13.11.2019 20:02
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1478: 0-0 (11:52)
2055: 0-3 (09:57)
1476: 0-0 (11:21)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane Dommere
3 08:30 J-E - A Drøbak Frogn G16.1 0 - 4 Pequeninos G16 Virik 1
4 08:30 J-E - A Runar G16 3 - 4 Fana G16-1 elite Storstadion
67 08:30 J11 - B Kråkerøy-2 3 - 0 Fevang FK Lovisenlund 1
68 08:30 J11 - B Gjelleråsen 2 0 - 0 Fristad/Sparsör Lovisenlund 2
73 08:30 J11 - C Sandar Guttelag 0 - 3 Drøbak Frogn G16.2 Nanset Månejordet 1
74 08:30 J11 - C Gjelleråsen 1 4 - 0 Gran 2 Nanset Månejordet 2
85 08:30 J11 - E Aurskog-Høland Fotballklubb 0 - 0 BVH G99 Nanset Fagerli 3
244 08:30 Q - D Bærum Blommenholm 09 - 2 2 - 0 Uvdal G9 Vesterøya 1A
260 08:30 H - A Frisk Asker 2 0 - 1 Runar Sort vesterøya 1B
261 08:30 H - A Store Bergan 1 - 9 Runar Rosa Vesterøya 1C
262 08:30 H - A Helgerød/GØIF J9 4 - 1 Sandar Jenter 2006 Vesterøya 1D
283 08:30 G - A Runar J10 1 - 1 Snøgg fotball 2 Vesterøya 2A
284 08:30 G - A Hei IL J10 Rød 2 - 0 Raufoss City-Svart-1 Vesterøya 2B
285 08:30 G - A Hei IL J10 Gul 2 - 3 Raufoss City-Svart-2 Vesterøya 2C
286 08:30 G - A Vindbjart J10 1 - 1 Store Bergan Vesterøya 2D
478 08:30 O - A Vindbjart 3 2 - 0 BVH LevHam 1 Vesterøya 3
479 08:30 O - A Snøgg Fotball 1 2 - 1 Høvik 3 Vesterøya 4A
480 08:30 O - A Ballklubben u 1 - 0 Runar blå Vesterøya 4B
757 08:30 F - A Årvoll 1 0 - 3 Høvik Super Girls Helgerød 2A
758 08:30 F - A Vindbjart J11 0 - 3 Asker J 04 Helgerød 1A
759 08:30 F - A Vestfossen 0 - 2 Borg jenter 11 Helgerød 1B
760 08:30 F - A Stokke IL J11 Lag 1 5 - 0 Frisk Asker Helgerød 2B
850 08:30 C11 - C Gjerdrum J14 0 - 6 Runar J14 Vear 1
851 08:30 C11 - C Skjeberg sport J 01 hvit 0 - 1 Asker FK J2001 Vear 3
926 08:30 B7 - A Stridsklev il 2 - 0 Sortland IL Nanset Fagerlii 4
935 08:30 B7 - B Konnerud 1 - 3 Sauda IL Jenter 15/16 Løveskogen 3
947 08:30 D9 - A Elverum J13-1 5 - 0 Drammen Ballklubb Bugården 1
948 08:30 D9 - A Nol IK 2 - 0 Asker J13 A Bugården 2
953 08:30 D9 - B Asker J13 B 0 - 1 Nesbyen IL J13 Bugården 3
954 08:30 D9 - B Loddefjord 1 1 - 2 Raufoss Fotball J13 Bugården 4
959 08:30 D9 - C Loddefjord 2 0 - 0 Asker J13 C Bugården 5
971 08:30 D9 - E Stord 2 - 1 Holmen J02 Haukerød 4
972 08:30 D9 - E Søndre Land J-13. 3 - 0 kjapp, jenter 13 Haukerød 3 dommer ikke møtt. Roger Bjønnes dømte
1085 08:30 K - A Ski IL 1 - 4 Asker Fotball 1 Fevang 1
1086 08:30 K - A Särö IK 0 - 4 Eidskog G15 Fevang 2
1133 08:30 C7 - C Kjelsås jenter 01 1 - 3 Gimletroll J14 Virik 3
1134 08:30 C7 - C Storhamar J-01 gul 9 - 0 J14 Uvdal IL Virik 4
1163 08:30 L7 - C Trosvik G01-7 2 - 0 Austrheim IL Stokke 5
1164 08:30 L7 - C Tømmerholt 5 - 0 Etnedal Fk Stokke 4
1217 08:30 N - A Trosvik G03 Rød 1 - 0 Bvh gommerud 1 Østerøya 2B
1218 08:30 N - A Sylling/Sjåstad G12 0 - 4 Birkebeineren 1 Østerøya 1A
1219 08:30 N - A Skidar 1 - 2 Fiskum Il Østerøya 1B
1220 08:30 N - A SB 1 0 - 2 Frisk Asker 3 Østerøya 2A
1527 08:30 I - A Haugfoss/ÅIF/MFK2 2 - 1 Sandar G19 Løveskogen 1
1528 08:30 I - A Skjetten G19 1 - 3 Kolbotn Jr Løveskogen 2
1539 08:30 C11 - A Ullern J01 0 - 2 Høvik 01 Stokke 1
1540 08:30 C11 - A Ørn Horten 1 - 2 Strindheim J14-2 Stokke 3
1808 08:30 B11 - D FIFHIL 2 - 1 Store Bergan J16 Haukerød 1
1842 08:30 D9 - G Trott J13-2 1 - 2 Helgerød/Gøif Haukerød 5
1848 08:30 D9 - H Fjellhamar 3 - 0 Høvikjentene Stokke 2A
1849 08:30 D9 - H Trosvik J13 KM 9- er 0 - 2 Skeid Dinamo Stokke 2B
