23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 026: 0-0 (17:40)
1 16 0 91 032: 0-0 (17:40)
1 16 0 91 019: 3-3 (17:40)

M - Gutter 7-er, 13 år

Lag Draktfarge Land
Hasundgot Hvit Norway
Krødsherad IL Hvit Norway
Lom 2 Hvit Norway
Trane Grønn Norway
TabellKVUTMålP
1Trane321030 - 47
2Hasundgot321029 - 47
3Lom 2310223 - 193
4Krødsherad IL30030 - 550

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 01 001 26.07 09:00 Lom 2 2 - 9 Hasundgot VE3
1 13 7 01 002 26.07 14:50 Krødsherad IL 0 - 18 Trane VE2
1 13 7 01 003 27.07 09:00 Krødsherad IL 0 - 19 Lom 2 E13
1 13 7 01 004 27.07 14:50 Hasundgot 2 - 2 Trane E15
1 13 7 01 005 28.07 10:50 Trane 10 - 2 Lom 2 E12
1 13 7 01 006 28.07 15:45 Hasundgot 18 - 0 Krødsherad IL E18
Lag Draktfarge Land
Gursken Rød Norway
Spydeberg IL Hvit Norway
Sund SK Hvit Norway
WA FA Orange/Black Lebanon
TabellKVUTMålP
1Sund SK321013 - 57
2WA FA321010 - 47
3Spydeberg IL30126 - 91
4Gursken30127 - 181

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 02 001 26.07 09:55 Spydeberg IL 2 - 4 Sund SK E14
1 13 7 02 002 26.07 16:40 WA FA 7 - 2 Gursken E13
1 13 7 02 003 27.07 15:45 Sund SK 1 - 1 WA FA E13
1 13 7 02 004 27.07 15:45 Gursken 3 - 3 Spydeberg IL E14
1 13 7 02 005 28.07 09:00 Sund SK 8 - 2 Gursken BE5
1 13 7 02 006 28.07 11:45 WA FA 2 - 1 Spydeberg IL E12
Lag Draktfarge Land
Bjørn Raud Norway
Heddal 2 Rød Norway
Minde Grønn/Sort Norway
Rosendal TL Kvit Norway
TabellKVUTMålP
1Bjørn330014 - 69
2Rosendal TL320112 - 56
3Minde31028 - 53
4Heddal 230031 - 190

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 03 001 26.07 09:55 Bjørn 3 - 2 Minde E18
1 13 7 03 002 26.07 10:50 Rosendal TL 7 - 0 Heddal 2 E18
1 13 7 03 003 27.07 09:00 Rosendal TL 3 - 4 Bjørn BE4
1 13 7 03 004 27.07 15:45 Heddal 2 0 - 5 Minde AE6
1 13 7 03 005 28.07 10:50 Bjørn 7 - 1 Heddal 2 AE4
1 13 7 03 006 28.07 10:50 Minde 1 - 2 Rosendal TL VE3
Lag Draktfarge Land
Breimsbygda Rød Norway
Herd * Blå Norway
Ljan Blå/Hvit Norway
Notodden FK Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Herd *330030 - 29
2Ljan32018 - 116
3Breimsbygda31028 - 53
4Notodden FK30031 - 290

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 04 001 26.07 09:55 Breimsbygda 7 - 0 Notodden FK BE5
1 13 7 04 002 27.07 09:00 Notodden FK 0 - 18 Herd * VE2
1 13 7 04 003 27.07 09:00 Ljan 3 - 0 Breimsbygda VE3
1 13 7 04 004 27.07 18:30 Herd * 10 - 1 Ljan VE2
1 13 7 04 005 28.07 09:55 Herd * 2 - 1 Breimsbygda E18
1 13 7 04 006 28.07 16:40 Notodden FK 1 - 4 Ljan E12
TabellKVUTMålP
1Venez321010 - 47
2Øvre Salangen ILl Gunners320116 - 56
3Høybråten og Stovner IL Jetrakettene311117 - 74
4Eidsvold IF30032 - 290

