11.03.2018 15:31 Kamper oppdatert
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
91: 1-2 (12:08)
92: 2-0 (12:08)
87: 2-0 (12:08)

JU19 - Jenter U19

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#16 Gjesdal 33060MAX1501001.56
2#1 Oslo Volley321431.331501441.0424
3#8 Blindheim IL312240.51221450.8412
4#9 Lierne303160.171261590.7920

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
53 09.03 12:00 #1 Oslo Volley - #16 Gjesdal 0 - 2 (22-25, 19-25) Bane 5 Myredal, Andreas (#10 Strand-ulv)
Holm, Vilde
(#10 Strand-ulv)
54 09.03 12:00 #8 Blindheim IL - #9 Lierne 2 - 0 (25-22, 25-23) Bane 6 Rydningen, Jens Olav (#15 Tønsberg Volley)
Eriksen, Martin
(#15 Tønsberg Volley)
55 09.03 14:45 #1 Oslo Volley - #9 Lierne 2 - 1 (19-25, 25-18, 15-10) Bane 5 Bjørnslett, Jens Jacob (#2 KFUM Stavanger)
Myredal, Andreas
(#2 KFUM Stavanger)
56 09.03 14:45 #8 Blindheim IL - #16 Gjesdal 0 - 2 (15-25, 16-25) Bane 6 cox, david (#7 Skjeberg VBK)
caspersen, Stein
(#7 Skjeberg VBK)
57 09.03 17:30 #1 Oslo Volley - #8 Blindheim IL 2 - 0 (25-20, 25-21) Bane 5 Holm, Vilde (#10 Strand-ulv)
Myredal, Andreas
(#10 Strand-ulv)
58 09.03 17:30 #9 Lierne - #16 Gjesdal 0 - 2 (13-25, 15-25) Bane 6 Eriksen, Martin (#15 Tønsberg Volley)
Rydningen, Jens Olav
(#15 Tønsberg Volley)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#2 KFUM Stavanger33060MAX150951.5796
2#7 Skjeberg VBK321431.331401560.8974
3#10 Strand-ulv312340.751391470.9462
4#15 Tønsberg Volley3030601191500.7930

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
59 09.03 13:15 #2 KFUM Stavanger - #15 Tønsberg Volley 2 - 0 (25-8, 25-22) Bane 5 Holm, Vilde (#9 Lierne)
Bjørnslett, Jens Jacob
(#9 Lierne)
60 09.03 13:15 #7 Skjeberg VBK - #10 Strand-ulv 2 - 1 (25-23, 14-25, 15-12) Bane 6 Eriksen, Martin (#16 Gjesdal )
Rydningen, Jens Olav
(#16 Gjesdal )
61 09.03 16:00 #2 KFUM Stavanger - #10 Strand-ulv 2 - 0 (25-8, 25-21) Bane 5 Myredal, Andreas (#1 Oslo Volley)
Bjørnslett, Jens Jacob
(#1 Oslo Volley)
62 09.03 16:00 #7 Skjeberg VBK - #15 Tønsberg Volley 2 - 0 (25-23, 25-23) Bane 6 Rydningen, Jens Olav (#8 Blindheim IL)
Eriksen, Martin
(#8 Blindheim IL)
63 09.03 18:45 #2 KFUM Stavanger - #7 Skjeberg VBK 2 - 0 (25-15, 25-21) Bane 5 Bjørnslett, Jens Jacob (#9 Lierne)
Holm, Vilde
(#9 Lierne)
64 09.03 18:45 #10 Strand-ulv - #15 Tønsberg Volley 2 - 0 (25-22, 25-21) Bane 6 Rydningen, Jens Olav (#16 Gjesdal )
Eriksen, Martin
(#16 Gjesdal )
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#3 KSK33060MAX150931.6136
2#11 ØKSIL321431.331491321.1294
3#6 Koll Volley312340.751171450.8072
4#14 Rossvoll VBK3030601041500.6930