1881 08:30 O - E Oshaug 5 - 1 Sandar IL G04 Sandar 1
1882 08:30 O - E Røaulvene 1 3 - 1 Uvdal G11 Sandar 2
1883 08:30 O - E Lil 11-2 0 - 6 Vind IL LG11-1 Sandar 3
1956 08:30 N - F Stokke 2 1 - 4 BVH LEVRE/BRYN 3 Østerøya 3A
1957 08:30 N - F Lil 12-1 1 - 4 Holeværingen, Lag 1 Østerøya 3B
1980 08:30 J7 - A Vik il 1 - 3 Bærums Verk Hauger Lovisenlund 3
2006 08:30 K - E Tjølling 0 - 0 Holeværingen G15 Virik 2
2018 08:30 C7 - A Svene J14 0 - 0 Høvik 02 Vear 2
2019 08:30 C7 - A Vindbjart J 14 0 - 5 Raufoss J14 Vear 4
2031 08:30 L7 - E Gullhaug 5 - 0 Gresvik IF Haukerød 2 marianne dømte kampen
2072 08:30 I - C Sagene Jr 3 - 0 Fahri Vraniqi Sporty 1 Fahri Vraniqi ikke møtt
2073 08:30 I - C Ekholt 1 0 - 4 Sandeford Fotball Sporty 2
164 08:55 Q - A Sandefjord BK G06 Gul 0 - 3 Runar 1 vesterøya 1B
165 08:55 Q - A Konnerud Monster 1 - 1 Frisk Asker 1 Vesterøya 1C
189 08:55 Q - B Sandefjord BK G06 Sort 2 - 3 Frisk Asker 2 Vesterøya 1D
259 08:55 H - A Frisk Asker 1 1 - 1 Runar Hvit Vesterøya 1A
288 08:55 G - A Snøgg fotball 1 2 - 1 Frisk Asker Vesterøya 2B
322 08:55 P - A Vestre Aker super 5 - 0 ØHIL HEi 6 Vesterøya 2A
323 08:55 P - A Stokke 1 2 - 4 Frisk Asker 1 Vesterøya 2C
324 08:55 P - A Lyngdal 2 G05 3 - 2 GØIF 3 Vesterøya 2D
505 09:00 O - B Vindbjart Hunsfoss 3 - 1 BVH LevHam 2 Vesterøya 3
507 09:00 O - B Sandefjord BK 1 2 - 3 Runar Hvit Vesterøya 4B
508 09:00 O - B Reinsvoll G11 4 - 1 Solberg SK Gul Vesterøya 4A
634 09:00 O - G Halsen Grønn 2 - 7 Holmen IF 2 Sandar 2
635 09:00 O - G Stokke IL Grønn 2 - 0 Store Bergan 3 Sandar 3
784 09:00 F - B Stokke IL J11 Lag 2 3 - 3 BVH J04 1 Helgerød 2A
785 09:00 F - B Røa Kinaputter 2 3 - 0 Gimletroll J11 - 1 Helgerød 1A
786 09:00 F - B Reinsvoll J11 0 - 0 Høvik Dream Team Helgerød 1B
787 09:00 F - B Lil 11-1 1 - 3 Høvik Supergirls Helgerød 2B
1884 09:00 O - E Haugsbygdgutta 10 1 - 5 Frisk-Asker G04 2 Sandar 1
1908 09:00 N - B SB 2 1 - 7 FPN Vollen Østerøya 1A
1909 09:00 N - B Kråkerøy 03 2 - 1 Holmen 1 Østerøya 1B
1910 09:00 N - B Gjøvik Lyn Svart 0 - 3 Birkebeineren 2 Østerøya 2A
1911 09:00 N - B LIUNGEN IF 2 - 0 Gjerdrum Blå Østerøya 2B
1958 09:00 N - F Kungsbacka IF blue 0 - 1 RUNAR SORT Østerøya 3A
1959 09:00 N - F Trøgstad/Båstad 0 - 5 SIF 03 RØD Østerøya 3B
862 09:10 L11 - A Flint 5 - 0 Holmen G01.2 Stokke 1
863 09:10 L11 - A Hærland IL - lag 1 0 - 1 Solberg Stokke 3
880 09:10 L11 - D Skrim G01 0 - 4 Gjerdrum G14 Vear 1
881 09:10 L11 - D Yven IF 2 - 2 Sandefjord BK G14-2 Vear 3
965 09:10 D9 - D Andebu 1 - 0 Bærums Verk og Hauger 1 Bugården 1
966 09:10 D9 - D Storhamar Blå 2 - 1 Mathopen J13 Bugården 2
977 09:10 D9 - F Trott j13-1 2 - 1 Flint J13 Haukerød 4
978 09:10 D9 - F Nesodden 1 2 - 0 Røa 2 Haukerød 3
1001 09:10 M9 - B Hakadal IL G02/03 0 - 1 Store Bergan G13.1 Bugården 5
1127 09:10 C7 - B IF Nyedshov 0 - 1 Skarnes IL J14 Vear 2
1128 09:10 C7 - B Randesund 1 - 0 Tonstad Vear 4
1139 09:10 C7 - D Nærbø IL J 14 1 - 1 Mathopen IL Virik 3
1140 09:10 C7 - D Storhamar J-01 blå 3 - 0 Lisleby FK J 14 Virik 4
1147 09:10 C7 - E Melhus IL J14 3 - 0 Stange SK Haukerød 2
1181 09:10 D7 - A Frisk Asker 0 - 6 Store Bergan 2003-2004 Stokke 4
1182 09:10 D7 - A Skiold 2 - 2 Fjellhamar Stokke 5
1820 09:10 M9 - A Åsgårdstrand/Skoppum 3 - 0 Holeværingen FC Bugården 3
1821 09:10 M9 - A Tjølling 0 - 7 Asker 1 Bugården 4 0
1830 09:10 M9 - H Stokke G13 1 5 - 0 Gimletroll 1 Stokke 2A
1831 09:10 M9 - H Vardal G13 1 - 1 Andebu Stokke 2B
1843 09:10 D9 - G Stokke 5 - 0 Røa 1 Haukerød 5
