21.01.2020 01:31
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 097: 0-1 (17:12)
2 19 0 91 007: 1-0 (15:50)
2 16 0 91 045: 1-2 (14:11)

H - Gutter 7-er, 12 år

Lag Draktfarge Land
Driv United Blå Norway
Elnesvågen og Omegn IL 2 Rød Norway
Flint IL 4 Sort/Hvit Norway
Grüner Purple Norway
KFUM-KAM. OSLO 3 Rød/Hvit Norway
Stange SK (coop) Rød Norway
Aalborg Chang A Sort / Hvid Denmark
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 01 001 27.07 11:00 KFUM-KAM. OSLO 3 0 - 4 Elnesvågen og Omegn IL 2 E5
1 12 7 01 002 27.07 13:00 Grüner 1 - 8 Flint IL 4 E3
1 12 7 01 003 27.07 16:20 Driv United 1 - 7 Aalborg Chang A E5
1 12 7 01 004 27.07 17:00 KFUM-KAM. OSLO 3 7 - 0 Grüner E2
1 12 7 01 005 27.07 17:00 Elnesvågen og Omegn IL 2 3 - 0 Stange SK (coop) E5
1 12 7 01 006 27.07 19:40 Aalborg Chang A 3 - 1 Stange SK (coop) E5
1 12 7 01 007 27.07 20:20 Flint IL 4 3 - 1 Driv United E5
1 12 7 01 008 29.07 09:00 Elnesvågen og Omegn IL 2 7 - 0 Grüner E8
1 12 7 01 009 29.07 09:40 Driv United 4 - 3 KFUM-KAM. OSLO 3 E10
1 12 7 01 010 29.07 13:40 Aalborg Chang A 8 - 0 Grüner E7
1 12 7 01 011 29.07 17:00 Driv United 2 - 1 Elnesvågen og Omegn IL 2 E7
1 12 7 01 012 29.07 17:40 Flint IL 4 2 - 1 Stange SK (coop) E10
1 12 7 01 013 29.07 20:20 Stange SK (coop) 0 - 5 KFUM-KAM. OSLO 3 E10
1 12 7 01 014 29.07 20:20 Aalborg Chang A 2 - 0 Flint IL 4 E2
1 12 7 01 015 31.07 10:20 KFUM-KAM. OSLO 3 0 - 4 Aalborg Chang A E10
1 12 7 01 016 31.07 10:20 Driv United 4 - 1 Grüner E3
1 12 7 01 017 31.07 13:00 Flint IL 4 3 - 0 KFUM-KAM. OSLO 3 E7
1 12 7 01 018 31.07 14:20 Stange SK (coop) 1 - 0 Driv United E7
1 12 7 01 019 31.07 16:35 Elnesvågen og Omegn IL 2 0 - 3 Aalborg Chang A E11
1 12 7 01 020 31.07 18:20 Grüner 0 - 1 Stange SK (coop) E10
1 12 7 01 021 31.07 19:40 Elnesvågen og Omegn IL 2 1 - 0 Flint IL 4 E2
Lag Draktfarge Land
Bøler Blå Norway
Bøler 2 Norway
Driv Milan Blå Norway
Fjellhamar 3 Hvit Norway
KFUM-KAM. OSLO Rød/Hvit Norway
Nordstrand 3 Hvit Norway
Svarstad IL Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 02 001 28.07 09:00 Driv Milan 5 - 0 Svarstad IL E8
1 12 7 02 002 28.07 10:20 Bøler 1 - 4 KFUM-KAM. OSLO E7
1 12 7 02 003 28.07 14:20 Nordstrand 3 4 - 2 Driv Milan E5
1 12 7 02 004 28.07 14:20 KFUM-KAM. OSLO 0 - 2 Fjellhamar 3 E9
1 12 7 02 005 28.07 15:40 Svarstad IL 10 - 1 Bøler 2 E5
1 12 7 02 006 28.07 17:00 Bøler 2 - 3 Nordstrand 3 E10
1 12 7 02 007 28.07 19:40 Fjellhamar 3 0 - 0 Bøler 2 E5
1 12 7 02 008 30.07 09:40 Bøler 2 0 - 2 Nordstrand 3 E6
