13.11.2019 20:02
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1478: 0-0 (11:52)
2055: 0-3 (09:57)
1476: 0-0 (11:21)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane Dommere
230 08:30 Q - C Hasle Løren Lions 1 - 2 Vollen G9 team 1 Vesterøya 1C
254 08:30 Q - D Hasle-Løren Tigers 2 - 2 Vollen G9 team 2 vesterøya 1B
301 08:30 G - A Høvik Verk United 4 - 0 Raufoss City-Svart-2 Vesterøya 1D
302 08:30 G - A Store Bergan 2 - 0 Runar J10 Vesterøya 2A
303 08:30 G - A Vaaler J10 0 - 3 Hei IL J10 Rød Vesterøya 2B
304 08:30 G - A Frisk Asker 1 - 0 Hei IL J10 Gul Vesterøya 2C
305 08:30 G - A Lommedalen 1 - 1 Vindbjart J10 Vesterøya 2D
361 08:30 P - B Sandar G05-1 4 - 5 ØHIL HEi 1 Vesterøya 1A
517 08:30 O - B BVH LevHam 2 0 - 2 Runar Hvit Sandar 1
518 08:30 O - B Solberg SK Gul 0 - 8 Vindbjart Hunsfoss Sandar 2
519 08:30 O - B Jutul 1 5 - 3 Snøgg Fotball 2 Sandar 3
622 08:30 O - F Holmen IF 1 7 - 1 GØIF Rød Vesterøya 3
623 08:30 O - F Vind IL LG11-2 1 - 4 Vikåsen 04 Vesterøya 4A
624 08:30 O - F Gjerpen 2 1 - 2 Røaulvene 2 Vesterøya 4B
682 08:30 E - A Vollen Jets 0 - 1 Gimletroll 12.1 Helgerød 2A
683 08:30 E - A Trøgstad/Båstad 2 - 1 Runar Helgerød 1A
684 08:30 E - A Røa Kinaputt Girls 0 - 1 AFSK Supergirls Helgerød 1B
685 08:30 E - A NotoddenFK Hvit 2 - 0 Frisk Asker Helgerød 2B
1310 08:30 N - D BVH LEVRE/BRYN 1 1 - 5 SIF 03 HVIT Østerøya 2B
1311 08:30 N - D Høvik Hvit 3 - 0 Reinsvoll G12 Østerøya 1A
1312 08:30 N - D Gjerdrum Rød 0 - 6 Kvik Rød Østerøya 1B
1313 08:30 N - D Haugsbygd IF G12 1 - 2 IL, Ivrig 03 Østerøya 2A
1419 08:30 M9 - A-1/16-2 Stokke G13 1 6 - 0 Borre IF G02 Bugården 1
1420 08:30 M9 - A-1/16-3 BVH 1 0 - 3 Nanset 1 Bugården 2
1421 08:30 M9 - A-1/16-4 Snøgg Fotball G03 3 - 2 Snarøya Bugården 3
1422 08:30 M9 - A-1/16-5 Hakadal IL G02/03 0 - 2 SVIL G 13 Bugården 4
1423 08:30 M9 - A-1/16-6 Holeværingen United 1 - 0 Runar Bugården 5
1449 08:30 M9 - B-1/16-2 Konnerud Hvit 4 - 0 Vul Haukerød 3
1450 08:30 M9 - B-1/16-3 Raufoss 2 - 0 Vestre Aker SKK 2 Haukerød 4
1451 08:30 M9 - B-1/16-4 Lyngdal 2 0 - 4 MIF Haukerød 5
1511 08:30 D9 - B-1/8-1 Asker J13 A 1 - 2 Trosvik J13 KM 9- er Stokke 2A
1512 08:30 D9 - B-1/8-2 Asker J13 B 1 - 1 Røa 1 Stokke 2B
1557 08:30 I - A-1/4-1 Kolbotn Jr 6 - 0 Store Bergan IL Sporty 1
1558 08:30 I - A-1/4-2 Ottestad G19 3 - 0 Sagene Jr Sporty 2
