23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 097: 0-1 (17:12)
2 19 0 91 007: 1-0 (15:50)
2 16 0 91 045: 1-2 (14:11)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane Dommere
1 11 7 02 016 09:00 I - 2 Rustad IL 2 (coop) 1 - 5 Bækkelaget 1 E6
1 11 7 14 020 09:00 I - 14 Veitvet Devils 0 - 1 Nordstrand 4 E3
1 12 7 06 015 09:00 H - 6 Lyn 4 2 - 2 Rustad IL (coop) E2
1 12 7 08 011 09:00 H - 8 Frigg Vinderen Blå 2 - 3 Bærum E8
1 12 7 10 015 09:00 H - 10 Koll 4 - 0 Hvam IL Gul E9
1 12 7 14 015 09:00 H - 14 KFUM-KAM. OSLO 2 1 - 4 Lyn 5 E10
1 13 0 92 041 09:00 D - B-1/2-2 Sylling IF 1 - 4 Frigg-Oslo FK 7
1 13 0 92 042 09:00 D - B-1/2-1 Hasle-Løren 0 - 4 Ull/Kisa 1 9
1 14 7 91 039 09:00 F - A-1/2-1 Ullern Imbatibles 3 - 2 Paces 1 E15
1 14 7 91 040 09:00 F - A-1/2-2 Vestre Aker SK 1 4 - 2 Tjørvåg E17
1 16 7 92 029 09:00 E - B-1/2-2 Oppdal IL 1 (coop) 0 - 4 Bogenhausen, SC * E14
1 19 0 92 041 09:00 A - B-1/2-1 Rustad IL 0 - 2 Høybråten/Stovner IL 19
1 19 0 92 042 09:00 A - B-1/2-2 Geilo IL/NTG 1 1 - 0 Bethunois Stade FC 20
2 11 7 02 019 09:00 Y - 2 Årvoll Rosa 1 - 3 Rælingen Tøffejenter Rød E11
2 11 7 02 020 09:00 Y - 2 Hadeland KFK Sort 1 - 1 Nordhordland Alvidra United E4
2 12 7 04 020 09:00 X - 4 Fjellhamar Rød 0 - 3 Frigg Oslo FK E7
2 13 7 91 021 09:00 P - A-1/2-1 Herd (coop) 1 - 1 Notodden FK Hvit E12 1-2 eeo.
2 13 7 91 022 09:00 P - A-1/2-2 Fjellhamar 5 - 1 Austrheim IL E13
2 14 0 92 028 09:00 S - B-1/2-1 Ranheim 2 2 - 1 Team Nes (coop) 10
2 14 0 92 029 09:00 S - B-1/2-2 Tertnes 1 2 - 0 Tistedalen TIF 11
2 14 7 91 039 09:00 V - A-1/2-1 Charlottenlund SK 0 - 3 Åheim E18
2 14 7 91 040 09:00 V - A-1/2-2 Håkvik IL 1 - 0 Syril IL E19
2 16 0 91 039 09:00 R - A-1/4-1 Fjölnir 2 - 0 Øystre Slidre IL/Rogne 1 3
2 16 0 91 040 09:00 R - A-1/4-3 Rælingen 0 - 5 Lyn 1 * 5
2 16 0 91 041 09:00 R - A-1/4-4 Ballerup-Skovlunde Fodbold 1 4 - 0 Blindheim 6
2 16 0 91 042 09:00 R - A-1/4-2 Molde FK 1 * 0 - 0 Nardo FK 8 2-4 straffer
2 19 0 91 001 09:00 Q - A-1/4-1 Tynset 1 - 0 Kolbotn 13
2 19 0 91 002 09:00 Q - A-1/4-2 Askøy SK 7 - 0 Steinkjer FK 14
2 19 0 91 003 09:00 Q - A-1/4-3 Lyn * 2 - 1 Sunndal Fotball 15
2 19 0 91 004 09:00 Q - A-1/4-4 Haugar 1 - 0 Norrstrands IF 16
2 19 7 92 010 09:00 W - B-Finale Abildsø 0 - 3 Halsnøy E5
1 11 7 06 015 09:40 I - 6 Korsvoll 2 11 - 0 Lyn 2 E2
