrått IL)
30 Kvartfinale 2 10.03 12:45 #13 KFUM Haugesund - #7 Dristug 0 - 2 (14-25, 16-25) Bane 3 Rohde, Anders (#16 Holstad IL)
Gilje, Jonas
Taper kamp 42 (#9 IL Fram)
32 Kvartfinale 3 10.03 12:45 #5 Viking TIF - #6 KFUM Volda 0 - 2 (19-25, 22-25) Bane 2 Spilmann, Robert (#8 Molde VBK)
Rydningen, Jens Olav
Taper kamp 44 (#16 Holstad IL)
31 Kvartfinale 4 10.03 12:45 #3 Oslo Volley - #12 KSK 2 - 1 (25-18, 23-25, 15-12) Bane 4 Kljajic, Bojan (#11 Strand-Ulv IL)
Giers, Patryk
Taper kamp 43 (#4 Jardar IL)
34 Semifinale 1 10.03 14:30 #1 Sandnes VBK - #3 Oslo Volley 2 - 0 (25-19, 25-23) Bane 1 Myredal, Andreas (#15 Austrått IL)
Krogsæter, Trond
Taper kamp 29 (#2 Tønsberg Volley)
33 Semifinale 2 10.03 14:30 #7 Dristug - #6 KFUM Volda 2 - 0 (25-21, 25-20) Bane 3 Rohde, Anders (#4 Jardar IL)
Eriksen, Martin
Taper kamp 30 (#13 KFUM Haugesund)
38 5-8 10.03 16:00 #12 KSK - #2 Tønsberg Volley 2 - 0 (25-21, 25-20) Bane 1 Krogsæter, Trond (#3 Oslo Volley)
Giers, Patryk
Taper kamp 34 (#3 Oslo Volley)
37 5-8 10.03 16:00 #5 Viking TIF - #13 KFUM Haugesund 2 - 0 (25-15, 25-23) Bane 3 Eriksen, Martin (#6 KFUM Volda)
Gilje, Jonas
Taper kamp 33 (#6 KFUM Volda)
39 5-6 11.03 10:30 #12 KSK - #5 Viking TIF 2 - 1 (22-25, 25-22, 16-14) Bane 3 Poskrobko, Piotr (#8 Molde VBK)
Norvik, Ingar
Taper kamp 48 (#8 Molde VBK)
40 7-8 11.03 10:30 #13 KFUM Haugesund - #2 Tønsberg Volley 0 - 2 (16-25, 20-25) Bane 2 Giers, Patryk (#4 Jardar IL)
Grime, Øyvind
Taper kamp 51 (#4 Jardar IL)
36 B-F 11.03 11:30 #6 KFUM Volda - #3 Oslo Volley 2 - 0 (29-27, 25-16) Bane 1 Rydningen, Jens Olav (#14 Farsund IL)
Bjørnslett, Jens Jacob
Taper kamp 47 (#14 Farsund IL)
35 Finale 11.03 14:30 #7 Dristug - #1 Sandnes VBK 2 - 0 (25-19, 25-21) Bane 3 Kljajic, Bojan (#3 Oslo Volley)
Asphaug, Morten
Taper kamp 36 (#3 Oslo Volley)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
25 1/8 - Kamp 1 10.03 09:30 #8 Molde VBK - #13 KFUM Haugesund 0 - 2 (21-25, 25-27) Bane 1 Krogsæter, Trond (#15 Austrått IL)
Myredal, Andreas
Pulje B/4 (#15 Austrått IL)
26 1/8 - Kamp 2 10.03 09:30 #2 Tønsberg Volley - #11 Strand-Ulv IL 2 - 0 (25-19, 25-13) Bane 2 Rydningen, Jens Olav (#9 IL Fram)
Asphaug, Morten
Pulje A/4 (#9 IL Fram)
27 1/8 - Kamp 3 10.03 09:30 #3 Oslo Volley - #10 Førde VBK 2 - 0 (25-19, 27-25) Bane 3 Gilje, Jonas (#4 Jardar IL)
Eriksen, Martin
Pulje D/4 (#4 Jardar IL)
28 1/8 - kamp 4 10.03 09:30 #5 Viking TIF - #16 Holstad IL 2 - 0 (25-8, 25-11) Bane 4 Giers, Patryk (#14 Farsund IL)