1573 08:30 K - A-1/8-2 Halsen 1 - 0 Varhaug G15 Fevang 1
1574 08:30 K - A-1/8-4 Stavanger IF 5 - 0 Åkra G15 Fevang 2
1585 08:30 K - B-1/8-1 Bamble G15 0 - 4 Tjølling Virik 1
1586 08:30 K - B-1/8-3 Randesund G15 0 - 3 Sandefjord BK 2 Virik 2
1597 08:30 L11 - A-1/8-1 Solberg 2 - 1 Høvik Stokke 1
1598 08:30 L11 - A-1/8-2 Gjerdrum G14 0 - 0 Stokke Stokke 3
1613 08:30 L11 - B-1/8-1 Hærland IL - lag 1 0 - 1 Stathelle G14-2 Vear 1
1614 08:30 L11 - B-1/8-2 ÅIF G01 3 - 0 Asker 3 Vear 3
1629 08:30 C11 - A-1/4-1 Høvik 01 0 - 1 Bærums Verk og Hauger J13 Haukerød 1
1661 08:30 J11 - A-1/16-1 Kongsvinger IL G-16 1 6 - 8 Gjelleråsen 2 Lovisenlund 1
1662 08:30 J11 - A-1/16-2 Stokke 2 1 - 4 Vigør G16 Lovisenlund 2
1663 08:30 J11 - B-1/16-2 Lyngbø sk 2 - 0 Gran 3 Nanset Månejordet 1
1664 08:30 J11 - B-1/16-16 Skrim IL 2 - 1 Fevang FK Nanset Månejordet 2
1681 08:30 B11 - A-1/4-1 Kolbotn IL 2 - 0 Eik IF Tønsberg Nanset Fagerli 3
1697 08:30 B7 - B-1/4-2 Konnerud 2 - 1 GØIF Lovisenlund 3
1738 08:30 L7 - A-1/8-4 Stord G13 Kvit 0 - 2 Tømmerholt Vear 2
1968 08:30 N - F BVH LEVRE/BRYN 3 0 - 5 RUNAR SORT Østerøya 3A
1969 08:30 N - F Holeværingen, Lag 1 7 - 1 Trøgstad/Båstad Østerøya 3B
1992 08:30 J7 - B-1/2-1 Bærums Verk Hauger 8 - 0 Tjøme Løveskogen 3
2037 08:30 L7 - B-1/8-4 Etnedal Fk 3 - 1 Sandefjord BK G13-2 Stokke 4
2056 08:30 C7 - B-1/8-3 Svene J14 0 - 3 Skarnes IL J14 Vear 4
2084 08:30 L7 - A-1/8-8 Gresvik IF 6 - 0 Varteig IL-1 Stokke 5
334 08:55 P - A ØHIL HEi 6 2 - 3 GØIF 3 Vesterøya 2A
335 08:55 P - A Konnerud Vipers 1 - 0 Vestre Aker super Vesterøya 2B
336 08:55 P - A Korsvollgutta 7 - 0 Stokke 1 Vesterøya 2C
337 08:55 P - A Lisleby Gul 1 - 5 Lyngdal 2 G05 Vesterøya 2D
362 08:55 P - B Åssiden IF Eagles 1 - 1 Trolldalen Blå vesterøya 1B
363 08:55 P - B Frisk Asker 2 3 - 0 Snøgg A Vesterøya 1C
364 08:55 P - B Lommedalen G05 3 - 0 Sandefjord BK 1 Vesterøya 1D
388 08:55 P - C Sandar G05-2 2 - 4 ØHIL HEi 2 Vesterøya 1A
520 09:00 O - B Reinsvoll G11 1 - 4 Sandefjord BK 1 Sandar 1
544 09:00 O - C BVH LevHam 3 3 - 0 Runar Sort Sandar 2
545 09:00 O - C Store Bergan Virik 1 6 - 0 Svene G11 Sandar 3
625 09:00 O - F Haugsbygn G11 lag 3 3 - 1 Larvik Turn Vesterøya 3
670 09:00 O - H Høvik 2 3 - 3 SIF 04 HVIT Vesterøya 4A
672 09:00 O - H ØHIL TIGERS 1 - 1 Stokke IL Hvit Vesterøya 4B