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
65 09.03 12:00 #3 KSK - #14 Rossvoll VBK 2 - 0 (25-16, 25-14) Bane 7 Gilje, Jonas (#12 Molde VBK)
Rohde, Anders
(#12 Molde VBK)
66 09.03 12:00 #6 Koll Volley - #11 ØKSIL 1 - 2 (13-25, 20-23, 7-15) Bane 8 Giers, Patryk (#13 KVK)
Kljajic, Bojan
(#13 KVK)
67 09.03 14:45 #3 KSK - #11 ØKSIL 2 - 0 (25-16, 25-20) Bane 7 Edvartsen, Jan (#4 Førde VBK)
Gilje, Jonas
(#4 Førde VBK)
68 09.03 14:45 #6 Koll Volley - #14 Rossvoll VBK 2 - 0 (25-10, 25-22) Bane 8 Asphaug, Morten (#5 Sandnes VBK)
Giers, Patryk
(#5 Sandnes VBK)
69 09.03 17:30 #3 KSK - #6 Koll Volley 2 - 0 (25-12, 25-15) Bane 7 Edvartsen, Jan (#12 Molde VBK)
Rohde, Anders
(#12 Molde VBK)
70 09.03 17:30 #11 ØKSIL - #14 Rossvoll VBK 2 - 0 (25-19, 25-23) Bane 8 Asphaug, Morten (#13 KVK)
Kljajic, Bojan
(#13 KVK)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#5 Sandnes VBK33060MAX150841.7866
2#13 KVK312350.61471550.9482
3#4 Førde VBK312350.61431600.8942
4#12 Molde VBK312350.61281690.7572