1 11 7 06 016 09:40 I - 6 Tingvoll IL 1 - 2 Klemetsrud E4
1 12 7 04 015 09:40 H - 4 Cosmos 2 - 3 Frigg Vinderen Hvit E6
1 12 7 04 016 09:40 H - 4 Rælingen United 4 - 6 Fjellhamar 2 E7
1 12 7 10 016 09:40 H - 10 KFUM-KAM. OSLO 4 3 - 0 Skåla IL E8
2 11 7 02 021 09:40 Y - 2 Nesodden IF 4 - 2 Driv IL E11
2 11 7 04 019 09:40 Y - 4 Høybråten og Stovner IL 0 - 1 KFUM Hvit E10
2 12 7 02 015 09:40 X - 2 Fjellhamar Blå 0 - 3 Haugar E3
2 12 7 06 020 09:40 X - 6 Øvrevoll Hosle IL 7 - 0 Kjelsås E9
1 16 7 91 033 09:55 E - A-1/2-1 Hareid 2 3 - 1 Syril E14
1 16 7 91 034 09:55 E - A-1/2-2 Åndalsnes IF 1 3 - 4 Fyllingsdalen, FK 1 E15
1 16 7 92 030 09:55 E - B-1/2-1 Askvoll og Holmedal IL 6 - 0 Bergen Nord 2 E17
2 14 7 92 037 09:55 V - B-1/2-1 Sogndal 2 - 1 Hedalen E18
2 14 7 92 038 09:55 V - B-1/2-2 Tornado Måløy 1 - 0 Kjelsås E19
2 16 7 91 041 09:55 U - A-1/2-1 Huringen 0 - 4 Herd 1 * E12
2 16 7 91 042 09:55 U - A-1/2-2 Eid 2 - 2 Hødd 2 E13 2-4 straffer
1 14 0 91 071 10:00 C - A-1/4-2 Bangkok CC FC 2 - 0 Austrheim (coop) 2
1 14 0 91 072 10:00 C - A-1/4-1 Tertnes 1 1 - 1 Keflavik A 3 1-2 eeo.
1 14 0 91 073 10:00 C - A-1/4-3 Oppsal 1 0 - 3 Pequeninos Do Jockey * 5
1 14 0 91 074 10:00 C - A-1/4-4 Åsane1 1 - 0 Gjøvik-Lyn 1 6
2 16 0 92 038 10:00 R - B-1/2-1 KFUM-KAM. OSLO 0 - 1 Bruvoll 7
2 16 0 92 039 10:00 R - B-1/2-2 Bremnes 0 - 6 Fjellhamar 9
3 20 7 93 001 10:15 Z - Z3-Finale-A Girlpower of Larvik 4 - 0 Åmotkameratene 2 E1A
1 11 7 04 020 10:20 I - 4 Bækkelaget 04 1 1 - 1 Rustad IL E10
1 11 7 08 015 10:20 I - 8 Nordstrand 5 3 - 2 Oppsal IF Rød E7
1 11 7 10 020 10:20 I - 10 Manglerud Star 1 - 6 Ellingsrud IL E3
1 11 7 10 021 10:20 I - 10 Nordstrand 1 0 - 1 Vålerenga Kongeblå E8
1 12 7 12 015 10:20 H - 12 Rælingen Panter 2 - 3 Strømmen Grå E4
1 12 7 12 016 10:20 H - 12 Lyn 7 1 - 8 Goussainville E6
2 11 7 04 020 10:20 Y - 4 Røa 0 - 10 Oppsal Løve E11
2 12 7 04 021 10:20 X - 4 Lille Tøyen 4 - 0 KFUM-KAM. OSLO E9
2 13 7 92 022 10:30 P - B-Finale Spjelkavik (coop) 1 - 4 Lillehammer KFK 2 E5
1 14 7 92 042 10:50 F - B-1/2-2 Syril IL 2 - 1 Vestnes/Varfjell IL E17
1 14 7 92 043 10:50 F - B-1/2-1 Bardu IL 3 - 2 Kjellmyra 2 E19
2 16 7 92 042 10:50 U - B-1/2-1 Bergen Nord/Hovding 1 (coop) 2 - 1 Sandviken/Varegg 2 E14
2 16 7 92 043 10:50 U - B-1/2-2 Rennebu IL 1 (coop) 1 - 1 Vålerenga E15 1-1 eeo, Rennebu IL 1vant straffekunkk 5-3.
