2019-12-06 17:26
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 097: 0-1 (17:12)
2 19 0 91 007: 1-0 (15:50)
2 16 0 91 045: 1-2 (14:11)

I - Gutter 7-er, 11 år

Lag Draktfarge Land
Bjørndal IF A Hvit/Blå/Rød Norway
DFI Sogsti Rød Norway
Frigg United 2 Blå Norway
KFUM-KAM. OSLO 2 Rød/Hvit Norway
Lambertseter 1 Hvit Norway
Lille Tøyen FK Blå Hvit Norway
Store Bergan 3 Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 01 001 27.07 10:20 Lille Tøyen FK Blå 2 - 0 DFI Sogsti E2
1 11 7 01 002 27.07 10:20 Lambertseter 1 2 - 6 Frigg United 2 E5
1 11 7 01 003 27.07 10:20 Bjørndal IF A 1 - 6 KFUM-KAM. OSLO 2 E6
1 11 7 01 004 27.07 13:40 Frigg United 2 2 - 3 Store Bergan 3 E3
1 11 7 01 005 27.07 14:20 Bjørndal IF A 1 - 3 Lille Tøyen FK Blå E8
1 11 7 01 006 27.07 17:40 DFI Sogsti 2 - 4 Store Bergan 3 E5
1 11 7 01 007 27.07 18:20 KFUM-KAM. OSLO 2 2 - 1 Lambertseter 1 E3
1 11 7 01 008 29.07 09:00 Lille Tøyen FK Blå 0 - 3 KFUM-KAM. OSLO 2 E10
1 11 7 01 009 29.07 11:00 Lambertseter 1 2 - 0 Bjørndal IF A E10
1 11 7 01 010 29.07 11:40 Store Bergan 3 6 - 0 KFUM-KAM. OSLO 2 E8
1 11 7 01 011 29.07 14:20 Lille Tøyen FK Blå 3 - 1 Frigg United 2 E4
1 11 7 01 012 29.07 15:00 DFI Sogsti 6 - 0 Bjørndal IF A E8
1 11 7 01 013 29.07 17:40 Lambertseter 1 2 - 3 Store Bergan 3 E7
1 11 7 01 014 29.07 19:00 Frigg United 2 1 - 4 DFI Sogsti E5
1 11 7 01 015 31.07 09:40 Store Bergan 3 0 - 1 Lille Tøyen FK Blå E8
1 11 7 01 016 31.07 10:20 KFUM-KAM. OSLO 2 2 - 1 Frigg United 2 E8
1 11 7 01 017 31.07 13:00 KFUM-KAM. OSLO 2 3 - 6 DFI Sogsti E4
1 11 7 01 018 31.07 14:20 Frigg United 2 2 - 0 Bjørndal IF A E10
1 11 7 01 019 31.07 15:40 Lambertseter 1 4 - 2 DFI Sogsti E8
1 11 7 01 020 31.07 18:20 Bjørndal IF A 1 - 6 Store Bergan 3 E3
1 11 7 01 021 31.07 21:00 Lille Tøyen FK Blå 2 - 1 Lambertseter 1 E8
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 02 001 28.07 09:40 Koll Broiler 1 - 5 Bærum Blommenholm E3
1 11 7 02 002 28.07 10:20 Lambertseter 3 5 - 1 Rustad IL 2 (coop) E5
1 11 7 02 003 28.07 13:00 Frigg Ruseløkka City 0 - 2 Lambertseter 3 E5
1 11 7 02 004 28.07 13:40 Rustad IL 2 (coop) 1 - 4 KFUM-KAM. OSLO 6 E9
1 11 7 02 005 28.07 18:20 Koll Broiler 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 6 E3
1 11 7 02 006 28.07 19:00 Bærum Blommenholm 6 - 2 Lambertseter 3 E10
1 11 7 02 007 28.07 19:40 Bækkelaget 1 4 - 1 Frigg Ruseløkka City E3
1 11 7 02 008 30.07 09:00 Lambertseter 3 3 - 2 Koll Broiler E5
1 11 7 02 009 30.07 09:40 Bærum Blommenholm 7 - 0 Rustad IL 2 (coop) E10
1 11 7 02 010 30.07 10:20 KFUM-KAM. OSLO 6 3 - 1 Frigg Ruseløkka City E9
1 11 7 02 011 30.07 12:20 Rustad IL 2 (coop) 1 - 4 Koll Broiler E9
1 11 7 02 012 30.07 13:40 Frigg Ruseløkka City 1 - 5 Bærum Blommenholm E3
