23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.06.2018 18:09
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
83: 1-2 (18:09)
82: 2-1 (18:09)
70: 2-0 (18:09)

JU15 - Jenter U15

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand22040MAX84243.54
2B. Tveit / A. Skogen21122166421.5712
3S. Høiby / S. Høiby20204008400

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
1 03.06 10:00 S. Høiby / S. Høiby - B. Tveit / A. Skogen 0 - 2 (0-21, 0-21) Bane1 (K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand)
17 03.06 11:20 K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand - B. Tveit / A. Skogen 2 - 0 (21-6, 21-18) Bane1 (M. Helgeland / V. Eikevik)
33 03.06 12:40 K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand - S. Høiby / S. Høiby 2 - 0 (21-0, 21-0) Bane1 (B. Tveit / A. Skogen)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1M. Helgeland / V. Eikevik220422107991.0814
2E. Vankan / B. Nådland2113311041011.032
3A. Gruehagen / N. Wedler202240.51001110.9010

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
9 03.06 10:40 E. Vankan / B. Nådland - M. Helgeland / V. Eikevik 1 - 2 (21-15, 16-21, 12-15) Bane1 (A. Gruehagen / N. Wedler)
25 03.06 12:00 A. Gruehagen / N. Wedler - E. Vankan / B. Nådland 1 - 2 (17-21, 21-19, 12-15) Bane1 (B. Tveit / A. Skogen)
41 03.06 13:20 A. Gruehagen / N. Wedler - M. Helgeland / V. Eikevik 1 - 2 (22-20, 19-21, 9-15) Bane1 (E. Vankan / B. Nådland)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1A. Ødegård / I. Storlid22040MAX84332.5454
2E. Kjos / M. Gimre211230.6763750.842
3L. Eikevik / C. Stinson202140.2557960.5940

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
4 03.06 10:00 A. Ødegård / I. Storlid - L. Eikevik / C. Stinson 2 - 0 (21-15, 21-9) Bane4 (E. Kjos / M. Gimre)
20 03.06 11:20 E. Kjos / M. Gimre - A. Ødegård / I. Storlid 0 - 2 (4-21, 5-21) Bane4 (L. Eikevik / C. Stinson)
36 03.06 12:40 E. Kjos / M. Gimre - L. Eikevik / C. Stinson 2 - 1 (18-21, 21-10, 15-2) Bane4 (A. Ødegård / I. Storlid)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1L. Holm Jacobsen / L. Rugstad Lunde22041497831.1694
2S. Alfheim / I. Sigurdardottir211321.592791.1652
3H. Rosengren / E. Vetter20204057840.6790

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
12 03.06 10:40 S. Alfheim / I. Sigurdardottir - H. Rosengren / E. Vetter 2 - 0 (21-13, 21-11) Bane4 (L. Holm Jacobsen / L. Rugstad Lunde)
28 03.06 12:00 L. Holm Jacobsen / L. Rugstad Lunde - S. Alfheim / I. Sigurdardottir 2 - 1 (18-21, 21-15, 16-14) Bane4 (H. Rosengren / E. Vetter)
44 03.06 13:20 L. Holm Jacobsen / L. Rugstad Lunde - H. Rosengren / E. Vetter 2 - 0 (21-18, 21-15) Bane4 (S. Alfheim / I. Sigurdardottir)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1J. Tennøy / A. Rødder22041494731.2884
2S. Hegelstad / G. Diaz de Leon21122172581.2412
3S. Faag / H. Huseby202140.2559940.6280

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
8 03.06 10:00 S. Faag / H. Huseby - S. Hegelstad / G. Diaz de Leon 0 - 2 (6-21, 10-21) Bane3 (J. Tennøy / A. Rødder)
19 03.06 11:20 J. Tennøy / A. Rødder - S. Hegelstad / G. Diaz de Leon 2 - 0 (21-15, 21-15) Bane3 (S. Faag / H. Huseby)
35 03.06 12:40 J. Tennøy / A. Rødder - S. Faag / H. Huseby 2 - 1 (21-13, 16-21, 15-9) Bane3 (S. Hegelstad / G. Diaz de Leon)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP
1L. Eikevik / C. Stinson11020MAX42182.3332
2A. Gruehagen / N. Wedler11020MAX42261.6152
3H. Rosengren / E. Vetter10102026420.6190
4S. Faag / H. Huseby10102018420.4290

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
52 Serie L C 03.06 14:00 H. Rosengren / E. Vetter - A. Gruehagen / N. Wedler 0 - 2 (12-21, 14-21) Bane4 Pulje B/1 (M. Helgeland / V. Eikevik)
65 Serie L C 03.06 14:00 L. Eikevik / C. Stinson - S. Faag / H. Huseby 2 - 0 (21-6, 21-12) Bane1 Pulje A/1 (K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
56 A-1/8-1 03.06 14:40 E. Vankan / B. Nådland - E. Kjos / M. Gimre 0 - 2 (14-21, 8-21) Bane1 Taper Kamp 49
59 A-1/8-3 03.06 14:40 S. Alfheim / I. Sigurdardottir - B. Tveit / A. Skogen 1 - 2 (17-21, 21-16, 11-15) Bane4 Taper kamp 52 (H. Rosengren / E. Vetter)
63 A-1/4-2 03.06 15:20 L. Holm Jacobsen / L. Rugstad Lunde - J. Tennøy / A. Rødder 1 - 2 (21-18, 19-21, 9-15) Bane1 Taper kamp 56 (E. Vankan / B. Nådland)
66 A-1/4-4 03.06 15:20 A. Ødegård / I. Storlid - S. Hegelstad / G. Diaz de Leon 2 - 0 (21-8, 21-8) Bane4 Taper kamp 59 (S. Alfheim / I. Sigurdardottir)
71 A-1/4-1 03.06 16:00 E. Kjos / M. Gimre - K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand 0 - 2 (8-21, 8-21) Bane1 Taper kamp 63 (L. Holm Jacobsen / L. Rugstad Lunde)
74 A-1/4-3 03.06 16:00 B. Tveit / A. Skogen - M. Helgeland / V. Eikevik 2 - 0 (23-21, 21-13) Bane4 Taper kamp 66 (S. Hegelstad / G. Diaz de Leon)
79 Semi-1 03.06 16:40 K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand - J. Tennøy / A. Rødder 2 - 0 (21-9, 21-5) Bane1 Taper kamp 71 (E. Kjos / M. Gimre)
81 Semi-2 03.06 16:40 B. Tveit / A. Skogen - A. Ødegård / I. Storlid 0 - 2 (19-21, 15-21) Bane4 Taper kamp 74 (M. Helgeland / V. Eikevik)
84 Finale 03.06 17:20 K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand - A. Ødegård / I. Storlid 2 - 0 (21-8, 21-10) Bane1 Taper kamp 79 (J. Tennøy / A. Rødder)
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.06.2018 18:09
Kilde: Web