2 19 7 91 007 10:50 W - A-1/2-1 Åsane * 0 - 2 Sandviken/Varegg E12
2 19 7 91 008 10:50 W - A-1/2-2 KFUM-KAM. OSLO 1 - 6 Langesund IF * E13
1 11 7 04 021 11:00 I - 4 Driv Rød 3 - 3 KFUM-KAM. OSLO 8 E10
1 11 7 14 021 11:00 I - 14 Grünerdragene 3 - 0 Rælingen Ranger E6
1 11 7 14 022 11:00 I - 14 Vålerenga Blått Hattrick 4 - 0 Oppsal Sort E8
1 12 7 02 015 11:00 H - 2 Nordstrand 3 0 - 2 KFUM-KAM. OSLO E2
1 12 7 06 016 11:00 H - 6 Årvoll Blå 0 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E9
1 13 0 91 043 11:00 D - A-1/2-1 Nordstrand 1 1 - 1 Lyn 1 13 H myntkast
1 13 0 91 044 11:00 D - A-1/2-2 Mathare United 2 - 0 Ullern 1 14
1 16 0 91 091 11:00 B - A-1/4-2 Os TF 1 0 - 2 Lillestrøm SK 19
1 16 0 91 092 11:00 B - A-1/4-1 Herd 1 0 - 1 Skeid 3
1 16 0 91 093 11:00 B - A-1/4-3 Lyn 1 2 - 0 Sotra SK 1 5
1 19 0 91 041 11:00 A - A-1/4-1 Kampala Junior Team 5 - 0 Lillestrøm SK 12
1 19 0 91 042 11:00 A - A-1/4-2 Bordeaux Aquitaine FC 1 - 1 Fana 1 9 3-5 straffer
1 19 0 91 043 11:00 A - A-1/4-3 KIL/Hemne 0 - 2 Holmlia 7
1 19 0 91 044 11:00 A - A-1/4-4 Bremnes 1 0 - 3 Kurdistan FT 2
2 11 7 04 021 11:00 Y - 4 Lørenskog 1 - 1 Rælingen Tøffejenter Gul E3
2 12 7 02 016 11:00 X - 2 Frogner Rød 2 - 2 Fjellhamar Blå E4
2 12 7 02 017 11:00 X - 2 Romedal Vallset 4 - 0 Vestre Aker Sunshine Girls E7
2 13 0 91 011 11:00 T - A-1/2-1 Ballerup-Skovlunde Fodbold 2 - 1 Haslum 1 (coop) 10
2 13 0 91 012 11:00 T - A-1/2-2 Øvrevoll Hosle IL Tigergirls 2 - 0 Lura IL (coop) 11
2 14 0 91 025 11:00 S - A-1/4-1 Ballerup-Skovlunde Fodbold 2 - 0 Øvrevoll Hosle IL Supergirls 15
2 14 0 91 026 11:00 S - A-1/4-4 Skedsmo 1 - 1 Bergen Nord/Hovding 1 16 2-1 eeo.
2 14 0 91 027 11:00 S - A-1/4-3 Oppegård 0 - 0 Bønes IL 17 0-1 eeo.
