23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 097: 0-1 (17:12)
2 19 0 91 007: 1-0 (15:50)
2 16 0 91 045: 1-2 (14:11)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane Dommere
1 11 7 01 008 09:00 I - 1 Lille Tøyen FK Blå 0 - 3 KFUM-KAM. OSLO 2 E10
1 11 7 11 008 09:00 I - 11 Lørenskog Rød Sharks 8 - 0 Holter Hvit E7
1 12 7 01 008 09:00 H - 1 Elnesvågen og Omegn IL 2 7 - 0 Grüner E8
1 12 7 03 010 09:00 H - 3 Høybråten/Stovner IL Krutt 5 - 1 Skeid 1 E3
1 12 7 05 010 09:00 H - 5 Sætre IF Graabein 4 - 0 Aalborg Chang C E2
1 12 7 11 010 09:00 H - 11 Lørenskog Stjernegutta 4 - 0 Løvenstad Rød E11
1 13 0 01 003 09:00 D - 1 Heming L1 7 - 0 Skedsmo 16
1 13 0 04 005 09:00 D - 4 Kolbotn (coop) 11 - 0 Kjelsås 2 A3
1 13 0 09 005 09:00 D - 9 Oppsal 1 - 6 Grüner A1
1 13 0 10 005 09:00 D - 10 Vard Haugesund 1 5 - 0 Skeid 2 R3
1 13 0 10 006 09:00 D - 10 Keflavik 1 - 6 Vålerenga 1 V1
1 13 0 13 005 09:00 D - 13 Vard Haugesund 2 3 - 1 Moen SK A4
1 13 0 14 005 09:00 D - 14 Driv 1 - 2 Skedsmo 2 R1
1 13 0 22 005 09:00 D - 22 Bergen Nord 2 0 - 5 Romsås R5
1 13 7 03 005 09:00 M - 3 Gurskøy IL 3 - 0 Notodden FK Grønn E17
1 13 7 07 005 09:00 M - 7 Storsteinnes IL 2 (coop) 3 - 2 Løvenstad FK 1 VE3
1 14 0 01 005 09:00 C - 1 Tertnes 1 3 - 0 Grüner B3
1 14 0 01 006 09:00 C - 1 Nord 0 - 2 Skedsmo 2 * B6
1 14 0 02 005 09:00 C - 2 Surnadal 3 - 0 Falkeid IL B2
1 14 0 03 005 09:00 C - 3 Askim FK Best 4 - 2 Oppegård F2
1 14 0 03 006 09:00 C - 3 Mjølner 5 - 0 Keflavik B F3
1 14 0 05 004 09:00 C - 5 Strømsgodset IF 1 - 3 Jerv FK * R4
1 14 0 18 005 09:00 C - 18 Ølen IL 3 - 4 Heimdal FK B5
1 14 0 19 005 09:00 C - 19 Fossum IF 0 - 0 Froland IL 1 (coop) B1
1 14 0 23 005 09:00 C - 23 Søgne 4 - 0 Remyra (coop) 8
1 14 0 24 005 09:00 C - 24 Lambertseter 1 2 - 1 Hølen/Son/Vestby 11
1 14 0 24 006 09:00 C - 24 Nest Sotra/Nordre Fjell 6 - 0 Rælingen FK 2 F4
1 14 0 25 005 09:00 C - 25 Stegaberg IL 0 - 3 Førde 1 6
1 14 0 25 006 09:00 C - 25 Strømsgodset IF 2 1 - 1 Høvik 7
1 14 0 32 005 09:00 C - 32 Borg IF 3 - 1 Vålerenga-2 V2
1 14 0 34 003 09:00 C - 34 Oppsal 1 6 - 0 Kopervik 5
1 14 0 37 005 09:00 C - 37 KFUM-KAM. OSLO 6 - 1 Dombås 9
1 14 0 38 005 09:00 C - 38 Randesund 2 0 - 2 Kolnes IL 18
1 14 0 39 004 09:00 C - 39 Pequeninos Do Jockey * 2 - 1 Bærum SK Sort 12
1 14 7 02 007 09:00 F - 2 Tomrefjord IL 0 - 12 Paces 1 E15
1 14 7 02 008 09:00 F - 2 Vestre Aker SK 2 6 - 2 Skjoldar E16
1 14 7 05 007 09:00 F - 5 Haugar 1 4 - 0 Ringvassøy IL E14
1 14 7 08 004 09:00 F - 8 Jerusalem Hilal 13 - 0 Seljord IL BE4
1 14 7 21 005 09:00 F - 21 Fyresdal IL 0 - 7 Hjelset Kleive (coop) E13
1 16 7 01 005 09:00 E - 1 Oppdal IL 2 (coop) 7 - 1 Stranda IL VE5
2 12 7 01 010 09:00 X - 1 Rælingen Rød 5 - 2 Falkeid IL E6
2 12 7 03 008 09:00 X - 3 Fjellhamar Hvit 2 - 0 Holmlia Løvinner 2 E4
2 13 0 01 008 09:00 T - 1 Lyn 3 0 - 6 Vard 1 V3
2 13 7 07 005 09:00 P - 7 Huk FK 0 - 4 Medkila IL AE4
2 13 7 07 006 09:00 P - 7 Lillehammer KFK 2 1 - 7 Aksla AE5
2 14 0 02 005 09:00 S - 2 Kolnes 3 - 0 Stridsklev IL (coop) A2
2 14 0 03 005 09:00 S - 3 Tjølling (coop) 0 - 7 Lyn * 15
2 14 0 05 005 09:00 S - 5 Sandved IL (coop) 1 - 1 Urædd 1 F1
2 14 0 10 005 09:00 S - 10 Bruvoll BK (coop) 0 - 0 Kolbotn 4
2 14 0 15 005 09:00 S - 15 Kløfta/Frogner 1 - 1 Øystre Slidre/Rogne 17
2 14 7 06 005 09:00 V - 6 Bryn 2 - 0 Gvarv (coop) E18
2 14 7 12 005 09:00 V - 12 Bjørn, IL 2 0 - 5 Moster IL E19
2 14 7 12 006 09:00 V - 12 Lom (coop) 0 - 6 Vartdal TIL VE2
2 14 7 18 005 09:00 V - 18 Vikersund 8 - 5 Trosvik IF VE1