86 09:20 J11 - E Ski G16 0 - 1 Strømsgodset 1 Nanset Fagerli 3
91 09:20 J11 - F nanset 2 5 - 0 Afsk Nanset Månejordet 1
92 09:20 J11 - F IL Sandviken G16 3 - 4 Høybråten Stovner HSIL G99 Nanset Månejordet 2
163 09:20 Q - A KFUM NINJAS 2 - 3 Gresvik Blå Vesterøya 1A
166 09:20 Q - A Vikåsen G06 4 - 3 GØIF Blå Vesterøya 1C
187 09:20 Q - B Vindbjart G9 - lag 4 2 - 4 Gresvik Hvit Vesterøya 1D
188 09:20 Q - B Ormåsen-Vestfossen 4 - 0 Runar 2 vesterøya 1B
325 09:20 P - A Lisleby Gul 0 - 6 Konnerud Vipers Vesterøya 2A
376 09:20 P - C Snøgg B 2 - 4 Sandar G05-2 Vesterøya 2B
377 09:20 P - C Reinsvoll G10 0 - 5 Store Bergan 2 Vesterøya 2C
378 09:20 P - C Vassbonn Ninjas Blå 1 - 1 ØHIL HEi 2 Vesterøya 2D
925 09:20 B7 - A Svene J15 1 - 0 FIFHIL Nanset Fagerlii 4
936 09:20 B7 - B TIL J 99 9 - 0 Andøygutten J16 Løveskogen 3
1091 09:20 K - B Sagene G00 7 - 1 Bærum G 2000 bredde Fevang 1
1092 09:20 K - B Särö IK - 2 1 - 3 Grue G 15 Fevang 2
1205 09:20 J11 - A Skogstrand 0 - 1 Kongsvinger IL G-16 1 Løveskogen 1
1206 09:20 J11 - A Strømmen 4 - 0 Skrim IL Løveskogen 2
1211 09:20 J11 - D Haugsbygd G16 1 - 1 Store Bergan G15/16 Lovisenlund 1
1212 09:20 J11 - D Sander G16 2 - 0 Aurskog-Høland Fotballklubb 2 Lovisenlund 2
1809 09:20 B11 - D Eik IF Tønsberg 0 - 0 IF Eiker Kvikk J16 Haukerød 1 rødt kort til IF Kvikk nummer 12
1981 09:20 J7 - A Teie 2 - 1 Bjerkreim Lovisenlund 3
2007 09:20 K - E Varhaug G15 0 - 1 Kjelsås Virik 2
2078 09:20 I - D Varhaug 2 - 1 Store Bergan IL Sporty 1
2079 09:20 I - D Ekholt 2 1 - 2 Høybråten og Stovner Junior 1 Sporty 2
481 09:30 O - A Hærland G11 5 - 2 Solberg SK Blå Vesterøya 3
502 09:30 O - A Ballklubben u 4 - 3 BVH LevHam 1 Vesterøya 4A
504 09:30 O - A ØHIL TURBO 0 - 5 Runar blå Vesterøya 4B
636 09:30 O - G Gjerdrum G04 - 1 3 - 1 SIF 04 BLÅ Sandar 1
637 09:30 O - G Stag G05 2 - 1 ØHIL BEARS Sandar 2
661 09:30 O - H Halsen Rød 0 - 3 ØHIL TIGERS Sandar 3
702 09:30 E - A Gimletroll 12.1 3 - 0 Lil j 12-2 Helgerød 2A
703 09:30 E - A Runar 3 - 4 Frisk Asker Helgerød 1A
704 09:30 E - A NotoddenFK Hvit 4 - 2 Vollen Jets Helgerød 1B
705 09:30 E - A Røa Kinaputt Girls 2 - 1 Trøgstad/Båstad Helgerød 2B
1298 09:30 N - D Kvik Rød 2 - 0 BVH LEVRE/BRYN 1 Østerøya 2B
1299 09:30 N - D IL, Ivrig 03 3 - 3 Høvik Hvit Østerøya 1A
1300 09:30 N - D Haugsbygd IF G12 2 - 10 SIF 03 HVIT Østerøya 1B
1301 09:30 N - D Reinsvoll G12 3 - 3 Gjerdrum Rød Østerøya 2A
1322 09:30 N - E Råde G03 Rød 2 - 2 BVH LEVRE/BRYN 2 Østerøya 3A
1324 09:30 N - E Korsvoll F 7 - 0 Holeværingen Lag 3 Østerøya 3B
190 09:45 Q - B KFUM TIKI TAKA 12 - 0 Helgerød G9 Vesterøya 1A
212 09:45 Q - C Vollen G9 team 1 2 - 1 sandar hvit vesterøya 1B
213 09:45 Q - C Reinsvoll Mix 09 0 - 8 Frisk Asker 3 Vesterøya 1C
214 09:45 Q - C Hasle Løren Lions 5 - 0 GØIF RØD Vesterøya 1D
287 09:45 G - A Snøgg fotball 2 3 - 0 Vaaler J10 Vesterøya 2A
379 09:45 P - C Frisk Asker 3 5 - 0 Åssiden IF Tigers Vesterøya 2B
403 09:45 P - D Snøgg fotball 3 2 - 4 Sandar G05-3 Vesterøya 2C
404 09:45 P - D Vassbonn Ninjas Hvit 0 - 2 Store Bergan 3 Vesterøya 2D
868 09:50 L11 - B Hærland IL - lag 2 0 - 1 Sandar G01 Stokke 1
869 09:50 L11 - B Kjelsås IL G01.2 0 - 1 ÅIF G01 Stokke 3
892 09:50 L11 - F Herkules 1 - 1 larvik turn Vear 1
893 09:50 L11 - F Svene G14 0 - 5 Røa krutt G14 Vear 3
960 09:50 D9 - C Skarnes IL J13 3 - 2 Åssiden IF Bugården 5
1008 09:50 M9 - C Sandefjord BK G13-1 0 - 0 Asker 3 Bugården 2
1013 09:50 M9 - D Lyngdal 2 2 - 5 BVH 1 Bugården 3