2 14 0 91 028 11:00 S - A-1/4-2 Inderøy IL 1 - 2 Langhus 18
2 19 0 92 008 11:00 Q - B-Finale Kampala Junior Team 2 - 0 KIL/Hemne 8
3 20 7 91 001 11:00 Z - Z1-Finale-A Follo Dream Team 0 - 1 Elverum Fotball Unified E1A
3 20 7 92 001 11:00 Z - Z2-Finale-A Vålerenga Unified 2 - 2 Åmotkameratene 1 E1B to vinnere
3 30 7 01 009 11:00 FRIENDLY - 1 1 12 7 Rælingen 9 - 0 1 12 7 Svarstad E11
3 30 7 01 010 11:00 FRIENDLY - 1 1 14 7 Reine 8 - 0 1 14 7 Arsenal E18
1 11 7 04 022 11:40 I - 4 Huk FK 2 - 1 Lille Tøyen FK Hvit E2
1 11 7 04 023 11:40 I - 4 Oppsal Orange 3 - 2 Nordby Gutta E6
1 11 7 10 022 11:40 I - 10 Koll Biff 3 - 4 Bærum Blommenholm 2 E4
1 12 7 06 017 11:40 H - 6 Oppsal Blå 4 - 1 Ørn Brun E3
1 12 7 08 012 11:40 H - 8 Sabra Shatila Survivores 5 - 1 Bækkelaget (coop) E8
1 12 7 10 017 11:40 H - 10 Koll 5 - 0 Hedalen IL E9
1 12 7 14 016 11:40 H - 14 Ørn Hvit 2 - 0 KFUM-KAM. OSLO 2 E10
2 11 7 02 022 11:40 Y - 2 Varpe Super Girls 1 - 0 Lyn 2 E7
1 13 7 92 030 12:00 M - B-Finale Bratsberg (coop) 3 - 4 Rustad IL (coop) E5
1 14 0 92 074 12:00 C - B-1/2-1 Kjelsås IL 0 - 1 KFUM-KAM. OSLO 3
1 14 0 92 075 12:00 C - B-1/2-2 Sædalen 1 (coop) 0 - 0 Ull/Kisa 1 5 B-Mynt
3 30 0 01 011 12:00 FRIENDLY - 1 1 16 0 Vaalserquartier 0 - 0 1 16 0 Fjølnir 13
3 30 0 01 012 12:00 FRIENDLY - 1 1 16 0 Klepp 1 - 1 1 16 0 Driv 20
1 16 0 91 094 12:15 B - A-1/4-4 Pequeninos Do Jockey * 2 - 0 Søgne 7
1 12 7 02 016 12:20 H - 2 Bøler 2 2 - 0 Driv Milan E3
1 12 7 04 017 12:20 H - 4 Åsane 0 - 8 Frigg Vinderen Hvit E10
1 12 7 10 018 12:20 H - 10 Nordstrand 4 2 - 2 KFUM-KAM. OSLO 4 E2
1 12 7 10 019 12:20 H - 10 Hvam IL Gul 1 - 1 Oppsal Rød E4
1 12 7 12 017 12:20 H - 12 Oppegård IL - Stars 4 - 2 Frigg MM Rød E8
1 12 7 14 017 12:20 H - 14 Skarnes IL 0 - 7 Abildsø Champions 1 E9
2 12 7 06 021 12:20 X - 6 Skarnes IL Rød 0 - 5 Nittedal E7
1 13 7 91 031 12:30 M - A-Finale Pro Junior Cluj 0 - 3 Goussainville E1B
2 13 0 92 014 12:30 T - B-Finale Høybråten og Stovner IL 0 - 4 Bergen Nord/Hovding (coop) 8
2 13 7 91 023 12:30 P - A-Finale Notodden FK Hvit 3 - 0 Fjellhamar E1A TV2 Sportskanalen/tv2sumo.no
1 11 7 02 017 13:00 I - 2 Koll Broiler 2 - 2 Frigg Ruseløkka City E9
1 11 7 12 015 13:00 I - 12 Oppsal 04 0 - 1 Minde IL 2 E4
1 11 7 14 023 13:00 I - 14 Veitvet Devils 0 - 9 Korsvoll 1 E10
1 12 7 08 013 13:00 H - 8 Rælingen City 7 - 1 Frigg Vinderen Blå E3
1 16 0 92 097 13:00 B - B-1/2-1 Ullern 0 - 0 Kvaløya SK 10 1-0 eeo.