1 11 7 02 013 30.07 15:00 Lambertseter 3 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 6 E3
1 11 7 02 014 30.07 17:40 Bækkelaget 1 3 - 5 Koll Broiler E10
1 11 7 02 015 30.07 20:20 KFUM-KAM. OSLO 6 2 - 1 Bækkelaget 1 E6
1 11 7 02 016 01.08 09:00 Rustad IL 2 (coop) 1 - 5 Bækkelaget 1 E6
1 11 7 02 017 01.08 13:00 Koll Broiler 2 - 2 Frigg Ruseløkka City E9
1 11 7 02 018 01.08 13:40 Bækkelaget 1 2 - 2 Lambertseter 3 E9
1 11 7 02 019 01.08 14:20 KFUM-KAM. OSLO 6 0 - 4 Bærum Blommenholm E9
1 11 7 02 020 01.08 16:20 Frigg Ruseløkka City 3 - 0 Rustad IL 2 (coop) E3
1 11 7 02 021 01.08 19:00 Bærum Blommenholm 6 - 1 Bækkelaget 1 E4
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 03 001 27.07 09:00 Sagene IF 2 3 - 4 Årvoll Sort E5
1 11 7 03 002 27.07 09:40 Nedre Sigdal IF (coop) 0 - 10 Lørenskog Blå Sharks E2
1 11 7 03 003 27.07 12:20 Årvoll Sort 2 - 0 Driv Blå E4
1 11 7 03 004 27.07 12:20 Nedre Sigdal IF (coop) 0 - 5 Store Bergan 4 E5
1 11 7 03 005 27.07 15:00 Store Bergan 4 5 - 1 Sagene IF 2 E8
1 11 7 03 006 27.07 17:00 Driv Blå 3 - 2 Strømmen Greyhounds E10
1 11 7 03 007 27.07 20:20 Lørenskog Blå Sharks 7 - 1 Strømmen Greyhounds E2
1 11 7 03 008 29.07 11:40 Driv Blå 7 - 1 Sagene IF 2 E9
1 11 7 03 009 29.07 12:20 Årvoll Sort 0 - 6 Lørenskog Blå Sharks E2
1 11 7 03 010 29.07 12:20 Store Bergan 4 1 - 1 Strømmen Greyhounds E3
1 11 7 03 011 29.07 15:40 Årvoll Sort 4 - 0 Nedre Sigdal IF (coop) E10
1 11 7 03 012 29.07 15:40 Store Bergan 4 0 - 4 Driv Blå E9
1 11 7 03 013 29.07 16:20 Lørenskog Blå Sharks 3 - 0 Sagene IF 2 E10
1 11 7 03 014 29.07 19:00 Strømmen Greyhounds 0 - 1 Nedre Sigdal IF (coop) E9
1 11 7 03 015 31.07 09:40 Strømmen Greyhounds 1 - 4 Sagene IF 2 E2
1 11 7 03 016 31.07 10:20 Driv Blå 0 - 8 Lørenskog Blå Sharks E4
1 11 7 03 017 31.07 13:00 Nedre Sigdal IF (coop) 0 - 0 Driv Blå E2
1 11 7 03 018 31.07 13:00 Årvoll Sort 7 - 1 Store Bergan 4 E9
1 11 7 03 019 31.07 17:00 Store Bergan 4 0 - 3 Lørenskog Blå Sharks E2
1 11 7 03 020 31.07 18:20 Strømmen Greyhounds 0 - 2 Årvoll Sort E9
1 11 7 03 021 31.07 19:00 Sagene IF 2 3 - 1 Nedre Sigdal IF (coop) E8
Lag Draktfarge Land
Bækkelaget 04 1 Gul Norway
Driv Rød Blå Norway
Huk FK Røf Norway
KFUM-KAM. OSLO 8 Rød/Hvit Norway
Lille Tøyen FK Hvit Hvit Norway
Nordby Gutta Rød/Grønn Norway
Oppsal Orange Blå Norway
Rustad IL Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 04 001 28.07 09:00 Lille Tøyen FK Hvit 2 - 0 Rustad IL E5
1 11 7 04 002 28.07 09:40 Oppsal Orange 0 - 0 Bækkelaget 04 1 E10
1 11 7 04 003 28.07 10:20 Nordby Gutta 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 8 E2
1 11 7 04 004 28.07 11:40 Lille Tøyen FK Hvit 1 - 6 Driv Rød E5
1 11 7 04 005 28.07 12:20 Huk FK 1 - 3 Oppsal Orange E4
