23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
12.05.2019 15:45
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
61: 2-1 (15:45)
66: 0-2 (15:45)
57: 0-2 (15:45)

F02- - Flickor födda 2002-

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Vallentuna44080MAX2001071.8698
2KFUM Jönköping Blå4316231931271.526
3KFUM Göteborg 24224411541740.8854
4Gislaved 04 Röd413260.331471810.8122
5Spårvägen 2404080952000.4750

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
1 11.05 10:00 Gislaved 04 Röd - Spårvägen 2 2 - 0 (25-13, 25-18) Plan 09 (KFUM Jönköping Blå)
2 11.05 10:00 KFUM Göteborg 2 - Vallentuna 0 - 2 (13-25, 13-25) Plan 14 (KFUM Jönköping Blå)
3 11.05 11:00 Gislaved 04 Röd - KFUM Jönköping Blå 0 - 2 (14-25, 16-25) Plan 09 (KFUM Göteborg 2)
4 11.05 13:00 Spårvägen 2 - KFUM Göteborg 2 0 - 2 (20-25, 15-25) Plan 09 (Gislaved 04 Röd)
5 11.05 13:00 KFUM Jönköping Blå - Vallentuna 0 - 2 (23-25, 20-25) Plan 14 (Gislaved 04 Röd)
6 11.05 14:00 KFUM Göteborg 2 - Gislaved 04 Röd 2 - 0 (25-17, 25-22) Plan 09 (Vallentuna)
7 11.05 15:00 Vallentuna - Spårvägen 2 2 - 0 (25-3, 25-7) Plan 09 (KFUM Göteborg 2)
8 11.05 16:00 KFUM Jönköping Blå - KFUM Göteborg 2 2 - 0 (25-15, 25-13) Plan 09 (Spårvägen 2)
9 11.05 16:00 Vallentuna - Gislaved 04 Röd 2 - 0 (25-16, 25-12) Plan 14 (Spårvägen 2)
10 11.05 18:00 Spårvägen 2 - KFUM Jönköping Blå 0 - 2 (9-25, 10-25) Plan 09 (Vallentuna)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Sollentuna44081820810428
2Degerfors431723.51981501.326
3Kungälv422450.81481650.8974
4Värnamo413360.51431930.7412
5Lund4040801152000.5750

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
11 11.05 10:00 Sollentuna - Lund 2 - 0 (25-9, 25-8) Plan 10 (Kungälv)
12 11.05 10:00 Värnamo - Degerfors 0 - 2 (20-25, 9-25) Plan 13 (Kungälv)
13 11.05 11:00 Sollentuna - Kungälv 2 - 0 (25-10, 25-4) Plan 10 (Värnamo)
14 11.05 13:00 Lund - Värnamo 0 - 2 (20-25, 14-25) Plan 10 (Sollentuna)
15 11.05 13:00 Kungälv - Degerfors 0 - 2 (7-25, 18-25) Plan 13 (Sollentuna)
16 11.05 14:00 Värnamo - Sollentuna 0 - 2 (19-25, 6-25) Plan 10 (Degerfors)
17 11.05 15:00 Degerfors - Lund 2 - 0 (25-18, 25-20) Plan 10 (Värnamo)
18 11.05 16:00 Kungälv - Värnamo 2 - 1 (25-8, 19-25, 15-6) Plan 10 (Lund)
19 11.05 16:00 Degerfors - Sollentuna 1 - 2 (20-25, 25-18, 3-15) Plan 13 (Lund)
20 11.05 18:00 Lund - Kungälv 0 - 2 (9-25, 17-25) Plan 10 (Degerfors)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Gislaved4408182101481.4198
2Westan431641.52031851.0976
3Lindesberg422541.251971551.2714
4Solna Blå413470.571942320.8362
5Team Gotland404180.131262100.60