1 16 0 92 098 13:00 B - B-1/2-2 Lambertseter (coop) 0 - 1 Flisa/Åsa/Hof 11
2 11 7 04 022 13:00 Y - 4 Høybråten og Stovner IL 1 - 2 Oppegård E2
2 11 7 04 023 13:00 Y - 4 Oppsal Løve 1 - 2 Nordhordland Alvidra Juventus E8
2 12 7 02 018 13:00 X - 2 Lambertseter (coop) 1 - 3 Haugar E7
2 12 7 04 022 13:00 X - 4 Nordstrand 2 - 0 Fjellhamar Rød E6
3 20 7 91 002 13:00 Z - Z1-Finale-B Strømsgodset IFU 0 - 2 Larvik Turn Blå E12
3 20 7 92 002 13:00 Z - Z2-Finale-B Vear Unified 6 - 2 Larvik Turn Hvit E13
3 20 7 92 003 13:00 Z - Z2-Finale-C Brane Tigers 1 4 - 1 Eidsvold IF Unified E14
3 30 0 01 013 13:00 FRIENDLY - 1 1 16 0 International 0 - 0 1 16 0 Fjølnir 15
3 30 0 01 014 13:00 FRIENDLY - 1 1 14 0 Sandved 3 - 2 1 14 0 Tveit 20
1 14 7 91 041 13:30 F - A-Finale Ullern Imbatibles 2 - 1 Vestre Aker SK 1 E1A TV2 Sportskanalen/tv2sumo.no
1 16 7 92 031 13:30 E - B-Finale Askvoll og Holmedal IL 1 - 0 Bogenhausen, SC * E5
2 14 7 91 041 13:30 V - A-Finale Åheim 0 - 4 Håkvik IL E1B
1 11 7 02 018 13:40 I - 2 Bækkelaget 1 2 - 2 Lambertseter 3 E9
1 11 7 08 016 13:40 I - 8 Bækkelaget 3 2 - 3 Nordstrand 5 E2
1 11 7 12 016 13:40 I - 12 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks 0 - 0 Nordstrand 3 E8
1 12 7 06 018 13:40 H - 6 Nordstrand 2 1 - 0 Årvoll Blå E6
2 12 7 02 019 13:40 X - 2 Årvoll IL 2 - 3 Romedal Vallset E3
2 12 7 04 023 13:40 X - 4 Hadeland KFK 4 - 0 KFUM-KAM. OSLO E4
2 12 7 06 022 13:40 X - 6 Oppegård 1 - 1 Gjelleråsen Sort E7
2 14 0 92 030 14:00 S - B-Finale Ranheim 2 0 - 1 Tertnes 1 8
1 11 7 02 019 14:20 I - 2 KFUM-KAM. OSLO 6 0 - 4 Bærum Blommenholm E9
1 11 7 06 017 14:20 I - 6 Lyn 2 0 - 2 Klemetsrud E3
1 11 7 08 017 14:20 I - 8 Fjellhamar 2 4 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E10
1 11 7 10 023 14:20 I - 10 Bærum Blommenholm 2 3 - 0 Nordstrand 1 E2
1 11 7 14 024 14:20 I - 14 Oppsal Sort 0 - 0 KFUM-KAM. OSLO 9 E4
1 11 7 14 025 14:20 I - 14 Nordstrand 4 1 - 3 Grünerdragene E6
1 12 7 02 017 14:20 H - 2 KFUM-KAM. OSLO 6 - 0 Svarstad IL E8
2 11 7 02 023 14:20 Y - 2 Nesodden IF 0 - 0 Hadeland KFK Sort E7
1 16 7 91 035 14:45 E - A-Finale Hareid 2 1 - 4 Fyllingsdalen, FK 1 E1A TV2 Sportskanalen/tv2sumo.no
2 16 7 91 043 14:45 U - A-Finale Herd 1 * 2 - 1 Hødd 2 E1B
1 11 7 04 024 15:00 I - 4 Rustad IL 0 - 3 Oppsal Orange E9
