23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 097: 0-1 (17:12)
2 19 0 91 007: 1-0 (15:50)
2 16 0 91 045: 1-2 (14:11)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane Dommere
1 11 7 04 001 09:00 I - 4 Lille Tøyen FK Hvit 2 - 0 Rustad IL E5
1 12 7 02 001 09:00 H - 2 Driv Milan 5 - 0 Svarstad IL E8
1 12 7 06 001 09:00 H - 6 Årvoll Blå 0 - 1 Ørn Brun E9
1 12 7 12 001 09:00 H - 12 Goussainville 10 - 0 Rælingen Panter E2
1 12 7 14 001 09:00 H - 14 KFUM-KAM. OSLO 2 2 - 2 Skarnes IL E3
1 13 0 01 002 09:00 D - 1 Søgne FK 4 - 1 Heming L1 F2
1 13 0 10 003 09:00 D - 10 Vålerenga 1 6 - 1 Skeid 2 13
1 13 0 21 003 09:00 D - 21 Hauketo 3 - 0 Fjellhamar A1
1 13 0 23 003 09:00 D - 23 Gjelleråsen (coop) 2 - 0 KFUM-KAM. OSLO 2 17
1 13 7 07 003 09:00 M - 7 Løvenstad FK 1 4 - 2 Bjørn IL E14
1 13 7 11 003 09:00 M - 11 Kragerø Fotball 2 - 6 Eidsvåg IL-MøreRomsdal AE5
1 13 7 14 002 09:00 M - 14 Rosendal/Uskedal (coop) 3 - 0 Kroken IL E17
1 14 0 01 002 09:00 C - 1 Skedsmo 2 * 2 - 1 Grüner 16
1 14 0 02 003 09:00 C - 2 Falkeid IL 0 - 2 Gjekstad/Østerøya/Helgerød 12
1 14 0 02 004 09:00 C - 2 Surnadal 9 - 0 Tertnes 2 6
1 14 0 07 003 09:00 C - 7 Tornado Måløy 3 - 0 Kolbotn 1 10
1 14 0 07 004 09:00 C - 7 Sotra SK 2 0 - 4 Farsund IL 14
1 14 0 10 003 09:00 C - 10 Øystre Slidre IL/Rogne IL 0 - 6 Eide Og Omegn FK (coop) 18
1 14 0 15 003 09:00 C - 15 Skeid 1 2 - 1 Sædalen 1 (coop) 7
1 14 0 20 003 09:00 C - 20 Bangkok CC FC 3 - 0 Loddefjord 1 R3
1 14 0 20 004 09:00 C - 20 Kjellmyra 0 - 2 Nordstrand 1 V2
1 14 0 23 003 09:00 C - 23 Remyra (coop) 0 - 0 Bærum SK Gul R1
1 14 0 35 002 09:00 C - 35 Lillestrøm SK 3 * 0 - 13 Sarpsborg FK 1 11
1 14 7 01 003 09:00 F - 1 Gimse United 2 - 1 Bardu IL E16
1 14 7 08 002 09:00 F - 8 Ullern Imbatibles 3 - 1 Jerusalem Hilal E12
1 14 7 09 003 09:00 F - 9 Dale IL 5 - 0 Åheim BE5
1 14 7 09 004 09:00 F - 9 Gossen IL 2 - 7 Tromsø IL Rød E13
1 16 0 02 003 09:00 B - 2 Lambertseter (coop) 1 - 1 Finnsnes IL Fotball B3
1 16 0 05 002 09:00 B - 5 Cantolao Deportivo * 4 - 0 Dahle-Nordlandet 1 9
1 16 0 25 003 09:00 B - 25 Eikelandsfjorden IL 3 - 0 CTK Boys 20
1 16 0 25 004 09:00 B - 25 CTK Boys 0 - 3 Heddal 3
1 16 7 03 003 09:00 E - 3 Skåla 10 - 1 Heddal AE4
1 16 7 08 003 09:00 E - 8 Ivansiuc Cluj FS 7 - 0 Bømlo IL VE5
2 11 7 04 001 09:00 Y - 4 Rælingen Tøffejenter Gul 7 - 2 Oppegård E7
2 12 7 02 001 09:00 X - 2 Fjellhamar Blå 3 - 3 Lambertseter (coop) E6
2 12 7 04 001 09:00 X - 4 Jevnaker IF Supergirls 4 - 1 Nordstrand E4
2 12 7 06 001 09:00 X - 6 Gjelleråsen Sort 0 - 2 Øvrevoll Hosle IL E10
2 13 0 01 005 09:00 T - 1 Høybråten og Stovner IL 3 - 1 Heggedal 5
2 13 0 02 003 09:00 T - 2 Øvrevoll Hosle IL Tigergirls 2 - 0 Bergen Nord/Hovding (coop) 15
2 13 0 06 003 09:00 T - 6 Hønefoss BK 2 - 0 Lambertseter (coop) A2
2 13 7 07 003 09:00 P - 7 Medkila IL 2 - 0 Lillehammer KFK 2 BE4
2 14 0 01 003 09:00 S - 1 Gjøvik Lyn 6 - 0 Flint Tønsberg 4
2 14 0 01 004 09:00 S - 1 Ranheim 2 0 - 5 Ballerup-Skovlunde Fodbold 8
2 14 0 03 002 09:00 S - 3 Lyn * 7 - 0 Bremnes IL F3
2 14 0 11 003 09:00 S - 11 Lillestrøm SK 1 - 0 Havdur A3
2 14 0 14 002 09:00 S - 14 Kristiansund FK * 1 - 3 Team Nes (coop) 19
2 14 0 16 003 09:00 S - 16 Nordre Fjell/Nest Sotra 0 - 1 Bjerke IL B1
2 14 7 10 003 09:00 V - 10 Tambarskjelvar 4 - 4 Storsteinnes (coop) AE6
2 14 7 12 003 09:00 V - 12 Vartdal TIL 3 - 0 Moster IL VE3
2 14 7 16 003 09:00 V - 16 Syllingjentene (coop) 1 - 2 Tønsberg FK E18
2 14 7 18 003 09:00 V - 18 Vikersund 3 - 4 Tertnes Millennium E15