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 05 001 26.07 14:50 Eidsvold IF 2 - 13 Høybråten og Stovner IL Jetrakettene VE3
1 13 7 05 002 26.07 15:45 Øvre Salangen ILl Gunners 2 - 3 Venez RE6
1 13 7 05 003 27.07 15:45 Venez 5 - 0 Eidsvold IF E11
1 13 7 05 004 27.07 15:45 Høybråten og Stovner IL Jetrakettene 2 - 3 Øvre Salangen ILl Gunners E19
1 13 7 05 005 28.07 19:25 Eidsvold IF 0 - 11 Øvre Salangen ILl Gunners VE2
1 13 7 05 006 29.07 08:00 Venez 2 - 2 Høybråten og Stovner IL Jetrakettene VE3
Lag Draktfarge Land
Emblem IL Blå/Hvit Norway
Falkeid IL Blå Norway
Sel Rød/Hvit Norway
Årvoll 2 Blå/Rød Norway
TabellKVUTMålP
1Emblem IL330036 - 79
2Falkeid IL320110 - 116
3Sel31029 - 163
4Årvoll 230034 - 250

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 06 001 26.07 09:00 Sel 3 - 11 Emblem IL E13
1 13 7 06 002 26.07 15:45 Falkeid IL 4 - 1 Årvoll 2 E15
1 13 7 06 003 27.07 13:00 Sel 4 - 1 Årvoll 2 RE6
1 13 7 06 004 27.07 13:55 Emblem IL 8 - 2 Falkeid IL RE6
1 13 7 06 005 28.07 09:55 Årvoll 2 2 - 17 Emblem IL VE1
1 13 7 06 006 28.07 10:50 Falkeid IL 4 - 2 Sel VE1
Lag Draktfarge Land
Høybråten og Stovner IL Kings Lyseblå Norway
Lørenskog Boyzhood Blå Norway
New Star Blue/White Kosovo
Spjelkavik IL Rød Norway
TabellKVUTMålP
1New Star330014 - 39
2Spjelkavik IL311113 - 104
3Lørenskog Boyzhood311112 - 104
4Høybråten og Stovner IL Kings30032 - 180

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 07 001 26.07 13:55 Lørenskog Boyzhood 4 - 4 Spjelkavik IL VE2
1 13 7 07 002 26.07 13:55 Høybråten og Stovner IL Kings 0 - 4 New Star VE3
1 13 7 07 003 27.07 09:00 Høybråten og Stovner IL Kings 1 - 6 Lørenskog Boyzhood AE6
1 13 7 07 004 27.07 15:45 Spjelkavik IL 1 - 5 New Star RE6
1 13 7 07 005 28.07 09:00 New Star 5 - 2 Lørenskog Boyzhood E18
1 13 7 07 006 28.07 17:35 Spjelkavik IL 8 - 1 Høybråten og Stovner IL Kings E12
Lag Draktfarge Land
Bergen Nord Marikollen 1 Hvit/Blå Norway
Rising Star FA Blue Korea, Republic of
Soknedalen IL Hvit Norway
Strømmen Grå/Rød Norway
TabellKVUTMålP
1Bergen Nord Marikollen 1330037 - 29
2Rising Star FA31117 - 114
3Strømmen31119 - 204
4Soknedalen IL30034 - 240

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 08 001 26.07 11:45 Bergen Nord Marikollen 1 15 - 1 Strømmen VE1
1 13 7 08 002 26.07 13:55 Rising Star FA 4 - 1 Soknedalen IL AE6
1 13 7 08 003 27.07 13:55 Strømmen 5 - 2 Soknedalen IL E13
1 13 7 08 004 27.07 15:45 Rising Star FA 0 - 7 Bergen Nord Marikollen 1 E15
1 13 7 08 005 28.07 09:00 Soknedalen IL 1 - 15 Bergen Nord Marikollen 1 VE2
1 13 7 08 006 28.07 11:45 Strømmen 3 - 3 Rising Star FA VE3
Lag Draktfarge Land
Fjellhamar FK Hands Hvit Norway
Hauketo Grønn Norway
KIA Akademi Iran 1 White Iran, Islamic Republic of
Lom 1 Hvit Norway
Sandane Turn og IL Blå Norway
TabellKVUTMålP
1KIA Akademi Iran 1440023 - 212
2Sandane Turn og IL430115 - 129
3Hauketo420211 - 146
4Lom 141036 - 173
5Fjellhamar FK Hands40047 - 170

