23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1 16 0 91 026: 0-0 (17:40)
1 16 0 91 032: 0-0 (17:40)
1 16 0 91 019: 3-3 (17:40)

P - Jenter 7-er, 13 år

Lag Draktfarge Land
Fjellhamar Rød Hvit Norway
Grønnåsen Oransj Norway
Kolbotn Hvit Hvit Norway
Åsane Delfin Orange Norway
TabellKVUTMålP
1Kolbotn Hvit330026 - 29
2Fjellhamar Rød320112 - 96
3Grønnåsen31027 - 203
4Åsane Delfin30033 - 170

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 01 001 26.07 11:45 Fjellhamar Rød 6 - 1 Åsane Delfin VE2
2 13 7 01 002 26.07 11:45 Kolbotn Hvit 13 - 1 Grønnåsen VE3
2 13 7 01 003 27.07 09:00 Kolbotn Hvit 8 - 1 Åsane Delfin E10
2 13 7 01 004 27.07 09:00 Grønnåsen 3 - 6 Fjellhamar Rød E14
2 13 7 01 005 28.07 15:45 Åsane Delfin 1 - 3 Grønnåsen E19
2 13 7 01 006 28.07 17:35 Fjellhamar Rød 0 - 5 Kolbotn Hvit E19
Lag Draktfarge Land
Fjellhamar Hvit Hvit Norway
Hasundgot Hvit Norway
Keflavik Sort Iceland
Rosendal/Uskedal 2 Kvit Norway
TabellKVUTMålP
1Fjellhamar Hvit321010 - 87
2Hasundgot32018 - 46
3Rosendal/Uskedal 231026 - 83
4Keflavik30123 - 71

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 02 001 26.07 13:00 Fjellhamar Hvit 5 - 4 Rosendal/Uskedal 2 VE2
2 13 7 02 002 26.07 13:00 Hasundgot 3 - 1 Keflavik VE3
2 13 7 02 003 27.07 11:45 Rosendal/Uskedal 2 0 - 3 Hasundgot VE1
2 13 7 02 004 27.07 11:45 Keflavik 2 - 2 Fjellhamar Hvit VE2
2 13 7 02 005 28.07 15:45 Hasundgot 2 - 3 Fjellhamar Hvit E15
2 13 7 02 006 28.07 18:30 Rosendal/Uskedal 2 2 - 0 Keflavik BE5
Lag Draktfarge Land
Falkeid IL Blå Norway
Hadeland KFK 1 Rød/Hvit Norway
Nordby IL Rød-Grønn Norway
Tiller Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Nordby IL33008 - 19
2Falkeid IL320113 - 36
3Hadeland KFK 131026 - 73
4Tiller30031 - 170

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 03 001 26.07 15:45 Falkeid IL 5 - 0 Hadeland KFK 1 AE5
2 13 7 03 002 26.07 15:45 Nordby IL 4 - 0 Tiller VE1
2 13 7 03 003 27.07 13:55 Tiller 0 - 6 Hadeland KFK 1 E12
2 13 7 03 004 27.07 13:55 Falkeid IL 1 - 2 Nordby IL E14
2 13 7 03 005 28.07 15:45 Hadeland KFK 1 0 - 2 Nordby IL E10
2 13 7 03 006 28.07 16:40 Tiller 1 - 7 Falkeid IL E19
Lag Draktfarge Land
Batnfjord * Rød Norway
Rosendal/Uskedal 1 Kvit Norway
Skade Gul Norway
Varpe 2 Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Skade330010 - 39
2Batnfjord *32017 - 96
3Rosendal/Uskedal 131029 - 73
4Varpe 230032 - 90