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
71 09.03 13:15 #4 Førde VBK - #13 KVK 2 - 1 (15-25, 25-20, 15-8) Bane 7 Rohde, Anders (#11 ØKSIL)
Edvartsen, Jan
(#11 ØKSIL)
72 09.03 13:15 #5 Sandnes VBK - #12 Molde VBK 2 - 0 (25-12, 25-9) Bane 8 Kljajic, Bojan (#14 Rossvoll VBK)
Asphaug, Morten
(#14 Rossvoll VBK)
73 09.03 16:00 #4 Førde VBK - #12 Molde VBK 1 - 2 (25-17, 19-25, 12-15) Bane 7 Rohde, Anders (#3 KSK)
Gilje, Jonas
(#3 KSK)
74 09.03 16:00 #5 Sandnes VBK - #13 KVK 2 - 0 (25-17, 25-14) Bane 8 Kljajic, Bojan (#6 Koll Volley)
Giers, Patryk
(#6 Koll Volley)
75 09.03 18:45 #4 Førde VBK - #5 Sandnes VBK 0 - 2 (11-25, 21-25) Bane 7 Gilje, Jonas (#11 ØKSIL)
Edvartsen, Jan
(#11 ØKSIL)
76 09.03 18:45 #12 Molde VBK - #13 KVK 1 - 2 (25-23, 15-25, 10-15) Bane 8 Giers, Patryk (#14 Rossvoll VBK)
Asphaug, Morten
(#14 Rossvoll VBK)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
81 Kvartfinale 1 10.03 12:45 #16 Gjesdal - #6 Koll Volley 2 - 0 (25-14, 25-15) Bane 5 Rydland, Eirin (#10 Strand-ulv)
Garvik, Ivar
Taper kamp 93 (#1 Oslo Volley)
82 Kvartfinale 2 10.03 12:45 #4 Førde VBK - #2 KFUM Stavanger 0 - 2 (19-25, 14-25) Bane 7 Belsby, Jan Gunnar (#13 KVK)
Wallstad, Håvard
Taper kamp 94 (#7 Skjeberg VBK)
84 Kvartfinale 3 10.03 12:45 #8 Blindheim IL - #3 KSK 0 - 2 (8-25, 8-25) Bane 6 Radovanovic, Neda (#12 Molde VBK)
Grime, Øyvind
Taper kamp 95 (#12 Molde VBK)
83 Kvartfinale 4 10.03 12:45 #11 ØKSIL - #5 Sandnes VBK 0 - 2 (17-25, 13-25) Bane 8 Norvik, Ingar (#1 Oslo Volley)
Bjørnslett, Jens Jacob
Taper kamp 96 (#14 Rossvoll VBK)
86 Semifinale 1 10.03 14:30 #16 Gjesdal - #5 Sandnes VBK 0 - 2 (17-25, 23-25) Bane 5 Rydland, Eirin (#1 Oslo Volley)
Sudman, Håkon
Taper kamp 81 (#6 Koll Volley)
85 Semifinale 2 10.03 14:30 #2 KFUM Stavanger - #3 KSK 0 - 2 (26-28, 17-25) Bane 7 Belsby, Jan Gunnar (#12 Molde VBK)
Wallstad, Håvard
Taper kamp 82 (#4 Førde VBK)
89 5-8 10.03 16:00 #8 Blindheim IL - #4 Førde VBK 2 - 1 (25-17, 20-25, 15-9) Bane 5 Sudman, Håkon (#16 Gjesdal )
Garvik, Ivar
Taper kamp 86 (#16 Gjesdal )
90 5-8 10.03 16:00 #11 ØKSIL - #6 Koll Volley 0 - 2 (17-25, 12-25) Bane 7 Wallstad, Håvard (#2 KFUM Stavanger)
Belsby, Jan Gunnar
Taper kamp 85 (#2 KFUM Stavanger)
91 5-6 11.03 10:30 #6 Koll Volley - #8 Blindheim IL 1 - 2 (20-25, 25-20, 16-14) Bane 7 Gilje, Jonas (#9 Lierne)
Holm, Vilde
Taper kamp 100 (#9 Lierne)
92 7-8 11.03 10:30 #4 Førde VBK - #11 ØKSIL 2 - 0 (25-22, 25-20) Bane 6 Krogsæter, Trond (#7 Skjeberg VBK)
Sudman, Håkon
Taper kamp 103 (#7 Skjeberg VBK)
88 B-F 11.03 11:30 #2 KFUM Stavanger - #16 Gjesdal 2 - 1 (22-25, 25-8, 15-7) Bane 5 Belsby, Jan Gunnar (#10 Strand-ulv)
Rohde, Anders
Taper kamp 99 (#10 Strand-ulv)
87 Finale 11.03 13:00 #3 KSK - #5 Sandnes VBK 2 - 0 (25-21, 25-20) Bane 5 Radovanovic, Neda (#16 Gjesdal )
Eriksen, Martin
Taper kamp 88 (#16 Gjesdal )
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
77 1/8 - Kamp 1 10.03 09:30 #1 Oslo Volley - #4 Førde VBK 0 - 2 (23-25, 24-26) Bane 5 Garvik, Ivar (#15 Tønsberg Volley)