1 11 7 04 006 28.07 14:20 Bækkelaget 04 1 2 - 8 Lille Tøyen FK Hvit E3
1 11 7 04 007 28.07 15:00 Rustad IL 4 - 1 Huk FK E10
1 11 7 04 008 28.07 15:00 Nordby Gutta 1 - 3 Driv Rød E2
1 11 7 04 009 28.07 18:20 Rustad IL 1 - 0 KFUM-KAM. OSLO 8 E9
1 11 7 04 010 28.07 19:00 Huk FK 3 - 3 Nordby Gutta E9
1 11 7 04 011 30.07 10:20 KFUM-KAM. OSLO 8 0 - 5 Oppsal Orange E10
1 11 7 04 012 30.07 11:00 Nordby Gutta 2 - 5 Rustad IL E3
1 11 7 04 013 30.07 13:00 Driv Rød 1 - 1 Huk FK E10
1 11 7 04 014 30.07 13:00 Oppsal Orange 5 - 1 Lille Tøyen FK Hvit E4
1 11 7 04 015 30.07 14:20 KFUM-KAM. OSLO 8 1 - 1 Bækkelaget 04 1 E9
1 11 7 04 016 30.07 16:20 Rustad IL 3 - 2 Driv Rød E3
1 11 7 04 017 30.07 17:00 KFUM-KAM. OSLO 8 0 - 1 Huk FK E9
1 11 7 04 018 30.07 19:00 Bækkelaget 04 1 0 - 1 Driv Rød E9
1 11 7 04 019 30.07 20:20 Lille Tøyen FK Hvit 2 - 0 Nordby Gutta E9
1 11 7 04 020 01.08 10:20 Bækkelaget 04 1 1 - 1 Rustad IL E10
1 11 7 04 021 01.08 11:00 Driv Rød 3 - 3 KFUM-KAM. OSLO 8 E10
1 11 7 04 022 01.08 11:40 Huk FK 2 - 1 Lille Tøyen FK Hvit E2
1 11 7 04 023 01.08 11:40 Oppsal Orange 3 - 2 Nordby Gutta E6
1 11 7 04 024 01.08 15:00 Rustad IL 0 - 3 Oppsal Orange E9
1 11 7 04 025 01.08 15:40 Lille Tøyen FK Hvit 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 8 E2
1 11 7 04 026 01.08 16:20 Nordby Gutta 5 - 0 Bækkelaget 04 1 E9
1 11 7 04 027 01.08 17:40 Driv Rød 4 - 2 Oppsal Orange E9
1 11 7 04 028 01.08 19:40 Bækkelaget 04 1 0 - 3 Huk FK E3
Lag Draktfarge Land
Frigg Urra 2 Blå Norway
Grei Blå Blå Norway
Lambertseter 2 Hvit Norway
Store Bergan Rød Norway
Strømmen Grey Bulls Grå/Rød Norway
Try Blå Norway
Tønsberg FK Blå Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 05 001 27.07 09:40 Lambertseter 2 1 - 6 Tønsberg FK Blå E5
1 11 7 05 002 27.07 13:00 Frigg Urra 2 3 - 6 Try E10
1 11 7 05 003 27.07 15:00 Grei Blå 1 - 1 Store Bergan E2
1 11 7 05 004 27.07 15:40 Lambertseter 2 1 - 3 Strømmen Grey Bulls E9
1 11 7 05 005 27.07 17:40 Tønsberg FK Blå 3 - 1 Frigg Urra 2 E7
1 11 7 05 006 27.07 18:20 Strømmen Grey Bulls 1 - 6 Grei Blå E9
1 11 7 05 007 27.07 19:00 Try 4 - 4 Store Bergan E9
1 11 7 05 008 29.07 10:20 Frigg Urra 2 4 - 1 Store Bergan E2
1 11 7 05 009 29.07 10:20 Tønsberg FK Blå 4 - 2 Strømmen Grey Bulls E4
1 11 7 05 010 29.07 14:20 Try 4 - 1 Lambertseter 2 E8
1 11 7 05 011 29.07 15:00 Frigg Urra 2 3 - 5 Grei Blå E3
1 11 7 05 012 29.07 19:40 Tønsberg FK Blå 1 - 3 Grei Blå E10
1 11 7 05 013 29.07 19:40 Strømmen Grey Bulls 0 - 2 Try E2
1 11 7 05 014 29.07 21:00 Store Bergan 3 - 0 Lambertseter 2 E2
1 11 7 05 015 31.07 11:40 Grei Blå 3 - 2 Try E2
1 11 7 05 016 31.07 13:00 Store Bergan 5 - 1 Tønsberg FK Blå E10
1 11 7 05 017 31.07 14:30 Lambertseter 2 0 - 3 Grei Blå E11