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 04 001 26.07 09:00 Varpe 2 2 - 3 Skade E10
2 13 7 04 002 27.07 13:55 Varpe 2 0 - 4 Rosendal/Uskedal 1 VE2
2 13 7 04 003 27.07 14:50 Skade 5 - 0 Batnfjord * VE2
2 13 7 04 004 27.07 20:20 Rosendal/Uskedal 1 4 - 5 Batnfjord * E10
2 13 7 04 005 28.07 09:55 Batnfjord * 2 - 0 Varpe 2 VE3
2 13 7 04 006 28.07 16:40 Skade 2 - 1 Rosendal/Uskedal 1 VE1
Lag Draktfarge Land
Bergsøy Rød/Hvit Norway
Haugerud IF Rød Norway
Molde FK 2 Blå Norway
Team Nes Hvit Norway
TabellKVUTMålP
1Bergsøy321014 - 37
2Team Nes321012 - 27
3Molde FK 231026 - 103
4Haugerud IF30032 - 190

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 05 001 26.07 09:00 Team Nes 9 - 1 Haugerud IF E12
2 13 7 05 002 26.07 09:00 Bergsøy 7 - 2 Molde FK 2 E14
2 13 7 05 003 27.07 11:45 Bergsøy 6 - 0 Haugerud IF VE3
2 13 7 05 004 27.07 16:40 Molde FK 2 0 - 2 Team Nes AE6
2 13 7 05 005 28.07 09:00 Team Nes 1 - 1 Bergsøy E19
2 13 7 05 006 28.07 11:45 Haugerud IF 1 - 4 Molde FK 2 E19
Lag Draktfarge Land
Bøler Stjerne Blå Norway
Gjelleråsen Sort Grønn Norway
Hjartdal Grønn Norway
Sykkylven Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Sykkylven330019 - 49
2Gjelleråsen Sort32019 - 46
3Bøler Stjerne31025 - 133
4Hjartdal30031 - 130

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 06 001 26.07 09:00 Hjartdal 1 - 2 Bøler Stjerne E11
2 13 7 06 002 26.07 09:55 Gjelleråsen Sort 1 - 4 Sykkylven E13
2 13 7 06 003 27.07 09:00 Gjelleråsen Sort 5 - 0 Hjartdal E18
2 13 7 06 004 27.07 09:00 Sykkylven 9 - 3 Bøler Stjerne E19
2 13 7 06 005 28.07 11:45 Hjartdal 0 - 6 Sykkylven VE1
2 13 7 06 006 28.07 11:45 Bøler Stjerne 0 - 3 Gjelleråsen Sort VE2
Lag Draktfarge Land
Dahle IL Gul/Blå Norway
Kolbotn Blå Hvit Norway
Molde FK 1 Blå Norway
Strømmen Grå/Rød Norway
TabellKVUTMålP
1Strømmen330023 - 09
2Dahle IL32015 - 66
3Molde FK 131023 - 93
4Kolbotn Blå30030 - 160

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 07 001 26.07 09:55 Molde FK 1 3 - 0 Kolbotn Blå VE1
2 13 7 07 002 26.07 16:40 Strømmen 6 - 0 Dahle IL AE5
2 13 7 07 003 27.07 09:00 Kolbotn Blå 0 - 12 Strømmen E12
2 13 7 07 004 27.07 11:45 Molde FK 1 0 - 4 Dahle IL E13
2 13 7 07 005 28.07 15:45 Dahle IL 1 - 0 Kolbotn Blå E14
2 13 7 07 006 28.07 17:35 Strømmen 5 - 0 Molde FK 1 E18
Lag Draktfarge Land
Bergen Nord 3 Hvit/Blå Norway
Bøler Stjerne 2 Gul Norway
Hødd Blå Norway
Larkollen IL Grønn Norway
TabellKVUTMålP
1Hødd321017 - 47
2Bøler Stjerne 232017 - 56
3Bergen Nord 331119 - 74
4Larkollen IL30036 - 230

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 08 001 26.07 09:00 Larkollen IL 2 - 14 Hødd E19
2 13 7 08 002 26.07 09:55 Bøler Stjerne 2 3 - 2 Bergen Nord 3 E11
2 13 7 08 003 27.07 13:55 Bøler Stjerne 2 1 - 2 Hødd VE3
2 13 7 08 004 27.07 14:50 Bergen Nord 3 6 - 3 Larkollen IL VE1
2 13 7 08 005 28.07 09:00 Hødd 1 - 1 Bergen Nord 3 VE3
2 13 7 08 006 28.07 13:00 Larkollen IL 1 - 3 Bøler Stjerne 2 E19
Lag Draktfarge Land
Djerv 1919 Gul Norway
Follese Hvit/Blå Norway
Nordstrand 1 Hvit Norway
Spjelkavik IL Rød Norway
TabellKVUTMålP
1Spjelkavik IL330017 - 49
2Nordstrand 1320110 - 66
3Follese31027 - 73
4Djerv 191930030 - 170