2 14 7 18 006 09:00 V - 18 Tertnes Millennium 1 - 5 Guard VE4
2 16 0 03 002 09:00 R - 3 Nordre Fjell/Nest Sotra 0 - 1 Driv * R2
2 16 0 07 004 09:00 R - 7 Lyn 2 * 2 - 0 Søndre Land (coop) 10
2 16 0 22 005 09:00 R - 22 Guard 8 - 0 Lille Tøyen FK (coop) 13
2 16 7 04 005 09:00 U - 4 Jølster-Samba 0 - 1 Hareid BE5
1 11 7 09 007 09:40 I - 9 Zvezdnaia 2006 2 - 3 Bjørndal IF B E6
1 12 7 01 009 09:40 H - 1 Driv United 4 - 3 KFUM-KAM. OSLO 3 E10
1 12 7 05 011 09:40 H - 5 Kolbotn Tigers 4 - 1 Vålerenga Kings E8
1 12 7 13 008 09:40 H - 13 Arsenal FC 0 - 4 Kolbotn United 1 E9
1 12 7 15 008 09:40 H - 15 Sandane 2 - 4 Høybråten/Stovner IL Kanonene E2
2 11 7 01 008 09:40 Y - 1 Lyn 3 0 - 7 Lambertseter E3
2 12 7 01 011 09:40 X - 1 Vårsol (coop) 3 - 2 Flint IL 2 E7
2 12 7 05 008 09:40 X - 5 Sagene Moonwalkers 1 - 0 Gjelleråsen Hvit E11
1 13 7 02 005 09:55 M - 2 Ølen IL 2 1 - 2 Bergen Nord 1 E17
1 13 7 02 006 09:55 M - 2 Vålerenga 3 3 - 2 Sunndal 3 VE3
1 14 7 04 005 09:55 F - 4 Strømmen 8 - 0 Aurland BE5
1 14 7 08 005 09:55 F - 8 Kjellmyra 2 1 - 7 Ullern Imbatibles VE1
1 14 7 09 005 09:55 F - 9 Åheim 1 - 3 Gossen IL BE4
1 14 7 10 005 09:55 F - 10 Lom Hvit (coop) 1 - 7 Stordal IL E13
1 16 7 02 005 09:55 E - 2 Bærum 1 - 7 Valldal IL/NEG VE5
1 16 7 05 004 09:55 E - 5 Hareid 1 6 - 1 Bogenhausen, SC * E16
1 16 7 13 005 09:55 E - 13 Langevåg IL 6 - 1 Seljord (coop) E18
1 16 7 17 005 09:55 E - 17 Askvoll og Holmedal IL 3 - 3 Campo Redondo FC AE6
2 13 7 09 004 09:55 P - 9 Træff 2 2 - 1 Vallset (coop) E15
2 13 7 11 005 09:55 P - 11 Nordstrand 0 - 9 Austrheim IL AE4
2 13 7 11 006 09:55 P - 11 Hadeland KFK 1 4 - 2 Lillestrøm SK AE5
2 14 7 03 005 09:55 V - 3 Paces 1 - 3 Kaupanger IL E14
2 14 7 05 005 09:55 V - 5 Rjukan 0 - 7 Oppdal IL 2 (coop) VE2
2 14 7 05 006 09:55 V - 5 Viking 2 0 - 10 Herd (coop) VE4
2 16 7 03 004 09:55 U - 3 Balestrand IL 1 - 4 Herd 2 * E12
2 16 7 21 005 09:55 U - 21 Fløy 0 - 2 Bergen Nord/Hovding 2 (coop) E19
1 13 0 03 005 10:00 D - 3 Korsvoll 3 - 0 Frigg-Oslo FK 15
1 13 0 04 006 10:00 D - 4 Giv Akt/Spangereid 1 - 1 Kolnes IL R2
1 13 0 06 005 10:00 D - 6 Bærum 3 - 1 Hasle-Løren F4
1 13 0 19 005 10:00 D - 19 Molde FK 1 11 - 0 Nordstrand 3 F3
1 14 0 15 005 10:00 C - 15 HooGee 2 0 - 0 Skeid 1 V3
1 14 0 30 005 10:00 C - 30 Raufoss 6 - 0 Sigdal SK (coop) 13
1 14 0 35 005 10:00 C - 35 Sarpsborg FK 1 7 - 0 Kopervik IL 12
1 16 0 09 005 10:00 B - 9 Bærums Verk/Hauger 0 - 1 Askøy FK 1 (coop) B3
1 16 0 10 004 10:00 B - 10 Flå/Lundamo/Hovin 2 1 - 2 Driv * 8
1 16 0 12 005 10:00 B - 12 Lørenskog 1 - 0 Sund SK B2
1 16 0 13 005 10:00 B - 13 Grei 2 0 - 1 Os TF 2 14
1 16 0 15 005 10:00 B - 15 Frigg 3 0 - 1 Snertingdal A1
1 16 0 15 006 10:00 B - 15 Skogstrand 0 - 4 Loddefjord 1 (coop) A4
1 16 0 17 005 10:00 B - 17 Alvdal 1 - 2 Åsane 2 A2
1 16 0 19 005 10:00 B - 19 Borg 0 - 3 Bremnes 1 R4
1 16 0 19 006 10:00 B - 19 Høybråten/Stovner IL 5 - 2 Tiller R6
1 16 0 22 005 10:00 B - 22 Sotra SK 1 3 - 0 Korsvoll B1
1 16 0 22 006 10:00 B - 22 Alunorte Rainforest 10 - 0 Manglerud Star 19
1 16 0 23 005 10:00 B - 23 Os/Nansen FGR 0 - 3 Eidanger IL R1
1 16 0 23 006 10:00 B - 23 Årvoll 5 - 1 Smørås IL V2
1 16 0 27 005 10:00 B - 27 Bækkelaget 2 1 - 6 Hødd 1 7
1 16 0 27 006 10:00 B - 27 Tune IL 0 - 10 Søgne 9
1 16 0 28 005 10:00 B - 28 Mjøndalen 4 - 1 Haugar 2 11
1 16 0 28 006 10:00 B - 28 Vendelsö IK 1 - 0 Træff 1 4
1 16 0 29 005 10:00 B - 29 Våganes 3 - 3 Rustad IL (coop) 18
1 16 0 31 005 10:00 B - 31 Sandnessjøen IL 4 - 0 Rjukan B6