Edvartsen, Jan
Pulje C/4 (#14 Farsund IL)
42 B kvartfinale 1 10.03 11:30 #9 IL Fram - #11 Strand-Ulv IL 0 - 2 (21-25, 12-25) Bane 3 Eriksen, Martin (#12 KSK)
Rohde, Anders
Vinner kamp 27 (#3 Oslo Volley)
41 B Kvartfinale 2 10.03 11:30 #15 Austrått IL - #8 Molde VBK 0 - 2 (16-25, 15-25) Bane 1 Myredal, Andreas (#2 Tønsberg Volley)
Krogsæter, Trond
Vinner kamp 25 (#13 KFUM Haugesund)
44 B kvartfinale 3 10.03 11:30 #14 Farsund IL - #16 Holstad IL 2 - 0 (25-8, 25-18) Bane 2 Asphaug, Morten (#13 KFUM Haugesund)
Spilmann, Robert
Vinner kamp 26 (#2 Tønsberg Volley)
43 B kvartfinale 4 10.03 11:30 #4 Jardar IL - #10 Førde VBK 0 - 2 (15-25, 11-25) Bane 4 Edvartsen, Jan (#5 Viking TIF)
Kljajic, Bojan
Vinner kamp 28 (#5 Viking TIF)
46 B Semifinale 1 10.03 14:30 #11 Strand-Ulv IL - #10 Førde VBK 0 - 2 (17-25, 23-25) Bane 2 Asphaug, Morten (#9 IL Fram)
Rydningen, Jens Olav
Taper kamp 32 (#5 Viking TIF)
45 B Semifinale 2 10.03 14:30 #8 Molde VBK - #14 Farsund IL 0 - 2 (24-26, 20-25) Bane 4 Giers, Patryk (#16 Holstad IL)
Edvartsen, Jan
Taper kamp 31 (#12 KSK)
50 13-16 10.03 16:00 #4 Jardar IL - #9 IL Fram 2 - 0 (25-12, 25-11) Bane 2 Rydningen, Jens Olav (#11 Strand-Ulv IL)
Spilmann, Robert
Taper kamp 46 (#11 Strand-Ulv IL)
49 13-16 10.03 16:00 #16 Holstad IL - #15 Austrått IL 0 - 2 (21-25, 26-28) Bane 4 Edvartsen, Jan (#8 Molde VBK)
Kljajic, Bojan
Taper kamp 45 (#8 Molde VBK)
51 13-14 11.03 09:00 #4 Jardar IL - #15 Austrått IL 0 - 2 (21-25, 16-25) Bane 2 Myredal, Andreas (#12 KSK)
Eriksen, Martin
Vinner kamp 38 (#12 KSK)
52 15-16 11.03 09:00 #16 Holstad IL - #9 IL Fram 1 - 2 (25-18, 22-25, 10-15) Bane 4 Nordby, Dag Inge (#5 Viking TIF)
Asphaug, Morten
Vinner kamp 37 (#5 Viking TIF)
48 B B-F 11.03 09:00 #11 Strand-Ulv IL - #8 Molde VBK 2 - 1 (18-25, 29-27, 15-13) Bane 1 Rohde, Anders (#13 KFUM Haugesund)
Radovanovic, Neda
Taper kamp 37 (#13 KFUM Haugesund)
47 B finale 11.03 09:00 #14 Farsund IL - #10 Førde VBK 0 - 2 (23-25, 13-25) Bane 3 Kljajic, Bojan (#2 Tønsberg Volley)
Gilje, Jonas
Taper kamp 38 (#2 Tønsberg Volley)

Resultatliste

Position Lagnavn
1 #7 Dristug
2 #1 Sandnes VBK
3 #6 KFUM Volda
4 #3 Oslo Volley
5 #12 KSK
6 #5 Viking TIF
7 #2 Tønsberg Volley
8 #13 KFUM Haugesund
9 #10 Førde VBK
10 #14 Farsund IL
11 #11 Strand-Ulv IL
12 #8 Molde VBK
13 #15 Austrått IL
14 #4 Jardar IL
15 #9 IL Fram
16 #16 Holstad IL
11.03.2018 15:31 Kamper oppdatert
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web