15.12.2019 01:18
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 097: 0-1 (17:12)
2 19 0 91 007: 1-0 (15:50)
2 16 0 91 045: 1-2 (14:11)

T - Jenter 11-er, 13 år

Lag Draktfarge Land
Ballerup-Skovlunde Fodbold Rød Denmark
Heggedal Grønn Norway
Høybråten og Stovner IL Lyseblå Norway
Lyn 3 Rød/Hvit Norway
Vard 1 Rød Norway
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points
1Ballerup-Skovlunde Fodbold440025 - 012
2Vard 1430110 - 39
3Høybråten og Stovner IL42027 - 136
4Heggedal40131 - 81
5Lyn 340130 - 191

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 0 01 001 27.07 09:00 Lyn 3 0 - 0 Heggedal 12
2 13 0 01 002 27.07 09:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold 3 - 0 Vard 1 16
2 13 0 01 003 27.07 15:30 Ballerup-Skovlunde Fodbold 10 - 0 Høybråten og Stovner IL F1
2 13 0 01 004 27.07 18:30 Heggedal 0 - 2 Vard 1 R5
2 13 0 01 005 28.07 09:00 Høybråten og Stovner IL 3 - 1 Heggedal 5
2 13 0 01 006 28.07 15:30 Vard 1 2 - 0 Høybråten og Stovner IL 17
2 13 0 01 007 28.07 17:30 Lyn 3 0 - 9 Ballerup-Skovlunde Fodbold 17
2 13 0 01 008 29.07 09:00 Lyn 3 0 - 6 Vard 1 V3
2 13 0 01 009 29.07 16:30 Heggedal 0 - 3 Ballerup-Skovlunde Fodbold B1
2 13 0 01 010 29.07 16:30 Høybråten og Stovner IL 4 - 0 Lyn 3 B5
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points
1Øvrevoll Hosle IL Tigergirls33009 - 09
2Bækkelaget32017 - 36
3Bergen Nord/Hovding31022 - 43
4Årvoll Rød30030 - 110

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 0 02 001 27.07 14:30 Årvoll Rød 0 - 2 Bergen Nord/Hovding (coop) F3
2 13 0 02 002 27.07 17:30 Bækkelaget 0 - 3 Øvrevoll Hosle IL Tigergirls 20
2 13 0 02 003 28.07 09:00 Øvrevoll Hosle IL Tigergirls 2 - 0 Bergen Nord/Hovding (coop) 15
2 13 0 02 004 28.07 12:00 Bækkelaget 5 - 0 Årvoll Rød 17
2 13 0 02 005 29.07 15:30 Øvrevoll Hosle IL Tigergirls 4 - 0 Årvoll Rød R1
2 13 0 02 006 29.07 16:30 Bergen Nord/Hovding (coop) 0 - 2 Bækkelaget 9
Lag Draktfarge Land
Bærum 2 Gul Norway
Haslum 2 Rød Norway
Lura IL (coop) Grønn Norway
Rjukan Hvit Norway
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points
1Lura IL33005 - 19
2Bærum 231114 - 24
3Rjukan30210 - 12
4Haslum 230120 - 51

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 0 03 001 27.07 14:30 Haslum 2 0 - 3 Bærum 2 12
2 13 0 03 002 27.07 15:30 Rjukan 0 - 1 Lura IL (coop) 8
2 13 0 03 003 28.07 14:30 Lura IL (coop) 2 - 1 Bærum 2 R4
2 13 0 03 004 28.07 15:30 Rjukan 0 - 0 Haslum 2 V1
2 13 0 03 005 29.07 14:30 Bærum 2 0 - 0 Rjukan A1
2 13 0 03 006 29.07 15:30 Haslum 2 0 - 2 Lura IL (coop) B3
Lag Draktfarge Land
Bærum SK 1 Gul Norway
Gossen IL Hvit/Rød Norway
Haslum 1 (coop) Rød Norway
Skedsmo Hvit Norway
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points
1Haslum 1321011 - 27
2Gossen IL31114 - 44
3Skedsmo 31114 - 64
4Bærum SK 130122 - 91