1 16 0 32 005 10:00 B - 32 Fron 2 1 - 0 Follese FK V1
1 16 0 37 005 10:00 B - 37 Rollon SK 0 - 2 Djerv 1919 2 * 5
1 16 0 41 005 10:00 B - 41 Abildsø 4 - 0 Skjold 10
1 16 0 41 006 10:00 B - 41 Askøy FK 2 (coop) 1 - 2 Rival 20
1 16 0 42 005 10:00 B - 42 KFUM-KAM. OSLO 3 2 - 5 Gol IL B5
1 16 0 46 005 10:00 B - 46 Loddefjord 2 1 - 1 Høvik IF A3
2 16 0 01 005 10:00 R - 1 Rapid Athene 2 2 - 1 Korsvoll 6
2 16 0 06 005 10:00 R - 6 Rival 0 - 7 Hampton FC 16
2 16 0 09 005 10:00 R - 9 Hadeland KFK 1 8 - 0 Geilo B4
2 16 0 10 003 10:00 R - 10 Træff/Gossen 1 - 0 Stranda IL R3
2 16 0 17 005 10:00 R - 17 Flint Tønsberg 0 - 4 Hunstad F1
2 16 0 17 006 10:00 R - 17 Stjørdals Blink 0 - 4 Oppsal Fotball 1 F2
2 16 0 18 005 10:00 R - 18 Hasundgot IL 1 - 1 Ørnar R5
1 16 0 13 006 10:05 B - 13 Porsanger IL (coop) 1 - 2 Stranda IL 3 TV 2 Sportskanalen/tv2sumo.no
1 11 7 05 008 10:20 I - 5 Frigg Urra 2 4 - 1 Store Bergan E2
1 11 7 05 009 10:20 I - 5 Tønsberg FK Blå 4 - 2 Strømmen Grey Bulls E4
1 11 7 13 008 10:20 I - 13 Haugerud 2 - 2 Abildsø 1 E7
1 11 7 13 009 10:20 I - 13 Røa 1 - 3 Lørenskog Boyzhood E9
1 12 7 11 011 10:20 H - 11 Elnesvågen og Omegn IL 5 - 0 Høydalsmo IL E10
1 12 7 13 009 10:20 H - 13 Vålerenga Grønn 6 - 2 Klementsrud E8
2 12 7 03 009 10:20 X - 3 Ekholt 3 - 0 Huringen E6
3 30 7 01 001 10:20 FRIENDLY - 1 1 12 7 Unglyn 2 - 2 1 12 7 Rising Star E3
1 13 7 01 005 10:50 M - 1 Eik IF Tønsberg 0 - 17 Eidanger 1 VE3
1 13 7 05 005 10:50 M - 5 Rival 1 - 10 Ålesund FK Blå E12
1 13 7 07 006 10:50 M - 7 Bjørn IL 3 - 1 Rustad IL (coop) RE6
1 13 7 08 005 10:50 M - 8 Furuset Hvit 1 - 4 Siljan IL FE4
1 13 7 11 005 10:50 M - 11 Ull/Kisa 3 4 - 5 Kragerø Fotball VE4
1 13 7 11 006 10:50 M - 11 Ølen IL 1 0 - 3 Eidsvåg IL-MøreRomsdal VE5
1 13 7 14 003 10:50 M - 14 Holmlia 2 - 1 Rosendal/Uskedal (coop) E17
1 14 7 03 005 10:50 F - 3 Trio/Halsnøy 6 - 1 Mauseidvåg og Solevåg IL (coop) VE1
1 14 7 07 005 10:50 F - 7 Lom Blå (coop) 0 - 10 Jotun,IL E13
1 14 7 11 005 10:50 F - 11 Fjellhamar 3 - 1 Hødd 2 E16
1 14 7 13 005 10:50 F - 13 Vang, FK 1 - 1 Keflavik C BE4
1 14 7 15 005 10:50 F - 15 Vestre Aker SK 1 10 - 0 Rein, IL 1 E15
1 14 7 19 005 10:50 F - 19 Bryn (coop) 6 - 3 Storsteinnes IL 1 (coop) VE2
1 16 7 13 006 10:50 E - 13 Rosendal/Uskedal 2 15 - 2 Havdur E14
1 16 7 15 005 10:50 E - 15 Røldal IL 1 - 2 Tjørvåg AE6
2 13 7 02 005 10:50 P - 2 Ølen IL 2 - 2 Sunndal AE4
2 13 7 02 006 10:50 P - 2 KFUM-KAM. OSLO 0 - 0 Rena AE5 2 røde kort etter en tøff duell starter spillerne
2 14 7 07 005 10:50 V - 7 Kapp IF 2 - 2 Hunstad BE5
2 14 7 07 006 10:50 V - 7 Åmdal-Tokke FK (coop) 0 - 3 Eik IF Tønsberg * E18
2 16 7 02 004 10:50 U - 2 Sunndal 2 3 - 2 Skjelstadmark IL E11
2 16 7 06 007 10:50 U - 6 Giv Akt 1 - 1 Surnadal A E19
1 11 7 01 009 11:00 I - 1 Lambertseter 1 2 - 0 Bjørndal IF A E10
1 11 7 11 009 11:00 I - 11 Høybråten/Stovner IL1 (coop) 3 - 3 Lier IL E3
1 11 7 11 010 11:00 I - 11 Team Nansen 2 - 1 Strømmen Red Sox E9
1 12 7 03 011 11:00 H - 3 Manglerud Star 4 - 2 Lørenskog Piraja E6
1 12 7 09 008 11:00 H - 9 Flint IL 3 1 - 0 Fjellhamar 1 E7
1 12 7 11 012 11:00 H - 11 Vinje IL 0 - 7 Frigg MM Blå E4
1 12 7 15 009 11:00 H - 15 Lørenskog Dragene 3 - 1 Aalborg Chang B E8
1 13 0 20 003 11:00 D - 20 Lyn 1 16 - 0 Falkeid IL 13
1 13 0 21 005 11:00 D - 21 Fjellhamar 0 - 1 Øyestad 1 (coop) 15
1 14 0 11 005 11:00 C - 11 Kvik Halden FK 0 - 6 Gjøvik-Lyn 1 F2
1 14 0 11 006 11:00 C - 11 Viking 2 0 - 1 Bjørndal IF F4