1334 09:00 N - E BVH LEVRE/BRYN 2 1 - 4 Holeværingen Lag 3 Østerøya 2B
1335 09:00 N - E Gimletroll G12 Lag 1 0 - 2 Reinsvoll G12 2 Østerøya 1A
1336 09:00 N - E Nesbyen IL G12 0 - 4 Råde G03 Rød Østerøya 1B
1337 09:00 N - E Korsvoll F 5 - 0 Nanset Østerøya 2A
1704 09:00 B7 - A-1/4-2 TIL J 99 2 - 1 Konnerud 2 Nanset Fagerlii 4
1716 09:00 D7 - B-1/4-2 Elverum J13-2 2 - 0 Svene/Jondalen Virik 3
1717 09:00 D7 - B-1/4-3 Frisk Asker 3 - 0 Kvik Halden Virik 4
1866 09:00 E - B Gimletroll 12.2 4 - 1 Nesbyen IL J12 Helgerød 1A
1867 09:00 E - B Vind J12-1 0 - 2 Ringsaker/Nes J12 Helgerød 1B
1868 09:00 E - B ØHIL Gazellerne 3 - 0 IK Rössö F03 Helgerød 2A
1869 09:00 E - B Fossum IF 5 - 1 Frisk-Asker 2 Helgerød 2B
1970 09:00 N - F SIF 03 RØD 6 - 0 Stokke 2 Østerøya 3A
1971 09:00 N - F Kungsbacka IF blue 10 - 0 Lil 12-1 Østerøya 3B
1424 09:10 M9 - A-1/16-7 Lyngdal 1 3 - 0 GØIF/HELGERØD G13 Bugården 1
1425 09:10 M9 - A-1/16-8 Drøbak/Frogn SVART 1 - 0 Strømsgodset G13 Bugården 2
1426 09:10 M9 - A-1/16-9 Stord G13 Svart 2 - 1 Haugar Bugården 3
1427 09:10 M9 - A-1/16-10 Solberg G13 3 - 0 Sandefjord BK G13-1 Bugården 4
1428 09:10 M9 - A-1/16-11 Gjerpen G13 0 - 2 Jutul Bugården 5
1452 09:10 M9 - B-1/16-5 Austrheim IL 4 - 0 Vind Blå Haukerød 3
1453 09:10 M9 - B-1/16-6 Konnerud Grønn 3 - 1 Stokke G13 2 Haukerød 4
1454 09:10 M9 - B-1/16-7 Sauda 4 - 0 Nesøya G13 Haukerød 5
1513 09:10 D9 - B-1/8-3 Skarnes IL J13 1 - 0 Røa 2 Stokke 2A
1514 09:10 D9 - B-1/8-4 Bærums Verk og Hauger 1 1 - 0 kjapp, jenter 13 Stokke 2B
1599 09:10 L11 - A-1/8-3 Hærland IL - lag 2 0 - 3 Stathelle G14-1 Stokke 1
1600 09:10 L11 - A-1/8-4 Ros G14 0 - 2 larvik turn Stokke 3
1615 09:10 L11 - B-1/8-3 Trosvik G01-11 3 - 2 Herkules Vear 1
1616 09:10 L11 - B-1/8-4 Sandefjord BK G14-2 1 - 1 Trøgstad/Båstad Vear 3
1630 09:10 C11 - A-1/4-2 Strindheim J14-1 3 - 0 Asker FK J2001 Haukerød 1
1756 09:10 C7 - A-1/8-1 Mathopen IL 4 - 2 Tonstad Stokke 4
1757 09:10 C7 - A-1/8-2 Vindbjart J 14 1 - 2 Gimletroll J14 Stokke 5
2046 09:10 C7 - B-1/8-4 J14 Uvdal IL 1 - 1 Lisleby FK J 14 Vear 2
2047 09:10 C7 - B-1/8-8 IF Nyedshov 2 - 0 Berg il Vear 4
312 09:20 G - A Vindbjart J10 1 - 2 Snøgg fotball 1 Vesterøya 1D
321 09:20 G - A Lommedalen 1 - 1 Raufoss City-Svart-2 Vesterøya 1C
389 09:20 P - C Åssiden IF Tigers 0 - 0 Snøgg B vesterøya 1B
391 09:20 P - C Frisk Asker 3 2 - 4 Vassbonn Ninjas Blå Vesterøya 1A