2 14 7 19 003 09:00 V - 19 Oppdal IL 1 (voop) 4 - 1 Kjelsås VE4
2 16 0 06 003 09:00 R - 6 Notodden FK 10 - 0 Rival B5
2 16 0 15 002 09:00 R - 15 Stegaberg IL 0 - 3 Raufoss 1 R4
2 16 7 08 003 09:00 U - 8 Førde IL 2 0 - 8 Åheim E19
2 16 7 17 003 09:00 U - 17 Bryn, IL 2 - 0 Rælingen E11
2 19 0 04 003 09:00 Q - 4 Hallingdal FK/Geilo2 0 - 6 Haugar B4
1 11 7 02 001 09:40 I - 2 Koll Broiler 1 - 5 Bærum Blommenholm E3
1 11 7 04 002 09:40 I - 4 Oppsal Orange 0 - 0 Bækkelaget 04 1 E10
1 11 7 14 001 09:40 I - 14 Rælingen Ranger 0 - 0 Veitvet Devils E8
1 12 7 04 001 09:40 H - 4 Strømmen Rød 0 - 3 Fjellhamar 2 E2
1 12 7 12 002 09:40 H - 12 Strømmen Grå 2 - 9 Oppegård IL - Stars E7
2 11 7 02 001 09:40 Y - 2 Driv IL 3 - 0 Årvoll Rosa E5
2 11 7 04 002 09:40 Y - 4 Røa 0 - 4 KFUM Hvit E4
2 11 7 04 003 09:40 Y - 4 Lørenskog 5 - 0 Høybråten og Stovner IL E6
1 13 7 02 003 09:55 M - 2 Vålerenga 3 1 - 4 Ølen IL 2 E11
1 14 7 13 003 09:55 F - 13 Korsvoll 3 - 2 Vang, FK E12
1 14 7 14 003 09:55 F - 14 Notodden FK 1 - 5 Ørskog (coop) BE5
1 14 7 15 003 09:55 F - 15 Vestre Aker SK 1 19 - 1 Beijing Ziyan SC VE2
1 14 7 18 004 09:55 F - 18 W. A. Academy * 0 - 3 Sædalen 2 (coop) AE4
1 14 7 19 003 09:55 F - 19 Bryn (coop) 3 - 7 Oppdal IL 2 (coop) BE4
1 16 7 10 002 09:55 E - 10 Bremnes 3 0 - 6 Norborg IL VE5
1 16 7 11 002 09:55 E - 11 Castelano Bistrita 2 - 5 Fyllingsdalen, FK 1 E18
2 13 7 02 003 09:55 P - 2 Ølen IL 3 - 2 KFUM-KAM. OSLO AE5
2 13 7 10 002 09:55 P - 10 Eik IF Tønsberg * 5 - 0 Træff 1 E16
2 13 7 12 003 09:55 P - 12 Notodden FK Hvit 6 - 1 Fjellhamar AE6
2 14 7 11 003 09:55 V - 11 Hødd 2 1 - 6 Fana 2 E13
2 14 7 17 003 09:55 V - 17 Strømmen 2 - 2 Hamna Blå VE3
2 14 7 21 003 09:55 V - 21 Årvoll Hvit 6 - 2 Skogsvåg IL 1 VE4
2 16 7 01 003 09:55 U - 1 Alvdal 1 1 - 5 Huringen E19
2 16 7 08 004 09:55 U - 8 Lesja 13 - 0 Notodden FK E15
1 13 0 15 003 10:00 D - 15 Arguineguin CD 8 - 0 Heggedal IL 18
1 14 0 03 003 10:00 C - 3 Mjølner 1 - 0 Askim FK Best 3 TV2 Sportskanalen/tv2sumo.no
1 14 0 15 004 10:00 C - 15 Førde 2 1 - 3 HooGee 2 6
1 14 0 29 003 10:00 C - 29 Hødd 1 1 - 0 Kjelsås IL 16
1 14 0 33 003 10:00 C - 33 Heddal 0 - 7 Skedsmo 3 B5
1 14 0 38 003 10:00 C - 38 Kolnes IL 2 - 0 Nordstrand 2 F3
1 14 0 39 002 10:00 C - 39 Urædd 1 0 - 5 Bærum SK Sort 17
1 16 0 06 003 10:00 B - 6 Hammerfest IF/Stein 4 - 0 Lindeberg SK F1
1 16 0 08 003 10:00 B - 8 Kauma SC 4 - 1 Træff 2 13
1 16 0 11 003 10:00 B - 11 Høybråten/Stovner IL 2 0 - 5 Grue A2
1 16 0 16 003 10:00 B - 16 Neset FK (coop) 0 - 1 Ravn R3
1 16 0 18 003 10:00 B - 18 Frøya 2 - 2 Varhaug 10
1 16 0 19 003 10:00 B - 19 Bremnes 1 1 - 0 Tiller 15
1 16 0 22 003 10:00 B - 22 Alunorte Rainforest 5 - 0 Korsvoll 4
1 16 0 24 003 10:00 B - 24 Otta/Sel 2 - 3 Nesbyen IL A1
1 16 0 25 005 10:00 B - 25 Heggedal 2 - 1 Dahle-Nordlandet 2 V1
1 16 0 25 006 10:00 B - 25 Heddal 1 - 2 Eikelandsfjorden IL V2
1 16 0 26 004 10:00 B - 26 Stoppen SK 2 - 4 Furnes 2 5
1 16 0 27 003 10:00 B - 27 Bækkelaget 2 0 - 1 Tune IL 8
1 16 0 28 003 10:00 B - 28 Vendelsö IK 1 - 2 Mjøndalen B2
1 16 0 31 003 10:00 B - 31 Sandnessjøen IL 0 - 3 Haugar 1 R4
1 16 0 32 003 10:00 B - 32 Follese FK 0 - 3 Vaalserquartier FV 14
1 16 0 34 003 10:00 B - 34 Gjekstad/Østerøya IF 2 - 0 Brandval IL B1
1 16 0 37 002 10:00 B - 37 Langhus 1 - 3 Djerv 1919 2 * R1
1 16 0 39 003 10:00 B - 39 Frigg 2 4 - 0 Moster IL B3
1 16 0 40 003 10:00 B - 40 Årvoll Blå 1 - 1 Askim FK 12
1 16 0 44 002 10:00 B - 44 CMCB/Ceara * 1 - 2 Dombås (coop) R2
1 16 0 46 002 10:00 B - 46 Loddefjord 2 1 - 6 Pequeninos Do Jockey * 11
