23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 026: 0-0 (17:40)
1 16 0 91 032: 0-0 (17:40)
1 16 0 91 019: 3-3 (17:40)

X - Jenter 7-er, 12 år

Lag Draktfarge Land
Asker 2 Bondi Hvit Norway
Bækkelaget Gul Norway
Flint 2 Hvit Norway
Hadeland KFK Sort Rød/Hvit Norway
Hvam IL Powergirls Gul Norway
Lillestrøm SK Gul/Sort Norway
Lyn 3 Rød/Hvit Norway
Nordstrand Hvit Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 12 7 01 001 26.07 09:40 Lillestrøm SK 0 - 0 Asker 2 Bondi E16
2 12 7 01 002 26.07 10:20 Flint 2 1 - 2 Hvam IL Powergirls E2
2 12 7 01 003 26.07 11:00 Nordstrand Hvit 1 - 1 Bækkelaget E2
2 12 7 01 004 26.07 12:20 Lyn 3 0 - 4 Hadeland KFK Sort E2
2 12 7 01 005 26.07 16:20 Hadeland KFK Sort 6 - 0 Nordstrand Hvit E3
2 12 7 01 006 26.07 18:20 Flint 2 3 - 1 Lyn 3 E3
2 12 7 01 007 26.07 19:00 Asker 2 Bondi 1 - 1 Hvam IL Powergirls E2
2 12 7 01 008 26.07 19:00 Bækkelaget 1 - 7 Lillestrøm SK E3
2 12 7 01 009 28.07 09:00 Hadeland KFK Sort 8 - 0 Bækkelaget E2
2 12 7 01 010 28.07 09:00 Lillestrøm SK 0 - 1 Flint 2 E3
2 12 7 01 011 28.07 09:40 Lyn 3 1 - 2 Nordstrand Hvit E3
2 12 7 01 012 28.07 11:40 Bækkelaget 0 - 5 Hvam IL Powergirls E2
2 12 7 01 013 28.07 11:40 Asker 2 Bondi 1 - 2 Hadeland KFK Sort E3
2 12 7 01 014 28.07 13:00 Nordstrand Hvit 1 - 2 Flint 2 E3
2 12 7 01 015 28.07 14:20 Asker 2 Bondi 5 - 1 Bækkelaget E3
2 12 7 01 016 28.07 15:40 Hvam IL Powergirls 5 - 1 Lyn 3 E2
2 12 7 01 017 28.07 16:20 Nordstrand Hvit 0 - 4 Lillestrøm SK E3
2 12 7 01 018 28.07 17:00 Flint 2 4 - 0 Asker 2 Bondi E2
2 12 7 01 019 30.07 09:00 Hvam IL Powergirls 3 - 1 Nordstrand Hvit E2
2 12 7 01 020 30.07 09:00 Bækkelaget 2 - 4 Flint 2 E3
2 12 7 01 021 30.07 10:20 Lyn 3 0 - 3 Asker 2 Bondi E3
2 12 7 01 022 30.07 11:40 Hvam IL Powergirls 0 - 2 Lillestrøm SK E2
2 12 7 01 023 30.07 14:20 Hadeland KFK Sort 0 - 1 Flint 2 E3
2 12 7 01 024 30.07 14:20 Lillestrøm SK 6 - 0 Lyn 3 E4
2 12 7 01 025 30.07 17:00 Lyn 3 0 - 0 Bækkelaget E2
2 12 7 01 026 30.07 17:00 Hadeland KFK Sort 1 - 2 Lillestrøm SK E3
2 12 7 01 027 30.07 19:00 Asker 2 Bondi 0 - 1 Nordstrand Hvit E2
2 12 7 01 028 30.07 19:40 Hvam IL Powergirls 0 - 4 Hadeland KFK Sort E2
Lag Draktfarge Land
Ellingsrud IL Gul Norway
Elnesvågen 1 Rød Norway
Hadeland KFK Blå Rød/Hvit Norway
Oppegård Gul/Sort Norway
Skedsmo Seler Hvit Norway
Søndre Høland IUL Sort/Hvit Norway
Vang FL Hvit/Sort Norway
Årvoll HurricaneGirls Blå/Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 12 7 02 001 27.07 09:00 Hadeland KFK Blå 3 - 1 Skedsmo Seler E3
2 12 7 02 002 27.07 09:40 Søndre Høland IUL 0 - 3 Årvoll HurricaneGirls E5
2 12 7 02 003 27.07 11:00 Ellingsrud IL 3 - 2 Oppegård E2
2 12 7 02 004 27.07 12:20 Årvoll HurricaneGirls 2 - 4 Vang FL E3