415 09:20 P - D Sandar G05-3 1 - 0 Uvdal G10 Vesterøya 2B
416 09:20 P - D Vind G10 1 - 2 Snøgg fotball 3 Vesterøya 2C
417 09:20 P - D ØHIL HEi 3 1 - 4 Vassbonn Ninjas Hvit Vesterøya 2D
418 09:20 P - D Fevang Rød 3 - 2 Kjelsås G05 Kompis Vesterøya 2A
1575 09:20 K - A-1/8-5 IFK uddevalla 2 - 0 Oppsal G 00 rekrutt Fevang 1
1576 09:20 K - A-1/8-7 Eidskog G15 7 - 0 Grue G 15 Fevang 2
1645 09:20 J11 - A-1/8-1 Strømmen 0 - 5 Stokke 1 Lovisenlund 1
1648 09:20 J11 - A-1/8-4 Store Bergan G15/16 0 - 2 Høybråten Stovner HSIL G99 Lovisenlund 2
1667 09:20 J11 - B-1/8-3 Sandar Guttelag 2 - 0 Afsk Nanset Månejordet 1
1668 09:20 J11 - B-1/8-4 Sander G16 1 - 0 Ski G16 Nanset Månejordet 2
1682 09:20 B11 - A-1/4-2 Sortland IL 0 - 0 NIF/TFK J16 Nanset Fagerli 3
1698 09:20 B7 - B-1/4-3 Andøygutten J16 2 - 1 Svene J15 Lovisenlund 3
1993 09:20 J7 - B-1/2-2 Nordre Eidsvoll IL 1 - 0 Vik il Løveskogen 3
546 09:30 O - C Jutul 2 1 - 1 Vindbjart. Mos/Kvar Sandar 1
547 09:30 O - C Sandefjord BK 2 4 - 9 Trøgstad/Båstad blå Sandar 2
574 09:30 O - D Frisk-Asker G04 4 - 2 Helgerød G11 Sandar 3
649 09:30 O - G Gjerdrum G04 - 1 1 - 4 Stokke IL Grønn Vesterøya 3
671 09:30 O - H Store Bergan 4 4 - 0 Halsen Rød Vesterøya 4A
673 09:30 O - H Gjerdrum G04 - 2 3 - 5 Gjerpen IF Vesterøya 4B
745 09:30 E - C Hurra Høvik 3 - 0 ØHIL Geparderne Helgerød 2A
746 09:30 E - C Vind J12-2 4 - 0 Sylling Super Jenter Helgerød 1A
747 09:30 E - C Berg IL 0 - 1 Stokke Supergirls Helgerød 1B
748 09:30 E - C IK Rössö Vit 2 - 0 Lil 12-1 Helgerød 2B
1382 09:30 N - G Holeværingen, Lag 2 2 - 1 Frisk Asker 1 Østerøya 2B
1383 09:30 N - G Solberg Panters 0 - 2 Trosvik G03 Grønn Østerøya 1A
1384 09:30 N - G Gjerpen gul 6 - 4 Stokke 1 Østerøya 1B
1385 09:30 N - G Lil 12-2 0 - 6 Røa Allstars Østerøya 2A
1406 09:30 N - H Lier Heia Eagles 2 4 - 0 Solberg Tigers Østerøya 3A
1408 09:30 N - H Etnedal Fk 1 - 10 Trosvik G03 Hvit Østerøya 3B
1559 09:30 I - A-1/4-3 Sandeford Fotball 2 - 0 Sandefjord Ballklubb Sporty 1
1560 09:30 I - A-1/4-4 Varhaug 0 - 1 Skjetten G19 Sporty 2
1587 09:30 K - B-1/8-5 Snarøya 4 - 0 Høvik IF G-2000 Virik 1
1588 09:30 K - B-1/8-7 Ski IL 3 - 0 Bærum G 2000 bredde Virik 2
2064 09:30 I - B-1/4-2 GØIF G19 3 - 0 Fahri Vraniqi Løveskogen 1
2065 09:30 I - B-1/4-3 Ekholt 1 1 - 3 Sandar G19 Løveskogen 2