1 16 0 47 003 10:00 B - 47 Surnadal 0 - 4 Lyn 1 A3
1 16 0 49 003 10:00 B - 49 Åsane 4 0 - 7 Bossekop UL A4
1 16 0 49 004 10:00 B - 49 Ørn-Horten 3 - 3 Oppsal Fotball 1 R5
2 16 0 04 002 10:00 R - 4 Blindheim 6 - 0 Lambertseter 7
2 16 0 08 003 10:00 R - 8 Gimse/Melhus 7 - 0 Masfjord FL 20
2 16 0 10 002 10:00 R - 10 Træff/Gossen 2 - 3 Modum FK 9
2 16 0 20 003 10:00 R - 20 Bergsøy IL 0 - 3 Fotlandsvåg/Osterøy 19
1 11 7 02 002 10:20 I - 2 Lambertseter 3 5 - 1 Rustad IL 2 (coop) E5
1 11 7 04 003 10:20 I - 4 Nordby Gutta 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 8 E2
1 11 7 10 001 10:20 I - 10 Vålerenga Kongeblå 3 - 2 Ellingsrud IL E3
1 12 7 02 002 10:20 H - 2 Bøler 1 - 4 KFUM-KAM. OSLO E7
1 12 7 04 002 10:20 H - 4 Frigg Vinderen Hvit 9 - 4 Lørenskog Kanongutta E9
1 12 7 10 001 10:20 H - 10 Nordstrand 4 3 - 2 Hvam IL Gul E6
1 12 7 10 002 10:20 H - 10 Hedalen IL 0 - 4 Oppsal Rød E8
2 12 7 04 002 10:20 X - 4 KFUM-KAM. OSLO 0 - 2 Fjellhamar Rød E10
1 13 7 04 003 10:50 M - 4 Borg IF 3 - 3 Stegaberg IL 2 VE2
1 13 7 05 003 10:50 M - 5 Sund SK 1 6 - 0 Rival E11
1 13 7 07 004 10:50 M - 7 Rustad IL (coop) 4 - 2 Storsteinnes IL 2 (coop) E12
1 14 7 01 004 10:50 F - 1 Hareid 5 - 0 Sogndal E19
1 14 7 04 003 10:50 F - 4 Nordre Land IL 2 1 - 4 Aurland E16
1 14 7 05 003 10:50 F - 5 Åmdal-Tokke FK (coop) 3 - 2 Tromsø IL Hvit E13
1 14 7 12 003 10:50 F - 12 Rising Star F.A. 1 - 7 Ravn BE4
1 14 7 18 005 10:50 F - 18 Haugerud 1 - 10 Volda VE4
1 16 7 06 003 10:50 E - 6 Bjørn, IL 1 3 - 1 Haramsøy/Nordøy FK E17
1 16 7 12 003 10:50 E - 12 Skjervøy IK 2 - 6 Sokndal IK VE5
1 16 7 14 003 10:50 E - 14 Bjørn, IL 2 3 - 3 Sykkylven IL E18
2 13 7 01 003 10:50 P - 1 Kolbotn 2 - 1 Notodden FK Blå AE6
2 13 7 11 003 10:50 P - 11 Lillestrøm SK 2 - 3 Austrheim IL E14
2 14 7 05 003 10:50 V - 5 Herd (coop) 4 - 1 Rjukan AE4
2 14 7 06 003 10:50 V - 6 Gvarv (coop) 1 - 6 Finnås VE3
2 14 7 07 002 10:50 V - 7 Eik IF Tønsberg * 1 - 4 Hunstad AE5
2 16 7 14 003 10:50 U - 14 Haramsøy/Nordøy FK 0 - 1 Team Nes 1 (coop) BE5
2 16 7 21 002 10:50 U - 21 Herd 1 * 12 - 0 Fløy E15
1 11 7 06 001 11:00 I - 6 Klemetsrud 3 - 1 Rælingen United E5
1 11 7 10 002 11:00 I - 10 Bærum Blommenholm 2 6 - 1 Manglerud Star E8
1 11 7 12 001 11:00 I - 12 Oppsal 04 1 - 0 Nordstrand 3 E10
1 11 7 12 002 11:00 I - 12 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks 0 - 5 Bækkelaget 2 E2
1 11 7 12 003 11:00 I - 12 Minde IL 2 3 - 0 Academica Sarajevo E6
1 12 7 14 002 11:00 H - 14 Ørn Hvit 5 - 1 Tyristubben E3
1 13 0 14 003 11:00 D - 14 Skedsmo 2 0 - 6 Lier YoungStars 17
1 13 0 20 002 11:00 D - 20 Lyn 1 10 - 0 Nordstrand 2 18
1 14 0 16 003 11:00 C - 16 Rælingen FK 1 12 - 0 Gran 2 V3
1 14 0 17 002 11:00 C - 17 Skedsmo 4 * 1 - 2 Bjørn IL 8
1 14 0 38 004 11:00 C - 38 Randesund 2 0 - 1 Bamble IF F3
1 16 0 03 003 11:00 B - 3 Sømna IL 1 - 3 Lye A2
1 16 0 05 003 11:00 B - 5 Lyn 2 5 - 0 Alta IF * 4
1 16 0 09 003 11:00 B - 9 Ølen IL 1 - 1 Bærums Verk/Hauger F2
1 16 0 10 002 11:00 B - 10 Fana 2 0 - 2 Driv * R3
1 16 0 14 002 11:00 B - 14 Kvik Halden FK 1 1 - 0 Grüner V1
1 16 0 16 004 11:00 B - 16 Ullern 2 5 - 1 Skjetten Fotball (coop) R4
1 16 0 19 004 11:00 B - 19 Borg 0 - 2 Høybråten/Stovner IL 11
1 16 0 20 003 11:00 B - 20 KF Australia 3 - 1 Nesodden IF 1 B4
1 16 0 20 004 11:00 B - 20 Sunndal 2 1 - 3 Nidelv B5
1 16 0 21 002 11:00 B - 21 Lillestrøm SK 3 - 0 Tornado Måløy B1
1 16 0 21 003 11:00 B - 21 Nest Sotra/Nordre Fjell 1 1 - 1 Djerv 1919 3 * B3
1 16 0 22 004 11:00 B - 22 Manglerud Star 0 - 9 Sotra SK 1 6