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 09 001 26.07 16:40 Sandane Turn og IL 5 - 2 Lom 1 VE1
1 13 7 09 002 26.07 18:30 Fjellhamar FK Hands 3 - 4 Hauketo VE1
1 13 7 09 003 27.07 09:00 Fjellhamar FK Hands 2 - 5 Sandane Turn og IL VE1
1 13 7 09 004 27.07 15:45 Hauketo 4 - 2 Lom 1 E10
1 13 7 09 005 27.07 15:45 Sandane Turn og IL 1 - 5 KIA Akademi Iran 1 VE5
1 13 7 09 006 27.07 20:20 KIA Akademi Iran 1 6 - 1 Fjellhamar FK Hands E19
1 13 7 09 007 28.07 10:50 Hauketo 3 - 4 Sandane Turn og IL E15
1 13 7 09 008 28.07 11:45 Lom 1 0 - 7 KIA Akademi Iran 1 RE6
1 13 7 09 009 28.07 17:35 Lom 1 2 - 1 Fjellhamar FK Hands E13
1 13 7 09 010 28.07 18:30 KIA Akademi Iran 1 5 - 0 Hauketo E19
Lag Draktfarge Land
Fjellhamar FK 7 Hvit/rød Norway
Haddal Sort/Kvit Norway
Heddal 1 Rød Norway
Skjåk Blå/Hvit Norway
TabellKVUTMålP
1Heddal 1321012 - 87
2Fjellhamar FK 732019 - 86
3Haddal31025 - 83
4Skjåk30125 - 71

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 10 001 26.07 09:55 Skjåk 1 - 2 Haddal VE2
1 13 7 10 002 26.07 10:50 Fjellhamar FK 7 3 - 6 Heddal 1 BE5
1 13 7 10 003 27.07 09:00 Heddal 1 3 - 3 Skjåk E11
1 13 7 10 004 27.07 09:00 Haddal 1 - 4 Fjellhamar FK 7 E15
1 13 7 10 005 28.07 09:55 Heddal 1 3 - 2 Haddal VE2
1 13 7 10 006 28.07 10:50 Fjellhamar FK 7 2 - 1 Skjåk E13
Lag Draktfarge Land
Bergsøy Rød/Hvit Norway
Huringen Blå Norway
Løten FK Blå Norway
Vålerenga Fotball 4 Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Løten FK330019 - 49
2Vålerenga Fotball 4320112 - 56
3Huringen31028 - 173
4Bergsøy30033 - 160