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
21 11.05 10:00 Lindesberg - Team Gotland 2 - 0 (25-16, 25-7) Plan 11 (Solna Blå)
22 11.05 10:00 Westan - Gislaved 0 - 2 (22-25, 12-25) Plan 12 (Solna Blå)
23 11.05 11:00 Lindesberg - Solna Blå 2 - 0 (25-11, 25-15) Plan 11 (Gislaved)
24 11.05 13:00 Team Gotland - Westan 0 - 2 (15-25, 8-25) Plan 11 (Lindesberg)
25 11.05 13:00 Solna Blå - Gislaved 1 - 2 (15-25, 25-20, 12-15) Plan 12 (Lindesberg)
26 11.05 14:00 Westan - Lindesberg 2 - 1 (14-25, 27-25, 15-6) Plan 11 (Gislaved)
27 11.05 15:00 Gislaved - Team Gotland 2 - 0 (25-11, 25-10) Plan 11 (Westan)
28 11.05 16:00 Solna Blå - Westan 1 - 2 (25-23, 21-25, 10-15) Plan 11 (Team Gotland)
29 11.05 16:00 Gislaved - Lindesberg 2 - 0 (25-21, 25-20) Plan 12 (Team Gotland)
30 11.05 18:00 Team Gotland - Solna Blå 1 - 2 (28-30, 25-15, 6-15) Plan 11 (Westan)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1KFUM Örebro Volley33060MAX1507526
2Falköping321431.3313313314
3Solna Gul312250.41131580.7152
4KFUM Jönköping Röd303260.331401700.8240

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
31 11.05 11:00 KFUM Jönköping Röd - KFUM Örebro Volley 0 - 2 (22-25, 12-25) Plan 12 (Falköping)
32 11.05 12:00 Falköping - Solna Gul 2 - 0 (25-22, 25-13) Plan 12 (KFUM Jönköping Röd)
33 11.05 14:00 Solna Gul - KFUM Jönköping Röd 2 - 1 (25-21, 19-25, 15-12) Plan 12 (KFUM Örebro Volley)
34 11.05 15:00 KFUM Örebro Volley - Falköping 2 - 0 (25-12, 25-10) Plan 12 (Solna Gul)
35 11.05 17:00 KFUM Jönköping Röd - Falköping 1 - 2 (25-21, 16-25, 7-15) Plan 12 (KFUM Örebro Volley)
36 11.05 18:00 KFUM Örebro Volley - Solna Gul 2 - 0 (25-7, 25-12) Plan 12 (KFUM Jönköping Röd)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Falkenberg33060MAX1521061.4346
2Eneryda3214221421121.2684
3Ymer312250.41251570.7962
4Spårvägen 1303160.171111550.7160

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
37 11.05 11:00 Falkenberg - Spårvägen 1 2 - 0 (25-17, 25-16) Plan 13 (Ymer)
38 11.05 12:00 Ymer - Eneryda 0 - 2 (17-25, 22-25) Plan 13 (Falkenberg)
39 11.05 14:00 Eneryda - Falkenberg 0 - 2 (25-27, 17-25) Plan 13 (Spårvägen 1)
40 11.05 15:00 Spårvägen 1 - Ymer 1 - 2 (25-15, 22-25, 10-15) Plan 13 (Eneryda)
41 11.05 17:00 Falkenberg - Ymer 2 - 0 (25-15, 25-16) Plan 13 (Spårvägen 1)
42 11.05 18:00 Spårvägen 1 - Eneryda 0 - 2 (14-25, 7-25) Plan 13 (Falkenberg)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Lidingö33060MAX150971.5466
2Veddige Varberg321431.331441131.2744
3Gislaved 04 Vit312340.751361410.9652
4KFUM Göteborg 1303060711500.4730

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
43 11.05 11:00 Lidingö - Veddige Varberg 2 - 0 (25-17, 25-14) Plan 14 (KFUM Göteborg 1)
44 11.05 12:00 KFUM Göteborg 1 - Gislaved 04 Vit 0 - 2 (9-25, 19-25) Plan 14 (Lidingö)
45 11.05 14:00 Gislaved 04 Vit - Lidingö 0 - 2 (18-25, 20-25) Plan 14 (Veddige Varberg)
46 11.05 15:00 Veddige Varberg - KFUM Göteborg 1 2 - 0 (25-6, 25-9) Plan 14 (Gislaved 04 Vit)
47 11.05 17:00 Lidingö - KFUM Göteborg 1 2 - 0 (25-16, 25-12) Plan 14 (Veddige Varberg)
48 11.05 18:00 Veddige Varberg - Gislaved 04 Vit 2 - 1 (25-17, 23-25, 15-6) Plan 14 (Lidingö)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP
1Lund220414110961.1464
2Team Gotland211321.5106821.2932
3Spårvägen 2202040621000.620