248 09:45 Q - D sandar rød 2 - 2 Hasle-Løren Tigers vesterøya 1B
307 09:45 G - A Store Bergan 2 - 1 Høvik Verk United Vesterøya 2D
309 09:45 G - A Runar J10 3 - 0 Vaaler J10 Vesterøya 2C
310 09:45 G - A Hei IL J10 Rød 2 - 0 Frisk Asker Vesterøya 2B
347 09:45 P - A Lisleby Gul 0 - 2 Frisk Asker 1 Vesterøya 2A
365 09:45 P - B Åssiden IF Eagles 3 - 6 Sandar G05-1 Vesterøya 1A
367 09:45 P - B Trolldalen Blå 3 - 1 Frisk Asker 2 Vesterøya 1D
390 09:45 P - C Fevang Blå 1 - 0 Reinsvoll G10 Vesterøya 1C
1429 09:50 M9 - A-1/16-12 Berg G2002 0 - 2 Store Bergan G13.1 Bugården 1
1430 09:50 M9 - A-1/16-13 Birkebeineren 0 - 0 Drøbak/Frogn GRØNN Bugården 2
1431 09:50 M9 - A-1/16-14 Vestre Aker SKK 2 - 0 Ringsaker/nes G13. Bugården 3
1432 09:50 M9 - A-1/16-15 Korsvoll Entusiast 1 - 2 Vardal G13 Bugården 4
1455 09:50 M9 - B-1/16-8 Gimletroll 1 1 - 0 Gimletroll 2 Haukerød 3
1456 09:50 M9 - B-1/16-9 Fossum 1 - 2 Andebu Haukerød 4
1457 09:50 M9 - B-1/16-10 Trott G13 1 - 0 Trøgstad/Båstad Haukerød 5
1515 09:50 D9 - B-1/8-5 Holmen J02 0 - 1 Mathopen J13 Stokke 2A
1516 09:50 D9 - B-1/8-6 Nesodden 1 2 - 0 Åssiden IF Stokke 2B
1601 09:50 L11 - A-1/8-5 Røa krutt G14 4 - 1 Sandefjord BK G14-1 Stokke 1
1602 09:50 L11 - A-1/8-6 Fram Larvik 0 - 0 Sandar G01 Stokke 3
1617 09:50 L11 - B-1/8-5 Bjørkelangen 4 - 0 Skrim G01 Vear 1
1618 09:50 L11 - B-1/8-6 Svene G14 0 - 0 Lillestrøm Vear 3
1631 09:50 C11 - A-1/4-3 Runar J14 0 - 0 Slottsbrons IF Haukerød 1
1705 09:50 B7 - A-1/4-3 Stridsklev il 3 - 1 Sauda IL Jenter 15/16 Nanset Fagerlii 4
1722 09:50 D7 - A-1/4-2 Solberg 0 - 3 Elverum J13-3 Virik 3
1723 09:50 D7 - A-1/4-3 Skiold 2 - 1 Store Bergan J13 Virik 4
1740 09:50 L7 - A-1/4-1 Holmen G02 1 - 1 Gullhaug Vear 2
1742 09:50 L7 - A-1/4-3 Austrheim IL 1 - 2 Aurland G13 Vear 4
2038 09:50 L7 - B-1/4-1 Varteig IL-2 2 - 1 Tonstad gutter 14 Stokke 4
2039 09:50 L7 - B-1/4-2 Eika Krapfoss 4 - 3 Etnedal Fk Stokke 5
571 10:00 O - D Ready-gutta 5 - 1 Store Bergan Virik 2 Sandar 1
572 10:00 O - D Barkåker 04 7 - 0 Trøgstad/Båstad gul Sandar 2
573 10:00 O - D Drammen Strong Lions 2 - 2 Lil 11-1 Sandar 3
646 10:00 O - G Holmen IF 2 5 - 3 SIF 04 BLÅ Vesterøya 3
647 10:00 O - G Store Bergan 3 1 - 1 Stag G05 Vesterøya 4A
648 10:00 O - G ØHIL BEARS 2 - 2 Halsen Grønn Vesterøya 4B
769 10:00 F - A Høvik Super Girls 1 - 0 Borg jenter 11 Helgerød 2A
