23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 097: 0-1 (17:12)
2 19 0 91 007: 1-0 (15:50)
2 16 0 91 045: 1-2 (14:11)

B - Gutter 11-er, 15/16 år

Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
1 16 0 92 011 B-1/64-64 30.07 08:00 Søndre Land (coop) 3 - 3 Rollon SK 10 6-7 straffer
1 16 0 92 012 B-1/64-62 30.07 08:00 Alta IF * 0 - 1 Oppsal Fotball 4 11
1 16 0 92 013 B-1/64-60 30.07 08:00 Hafslo/Aurland 4 - 1 KFUM-KAM. OSLO 3 12
1 16 0 92 014 B-1/64-58 30.07 08:00 Åheim/Vankam/ÅVK 2 - 5 Nest Sotra/Nordre Fjell 1 13
1 16 0 92 015 B-1/64-56 30.07 08:00 Loddefjord 2 1 - 4 Brandval IL 14
1 16 0 92 016 B-1/64-54 30.07 08:00 Batnfjord/Reinsfjell 8 - 7 Rustad IL (coop) 15
1 16 0 92 017 B-1/64-52 30.07 08:00 Rennebu IL (coop) 0 - 7 Valdres FK 16
1 16 0 92 018 B-1/64-50 30.07 08:00 Grei 2 4 - 0 Tønsberg FK 17
1 16 0 92 019 B-1/64-39 30.07 08:00 Frøya 2 - 0 CTK Boys 18
1 16 0 92 020 B-1/64-48 30.07 08:00 Gol IL 2 - 0 Kvass/Ulvungen ST/Surnadal 19
1 16 0 92 021 B-1/64-46 30.07 08:00 Lindeberg SK 3 - 0 Dahle-Nordlandet 2 2
1 16 0 92 022 B-1/64-44 30.07 08:00 South Sudan YSA 1 - 1 Askøy FK 2 (coop) 20 3-5 straffer
1 16 0 92 023 B-1/64-42 30.07 08:00 Bærums Verk/Hauger 7 - 0 Manglerud Star 3
1 16 0 92 024 B-1/64-26 30.07 08:00 Høybråten/Stovner IL 2 1 - 1 Sunndal 2 4 4-5 straffer
1 16 0 92 025 B-1/64-30 30.07 08:00 Raufoss 2 1 - 0 Bækkelaget 2 6
1 16 0 92 001 B-1/64-2 30.07 08:00 Frigg 3 1 - 2 Neset FK (coop) A1
1 16 0 92 002 B-1/64-3 30.07 08:00 Follese FK 0 - 1 America Elite * A2
1 16 0 92 003 B-1/64-4 30.07 08:00 Hessa IL/SIF 1 - 0 Sotra SK 3 A3
1 16 0 92 004 B-1/64-6 30.07 08:00 Bossekop UL 2 - 3 Træff 2 A4
1 16 0 92 005 B-1/64-7 30.07 08:00 Bærum SK 7 - 1 Førde IL 2 B1
1 16 0 92 006 B-1/64-8 30.07 08:00 Ullern 4 - 0 Bremnes 2 B2
1 16 0 92 007 B-1/64-10 30.07 08:00 Sotra SK 2 0 - 1 Os/Nansen FGR B3
1 16 0 92 008 B-1/64-12 30.07 08:00 Harestua 2 - 1 Tiller B4
1 16 0 92 009 B-1/64-14 30.07 08:00 Frøya FK 1 - 0 Overhalla IL B5
1 16 0 92 010 B-1/64-16 30.07 08:00 Skjold 0 - 1 Moster IL B6
1 16 0 92 026 B-1/64-18 30.07 08:00 Nord, SK (coop) 0 - 3 Nest Sotra/Nordre Fjell 2 F1
1 16 0 92 027 B-1/64-20 30.07 08:00 Ready 3 - 0 Dombås (coop) F2
1 16 0 92 028 B-1/64-22 30.07 08:00 Kolbotn 2 0 - 6 Haugar 2 F3
1 16 0 92 029 B-1/64-24 30.07 08:00 Hemsedal 4 - 1 Lyn 3 F4
1 16 0 92 030 B-1/64-28 30.07 08:00 International FC 5 - 0 Flå/Lundamo/Hovin 1 R1
1 16 0 92 031 B-1/64-32 30.07 08:00 Minde * 1 - 3 Årdalstangen/Jotun R3
1 16 0 92 032 B-1/64-34 30.07 08:00 Grüner 1 - 0 Alvdal R4
1 16 0 92 033 B-1/64-35 30.07 08:00 Rjukan 4 - 0 Åsane 4 R5
1 16 0 92 034 B-1/64-36 30.07 08:00 Gjekstad/Østerøya IF 4 - 0 Sand/Austvatn FK R6
1 16 0 92 035 B-1/64-38 30.07 08:00 Klepp IL 2 (coop) 1 - 0 Rælingen FK 2 V1
1 16 0 92 036 B-1/64-40 30.07 08:00 Surnadal 5 - 6 Åsane 3 V2
1 16 0 92 047 B-1/32-11 30.07 15:30 Porsanger IL (coop) 3 - 2 Haugar 2 10
1 16 0 92 048 B-1/32-12 30.07 15:30 Nesodden IF 1 2 - 1 Hemsedal 11
1 16 0 92 049 B-1/32-13 30.07 15:30 Lyn 2 3 - 0 Sunndal 2 12
1 16 0 92 050 B-1/32-14 30.07 15:30 Træff 1 0 - 0 International FC 13 1-0 eeo.