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 0 04 001 27.07 11:00 Skedsmo 3 - 1 Gossen IL B5
2 13 0 04 002 27.07 15:30 Haslum 1 (coop) 6 - 1 Bærum SK 1 B5
2 13 0 04 003 28.07 14:30 Gossen IL 2 - 0 Bærum SK 1 16
2 13 0 04 004 28.07 15:30 Skedsmo 0 - 4 Haslum 1 (coop) 16
2 13 0 04 005 29.07 15:30 Bærum SK 1 1 - 1 Skedsmo V2
2 13 0 04 006 29.07 16:30 Gossen IL 1 - 1 Haslum 1 (coop) B4
Lag Draktfarge Land
Haugar Blå/Hvit Norway
Lyn 2 Rød/Hvit Norway
Skeid Rød Norway
Øvrevoll Hosle IL Supergirls Hvit Norway
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points
1Haugar 330014 - 09
2Lyn 232014 - 66
3Øvrevoll Hosle IL Supergirls31022 - 63
4Skeid30030 - 80

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 0 05 001 27.07 13:15 Lyn 2 3 - 0 Skeid B5
2 13 0 05 002 27.07 13:15 Øvrevoll Hosle IL Supergirls 0 - 5 Haugar B6
2 13 0 05 003 28.07 14:30 Haugar 6 - 0 Lyn 2 17
2 13 0 05 004 28.07 17:30 Øvrevoll Hosle IL Supergirls 2 - 0 Skeid 16
2 13 0 05 005 29.07 15:30 Skeid 0 - 3 Haugar B5
2 13 0 05 006 29.07 16:30 Lyn 2 1 - 0 Øvrevoll Hosle IL Supergirls B2
Lag Draktfarge Land
Grei Supergirls (coop) Blå Norway
Hønefoss BK Hvit Norway
Lambertseter (coop) Hvit Norway
Vard 2 Rød Norway
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points
1Grei Supergirls32105 - 17
2Hønefoss BK32016 - 26
3Lambertseter30212 - 42
4Vard 230121 - 71

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 0 06 001 27.07 14:30 Hønefoss BK 4 - 0 Vard 2 A1
2 13 0 06 002 27.07 16:30 Lambertseter (coop) 1 - 1 Grei Supergirls (coop) R5
2 13 0 06 003 28.07 09:00 Hønefoss BK 2 - 0 Lambertseter (coop) A2
2 13 0 06 004 28.07 15:30 Vard 2 0 - 2 Grei Supergirls (coop) A3
2 13 0 06 005 29.07 14:30 Grei Supergirls (coop) 2 - 0 Hønefoss BK 15
2 13 0 06 006 29.07 16:30 Vard 2 1 - 1 Lambertseter (coop) 10
Lag Draktfarge Land
Kolbotn Hvit Norway
Kongsberg IF Åsen Rød Norway
Lyn 1 Rød/Hvit Norway
Skjold Gul Norway
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points
1Kolbotn330018 - 09
2Lyn 132014 - 86
3Skjold31021 - 53
4Kongsberg IF Åsen30030 - 100