1 14 0 16 005 11:00 C - 16 Rælingen FK 1 2 - 0 Kvernbit V3
1 14 0 28 005 11:00 C - 28 Eina SK 0 - 5 Melbo IL (coop) 12
1 16 0 02 005 11:00 B - 2 Lambertseter (coop) 8 - 0 Batnfjord/Reinsfjell 11
1 16 0 06 005 11:00 B - 6 Furnes 1 0 - 3 Hammerfest IF/Stein B6
1 16 0 07 005 11:00 B - 7 Frigg 1 0 - 0 Frøya FK 5
1 16 0 07 006 11:00 B - 7 Giv Akt 0 - 1 Sykkylven IL 7
1 16 0 11 005 11:00 B - 11 Roman Ridge 2 - 2 Høybråten/Stovner IL 2 9
1 16 0 14 004 11:00 B - 14 Flisa/Åsa/Hof 0 - 2 Kvik Halden FK 1 8
1 16 0 16 005 11:00 B - 16 Ullern 2 2 - 0 Neset FK (coop) 16
1 16 0 16 006 11:00 B - 16 Ravn 8 - 0 Skjetten Fotball (coop) 17
1 16 0 18 005 11:00 B - 18 Strømmen 3 - 2 Frøya A1
1 16 0 18 006 11:00 B - 18 Varhaug 10 - 0 Tønsberg FK A2
1 16 0 25 007 11:00 B - 25 Dahle-Nordlandet 2 0 - 3 Heddal R1
1 16 0 25 008 11:00 B - 25 Eikelandsfjorden IL 1 - 1 Heggedal R3
1 16 0 26 007 11:00 B - 26 Førde IL 2 1 - 3 Stoppen SK A3
1 16 0 26 008 11:00 B - 26 Furnes 2 2 - 5 Nordre Holsnøy F3
1 16 0 31 006 11:00 B - 31 Haugar 1 4 - 0 Sotra SK 2 B5
1 16 0 32 006 11:00 B - 32 Vaalserquartier FV 3 - 1 Overhalla IL 4
1 16 0 36 005 11:00 B - 36 Raufoss 1 1 - 2 Sunndal 1 19
1 16 0 36 006 11:00 B - 36 Årdalstangen/Jotun 0 - 2 Ready 20
1 16 0 39 005 11:00 B - 39 South Sudan YSA 1 - 4 Frigg 2 F1
1 16 0 43 005 11:00 B - 43 Vålerenga 2 4 - 2 Hødd 2 18
1 16 0 43 006 11:00 B - 43 Søndre Land (coop) 4 - 1 Flå/Lundamo/Hovin 1 6
1 16 0 46 006 11:00 B - 46 Sand/Austvatn FK 0 - 8 Pequeninos Do Jockey * A4
1 16 0 47 005 11:00 B - 47 Surnadal 0 - 0 Skarp (coop) V1
1 16 0 47 006 11:00 B - 47 Sotra SK 3 0 - 6 Lyn 1 V2
2 11 7 03 008 11:00 Y - 3 Huk FK 5 - 0 KFUM Rød E2
2 16 0 04 005 11:00 R - 4 Aurdal/Leira (coop) 0 - 3 Blindheim 10
2 16 0 08 005 11:00 R - 8 Masfjord FL 0 - 2 Brattvåg IL B2
2 16 0 08 006 11:00 R - 8 Kjelsås 0 - 3 Gimse/Melhus B4
2 16 0 13 004 11:00 R - 13 Molde FK 1 * 2 - 1 Øystre Slidre IL/Rogne 1 14
2 16 0 15 003 11:00 R - 15 Raufoss 1 0 - 1 Tromsdalen R5
2 16 0 21 005 11:00 R - 21 Kongsberg IF 0 - 4 Øystese Fotball B3
2 16 0 23 005 11:00 R - 23 Smørås 5 - 1 Tistedalen TIF R4
2 16 0 23 006 11:00 R - 23 Lyn 1 * 2 - 1 Nordre Land IL R6
1 14 0 37 006 11:15 C - 37 Hammerfest IL/Stein 2 0 - 2 Kambo IL 3 TV 2 Sportskanalen/tv2sumo.no
1 11 7 01 010 11:40 I - 1 Store Bergan 3 6 - 0 KFUM-KAM. OSLO 2 E8
1 11 7 03 008 11:40 I - 3 Driv Blå 7 - 1 Sagene IF 2 E9
1 12 7 03 012 11:40 H - 3 Sagene IF 1 0 - 1 Frigg Urra 1 E10
1 12 7 03 013 11:40 H - 3 Haugerud 0 - 1 Høybråten/Stovner IL Krutt E4
1 12 7 05 012 11:40 H - 5 Flint IL 2 4 - 2 Sætre IF Graabein E6
1 12 7 11 013 11:40 H - 11 Forvard 1 - 4 Høybråten/Stovner IL Kvikk E2
1 12 7 13 010 11:40 H - 13 Flint IL 6 1 - 3 Giv Akt E3
2 12 7 05 009 11:40 X - 5 Rælingen Blå 3 - 2 Eik 1 E7
1 13 7 09 005 11:45 M - 9 Furuset Blå 4 - 15 Hareid FE4
1 14 7 03 006 11:45 F - 3 Nordre Land IL 1 2 - 1 Vestnes/Varfjell IL VE3
1 14 7 10 006 11:45 F - 10 Syril IL 0 - 2 Ivansiuc Cluj FS E15
1 14 7 16 005 11:45 F - 16 Rustad IL (coop) 0 - 4 Hasundgot IL RE6
1 14 7 18 007 11:45 F - 18 Haugerud 3 - 0 W. A. Academy * E14 WO
1 14 7 18 008 11:45 F - 18 Volda 9 - 0 Sarpsborg FK 2 E16
1 16 7 02 006 11:45 E - 2 Burfjord IL 3 - 1 Sandane Turn og IL VE5
2 13 7 01 005 11:45 P - 1 Leirgulen/Davik 0 - 0 Kolbotn VE2
2 13 7 01 006 11:45 P - 1 Notodden FK Blå 1 - 1 Vear VE4
2 14 7 19 005 11:45 V - 19 Oppdal IL 1 (voop) 4 - 0 Flisa/Åsa/Hof VE1
2 16 7 11 005 11:45 U - 11 Sogndal 3 - 5 Harding IL E18
2 16 7 14 005 11:45 U - 14 Team Nes 1 (coop) 1 - 3 Radøy/Manger FK (coop) E19