1 11 7 05 018 31.07 16:20 Strømmen Grey Bulls 3 - 4 Frigg Urra 2 E4
1 11 7 05 019 31.07 19:40 Lambertseter 2 1 - 3 Frigg Urra 2 E7
1 11 7 05 020 31.07 19:40 Strømmen Grey Bulls 3 - 3 Store Bergan E9
1 11 7 05 021 31.07 20:20 Try 0 - 2 Tønsberg FK Blå E9
Lag Draktfarge Land
KFUM-KAM. OSLO 4 Rød/Hvit Norway
Klemetsrud Blå Norway
Korsvoll 2 Blå Norway
Lyn 2 Rød/Hvit Norway
Rælingen United Blå Norway
Tingvoll IL Rød Norway
Vålerenga Blåstorm Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 06 001 28.07 11:00 Klemetsrud 3 - 1 Rælingen United E5
1 11 7 06 002 28.07 13:40 Vålerenga Blåstorm 0 - 7 Korsvoll 2 E10
1 11 7 06 003 28.07 14:20 Klemetsrud 1 - 5 KFUM-KAM. OSLO 4 E10
1 11 7 06 004 28.07 16:20 Korsvoll 2 2 - 3 Tingvoll IL E4
1 11 7 06 005 28.07 17:00 Lyn 2 5 - 6 KFUM-KAM. OSLO 4 E4
1 11 7 06 006 28.07 19:40 Tingvoll IL 6 - 1 Lyn 2 E9
1 11 7 06 007 28.07 20:20 Vålerenga Blåstorm 1 - 1 Rælingen United E9
1 11 7 06 008 30.07 09:40 Klemetsrud 0 - 2 Vålerenga Blåstorm E5
1 11 7 06 009 30.07 13:00 KFUM-KAM. OSLO 4 2 - 1 Tingvoll IL E9
1 11 7 06 010 30.07 16:20 Rælingen United 1 - 2 Tingvoll IL E10
1 11 7 06 011 30.07 17:00 Lyn 2 2 - 5 Vålerenga Blåstorm E2
1 11 7 06 012 30.07 17:40 Korsvoll 2 1 - 2 Klemetsrud E9
1 11 7 06 013 30.07 19:40 Lyn 2 2 - 2 Rælingen United E10
1 11 7 06 014 30.07 21:00 KFUM-KAM. OSLO 4 1 - 3 Korsvoll 2 E9
1 11 7 06 015 01.08 09:40 Korsvoll 2 11 - 0 Lyn 2 E2
1 11 7 06 016 01.08 09:40 Tingvoll IL 1 - 2 Klemetsrud E4
1 11 7 06 017 01.08 14:20 Lyn 2 0 - 2 Klemetsrud E3
1 11 7 06 018 01.08 15:00 Vålerenga Blåstorm 0 - 1 KFUM-KAM. OSLO 4 E10
1 11 7 06 019 01.08 17:40 Rælingen United 0 - 1 Korsvoll 2 E8
1 11 7 06 020 01.08 19:00 Vålerenga Blåstorm 2 - 0 Tingvoll IL E3
1 11 7 06 021 01.08 21:00 Rælingen United 1 - 4 KFUM-KAM. OSLO 4 E10
Lag Draktfarge Land
Fjellhamar 1 Hvit Norway
Grüner Lakkekara Purple Norway
Lyn 1 Rød/Hvit Norway
Lørenskog Veps Blå Norway
Minde IL 1 Grønn/Sort Norway
Nordstrand 2 Hvit Norway
Sdyusshor Blue Russian Federation
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 07 001 27.07 09:00 Sdyusshor 4 - 3 Fjellhamar 1 E10
1 11 7 07 002 27.07 09:40 Lørenskog Veps 1 - 0 Lyn 1 E8
1 11 7 07 003 27.07 12:20 Sdyusshor 3 - 0 Lørenskog Veps E2
1 11 7 07 004 27.07 13:00 Fjellhamar 1 4 - 3 Minde IL 1 E7
1 11 7 07 005 27.07 13:00 Grüner Lakkekara 1 - 2 Nordstrand 2 E8
1 11 7 07 006 27.07 16:20 Lyn 1 1 - 7 Grüner Lakkekara E9
1 11 7 07 007 27.07 20:20 Nordstrand 2 0 - 3 Minde IL 1 E3
1 11 7 07 008 29.07 13:40 Minde IL 1 9 - 1 Lørenskog Veps E3
1 11 7 07 009 29.07 13:40 Sdyusshor 4 - 1 Grüner Lakkekara E6
1 11 7 07 010 29.07 15:00 Fjellhamar 1 3 - 3 Nordstrand 2 E10
1 11 7 07 011 29.07 17:00 Sdyusshor 4 - 1 Lyn 1 E4
1 11 7 07 012 29.07 18:20 Nordstrand 2 1 - 1 Lørenskog Veps E10
