15.11.2019 17:27
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
91: 1-2 (12:08)
92: 2-0 (12:08)
87: 2-0 (12:08)

JU19 - Jenter U19

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
77 1/8 - Kamp 1 10.03 09:30 #1 Oslo Volley - #4 Førde VBK 0 - 2 (23-25, 24-26) Bane 5 Garvik, Ivar (#15 Tønsberg Volley)
Sudman, Håkon
Pulje B/4 (#15 Tønsberg Volley)
78 1/8 - Kamp 2 10.03 09:30 #7 Skjeberg VBK - #6 Koll Volley 1 - 2 (21-25, 25-23, 6-15) Bane 6 Grime, Øyvind (#9 Lierne)
Poskrobko, Piotr
Pulje A/4 (#9 Lierne)
79 1/8 - Kamp 3 10.03 09:30 #11 ØKSIL - #10 Strand-ulv 2 - 1 (25-18, 21-25, 15-10) Bane 7 Belsby, Jan Gunnar (#12 Molde VBK)
Wallstad, Håvard
Pulje D/4 (#12 Molde VBK)
80 1/8 - kamp 4 10.03 09:30 #13 KVK - #8 Blindheim IL 0 - 2 (23-25, 19-25) Bane 8 Bjørnslett, Jens Jacob (#14 Rossvoll VBK)
Nordby, Dag Inge
Pulje C/4 (#14 Rossvoll VBK)
94 B kvartfinale 1 10.03 11:30 #9 Lierne - #7 Skjeberg VBK 2 - 0 (25-18, 25-14) Bane 7 Wallstad, Håvard (#11 ØKSIL)
Belsby, Jan Gunnar
Vinner kamp 79 (#11 ØKSIL)
93 B kvartfinale 2 10.03 11:30 #15 Tønsberg Volley - #1 Oslo Volley 2 - 0 (26-24, 25-16) Bane 5 Sudman, Håkon (#6 Koll Volley)
Rydland, Eirin
Vinner kamp 77 (#4 Førde VBK)
96 B kvartfinale 3 10.03 11:30 #14 Rossvoll VBK - #13 KVK 0 - 2 (28-30, 19-25) Bane 8 Nordby, Dag Inge (#8 Blindheim IL)
Norvik, Ingar
Vinner kamp 80 (#8 Blindheim IL)
95 B kvartfinale 4 10.03 11:30 #12 Molde VBK - #10 Strand-ulv 0 - 2 (22-25, 25-27) Bane 6 Poskrobko, Piotr (#4 Førde VBK)
Radovanovic, Neda
Vinner kamp 78 (#6 Koll Volley)
98 B Semifinale 1 10.03 14:30 #9 Lierne - #10 Strand-ulv 0 - 2 (21-25, 15-25) Bane 8 Bjørnslett, Jens Jacob (#14 Rossvoll VBK)
Norvik, Ingar
Taper kamp 83 (#11 ØKSIL)
97 B Semifinale 2 10.03 14:30 #15 Tønsberg Volley - #13 KVK 2 - 1 (25-21, 18-25, 15-9) Bane 6 Poskrobko, Piotr (#7 Skjeberg VBK)
Grime, Øyvind
Taper kamp 84 (#8 Blindheim IL)
102 13-16 10.03 16:00 #12 Molde VBK - #7 Skjeberg VBK 1 - 2 (25-23, 18-25, 10-15) Bane 6 Grime, Øyvind (#13 KVK)
Radovanovic, Neda
Taper kamp 97 (#13 KVK)
101 13-16 10.03 16:00 #14 Rossvoll VBK - #1 Oslo Volley 1 - 2 (22-25, 25-20, 12-15) Bane 8 Norvik, Ingar (#9 Lierne)
Nordby, Dag Inge
Taper kamp 98 (#9 Lierne)
103 13-14 11.03 09:00 #7 Skjeberg VBK - #1 Oslo Volley 0 - 2 (15-25, 26-28) Bane 6 Sudman, Håkon (#4 Førde VBK)
Bjørnslett, Jens Jacob
Taper kamp 89 (#4 Førde VBK)
104 15-16 11.03 09:00 #14 Rossvoll VBK - #12 Molde VBK 2 - 0 (26-24, 25-19) Bane 8 Garvik, Ivar (#11 ØKSIL)
Edvartsen, Jan
Taper kamp 90 (#11 ØKSIL)
100 B B-F 11.03 09:00 #9 Lierne - #13 KVK 0 - 2 (16-25, 21-25) Bane 7 Wallstad, Håvard (#6 Koll Volley)
Belsby, Jan Gunnar
Vinner kamp 90 (#6 Koll Volley)
99 B finale 11.03 09:00 #15 Tønsberg Volley - #10 Strand-ulv 2 - 1 (25-13, 19-25, 17-15) Bane 5 Rydland, Eirin (#8 Blindheim IL)
Rydningen, Jens Olav
Vinner kamp 89 (#8 Blindheim IL)
15.11.2019 17:27
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 12:08
Kilde: Web