1 16 0 23 003 11:00 B - 23 Smørås IL 2 - 1 Eidanger IL 5
1 16 0 23 004 11:00 B - 23 Årvoll 2 - 1 Os/Nansen FGR 9
1 16 0 27 004 11:00 B - 27 Hødd 1 1 - 1 Søgne 20
1 16 0 30 003 11:00 B - 30 Furuset 2 - 1 Honningsvåg T IF F1
1 16 0 30 004 11:00 B - 30 Rælingen FK 2 0 - 1 Fron 1 R2
1 16 0 33 003 11:00 B - 33 Borre IF 1 - 0 Åsane 3 13
1 16 0 33 004 11:00 B - 33 Hessa IL/SIF 2 - 1 Kolbotn 1 (coop) 14
1 16 0 34 004 11:00 B - 34 KFUM-KAM. OSLO 3 - 2 Klepp IL 1 (coop) B2
1 16 0 35 003 11:00 B - 35 Valdres FK 2 - 1 Lyn 3 R5
1 16 0 35 004 11:00 B - 35 Langesund IF 1 - 2 Kolvereid IL (coop) V2
1 16 0 41 003 11:00 B - 41 Skjold 2 - 0 Askøy FK 2 (coop) R1
1 16 0 44 003 11:00 B - 44 Minde * 0 - 7 Kjelsås A1
1 16 0 46 003 11:00 B - 46 Høvik IF 5 - 2 Sand/Austvatn FK A4
1 16 0 47 004 11:00 B - 47 Skarp (coop) 9 - 0 Sotra SK 3 A3
1 16 0 48 002 11:00 B - 48 Ullern 1 - 2 Herd 1 12
1 16 0 48 003 11:00 B - 48 Kjøkkelvik 2 - 0 America Elite * 7
2 11 7 02 002 11:00 Y - 2 Nesodden IF 1 - 1 Varpe Super Girls E4
2 12 7 06 002 11:00 X - 6 Frogner Blå 3 - 2 Skarnes IL Rød E9
2 14 0 04 003 11:00 S - 4 Valestrand Hjellvik FK 0 - 1 Viking 1 3 TV 2 Sportskanalen/tv2sumo.no
2 16 0 01 003 11:00 R - 1 Korsvoll 1 - 2 Holmestrand (coop) R6
2 16 0 04 003 11:00 R - 4 Aurdal/Leira (coop) 0 - 4 Kløfta/Ull/Kisa Ullensakerjentene * 15
2 16 0 16 003 11:00 R - 16 Gol IL 3 - 1 Skudenes UIL 10
2 16 0 21 003 11:00 R - 21 Øystre Slidre IL/Rogne 2 0 - 5 Kongsberg IF 19
1 11 7 04 004 11:40 I - 4 Lille Tøyen FK Hvit 1 - 6 Driv Rød E5
1 11 7 14 002 11:40 I - 14 Nordstrand 4 1 - 6 Korsvoll 1 E6
1 12 7 12 003 11:40 H - 12 Lyn 7 5 - 2 Rælingen Panter E9
1 12 7 14 003 11:40 H - 14 Abildsø Champions 1 5 - 1 Kolbotn United 2 E3
2 12 7 02 002 11:40 X - 2 Haugar 3 - 1 Frogner Rød E4
2 12 7 02 003 11:40 X - 2 Årvoll IL 0 - 0 Vestre Aker Sunshine Girls E8
2 12 7 04 003 11:40 X - 4 Frigg Oslo FK 5 - 2 Hadeland KFK E2
1 13 7 09 003 11:45 M - 9 Hareid 5 - 0 Eidanger 2 E14
1 13 7 16 004 11:45 M - 16 Notodden FK Hvit 3 - 0 Tromsø IL 2 VE1
1 14 7 02 004 11:45 F - 2 Skjoldar 2 - 1 Tomrefjord IL VE2
1 14 7 04 004 11:45 F - 4 Sund SK 4 - 2 Strømmen E15
1 14 7 17 003 11:45 F - 17 Gimse Rovers 1 - 4 Bygland IL FE4
1 16 7 06 004 11:45 E - 6 Andebu IL 0 - 5 The Door Albania E18
1 16 7 14 004 11:45 E - 14 Try 2 - 2 Farsund IL E17
1 16 7 16 003 11:45 E - 16 Sveio 10 - 1 Balestrand VE5
1 16 7 17 003 11:45 E - 17 Askvoll og Holmedal IL 2 - 2 Oppdal IL 1 (coop) BE5
1 16 7 17 004 11:45 E - 17 Ørskog (coop) 2 - 2 Campo Redondo FC E11
2 13 7 02 004 11:45 P - 2 Rena 0 - 3 Sunndal AE6
2 14 7 02 003 11:45 V - 2 Tornado Måløy 1 - 13 Håkvik IL VE3
2 16 7 11 003 11:45 U - 11 Rein, IL 2 - 6 Sogndal VE4
2 19 7 01 002 11:45 W - 1 Åsane * 14 - 3 SSV Meschede E13
2 19 7 01 003 11:45 W - 1 Nordre Fjell/Nest Sotra 2 - 0 Abildsø E16
2 19 7 02 003 11:45 W - 2 Askøy SK 2 - 1 Søre Neset (coop) E19
2 19 7 03 002 11:45 W - 3 Falkeid IL 0 - 8 Halsnøy E12
2 19 7 05 004 11:45 W - 5 Sokndal IK 0 - 6 Vaalserquartier FV AE4
2 19 7 05 005 11:45 W - 5 Larsnes IL 5 - 0 Nordre Holsnøy IL AE5
1 13 0 05 002 12:00 D - 5 Ull/Kisa 1 7 - 0 Øyestad 2 (coop) 13
1 13 0 05 003 12:00 D - 5 Haslum 1 0 - 2 Orion Sporting * 16
1 13 0 13 003 12:00 D - 13 Øvrevoll Hosle 2 0 - 6 Vard Haugesund 2 V3
1 13 0 22 003 12:00 D - 22 Romsås 2 - 4 Bækkelaget (coop) 18
1 14 0 04 003 12:00 C - 4 Krokelvdalen IL 0 - 1 Lyn 2 F3
1 14 0 12 003 12:00 C - 12 Øvrevoll/Hosle IL 0 - 1 Lørenskog IF 2 F4
1 14 0 18 003 12:00 C - 18 Eidskog Fotball (coop) 4 - 0 Ølen IL 8