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 0 07 001 27.07 14:30 Skjold 1 - 0 Kongsberg IF Åsen 3 TV 2 Sportskanalen/tv2sumo.no
2 13 0 07 002 27.07 15:30 Kolbotn 8 - 0 Lyn 1 F2
2 13 0 07 003 28.07 15:30 Lyn 1 2 - 0 Skjold 9
2 13 0 07 004 28.07 16:30 Kongsberg IF Åsen 0 - 7 Kolbotn 16
2 13 0 07 005 29.07 13:15 Lyn 1 2 - 0 Kongsberg IF Åsen F3
2 13 0 07 006 29.07 16:30 Skjold 0 - 3 Kolbotn B3
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
2 13 0 91 001 A-1/8-4 31.07 11:00 Haugar 2 - 0 Bækkelaget 5
2 13 0 91 002 A-1/8-8 31.07 11:00 Grei Supergirls (coop) 1 - 2 Gossen IL R1
2 13 0 91 003 A-1/8-2 31.07 11:00 Bærum 2 1 - 2 Lyn 1 R2
2 13 0 91 004 A-1/8-3 31.07 11:00 Haslum 1 (coop) 4 - 0 Hønefoss BK R3
2 13 0 91 005 A-1/8-6 31.07 11:00 Kolbotn 2 - 0 Vard 1 R5
2 13 0 91 006 A-1/8-7 31.07 11:00 Lura IL (coop) 0 - 0 Lyn 2 R6 H-mynt
2 13 0 91 007 A-1/4-4 31.07 15:30 Lura IL (coop) 2 - 1 Gossen IL 3 TV2 Sportskanalen/tv2sumo.no
2 13 0 91 008 A-1/4-1 31.07 16:30 Ballerup-Skovlunde Fodbold 2 - 0 Lyn 1 5
2 13 0 91 009 A-1/4-2 31.07 16:30 Haslum 1 (coop) 1 - 0 Haugar 6
2 13 0 91 010 A-1/4-3 31.07 16:30 Øvrevoll Hosle IL Tigergirls 1 - 0 Kolbotn 7
2 13 0 91 011 A-1/2-1 01.08 11:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold 2 - 1 Haslum 1 (coop) 10
2 13 0 91 012 A-1/2-2 01.08 11:00 Øvrevoll Hosle IL Tigergirls 2 - 0 Lura IL (coop) 11
2 13 0 91 013 A-Finale 01.08 18:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold 2 - 0 Øvrevoll Hosle IL Tigergirls 1 TV2 Sportskanalen/tv2sumo.no
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
2 13 0 92 001 B-1/8-4 30.07 14:30 Øvrevoll Hosle IL Supergirls 0 - 1 Årvoll Rød 20
2 13 0 92 002 B-1/8-3 30.07 14:30 Skedsmo 1 - 2 Vard 2 4
2 13 0 92 003 B-1/8-5 30.07 14:30 Bergen Nord/Hovding (coop) 5 - 0 Lyn 3 5
2 13 0 92 004 B-1/8-6 30.07 14:30 Skjold 1 - 0 Heggedal 6
2 13 0 92 005 B-1/8-7 30.07 14:30 Rjukan 5 - 0 Skeid 7
2 13 0 92 006 B-1/8-8 30.07 14:30 Lambertseter (coop) 2 - 1 Bærum SK 1 8
2 13 0 92 007 B-1/8-2 30.07 14:30 Haslum 2 1 - 0 Kongsberg IF Åsen 9
2 13 0 92 008 B-1/4-1 31.07 11:00 Høybråten og Stovner IL 1 - 0 Haslum 2 A1 Høybråten og SgVANT på mynt kast¨
2 13 0 92 009 B-1/4-2 31.07 11:00 Vard 2 0 - 1 Årvoll Rød A2 Ekstra etter omganger
2 13 0 92 010 B-1/4-4 31.07 11:00 Rjukan 1 - 2 Lambertseter (coop) A3
2 13 0 92 011 B-1/4-3 31.07 11:00 Bergen Nord/Hovding (coop) 2 - 0 Skjold A4
2 13 0 92 012 B-1/2-1 31.07 18:30 Høybråten og Stovner IL 1 - 1 Årvoll Rød 14 H myntkast
2 13 0 92 013 B-1/2-2 31.07 18:30 Bergen Nord/Hovding (coop) 1 - 0 Lambertseter (coop) 15
2 13 0 92 014 B-Finale 01.08 12:30 Høybråten og Stovner IL 0 - 4 Bergen Nord/Hovding (coop) 8
15.12.2019 01:18
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web