2 19 7 01 005 11:45 W - 1 SSV Meschede 0 - 4 Abildsø AE4
2 19 7 02 005 11:45 W - 2 Søre Neset (coop) 4 - 4 Aurskog/Finstadbru SK AE5
2 19 7 02 006 11:45 W - 2 Askøy SK 0 - 8 Nordstrand AE6
2 19 7 03 004 11:45 W - 3 Falkeid IL 1 - 13 Langesund IF * BE5
2 19 7 04 005 11:45 W - 4 Kammerbach TSG 0 - 5 Sandviken/Varegg E12
2 19 7 04 006 11:45 W - 4 Røa Elite 2 - 5 KFUM-KAM. OSLO E13
2 19 7 05 007 11:45 W - 5 Sokndal IK 0 - 2 Moelven/Åsmarka Damer BE4
2 19 7 05 008 11:45 W - 5 Nordre Holsnøy IL 0 - 3 Vaalserquartier FV E11 Walk over
3 30 7 01 002 11:45 FRIENDLY - 1 1 12 7 Sabra & Shatila 2 - 2 1 12 7 Minde E17
1 13 0 05 005 12:00 D - 5 Orion Sporting * 8 - 0 Øyestad 2 (coop) 5
1 13 0 18 005 12:00 D - 18 Manglerud Star 1 - 5 Vålerenga Satsning V3
1 14 0 06 005 12:00 C - 6 Spydeberg 2 - 1 Team Nes (coop) 13
1 14 0 06 006 12:00 C - 6 Heming 1 - 2 Randesund 1 15
1 14 0 14 005 12:00 C - 14 Vedavåg Karmøy SK 1 - 3 Sunndal 1 F3
1 14 0 30 006 12:00 C - 30 Vålerenga 1 2 - 1 Fjellhamar 12
1 16 0 06 006 12:00 B - 6 Lindeberg SK 1 - 6 Lierne IL B6
1 16 0 14 005 12:00 B - 14 Fatick 5 - 0 Grüner 9
1 16 0 21 004 12:00 B - 21 Tornado Måløy 3 - 3 Djerv 1919 3 * R5
1 16 0 21 005 12:00 B - 21 Lillestrøm SK 3 - 2 Nest Sotra/Nordre Fjell 1 R6
1 16 0 37 006 12:00 B - 37 International FC 2 - 3 Langhus 11
1 16 0 42 006 12:00 B - 42 Bordeaux Aquitaine FC 2 - 2 Fana 1 A3
1 16 0 44 005 12:00 B - 44 Kjelsås 3 - 0 CMCB/Ceara * B4
1 19 0 02 005 12:00 A - 2 Jarl 0 - 4 Hetlevik (coop) R4
1 19 0 02 006 12:00 A - 2 Oppsal Fotball 1 4 - 1 Hegra V2
1 19 0 03 005 12:00 A - 3 Dombås IL (coop) 1 - 0 Eshkol A4
1 19 0 03 006 12:00 A - 3 Lyn 2 0 - 3 Bremnes 1 B3
1 19 0 04 005 12:00 A - 4 Nordstrand 1 2 - 1 Follese FK B1
1 19 0 06 005 12:00 A - 6 Valdres FK 1 0 - 1 Bethunois Stade FC 18
1 19 0 09 005 12:00 A - 9 Lillestrøm SK 4 - 0 Rommen 2 B2
1 19 0 11 005 12:00 A - 11 TuS Felde 0 - 5 Brønnøysund IL F1
1 19 0 11 006 12:00 A - 11 Årvoll 1 - 3 Åsane 2 F2
1 19 0 12 005 12:00 A - 12 Kløfta 3 - 2 Fløy IL R3
1 19 0 13 005 12:00 A - 13 Rommen 1 3 - 1 Alvdal A2
1 19 0 18 002 12:00 A - 18 Os TF 2 1 - 2 Sandar 2 Fair Play
1 19 0 19 004 12:00 A - 19 America Elite * 1 - 3 Djerv 1919 1 * 19
1 19 0 20 005 12:00 A - 20 Ranheim TF 1 - 0 Juniorlaget for døve 10
1 19 0 21 005 12:00 A - 21 Roanoke Star 3 - 3 Skarp (coop) V1
1 19 0 22 005 12:00 A - 22 Kurdistan FT 5 - 0 Høybråten/Stovner IL 7
1 19 0 23 005 12:00 A - 23 Lunner FK 0 - 0 Tistedalen TIF 6
2 16 0 02 005 12:00 R - 2 Rælingen 11 - 1 Hof Svarstad Hvittingfoss (coop) 8
2 16 0 05 005 12:00 R - 5 KFUM-KAM. OSLO 2 0 - 2 Sykkylven, FK 4
2 16 0 13 005 12:00 R - 13 Sveio (coop) 0 - 6 Heddal 20
2 19 0 01 005 12:00 Q - 1 Tynset 2 - 0 Norrstrands IF A1
2 19 0 01 006 12:00 Q - 1 Hallingdal FK 4 - 3 Tistedal TIF R1
2 19 0 03 005 12:00 Q - 3 Øvrevoll Hosle 2 - 1 KIL/Hemne R2
2 19 0 04 008 12:00 Q - 4 Træff * 2 - 1 Kampala Junior Team 16
2 19 0 04 009 12:00 Q - 4 Haugar 2 - 1 Kolbotn 17
2 16 0 02 006 12:15 R - 2 Kaupanger/Hafslo 5 - 0 Bremnes 3 TV 2 Sportskanalen/tv2sumo.no
1 11 7 03 009 12:20 I - 3 Årvoll Sort 0 - 6 Lørenskog Blå Sharks E2
1 11 7 03 010 12:20 I - 3 Store Bergan 4 1 - 1 Strømmen Greyhounds E3
1 12 7 05 013 12:20 H - 5 Kolbotn Tigers 3 - 1 Aalborg Chang C E4
1 12 7 05 014 12:20 H - 5 Klemetsrud 1 - 0 Hvam IL Svart E7
1 12 7 15 010 12:20 H - 15 Høybråten/Stovner IL Kanonene 12 - 0 Vestli (coop) E9
2 12 7 01 012 12:20 X - 1 Lørenskog Tigers 1 - 0 Rælingen Rød E6