Sudman, Håkon
Pulje B/4 (#15 Tønsberg Volley)
78 1/8 - Kamp 2 10.03 09:30 #7 Skjeberg VBK - #6 Koll Volley 1 - 2 (21-25, 25-23, 6-15) Bane 6 Grime, Øyvind (#9 Lierne)
Poskrobko, Piotr
Pulje A/4 (#9 Lierne)
79 1/8 - Kamp 3 10.03 09:30 #11 ØKSIL - #10 Strand-ulv 2 - 1 (25-18, 21-25, 15-10) Bane 7 Belsby, Jan Gunnar (#12 Molde VBK)
Wallstad, Håvard
Pulje D/4 (#12 Molde VBK)
80 1/8 - kamp 4 10.03 09:30 #13 KVK - #8 Blindheim IL 0 - 2 (23-25, 19-25) Bane 8 Bjørnslett, Jens Jacob (#14 Rossvoll VBK)
Nordby, Dag Inge
Pulje C/4 (#14 Rossvoll VBK)
94 B kvartfinale 1 10.03 11:30 #9 Lierne - #7 Skjeberg VBK 2 - 0 (25-18, 25-14) Bane 7 Wallstad, Håvard (#11 ØKSIL)
Belsby, Jan Gunnar
Vinner kamp 79 (#11 ØKSIL)
93 B kvartfinale 2 10.03 11:30 #15 Tønsberg Volley - #1 Oslo Volley 2 - 0 (26-24, 25-16) Bane 5 Sudman, Håkon (#6 Koll Volley)
Rydland, Eirin
Vinner kamp 77 (#4 Førde VBK)
96 B kvartfinale 3 10.03 11:30 #14 Rossvoll VBK - #13 KVK 0 - 2 (28-30, 19-25) Bane 8 Nordby, Dag Inge (#8 Blindheim IL)
Norvik, Ingar
Vinner kamp 80 (#8 Blindheim IL)
95 B kvartfinale 4 10.03 11:30 #12 Molde VBK - #10 Strand-ulv 0 - 2 (22-25, 25-27) Bane 6 Poskrobko, Piotr (#4 Førde VBK)
Radovanovic, Neda
Vinner kamp 78 (#6 Koll Volley)
98 B Semifinale 1 10.03 14:30 #9 Lierne - #10 Strand-ulv 0 - 2 (21-25, 15-25) Bane 8 Bjørnslett, Jens Jacob (#14 Rossvoll VBK)
Norvik, Ingar
Taper kamp 83 (#11 ØKSIL)
97 B Semifinale 2 10.03 14:30 #15 Tønsberg Volley - #13 KVK 2 - 1 (25-21, 18-25, 15-9) Bane 6 Poskrobko, Piotr (#7 Skjeberg VBK)
Grime, Øyvind
Taper kamp 84 (#8 Blindheim IL)
102 13-16 10.03 16:00 #12 Molde VBK - #7 Skjeberg VBK 1 - 2 (25-23, 18-25, 10-15) Bane 6 Grime, Øyvind (#13 KVK)
Radovanovic, Neda
Taper kamp 97 (#13 KVK)
101 13-16 10.03 16:00 #14 Rossvoll VBK - #1 Oslo Volley 1 - 2 (22-25, 25-20, 12-15) Bane 8 Norvik, Ingar (#9 Lierne)
Nordby, Dag Inge
Taper kamp 98 (#9 Lierne)
103 13-14 11.03 09:00 #7 Skjeberg VBK - #1 Oslo Volley 0 - 2 (15-25, 26-28) Bane 6 Sudman, Håkon (#4 Førde VBK)
Bjørnslett, Jens Jacob
Taper kamp 89 (#4 Førde VBK)
104 15-16 11.03 09:00 #14 Rossvoll VBK - #12 Molde VBK 2 - 0 (26-24, 25-19) Bane 8 Garvik, Ivar (#11 ØKSIL)
Edvartsen, Jan
Taper kamp 90 (#11 ØKSIL)
100 B B-F 11.03 09:00 #9 Lierne - #13 KVK 0 - 2 (16-25, 21-25) Bane 7 Wallstad, Håvard (#6 Koll Volley)
Belsby, Jan Gunnar
Vinner kamp 90 (#6 Koll Volley)
99 B finale 11.03 09:00 #15 Tønsberg Volley - #10 Strand-ulv 2 - 1 (25-13, 19-25, 17-15) Bane 5 Rydland, Eirin (#8 Blindheim IL)
Rydningen, Jens Olav
Vinner kamp 89 (#8 Blindheim IL)

Resultatliste

Position Lagnavn
1 #3 KSK
2 #5 Sandnes VBK
3 #2 KFUM Stavanger
4 #16 Gjesdal
5 #8 Blindheim IL
6 #6 Koll Volley
7 #4 Førde VBK
8 #11 ØKSIL
9 #15 Tønsberg Volley
10 #10 Strand-ulv
11 #13 KVK
12 #9 Lierne
13 #1 Oslo Volley
14 #7 Skjeberg VBK
15 #14 Rossvoll VBK
16 #12 Molde VBK
11.03.2018 15:31 Kamper oppdatert
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web