1 12 7 02 009 30.07 11:40 Driv Milan 3 - 3 KFUM-KAM. OSLO E3
1 12 7 02 010 30.07 12:20 Nordstrand 3 6 - 0 Svarstad IL E7
1 12 7 02 011 30.07 13:40 Fjellhamar 3 1 - 1 Bøler E9
1 12 7 02 012 30.07 16:20 Svarstad IL 0 - 4 Bøler E7
1 12 7 02 013 30.07 17:00 Bøler 2 2 - 4 KFUM-KAM. OSLO E6
1 12 7 02 014 30.07 19:40 Driv Milan 0 - 4 Fjellhamar 3 E6
1 12 7 02 015 01.08 11:00 Nordstrand 3 0 - 2 KFUM-KAM. OSLO E2
1 12 7 02 016 01.08 12:20 Bøler 2 2 - 0 Driv Milan E3
1 12 7 02 017 01.08 14:20 KFUM-KAM. OSLO 6 - 0 Svarstad IL E8
1 12 7 02 018 01.08 15:00 Nordstrand 3 1 - 0 Fjellhamar 3 E3
1 12 7 02 019 01.08 17:00 Bøler 0 - 3 Bøler 2 E8
1 12 7 02 020 01.08 18:20 Svarstad IL 0 - 6 Fjellhamar 3 E8
1 12 7 02 021 01.08 20:20 Bøler 1 - 2 Driv Milan E8
Lag Draktfarge Land
Frigg Urra 1 Blå Norway
Haugerud Rød Norway
Høybråten/Stovner IL Krutt Lyseblå Norway
Lyn 6 Rød/Hvit Norway
Lørenskog Piraja Blå Norway
Manglerud Star Grønn Norway
Sagene IF 1 Sort/Hvit Norway
Skeid 1 Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 03 001 27.07 09:00 Frigg Urra 1 1 - 0 Skeid 1 E2
1 12 7 03 002 27.07 11:40 Manglerud Star 4 - 3 Høybråten/Stovner IL Krutt E6
1 12 7 03 003 27.07 13:00 Sagene IF 1 4 - 3 Haugerud E4
1 12 7 03 004 27.07 13:40 Lørenskog Piraja 1 - 6 Lyn 6 E4
1 12 7 03 005 27.07 16:20 Lyn 6 7 - 3 Sagene IF 1 E3
1 12 7 03 006 27.07 17:00 Høybråten/Stovner IL Krutt 3 - 5 Lørenskog Piraja E8
1 12 7 03 007 27.07 17:00 Manglerud Star 0 - 5 Frigg Urra 1 E9
1 12 7 03 008 27.07 19:40 Lørenskog Piraja 0 - 2 Skeid 1 E2
1 12 7 03 009 27.07 19:40 Haugerud 2 - 3 Manglerud Star E7
1 12 7 03 010 29.07 09:00 Høybråten/Stovner IL Krutt 5 - 1 Skeid 1 E3
1 12 7 03 011 29.07 11:00 Manglerud Star 4 - 2 Lørenskog Piraja E6
1 12 7 03 012 29.07 11:40 Sagene IF 1 0 - 1 Frigg Urra 1 E10
1 12 7 03 013 29.07 11:40 Haugerud 0 - 1 Høybråten/Stovner IL Krutt E4
1 12 7 03 014 29.07 15:00 Høybråten/Stovner IL Krutt 4 - 6 Frigg Urra 1 E9
1 12 7 03 015 29.07 15:40 Lyn 6 4 - 3 Skeid 1 E6
1 12 7 03 016 29.07 16:20 Manglerud Star 1 - 2 Sagene IF 1 E8
1 12 7 03 017 29.07 19:00 Lørenskog Piraja 5 - 1 Haugerud E2
1 12 7 03 018 29.07 19:00 Frigg Urra 1 0 - 3 Lyn 6 E6
1 12 7 03 019 31.07 09:00 Sagene IF 1 1 - 2 Høybråten/Stovner IL Krutt E8
1 12 7 03 020 31.07 10:20 Frigg Urra 1 0 - 1 Lørenskog Piraja E2
1 12 7 03 021 31.07 11:40 Skeid 1 5 - 1 Haugerud E3
1 12 7 03 022 31.07 11:40 Lyn 6 4 - 0 Manglerud Star E6
1 12 7 03 023 31.07 14:20 Haugerud 0 - 2 Frigg Urra 1 E9
1 12 7 03 024 31.07 15:00 Skeid 1 1 - 3 Manglerud Star E7