1 13 7 06 005 12:55 M - 6 Ull/Kisa 2 1 - 2 Skidar, IF E13
1 14 7 04 006 12:55 F - 4 Sund SK 8 - 2 Nordre Land IL 2 VE2
1 14 7 07 006 12:55 F - 7 Sunndal 2 3 - 2 Norddal/Eidsdal/Geiranger AE4
1 14 7 14 005 12:55 F - 14 Ørskog (coop) 5 - 0 Bækkelaget E16
1 14 7 14 006 12:55 F - 14 Notodden FK 6 - 2 Skeid 3 E17
1 14 7 16 006 12:55 F - 16 Loddefjord 2 3 - 1 Suot IL E12
1 14 7 20 005 12:55 F - 20 Sandane Turn og IL 1 - 2 Ranheim IL 3 VE1
1 14 7 21 006 12:55 F - 21 Trio/Halsnøy 2 2 - 1 Folkestad IL E15
1 16 7 03 005 12:55 E - 3 Skåla 1 - 2 Fyllingsdalen, FK 2 AE6
2 13 7 10 005 12:55 P - 10 Eik IF Tønsberg * 2 - 3 Moster IL VE3
2 14 7 19 006 12:55 V - 19 Kjelsås 1 - 1 Hødd 1 BE4
2 16 7 03 005 12:55 U - 3 Innstrandens IL 3 - 0 Otta/Sel (coop) VE4
2 16 7 11 006 12:55 U - 11 Hødd 2 7 - 0 Rein, IL E19
2 16 7 13 005 12:55 U - 13 Valldal IL 5 - 1 Gimse/Melhus BE5
2 16 7 14 006 12:55 U - 14 Hornindal 3 - 0 Haramsøy/Nordøy FK E18
2 16 7 19 005 12:55 U - 19 Oppdal IL 2 (coop) 1 - 1 Hødd 1 VE5
2 16 7 22 005 12:55 U - 22 Andenes IL 0 - 7 Vålerenga E11
2 16 7 22 006 12:55 U - 22 Lom (coop) 2 - 0 Sotra SK 1 E14
3 30 7 01 003 12:55 FRIENDLY - 1 1 13 7 Arsenal FC 0 - 0 1 13 7 Kroken AE5
1 11 7 09 008 13:00 I - 9 Snøgg Fotball Høgås 9 - 0 Sagene IF 1 E4
1 11 7 13 010 13:00 I - 13 Frigg Urra 1 1 - 4 Tønsberg FK Rød (coop) E10
1 12 7 11 014 13:00 H - 11 Løvenstad Rød 0 - 2 Elnesvågen og Omegn IL E8
1 12 7 13 011 13:00 H - 13 Kolbotn United 1 0 - 3 Skeid 2 E7
2 11 7 01 009 13:00 Y - 1 Bækkelaget 0 - 4 Lambertseter E3
2 12 7 01 013 13:00 X - 1 Vårsol (coop) 0 - 4 Søndre Land Megasuper E6
2 12 7 03 010 13:00 X - 3 Eik 2 0 - 5 Oppsal Fotball 1 E2
2 12 7 05 010 13:00 X - 5 Vinje IL 3 - 3 Sætre IF Graabein (coop) E9
1 13 0 09 006 13:15 D - 9 Follese FK 0 - 3 Skedsmo 1 12
1 13 0 11 005 13:15 D - 11 Team Nes Hvit 2 - 0 KFUM-KAM. OSLO 3 15
1 13 0 17 005 13:15 D - 17 Hødd 1 1 - 3 Skedsmo Gruppe 2 18
1 14 0 35 006 13:15 C - 35 Gran 1 4 - 1 Lillestrøm SK 3 * 13
1 16 0 02 006 13:15 B - 2 Azad Foundation 1 - 1 Finnsnes IL Fotball 14
1 16 0 09 006 13:15 B - 9 Ølen IL 2 - 0 Vuku IL (coop) R6
1 16 0 10 005 13:15 B - 10 Fana 2 3 - 1 Åheim/Vankam/ÅVK 5
1 16 0 11 006 13:15 B - 11 Tertnes 2 2 - 4 Grue 7
1 16 0 17 006 13:15 B - 17 Fjölnir 1 - 0 Bærum SK A3
1 16 0 20 005 13:15 B - 20 KF Australia 1 - 0 Sunndal 2 B5
1 16 0 20 006 13:15 B - 20 Nesodden IF 1 1 - 1 Nidelv F1
1 16 0 29 006 13:15 B - 29 Os TF 3 2 - 0 Tingvoll IL 8
1 16 0 39 006 13:15 B - 39 Stathelle og Omegn IL (coop) 4 - 2 Moster IL A1
1 19 0 01 005 13:15 A - 1 Surnadal/Rindal 0 - 3 Tynset 1 6
1 19 0 01 006 13:15 A - 1 Holmlia 4 - 1 Geilo IL/NTG 1 9
1 19 0 04 006 13:15 A - 4 Hallingdal FK/Geilo2 1 - 7 Bordeaux Aquitaine FC A2
1 19 0 05 004 13:15 A - 5 Rælingen * 2 - 2 Sandviken, IL R2
1 19 0 07 005 13:15 A - 7 Bækkelagets SK 2 - 1 Falkeid IL 17
1 19 0 07 006 13:15 A - 7 Snertingdal 0 - 6 Nest Sotra/Nordre Fjell 1 V2
1 19 0 08 003 13:15 A - 8 Talented Athletes 1 - 1 Sotra SK 1 11
1 19 0 10 003 13:15 A - 10 Valdres FK 2 5 - 1 Nesodden JR2 B6
1 19 0 12 006 13:15 A - 12 Fana 1 13 - 0 Hvalstad EMA R4
1 19 0 13 006 13:15 A - 13 Skogstrand IL 3 - 0 Bergen Nord 2 A4
1 19 0 16 005 13:15 A - 16 Fana 4 0 - 0 KFUM-KAM. OSLO 2 V1
1 19 0 20 006 13:15 A - 20 Rosendal/Trio/Halsnøy 0 - 6 Hallingdal FK/Geilo1 10
1 19 0 22 006 13:15 A - 22 Modum FK 1 - 1 Askøy FK (coop) 20
1 19 0 24 005 13:15 A - 24 Strømmen 0 - 2 Nordstrand 2 4
2 13 0 07 005 13:15 T - 7 Lyn 1 2 - 0 Kongsberg IF Åsen F3
2 14 0 03 006 13:15 S - 3 Bremnes IL 0 - 4 Hadeland KFK F4