1 16 0 09 004 12:00 B - 9 Vuku IL (coop) 1 - 3 Askøy FK 1 (coop) F2
1 16 0 11 004 12:00 B - 11 Tertnes 2 1 - 1 Roman Ridge 2 Fair Play
1 16 0 32 004 12:00 B - 32 Overhalla IL 1 - 1 Fron 2 4
1 16 0 43 003 12:00 B - 43 Flå/Lundamo/Hovin 1 0 - 3 Hødd 2 B5
1 19 0 02 003 12:00 A - 2 Hetlevik (coop) 0 - 4 Oppsal Fotball 1 20
1 19 0 02 004 12:00 A - 2 Hegra 8 - 2 Jarl 6
1 19 0 03 003 12:00 A - 3 Bremnes 1 3 - 1 Eshkol V2
1 19 0 05 002 12:00 A - 5 Sandviken, IL 0 - 3 KFUM-KAM. OSLO 1 F1
1 19 0 06 003 12:00 A - 6 Neset FK 2 - 0 Valdres FK 1 A2
1 19 0 07 003 12:00 A - 7 Falkeid IL 0 - 3 Snertingdal B1
1 19 0 08 002 12:00 A - 8 Sotra SK 1 3 - 0 Rustad IL R6
1 19 0 09 002 12:00 A - 9 Baune 2 - 4 Lillestrøm SK A1
1 19 0 09 003 12:00 A - 9 Rommen 2 1 - 4 KIL/Hemne B3
1 19 0 10 002 12:00 A - 10 Vestnes Varfjell/Tomrefjord 3 - 5 Valdres FK 2 B2
1 19 0 12 003 12:00 A - 12 Hvalstad EMA 0 - 11 Fløy IL A3
1 19 0 12 004 12:00 A - 12 Fana 1 5 - 0 Kløfta A4
1 19 0 15 002 12:00 A - 15 Åsane 1 5 - 0 Vinstra FF R2
1 19 0 16 003 12:00 A - 16 Fram IL (coop) 3 - 0 Fana 4 7
1 19 0 17 003 12:00 A - 17 Radøy/Manger FK (coop) 0 - 12 Kampala Junior Team R4
1 19 0 22 003 12:00 A - 22 Askøy FK (coop) 0 - 4 Kurdistan FT R1
1 19 0 23 003 12:00 A - 23 Nest Sotra/Nordre Fjell 2 3 - 0 Tistedalen TIF R3
1 19 0 23 004 12:00 A - 23 Grei 3 - 1 Lunner FK V1
1 19 0 24 003 12:00 A - 24 Pors Grenland 13 - 0 Nordstrand 2 5
2 13 0 02 004 12:00 T - 2 Bækkelaget 5 - 0 Årvoll Rød 17
2 16 0 11 003 12:00 R - 11 Askøy SK Grønn 1 - 1 Viking 2 B6
2 16 0 18 003 12:00 R - 18 Nittedal/Gjelleråsen 4 - 0 Ørnar 9
2 16 0 22 003 12:00 R - 22 Malvik IL 0 - 2 Guard 11
2 16 0 23 002 12:00 R - 23 Nordre Land IL 9 - 0 Tistedalen TIF 15
2 19 0 01 003 12:00 Q - 1 Norrstrands IF 1 - 0 Tistedal TIF 12
2 19 0 01 004 12:00 Q - 1 Tynset 6 - 0 Hallingdal FK 3 TV 2 Sportskanalen/tv2sumo.no
2 19 0 02 002 12:00 Q - 2 Lyn * 0 - 0 Steinkjer FK 14
2 19 0 02 003 12:00 Q - 2 Bremnes 3 - 0 Eidskog Fotball 19
2 19 0 04 004 12:00 Q - 4 Kolbotn 3 - 0 Kampala Junior Team 10
1 11 7 04 005 12:20 I - 4 Huk FK 1 - 3 Oppsal Orange E4
1 11 7 08 001 12:20 I - 8 Vålerenga Superblå 8 - 1 Fjellhamar 2 E3
1 11 7 08 002 12:20 I - 8 Bækkelaget 3 1 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E5
1 11 7 14 003 12:20 I - 14 KFUM-KAM. OSLO 9 10 - 1 Grünerdragene E6
1 12 7 04 003 12:20 H - 4 Rælingen United 1 - 2 Cosmos E9
1 12 7 06 002 12:20 H - 6 Ørn Brun 3 - 0 Rustad IL (coop) E10
1 12 7 12 004 12:20 H - 12 Oppegård IL - Stars 5 - 2 Bagn IL E8
2 11 7 02 003 12:20 Y - 2 Lyn 2 1 - 2 Årvoll Rosa E7
2 11 7 04 004 12:20 Y - 4 Røa 0 - 2 Høybråten og Stovner IL E2
1 13 7 08 003 12:55 M - 8 Hjelset Kleive (coop) 10 - 2 Furuset Hvit FE4
1 13 7 11 004 12:55 M - 11 Ull/Kisa 3 1 - 7 Ølen IL 1 AE6
1 14 7 02 005 12:55 F - 2 Paces 1 17 - 0 Bamble IF E14
1 14 7 03 003 12:55 F - 3 Vestnes/Varfjell IL 1 - 0 Mauseidvåg og Solevåg IL (coop) E16
1 14 7 06 003 12:55 F - 6 Os TF 6 - 1 Svelgen (coop) E13
1 14 7 10 003 12:55 F - 10 Lom Hvit (coop) 2 - 1 Syril IL VE2
1 14 7 21 003 12:55 F - 21 Fyresdal IL 0 - 8 Trio/Halsnøy 2 BE4
1 16 7 15 003 12:55 E - 15 Tjørvåg 0 - 3 Åndalsnes IF 1 AE5
2 13 7 04 003 12:55 P - 4 Sandved IL (coop) 2 - 1 Havdur E11
2 13 7 05 003 12:55 P - 5 Stokmarknes 0 - 2 Lillehammer KFK 1 VE1
2 13 7 08 003 12:55 P - 8 Stathelle og Omegn IL 1 - 0 Falkeid IL E15
2 14 7 06 004 12:55 V - 6 Bryn 0 - 3 Syril IL AE4
2 14 7 15 003 12:55 V - 15 Farsund IL 1 - 2 Nesna IL VE3
2 16 7 03 002 12:55 U - 3 Innstrandens IL 0 - 4 Balestrand IL E12