1 11 7 07 013 29.07 19:40 Fjellhamar 1 3 - 3 Grüner Lakkekara E4
1 11 7 07 014 29.07 20:20 Lyn 1 0 - 5 Minde IL 1 E8
1 11 7 07 015 31.07 09:40 Nordstrand 2 1 - 3 Sdyusshor E10
1 11 7 07 016 31.07 11:50 Grüner Lakkekara 3 - 4 Minde IL 1 E11
1 11 7 07 017 31.07 12:20 Lyn 1 0 - 7 Nordstrand 2 E3
1 11 7 07 018 31.07 14:20 Lørenskog Veps 0 - 3 Fjellhamar 1 E6
1 11 7 07 019 31.07 19:00 Fjellhamar 1 5 - 0 Lyn 1 E4
1 11 7 07 020 31.07 19:00 Lørenskog Veps 1 - 3 Grüner Lakkekara E6
1 11 7 07 021 31.07 19:40 Minde IL 1 1 - 1 Sdyusshor E6
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 08 001 28.07 12:20 Vålerenga Superblå 8 - 1 Fjellhamar 2 E3
1 11 7 08 002 28.07 12:20 Bækkelaget 3 1 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E5
1 11 7 08 003 28.07 15:00 Nordstrand 5 1 - 4 Vålerenga Superblå E4
1 11 7 08 004 28.07 15:40 Oppsal IF Rød 5 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E4
1 11 7 08 005 28.07 15:40 Fjellhamar 2 2 - 4 Vestli Eagles (coop) E9
1 11 7 08 006 28.07 19:40 Nordstrand 5 0 - 6 Vestli Eagles (coop) E10
1 11 7 08 007 28.07 21:00 Oppsal IF Rød 0 - 0 Bækkelaget 3 E3
1 11 7 08 008 30.07 11:00 Fjellhamar 2 3 - 2 Bækkelaget 3 E9
1 11 7 08 009 30.07 11:40 Vålerenga Superblå 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 5 E2
1 11 7 08 010 30.07 11:50 Vestli Eagles (coop) 3 - 1 Oppsal IF Rød E11
1 11 7 08 011 30.07 13:40 Fjellhamar 2 3 - 8 Nordstrand 5 E6
1 11 7 08 012 30.07 14:20 Vålerenga Superblå 3 - 0 Oppsal IF Rød E10
1 11 7 08 013 30.07 14:20 Bækkelaget 3 2 - 3 Vestli Eagles (coop) E3
1 11 7 08 014 30.07 19:40 KFUM-KAM. OSLO 5 1 - 2 Nordstrand 5 E9
1 11 7 08 015 01.08 10:20 Nordstrand 5 3 - 2 Oppsal IF Rød E7
1 11 7 08 016 01.08 13:40 Bækkelaget 3 2 - 3 Nordstrand 5 E2
1 11 7 08 017 01.08 14:20 Fjellhamar 2 4 - 0 KFUM-KAM. OSLO 5 E10
1 11 7 08 018 01.08 15:40 Vestli Eagles (coop) 0 - 1 Vålerenga Superblå E9
1 11 7 08 019 01.08 18:20 Vålerenga Superblå 1 - 1 Bækkelaget 3 E4
1 11 7 08 020 01.08 18:20 Oppsal IF Rød 0 - 0 Fjellhamar 2 E9
1 11 7 08 021 01.08 19:00 KFUM-KAM. OSLO 5 0 - 0 Vestli Eagles (coop) E9
Lag Draktfarge Land
Bjørndal IF B Hvit/Blå/Rød Norway
Geithus IL Gul/Svart Norway
KFUM-KAM. OSLO 3 Rød/Hvit Norway
Sagene IF 1 Sort/Hvit Norway
Snøgg Fotball Høgås Hvit Norway
Store Bergan 2 Rød Norway
Zvezdnaia 2006 Blå Russian Federation
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 09 001 27.07 11:40 Bjørndal IF B 2 - 3 Sagene IF 1 E3
1 11 7 09 002 27.07 12:20 Store Bergan 2 3 - 0 Geithus IL E7
1 11 7 09 003 27.07 15:00 KFUM-KAM. OSLO 3 1 - 2 Store Bergan 2 E4
1 11 7 09 004 27.07 16:20 Geithus IL 6 - 1 Bjørndal IF B E6
1 11 7 09 005 27.07 17:40 KFUM-KAM. OSLO 3 1 - 6 Snøgg Fotball Høgås E2