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 11 001 26.07 09:55 Vålerenga Fotball 4 6 - 1 Huringen VE3
1 13 7 11 002 26.07 16:40 Bergsøy 0 - 7 Løten FK E19
1 13 7 11 003 27.07 09:55 Vålerenga Fotball 4 4 - 0 Bergsøy E15
1 13 7 11 004 27.07 15:45 Løten FK 8 - 2 Huringen E18
1 13 7 11 005 28.07 09:00 Huringen 5 - 3 Bergsøy E10
1 13 7 11 006 28.07 15:45 Løten FK 4 - 2 Vålerenga Fotball 4 VE2
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 91 001 A-1/16-2 29.07 12:35 Fjellhamar FK 7 1 - 3 Vålerenga Fotball 4 E11
1 13 7 91 002 A-1/16-6 29.07 12:35 Venez 1 - 2 Sandane Turn og IL E12
1 13 7 91 003 A-1/16-8 29.07 12:35 Spjelkavik IL 9 - 0 Rising Star FA E13
1 13 7 91 004 A-1/16-10 29.07 12:35 Falkeid IL 4 - 2 Rosendal TL E14
1 13 7 91 005 A-1/16-11 29.07 12:35 Ljan 1 - 2 Øvre Salangen ILl Gunners FE4
1 13 7 91 006 A-1/16-15 29.07 12:35 WA FA 1 - 3 Hasundgot VE1
1 13 7 91 007 A-1/8-1 29.07 19:20 Trane 8 - 1 Vålerenga Fotball 4 E10
1 13 7 91 008 A-1/8-2 29.07 19:20 Sund SK 1 - 1 Bjørn E11
1 13 7 91 009 A-1/8-3 29.07 19:20 Herd * 2 - 3 Sandane Turn og IL E12
1 13 7 91 010 A-1/8-4 29.07 19:20 Emblem IL 4 - 0 Spjelkavik IL E13
1 13 7 91 011 A-1/8-5 29.07 19:20 New Star 9 - 1 Falkeid IL E14
1 13 7 91 012 A-1/8-6 29.07 19:20 Øvre Salangen ILl Gunners 0 - 6 Bergen Nord Marikollen 1 E15
1 13 7 91 013 A-1/8-7 29.07 19:20 KIA Akademi Iran 1 20 - 0 Heddal 1 E18
1 13 7 91 014 A-1/8-8 29.07 20:15 Hasundgot 5 - 1 Løten FK E10
1 13 7 91 015 A-1/4-1 30.07 10:45 Trane 8 - 2 Bjørn AE4-Trasop 1
1 13 7 91 016 A-1/4-2 30.07 10:45 Sandane Turn og IL 1 - 6 Emblem IL AE5-Trasop 2
1 13 7 91 017 A-1/4-3 30.07 11:40 New Star 2 - 3 Bergen Nord Marikollen 1 AE4-Trasop 1
1 13 7 91 018 A-1/4-4 30.07 11:40 KIA Akademi Iran 1 16 - 2 Hasundgot AE5-Trasop 2
1 13 7 91 019 A-1/2-1 30.07 17:30 Trane 3 - 5 Emblem IL E14
1 13 7 91 020 A-1/2-2 30.07 17:30 Bergen Nord Marikollen 1 2 - 3 KIA Akademi Iran 1 E15
1 13 7 91 021 A-Bronsefinale 31.07 11:30 Trane 2 - 3 Bergen Nord Marikollen 1 7A
1 13 7 91 022 A-Finale 31.07 12:20 Emblem IL 4 - 1 KIA Akademi Iran 1 E1B
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
1 13 7 92 001 B-1/16-2 29.07 12:35 Skjåk 4 - 3 Bergsøy AE4
1 13 7 92 002 B-1/16-4 29.07 12:35 Minde 5 - 4 Høybråten og Stovner IL Kings AE5
1 13 7 92 003 B-1/16-6 29.07 12:35 Soknedalen IL 1 - 10 Lom 1 AE6
1 13 7 92 004 B-1/16-10 29.07 12:35 Årvoll 2 3 - 0 Heddal 2 BE4
1 13 7 92 005 B-1/16-11 29.07 12:35 Notodden FK 0 - 2 Eidsvold IF BE5
1 13 7 92 006 B-1/16-15 29.07 12:35 Krødsherad IL 2 - 10 Gursken E10
1 13 7 92 007 B-1/16-8 29.07 12:35 Sel 6 - 2 Fjellhamar FK Hands E15
1 13 7 92 008 B-1/8-7 29.07 18:25 Hauketo 10 - 4 Haddal VE3
1 13 7 92 012 B-1/8-1 29.07 19:20 Lom 2 1 - 5 Skjåk AE4-Trasop 1
1 13 7 92 009 B-1/8-2 29.07 19:20 Spydeberg IL 3 - 2 Minde AE5
1 13 7 92 010 B-1/8-3 29.07 19:20 Breimsbygda 1 - 9 Lom 1 AE6
1 13 7 92 015 B-1/8-4 29.07 19:20 Høybråten og Stovner IL Jetrakettene 4 - 2 Sel VE3
1 13 7 92 014 B-1/8-5 29.07 19:20 Lørenskog Boyzhood 3 - 2 Årvoll 2 VE2
1 13 7 92 011 B-1/8-6 29.07 19:20 Eidsvold IF 5 - 4 Strømmen FE4
1 13 7 92 013 B-1/8-8 29.07 19:20 Gursken 16 - 5 Huringen VE1
1 13 7 92 016 B-1/4-1 30.07 08:00 Skjåk 2 - 3 Spydeberg IL AE4-Trasop 1
1 13 7 92 017 B-1/4-2 30.07 08:00 Lom 1 1 - 3 Høybråten og Stovner IL Jetrakettene AE5-Trasop 2
1 13 7 92 018 B-1/4-3 30.07 08:55 Lørenskog Boyzhood 13 - 2 Eidsvold IF VE1
1 13 7 92 019 B-1/4-4 30.07 08:55 Hauketo 8 - 0 Gursken VE2
1 13 7 92 020 B-1/2-1 30.07 15:40 Spydeberg IL 2 - 0 Høybråten og Stovner IL Jetrakettene E14
1 13 7 92 021 B-1/2-2 30.07 15:40 Lørenskog Boyzhood 0 - 3 Hauketo E15
1 13 7 92 022 B-Finale 31.07 12:00 Spydeberg IL 0 - 6 Hauketo E19-KFUM
23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web