2 16 7 03 003 12:55 U - 3 Otta/Sel (coop) 4 - 1 Herd 2 * E17
2 16 7 06 004 12:55 U - 6 Surnadal A 4 - 1 Team Nes 2 (coop) BE5
2 16 7 09 003 12:55 U - 9 Sykkylven 4 - 0 Blåmann IL Blå (coop) VE4
2 16 7 14 004 12:55 U - 14 Hornindal 1 - 0 Radøy/Manger FK (coop) E19
1 11 7 02 003 13:00 I - 2 Frigg Ruseløkka City 0 - 2 Lambertseter 3 E5
1 11 7 10 003 13:00 I - 10 Nordstrand 1 2 - 2 Skjetten Puma/Monkeys E8
1 12 7 04 004 13:00 H - 4 Strømmen Rød 6 - 4 Lørenskog Kanongutta E3
1 12 7 08 001 13:00 H - 8 Bærum 0 - 2 Abildsø Champions 2 E10
1 12 7 10 003 13:00 H - 10 Skåla IL 2 - 12 Koll E7
2 11 7 02 004 13:00 Y - 2 Rælingen Tøffejenter Rød 4 - 0 Hadeland KFK Sort E4
2 12 7 06 003 13:00 X - 6 Grüner 0 - 3 Nittedal E6
2 12 7 06 004 13:00 X - 6 Kjelsås 0 - 3 Oppegård E9
1 14 0 04 004 13:15 C - 4 Skjoldar 4 - 0 Giv Akt G 14 F1 Dommer besvimte 2 min før slutt, lagene enige om r
1 14 0 10 004 13:15 C - 10 Ull/Kisa 2 3 - 0 Høybråten/Stovner IL 2 18
1 14 0 13 003 13:15 C - 13 Herd 2 3 - 2 KFUM-KAM. OSLO 3 R2
1 14 0 14 003 13:15 C - 14 Sunndal 1 1 - 0 Skarp IF (coop) 9
1 14 0 18 004 13:15 C - 18 Heimdal FK 1 - 6 Korsvoll 17
1 16 0 02 004 13:15 B - 2 Batnfjord/Reinsfjell 0 - 6 Azad Foundation 6
1 16 0 12 003 13:15 B - 12 Nord, SK (coop) 0 - 15 Lørenskog F2
1 16 0 12 004 13:15 B - 12 Sund SK 0 - 5 Vålerenga 1 V2
1 16 0 24 004 13:15 B - 24 Skeid 10 - 0 Bremnes 2 11
1 16 0 40 004 13:15 B - 40 Harestua 4 - 0 Nest Sotra/Nordre Fjell 2 20
1 16 0 43 004 13:15 B - 43 Vålerenga 2 4 - 0 Søndre Land (coop) V1
1 19 0 03 004 13:15 A - 3 Lyn 2 3 - 0 Dombås IL (coop) R6
1 19 0 04 003 13:15 A - 4 Bordeaux Aquitaine FC 1 - 1 Nordstrand 1 5
1 19 0 04 004 13:15 A - 4 Follese FK 3 - 1 Hallingdal FK/Geilo2 8
1 19 0 06 004 13:15 A - 6 Bethunois Stade FC 0 - 3 Skeid A1
1 19 0 13 003 13:15 A - 13 Skogstrand IL 0 - 3 Alvdal 4
1 19 0 14 003 13:15 A - 14 Tolga/Vingelen 0 - 5 Mjøndalen 12
1 19 0 14 004 13:15 A - 14 Os TF 1 8 - 1 Asker Fotball Herrer 2 14
1 19 0 17 004 13:15 A - 17 Tynset 2 1 - 2 Buskerud Elite B2 Red card
1 19 0 19 002 13:15 A - 19 Bremnes 2 3 - 6 Djerv 1919 1 * R4
1 19 0 20 003 13:15 A - 20 Hallingdal FK/Geilo1 5 - 0 Juniorlaget for døve R3
1 19 0 21 003 13:15 A - 21 Roanoke Star 0 - 3 Langhus 15
1 19 0 24 004 13:15 A - 24 Strømmen 2 - 3 Fyllingsdalen, FK A3
2 14 0 13 003 13:15 S - 13 Lambertseter (coop) 1 - 3 Urædd 2 16
2 16 0 17 003 13:15 R - 17 Oppsal Fotball 1 2 - 1 Flint Tønsberg 10
2 16 0 19 003 13:15 R - 19 Åsane 0 - 0 Hemsedal/Flå (coop) B3
2 16 0 19 004 13:15 R - 19 Kolvereid (coop) 0 - 1 Rapid Athene 1 B4
2 16 0 20 004 13:15 R - 20 Bryne 1 6 - 0 Hadeland KFK 2 19
2 16 0 21 004 13:15 R - 21 Øystese Fotball 0 - 5 Falkeid IL 13
2 16 0 23 003 13:15 R - 23 Lyn 1 * 6 - 0 Smørås 7
2 19 0 03 003 13:15 Q - 3 Øvrevoll Hosle 0 - 0 Sunndal Fotball B5
2 19 0 03 004 13:15 Q - 3 Askøy SK 2 - 0 KIL/Hemne B6
1 11 7 02 004 13:40 I - 2 Rustad IL 2 (coop) 1 - 4 KFUM-KAM. OSLO 6 E9
1 11 7 06 002 13:40 I - 6 Vålerenga Blåstorm 0 - 7 Korsvoll 2 E10
1 11 7 12 004 13:40 I - 12 Academica Sarajevo 4 - 1 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks E7
1 12 7 04 005 13:40 H - 4 Fjellhamar 2 5 - 0 Åsane E8
1 12 7 06 003 13:40 H - 6 Lyn 4 1 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E2
1 12 7 08 002 13:40 H - 8 Sabra Shatila Survivores 3 - 2 Rælingen City E5
2 11 7 04 005 13:40 Y - 4 Oppegård 0 - 3 Nordhordland Alvidra Juventus E6
1 14 7 07 003 13:50 F - 7 Lom Blå (coop) 3 - 2 Norddal/Eidsdal/Geiranger E15