2 12 7 02 005 27.07 12:20 Søndre Høland IUL 0 - 4 Skedsmo Seler E5
2 12 7 02 006 27.07 13:40 Hadeland KFK Blå 3 - 0 Elnesvågen 1 E3
2 12 7 02 007 27.07 15:00 Vang FL 1 - 2 Ellingsrud IL E5
2 12 7 02 008 27.07 16:20 Elnesvågen 1 0 - 3 Årvoll HurricaneGirls E5
2 12 7 02 009 27.07 17:40 Skedsmo Seler 2 - 0 Vang FL E5
2 12 7 02 010 27.07 19:00 Oppegård 2 - 0 Elnesvågen 1 E5
2 12 7 02 011 29.07 09:40 Ellingsrud IL 2 - 2 Elnesvågen 1 E5
2 12 7 02 012 29.07 10:20 Hadeland KFK Blå 3 - 0 Oppegård E3
2 12 7 02 013 29.07 12:20 Vang FL 6 - 1 Søndre Høland IUL E5
2 12 7 02 014 29.07 13:00 Årvoll HurricaneGirls 0 - 0 Skedsmo Seler E5
2 12 7 02 015 29.07 15:40 Årvoll HurricaneGirls 4 - 0 Hadeland KFK Blå E5
2 12 7 02 016 29.07 17:00 Ellingsrud IL 4 - 0 Søndre Høland IUL E6
2 12 7 02 017 29.07 19:00 Vang FL 4 - 0 Oppegård E3
2 12 7 02 018 29.07 19:40 Skedsmo Seler 0 - 0 Elnesvågen 1 E5
2 12 7 02 019 31.07 11:00 Elnesvågen 1 0 - 5 Vang FL E2
2 12 7 02 020 31.07 11:00 Oppegård 2 - 1 Søndre Høland IUL E4
2 12 7 02 021 31.07 11:00 Hadeland KFK Blå 3 - 2 Ellingsrud IL E9
2 12 7 02 022 31.07 15:00 Skedsmo Seler 0 - 0 Ellingsrud IL E4
2 12 7 02 023 31.07 15:40 Oppegård 2 - 0 Årvoll HurricaneGirls E4
2 12 7 02 024 31.07 16:20 Søndre Høland IUL 1 - 1 Hadeland KFK Blå E3
2 12 7 02 025 31.07 18:20 Skedsmo Seler 2 - 1 Oppegård E3
2 12 7 02 026 31.07 19:00 Elnesvågen 1 3 - 1 Søndre Høland IUL E3
2 12 7 02 027 31.07 19:00 Ellingsrud IL 3 - 1 Årvoll HurricaneGirls E5
2 12 7 02 028 31.07 20:20 Vang FL 0 - 0 Hadeland KFK Blå E8
Lag Draktfarge Land
Flint 1 Hvit Norway
Hadeland KFK Rød Rød/Hvit Norway
Kolbotn IL Hvit Norway
Lambertseter Hvit Norway
Lørenskog Rød Blå Norway
Nittedal Blå Rød Norway
Solberg Supergirls Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 12 7 03 001 26.07 11:00 Nittedal Blå 6 - 0 Hadeland KFK Rød E3
2 12 7 03 002 26.07 11:40 Solberg Supergirls 5 - 0 Flint 1 E3
2 12 7 03 003 26.07 15:00 Lambertseter 9 - 2 Flint 1 E3
2 12 7 03 004 26.07 15:40 Hadeland KFK Rød 0 - 5 Kolbotn IL E2
2 12 7 03 005 26.07 16:20 Lørenskog Rød 0 - 4 Solberg Supergirls E4
2 12 7 03 006 26.07 17:40 Lambertseter 3 - 1 Nittedal Blå E2
2 12 7 03 007 26.07 19:00 Lørenskog Rød 1 - 5 Kolbotn IL E4
2 12 7 03 008 28.07 11:00 Hadeland KFK Rød 0 - 2 Flint 1 E2
2 12 7 03 009 28.07 11:00 Solberg Supergirls 1 - 3 Kolbotn IL E4
2 12 7 03 010 28.07 13:40 Kolbotn IL 2 - 1 Lambertseter E3
2 12 7 03 011 28.07 14:20 Nittedal Blå 1 - 0 Lørenskog Rød E4
2 12 7 03 012 28.07 16:20 Solberg Supergirls 2 - 0 Lambertseter E4
2 12 7 03 013 28.07 17:00 Lørenskog Rød 1 - 1 Hadeland KFK Rød E4
2 12 7 03 014 28.07 18:20 Flint 1 1 - 1 Nittedal Blå E4
2 12 7 03 015 30.07 10:20 Hadeland KFK Rød 1 - 2 Lambertseter E2