1 16 0 92 051 B-1/32-15 30.07 15:30 Sund SK 0 - 2 Raufoss 2 14
1 16 0 92 052 B-1/32-16 30.07 15:30 Djerv 1919 3 * 1 - 2 Årdalstangen/Jotun 15
1 16 0 92 053 B-1/32-17 30.07 15:30 Lambertseter (coop) 1 - 0 Grüner 16
1 16 0 92 054 B-1/32-18 30.07 15:30 Rjukan 2 - 0 Gjekstad/Østerøya IF 17
1 16 0 92 055 B-1/32-19 30.07 15:30 Snertingdal 2 - 2 Klepp IL 2 (coop) 18 e.e.o 2-3
1 16 0 92 056 B-1/32-20 30.07 15:30 Frøya 1 - 0 Åsane 3 19
1 16 0 92 037 B-1/32-1 30.07 15:30 Vestli (coop) 3 - 1 Neset FK (coop) A1
1 16 0 92 038 B-1/32-2 30.07 15:30 America Elite * 5 - 6 Hessa IL/SIF A2
1 16 0 92 039 B-1/32-3 30.07 15:30 Skjetten Fotball (coop) 2 - 0 Træff 2 A3
1 16 0 92 040 B-1/32-4 30.07 15:30 Bærum SK 0 - 1 Ullern A4
1 16 0 92 041 B-1/32-5 30.07 15:30 Kauma SC 3 - 0 Os/Nansen FGR B1
1 16 0 92 042 B-1/32-6 30.07 15:30 Heggedal 3 - 0 Harestua B2
1 16 0 92 043 B-1/32-7 30.07 15:30 Vuku IL (coop) 3 - 2 Frøya FK B3
1 16 0 92 044 B-1/32-8 30.07 15:30 Otta/Sel 1 - 0 Moster IL B4
1 16 0 92 045 B-1/32-9 30.07 15:30 Kvaløya SK 1 - 0 Nest Sotra/Nordre Fjell 2 B5
1 16 0 92 046 B-1/32-10 30.07 15:30 Våganes 1 - 2 Ready B6
1 16 0 92 057 B-1/32-29 30.07 15:30 Furnes 1 0 - 5 Nest Sotra/Nordre Fjell 1 F1
1 16 0 92 058 B-1/32-30 30.07 15:30 Tune IL 4 - 0 Hafslo/Aurland F2
1 16 0 92 059 B-1/32-31 30.07 15:30 Roman Ridge 3 - 4 Oppsal Fotball 4 F3 str
1 16 0 92 060 B-1/32-32 30.07 15:30 Korsvoll 2 - 1 Rollon SK F4
1 16 0 92 061 B-1/32-21 30.07 15:30 Giv Akt 0 - 3 Bærums Verk/Hauger R1
1 16 0 92 062 B-1/32-22 30.07 15:30 Furnes 2 3 - 0 Askøy FK 2 (coop) R2
1 16 0 92 063 B-1/32-23 30.07 15:30 Flå/Lundamo/Hovin 2 2 - 1 Lindeberg SK R3
1 16 0 92 064 B-1/32-24 30.07 15:30 Eidanger IL 0 - 1 Gol IL R4
1 16 0 92 065 B-1/32-25 30.07 15:30 Koppang FK (coop) 1 - 4 Grei 2 R5
1 16 0 92 066 B-1/32-26 30.07 15:30 Honningsvåg T IF 2 - 0 Valdres FK R6
1 16 0 92 067 B-1/32-27 30.07 15:30 Flisa/Åsa/Hof 4 - 1 Batnfjord/Reinsfjell V1
1 16 0 92 068 B-1/32-28 30.07 15:30 Borg 1 - 3 Brandval IL V2
1 16 0 92 069 B-1/16-6 31.07 08:00 Porsanger IL (coop) 2 - 0 Nesodden IF 1 12
1 16 0 92 070 B-1/16-16 31.07 08:00 Oppsal Fotball 4 0 - 2 Korsvoll 13
1 16 0 92 071 B-1/16-15 31.07 08:00 Nest Sotra/Nordre Fjell 1 2 - 0 Tune IL 14
1 16 0 92 072 B-1/16-14 31.07 08:00 Flisa/Åsa/Hof 5 - 1 Brandval IL 15
1 16 0 92 073 B-1/16-13 31.07 08:00 Grei 2 3 - 0 Honningsvåg T IF 16
1 16 0 92 074 B-1/16-12 31.07 08:00 Flå/Lundamo/Hovin 2 1 - 1 Gol IL 17 5-6 str.