770 10:00 F - A Frisk Asker 1 - 1 Årvoll 1 Helgerød 1A
771 10:00 F - A Helgerød J 2004 5 - 1 Vindbjart J11 Helgerød 1B
772 10:00 F - A Stokke IL J11 Lag 1 2 - 1 Vestfossen Helgerød 2B
1230 10:00 N - A Frisk Asker 3 6 - 2 Trosvik G03 Rød Østerøya 2A
1231 10:00 N - A Gjøvik Lyn Rød 3 - 0 Sylling/Sjåstad G12 Østerøya 1B
1407 10:00 N - H Sandar G03 1 - 1 Svene Gutter 12 Østerøya 3A
1409 10:00 N - H Frisk Asker 2 2 - 5 Gjerpen rød Østerøya 3B
1569 10:00 J-E - D- Finale Runar G16 4 - 0 Gran 1 Storstadion
1571 10:00 J-E - B- Finale Drøbak Frogn G16.1 4 - 0 Sandefjord BK Komplett
1920 10:00 N - B FPN Vollen 6 - 0 Birkebeineren 2 Østerøya 1A
1944 10:00 N - C Bvh gommerud 3 1 - 4 SIF 03 BLÅ Østerøya 2B
184 10:10 Q - A Runar 1 4 - 0 GØIF Blå vesterøya 1B
186 10:10 Q - A Sandefjord BK G06 Gul 0 - 4 KFUM NINJAS Vesterøya 1C
308 10:10 G - A Vindbjart J10 4 - 0 Raufoss City-Svart-1 Vesterøya 2C
311 10:10 G - A Hei IL J10 Gul 1 - 0 Lommedalen Vesterøya 2A
340 10:10 P - A Vestre Aker super 1 - 1 Korsvollgutta Vesterøya 2B
346 10:10 P - A Lyngdal 2 G05 2 - 0 ØHIL HEi 6 Vesterøya 2D
392 10:10 P - C Åssiden IF Tigers 1 - 5 Sandar G05-2 Vesterøya 1A
422 10:10 P - D Vassbonn Ninjas Hvit 4 - 1 Fevang Rød Vesterøya 1D
1498 10:10 D9 - A-1/8-5 Flint J13 3 - 1 Asker J13 C Bugården 5
1646 10:10 J11 - A-1/8-2 Kråkerøy-2 1 - 3 Vigør G16 Lovisenlund 2
1647 10:10 J11 - A-1/8-3 Gjelleråsen 1 0 - 1 Aurskog-Høland Fotballklubb Lovisenlund 1
1665 10:10 J11 - B-1/8-1 Skogstrand 1 - 2 Lyngbø sk Nanset Månejordet 2
1666 10:10 J11 - B-1/8-2 Fristad/Sparsör 1 - 3 Asker 2 G16 Nanset Månejordet 1
1683 10:10 B11 - A-1/4-3 Holmen IF J2000 0 - 0 Nanset/Kvelde Nanset Fagerli 3
1689 10:10 B11 - B-1/4-1 Eina J16 3 - 2 Store Bergan J16 Fevang 1
1690 10:10 B11 - B-1/4-2 Kjelsås 4 - 5 Solberg J2000 Fevang 2
1699 10:10 B7 - B-1/4-4 Stange J-16 8 - 0 FIFHIL Lovisenlund 3
521 10:30 O - B Solberg SK Gul 3 - 9 BVH LevHam 2 Sandar 1
522 10:30 O - B Runar Hvit 2 - 5 DBK X (Drammens BK) Sandar 2
523 10:30 O - B Vindbjart Hunsfoss 5 - 0 Jutul 1 Sandar 3
626 10:30 O - F Gjerpen 2 3 - 0 Holmen IF 1 Vesterøya 3
627 10:30 O - F GØIF Rød 2 - 2 Vind IL LG11-2 Vesterøya 4A
628 10:30 O - F Røaulvene 2 6 - 0 Haugsbygn G11 lag 3 Vesterøya 4B
686 10:30 E - A Runar 0 - 2 Vollen Jets Helgerød 2A
687 10:30 E - A AFSK Supergirls 3 - 0 Trøgstad/Båstad Helgerød 1A