2 12 7 03 016 30.07 11:40 Nittedal Blå 2 - 1 Solberg Supergirls E5
2 12 7 03 017 30.07 13:00 Flint 1 2 - 2 Lørenskog Rød E2
2 12 7 03 018 30.07 15:40 Hadeland KFK Rød 2 - 0 Solberg Supergirls E2
2 12 7 03 019 30.07 15:40 Kolbotn IL 3 - 0 Flint 1 E5
2 12 7 03 020 30.07 16:20 Lambertseter 2 - 2 Lørenskog Rød E2
2 12 7 03 021 30.07 18:20 Nittedal Blå 2 - 6 Kolbotn IL E4
Lag Draktfarge Land
Bakke IF Rød Norway
Driv Blå Norway
Grüner Lilla Norway
Huk Rød Norway
Lille Tøyen Supergirls Hvit Norway
Lørenskog Blå Blå Norway
Oppsal Fotball Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 12 7 04 001 27.07 09:40 Bakke IF 2 - 4 Huk E3
2 12 7 04 002 27.07 10:20 Oppsal Fotball 2 - 3 Driv E2
2 12 7 04 003 27.07 11:00 Lille Tøyen Supergirls 7 - 1 Lørenskog Blå E5
2 12 7 04 004 27.07 12:20 Grüner 2 - 2 Bakke IF E6
2 12 7 04 005 27.07 16:20 Oppsal Fotball 3 - 4 Lille Tøyen Supergirls E4
2 12 7 04 006 27.07 17:40 Huk 6 - 1 Lørenskog Blå E3
2 12 7 04 007 27.07 19:00 Driv 7 - 3 Grüner E3
2 12 7 04 008 29.07 09:40 Driv 1 - 3 Lille Tøyen Supergirls E3
2 12 7 04 009 29.07 09:40 Lørenskog Blå 1 - 2 Grüner E4
2 12 7 04 010 29.07 11:00 Bakke IF 1 - 2 Oppsal Fotball E3
2 12 7 04 011 29.07 13:40 Oppsal Fotball 4 - 1 Lørenskog Blå E3
2 12 7 04 012 29.07 13:40 Driv 1 - 3 Bakke IF E5
2 12 7 04 013 29.07 14:20 Grüner 1 - 5 Huk E3
2 12 7 04 014 29.07 17:00 Huk 2 - 2 Lille Tøyen Supergirls E5
2 12 7 04 015 31.07 09:00 Huk 2 - 2 Driv E3
2 12 7 04 016 31.07 11:40 Huk 3 - 1 Oppsal Fotball E5
2 12 7 04 017 31.07 13:00 Lørenskog Blå 3 - 1 Bakke IF E6
2 12 7 04 018 31.07 15:00 Grüner 0 - 0 Oppsal Fotball E16
2 12 7 04 019 31.07 17:00 Driv 3 - 3 Lørenskog Blå E2
2 12 7 04 020 31.07 17:00 Lille Tøyen Supergirls 3 - 0 Bakke IF E5
2 12 7 04 021 31.07 19:40 Lille Tøyen Supergirls 4 - 0 Grüner E3
Lag Draktfarge Land
Asker 1 Bondi Hvit Norway
Hadeland KFK Hvit Rød/Hvit Norway
KFUM-KAM. OSLO 2 Rød/Hvit Norway
Koll Hvit Norway
Nittedal Rød Rød Norway
Rælingen 1 Blå Norway
Sabra Shatila Survivors Blå/Gul Palestinian Territory, Occupied
Skåla IL Orange Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 12 7 05 001 26.07 09:00 Koll 4 - 1 Hadeland KFK Hvit E3
2 12 7 05 002 26.07 09:00 Rælingen 1 4 - 0 Skåla IL E4
2 12 7 05 003 26.07 11:40 Rælingen 1 4 - 2 Koll E2
2 12 7 05 004 26.07 12:20 Hadeland KFK Hvit 1 - 2 KFUM-KAM. OSLO 2 E3
2 12 7 05 005 26.07 13:40 Nittedal Rød 2 - 1 Skåla IL E2
2 12 7 05 006 26.07 14:20 Sabra Shatila Survivors 0 - 10 Rælingen 1 E3
2 12 7 05 007 26.07 16:20 Asker 1 Bondi 4 - 3 Skåla IL E2
2 12 7 05 008 26.07 17:40 KFUM-KAM. OSLO 2 11 - 0 Sabra Shatila Survivors E3
2 12 7 05 009 26.07 18:20 Koll 5 - 3 Nittedal Rød E2
2 12 7 05 010 26.07 20:20 Sabra Shatila Survivors 0 - 2 Asker 1 Bondi E5