1 12 7 03 025 31.07 16:20 Sagene IF 1 2 - 0 Lørenskog Piraja E2
1 12 7 03 026 31.07 17:00 Haugerud 0 - 4 Lyn 6 E3
1 12 7 03 027 31.07 19:00 Skeid 1 4 - 1 Sagene IF 1 E2
1 12 7 03 028 31.07 21:00 Høybråten/Stovner IL Krutt 0 - 0 Lyn 6 E10
Lag Draktfarge Land
Cosmos Black Russian Federation
Fjellhamar 2 Hvit Norway
Frigg Vinderen Hvit Blå Norway
Lørenskog Kanongutta Blå Norway
Rælingen United Blå Norway
Strømmen Rød Grå/Rød Norway
Åsane Orange Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 04 001 28.07 09:40 Strømmen Rød 0 - 3 Fjellhamar 2 E2
1 12 7 04 002 28.07 10:20 Frigg Vinderen Hvit 9 - 4 Lørenskog Kanongutta E9
1 12 7 04 003 28.07 12:20 Rælingen United 1 - 2 Cosmos E9
1 12 7 04 004 28.07 13:00 Strømmen Rød 6 - 4 Lørenskog Kanongutta E3
1 12 7 04 005 28.07 13:40 Fjellhamar 2 5 - 0 Åsane E8
1 12 7 04 006 28.07 17:40 Cosmos 8 - 0 Åsane E4
1 12 7 04 007 28.07 18:20 Frigg Vinderen Hvit 2 - 7 Rælingen United E10
1 12 7 04 008 30.07 09:00 Lørenskog Kanongutta 2 - 8 Rælingen United E6
1 12 7 04 009 30.07 12:20 Frigg Vinderen Hvit 1 - 1 Fjellhamar 2 E4
1 12 7 04 010 30.07 12:20 Åsane 2 - 3 Lørenskog Kanongutta E6
1 12 7 04 011 30.07 15:00 Fjellhamar 2 1 - 4 Cosmos E7
1 12 7 04 012 30.07 15:00 Strømmen Rød 1 - 2 Frigg Vinderen Hvit E8
1 12 7 04 013 30.07 16:20 Rælingen United 5 - 1 Åsane E8
1 12 7 04 014 30.07 19:40 Cosmos 3 - 0 Strømmen Rød E8
1 12 7 04 015 01.08 09:40 Cosmos 2 - 3 Frigg Vinderen Hvit E6
1 12 7 04 016 01.08 09:40 Rælingen United 4 - 6 Fjellhamar 2 E7
1 12 7 04 017 01.08 12:20 Åsane 0 - 8 Frigg Vinderen Hvit E10
1 12 7 04 018 01.08 15:00 Strømmen Rød 1 - 4 Rælingen United E6
1 12 7 04 019 01.08 17:00 Cosmos 5 - 0 Lørenskog Kanongutta E7
1 12 7 04 020 01.08 17:40 Åsane 1 - 4 Strømmen Rød E6
1 12 7 04 021 01.08 19:40 Lørenskog Kanongutta 1 - 8 Fjellhamar 2 E10
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 05 001 27.07 10:20 Hvam IL Svart 3 - 6 Kolbotn Tigers E4
1 12 7 05 002 27.07 10:20 Flint IL 2 3 - 5 Nedre Sigdal IF (coop) E7
1 12 7 05 003 27.07 11:00 Vålerenga Kings 5 - 0 Aalborg Chang C E7
1 12 7 05 004 27.07 13:00 Sætre IF Graabein 2 - 1 Hvam IL Svart E9
1 12 7 05 005 27.07 14:20 Aalborg Chang C 1 - 5 Klemetsrud E10
1 12 7 05 006 27.07 15:00 Kolbotn Tigers 3 - 1 Nedre Sigdal IF (coop) E10
1 12 7 05 007 27.07 15:40 Flint IL 2 0 - 10 Vålerenga Kings E8
1 12 7 05 008 27.07 17:00 Klemetsrud 1 - 3 Sætre IF Graabein E6
1 12 7 05 009 27.07 18:20 Hvam IL Svart 2 - 5 Vålerenga Kings E10