1014 09:50 M9 - D Ringsaker/nes G13. 2 - 0 Store Bergan G13.2 Bugården 4
1019 09:50 M9 - E Austrheim IL 2 - 1 BVH 2 Bugården 1
1043 09:50 M9 - I Fossum 1 - 1 Borre IF G02 Stokke 2A
1044 09:50 M9 - I Korsvoll Entusiast 5 - 3 Gimletroll 2 Stokke 2B
1061 09:50 M9 - L Vind Blå 2 - 2 Sandar G13 Haukerød 4
1062 09:50 M9 - L Birkebeineren 0 - 0 Snarøya Haukerød 5
1073 09:50 M9 - N Skarphedin G13 0 - 2 Solberg G13 Haukerød 3
1151 09:50 L7 - A Nes/Ringsaker g13 0 - 19 Holmen G02 Virik 3
1152 09:50 L7 - A Varteig IL-2 1 - 6 Aurland G13 Virik 4
1169 09:50 L7 - D Stord G13 Kvit 2 - 3 MIF G14 Vear 2
1170 09:50 L7 - D Tune IL 2002 2 - 3 Sandefjord BK G13-2 Vear 4
1187 09:50 D7 - B Elverum J13-2 0 - 1 Solberg Stokke 4
1188 09:50 D7 - B Kvik Halden 1 - 2 Store Bergan J13 Stokke 5
2033 09:50 L7 - E Tonstad gutter 14 1 - 3 Gresvik IF Haukerød 2 nader hussein dømte
9 10:00 J-E - B Gran 1 1 - 5 Sandefjord BK Storstadion
506 10:00 O - B Snøgg Fotball 2 6 - 1 DBK X (Drammens BK) Vesterøya 4B
529 10:00 O - B Sandefjord BK 1 5 - 2 BVH LevHam 2 Vesterøya 4A
531 10:00 O - B Jutul 1 1 - 2 Runar Hvit Vesterøya 3
658 10:00 O - H Stokke IL Hvit 2 - 5 Høvik 2 Sandar 1
659 10:00 O - H Gjerpen IF 3 - 4 Store Bergan 4 Sandar 2
660 10:00 O - H Gjerdrum G04 - 2 2 - 1 SIF 04 HVIT Sandar 3
811 10:00 F - C Ørn Horten 0 - 7 BVH J04 2 Helgerød 2A
812 10:00 F - C Svene J11 0 - 5 Gimletroll J11-2 Helgerød 1A
813 10:00 F - C Stokke IL J11 Lag 3 0 - 8 Høvik Powergirls Helgerød 1B
814 10:00 F - C Røa Kinaputter 1 0 - 0 Gjerdrum J11 Helgerød 2B
856 10:00 C11 - D Sandviken J2001 0 - 1 Bærums Verk og Hauger J13 Virik 1
1323 10:00 N - E Nanset 1 - 0 Gimletroll G12 Lag 1 Østerøya 3A
1325 10:00 N - E Reinsvoll G12 2 1 - 6 Nesbyen IL G12 Østerøya 3B
1932 10:00 N - C Kvik Blå 0 - 2 Bvh gommerud 3 Østerøya 1A
1933 10:00 N - C Kungsbacka IF White 1 - 1 Høvik Blå Østerøya 1B
1934 10:00 N - C Gjerdrum gul 1 - 7 SIF 03 BLÅ Østerøya 2A
1935 10:00 N - C Løten G12 0 - 4 Drammen strong Dragons Østerøya 2B
13 10:10 A11 - A Eik IF Tønsberg J19 4 - 2 BVH IF 1 Sporty 1
14 10:10 A11 - A Glassverket IF 0 - 4 SHSB Sporty 2
19 10:10 A11 - B Åssiden J19 1 - 1 BVH IF 2 Løveskogen 1
20 10:10 A11 - B Tønsberg J19 6 - 0 Solberg J 19 Løveskogen 2
97 10:10 J11 - G Nanset 1 3 - 2 Ready G99 Nanset Fagerli 3
115 10:10 B11 - A Eina J16 0 - 1 Amasone J-99/00 Lovisenlund 1
116 10:10 B11 - A Kolbotn IL 7 - 0 Bjerke jenter 00 Lovisenlund 2
211 10:10 Q - C Bærum Blommenholm 09 - 1 5 - 3 Runar 3 Vesterøya 1A
236 10:10 Q - D Vollen G9 team 2 2 - 2 sandar rød vesterøya 1B
237 10:10 Q - D HSV Soon 2 - 0 Uvdal G9 Vesterøya 1C
238 10:10 Q - D Hasle-Løren Tigers 5 - 2 Frisk Asker 4 Vesterøya 1D
291 10:10 G - A Store Bergan 1 - 0 Hei IL J10 Gul Vesterøya 2D
348 10:10 P - A Korsvollgutta 1 - 6 GØIF 3 Vesterøya 2B
405 10:10 P - D Kjelsås G05 Kompis 7 - 1 Uvdal G10 Vesterøya 2A
406 10:10 P - D Fevang Rød 1 - 1 Vind G10 Vesterøya 2C
928 10:10 B7 - A Hånes IF J16 7 - 1 Stridsklev il Nanset Fagerlii 4
941 10:10 B7 - C Stange J-16 2 - 0 GØIF Løveskogen 3
1097 10:10 K - C Randesund G15 1 - 1 Høvik IF G-2000 Fevang 1
1098 10:10 K - C Stavanger IF 3 - 0 Oppsal G 00 rekrutt Fevang 2
1115 10:10 K - F Sandefjord BK 2 2 - 3 Åkra G15 Virik 2
1796 10:10 B11 - B Sortland IL 2 - 0 Andebu Jenter 16 Nanset Månejordet 1
1797 10:10 B11 - B Nanset/Kvelde 2 - 1 Kjelsås Nanset Månejordet 2
1986 10:10 J7 - B Kragerø 6 - 1 Nordre Eidsvoll IL Lovisenlund 3
2000 10:10 K - D IFK uddevalla 3 - 0 Snarøya Haukerød 1