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
89 Grupp Plac 25-27 12.05 09:30 Team Gotland - Spårvägen 2 2 - 0 (25-14, 25-8) Plan 14 Pulje B/5 (Lund)
90 Grupp Plac 25-27 12.05 10:30 Lund - Team Gotland 2 - 1 (25-21, 20-25, 15-10) Plan 14 Pulje A/5 (Spårvägen 2)
91 Grupp Plac 25-27 12.05 11:30 Lund - Spårvägen 2 2 - 0 (25-23, 25-17) Plan 14 Pulje C/5 (Team Gotland)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
62 Åttondel 1 12.05 09:30 Degerfors - Westan 2 - 0 (25-16, 25-16) Plan 09 Taper kamp 81 (Solna Blå)
63 Åttondel 2 12.05 09:30 KFUM Jönköping Blå - Falköping 1 - 2 (25-16, 23-25, 10-15) Plan 10 Taper kamp 82 (Gislaved 04 Röd)
64 Åttondel 3 12.05 09:30 Lidingö - Eneryda 2 - 1 (25-17, 18-25, 15-12) Plan 12 Taper kamp 87 (Gislaved 04 Vit)
65 Åttondel 4 12.05 09:30 Falkenberg - Veddige Varberg 1 - 2 (25-11, 22-25, 6-15) Plan 13 Taper kamp 88 (KFUM Göteborg 1)
50 Kvart 1 12.05 11:30 Vallentuna - Degerfors 2 - 0 (25-22, 25-23) Plan 09 Taper kamp 73 (KFUM Göteborg 2)
52 Kvart 2 12.05 11:30 Sollentuna - Falköping 2 - 0 (25-5, 25-14) Plan 10 Taper kamp 74 (KFUM Jönköping Röd)
53 Kvart 3 12.05 11:30 Lidingö - Gislaved 2 - 0 (25-22, 25-19) Plan 12 Taper kamp 75 (Lindesberg)
54 Kvart 4 12.05 11:30 Veddige Varberg - KFUM Örebro Volley 0 - 2 (11-25, 13-25) Plan 13 Taper kamp 76 (Solna Gul)
67 Plac 9-12/1 12.05 12:30 Westan - Falkenberg 0 - 2 (15-25, 20-25) Plan 12 Taper kamp 53 (Gislaved)
49 Semi 1 12.05 12:30 Vallentuna - KFUM Örebro Volley 0 - 2 (11-25, 12-25) Plan 09 Taper kamp 50 (Degerfors)
51 Semi 2 12.05 12:30 Sollentuna - Lidingö 2 - 0 (25-22, 25-21) Plan 10 Taper kamp 52 (Falköping)
55 Plac 5-8/1 12.05 13:30 Degerfors - Veddige Varberg 2 - 0 (25-13, 28-26) Plan 09 Taper kamp 49 (Vallentuna)
56 Plac 5-8/2 12.05 13:30 Falköping - Gislaved 2 - 1 (23-25, 25-20, 15-8) Plan 10 Taper kamp 51 (Lidingö)
68 Plac 9-12/2 12.05 13:30 KFUM Jönköping Blå - Eneryda 0 - 2 (20-25, 23-25) Plan 12 Taper kamp 67 (Westan)
58 Plac 3-4 12.05 14:30 Vallentuna - Lidingö 0 - 2 (18-25, 20-25) Plan 09 Taper kamp 55 (Veddige Varberg)
59 Plac 5-6 12.05 14:30 Degerfors - Falköping 2 - 1 (22-25, 25-16, 15-9) Plan 10 Taper kamp 56 (Gislaved)
61 Plac 9-10 12.05 14:30 Falkenberg - Eneryda 2 - 1 (21-25, 25-22, 15-1) Plan 12 Taper kamp 68 (KFUM Jönköping Blå)
57 Final 12.05 15:30 KFUM Örebro Volley - Sollentuna 0 - 2 (21-25, 27-29) Plan 09 Taper kamp 58 (Vallentuna)
66 Plac 11-12 12.05 15:30 Westan - KFUM Jönköping Blå 0 - 2 (21-25, 18-25) Plan 12 Taper kamp 61 (Eneryda)