1 11 7 09 006 27.07 20:20 Zvezdnaia 2006 2 - 15 Snøgg Fotball Høgås E10
1 11 7 09 007 29.07 09:40 Zvezdnaia 2006 2 - 3 Bjørndal IF B E6
1 11 7 09 008 29.07 13:00 Snøgg Fotball Høgås 9 - 0 Sagene IF 1 E4
1 11 7 09 009 29.07 13:40 KFUM-KAM. OSLO 3 4 - 1 Geithus IL E9
1 11 7 09 010 29.07 15:40 Store Bergan 2 1 - 1 Sagene IF 1 E7
1 11 7 09 011 29.07 18:20 Geithus IL 3 - 2 Sagene IF 1 E3
1 11 7 09 012 29.07 20:20 Zvezdnaia 2006 0 - 3 Store Bergan 2 E6
1 11 7 09 013 29.07 20:20 Bjørndal IF B 2 - 2 KFUM-KAM. OSLO 3 E9
1 11 7 09 014 31.07 09:00 Sagene IF 1 4 - 5 Zvezdnaia 2006 E6
1 11 7 09 015 31.07 11:00 Store Bergan 2 1 - 5 Snøgg Fotball Høgås E10
1 11 7 09 016 31.07 13:40 Sagene IF 1 0 - 5 KFUM-KAM. OSLO 3 E10
1 11 7 09 017 31.07 14:20 Snøgg Fotball Høgås 11 - 1 Bjørndal IF B E2
1 11 7 09 018 31.07 17:00 Snøgg Fotball Høgås 6 - 0 Geithus IL E7
1 11 7 09 019 31.07 17:40 KFUM-KAM. OSLO 3 5 - 0 Zvezdnaia 2006 E2
1 11 7 09 020 31.07 17:40 Store Bergan 2 3 - 2 Bjørndal IF B E9
1 11 7 09 021 31.07 20:20 Geithus IL 6 - 4 Zvezdnaia 2006 E11
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 10 001 28.07 10:20 Vålerenga Kongeblå 3 - 2 Ellingsrud IL E3
1 11 7 10 002 28.07 11:00 Bærum Blommenholm 2 6 - 1 Manglerud Star E8
1 11 7 10 003 28.07 13:00 Nordstrand 1 2 - 2 Skjetten Puma/Monkeys E8
1 11 7 10 004 28.07 14:20 Vålerenga Kongeblå 5 - 1 KFUM-KAM. OSLO 7 E6
1 11 7 10 005 28.07 15:00 Manglerud Star 5 - 7 Koll Biff E3
1 11 7 10 006 28.07 17:00 Ellingsrud IL 0 - 7 Bærum Blommenholm 2 E2
1 11 7 10 007 28.07 17:40 Skjetten Puma/Monkeys 6 - 0 Manglerud Star E6
1 11 7 10 008 28.07 19:00 Vålerenga Kongeblå 4 - 2 Koll Biff E4
1 11 7 10 009 28.07 21:00 Nordstrand 1 0 - 1 KFUM-KAM. OSLO 7 E4
1 11 7 10 010 30.07 10:20 KFUM-KAM. OSLO 7 6 - 1 Koll Biff E7
1 11 7 10 011 30.07 11:00 Skjetten Puma/Monkeys 2 - 3 Vålerenga Kongeblå E8
1 11 7 10 012 30.07 13:00 Ellingsrud IL 1 - 2 Koll Biff E6
1 11 7 10 013 30.07 15:40 Bærum Blommenholm 2 3 - 0 Skjetten Puma/Monkeys E2
1 11 7 10 014 30.07 15:40 KFUM-KAM. OSLO 7 3 - 1 Manglerud Star E3
1 11 7 10 015 30.07 17:40 Ellingsrud IL 1 - 4 Nordstrand 1 E6
1 11 7 10 016 30.07 19:00 Manglerud Star 0 - 4 Vålerenga Kongeblå E4
1 11 7 10 017 30.07 20:20 Ellingsrud IL 1 - 6 Skjetten Puma/Monkeys E7
1 11 7 10 018 30.07 20:20 Koll Biff 1 - 0 Nordstrand 1 E8
1 11 7 10 019 30.07 21:00 KFUM-KAM. OSLO 7 0 - 5 Bærum Blommenholm 2 E4
1 11 7 10 020 01.08 10:20 Manglerud Star 1 - 6 Ellingsrud IL E3
1 11 7 10 021 01.08 10:20 Nordstrand 1 0 - 1 Vålerenga Kongeblå E8
1 11 7 10 022 01.08 11:40 Koll Biff 3 - 4 Bærum Blommenholm 2 E4
1 11 7 10 023 01.08 14:20 Bærum Blommenholm 2 3 - 0 Nordstrand 1 E2
1 11 7 10 024 01.08 16:20 Skjetten Puma/Monkeys 3 - 0 KFUM-KAM. OSLO 7 E2
