23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
17.06.2018 18:20
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
40: 2-1 (18:20)
41: 0-2 (18:20)
38: 2-0 (18:20)

JU15 - Jenter U15

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand22040MAX84233.6524
2V. Gjerde / J. Ananiassen21122157620.9192
3I. Moland / T. Skjold20204028840.3330

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
14 17.06 10:30 I. Moland / T. Skjold - V. Gjerde / J. Ananiassen 0 - 2 (4-21, 16-21) Bane2 (K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand)
15 17.06 11:10 K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand - I. Moland / T. Skjold 2 - 0 (21-6, 21-2) Bane2 #1000 V. Gjerde / J. Ananiassen
16 17.06 11:50 K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand - V. Gjerde / J. Ananiassen 2 - 0 (21-12, 21-3) Bane2 (I. Moland / T. Skjold)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1J. Tennøy / C. Lothe22040MAX84451.8674
2B. Tveit / A. Skogen21122165700.9292
3A. Bjerkreim / E. Lauvås20204050840.5950

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
17 17.06 10:30 A. Bjerkreim / E. Lauvås - B. Tveit / A. Skogen 0 - 2 (19-21, 9-21) Bane4 (J. Tennøy / C. Lothe)
18 17.06 11:10 J. Tennøy / C. Lothe - A. Bjerkreim / E. Lauvås 2 - 0 (21-10, 21-12) Bane4 (B. Tveit / A. Skogen)
19 17.06 11:50 J. Tennøy / C. Lothe - B. Tveit / A. Skogen 2 - 0 (21-13, 21-10) Bane4 (A. Bjerkreim / E. Lauvås)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
21 Kvart 1 17.06 12:30 B. Tveit / A. Skogen - I. Moland / T. Skjold 2 - 0 (21-10, 21-4) Bane2 Pulje A/1 (K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand)
22 Kvart 2 17.06 12:30 V. Gjerde / J. Ananiassen - A. Bjerkreim / E. Lauvås 1 - 2 (9-21, 23-21, 11-15) Bane4 Pulje B/1 (J. Tennøy / C. Lothe)
23 Semi 1 17.06 13:20 B. Tveit / A. Skogen - K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand 0 - 2 (8-21, 11-21) Bane2 Taper kamp 21 (I. Moland / T. Skjold)
24 Semi 2 17.06 14:10 A. Bjerkreim / E. Lauvås - J. Tennøy / C. Lothe 0 - 2 (16-21, 19-21) Bane2 Taper kamp 23 (B. Tveit / A. Skogen)
20 Kamp 5. plass 17.06 14:50 I. Moland / T. Skjold - V. Gjerde / J. Ananiassen 0 - 2 (8-21, 15-21) Bane2 Taper kamp 24 (A. Bjerkreim / E. Lauvås)
25 Bronsefinale 17.06 15:30 B. Tveit / A. Skogen - A. Bjerkreim / E. Lauvås 2 - 0 (21-10, 21-18) Bane2 Taper kamp 20 (I. Moland / T. Skjold)
26 Finale 17.06 16:10 J. Tennøy / C. Lothe - K. Flatekvål / J. Haugseng Wigestrand 0 - 2 (8-21, 7-21) Bane2 Taper kamp 25 (A. Bjerkreim / E. Lauvås)
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
17.06.2018 18:20
Kilde: Web