23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 026: 0-0 (17:40)
1 16 0 91 032: 0-0 (17:40)
1 16 0 91 019: 3-3 (17:40)

I - Gutter 7-er, 11 år

Lag Draktfarge Land
Holmlia United Rød Norway
Huk Broilers Rød Norway
KFUM-KAM. OSLO 2 Rød/Hvit Norway
Kjelsås Vikings Blå Norway
Lyn 13 Rød/Hvit Norway
Rælingen Panthers Blå Norway
Toulon Hyères Orange/Black France
Vrådal IL Grønn Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 01 001 26.07 09:40 KFUM-KAM. OSLO 2 16 - 0 Vrådal IL E8
1 11 7 01 002 26.07 10:20 Lyn 13 6 - 0 Holmlia United E16
1 11 7 01 003 26.07 11:40 Kjelsås Vikings 1 - 1 Huk Broilers E4
1 11 7 01 004 26.07 12:20 Vrådal IL 1 - 7 Toulon Hyères E17
1 11 7 01 005 26.07 13:40 KFUM-KAM. OSLO 2 5 - 3 Rælingen Panthers E3
1 11 7 01 006 26.07 15:00 Lyn 13 11 - 0 Huk Broilers E4
1 11 7 01 007 26.07 17:40 Kjelsås Vikings 0 - 8 Lyn 13 E16
1 11 7 01 008 26.07 18:20 Rælingen Panthers 2 - 1 Holmlia United E9
1 11 7 01 009 26.07 19:40 Toulon Hyères 2 - 0 Huk Broilers E16
1 11 7 01 010 26.07 20:20 KFUM-KAM. OSLO 2 6 - 1 Kjelsås Vikings E17
1 11 7 01 011 28.07 09:40 Lyn 13 4 - 0 Rælingen Panthers E17
1 11 7 01 012 28.07 10:20 Toulon Hyères 0 - 1 KFUM-KAM. OSLO 2 E8
1 11 7 01 013 28.07 11:00 Vrådal IL 1 - 9 Huk Broilers E8
1 11 7 01 014 28.07 12:20 Holmlia United 0 - 8 Kjelsås Vikings E16
1 11 7 01 015 28.07 15:00 Holmlia United 0 - 2 Toulon Hyères E8
1 11 7 01 016 28.07 15:40 Huk Broilers 3 - 3 Rælingen Panthers E17
1 11 7 01 017 28.07 18:20 Holmlia United 0 - 5 KFUM-KAM. OSLO 2 E7
1 11 7 01 018 28.07 19:40 Vrådal IL 0 - 19 Lyn 13 E17
1 11 7 01 019 28.07 20:20 Kjelsås Vikings 2 - 1 Toulon Hyères E16
1 11 7 01 020 30.07 09:00 Holmlia United 5 - 0 Vrådal IL E17
1 11 7 01 021 30.07 09:00 Toulon Hyères 1 - 5 Lyn 13 E9
1 11 7 01 022 30.07 11:40 Rælingen Panthers 3 - 2 Toulon Hyères E16
1 11 7 01 023 30.07 11:40 Huk Broilers 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 2 E17
1 11 7 01 024 30.07 14:20 Kjelsås Vikings 11 - 0 Vrådal IL E16
1 11 7 01 025 30.07 14:20 Huk Broilers 2 - 2 Holmlia United E9
1 11 7 01 026 30.07 17:40 Rælingen Panthers 3 - 3 Kjelsås Vikings E8
1 11 7 01 027 30.07 18:20 KFUM-KAM. OSLO 2 0 - 2 Lyn 13 E16
1 11 7 01 028 30.07 20:20 Rælingen Panthers 0 - 0 Vrådal IL E9
Lag Draktfarge Land
Herd Blå Norway
Holmlia City Rød Norway
Lyn Whites Rød/Hvit Norway
Nedre Sigdal Gul Norway
Oppsal Gul Blå Norway
Rælingen Lightning Blå Norway
Skogbygda IF Blå/Hvit Norway
Ullern Bats 2 Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 02 001 27.07 09:00 Skogbygda IF 2 - 2 Herd E7