482 10:30 O - A Høvik 3 3 - 2 Vindbjart 3 Vesterøya 3
483 10:30 O - A Runar blå 1 - 1 Snøgg Fotball 1 Vesterøya 4A
484 10:30 O - A Solberg SK Blå 2 - 6 Ballklubben u Vesterøya 4B
617 10:30 O - F Gjerpen 2 5 - 2 Haugsbygn G11 lag 3 Sandar 1
618 10:30 O - F Vind IL LG11-2 1 - 2 Holmen IF 1 Sandar 2
619 10:30 O - F Røaulvene 2 4 - 0 GØIF Rød Sandar 3
761 10:30 F - A Asker J 04 0 - 3 Årvoll 1 Helgerød 2A
762 10:30 F - A Borg jenter 11 4 - 0 Vindbjart J11 Helgerød 1A
763 10:30 F - A Frisk Asker 2 - 0 Vestfossen Helgerød 1B
764 10:30 F - A Helgerød J 2004 4 - 1 Stokke IL J11 Lag 1 Helgerød 2B
874 10:30 L11 - C Trosvik G01-11 1 - 2 Ros G14 Stokke 1
875 10:30 L11 - C Lillestrøm 1 - 2 Sandefjord BK G14-1 Stokke 3
1002 10:30 M9 - B Konnerud Hvit 0 - 1 Asker 2 Bugården 5
1007 10:30 M9 - C Lyngdal 1 3 - 0 Raufoss Bugården 1
1020 10:30 M9 - E Snøgg Fotball G03 1 - 2 Drøbak/Frogn GRØNN Bugården 2
1025 10:30 M9 - F Haugar 0 - 5 Drøbak/Frogn SVART Bugården 3
1026 10:30 M9 - F Konnerud Grønn 2 - 0 Frisk Asker Bugården 4
1049 10:30 M9 - J Nesøya G13 0 - 4 Runar Stokke 2A
1050 10:30 M9 - J Trott G13 0 - 0 Gjerpen G13 Stokke 2B
1067 10:30 M9 - M Nanset 1 3 - 2 Vind Oransje Haukerød 4
1068 10:30 M9 - M Vestre Aker SKK 3 - 1 MIF Haukerød 5
1074 10:30 M9 - N Vestre Aker SKK 2 0 - 3 GØIF/HELGERØD G13 Haukerød 3
1148 10:30 C7 - E Berg il 0 - 6 Haugsbygd IF Haukerød 2
1157 10:30 L7 - B Harestua Avengers 3 - 3 Eika Krapfoss Virik 3
1158 10:30 L7 - B Varteig IL-1 0 - 4 Farsund 1 Virik 4
1193 10:30 D7 - C Svene/Jondalen 1 - 4 Elverum J13-3 Stokke 4
1194 10:30 D7 - C Tjensvoll 0 - 2 Siljan Stokke 5
1370 10:30 N - G Stokke 1 4 - 3 Holeværingen, Lag 2 Østerøya 2B
1371 10:30 N - G Røa Allstars 2 - 1 Solberg Panters Østerøya 1A
1372 10:30 N - G Lil 12-2 0 - 9 Frisk Asker 1 Østerøya 1B
1373 10:30 N - G Trosvik G03 Grønn 1 - 4 Gjerpen gul Østerøya 2A
1814 10:30 L11 - G Stathelle G14-1 2 - 1 Andebu G14 Vear 1
1815 10:30 L11 - G Fram Larvik 3 - 0 Asker 3 Vear 3 Asker ikke møtt
1960 10:30 N - F BVH LEVRE/BRYN 3 2 - 1 Trøgstad/Båstad Østerøya 3A
1962 10:30 N - F RUNAR SORT 8 - 0 Lil 12-1 Østerøya 3B
2020 10:30 C7 - A Raufoss J14 2 - 0 Svene J14 Vear 2
2021 10:30 C7 - A Etnedal Fk 2 - 4 Vindbjart J 14 Vear 4
235 10:35 Q - D Bærum Blommenholm 09 - 2 3 - 3 Runar 4 Vesterøya 1A
264 10:35 H - A Runar Sort 1 - 4 Frisk Asker 1 vesterøya 1B
265 10:35 H - A Runar Rosa 2 - 2 Frisk Asker 2 Vesterøya 1C
266 10:35 H - A Sandar Jenter 2006 0 - 2 Store Bergan Vesterøya 1D
289 10:35 G - A Raufoss City-Svart-1 0 - 2 Runar J10 Vesterøya 2A
290 10:35 G - A Raufoss City-Svart-2 0 - 6 Hei IL J10 Rød Vesterøya 2B
292 10:35 G - A Vaaler J10 0 - 3 Vindbjart J10 Vesterøya 2D
306 10:35 G - A Snøgg fotball 1 3 - 0 Høvik Verk United Vesterøya 2C
857 10:40 C11 - D Trøgstad/Båstad 1 - 3 Sandar J14 Virik 1
98 11:00 J11 - G Vigør G16 3 - 2 Lyngbø sk Nanset Fagerli 3
103 11:00 J11 - H Stokke 2 4 - 0 Gran 3 Lovisenlund 1
104 11:00 J11 - H Tvedestrand G16 2 - 3 Høvik IF Lovisenlund 2
109 11:00 J11 - I Stokke 1 2 - 0 Asker 2 G16 Nanset Månejordet 1
110 11:00 J11 - I Fløy 0 - 3 Sortland Nanset Månejordet 2
168 11:00 Q - A Runar 1 2 - 1 KFUM NINJAS vesterøya 1B
169 11:00 Q - A Frisk Asker 1 8 - 5 Sandefjord BK G06 Gul Vesterøya 1C
170 11:00 Q - A GØIF Blå 1 - 1 Konnerud Monster Vesterøya 1D
263 11:00 H - A Runar Hvit 3 - 2 Helgerød/GØIF J9 Vesterøya 1A
293 11:00 G - A Frisk Asker 0 - 4 Snøgg fotball 2 Vesterøya 2A