60 Plac 7-8 12.05 15:30 Veddige Varberg - Gislaved 2 - 1 (25-22, 19-25, 15-12) Plan 10 Taper kamp 59 (Falköping)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
81 Plac 13-24/1 12.05 08:30 Kungälv - Solna Blå 2 - 1 (23-25, 25-9, 15-9) Plan 09 Pulje B/2 (Degerfors)
82 Plac 13-24/2 12.05 08:30 Gislaved 04 Röd - KFUM Jönköping Röd 1 - 2 (21-25, 25-23, 6-15) Plan 10 Pulje A/2 (KFUM Jönköping Blå)
87 Plac 13-24/3 12.05 08:30 Gislaved 04 Vit - Spårvägen 1 1 - 2 (23-25, 25-27, 15-17) Plan 12 Pulje E/2 (Eneryda)
88 Plac 13-24/4 12.05 08:30 Ymer - KFUM Göteborg 1 2 - 0 (25-11, 25-19) Plan 13 Pulje F/2 (Veddige Varberg)
73 Plac 13-20/1 12.05 10:30 KFUM Göteborg 2 - Kungälv 0 - 2 (24-26, 7-25) Plan 09 Taper kamp 62 (Westan)
74 Plac 13-20/2 12.05 10:30 Värnamo - KFUM Jönköping Röd 2 - 0 (25-23, 25-17) Plan 10 Taper kamp 63 (KFUM Jönköping Blå)
75 Plac 13-20/3 12.05 10:30 Spårvägen 1 - Lindesberg 2 - 0 (26-24, 25-19) Plan 12 Taper kamp 64 (Eneryda)
76 Plac 13-20/4 12.05 10:30 Ymer - Solna Gul 2 - 0 (25-15, 25-21) Plan 13 Taper kamp 65 (Falkenberg)
70 Plac 13-16/1 12.05 12:30 Kungälv - Ymer 2 - 0 (25-12, 25-21) Plan 11 Vinner kamp 75 (Spårvägen 1)
85 Plac 21-24/1 12.05 12:30 Solna Blå - KFUM Göteborg 1 2 - 0 (25-14, 25-17) Plan 13 Taper kamp 54 (Veddige Varberg)
86 Plac 21-24/2 12.05 12:30 Gislaved 04 Röd - Gislaved 04 Vit 1 - 2 (22-25, 25-21, 7-15) Plan 14 Taper kamp 91 (Spårvägen 2)
72 Plac 13-16/2 12.05 13:30 Värnamo - Spårvägen 1 0 - 2 (21-25, 20-25) Plan 11 Taper kamp 70 (Ymer)
77 Plac 17-20/1 12.05 13:30 KFUM Göteborg 2 - Solna Gul 1 - 2 (19-25, 25-18, 10-15) Plan 13 Taper kamp 85 (KFUM Göteborg 1)
78 Plac 17-20/2 12.05 13:30 KFUM Jönköping Röd - Lindesberg 0 - 2 (16-25, 12-25) Plan 14 Taper kamp 86 (Gislaved 04 Röd)
83 B-F 12.05 14:30 Solna Blå - Gislaved 04 Vit 1 - 2 (25-18, 15-25, 15-17) Plan 14 Taper kamp 78 (KFUM Jönköping Röd)
69 Plac 13-14 12.05 14:30 Kungälv - Spårvägen 1 1 - 2 (23-25, 25-20, 13-15) Plan 11 Taper kamp 72 (Värnamo)
84 Plac 23-24 12.05 14:30 KFUM Göteborg 1 - Gislaved 04 Röd 1 - 2 (19-25, 26-24, 9-15) Plan 13 Taper kamp 77 (KFUM Göteborg 2)
71 Plac 15-16 12.05 15:30 Ymer - Värnamo 1 - 2 (25-23, 14-25, 9-15) Plan 11 Taper kamp 69 (Kungälv)
79 Plac 17-18 12.05 15:30 Solna Gul - Lindesberg 0 - 2 (15-25, 22-25) Plan 14 Taper kamp 83 (Solna Blå)
80 Plac 19-20 12.05 15:30 KFUM Göteborg 2 - KFUM Jönköping Röd 0 - 2 (21-25, 24-26) Plan 13 Taper kamp 84 (KFUM Göteborg 1)
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
12.05.2019 15:45
Kilde: Web