13.11.2019 20:02
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
91: 1-2 (12:08)
92: 2-0 (12:08)
87: 2-0 (12:08)

GU19 - Gutter U19

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
25 1/8 - Kamp 1 10.03 09:30 #8 Molde VBK - #13 KFUM Haugesund 0 - 2 (21-25, 25-27) Bane 1 Krogsæter, Trond (#15 Austrått IL)
Myredal, Andreas
Pulje B/4 (#15 Austrått IL)
26 1/8 - Kamp 2 10.03 09:30 #2 Tønsberg Volley - #11 Strand-Ulv IL 2 - 0 (25-19, 25-13) Bane 2 Rydningen, Jens Olav (#9 IL Fram)
Asphaug, Morten
Pulje A/4 (#9 IL Fram)
27 1/8 - Kamp 3 10.03 09:30 #3 Oslo Volley - #10 Førde VBK 2 - 0 (25-19, 27-25) Bane 3 Gilje, Jonas (#4 Jardar IL)
Eriksen, Martin
Pulje D/4 (#4 Jardar IL)
28 1/8 - kamp 4 10.03 09:30 #5 Viking TIF - #16 Holstad IL 2 - 0 (25-8, 25-11) Bane 4 Giers, Patryk (#14 Farsund IL)
Edvartsen, Jan
Pulje C/4 (#14 Farsund IL)
42 B kvartfinale 1 10.03 11:30 #9 IL Fram - #11 Strand-Ulv IL 0 - 2 (21-25, 12-25) Bane 3 Eriksen, Martin (#12 KSK)
Rohde, Anders
Vinner kamp 27 (#3 Oslo Volley)
41 B Kvartfinale 2 10.03 11:30 #15 Austrått IL - #8 Molde VBK 0 - 2 (16-25, 15-25) Bane 1 Myredal, Andreas (#2 Tønsberg Volley)
Krogsæter, Trond
Vinner kamp 25 (#13 KFUM Haugesund)
44 B kvartfinale 3 10.03 11:30 #14 Farsund IL - #16 Holstad IL 2 - 0 (25-8, 25-18) Bane 2 Asphaug, Morten (#13 KFUM Haugesund)
Spilmann, Robert
Vinner kamp 26 (#2 Tønsberg Volley)
43 B kvartfinale 4 10.03 11:30 #4 Jardar IL - #10 Førde VBK 0 - 2 (15-25, 11-25) Bane 4 Edvartsen, Jan (#5 Viking TIF)
Kljajic, Bojan
Vinner kamp 28 (#5 Viking TIF)
46 B Semifinale 1 10.03 14:30 #11 Strand-Ulv IL - #10 Førde VBK 0 - 2 (17-25, 23-25) Bane 2 Asphaug, Morten (#9 IL Fram)
Rydningen, Jens Olav
Taper kamp 32 (#5 Viking TIF)
45 B Semifinale 2 10.03 14:30 #8 Molde VBK - #14 Farsund IL 0 - 2 (24-26, 20-25) Bane 4 Giers, Patryk (#16 Holstad IL)
Edvartsen, Jan
Taper kamp 31 (#12 KSK)
50 13-16 10.03 16:00 #4 Jardar IL - #9 IL Fram 2 - 0 (25-12, 25-11) Bane 2 Rydningen, Jens Olav (#11 Strand-Ulv IL)
Spilmann, Robert
Taper kamp 46 (#11 Strand-Ulv IL)
49 13-16 10.03 16:00 #16 Holstad IL - #15 Austrått IL 0 - 2 (21-25, 26-28) Bane 4 Edvartsen, Jan (#8 Molde VBK)
Kljajic, Bojan
Taper kamp 45 (#8 Molde VBK)
51 13-14 11.03 09:00 #4 Jardar IL - #15 Austrått IL 0 - 2 (21-25, 16-25) Bane 2 Myredal, Andreas (#12 KSK)
Eriksen, Martin
Vinner kamp 38 (#12 KSK)
52 15-16 11.03 09:00 #16 Holstad IL - #9 IL Fram 1 - 2 (25-18, 22-25, 10-15) Bane 4 Nordby, Dag Inge (#5 Viking TIF)
Asphaug, Morten
Vinner kamp 37 (#5 Viking TIF)
48 B B-F 11.03 09:00 #11 Strand-Ulv IL - #8 Molde VBK 2 - 1 (18-25, 29-27, 15-13) Bane 1 Rohde, Anders (#13 KFUM Haugesund)
Radovanovic, Neda
Taper kamp 37 (#13 KFUM Haugesund)
47 B finale 11.03 09:00 #14 Farsund IL - #10 Førde VBK 0 - 2 (23-25, 13-25) Bane 3 Kljajic, Bojan (#2 Tønsberg Volley)
Gilje, Jonas
Taper kamp 38 (#2 Tønsberg Volley)
13.11.2019 20:02
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web