2 14 0 05 006 13:15 S - 5 Langhus 2 - 0 Raufoss 2 V3
2 16 0 20 005 13:15 R - 20 Fotlandsvåg/Osterøy 0 - 4 Bryne 1 B3
2 16 0 20 006 13:15 R - 20 Hadeland KFK 2 0 - 1 Bergsøy IL B4
2 16 0 21 006 13:15 R - 21 Øystre Slidre IL/Rogne 2 0 - 4 Falkeid IL R1
2 19 0 02 005 13:15 Q - 2 Steinkjer FK 0 - 0 Bremnes B1
2 19 0 02 006 13:15 Q - 2 Eidskog Fotball 0 - 3 Lyn * B2
2 19 0 03 006 13:15 Q - 3 Sunndal Fotball 3 - 0 Askøy SK R3
1 11 7 07 008 13:40 I - 7 Minde IL 1 9 - 1 Lørenskog Veps E3
1 11 7 07 009 13:40 I - 7 Sdyusshor 4 - 1 Grüner Lakkekara E6
1 11 7 09 009 13:40 I - 9 KFUM-KAM. OSLO 3 4 - 1 Geithus IL E9
1 11 7 11 011 13:40 I - 11 Lier IL 2 - 1 Strømmen Red Sox E10
1 12 7 01 010 13:40 H - 1 Aalborg Chang A 8 - 0 Grüner E7
1 12 7 05 015 13:40 H - 5 Vålerenga Kings 1 - 1 Nedre Sigdal IF (coop) E2
2 11 7 01 010 13:40 Y - 1 KFUM Blå 1 - 0 Abildsø E4
2 11 7 03 009 13:40 Y - 3 Jevnaker IF 2 - 0 Grüner E8
1 13 7 09 006 13:50 M - 9 Torvastad 0 - 9 Eidanger 2 VE3
1 13 7 12 005 13:50 M - 12 Stegaberg il 1 9 - 0 Herøya E12
1 13 7 12 006 13:50 M - 12 Surnadal 0 - 13 Wittmund SV E14
1 14 7 11 006 13:50 F - 11 Oppdal IL 1 (coop) 8 - 2 Lambertseter 2 E16
1 14 7 19 006 13:50 F - 19 Oppdal IL 2 (coop) 0 - 4 Loen IL VE1
1 16 7 03 006 13:50 E - 3 Hødd 3 1 - 2 Heddal AE4
1 16 7 04 005 13:50 E - 4 Cosmos 6 - 0 Hessa IL/SIF AE6
1 16 7 15 006 13:50 E - 15 Åndalsnes IF 1 5 - 0 Gratangen IL AE5
1 16 7 17 006 13:50 E - 17 Oppdal IL 1 (coop) 1 - 3 Ørskog (coop) VE4
2 13 7 06 003 13:50 P - 6 Hødd 2 0 - 3 Hjelset-Kleive Girl Power (coop) E11
2 13 7 12 005 13:50 P - 12 Notodden FK Hvit 4 - 0 Spjelkavik (coop) E15
2 13 7 12 006 13:50 P - 12 Fjellhamar 2 - 0 Holmlia Løvinner 1 E18
2 14 7 02 005 13:50 V - 2 Nordre Land 0 - 9 Håkvik IL E17
2 14 7 11 005 13:50 V - 11 Fana 2 1 - 0 Kilkam E13
2 14 7 13 005 13:50 V - 13 Bardu IL Hvit 0 - 7 Åheim VE2
2 16 7 12 005 13:50 U - 12 Bjørn, IL 3 - 2 Vågå (coop) E19
2 16 7 17 005 13:50 U - 17 Strandulv 0 - 2 Bryn, IL BE5
2 16 7 19 006 13:50 U - 19 Løten 1 - 1 Søya/Todalen/Kvass/Ulvungen VE5
1 16 0 04 005 14:15 B - 4 Kvaløya SK 0 - 2 Odda Fotballklubb 1 3 TV 2 Sportskanalen/tv2sumo.no
1 11 7 01 011 14:20 I - 1 Lille Tøyen FK Blå 3 - 1 Frigg United 2 E4
1 11 7 05 010 14:20 I - 5 Try 4 - 1 Lambertseter 2 E8
1 11 7 11 012 14:20 I - 11 Team Nansen 1 - 5 Lørenskog Rød Sharks E9
1 11 7 13 011 14:20 I - 13 KFUM-KAM. OSLO 1 2 - 1 Haugerud E2
1 12 7 09 009 14:20 H - 9 Diti Sport 4 - 1 Nordstrand 1 E3
1 12 7 09 010 14:20 H - 9 Løvenstad Blå 3 - 1 Lindeberg SK E7
2 12 7 01 014 14:20 X - 1 Falkeid IL 0 - 2 Flint IL 2 E6
2 12 7 05 011 14:20 X - 5 Sagene Moonwalkers 0 - 3 Eik 1 E10
1 13 0 02 005 14:30 D - 2 Nest Sotra/Nordre Fjell 0 - 0 Siggerud 11
1 13 0 02 006 14:30 D - 2 Sylling IF 4 - 0 Heming L2 20
1 13 0 06 006 14:30 D - 6 Ranheim 2 1 - 0 Åsane 4 A4
1 13 0 08 005 14:30 D - 8 Mathare United 0 - 1 Nordstrand 1 R4
1 13 0 13 006 14:30 D - 13 Åsane 5 - 0 Øvrevoll Hosle 2 V2
1 13 0 15 005 14:30 D - 15 Grane Arendal IK 0 - 3 Arguineguin CD 19
1 13 0 17 006 14:30 D - 17 Holmlia 1 - 2 Grei V1
1 13 0 18 006 14:30 D - 18 Hødd 2 3 - 0 Sveio R6
1 13 0 19 006 14:30 D - 19 Minde 2 - 4 Høybråten og Stovner IL 12
1 13 0 23 005 14:30 D - 23 Skeid 1 6 - 0 Gjelleråsen (coop) B2
1 14 0 02 006 14:30 C - 2 Tertnes 2 0 - 4 Gjekstad/Østerøya/Helgerød A3
1 14 0 04 005 14:30 C - 4 Skjoldar 2 - 0 Krokelvdalen IL 16
1 14 0 04 006 14:30 C - 4 Lyn 2 2 - 1 Giv Akt G 14 4
1 14 0 07 005 14:30 C - 7 Sotra SK 2 0 - 3 Tornado Måløy R3