1 12 7 05 010 29.07 09:00 Sætre IF Graabein 4 - 0 Aalborg Chang C E2
1 12 7 05 011 29.07 09:40 Kolbotn Tigers 4 - 1 Vålerenga Kings E8
1 12 7 05 012 29.07 11:40 Flint IL 2 4 - 2 Sætre IF Graabein E6
1 12 7 05 013 29.07 12:20 Kolbotn Tigers 3 - 1 Aalborg Chang C E4
1 12 7 05 014 29.07 12:20 Klemetsrud 1 - 0 Hvam IL Svart E7
1 12 7 05 015 29.07 13:40 Vålerenga Kings 1 - 1 Nedre Sigdal IF (coop) E2
1 12 7 05 016 29.07 15:00 Klemetsrud 4 - 7 Flint IL 2 E7
1 12 7 05 017 29.07 16:20 Nedre Sigdal IF (coop) 3 - 0 Hvam IL Svart E9
1 12 7 05 018 29.07 19:00 Flint IL 2 2 - 2 Kolbotn Tigers E4
1 12 7 05 019 29.07 20:20 Nedre Sigdal IF (coop) 2 - 0 Sætre IF Graabein E3
1 12 7 05 020 31.07 11:40 Aalborg Chang C 2 - 1 Flint IL 2 E10
1 12 7 05 021 31.07 13:40 Nedre Sigdal IF (coop) 2 - 1 Klemetsrud E9
1 12 7 05 022 31.07 15:00 Sætre IF Graabein 1 - 3 Kolbotn Tigers E6
1 12 7 05 023 31.07 16:20 Vålerenga Kings 4 - 1 Klemetsrud E3
1 12 7 05 024 31.07 17:00 Hvam IL Svart 4 - 0 Flint IL 2 E8
1 12 7 05 025 31.07 17:40 Aalborg Chang C 0 - 4 Nedre Sigdal IF (coop) E3
1 12 7 05 026 31.07 19:00 Sætre IF Graabein 0 - 2 Vålerenga Kings E3
1 12 7 05 027 31.07 20:20 Hvam IL Svart 3 - 0 Aalborg Chang C E4
1 12 7 05 028 31.07 20:20 Kolbotn Tigers 6 - 2 Klemetsrud E6
Lag Draktfarge Land
KFUM-KAM. OSLO 5 Rød/Hvit Norway
Lyn 4 Rød/Hvit Norway
Nordstrand 2 Hvit Norway
Oppsal Blå Blå Norway
Rustad IL (coop) Hvit Norway
Ørn Brun Brun Norway
Årvoll Blå Blå/Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 06 001 28.07 09:00 Årvoll Blå 0 - 1 Ørn Brun E9
1 12 7 06 002 28.07 12:20 Ørn Brun 3 - 0 Rustad IL (coop) E10
1 12 7 06 003 28.07 13:40 Lyn 4 1 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E2
1 12 7 06 004 28.07 16:20 Årvoll Blå 2 - 1 Oppsal Blå E8
1 12 7 06 005 28.07 17:40 Lyn 4 2 - 5 Nordstrand 2 E7
1 12 7 06 006 28.07 19:00 Rustad IL (coop) 0 - 1 Oppsal Blå E8
1 12 7 06 007 28.07 20:20 KFUM-KAM. OSLO 5 0 - 4 Nordstrand 2 E2
1 12 7 06 008 30.07 09:00 Ørn Brun 1 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E3
1 12 7 06 009 30.07 12:20 Oppsal Blå 0 - 2 KFUM-KAM. OSLO 5 E2
1 12 7 06 010 30.07 14:20 Nordstrand 2 6 - 0 Rustad IL (coop) E7
1 12 7 06 011 30.07 17:00 Oppsal Blå 1 - 1 Lyn 4 E3
1 12 7 06 012 30.07 17:00 Rustad IL (coop) 1 - 9 Årvoll Blå E8
1 12 7 06 013 30.07 19:40 Årvoll Blå 2 - 2 Lyn 4 E3
1 12 7 06 014 30.07 21:00 Ørn Brun 2 - 2 Nordstrand 2 E2
1 12 7 06 015 01.08 09:00 Lyn 4 2 - 2 Rustad IL (coop) E2