1 11 7 02 002 27.07 11:00 Rælingen Lightning 0 - 1 Lyn Whites E7
1 11 7 02 003 27.07 11:40 Holmlia City 2 - 2 Herd E7
1 11 7 02 004 27.07 13:00 Oppsal Gul 7 - 0 Skogbygda IF E7
1 11 7 02 005 27.07 13:40 Nedre Sigdal 4 - 2 Rælingen Lightning E7
1 11 7 02 006 27.07 14:20 Holmlia City 1 - 4 Ullern Bats 2 E7
1 11 7 02 007 27.07 16:20 Oppsal Gul 5 - 0 Nedre Sigdal E7
1 11 7 02 008 27.07 18:20 Skogbygda IF 0 - 11 Lyn Whites E7
1 11 7 02 009 27.07 19:00 Nedre Sigdal 0 - 5 Ullern Bats 2 E7
1 11 7 02 010 29.07 09:40 Lyn Whites 2 - 3 Herd E7
1 11 7 02 011 29.07 11:00 Ullern Bats 2 1 - 0 Oppsal Gul E7
1 11 7 02 012 29.07 12:20 Rælingen Lightning 0 - 1 Herd E7
1 11 7 02 013 29.07 14:20 Ullern Bats 2 5 - 2 Skogbygda IF E7
1 11 7 02 014 29.07 15:00 Rælingen Lightning 2 - 1 Holmlia City E7
1 11 7 02 015 29.07 16:20 Lyn Whites 7 - 1 Nedre Sigdal E7
1 11 7 02 016 29.07 17:00 Herd 1 - 4 Oppsal Gul E7
1 11 7 02 017 29.07 19:00 Nedre Sigdal 2 - 4 Skogbygda IF E7
1 11 7 02 018 29.07 20:20 Oppsal Gul 1 - 3 Holmlia City E5
1 11 7 02 019 29.07 20:20 Ullern Bats 2 6 - 5 Rælingen Lightning E6
1 11 7 02 020 31.07 09:00 Oppsal Gul 4 - 2 Rælingen Lightning E7
1 11 7 02 021 31.07 10:20 Holmlia City 2 - 4 Lyn Whites E7
1 11 7 02 022 31.07 11:40 Skogbygda IF 2 - 2 Rælingen Lightning E8
1 11 7 02 023 31.07 13:00 Lyn Whites 4 - 4 Oppsal Gul E7
1 11 7 02 024 31.07 13:00 Herd 1 - 2 Ullern Bats 2 E8
1 11 7 02 025 31.07 14:20 Skogbygda IF 1 - 5 Holmlia City E7
1 11 7 02 026 31.07 16:20 Herd 4 - 1 Nedre Sigdal E7
1 11 7 02 027 31.07 17:40 Ullern Bats 2 2 - 2 Lyn Whites E7
1 11 7 02 028 31.07 19:00 Nedre Sigdal 0 - 3 Holmlia City E7
Lag Draktfarge Land
Bjerke IL Rød Norway
Høybråten og Stovner IL Rød Lyseblå Norway
KFUM-KAM. OSLO 7 Rød/Hvit Norway
Lambertseter Hvit Hvit Norway
Nesodden 2 Hvit Norway
Nordstrand 05 Hvit Norway
Vestli 2 Grønn Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 03 001 26.07 09:00 Nordstrand 05 4 - 1 KFUM-KAM. OSLO 7 E8
1 11 7 03 002 26.07 13:00 Bjerke IL 0 - 2 Nesodden 2 E17
1 11 7 03 003 26.07 13:40 Lambertseter Hvit 2 - 3 Nordstrand 05 E16
1 11 7 03 004 26.07 14:20 Vestli 2 4 - 0 Høybråten og Stovner IL Rød E8
1 11 7 03 005 26.07 17:00 Bjerke IL 6 - 2 Vestli 2 E16
1 11 7 03 006 26.07 17:00 KFUM-KAM. OSLO 7 0 - 2 Nesodden 2 E8
1 11 7 03 007 26.07 17:40 Lambertseter Hvit 6 - 0 Høybråten og Stovner IL Rød E9
1 11 7 03 008 28.07 10:20 Høybråten og Stovner IL Rød 3 - 2 KFUM-KAM. OSLO 7 E16
1 11 7 03 009 28.07 13:40 Vestli 2 2 - 3 Nesodden 2 E4
1 11 7 03 010 28.07 14:20 Nordstrand 05 0 - 5 Bjerke IL E5