688 10:30 E - A Frisk Asker 0 - 0 Røa Kinaputt Girls Helgerød 1B
689 10:30 E - A Lil j 12-2 1 - 7 NotoddenFK Hvit Helgerød 2B
1229 10:30 N - A Bvh gommerud 1 4 - 2 Fiskum Il Østerøya 3A
1232 10:30 N - A SB 1 7 - 0 Skidar Østerøya 3B
1458 10:30 M9 - B-1/16-11 Ready Veierland 4 - 2 Frisk Asker Haukerød 3
1459 10:30 M9 - B-1/16-12 Sandar G13 2 - 6 BVH 2 Haukerød 4
1460 10:30 M9 - B-1/16-13 Vind Oransje 0 - 1 Store Bergan G13.2 Haukerød 5
1517 10:30 D9 - B-1/8-7 Trott J13-2 0 - 1 Loddefjord 1 Stokke 2A
1518 10:30 D9 - B-1/8-8 Høvikjentene 6 - 0 Drammen Ballklubb Stokke 2B
1565 10:30 A11 - A-1/2-1 Eik IF Tønsberg J19 2 - 0 Tønsberg J19 Sporty 1
1566 10:30 A11 - A-1/2-2 Åssiden J19 1 - 0 SHSB Sporty 2
1603 10:30 L11 - A-1/8-7 Pequeninos G14 5 - 0 Yven IF Stokke 1
1604 10:30 L11 - A-1/8-8 Store Bergan G14 0 - 5 Flint Stokke 3
1619 10:30 L11 - B-1/8-7 Andebu G14 1 - 0 Kjelsås IL G01.2 Vear 1
1620 10:30 L11 - B-1/8-8 Nøtterøy 2 - 0 Holmen G01.2 Vear 3
1632 10:30 C11 - A-1/4-4 Sandar J14 0 - 2 Strindheim J14-2 Haukerød 1
1741 10:30 L7 - A-1/4-2 Farsund 1 7 - 0 Tømmerholt Vear 2
1743 10:30 L7 - A-1/4-4 MIF G14 0 - 3 Gresvik IF Vear 4
1921 10:30 N - B Holmen 1 2 - 0 LIUNGEN IF Østerøya 1A
1922 10:30 N - B Gjerdrum Blå 5 - 0 SB 2 Østerøya 1B
1923 10:30 N - B Gjøvik Lyn Svart 0 - 3 Kråkerøy 03 Østerøya 2A
1945 10:30 N - C Høvik Blå 2 - 2 Løten G12 Østerøya 2B
1996 10:30 J7 - A-1/2-1 Teie 7 - 0 Sandefjord BK 3 Løveskogen 3
2040 10:30 L7 - B-1/4-3 Trosvik G01-7 7 - 0 Nes/Ringsaker g13 Stokke 4
2041 10:30 L7 - B-1/4-4 Tune IL 2002 2 - 1 Harestua Avengers Stokke 5
2063 10:30 I - B-1/4-1 Haugfoss/ÅIF/MFK2 1 - 0 Ekholt 2 Løveskogen 2
2066 10:30 I - B-1/4-4 Høybråten og Stovner Junior 1 1 - 2 Trøgstad/Båstad Løveskogen 1
271 10:35 H - A Runar Hvit 1 - 0 Runar Rosa Vesterøya 1A
339 10:35 P - A GØIF 3 4 - 0 Frisk Asker 1 Vesterøya 2C
341 10:35 P - A Stokke 1 1 - 0 Lisleby Gul Vesterøya 2A
366 10:35 P - B ØHIL HEi 1 0 - 2 Store Bergan 1 vesterøya 1B
368 10:35 P - B Snøgg A 3 - 0 Lommedalen G05 Vesterøya 1D
373 10:35 P - B Sandefjord BK 1 2 - 5 Sandar G05-1 Vesterøya 2B
420 10:35 P - D Uvdal G10 0 - 0 Store Bergan 3 Vesterøya 2D
423 10:35 P - D Sandar G05-3 3 - 1 ØHIL HEi 3 Vesterøya 1C
1718 10:40 D7 - B-1/2-1 Fjellhamar 2 - 1 Elverum J13-2 Virik 3
1719 10:40 D7 - B-1/2-2 Frisk Asker 1 - 1 Tjensvoll Virik 4