1 11 7 06 018 15:00 I - 6 Vålerenga Blåstorm 0 - 1 KFUM-KAM. OSLO 4 E10
1 12 7 02 018 15:00 H - 2 Nordstrand 3 1 - 0 Fjellhamar 3 E3
1 12 7 04 018 15:00 H - 4 Strømmen Rød 1 - 4 Rælingen United E6
1 12 7 14 018 15:00 H - 14 Skarnes IL 1 - 3 Lyn 5 E7
1 13 0 92 043 15:00 D - B-Finale Ull/Kisa 1 0 - 1 Frigg-Oslo FK 8
2 11 7 02 024 15:00 Y - 2 Rælingen Tøffejenter Rød 1 - 2 Driv IL E4
2 11 7 04 024 15:00 Y - 4 Lørenskog 0 - 2 KFUM Hvit E2
2 12 7 04 024 15:00 X - 4 Frigg Oslo FK 0 - 1 Jevnaker IF Supergirls E8
2 14 7 92 039 15:00 V - B-Finale Sogndal 1 - 0 Tornado Måløy E5
3 30 0 01 015 15:30 FRIENDLY - 1 1 16 0 Alunorte Rainforest 2 - 1 1 16 0 Eshkol 7
1 11 7 04 025 15:40 I - 4 Lille Tøyen FK Hvit 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 8 E2
1 11 7 08 018 15:40 I - 8 Vestli Eagles (coop) 0 - 1 Vålerenga Superblå E9
1 11 7 12 017 15:40 I - 12 Bækkelaget 2 0 - 4 Minde IL 2 E10
1 12 7 10 020 15:40 H - 10 Skåla IL 2 - 1 Hedalen IL E3
1 12 7 14 019 15:40 H - 14 Kolbotn United 2 3 - 0 Tyristubben E7
2 12 7 04 025 15:40 X - 4 Nordstrand 0 - 0 Rustad IL E8
2 12 7 06 023 15:40 X - 6 Øvrevoll Hosle IL 1 - 1 Frogner Blå E4
2 12 7 06 024 15:40 X - 6 Kjelsås 1 - 3 Gjelleråsen Sort E6
2 16 0 92 040 16:00 R - B-Finale Bruvoll 0 - 5 Fjellhamar 8
3 30 0 01 016 16:00 FRIENDLY - 1 1 16 0 CTK Boys 0 - 0 1 16 0 Kauma 14
2 19 7 91 009 16:15 W - A-Finale Sandviken/Varegg 0 - 0 Langesund IF * E1A 1-0 eeo
1 11 7 02 020 16:20 I - 2 Frigg Ruseløkka City 3 - 0 Rustad IL 2 (coop) E3
1 11 7 04 026 16:20 I - 4 Nordby Gutta 5 - 0 Bækkelaget 04 1 E9
1 11 7 10 024 16:20 I - 10 Skjetten Puma/Monkeys 3 - 0 KFUM-KAM. OSLO 7 E2
1 11 7 12 018 16:20 I - 12 Academica Sarajevo 2 - 0 Oppsal 04 E10
1 11 7 12 019 16:20 I - 12 Skedsmo Delfiner 2 - 2 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks E7
1 12 7 06 019 16:20 H - 6 KFUM-KAM. OSLO 5 4 - 0 Rustad IL (coop) E8
1 12 7 08 014 16:20 H - 8 Bærum 0 - 1 Sabra Shatila Survivores E4
2 12 7 04 026 16:20 X - 4 Hadeland KFK 4 - 0 Lille Tøyen E6
1 14 7 92 044 16:30 F - B-Finale Bardu IL 1 - 2 Syril IL E5
1 12 7 02 019 17:00 H - 2 Bøler 0 - 3 Bøler 2 E8
1 12 7 04 019 17:00 H - 4 Cosmos 5 - 0 Lørenskog Kanongutta E7
1 12 7 06 020 17:00 H - 6 Nordstrand 2 4 - 1 Oppsal Blå E9