1 11 7 03 011 28.07 17:00 Høybråten og Stovner IL Rød 0 - 1 Bjerke IL E17
1 11 7 03 012 28.07 17:00 Lambertseter Hvit 0 - 1 Vestli 2 E5
1 11 7 03 013 28.07 19:40 KFUM-KAM. OSLO 7 1 - 0 Lambertseter Hvit E16
1 11 7 03 014 28.07 19:40 Nesodden 2 2 - 2 Nordstrand 05 E9
1 11 7 03 015 30.07 10:00 Nordstrand 05 1 - 3 Høybråten og Stovner IL Rød E10
1 11 7 03 016 30.07 11:40 Lambertseter Hvit 1 - 1 Nesodden 2 E9
1 11 7 03 017 30.07 13:00 KFUM-KAM. OSLO 7 1 - 2 Bjerke IL E9
1 11 7 03 018 30.07 15:00 Vestli 2 1 - 2 Nordstrand 05 E9
1 11 7 03 019 30.07 17:40 Nesodden 2 1 - 2 Høybråten og Stovner IL Rød E17
1 11 7 03 020 30.07 17:40 KFUM-KAM. OSLO 7 1 - 1 Vestli 2 E7
1 11 7 03 021 30.07 19:40 Bjerke IL 2 - 1 Lambertseter Hvit E17
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 04 001 27.07 09:40 Lille Tøyen 2 3 - 0 Nesodden 3 E7
1 11 7 04 002 27.07 10:20 Rælingen Sharks 0 - 3 Eidsvold IF 1814 E7
1 11 7 04 003 27.07 12:20 Lille Tøyen 2 0 - 1 Høybråten og Stovner IL Gul E7
1 11 7 04 004 27.07 15:00 KIA Akademi Iran 2 15 - 1 Eidsvold IF 1814 E7
1 11 7 04 005 27.07 15:40 Vestli 1 4 - 2 Stridsklev E7
1 11 7 04 006 27.07 17:40 Nesodden 3 2 - 1 Høybråten og Stovner IL Gul E6
1 11 7 04 007 27.07 19:40 Rælingen Sharks 6 - 1 Lille Tøyen 2 E7
1 11 7 04 008 27.07 20:20 Vestli 1 0 - 20 KIA Akademi Iran 2 E6
1 11 7 04 009 27.07 20:20 Stridsklev 0 - 3 Nesodden 3 E7
1 11 7 04 010 29.07 09:00 Rælingen Sharks 2 - 3 Nesodden 3 E7
1 11 7 04 011 29.07 10:20 Høybråten og Stovner IL Gul 1 - 0 Vestli 1 E7
1 11 7 04 012 29.07 11:40 Rælingen Sharks 5 - 2 Stridsklev E7
1 11 7 04 013 29.07 13:00 Lille Tøyen 2 0 - 7 KIA Akademi Iran 2 E7
1 11 7 04 014 29.07 13:40 Nesodden 3 4 - 2 Vestli 1 E7
1 11 7 04 015 29.07 15:40 Høybråten og Stovner IL Gul 2 - 1 Eidsvold IF 1814 E2
1 11 7 04 016 29.07 15:40 Lille Tøyen 2 3 - 0 Stridsklev E7
1 11 7 04 017 29.07 17:40 Vestli 1 4 - 5 Rælingen Sharks E7
1 11 7 04 018 29.07 18:20 Eidsvold IF 1814 4 - 0 Stridsklev E7
1 11 7 04 019 29.07 20:20 KIA Akademi Iran 2 13 - 0 Høybråten og Stovner IL Gul E4
1 11 7 04 020 31.07 09:40 Høybråten og Stovner IL Gul 3 - 0 Rælingen Sharks E7
1 11 7 04 021 31.07 11:00 Stridsklev 0 - 15 KIA Akademi Iran 2 E5
1 11 7 04 022 31.07 11:00 Eidsvold IF 1814 1 - 2 Lille Tøyen 2 E7
1 11 7 04 023 31.07 13:40 Vestli 1 1 - 6 Lille Tøyen 2 E7
1 11 7 04 024 31.07 17:00 Nesodden 3 0 - 9 KIA Akademi Iran 2 E6
1 11 7 04 025 31.07 17:00 Eidsvold IF 1814 2 - 0 Vestli 1 E7
1 11 7 04 026 31.07 18:20 Stridsklev 1 - 2 Høybråten og Stovner IL Gul E7