1 11 7 10 025 01.08 19:40 Vålerenga Kongeblå 2 - 1 Bærum Blommenholm 2 E6
1 11 7 10 026 01.08 19:40 KFUM-KAM. OSLO 7 1 - 3 Ellingsrud IL E7
1 11 7 10 027 01.08 21:00 Manglerud Star 0 - 0 Nordstrand 1 E2
1 11 7 10 028 01.08 21:00 Koll Biff 0 - 3 Skjetten Puma/Monkeys E4
Lag Draktfarge Land
Holter Hvit Grønn/Hvit Norway
Høybråten/Stovner IL1 (coop) Lyseblå Norway
Lier IL Blå Norway
Lørenskog Rød Sharks Blå Norway
Rælingen City Blå Norway
Strømmen Red Sox Grå/Rød Norway
Team Nansen Blue Bosnia and Herzegovina
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 11 001 27.07 09:00 Rælingen City 4 - 1 Lier IL E4
1 11 7 11 002 27.07 11:00 Strømmen Red Sox 0 - 9 Lørenskog Rød Sharks E9
1 11 7 11 003 27.07 11:40 Lier IL 2 - 2 Team Nansen E5
1 11 7 11 004 27.07 14:20 Høybråten/Stovner IL1 (coop) 5 - 2 Holter Hvit E2
1 11 7 11 005 27.07 17:40 Holter Hvit 0 - 0 Strømmen Red Sox E4
1 11 7 11 006 27.07 19:00 Team Nansen 0 - 0 Høybråten/Stovner IL1 (coop) E6
1 11 7 11 007 27.07 19:40 Lørenskog Rød Sharks 0 - 0 Rælingen City E4
1 11 7 11 008 29.07 09:00 Lørenskog Rød Sharks 8 - 0 Holter Hvit E7
1 11 7 11 009 29.07 11:00 Høybråten/Stovner IL1 (coop) 3 - 3 Lier IL E3
1 11 7 11 010 29.07 11:00 Team Nansen 2 - 1 Strømmen Red Sox E9
1 11 7 11 011 29.07 13:40 Lier IL 2 - 1 Strømmen Red Sox E10
1 11 7 11 012 29.07 14:20 Team Nansen 1 - 5 Lørenskog Rød Sharks E9
1 11 7 11 013 29.07 16:20 Holter Hvit 3 - 3 Rælingen City E7
1 11 7 11 014 29.07 21:00 Høybråten/Stovner IL1 (coop) 5 - 0 Rælingen City E10
1 11 7 11 015 31.07 09:40 Høybråten/Stovner IL1 (coop) 1 - 9 Lørenskog Rød Sharks E7
1 11 7 11 016 31.07 10:20 Holter Hvit 5 - 2 Lier IL E9
1 11 7 11 017 31.07 12:20 Rælingen City 8 - 1 Team Nansen E9
1 11 7 11 018 31.07 15:40 Strømmen Red Sox 1 - 1 Høybråten/Stovner IL1 (coop) E4
1 11 7 11 019 31.07 15:40 Holter Hvit 6 - 1 Team Nansen E9
1 11 7 11 020 31.07 18:20 Rælingen City 5 - 1 Strømmen Red Sox E4
1 11 7 11 021 31.07 19:00 Lørenskog Rød Sharks 3 - 3 Lier IL E9
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 12 001 28.07 11:00 Oppsal 04 1 - 0 Nordstrand 3 E10
1 11 7 12 002 28.07 11:00 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks 0 - 5 Bækkelaget 2 E2
1 11 7 12 003 28.07 11:00 Minde IL 2 3 - 0 Academica Sarajevo E6
1 11 7 12 004 28.07 13:40 Academica Sarajevo 4 - 1 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks E7
1 11 7 12 005 28.07 15:00 Skedsmo Delfiner 2 - 2 Oppsal 04 E6
1 11 7 12 006 28.07 17:40 Bækkelaget 2 2 - 3 Skedsmo Delfiner E9
1 11 7 12 007 28.07 20:20 Nordstrand 3 1 - 1 Minde IL 2 E6
1 11 7 12 008 30.07 10:20 Oppsal 04 1 - 2 Bækkelaget 2 E6
1 11 7 12 009 30.07 13:40 Bækkelaget 2 0 - 2 Academica Sarajevo E7