2 12 7 05 011 28.07 10:20 Nittedal Rød 0 - 0 Sabra Shatila Survivors E4
2 12 7 05 012 28.07 11:00 Asker 1 Bondi 0 - 4 Hadeland KFK Hvit E3
2 12 7 05 013 28.07 12:20 Koll 4 - 1 Skåla IL E4
2 12 7 05 014 28.07 14:20 Nittedal Rød 0 - 0 KFUM-KAM. OSLO 2 E2
2 12 7 05 015 28.07 14:20 Rælingen 1 2 - 2 Asker 1 Bondi E6
2 12 7 05 016 28.07 15:40 Hadeland KFK Hvit 2 - 0 Sabra Shatila Survivors E3
2 12 7 05 017 28.07 17:40 Koll 2 - 0 Asker 1 Bondi E3
2 12 7 05 018 28.07 17:40 Skåla IL 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 2 E4
2 12 7 05 019 28.07 20:20 Nittedal Rød 0 - 0 Rælingen 1 E3
2 12 7 05 020 30.07 09:40 Hadeland KFK Hvit 0 - 3 Skåla IL E2
2 12 7 05 021 30.07 11:00 Sabra Shatila Survivors 2 - 0 Koll E3
2 12 7 05 022 30.07 12:20 KFUM-KAM. OSLO 2 2 - 0 Asker 1 Bondi E2
2 12 7 05 023 30.07 13:40 Skåla IL 4 - 0 Sabra Shatila Survivors E4
2 12 7 05 024 30.07 15:40 KFUM-KAM. OSLO 2 1 - 1 Rælingen 1 E11
2 12 7 05 025 30.07 15:40 Hadeland KFK Hvit 1 - 2 Nittedal Rød E4
2 12 7 05 026 30.07 18:20 KFUM-KAM. OSLO 2 0 - 2 Koll E5
2 12 7 05 027 30.07 19:00 Asker 1 Bondi 3 - 0 Nittedal Rød E4
2 12 7 05 028 30.07 20:20 Rælingen 1 1 - 2 Hadeland KFK Hvit E15
Lag Draktfarge Land
Hadeland KFK Gul Rød/Hvit Norway
KFUM-KAM. OSLO 1 Rød/Hvit Norway
Nordstrand Blå Hvit Norway
Rælingen 2 Blå Norway
Sagene IF Sort/Hvit Norway
Skeid Rød Norway
Varpe Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 12 7 06 001 27.07 09:40 Skeid 0 - 0 KFUM-KAM. OSLO 1 E4
2 12 7 06 002 27.07 11:00 Varpe 0 - 5 Hadeland KFK Gul E4
2 12 7 06 003 27.07 13:00 KFUM-KAM. OSLO 1 0 - 2 Rælingen 2 E3
2 12 7 06 004 27.07 13:40 Hadeland KFK Gul 2 - 0 Skeid E4
2 12 7 06 005 27.07 14:20 Sagene IF 0 - 7 Nordstrand Blå E4
2 12 7 06 006 27.07 19:40 Nordstrand Blå 3 - 0 Varpe E3
2 12 7 06 007 27.07 20:20 Rælingen 2 7 - 0 Sagene IF E3
2 12 7 06 008 29.07 10:20 Sagene IF 0 - 4 Hadeland KFK Gul E5
2 12 7 06 009 29.07 11:00 Nordstrand Blå 2 - 1 KFUM-KAM. OSLO 1 E4
2 12 7 06 010 29.07 11:00 Rælingen 2 1 - 1 Skeid E5
2 12 7 06 011 29.07 14:20 Skeid 5 - 1 Varpe E9
2 12 7 06 012 29.07 17:40 Hadeland KFK Gul 2 - 2 Nordstrand Blå E3
2 12 7 06 013 29.07 18:20 Varpe 0 - 4 Rælingen 2 E3
2 12 7 06 014 29.07 18:20 KFUM-KAM. OSLO 1 4 - 0 Sagene IF E4
2 12 7 06 015 31.07 09:00 Sagene IF 0 - 2 Skeid E5
2 12 7 06 016 31.07 11:40 KFUM-KAM. OSLO 1 1 - 4 Hadeland KFK Gul E4
2 12 7 06 017 31.07 13:40 Varpe 5 - 0 Sagene IF E4
2 12 7 06 018 31.07 14:20 Rælingen 2 2 - 0 Nordstrand Blå E5
2 12 7 06 019 31.07 18:20 Rælingen 2 0 - 1 Hadeland KFK Gul E4
2 12 7 06 020 31.07 19:00 Varpe 0 - 0 KFUM-KAM. OSLO 1 E9
2 12 7 06 021 31.07 20:20 Skeid 0 - 0 Nordstrand Blå E17
23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web