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 09 001 26.07 09:00 Follese 1 - 2 Nordstrand 1 AE4
2 13 7 09 002 26.07 10:50 Djerv 1919 0 - 7 Spjelkavik IL VE2
2 13 7 09 003 27.07 13:00 Follese 4 - 0 Djerv 1919 VE2
2 13 7 09 004 27.07 13:00 Spjelkavik IL 5 - 2 Nordstrand 1 VE3
2 13 7 09 005 28.07 13:55 Nordstrand 1 6 - 0 Djerv 1919 E18
2 13 7 09 006 28.07 16:40 Spjelkavik IL 5 - 2 Follese E18
Lag Draktfarge Land
Abildsø Grønn Norway
Hessa IL Rød/Hvit Norway
Rival, SK Rød Norway
Strindheim Gul Norway
TabellKVUTMålP
1Strindheim330011 - 19
2Hessa IL32014 - 66
3Abildsø31025 - 73
4Rival, SK30035 - 110

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 10 001 26.07 13:00 Strindheim 4 - 0 Hessa IL E19
2 13 7 10 002 26.07 14:50 Rival, SK 3 - 4 Abildsø AE4
2 13 7 10 003 27.07 13:00 Abildsø 1 - 2 Hessa IL AE4
2 13 7 10 004 27.07 13:55 Rival, SK 1 - 5 Strindheim VE1
2 13 7 10 005 28.07 09:00 Strindheim 2 - 0 Abildsø E12
2 13 7 10 006 28.07 13:00 Hessa IL 2 - 1 Rival, SK VE1
Lag Draktfarge Land
Hadeland KFK 2 Rød/Hvit Norway
Rjukan IL Hvit/Blå Norway
Årvoll Girls Blå/Rød Norway
TabellKVUTMålP
1Årvoll Girls22006 - 26
2Rjukan IL20112 - 31
3Hadeland KFK 220112 - 51