1 12 7 06 016 01.08 11:00 Årvoll Blå 0 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E9
1 12 7 06 017 01.08 11:40 Oppsal Blå 4 - 1 Ørn Brun E3
1 12 7 06 018 01.08 13:40 Nordstrand 2 1 - 0 Årvoll Blå E6
1 12 7 06 019 01.08 16:20 KFUM-KAM. OSLO 5 4 - 0 Rustad IL (coop) E8
1 12 7 06 020 01.08 17:00 Nordstrand 2 4 - 1 Oppsal Blå E9
1 12 7 06 021 01.08 19:40 Ørn Brun 3 - 1 Lyn 4 E8
Lag Draktfarge Land
Flint IL 1 Sort/Hvit Norway
Kolbotn United 3 Hvit Norway
Moskovskaya ZastavaMo Blue Russian Federation
Unglyn IL (coop) Blå/Hvit Norway
Vålerenga Santos Blå Norway
Årvoll Rød Blå/Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 07 001 27.07 11:40 Moskovskaya ZastavaMo 1 - 2 Kolbotn United 3 E8
1 12 7 07 002 27.07 13:40 Vålerenga Santos 0 - 0 Flint IL 1 E6
1 12 7 07 003 27.07 15:00 Årvoll Rød 2 - 2 Kolbotn United 3 E9
1 12 7 07 004 27.07 19:00 Vålerenga Santos 1 - 2 Årvoll Rød E7
1 12 7 07 005 28.07 17:40 Moskovskaya ZastavaMo 5 - 1 Unglyn IL (coop) E8
1 12 7 07 006 28.07 21:00 Unglyn IL (coop) 1 - 6 Vålerenga Santos E10
1 12 7 07 007 29.07 15:40 Flint IL 1 1 - 3 Moskovskaya ZastavaMo E4
1 12 7 07 008 29.07 17:40 Vålerenga Santos 0 - 1 Kolbotn United 3 E8
1 12 7 07 009 29.07 18:20 Moskovskaya ZastavaMo 3 - 1 Årvoll Rød E2
1 12 7 07 010 29.07 18:20 Flint IL 1 3 - 2 Unglyn IL (coop) E8
1 12 7 07 011 31.07 09:00 Unglyn IL (coop) 0 - 4 Årvoll Rød E7
1 12 7 07 012 31.07 12:30 Unglyn IL (coop) 0 - 3 Kolbotn United 3 E11
1 12 7 07 013 31.07 13:00 Årvoll Rød 1 - 1 Flint IL 1 E8
1 12 7 07 014 31.07 16:20 Kolbotn United 3 3 - 1 Flint IL 1 E10
1 12 7 07 015 31.07 19:00 Moskovskaya ZastavaMo 6 - 1 Vålerenga Santos E10
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 08 001 28.07 13:00 Bærum 0 - 2 Abildsø Champions 2 E10
1 12 7 08 002 28.07 13:40 Sabra Shatila Survivores 3 - 2 Rælingen City E5
1 12 7 08 003 28.07 16:20 Rælingen City 2 - 1 Bærum E5
1 12 7 08 004 28.07 17:40 Sabra Shatila Survivores 10 - 1 Abildsø Champions 2 E5
1 12 7 08 005 28.07 19:40 Frigg Vinderen Blå 1 - 3 Bækkelaget (coop) E4
1 12 7 08 006 30.07 10:20 Frigg Vinderen Blå 1 - 2 Abildsø Champions 2 E2
1 12 7 08 007 30.07 13:00 Bærum 4 - 1 Bækkelaget (coop) E2
1 12 7 08 008 30.07 14:20 Frigg Vinderen Blå 0 - 6 Sabra Shatila Survivores E2
1 12 7 08 009 30.07 14:20 Abildsø Champions 2 4 - 0 Rælingen City E6
1 12 7 08 010 30.07 19:40 Bækkelaget (coop) 0 - 5 Rælingen City E7
1 12 7 08 011 01.08 09:00 Frigg Vinderen Blå 2 - 3 Bærum E8
1 12 7 08 012 01.08 11:40 Sabra Shatila Survivores 5 - 1 Bækkelaget (coop) E8