1 12 7 10 021 17:00 H - 10 Oppsal Rød 0 - 9 Nordstrand 4 E4
1 12 7 12 018 17:00 H - 12 Strømmen Grå 4 - 1 Bagn IL E3
2 11 7 02 025 17:00 Y - 2 Nordhordland Alvidra United 0 - 1 Årvoll Rosa E2
2 11 7 02 026 17:00 Y - 2 Rælingen Tøffejenter Rød 1 - 1 Varpe Super Girls E6
2 12 7 02 020 17:00 X - 2 Vestre Aker Sunshine Girls 0 - 3 Frogner Rød E10
1 14 0 91 075 17:30 C - A-1/2-1 Keflavik A 0 - 4 Bangkok CC FC 12
1 14 0 91 076 17:30 C - A-1/2-2 Pequeninos Do Jockey * 3 - 0 Åsane1 13
1 19 0 92 043 17:30 A - B-Finale Høybråten/Stovner IL 2 - 1 Geilo IL/NTG 1 8
2 16 0 91 043 17:30 R - A-1/2-1 Fjölnir 0 - 1 Nardo FK 5
2 16 0 91 044 17:30 R - A-1/2-2 Lyn 1 * 2 - 0 Ballerup-Skovlunde Fodbold 1 6
1 11 7 04 027 17:40 I - 4 Driv Rød 4 - 2 Oppsal Orange E9
1 11 7 06 019 17:40 I - 6 Rælingen United 0 - 1 Korsvoll 2 E8
1 11 7 14 026 17:40 I - 14 KFUM-KAM. OSLO 9 4 - 3 Korsvoll 1 E10
1 11 7 14 027 17:40 I - 14 Vålerenga Blått Hattrick 6 - 0 Veitvet Devils E7
1 12 7 04 020 17:40 H - 4 Åsane 1 - 4 Strømmen Rød E6
1 12 7 08 015 17:40 H - 8 Bækkelaget (coop) 0 - 1 Abildsø Champions 2 E3
1 12 7 12 019 17:40 H - 12 Rælingen Panter 0 - 4 Oppegård IL - Stars E2
2 11 7 04 025 17:40 Y - 4 Nordhordland Alvidra Juventus 0 - 0 Røa E4
2 13 0 91 013 18:00 T - A-Finale Ballerup-Skovlunde Fodbold 2 - 0 Øvrevoll Hosle IL Tigergirls 1 TV2 Sportskanalen/tv2sumo.no
2 16 7 92 044 18:00 U - B-Finale Bergen Nord/Hovding 1 (coop) 3 - 1 Rennebu IL 1 (coop) E5
3 30 0 01 017 18:00 FRIENDLY - 1 1 14 0 Tveit 1 - 3 1 14 0 Mjølner 19
3 30 0 01 018 18:00 FRIENDLY - 1 1 16 0 Lye 1 - 2 1 16 0 International 20
1 11 7 08 019 18:20 I - 8 Vålerenga Superblå 1 - 1 Bækkelaget 3 E4
1 11 7 08 020 18:20 I - 8 Oppsal IF Rød 0 - 0 Fjellhamar 2 E9
1 11 7 12 020 18:20 I - 12 Nordstrand 3 2 - 2 Bækkelaget 2 E2
1 12 7 02 020 18:20 H - 2 Svarstad IL 0 - 6 Fjellhamar 3 E8
2 11 7 02 027 18:20 Y - 2 Lyn 2 0 - 3 Nesodden IF E6
2 12 7 06 025 18:20 X - 6 Nittedal 1 - 1 Oppegård E7
1 16 0 91 095 18:30 B - A-1/2-1 Skeid 0 - 0 Lillestrøm SK 10 6-5 straffer
1 16 0 91 096 18:30 B - A-1/2-2 Lyn 1 0 - 1 Pequeninos Do Jockey * 11
1 19 0 91 045 18:30 A - A-1/2-2 Holmlia 0 - 3 Kurdistan FT 2
1 19 0 91 046 18:30 A - A-1/2-1 Kampala Junior Team 2 - 0 Fana 1 3
2 14 0 91 029 18:30 S - A-1/2-2 Bønes IL 2 - 2 Skedsmo 6 2-3 eeo.