1 11 7 04 027 31.07 19:40 KIA Akademi Iran 2 13 - 0 Rælingen Sharks E6
1 11 7 04 028 31.07 20:20 Eidsvold IF 1814 0 - 0 Nesodden 3 E6
Lag Draktfarge Land
Bækkelaget Gul Norway
Fjellhamar Rød Hvit Norway
Manglerud Star 2 Grønn Norway
MAS Mostar Oransje/Brun Bosnia and Herzegovina
Nordstrand 3 Hvit Norway
Skeid Blå Rød Norway
Strømmen Grå/Rød Norway
Årvoll Rød Blå/Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 05 001 26.07 09:00 Nordstrand 3 5 - 3 Skeid Blå E15
1 11 7 05 002 26.07 09:40 Strømmen 3 - 4 MAS Mostar E6
1 11 7 05 003 26.07 09:40 Bækkelaget 1 - 9 Fjellhamar Rød E7
1 11 7 05 004 26.07 12:20 Nordstrand 3 6 - 3 Fjellhamar Rød E13
1 11 7 05 005 26.07 12:20 Strømmen 8 - 0 Bækkelaget E6
1 11 7 05 006 26.07 13:40 Årvoll Rød 0 - 6 MAS Mostar E4
1 11 7 05 007 26.07 13:40 Manglerud Star 2 3 - 3 Skeid Blå E8
1 11 7 05 008 26.07 16:20 Skeid Blå 1 - 2 Årvoll Rød E6
1 11 7 05 009 26.07 17:00 Manglerud Star 2 0 - 4 Fjellhamar Rød E7
1 11 7 05 010 26.07 17:40 MAS Mostar 8 - 2 Nordstrand 3 E13
1 11 7 05 011 28.07 09:00 Manglerud Star 2 1 - 1 Bækkelaget E11
1 11 7 05 012 28.07 09:40 Nordstrand 3 2 - 1 Strømmen E11
1 11 7 05 013 28.07 10:20 Fjellhamar Rød 3 - 3 Årvoll Rød E7
1 11 7 05 014 28.07 13:00 MAS Mostar 8 - 0 Fjellhamar Rød E7
1 11 7 05 015 28.07 13:40 Bækkelaget 2 - 6 Nordstrand 3 E17
1 11 7 05 016 28.07 17:00 Manglerud Star 2 0 - 5 MAS Mostar E6
1 11 7 05 017 28.07 17:40 Skeid Blå 1 - 1 Strømmen E6
1 11 7 05 018 28.07 20:20 Bækkelaget 0 - 4 Skeid Blå E6
1 11 7 05 019 28.07 20:20 Strømmen 1 - 2 Årvoll Rød E8
1 11 7 05 020 30.07 09:00 Nordstrand 3 2 - 2 Manglerud Star 2 E15
1 11 7 05 021 30.07 09:00 Skeid Blå 4 - 1 Fjellhamar Rød E7
1 11 7 05 022 30.07 09:40 Årvoll Rød 4 - 2 Bækkelaget E8
1 11 7 05 023 30.07 11:40 Strømmen 3 - 1 Manglerud Star 2 E8
1 11 7 05 024 30.07 13:00 MAS Mostar 4 - 1 Skeid Blå E7
1 11 7 05 025 30.07 14:20 Fjellhamar Rød 0 - 0 Strømmen E6
1 11 7 05 026 30.07 15:40 Årvoll Rød 0 - 5 Nordstrand 3 E10
1 11 7 05 027 30.07 15:40 MAS Mostar 8 - 0 Bækkelaget E6
1 11 7 05 028 30.07 18:20 Årvoll Rød 1 - 1 Manglerud Star 2 E8
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 06 001 27.07 09:00 Gran 0 - 4 Lørenskog Leopardene Blå E4
1 11 7 06 002 27.07 10:20 Lillestrøm SK Rovfugla 3 5 - 2 Ullern Bats E6
1 11 7 06 003 27.07 11:40 Lørenskog Leopardene Blå 6 - 0 Lyn 5B E6
1 11 7 06 004 27.07 13:00 Vålerenga Fotball Kongeenga 1 4 - 0 Ullern Bats E6
1 11 7 06 005 27.07 15:00 Lyn 5B 2 - 3 KFUM-KAM. OSLO 3 E6
1 11 7 06 006 27.07 15:40 Vålerenga Fotball Kongeenga 1 4 - 5 Lillestrøm SK Rovfugla 3 E6