1 16 0 92 075 B-1/16-11 31.07 08:00 Bærums Verk/Hauger 3 - 2 Furnes 2 18
1 16 0 92 076 B-1/16-10 31.07 08:00 Klepp IL 2 (coop) 1 - 1 Frøya 19 3-5 str.
1 16 0 92 077 B-1/16-8 31.07 08:00 Raufoss 2 4 - 1 Årdalstangen/Jotun 2
1 16 0 92 078 B-1/16-9 31.07 08:00 Lambertseter (coop) 2 - 1 Rjukan 20
1 16 0 92 079 B-1/16-7 31.07 08:00 Lyn 2 1 - 2 Træff 1 3
1 16 0 92 080 B-1/16-5 31.07 08:00 Kvaløya SK 0 - 0 Ready 5 3-2 str.
1 16 0 92 081 B-1/16-4 31.07 08:00 Vuku IL (coop) 0 - 0 Otta/Sel 6 0-1 eeo.
1 16 0 92 082 B-1/16-3 31.07 08:00 Kauma SC 2 - 5 Heggedal 7
1 16 0 92 083 B-1/16-2 31.07 08:00 Skjetten Fotball (coop) 0 - 3 Ullern 8
1 16 0 92 084 B-1/16-1 31.07 08:00 Vestli (coop) 0 - 0 Hessa IL/SIF 9 0-3 str.
1 16 0 92 085 B-1/8-7 31.07 14:30 Grei 2 0 - 6 Flisa/Åsa/Hof 10
1 16 0 92 086 B-1/8-8 31.07 14:30 Nest Sotra/Nordre Fjell 1 1 - 0 Korsvoll 11
1 16 0 92 087 B-1/8-1 31.07 14:30 Hessa IL/SIF 0 - 2 Ullern 12
1 16 0 92 088 B-1/8-2 31.07 14:30 Heggedal 0 - 1 Otta/Sel 5
1 16 0 92 089 B-1/8-6 31.07 14:30 Bærums Verk/Hauger 4 - 1 Gol IL 6
1 16 0 92 090 B-1/8-5 31.07 14:30 Lambertseter (coop) 1 - 0 Frøya 7
1 16 0 92 091 B-1/8-4 31.07 14:30 Træff 1 5 - 0 Raufoss 2 8
1 16 0 92 092 B-1/8-3 31.07 14:30 Kvaløya SK 3 - 0 Porsanger IL (coop) 9
1 16 0 92 093 B-1/4-3 31.07 19:30 Lambertseter (coop) 1 - 0 Bærums Verk/Hauger 12
1 16 0 92 094 B-1/4-4 31.07 19:30 Flisa/Åsa/Hof 3 - 1 Nest Sotra/Nordre Fjell 1 20
1 16 0 92 095 B-1/4-2 31.07 19:30 Kvaløya SK 3 - 1 Træff 1 3
1 16 0 92 096 B-1/4-1 31.07 19:30 Ullern 3 - 0 Otta/Sel 5
1 16 0 92 097 B-1/2-1 01.08 13:00 Ullern 0 - 0 Kvaløya SK 10 1-0 eeo.
1 16 0 92 098 B-1/2-2 01.08 13:00 Lambertseter (coop) 0 - 1 Flisa/Åsa/Hof 11
1 16 0 92 099 B-Finale 01.08 20:00 Ullern 2 - 1 Flisa/Åsa/Hof 8
23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web