1 12 7 08 013 01.08 13:00 Rælingen City 7 - 1 Frigg Vinderen Blå E3
1 12 7 08 014 01.08 16:20 Bærum 0 - 1 Sabra Shatila Survivores E4
1 12 7 08 015 01.08 17:40 Bækkelaget (coop) 0 - 1 Abildsø Champions 2 E3
Lag Draktfarge Land
Diti Sport White/Blue Kosovo
Fjellhamar 1 Hvit Norway
Flint IL 3 Sort/Hvit Norway
Lindeberg SK Rød Norway
Løvenstad Blå Oransje Norway
Nordstrand 1 Hvit Norway
Sagene IF 2 Sort/Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 09 001 27.07 09:00 Sagene IF 2 6 - 2 Flint IL 3 E3
1 12 7 09 002 27.07 10:20 Lindeberg SK 1 - 5 Nordstrand 1 E3
1 12 7 09 003 27.07 10:20 Løvenstad Blå 0 - 4 Diti Sport E9
1 12 7 09 004 27.07 13:40 Nordstrand 1 5 - 1 Løvenstad Blå E2
1 12 7 09 005 27.07 15:00 Fjellhamar 1 5 - 0 Sagene IF 2 E7
1 12 7 09 006 27.07 17:40 Flint IL 3 5 - 2 Lindeberg SK E10
1 12 7 09 007 27.07 19:00 Fjellhamar 1 0 - 4 Diti Sport E3
1 12 7 09 008 29.07 11:00 Flint IL 3 1 - 0 Fjellhamar 1 E7
1 12 7 09 009 29.07 14:20 Diti Sport 4 - 1 Nordstrand 1 E3
1 12 7 09 010 29.07 14:20 Løvenstad Blå 3 - 1 Lindeberg SK E7
1 12 7 09 011 29.07 17:00 Sagene IF 2 4 - 4 Løvenstad Blå E10
1 12 7 09 012 29.07 17:00 Fjellhamar 1 6 - 2 Lindeberg SK E9
1 12 7 09 013 29.07 19:40 Nordstrand 1 3 - 0 Sagene IF 2 E3
1 12 7 09 014 29.07 19:40 Flint IL 3 1 - 7 Diti Sport E7
1 12 7 09 015 31.07 11:00 Diti Sport 5 - 1 Sagene IF 2 E8
1 12 7 09 016 31.07 12:20 Flint IL 3 1 - 1 Løvenstad Blå E10
1 12 7 09 017 31.07 12:20 Fjellhamar 1 2 - 0 Nordstrand 1 E7
1 12 7 09 018 31.07 15:00 Nordstrand 1 6 - 0 Flint IL 3 E8
1 12 7 09 019 31.07 16:20 Lindeberg SK 1 - 6 Diti Sport E9
1 12 7 09 020 31.07 17:40 Løvenstad Blå 1 - 4 Fjellhamar 1 E10
1 12 7 09 021 31.07 20:20 Lindeberg SK 3 - 1 Sagene IF 2 E3
Lag Draktfarge Land
Hedalen IL Grønn Norway
Hvam IL Gul Gul/Svart Norway
KFUM-KAM. OSLO 4 Rød/Hvit Norway
Koll Hvit Norway
Nordstrand 4 Hvit Norway
Oppsal Rød Blå Norway
Skåla IL Orange Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 10 001 28.07 10:20 Nordstrand 4 3 - 2 Hvam IL Gul E6
1 12 7 10 002 28.07 10:20 Hedalen IL 0 - 4 Oppsal Rød E8
1 12 7 10 003 28.07 13:00 Skåla IL 2 - 12 Koll E7
1 12 7 10 004 28.07 14:20 KFUM-KAM. OSLO 4 5 - 0 Hvam IL Gul E4
1 12 7 10 005 28.07 15:40 Skåla IL 1 - 10 Oppsal Rød E10
1 12 7 10 006 28.07 16:20 Hedalen IL 0 - 6 Nordstrand 4 E3
1 12 7 10 007 28.07 17:40 KFUM-KAM. OSLO 4 0 - 5 Koll E2
1 12 7 10 008 30.07 09:00 Hvam IL Gul 3 - 0 Hedalen IL E7
1 12 7 10 009 30.07 11:00 Koll 6 - 1 Oppsal Rød E4
1 12 7 10 010 30.07 11:40 Hedalen IL 1 - 8 KFUM-KAM. OSLO 4 E4