1 11 7 06 007 27.07 17:40 KFUM-KAM. OSLO 3 6 - 2 Nordstrand 2 E7
1 11 7 06 008 27.07 18:20 Vålerenga Fotball Kongeenga 1 3 - 7 Lyn 5B E6
1 11 7 06 009 27.07 20:20 Nordstrand 2 5 - 1 Gran E4
1 11 7 06 010 29.07 09:00 Gran 5 - 3 Lillestrøm SK Rovfugla 3 E6
1 11 7 06 011 29.07 10:20 Ullern Bats 2 - 7 KFUM-KAM. OSLO 3 E6
1 11 7 06 012 29.07 11:00 Lyn 5B 1 - 3 Nordstrand 2 E6
1 11 7 06 013 29.07 13:00 KFUM-KAM. OSLO 3 4 - 0 Gran E6
1 11 7 06 014 29.07 13:40 Lillestrøm SK Rovfugla 3 3 - 2 Lyn 5B E6
1 11 7 06 015 29.07 14:20 Ullern Bats 6 - 8 Lørenskog Leopardene Blå E6
1 11 7 06 016 29.07 15:00 Vålerenga Fotball Kongeenga 1 4 - 3 Nordstrand 2 E6
1 11 7 06 017 29.07 17:40 Gran 3 - 4 Ullern Bats E6
1 11 7 06 018 29.07 19:40 Lillestrøm SK Rovfugla 3 2 - 5 Lørenskog Leopardene Blå E4
1 11 7 06 019 29.07 19:40 KFUM-KAM. OSLO 3 1 - 1 Vålerenga Fotball Kongeenga 1 E6
1 11 7 06 020 31.07 09:00 Ullern Bats 2 - 7 Lyn 5B E6
1 11 7 06 021 31.07 09:40 Gran 1 - 4 Vålerenga Fotball Kongeenga 1 E6
1 11 7 06 022 31.07 11:40 Nordstrand 2 3 - 1 Ullern Bats E7
1 11 7 06 023 31.07 12:20 Lørenskog Leopardene Blå 5 - 1 Vålerenga Fotball Kongeenga 1 E6
1 11 7 06 024 31.07 14:20 Nordstrand 2 7 - 2 Lillestrøm SK Rovfugla 3 E6
1 11 7 06 025 31.07 15:00 Lørenskog Leopardene Blå 0 - 0 KFUM-KAM. OSLO 3 E6
1 11 7 06 026 31.07 17:40 Nordstrand 2 8 - 0 Lørenskog Leopardene Blå E6
1 11 7 06 027 31.07 18:20 Lyn 5B 7 - 4 Gran E6
1 11 7 06 028 31.07 19:00 Lillestrøm SK Rovfugla 3 2 - 4 KFUM-KAM. OSLO 3 E6
Lag Draktfarge Land
Bækkelaget III Gul Norway
Frigg 2 Blå Norway
KFUM-KAM. OSLO 4 Rød/Hvit Norway
Kjelsås Tigers Blå Norway
Manglerud Star 1 Grønn Norway
Romedal-Ilseng Gul/Sort Norway
Zvezdnaya Blue Russian Federation
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 07 001 26.07 10:20 Romedal-Ilseng 4 - 6 Bækkelaget III E6
1 11 7 07 002 26.07 11:00 Kjelsås Tigers 3 - 3 Frigg 2 E7
1 11 7 07 003 26.07 13:00 Romedal-Ilseng 0 - 4 Zvezdnaya E6
1 11 7 07 004 26.07 14:20 Frigg 2 4 - 3 Manglerud Star 1 E7
1 11 7 07 005 26.07 17:00 KFUM-KAM. OSLO 4 2 - 1 Zvezdnaya E6
1 11 7 07 006 26.07 19:40 Manglerud Star 1 2 - 1 Bækkelaget III E4
1 11 7 07 007 26.07 19:40 KFUM-KAM. OSLO 4 3 - 0 Kjelsås Tigers E6
1 11 7 07 008 28.07 09:00 Romedal-Ilseng 0 - 8 KFUM-KAM. OSLO 4 E7
1 11 7 07 009 28.07 09:40 Zvezdnaya 4 - 2 Bækkelaget III E7
1 11 7 07 010 28.07 13:40 Bækkelaget III 0 - 5 Kjelsås Tigers E7
1 11 7 07 011 28.07 14:20 Manglerud Star 1 5 - 1 Zvezdnaya E8
1 11 7 07 012 28.07 15:00 Frigg 2 1 - 1 Romedal-Ilseng E7