326 11:00 P - A Frisk Asker 1 1 - 2 Vestre Aker super Vesterøya 2B
327 11:00 P - A GØIF 3 0 - 5 Stokke 1 Vesterøya 2D
428 11:00 P - D Fevang Rød 1 - 2 Store Bergan 3 Vesterøya 2C
485 11:00 O - A ØHIL TURBO 7 - 2 Hærland G11 Vesterøya 3
509 11:00 O - B DBK X (Drammens BK) 3 - 6 Vindbjart Hunsfoss Vesterøya 4A
510 11:00 O - B Runar Hvit 1 - 3 Snøgg Fotball 2 Vesterøya 4B
788 11:00 F - B Gimletroll J11 - 1 2 - 3 Stokke IL J11 Lag 2 Helgerød 2A
789 11:00 F - B Høvik Dream Team 5 - 6 Røa Kinaputter 2 Helgerød 1A
790 11:00 F - B Høvik Supergirls 0 - 0 Reinsvoll J11 Helgerød 1B
836 11:00 F - C Røa Kinaputter 1 1 - 1 Gimletroll J11-2 Helgerød 2B
927 11:00 B7 - A Sortland IL 1 - 1 Svene J15 Nanset Fagerlii 4
942 11:00 B7 - C Tonstad 3 - 1 Konnerud 2 Løveskogen 3
1116 11:00 K - F Gneist G15 1 - 0 Lyn G002 Virik 2
1394 11:00 N - H Trosvik G03 Hvit 5 - 4 Lier Heia Eagles 2 Østerøya 2B
1395 11:00 N - H Gjerpen rød 8 - 0 Sandar G03 Østerøya 1A
1396 11:00 N - H Frisk Asker 2 4 - 4 Solberg Tigers Østerøya 1B
1397 11:00 N - H Svene Gutter 12 6 - 1 Etnedal Fk Østerøya 2A
1770 11:00 I - B Sandefjord Ballklubb 2 - 0 GØIF G19 Løveskogen 1 Rødt kort Sfj nr.5
1771 11:00 I - B Trøgstad/Båstad 0 - 5 Ottestad G19 Løveskogen 2
1802 11:00 B11 - C NIF/TFK J16 0 - 5 Holmen IF J2000 Fevang 1
1803 11:00 B11 - C Vikja jentene 3 - 1 Solberg J2000 Fevang 2
1886 11:00 O - E Vind IL LG11-1 0 - 1 Røaulvene 1 Sandar 1
1887 11:00 O - E Frisk-Asker G04 2 7 - 0 Lil 11-2 Sandar 2
1888 11:00 O - E GØIF Blå 6 - 0 Haugsbygdgutta 10 Sandar 3
1961 11:00 N - F Holeværingen, Lag 1 5 - 2 Stokke 2 Østerøya 3A
1963 11:00 N - F SIF 03 RØD 2 - 3 Kungsbacka IF blue Østerøya 3B
1987 11:00 J7 - B Tjøme 1 - 4 Sandefjord BK 3 Lovisenlund 3
2001 11:00 K - D Halsen 3 - 0 Bamble G15 Haukerød 1 Nader hussein dømte
2074 11:00 I - C Fahri Vraniqi 0 - 3 Ekholt 1 Sporty 1
2075 11:00 I - C Sandeford Fotball 2 - 1 Sagene Jr Sporty 2
904 11:10 L11 - H Nøtterøy 0 - 1 Høvik Vear 1
905 11:10 L11 - H Stathelle G14-2 0 - 1 Store Bergan G14 Vear 3
955 11:10 D9 - B Nesbyen IL J13 2 - 0 Loddefjord 1 Bugården 3
956 11:10 D9 - B Raufoss Fotball J13 1 - 0 Asker J13 B Bugården 4
961 11:10 D9 - C Asker J13 C 2 - 2 Skarnes IL J13 Bugården 5
974 11:10 D9 - E kjapp, jenter 13 0 - 6 Stord Haukerød 3 Håkon Rustad dømte
1031 11:10 M9 - G Jutul 1 - 1 Holeværingen United Bugården 1
1032 11:10 M9 - G Trøgstad/Båstad 0 - 2 Sauda Bugården 2
1079 11:10 M9 - O Skidar 1 - 1 SVIL G 13 Haukerød 4
1080 11:10 M9 - O Vul 0 - 2 Berg G2002 Haukerød 5
1129 11:10 C7 - B Skarnes IL J14 0 - 1 Randesund Vear 2
1130 11:10 C7 - B Tonstad 1 - 0 IF Nyedshov Vear 4
1135 11:10 C7 - C Gimletroll J14 0 - 3 Storhamar J-01 gul Virik 3
1136 11:10 C7 - C J14 Uvdal IL 0 - 3 Kjelsås jenter 01 Virik 4
1165 11:10 L7 - C Austrheim IL 7 - 1 Tømmerholt Stokke 4
1166 11:10 L7 - C Etnedal Fk 0 - 2 Trosvik G01-7 Stokke 5
1836 11:10 M9 - K Stokke G13 2 0 - 3 Ready Veierland Stokke 2A
1837 11:10 M9 - K Stord G13 Svart 1 - 0 Strømsgodset G13 Stokke 2B
2012 11:10 C11 - B Tjølling 1 - 3 Slottsbrons IF Stokke 1
2013 11:10 C11 - B Tollnes J2001 0 - 2 Strindheim J14-1 Stokke 3
2032 11:10 L7 - E Tonstad gutter 14 0 - 6 Gullhaug Haukerød 2 Samir Haarki dømte
886 11:20 L11 - E Stokke 0 - 0 Bjørkelangen Virik 1
167 11:25 Q - A Gresvik Blå 1 - 1 Vikåsen G06 Vesterøya 1A
192 11:25 Q - B Runar 2 3 - 4 Vindbjart G9 - lag 4 vesterøya 1B
193 11:25 Q - B Frisk Asker 2 3 - 1 Ormåsen-Vestfossen Vesterøya 1C