1 12 7 10 011 30.07 11:40 Nordstrand 4 7 - 1 Skåla IL E8
1 12 7 10 012 30.07 15:00 Oppsal Rød 1 - 4 KFUM-KAM. OSLO 4 E4
1 12 7 10 013 30.07 18:20 Skåla IL 2 - 2 Hvam IL Gul E4
1 12 7 10 014 30.07 18:20 Nordstrand 4 1 - 2 Koll E9
1 12 7 10 015 01.08 09:00 Koll 4 - 0 Hvam IL Gul E9
1 12 7 10 016 01.08 09:40 KFUM-KAM. OSLO 4 3 - 0 Skåla IL E8
1 12 7 10 017 01.08 11:40 Koll 5 - 0 Hedalen IL E9
1 12 7 10 018 01.08 12:20 Nordstrand 4 2 - 2 KFUM-KAM. OSLO 4 E2
1 12 7 10 019 01.08 12:20 Hvam IL Gul 1 - 1 Oppsal Rød E4
1 12 7 10 020 01.08 15:40 Skåla IL 2 - 1 Hedalen IL E3
1 12 7 10 021 01.08 17:00 Oppsal Rød 0 - 9 Nordstrand 4 E4
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 11 001 27.07 11:00 Frigg MM Blå 2 - 4 Høybråten/Stovner IL Kvikk E10
1 12 7 11 002 27.07 11:40 Høydalsmo IL 2 - 7 Vinje IL E7
1 12 7 11 003 27.07 15:40 Vinje IL 0 - 12 Lørenskog Stjernegutta E10
1 12 7 11 004 27.07 15:40 Løvenstad Rød 1 - 2 Frigg MM Blå E2
1 12 7 11 005 27.07 15:40 Høydalsmo IL 2 - 7 Forvard E4
1 12 7 11 006 27.07 15:40 Høybråten/Stovner IL Kvikk 4 - 2 Elnesvågen og Omegn IL E7
1 12 7 11 007 27.07 19:40 Vinje IL 1 - 4 Løvenstad Rød E9
1 12 7 11 008 27.07 20:20 Forvard 0 - 0 Lørenskog Stjernegutta E6
1 12 7 11 009 27.07 20:20 Frigg MM Blå 2 - 2 Elnesvågen og Omegn IL E8
1 12 7 11 010 29.07 09:00 Lørenskog Stjernegutta 4 - 0 Løvenstad Rød E11
1 12 7 11 011 29.07 10:20 Elnesvågen og Omegn IL 5 - 0 Høydalsmo IL E10
1 12 7 11 012 29.07 11:00 Vinje IL 0 - 7 Frigg MM Blå E4
1 12 7 11 013 29.07 11:40 Forvard 1 - 4 Høybråten/Stovner IL Kvikk E2
1 12 7 11 014 29.07 13:00 Løvenstad Rød 0 - 2 Elnesvågen og Omegn IL E8
1 12 7 11 015 29.07 15:00 Løvenstad Rød 3 - 0 Forvard E15
1 12 7 11 016 29.07 15:00 Høybråten/Stovner IL Kvikk 9 - 0 Høydalsmo IL E4
1 12 7 11 017 29.07 17:40 Vinje IL 3 - 2 Forvard E3
1 12 7 11 018 29.07 17:40 Lørenskog Stjernegutta 1 - 2 Elnesvågen og Omegn IL E6
1 12 7 11 019 29.07 20:20 Frigg MM Blå 1 - 6 Lørenskog Stjernegutta E7
1 12 7 11 020 31.07 11:00 Lørenskog Stjernegutta 3 - 1 Høybråten/Stovner IL Kvikk E7
1 12 7 11 021 31.07 11:40 Elnesvågen og Omegn IL 2 - 1 Vinje IL E8
1 12 7 11 022 31.07 13:10 Løvenstad Rød 5 - 1 Høybråten/Stovner IL Kvikk E11
1 12 7 11 023 31.07 14:20 Høydalsmo IL 0 - 4 Frigg MM Blå E3
1 12 7 11 024 31.07 15:00 Forvard 0 - 6 Elnesvågen og Omegn IL E10
1 12 7 11 025 31.07 15:40 Høybråten/Stovner IL Kvikk 4 - 5 Vinje IL E6
1 12 7 11 026 31.07 17:00 Høydalsmo IL 0 - 15 Lørenskog Stjernegutta E6