1 11 7 07 013 28.07 18:20 Kjelsås Tigers 5 - 0 Manglerud Star 1 E8
1 11 7 07 014 28.07 19:40 KFUM-KAM. OSLO 4 4 - 1 Frigg 2 E6
1 11 7 07 015 30.07 09:00 Zvezdnaya 3 - 1 Frigg 2 E6
1 11 7 07 016 30.07 11:40 Zvezdnaya 4 - 2 Kjelsås Tigers E6
1 11 7 07 017 30.07 12:20 Manglerud Star 1 2 - 2 Romedal-Ilseng E6
1 11 7 07 018 30.07 15:00 Kjelsås Tigers 5 - 0 Romedal-Ilseng E6
1 11 7 07 019 30.07 16:20 KFUM-KAM. OSLO 4 1 - 1 Bækkelaget III E6
1 11 7 07 020 30.07 19:00 Manglerud Star 1 0 - 2 KFUM-KAM. OSLO 4 E6
1 11 7 07 021 30.07 19:40 Bækkelaget III 0 - 9 Frigg 2 E6
Lag Draktfarge Land
Bøler IF Blå/Gul Norway
Lillestrøm SK Rovfugla 2 Gul Norway
Nordstrand 1 Hvit Norway
Oppegård Gul/Sort Norway
Skedsmo Riddere Hvit Norway
Søndre Høland IUL Sort/Hvit Norway
Try 1 Mørk blå Norway
Vålerenga Fotball SuperEnga Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 08 001 27.07 09:40 Vålerenga Fotball SuperEnga 3 - 0 Skedsmo Riddere E6
1 11 7 08 002 27.07 10:20 Lillestrøm SK Rovfugla 2 8 - 0 Bøler IF E4
1 11 7 08 003 27.07 11:00 Søndre Høland IUL 0 - 6 Try 1 E6
1 11 7 08 004 27.07 13:40 Lillestrøm SK Rovfugla 2 3 - 2 Oppegård E6
1 11 7 08 005 27.07 14:20 Try 1 1 - 7 Vålerenga Fotball SuperEnga E6
1 11 7 08 006 27.07 16:20 Nordstrand 1 5 - 1 Lillestrøm SK Rovfugla 2 E6
1 11 7 08 007 27.07 17:40 Vålerenga Fotball SuperEnga 3 - 1 Bøler IF E4
1 11 7 08 008 27.07 19:00 Søndre Høland IUL 0 - 11 Nordstrand 1 E6
1 11 7 08 009 27.07 19:40 Oppegård 3 - 0 Skedsmo Riddere E6
1 11 7 08 010 29.07 09:40 Oppegård 10 - 0 Søndre Høland IUL E6
1 11 7 08 011 29.07 11:40 Try 1 2 - 1 Skedsmo Riddere E6
1 11 7 08 012 29.07 12:20 Vålerenga Fotball SuperEnga 2 - 2 Nordstrand 1 E6
1 11 7 08 013 29.07 14:20 Bøler IF 6 - 0 Søndre Høland IUL E4
1 11 7 08 014 29.07 15:40 Skedsmo Riddere 0 - 2 Nordstrand 1 E6
1 11 7 08 015 29.07 16:20 Try 1 1 - 9 Lillestrøm SK Rovfugla 2 E6
1 11 7 08 016 29.07 18:20 Oppegård 2 - 4 Vålerenga Fotball SuperEnga E6
1 11 7 08 017 29.07 19:00 Try 1 4 - 4 Bøler IF E5
1 11 7 08 018 29.07 19:00 Søndre Høland IUL 4 - 8 Lillestrøm SK Rovfugla 2 E6
1 11 7 08 019 31.07 09:00 Bøler IF 0 - 4 Nordstrand 1 E4
1 11 7 08 020 31.07 10:20 Vålerenga Fotball SuperEnga 4 - 1 Søndre Høland IUL E6
1 11 7 08 021 31.07 11:00 Lillestrøm SK Rovfugla 2 2 - 2 Skedsmo Riddere E6
1 11 7 08 022 31.07 11:40 Nordstrand 1 3 - 2 Try 1 E6
1 11 7 08 023 31.07 12:20 Bøler IF 1 - 3 Oppegård E4
1 11 7 08 024 31.07 13:40 Lillestrøm SK Rovfugla 2 2 - 2 Vålerenga Fotball SuperEnga E6
1 11 7 08 025 31.07 15:40 Try 1 0 - 5 Oppegård E6