194 11:25 Q - B Helgerød G9 1 - 2 Sandefjord BK G06 Sort Vesterøya 1D
294 11:25 G - A Lommedalen 2 - 1 Snøgg fotball 1 Vesterøya 2A
328 11:25 P - A Konnerud Vipers 2 - 5 Lyngdal 2 G05 Vesterøya 2B
329 11:25 P - A Korsvollgutta 6 - 0 Lisleby Gul Vesterøya 2C
427 11:25 P - D Kjelsås G05 Kompis 3 - 3 Sandar G05-3 Vesterøya 2D
10 11:30 J-E - B Flint Tønsberg G16 2 - 1 Kråkerøy-1 Storstadion
511 11:30 O - B Solberg SK Gul 3 - 3 Sandefjord BK 1 Vesterøya 3
512 11:30 O - B Jutul 1 4 - 1 Reinsvoll G11 Vesterøya 4A
543 11:30 O - C Trøgstad/Båstad blå 2 - 2 Jutul 2 Vesterøya 4B
620 11:30 O - F Larvik Turn 2 - 3 Gjerpen 2 Sandar 2
621 11:30 O - F Vikåsen 04 5 - 2 Haugsbygn G11 lag 3 Sandar 3
706 11:30 E - A Røa Kinaputt Girls 0 - 1 Gimletroll 12.1 Helgerød 1A
707 11:30 E - A NotoddenFK Hvit 6 - 0 Runar Helgerød 1B
708 11:30 E - A Lil j 12-2 0 - 2 AFSK Supergirls Helgerød 2A
791 11:30 F - B Sandar FJ 03/04/05 2 - 1 Lil 11-1 Helgerød 2B
1221 11:30 N - A Birkebeineren 1 4 - 2 Trosvik G03 Rød Østerøya 2B
1222 11:30 N - A Fiskum Il 0 - 4 Sylling/Sjåstad G12 Østerøya 1A
1223 11:30 N - A Frisk Asker 3 6 - 0 Skidar Østerøya 1B
1224 11:30 N - A Gjøvik Lyn Rød 2 - 5 SB 1 Østerøya 2A
1326 11:30 N - E BVH LEVRE/BRYN 2 4 - 5 Reinsvoll G12 2 Østerøya 3A
1328 11:30 N - E Holeværingen Lag 3 0 - 2 Nanset Østerøya 3B
1885 11:30 O - E Uvdal G11 1 - 2 Oshaug Sandar 1
69 11:50 J11 - B Fevang FK 0 - 2 Gjelleråsen 2 Lovisenlund 1
70 11:50 J11 - B Fristad/Sparsör 0 - 1 Kråkerøy-2 Lovisenlund 2
75 11:50 J11 - C Drøbak Frogn G16.2 1 - 1 Gjelleråsen 1 Nanset Månejordet 1
76 11:50 J11 - C Gran 2 0 - 1 Sandar Guttelag Nanset Månejordet 2
87 11:50 J11 - E BVH G99 7 - 0 Ski G16 Nanset Fagerli 3
191 11:50 Q - B Gresvik Hvit 3 - 9 KFUM TIKI TAKA Vesterøya 1A
216 11:50 Q - C sandar hvit 3 - 4 Bærum Blommenholm 09 - 1 vesterøya 1B
217 11:50 Q - C Frisk Asker 3 1 - 3 Vollen G9 team 1 Vesterøya 1C
218 11:50 Q - C GØIF RØD 7 - 3 Reinsvoll Mix 09 Vesterøya 1D
380 11:50 P - C Store Bergan 2 4 - 0 Snøgg B Vesterøya 2A
381 11:50 P - C ØHIL HEi 2 3 - 0 Reinsvoll G10 Vesterøya 2B
382 11:50 P - C Åssiden IF Tigers 0 - 8 Vassbonn Ninjas Blå Vesterøya 2C
383 11:50 P - C Fevang Blå 0 - 1 Frisk Asker 3 Vesterøya 2D
852 11:50 C11 - C Runar J14 3 - 0 Skjeberg sport J 01 hvit Vear 1
853 11:50 C11 - C Asker FK J2001 0 - 0 Gjerdrum J14 Vear 3
931 11:50 B7 - A FIFHIL 0 - 5 Hånes IF J16 Nanset Fagerlii 4
937 11:50 B7 - B Sauda IL Jenter 15/16 1 - 9 TIL J 99 Løveskogen 3
949 11:50 D9 - A Drammen Ballklubb 1 - 3 Nol IK Bugården 1
950 11:50 D9 - A Asker J13 A 0 - 3 Elverum J13-1 Bugården 2
962 11:50 D9 - C Åssiden IF 0 - 0 Loddefjord 2 Bugården 5
973 11:50 D9 - E Holmen J02 1 - 2 Søndre Land J-13. Haukerød 4
980 11:50 D9 - F Røa 2 0 - 1 Trott j13-1 Haukerød 3 Kadim dømte
1087 11:50 K - A Asker Fotball 1 4 - 0 Särö IK Fevang 1
1088 11:50 K - A Eidskog G15 3 - 0 Ski IL Fevang 2
1141 11:50 C7 - D Mathopen IL 2 - 0 Storhamar J-01 blå Virik 3
1142 11:50 C7 - D Lisleby FK J 14 0 - 8 Nærbø IL J 14 Virik 4
1149 11:50 C7 - E Berg il 0 - 4 Melhus IL J14 Haukerød 2
1183 11:50 D7 - A Store Bergan 2003-2004 6 - 2 Skiold Stokke 4
1184 11:50 D7 - A Fjellhamar 1 - 1 Frisk Asker Stokke 5
1529 11:50 I - A Sandar G19 1 - 2 Skjetten G19 Løveskogen 1
1530 11:50 I - A Kolbotn Jr 2 - 0 Haugfoss/ÅIF/MFK2 Løveskogen 2
1541 11:50 C11 - A Høvik 01 3 - 1 Ørn Horten Stokke 1
1542 11:50 C11 - A Strindheim J14-2 4 - 0 Ullern J01 Stokke 3
1810 11:50 B11 - D Store Bergan J16 0 - 2 Eik IF Tønsberg Haukerød 1