1 11 7 12 010 30.07 15:40 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks 0 - 6 Minde IL 2 E7
1 11 7 12 011 30.07 16:20 Nordstrand 3 3 - 2 Skedsmo Delfiner E6
1 11 7 12 012 30.07 18:20 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks 1 - 2 Oppsal 04 E3
1 11 7 12 013 30.07 19:00 Nordstrand 3 2 - 1 Academica Sarajevo E10
1 11 7 12 014 30.07 19:00 Minde IL 2 5 - 1 Skedsmo Delfiner E7
1 11 7 12 015 01.08 13:00 Oppsal 04 0 - 1 Minde IL 2 E4
1 11 7 12 016 01.08 13:40 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks 0 - 0 Nordstrand 3 E8
1 11 7 12 017 01.08 15:40 Bækkelaget 2 0 - 4 Minde IL 2 E10
1 11 7 12 018 01.08 16:20 Academica Sarajevo 2 - 0 Oppsal 04 E10
1 11 7 12 019 01.08 16:20 Skedsmo Delfiner 2 - 2 Høybråten/Stovner 2 Bluesharks E7
1 11 7 12 020 01.08 18:20 Nordstrand 3 2 - 2 Bækkelaget 2 E2
1 11 7 12 021 01.08 19:40 Academica Sarajevo 3 - 1 Skedsmo Delfiner E9
Lag Draktfarge Land
Abildsø 1 Grønn Norway
Frigg Urra 1 Blå Norway
Haugerud Rød Norway
KFUM-KAM. OSLO 1 Rød/Hvit Norway
Lørenskog Boyzhood Blå Norway
Røa Rød Norway
Tønsberg FK Rød (coop) Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 13 001 27.07 09:40 KFUM-KAM. OSLO 1 5 - 1 Abildsø 1 E3
1 11 7 13 002 27.07 11:40 Tønsberg FK Rød (coop) 1 - 5 Haugerud E2
1 11 7 13 003 27.07 13:00 Røa 11 - 0 Frigg Urra 1 E6
1 11 7 13 004 27.07 13:40 Abildsø 1 2 - 3 Lørenskog Boyzhood E7
1 11 7 13 005 27.07 15:40 Tønsberg FK Rød (coop) 0 - 4 Røa E6
1 11 7 13 006 27.07 18:20 Frigg Urra 1 1 - 5 KFUM-KAM. OSLO 1 E6
1 11 7 13 007 27.07 19:00 Haugerud 1 - 2 Lørenskog Boyzhood E10
1 11 7 13 008 29.07 10:20 Haugerud 2 - 2 Abildsø 1 E7
1 11 7 13 009 29.07 10:20 Røa 1 - 3 Lørenskog Boyzhood E9
1 11 7 13 010 29.07 13:00 Frigg Urra 1 1 - 4 Tønsberg FK Rød (coop) E10
1 11 7 13 011 29.07 14:20 KFUM-KAM. OSLO 1 2 - 1 Haugerud E2
1 11 7 13 012 29.07 15:40 Tønsberg FK Rød (coop) 2 - 1 Abildsø 1 E3
1 11 7 13 013 29.07 18:20 Lørenskog Boyzhood 2 - 0 Frigg Urra 1 E4
1 11 7 13 014 29.07 18:20 Røa 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 1 E9
1 11 7 13 015 31.07 11:00 Lørenskog Boyzhood 1 - 0 KFUM-KAM. OSLO 1 E4
1 11 7 13 016 31.07 12:20 Frigg Urra 1 0 - 5 Haugerud E2
1 11 7 13 017 31.07 15:00 Tønsberg FK Rød (coop) 0 - 1 Lørenskog Boyzhood E9
1 11 7 13 018 31.07 15:40 Frigg Urra 1 1 - 2 Abildsø 1 E3
1 11 7 13 019 31.07 17:00 Haugerud 1 - 1 Røa E4
1 11 7 13 020 31.07 19:00 KFUM-KAM. OSLO 1 4 - 1 Tønsberg FK Rød (coop) E7
1 11 7 13 021 31.07 20:20 Abildsø 1 0 - 3 Røa E2
Kampnr Tid Lag Bane
1 11 7 14 001 28.07 09:40 Rælingen Ranger 0 - 0 Veitvet Devils E8
1 11 7 14 002 28.07 11:40 Nordstrand 4 1 - 6 Korsvoll 1 E6
1 11 7 14 003 28.07 12:20 KFUM-KAM. OSLO 9 10 - 1 Grünerdragene E6
1 11 7 14 004 28.07 14:20 Korsvoll 1 3 - 5 Oppsal Sort