1 11 7 08 026 31.07 16:20 Bøler IF 4 - 4 Skedsmo Riddere E4
1 11 7 08 027 31.07 19:00 Oppegård 2 - 1 Nordstrand 1 E8
1 11 7 08 028 31.07 19:40 Skedsmo Riddere 6 - 2 Søndre Høland IUL E9
Lag Draktfarge Land
Bækkelaget I Gul Norway
Fjellhamar Blå Hvit Norway
Hasle-Løren Rød/Hvit Norway
Kurland FK Rød Norway
Skeid Rød Rød Norway
Start Blå Russian Federation
Årvoll Hvit Blå/Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 09 001 26.07 09:00 Hasle-Løren 2 - 3 Bækkelaget I E7
1 11 7 09 002 26.07 11:00 Start 0 - 8 Kurland FK E6
1 11 7 09 003 26.07 14:20 Årvoll Hvit 3 - 2 Skeid Rød E4
1 11 7 09 004 26.07 16:20 Fjellhamar Blå 10 - 0 Start E5
1 11 7 09 005 26.07 18:20 Bækkelaget I 10 - 4 Årvoll Hvit E6
1 11 7 09 006 26.07 19:00 Kurland FK 0 - 3 Skeid Rød E5
1 11 7 09 007 26.07 19:00 Hasle-Løren 2 - 3 Fjellhamar Blå E6
1 11 7 09 008 28.07 09:40 Fjellhamar Blå 1 - 2 Årvoll Hvit E6
1 11 7 09 009 28.07 10:20 Skeid Rød 8 - 0 Start E6
1 11 7 09 010 28.07 13:00 Skeid Rød 4 - 4 Fjellhamar Blå E6
1 11 7 09 011 28.07 13:40 Start 1 - 7 Bækkelaget I E2
1 11 7 09 012 28.07 15:40 Kurland FK 5 - 3 Hasle-Løren E6
1 11 7 09 013 28.07 19:00 Bækkelaget I 6 - 1 Kurland FK E6
1 11 7 09 014 28.07 19:40 Årvoll Hvit 5 - 2 Hasle-Løren E4
1 11 7 09 015 30.07 09:40 Hasle-Løren 11 - 0 Start E6
1 11 7 09 016 30.07 11:00 Fjellhamar Blå 2 - 3 Bækkelaget I E2
1 11 7 09 017 30.07 13:40 Skeid Rød 5 - 2 Hasle-Løren E6
1 11 7 09 018 30.07 17:00 Kurland FK 2 - 1 Årvoll Hvit E5
1 11 7 09 019 30.07 18:20 Skeid Rød 2 - 1 Bækkelaget I E6
1 11 7 09 020 30.07 19:40 Fjellhamar Blå 0 - 1 Kurland FK E5
1 11 7 09 021 30.07 20:20 Start 1 - 5 Årvoll Hvit E4
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 10 001 27.07 09:00 Vålerenga Fotball Kjempeenga 2 - 5 Klemetsrud E2
1 11 7 10 002 27.07 09:40 KFUM-KAM. OSLO 5 1 - 6 Lillehammer FK Hammartun E2
1 11 7 10 003 27.07 12:20 Lillehammer FK Hammartun 2 - 1 Klemetsrud E16
1 11 7 10 004 27.07 13:00 Grüner 2 - 3 Lørenskog Leopardene Gul E2
1 11 7 10 005 27.07 13:40 Korsgård 0 - 6 San Diego E2
1 11 7 10 006 27.07 15:40 Grüner 6 - 4 KFUM-KAM. OSLO 5 E2
1 11 7 10 007 27.07 16:20 Lillehammer FK Hammartun 1 - 3 San Diego E2
1 11 7 10 008 27.07 17:00 Klemetsrud 1 - 5 Lørenskog Leopardene Gul E2
1 11 7 10 009 27.07 18:20 Korsgård 3 - 4 Grüner E2
1 11 7 10 010 27.07 19:00 San Diego 7 - 0 Vålerenga Fotball Kjempeenga E2
1 11 7 10 011 29.07 10:20 Vålerenga Fotball Kjempeenga 0 - 10 Lørenskog Leopardene Gul E2
1 11 7 10 012 29.07 11:00 Klemetsrud 1 - 0 Grüner E2
1 11 7 10 013 29.07 13:00 Lillehammer FK Hammartun 5 - 0 Korsgård E2