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 11 001 26.07 13:55 Hadeland KFK 2 1 - 4 Årvoll Girls VE1
2 13 7 11 002 27.07 09:00 Hadeland KFK 2 1 - 1 Rjukan IL BE5
2 13 7 11 003 28.07 13:00 Rjukan IL 1 - 2 Årvoll Girls E18
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 91 001 A-1/16-2 29.07 13:50 Hessa IL 0 - 1 Rjukan IL E14
2 13 7 91 002 A-1/16-6 29.07 13:50 Bergsøy 4 - 1 Nordstrand 1 FE4
2 13 7 91 003 A-1/16-8 29.07 13:50 Dahle IL 4 - 5 Bøler Stjerne 2 VE1
2 13 7 91 004 A-1/16-10 29.07 13:50 Gjelleråsen Sort 0 - 7 Falkeid IL VE2
2 13 7 91 005 A-1/16-11 29.07 13:50 Batnfjord * 0 - 0 Team Nes VE3
2 13 7 91 006 A-1/16-15 29.07 14:45 Fjellhamar Rød 0 - 3 Hasundgot VE1
2 13 7 91 007 A-1/8-1 29.07 20:15 Kolbotn Hvit 7 - 0 Rjukan IL E11
2 13 7 91 008 A-1/8-2 29.07 20:15 Fjellhamar Hvit 2 - 0 Nordby IL E12
2 13 7 91 009 A-1/8-3 29.07 20:15 Skade 2 - 1 Bergsøy E13
2 13 7 91 010 A-1/8-4 29.07 20:15 Sykkylven 6 - 0 Bøler Stjerne 2 E14
2 13 7 91 011 A-1/8-5 29.07 20:15 Strømmen 8 - 1 Falkeid IL E15
2 13 7 91 012 A-1/8-6 29.07 20:15 Team Nes 1 - 0 Hødd E18
2 13 7 91 013 A-1/8-7 29.07 20:15 Spjelkavik IL 0 - 2 Strindheim E19
2 13 7 91 014 A-1/8-8 29.07 20:15 Hasundgot 1 - 2 Årvoll Girls FE4
2 13 7 91 015 A-1/4-4 30.07 09:50 Strindheim 5 - 0 Årvoll Girls VE1
2 13 7 91 016 A-1/4-1 30.07 10:45 Kolbotn Hvit 5 - 1 Fjellhamar Hvit VE1
2 13 7 91 017 A-1/4-2 30.07 10:45 Skade 1 - 2 Sykkylven VE2
2 13 7 91 018 A-1/4-3 30.07 10:45 Strømmen 3 - 2 Team Nes VE3
2 13 7 91 020 A-1/2-1 30.07 17:30 Kolbotn Hvit 2 - 1 Sykkylven Sportsplassen 1
2 13 7 91 019 A-1/2-2 30.07 17:30 Strømmen 2 - 1 Strindheim E19-KFUM
2 13 7 91 021 A-Bronsefinale 31.07 11:30 Sykkylven 0 - 2 Strindheim 7B
2 13 7 91 022 A-Finale 31.07 12:20 Kolbotn Hvit 5 - 1 Strømmen E1A
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
2 13 7 92 001 B-1/16-8 29.07 13:50 Kolbotn Blå 0 - 3 Larkollen IL E10
2 13 7 92 002 B-1/16-10 29.07 13:50 Hjartdal 0 - 3 Tiller E11
2 13 7 92 003 B-1/16-11 29.07 13:50 Varpe 2 5 - 0 Haugerud IF E12
2 13 7 92 004 B-1/16-15 29.07 13:50 Åsane Delfin 3 - 3 Keflavik E13
2 13 7 92 005 B-1/16-6 29.07 14:45 Rival, SK 3 - 0 Djerv 1919 VE3
2 13 7 92 010 B-1/8-1 29.07 20:15 Grønnåsen 1 - 1 Molde FK 2 AE4-Trasop 1
2 13 7 92 006 B-1/8-2 29.07 20:15 Rosendal/Uskedal 2 4 - 6 Hadeland KFK 1 AE5
2 13 7 92 007 B-1/8-3 29.07 20:15 Rosendal/Uskedal 1 1 - 0 Rival, SK AE6
2 13 7 92 008 B-1/8-4 29.07 20:15 Bøler Stjerne 4 - 0 Larkollen IL BE4
2 13 7 92 009 B-1/8-5 29.07 20:15 Molde FK 1 3 - 1 Tiller BE5
2 13 7 92 011 B-1/8-6 29.07 20:15 Varpe 2 2 - 1 Bergen Nord 3 AE5-Trasop 2
2 13 7 92 012 B-1/8-7 29.07 20:15 Follese 4 - 1 Abildsø VE1
2 13 7 92 013 B-1/8-8 29.07 20:15 Åsane Delfin 2 - 1 Hadeland KFK 2 VE2
2 13 7 92 014 B-1/4-1 30.07 08:55 Grønnåsen 4 - 0 Hadeland KFK 1 E13
2 13 7 92 015 B-1/4-2 30.07 08:55 Rosendal/Uskedal 1 1 - 1 Bøler Stjerne E14
2 13 7 92 016 B-1/4-4 30.07 08:55 Follese 1 - 2 Åsane Delfin E18
2 13 7 92 017 B-1/4-3 30.07 08:55 Molde FK 1 0 - 2 Varpe 2 E19
2 13 7 92 018 B-1/2-1 30.07 16:20 Grønnåsen 0 - 3 Rosendal/Uskedal 1 KFUM-1
2 13 7 92 019 B-1/2-2 30.07 16:35 Varpe 2 2 - 0 Åsane Delfin E19-KFUM
2 13 7 92 020 B-Finale 31.07 10:30 Rosendal/Uskedal 1 0 - 0 Varpe 2 E19-KFUM
23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web