1 14 7 15 004 13:50 F - 15 Rein, IL 1 2 - 13 Lesja A VE2
1 14 7 16 003 13:50 F - 16 Suot IL 0 - 3 Rustad IL (coop) E16 0-wo
1 14 7 17 004 13:50 F - 17 Bergen Nord 0 - 8 TuS Felde VE1
1 14 7 20 003 13:50 F - 20 Straumsnes 0 - 2 Ranheim IL 3 E12
1 16 7 01 003 13:50 E - 1 Oppdal IL 2 (coop) 5 - 3 Viking 3 VE4
2 13 7 08 004 13:50 P - 8 Herd (coop) 10 - 0 Hødd 1 E13
2 13 7 12 004 13:50 P - 12 Spjelkavik (coop) 2 - 1 Holmlia Løvinner 1 AE4
2 14 7 05 004 13:50 V - 5 Viking 2 0 - 3 Oppdal IL 2 (coop) BE4
2 14 7 08 003 13:50 V - 8 Seljord IL (coop) 0 - 3 Kvernbit E11
2 14 7 08 004 13:50 V - 8 Blåmann IL 0 - 2 Sunndal E14
2 14 7 12 004 13:50 V - 12 Lom (coop) 7 - 0 Bjørn, IL 2 VE3
2 16 7 04 003 13:50 U - 4 Jølster-Samba 5 - 0 Jevnakerjentene BE5
2 16 7 04 004 13:50 U - 4 Hareid 4 - 1 Ibestad (coop) FE4
2 16 7 05 003 13:50 U - 5 Ørsta 0 - 1 Tornado Måløy VE5
2 16 7 11 004 13:50 U - 11 Harding IL 1 - 5 Hødd 2 AE5
2 16 7 13 003 13:50 U - 13 Gimse/Melhus 0 - 15 Askvoll og Holmedal IL E18
2 16 7 20 003 13:50 U - 20 Langangen IL 4 - 0 Paces E19
2 16 7 22 003 13:50 U - 22 Sotra SK 1 8 - 0 Andenes IL E17
1 19 0 21 004 14:15 A - 21 Skarp (coop) 1 - 4 Bergen Nord 1 (coop) 3 TV 2 Sportskanalen/tv2sumo.no
2 19 0 04 005 14:15 Q - 4 Træff * 3 - 1 Hallingdal FK/Geilo2 18
1 11 7 04 006 14:20 I - 4 Bækkelaget 04 1 2 - 8 Lille Tøyen FK Hvit E3
1 11 7 06 003 14:20 I - 6 Klemetsrud 1 - 5 KFUM-KAM. OSLO 4 E10
1 11 7 10 004 14:20 I - 10 Vålerenga Kongeblå 5 - 1 KFUM-KAM. OSLO 7 E6
1 11 7 14 004 14:20 I - 14 Korsvoll 1 3 - 5 Oppsal Sort E7
1 12 7 02 003 14:20 H - 2 Nordstrand 3 4 - 2 Driv Milan E5
1 12 7 02 004 14:20 H - 2 KFUM-KAM. OSLO 0 - 2 Fjellhamar 3 E9
1 12 7 10 004 14:20 H - 10 KFUM-KAM. OSLO 4 5 - 0 Hvam IL Gul E4
2 12 7 04 004 14:20 X - 4 KFUM-KAM. OSLO 1 - 2 Frigg Oslo FK E8
2 12 7 06 005 14:20 X - 6 Skarnes IL Rød 1 - 2 Gjelleråsen Sort E2
1 13 0 02 003 14:30 D - 2 Heming L2 0 - 4 Nest Sotra/Nordre Fjell R3
1 13 0 02 004 14:30 D - 2 Siggerud 2 - 2 Sylling IF V1
1 13 0 03 003 14:30 D - 3 Andebu IL 0 - 2 Korsvoll B1
1 13 0 03 004 14:30 D - 3 Frigg-Oslo FK 0 - 1 Kjelsås 1 B2
1 13 0 04 003 14:30 D - 4 Kolnes IL 2 - 1 Kjelsås 2 12
1 13 0 08 003 14:30 D - 8 Ullern 2 0 - 10 Nordstrand 1 F4
1 13 0 10 004 14:30 D - 10 Vard Haugesund 1 7 - 0 Keflavik 15
1 13 0 11 003 14:30 D - 11 Grorud 2 - 0 KFUM-KAM. OSLO 3 B3
1 13 0 11 004 14:30 D - 11 Molde FK 2 1 - 4 Team Nes Hvit 6
1 13 0 12 003 14:30 D - 12 Lyn 3 2 - 0 Lier BraveHearts 13
1 13 0 17 003 14:30 D - 17 Grei 1 - 6 Hødd 1 R5
1 13 0 23 004 14:30 D - 23 Skeid 1 0 - 4 Eik IF Tønsberg 5
1 14 0 05 002 14:30 C - 5 Ranheim IL 1 1 - 5 Jerv FK * 7
1 14 0 06 003 14:30 C - 6 Spydeberg 0 - 2 Heming 11
1 14 0 13 004 14:30 C - 13 Hegra IL 1 - 2 Rival (coop) R1
1 14 0 19 003 14:30 C - 19 Åsane1 5 - 0 Fossum IF F3
1 14 0 22 003 14:30 C - 22 Snarøya 1 1 - 0 Vind 1 4
1 14 0 22 004 14:30 C - 22 Follese FK 1 - 1 Søya/Todalen/Kvass/Ulvungen 8
1 14 0 24 003 14:30 C - 24 Rælingen FK 2 1 - 7 Lambertseter 1 10
1 14 0 25 003 14:30 C - 25 Stegaberg IL 0 - 6 Strømsgodset IF 2 20
1 14 0 25 004 14:30 C - 25 Førde 1 2 - 0 Høvik 9
1 14 0 26 003 14:30 C - 26 Pro Junior Cluj 1 - 1 Follo FK F1
1 14 0 28 003 14:30 C - 28 Bergsøy IL 2 - 0 Eina SK B6
1 14 0 30 003 14:30 C - 30 Vålerenga 1 7 - 0 Raufoss V2
1 14 0 31 003 14:30 C - 31 Bøler IF (coop) 3 - 0 Sveio A1
1 14 0 35 003 14:30 C - 35 Kopervik IL 2 - 3 Lillestrøm SK 3 * R2
1 14 0 39 003 14:30 C - 39 Sotra SK 3 (coop) 0 - 9 Pequeninos Do Jockey * 14
1 16 0 10 003 14:30 B - 10 Åheim/Vankam/ÅVK 1 - 3 Flå/Lundamo/Hovin 2 B5