1 11 7 10 014 29.07 13:40 San Diego 6 - 1 KFUM-KAM. OSLO 5 E2
1 11 7 10 015 29.07 17:00 Vålerenga Fotball Kjempeenga 2 - 3 Korsgård E2
1 11 7 10 016 29.07 17:00 KFUM-KAM. OSLO 5 2 - 4 Klemetsrud E3
1 11 7 10 017 29.07 17:40 Grüner 1 - 5 Lillehammer FK Hammartun E2
1 11 7 10 018 29.07 18:20 Lørenskog Leopardene Gul 1 - 3 San Diego E2
1 11 7 10 019 29.07 19:40 KFUM-KAM. OSLO 5 7 - 5 Vålerenga Fotball Kjempeenga E3
1 11 7 10 020 31.07 10:20 Korsgård 1 - 5 Lørenskog Leopardene Gul E2
1 11 7 10 021 31.07 13:00 Lørenskog Leopardene Gul 14 - 2 KFUM-KAM. OSLO 5 E2
1 11 7 10 022 31.07 13:40 Vålerenga Fotball Kjempeenga 2 - 1 Grüner E2
1 11 7 10 023 31.07 15:40 Lørenskog Leopardene Gul 3 - 6 Lillehammer FK Hammartun E2
1 11 7 10 024 31.07 15:40 San Diego 4 - 1 Klemetsrud E3
1 11 7 10 025 31.07 17:40 KFUM-KAM. OSLO 5 0 - 0 Korsgård E3
1 11 7 10 026 31.07 18:20 San Diego 3 - 1 Grüner E2
1 11 7 10 027 31.07 19:40 Lillehammer FK Hammartun 0 - 0 Vålerenga Fotball Kjempeenga E4
1 11 7 10 028 31.07 20:20 Klemetsrud 0 - 0 Korsgård E3
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 11 7 11 001 26.07 09:00 Nesodden 1 0 - 3 Manglerud Star 3 E5
1 11 7 11 002 26.07 11:40 Manglerud Star 3 4 - 3 Beijing Ziyan Soccer Club E6
1 11 7 11 003 26.07 12:20 Vålerenga Fotball MonsterEnga 6 - 0 KFUM-KAM. OSLO 6 E5
1 11 7 11 004 26.07 15:00 KFUM-KAM. OSLO 6 3 - 0 Ramnes 2 E6
1 11 7 11 005 26.07 15:40 Lambertseter Blå 2 - 7 Nesodden 1 E5
1 11 7 11 006 26.07 17:40 Ramnes 2 1 - 3 Beijing Ziyan Soccer Club E6
1 11 7 11 007 26.07 20:20 Lambertseter Blå 0 - 6 Vålerenga Fotball MonsterEnga E4
1 11 7 11 008 28.07 09:00 Lambertseter Blå 3 - 4 Manglerud Star 3 E6
1 11 7 11 009 28.07 11:00 Beijing Ziyan Soccer Club 0 - 9 Vålerenga Fotball MonsterEnga E6
1 11 7 11 010 28.07 11:40 Ramnes 2 0 - 3 Nesodden 1 E6
1 11 7 11 011 28.07 12:20 Lambertseter Blå 2 - 4 KFUM-KAM. OSLO 6 E6
1 11 7 11 012 28.07 15:00 Ramnes 2 0 - 9 Vålerenga Fotball MonsterEnga E6
1 11 7 11 013 28.07 18:20 Manglerud Star 3 3 - 0 KFUM-KAM. OSLO 6 E6
1 11 7 11 014 28.07 19:00 Beijing Ziyan Soccer Club 1 - 2 Nesodden 1 E5
1 11 7 11 015 30.07 11:00 Vålerenga Fotball MonsterEnga 3 - 0 Manglerud Star 3 E4
1 11 7 11 016 30.07 11:00 Ramnes 2 0 - 0 Lambertseter Blå E7
1 11 7 11 017 30.07 13:00 KFUM-KAM. OSLO 6 5 - 2 Beijing Ziyan Soccer Club E6
1 11 7 11 018 30.07 15:00 Manglerud Star 3 6 - 1 Ramnes 2 E2
1 11 7 11 019 30.07 17:00 Beijing Ziyan Soccer Club 1 - 0 Lambertseter Blå E6
1 11 7 11 020 30.07 17:40 Nesodden 1 1 - 2 KFUM-KAM. OSLO 6 E6