1822 11:50 M9 - A Asker 1 5 - 0 Åsgårdstrand/Skoppum Bugården 3
1823 11:50 M9 - A FUVO 3 - 3 Tjølling Bugården 4
1844 11:50 D9 - G Helgerød/Gøif 1 - 0 Stokke Haukerød 5
1850 11:50 D9 - H Høvikjentene 6 - 0 Trosvik J13 KM 9- er Stokke 2A
1851 11:50 D9 - H Skeid Dinamo 0 - 3 Fjellhamar Stokke 2B
1982 11:50 J7 - A Bærums Verk Hauger 1 - 2 Teie Lovisenlund 3
2008 11:50 K - E Holeværingen G15 1 - 2 Varhaug G15 Virik 2
2026 11:50 C7 - A Vindbjart J 14 0 - 0 Høvik 02 Vear 2
2027 11:50 C7 - A Etnedal Fk 1 - 6 Raufoss J14 Vear 4
2080 11:50 I - D Store Bergan IL 6 - 1 Ekholt 2 Sporty 1
2081 11:50 I - D Høybråten og Stovner Junior 1 1 - 1 Varhaug Sporty 2
540 12:00 O - C DBK Y (Drammens BK) 1 - 5 BVH LevHam 3 Vesterøya 3
541 12:00 O - C Svene G11 0 - 13 Runar Sort Vesterøya 4A
562 12:00 O - D Frisk-Asker G04 3 - 6 Barkåker 04 Vesterøya 4B
638 12:00 O - G Holmen IF 2 4 - 3 Stag G05 Sandar 1
639 12:00 O - G Store Bergan 3 3 - 3 Halsen Grønn Sandar 2
640 12:00 O - G SIF 04 BLÅ 1 - 3 Stokke IL Grønn Sandar 3
815 12:00 F - C Gimletroll J11-2 1 - 1 Ørn Horten Helgerød 2A
816 12:00 F - C Høvik Powergirls 7 - 0 Svene J11 Helgerød 1A
817 12:00 F - C Gjerdrum J11 1 - 2 Stokke IL J11 Lag 3 Helgerød 1B
818 12:00 F - C Ringsaker/Nes J12 3 - 0 Røa Kinaputter 1 Helgerød 2B
887 12:00 L11 - E Trøgstad/Båstad 0 - 6 Pequeninos G14 Virik 1
1327 12:00 N - E Gimletroll G12 Lag 1 0 - 5 Råde G03 Rød Østerøya 3A
1329 12:00 N - E Nesbyen IL G12 2 - 6 Korsvoll F Østerøya 3B
1912 12:00 N - B FPN Vollen 3 - 1 LIUNGEN IF Østerøya 1A
1913 12:00 N - B Holmen 1 6 - 0 SB 2 Østerøya 1B
1914 12:00 N - B Birkebeineren 2 0 - 3 Kråkerøy 03 Østerøya 2A
1915 12:00 N - B Gjerdrum Blå 1 - 3 Gjøvik Lyn Svart Østerøya 2B
215 12:15 Q - C Runar 3 5 - 4 Hasle Løren Lions Vesterøya 1A
240 12:15 Q - D sandar rød 4 - 1 Bærum Blommenholm 09 - 2 vesterøya 1B
241 12:15 Q - D Uvdal G9 2 - 4 Vollen G9 team 2 Vesterøya 1C
242 12:15 Q - D Frisk Asker 4 0 - 4 HSV Soon Vesterøya 1D
407 12:15 P - D Store Bergan 3 2 - 0 Snøgg fotball 3 Vesterøya 2A
408 12:15 P - D Uvdal G10 0 - 4 Vassbonn Ninjas Hvit Vesterøya 2B
409 12:15 P - D Vind G10 1 - 2 Kjelsås G05 Kompis Vesterøya 2C
410 12:15 P - D ØHIL HEi 3 0 - 0 Fevang Rød Vesterøya 2D
559 12:30 O - D Trøgstad/Båstad gul 2 - 2 Ready-gutta Vesterøya 3
560 12:30 O - D Lil 11-1 0 - 2 Solberg SK Grønn Vesterøya 4A
561 12:30 O - D Helgerød G11 5 - 1 Store Bergan Virik 2 Vesterøya 4B
610 12:30 O - F Røaulvene 2 0 - 3 Holmen IF 1 Sandar 3
641 12:30 O - G ØHIL BEARS 6 - 1 Gjerdrum G04 - 1 Sandar 1
662 12:30 O - H Høvik 2 6 - 1 Halsen Rød Sandar 2
741 12:30 E - C Vind J12-2 1 - 1 Hurra Høvik Helgerød 2A
742 12:30 E - C Stokke Supergirls 0 - 3 ØHIL Geparderne Helgerød 1A
743 12:30 E - C Lil 12-1 1 - 1 Berg IL Helgerød 1B
744 12:30 E - C Sylling Super Jenter 2 - 2 IK Rössö Vit Helgerød 2B
864 12:30 L11 - A Holmen G01.2 1 - 1 Hærland IL - lag 1 Stokke 1
865 12:30 L11 - A Solberg 1 - 0 Flint Stokke 3
882 12:30 L11 - D Gjerdrum G14 5 - 1 Yven IF Vear 1
883 12:30 L11 - D Sandefjord BK G14-2 1 - 1 Skrim G01 Vear 3
967 12:30 D9 - D Bærums Verk og Hauger 1 0 - 1 Storhamar Blå Bugården 1
968 12:30 D9 - D Mathopen J13 0 - 1 Andebu Bugården 2
979 12:30 D9 - F Flint J13 2 - 0 Nesodden 1 Haukerød 4
1004 12:30 M9 - B Asker 2 1 - 2 Hakadal IL G02/03 Bugården 5 rødt kort nr.7 på Asker 2
1015 12:30 M9 - D BVH 1 1 - 2 Ringsaker/nes G13. Bugården 3
1016 12:30 M9 - D Store Bergan G13.2 0 - 1 Lyngdal 2 Bugården 4
1075