2 13 0 03 003 14:30 T - 3 Lura IL (coop) 2 - 1 Bærum 2 R4
2 13 0 04 003 14:30 T - 4 Gossen IL 2 - 0 Bærum SK 1 16
2 13 0 05 003 14:30 T - 5 Haugar 6 - 0 Lyn 2 17
2 14 0 05 003 14:30 S - 5 Urædd 1 0 - 0 Langhus A4
2 14 0 08 002 14:30 S - 8 Øvrevoll Hosle IL Supergirls 4 - 0 Høyang, IL A2
2 14 0 09 003 14:30 S - 9 Kongsvinger IL 7 - 0 Svarstad IL (coop) 19
2 14 0 11 004 14:30 S - 11 Os TF 0 - 5 Holmen IF A3
2 16 0 16 004 14:30 R - 16 Sandviken/Varegg 1 (coop) 0 - 2 Fjölnir V3
1 13 7 03 003 14:45 M - 3 Notodden FK Grønn 7 - 6 Høybråten og Stovner IL VE3
1 13 7 06 003 14:45 M - 6 Skjåk 1 - 5 Skidar, IF E12
1 13 7 08 004 14:45 M - 8 Siljan IL 7 - 1 Vålerenga 4 VE1
1 13 7 10 003 14:45 M - 10 Pro Junior Cluj 3 - 1 Skjold E13
1 14 7 05 004 14:45 F - 5 Ringvassøy IL 1 - 0 Åmdal-Tokke FK (coop) E17
1 16 7 03 004 14:45 E - 3 Fyllingsdalen, FK 2 2 - 0 Hødd 3 VE4
1 16 7 13 003 14:45 E - 13 Langevåg IL 20 - 0 Havdur AE5
1 16 7 13 004 14:45 E - 13 Seljord (coop) 1 - 7 Rosendal/Uskedal 2 AE6
2 14 7 04 003 14:45 V - 4 Hedalen 2 - 2 Mauseidvåg og Solevåg IL 2 (coop) E14
2 14 7 04 004 14:45 V - 4 Surnadal 4 - 3 Sogndal E15
2 14 7 13 003 14:45 V - 13 Åheim 5 - 0 Holmestrand IF E16
2 14 7 14 003 14:45 V - 14 Fjellhamar 2 - 0 Kongsberg IF E11
2 14 7 14 004 14:45 V - 14 Førde 0 - 2 Blindheim E18
2 14 7 20 003 14:45 V - 20 Heddal 3 - 1 Halsnøy BE4
2 14 7 20 004 14:45 V - 20 Eid IL 9 - 0 Medkila IL VE2
2 16 7 01 004 14:45 U - 1 Spjelkavik 3 - 2 Bergen Nord/Hovding 1 (coop) BE5
2 16 7 15 003 14:45 U - 15 Tingvoll IL 4 - 2 Rindal IL VE5
2 16 7 19 003 14:45 U - 19 Løten 9 - 0 Oppdal IL 2 (coop) E19
1 11 7 04 007 15:00 I - 4 Rustad IL 4 - 1 Huk FK E10
1 11 7 04 008 15:00 I - 4 Nordby Gutta 1 - 3 Driv Rød E2
1 11 7 08 003 15:00 I - 8 Nordstrand 5 1 - 4 Vålerenga Superblå E4
1 11 7 10 005 15:00 I - 10 Manglerud Star 5 - 7 Koll Biff E3
1 11 7 12 005 15:00 I - 12 Skedsmo Delfiner 2 - 2 Oppsal 04 E6
2 11 7 04 006 15:00 Y - 4 Rælingen Tøffejenter Gul 5 - 0 Røa E7
2 12 7 02 004 15:00 X - 2 Haugar 2 - 1 Årvoll IL E8
1 13 0 07 003 15:30 D - 7 Vestli 0 - 1 Strømmen 11
1 13 0 07 004 15:30 D - 7 Øvrevoll Hosle 1 3 - 0 Træff SG2 19
1 13 0 08 004 15:30 D - 8 Holmlia Dribblers 0 - 8 Mathare United 6
1 13 0 09 003 15:30 D - 9 Follese FK 6 - 0 Oppsal R6
1 13 0 18 003 15:30 D - 18 Vålerenga Satsning 7 - 0 Sveio 14
1 13 0 19 003 15:30 D - 19 Nordstrand 3 0 - 8 Minde F4
1 14 0 06 004 15:30 C - 6 Team Nes (coop) 0 - 2 Randesund 1 13
1 14 0 08 003 15:30 C - 8 Lyn 3 3 - 1 Moster 12
1 14 0 08 004 15:30 C - 8 Keflavik A 8 - 0 Bremanger IL 18
1 14 0 11 004 15:30 C - 11 Kvik Halden FK 2 - 6 Viking 2 B6
1 14 0 16 004 15:30 C - 16 Kvernbit 0 - 0 Oppsal Fotball 2 B1
1 14 0 19 004 15:30 C - 19 Froland IL 1 (coop) 3 - 2 Svarstad IL/HSH (coop) R5
1 14 0 26 004 15:30 C - 26 Gjøvik-Lyn 2 0 - 7 Sandved R1
1 14 0 27 003 15:30 C - 27 Vard Haugesund 1 3 - 0 Kolbotn 2 F1
1 14 0 32 003 15:30 C - 32 Mandalskameratene 1 5 - 1 Vålerenga-2 4
1 14 0 33 004 15:30 C - 33 Træff 1 2 - 0 Langhus IL F3
1 14 0 34 002 15:30 C - 34 Notodden FK 0 - 3 Oppsal 1 B3
2 13 0 01 006 15:30 T - 1 Vard 1 2 - 0 Høybråten og Stovner IL 17
2 13 0 03 004 15:30 T - 3 Rjukan 0 - 0 Haslum 2 V1
2 13 0 04 004 15:30 T - 4 Skedsmo 0 - 4 Haslum 1 (coop) 16
2 13 0 06 004 15:30 T - 6 Vard 2 0 - 2 Grei Supergirls (coop) A3
2 13 0 07 003 15:30 T - 7 Lyn 1 2 - 0 Skjold 9
2 14 0 03 003 15:30 S - 3 Bremnes IL 2 - 0 Tjølling (coop) 7
2 14 0 04 004 15:30 S - 4 Abildsø 5 - 1 Notodden FK 15
2 14 0 05 004 15:30 S - 5