1 14 0 08 005 14:30 C - 8 Bremanger IL 1 - 1 Lyn 3 B5
1 14 0 08 006 14:30 C - 8 Keflavik A 4 - 0 Moster B6
1 14 0 21 005 14:30 C - 21 KFUM-KAM. OSLO 2 3 - 0 Haugar 2 8
1 14 0 23 006 14:30 C - 23 Bærum SK Gul 0 - 4 Sotra SK 1 10
1 14 0 27 005 14:30 C - 27 Vard Haugesund 1 0 - 0 Os TF 7
1 14 0 27 006 14:30 C - 27 Kolbotn 2 0 - 5 Ull/Kisa 1 R1
1 14 0 33 005 14:30 C - 33 Langhus IL 2 - 0 Heddal 9
1 14 0 36 005 14:30 C - 36 Årvoll 1 - 3 Tveit IL (coop) F3
1 14 0 36 006 14:30 C - 36 Sogndal 2 - 0 Austrheim (coop) F4
1 14 0 39 005 14:30 C - 39 Urædd 1 0 - 4 Pequeninos Do Jockey * B1
1 14 0 39 006 14:30 C - 39 Bærum SK Sort 4 - 0 Sotra SK 3 (coop) B3
2 13 0 03 005 14:30 T - 3 Bærum 2 0 - 0 Rjukan A1
2 13 0 06 005 14:30 T - 6 Grei Supergirls (coop) 2 - 0 Hønefoss BK 15
2 14 0 02 006 14:30 S - 2 Førde 0 - 5 Oppegård F2
2 14 0 04 005 14:30 S - 4 Viking 1 3 - 0 Abildsø A2
2 14 0 04 006 14:30 S - 4 Notodden FK 0 - 2 Valestrand Hjellvik FK B4
2 14 0 07 005 14:30 S - 7 Skudenes UIL 2 - 4 Lørenskog 6
2 14 0 09 005 14:30 S - 9 Svarstad IL (coop) 0 - 3 Kopervik R2
2 14 0 09 006 14:30 S - 9 Ranheim 1 3 - 3 Kongsvinger IL R5
2 14 0 14 005 14:30 S - 14 Team Nes (coop) 2 - 2 Inderøy IL 18
1 13 7 01 006 14:45 M - 1 Arsenal FC 3 - 14 Neset FK VE1
1 13 7 04 005 14:45 M - 4 Stegaberg IL 2 1 - 2 Herd BE5
1 13 7 05 006 14:45 M - 5 Notodden FK Blå 2 - 2 Sund SK 1 E16
1 13 7 06 006 14:45 M - 6 Skjåk 0 - 2 Vaalserquartier FV E19
1 13 7 08 006 14:45 M - 8 Vålerenga 4 2 - 2 Hjelset Kleive (coop) VE2
1 13 7 16 006 14:45 M - 16 Notodden FK Hvit 7 - 0 Molde FK 3 E12
1 14 7 08 006 14:45 F - 8 Kjellmyra 2 0 - 6 Jerusalem Hilal E17
1 14 7 15 006 14:45 F - 15 Beijing Ziyan SC 0 - 7 Lesja A E11
1 16 7 09 003 14:45 E - 9 Hareid 2 5 - 1 Dyre Vaa/Vinje (coop) BE4
1 16 7 11 003 14:45 E - 11 Herd 2 0 - 9 Fyllingsdalen, FK 1 AE4
1 16 7 16 005 14:45 E - 16 Sveio 2 - 4 Blindheim 1 AE6
1 16 7 16 006 14:45 E - 16 Haugerud 2 - 9 Balestrand VE4
2 14 7 11 006 14:45 V - 11 Hødd 2 0 - 8 Tingvoll IL E13
2 14 7 13 006 14:45 V - 13 Holmestrand IF 0 - 4 Bagn VE3
2 14 7 20 005 14:45 V - 20 Halsnøy 1 - 1 Medkila IL E14
2 16 7 05 005 14:45 U - 5 Bryne 0 - 1 Tornado Måløy VE5
2 16 7 20 005 14:45 U - 20 Paces 1 - 0 Straumsnes E18
1 11 7 01 012 15:00 I - 1 DFI Sogsti 6 - 0 Bjørndal IF A E8
1 11 7 05 011 15:00 I - 5 Frigg Urra 2 3 - 5 Grei Blå E3
1 11 7 07 010 15:00 I - 7 Fjellhamar 1 3 - 3 Nordstrand 2 E10
1 12 7 03 014 15:00 H - 3 Høybråten/Stovner IL Krutt 4 - 6 Frigg Urra 1 E9
1 12 7 05 016 15:00 H - 5 Klemetsrud 4 - 7 Flint IL 2 E7
1 12 7 11 015 15:00 H - 11 Løvenstad Rød 3 - 0 Forvard E15
1 12 7 11 016 15:00 H - 11 Høybråten/Stovner IL Kvikk 9 - 0 Høydalsmo IL E4
2 12 7 01 015 15:00 X - 1 Lørenskog Tigers 3 - 0 Abildsø E6
2 12 7 05 012 15:00 X - 5 Rælingen Blå 0 - 1 Flint IL 1 E5
1 13 0 07 005 15:30 D - 7 Træff SG2 4 - 0 Vestli R4
1 13 0 07 006 15:30 D - 7 Strømmen 0 - 1 Øvrevoll Hosle 1 R5
1 13 0 15 006 15:30 D - 15 Heggedal IL 0 - 1 KFUM-KAM. OSLO B4
1 13 0 22 006 15:30 D - 22 Ranheim 1 2 - 1 Bækkelaget (coop) 17
1 13 0 23 006 15:30 D - 23 Eik IF Tønsberg 6 - 0 KFUM-KAM. OSLO 2 V1
1 14 0 09 005 15:30 C - 9 Bremnes 1 0 - 6 Skedsmo FK 1 F1
1 14 0 09 006 15:30 C - 9 Huk FK 0 - 4 Urædd 2 F2
1 14 0 16 006 15:30 C - 16 Gran 2 0 - 4 Oppsal Fotball 2 F3
1 14 0 17 005 15:30 C - 17 Skeid 2 1 - 0 Skedsmo 4 * B1
1 14 0 18 006 15:30 C - 18 Korsvoll 1 - 1 Eidskog Fotball (coop) A4
1 14 0 19 006 15:30 C - 19 Svarstad IL/HSH (coop) 1 - 4 Åsane1 19