2 14 0 91 030 18:30 S - A-1/2-1 Ballerup-Skovlunde Fodbold 1 - 0 Langhus 7
2 19 0 91 005 18:30 Q - A-1/2-1 Tynset 0 - 3 Askøy SK 5
2 19 0 91 006 18:30 Q - A-1/2-2 Lyn * 1 - 2 Haugar 4
1 11 7 02 021 19:00 I - 2 Bærum Blommenholm 6 - 1 Bækkelaget 1 E4
1 11 7 06 020 19:00 I - 6 Vålerenga Blåstorm 2 - 0 Tingvoll IL E3
1 11 7 08 021 19:00 I - 8 KFUM-KAM. OSLO 5 0 - 0 Vestli Eagles (coop) E9
1 12 7 14 020 19:00 H - 14 Tyristubben 2 - 6 Abildsø Champions 1 E7
1 14 0 92 076 19:00 C - B-Finale KFUM-KAM. OSLO 2 - 1 Ull/Kisa 1 8
2 12 7 04 027 19:00 X - 4 Hadeland KFK 0 - 2 Jevnaker IF Supergirls E10
2 12 7 04 028 19:00 X - 4 Rustad IL 2 - 0 Lille Tøyen E6
1 13 0 91 045 19:15 D - A-Finale Nordstrand 1 0 - 1 Mathare United 1 TV2 Sportskanalen/tv2sumo.no
3 30 0 01 019 19:30 FRIENDLY - 1 1 16 0 Vaalserquartier 0 - 0 1 16 0 Fjølnir 20
1 11 7 04 028 19:40 I - 4 Bækkelaget 04 1 0 - 3 Huk FK E3
1 11 7 10 025 19:40 I - 10 Vålerenga Kongeblå 2 - 1 Bærum Blommenholm 2 E6
1 11 7 10 026 19:40 I - 10 KFUM-KAM. OSLO 7 1 - 3 Ellingsrud IL E7
1 11 7 12 021 19:40 I - 12 Academica Sarajevo 3 - 1 Skedsmo Delfiner E9
1 12 7 04 021 19:40 H - 4 Lørenskog Kanongutta 1 - 8 Fjellhamar 2 E10
1 12 7 06 021 19:40 H - 6 Ørn Brun 3 - 1 Lyn 4 E8
1 12 7 12 020 19:40 H - 12 Bagn IL 1 - 1 Lyn 7 E4
2 11 7 04 026 19:40 Y - 4 Oppsal Løve 1 - 0 KFUM Hvit E2
1 16 0 92 099 20:00 B - B-Finale Ullern 2 - 1 Flisa/Åsa/Hof 8
3 30 0 01 020 20:00 FRIENDLY - 1 2 16 0 Hampton 0 - 0 2 16 0 Tromsdalen 19
1 12 7 02 021 20:20 H - 2 Bøler 1 - 2 Driv Milan E8
1 12 7 12 021 20:20 H - 12 Frigg MM Rød 1 - 10 Goussainville E6
1 12 7 14 021 20:20 H - 14 Ørn Hvit 1 - 0 Kolbotn United 2 E10
2 11 7 02 028 20:20 Y - 2 Varpe Super Girls 4 - 0 Driv IL E7
2 11 7 04 027 20:20 Y - 4 Nordhordland Alvidra Juventus 2 - 4 Rælingen Tøffejenter Gul E9
2 12 7 02 021 20:20 X - 2 Romedal Vallset 0 - 0 Lambertseter (coop) E4
2 12 7 06 026 20:20 X - 6 Frogner Blå 3 - 0 Grüner E3
1 11 7 06 021 21:00 I - 6 Rælingen United 1 - 4 KFUM-KAM. OSLO 4 E10
1 11 7 10 027 21:00 I - 10 Manglerud Star 0 - 0 Nordstrand 1 E2
1 11 7 10 028 21:00 I - 10 Koll Biff 0 - 3 Skjetten Puma/Monkeys E4
1 11 7 14 028 21:00 I - 14 Rælingen Ranger 0 - 0 Vålerenga Blått Hattrick E7
2 11 7 04 028 21:00 Y - 4 Oppegård 20 - 3 Lørenskog E8
2 12 7 06 027 21:00 X - 6 Kjelsås 3 - 0 Grüner E6
2 12 7 06 028 21:00 X - 6 Oppegård 3 - 1 Skarnes IL Rød E9
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web