1 12 7 11 027 31.07 18:20 Forvard 2 - 6 Frigg MM Blå E7
1 12 7 11 028 31.07 19:40 Høydalsmo IL 0 - 3 Løvenstad Rød E11
Lag Draktfarge Land
Bagn IL Rød/Hvit Norway
Frigg MM Rød Blå Norway
Goussainville France
Lyn 7 Rød/Hvit Norway
Oppegård IL - Stars Gul Norway
Rælingen Panter Blå Norway
Strømmen Grå Grå/Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 12 001 28.07 09:00 Goussainville 10 - 0 Rælingen Panter E2
1 12 7 12 002 28.07 09:40 Strømmen Grå 2 - 9 Oppegård IL - Stars E7
1 12 7 12 003 28.07 11:40 Lyn 7 5 - 2 Rælingen Panter E9
1 12 7 12 004 28.07 12:20 Oppegård IL - Stars 5 - 2 Bagn IL E8
1 12 7 12 005 28.07 15:40 Goussainville 4 - 0 Strømmen Grå E7
1 12 7 12 006 28.07 18:20 Frigg MM Rød 1 - 5 Lyn 7 E7
1 12 7 12 007 28.07 21:00 Frigg MM Rød 4 - 2 Bagn IL E8
1 12 7 12 008 30.07 09:00 Strømmen Grå 2 - 2 Frigg MM Rød E10
1 12 7 12 009 30.07 09:00 Oppegård IL - Stars 1 - 4 Goussainville E9
1 12 7 12 010 30.07 09:40 Rælingen Panter 4 - 2 Bagn IL E2
1 12 7 12 011 30.07 11:40 Oppegård IL - Stars 3 - 2 Lyn 7 E9
1 12 7 12 012 30.07 13:40 Rælingen Panter 2 - 5 Frigg MM Rød E8
1 12 7 12 013 30.07 14:20 Lyn 7 0 - 7 Strømmen Grå E4
1 12 7 12 014 30.07 20:20 Bagn IL 1 - 10 Goussainville E3
1 12 7 12 015 01.08 10:20 Rælingen Panter 2 - 3 Strømmen Grå E4
1 12 7 12 016 01.08 10:20 Lyn 7 1 - 8 Goussainville E6
1 12 7 12 017 01.08 12:20 Oppegård IL - Stars 4 - 2 Frigg MM Rød E8
1 12 7 12 018 01.08 17:00 Strømmen Grå 4 - 1 Bagn IL E3
1 12 7 12 019 01.08 17:40 Rælingen Panter 0 - 4 Oppegård IL - Stars E2
1 12 7 12 020 01.08 19:40 Bagn IL 1 - 1 Lyn 7 E4
1 12 7 12 021 01.08 20:20 Frigg MM Rød 1 - 10 Goussainville E6
Lag Draktfarge Land
Arsenal FC White/Navy/Red United States
Flint IL 6 Sort/Hvit Norway
Giv Akt Blå Norway
Klementsrud Blå/Hvit Norway
Kolbotn United 1 Hvit Norway
Skeid 2 Rød Norway
Vålerenga Grønn Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 12 7 13 001 27.07 09:40 Vålerenga Grønn 3 - 3 Kolbotn United 1 E10
1 12 7 13 002 27.07 11:00 Flint IL 6 3 - 1 Klementsrud E6
1 12 7 13 003 27.07 12:20 Giv Akt 0 - 4 Kolbotn United 1 E3
1 12 7 13 004 27.07 12:20 Vålerenga Grønn 1 - 2 Skeid 2 E9
1 12 7 13 005 27.07 14:20 Flint IL 6 0 - 2 Arsenal FC E7
1 12 7 13 006 27.07 17:40 Klementsrud 0 - 0 Arsenal FC E3
1 12 7 13 007 27.07 19:40 Skeid 2 8 - 0 Giv Akt E10
1 12 7 13 008 29.07 09:40 Arsenal FC 0 - 4 Kolbotn United 1 E9
1 12 7 13 009 29.07 10:20 Vålerenga Grønn 6 - 2 Klementsrud E8
1 12 7 13 010 29.07 11:40 Flint IL 6 1 - 3 Giv Akt E3