175 11:00 Q - A Gresvik Blå 3 - 1 Frisk Asker 1 Vesterøya 1A
233 11:00 Q - C Frisk Asker 3 1 - 5 Hasle Løren Lions Vesterøya 1C
258 11:00 Q - D Vollen G9 team 2 4 - 1 Bærum Blommenholm 09 - 2 vesterøya 1B
314 11:00 G - A Raufoss City-Svart-1 0 - 6 Store Bergan Vesterøya 2B
318 11:00 G - A Snøgg fotball 2 2 - 0 Raufoss City-Svart-2 Vesterøya 2A
338 11:00 P - A Konnerud Vipers 2 - 2 ØHIL HEi 6 Vesterøya 2C
395 11:00 P - C Reinsvoll G10 0 - 2 Frisk Asker 3 Vesterøya 1D
426 11:00 P - D Kjelsås G05 Kompis 2 - 0 Vassbonn Ninjas Hvit Vesterøya 2D
524 11:00 O - B Snøgg Fotball 2 4 - 4 Reinsvoll G11 Sandar 1
548 11:00 O - C Store Bergan Virik 1 3 - 4 BVH LevHam 3 Sandar 2
549 11:00 O - C Runar Sort 4 - 0 DBK Y (Drammens BK) Sandar 3
629 11:00 O - F Vikåsen 04 2 - 0 Larvik Turn Vesterøya 4B
674 11:00 O - H ØHIL TIGERS 2 - 3 Høvik 2 Vesterøya 3
676 11:00 O - H Stokke IL Hvit 1 - 3 Gjerdrum G04 - 2 Vesterøya 4A
1314 11:00 N - D Gjerdrum Rød 2 - 4 BVH LEVRE/BRYN 1 Østerøya 2B
1315 11:00 N - D SIF 03 HVIT 6 - 1 Høvik Hvit Østerøya 1A
1316 11:00 N - D Kvik Rød 5 - 1 Haugsbygd IF G12 Østerøya 1B
1317 11:00 N - D Reinsvoll G12 2 - 5 IL, Ivrig 03 Østerøya 2A
1433 11:00 M9 - A-1/8-1 Asker 1 2 - 1 Stokke G13 1 Bugården 1
1434 11:00 M9 - A-1/8-2 Nanset 1 1 - 0 Snøgg Fotball G03 Bugården 2
1435 11:00 M9 - A-1/8-3 SVIL G 13 2 - 0 Holeværingen United Bugården 3
1436 11:00 M9 - A-1/8-4 Lyngdal 1 1 - 3 Drøbak/Frogn SVART Bugården 4
1495 11:00 D9 - A-1/8-2 Storhamar Blå 2 - 0 Søndre Land J-13. Bugården 5
1589 11:00 K - B-1/4-1 Tjølling 2 - 2 Särö IK Virik 1
1590 11:00 K - B-1/4-2 Sandefjord BK 2 3 - 0 Särö IK - 2 Virik 2
1649 11:00 J11 - A-1/8-5 BVH G99 0 - 2 Sortland Lovisenlund 1
1650 11:00 J11 - A-1/8-6 nanset 2 1 - 0 Haugsbygd G16 Lovisenlund 2
1669 11:00 J11 - B-1/8-5 Strømsgodset 1 1 - 0 Fløy Nanset Månejordet 1
1670 11:00 J11 - B-1/8-6 IL Sandviken G16 1 - 1 Aurskog-Høland Fotballklubb 2 Nanset Månejordet 2
1684 11:00 B11 - A-1/4-4 FIFHIL 0 - 1 Amasone J-99/00 Nanset Fagerli 3
1691 11:00 B11 - B-1/4-3 Vikja jentene 4 - 0 Andebu Jenter 16 Fevang 1
1692 11:00 B11 - B-1/4-4 IF Eiker Kvikk J16 2 - 0 Bjerke jenter 00 Fevang 2
1706 11:00 B7 - A-1/2-1 Hånes IF J16 1 - 7 TIL J 99 Nanset Fagerlii 4
1870 11:00 E - B Vind J12-1 1 - 1 Gimletroll 12.2 Helgerød 1A
1871 11:00 E - B Nesbyen IL J12 3 - 0 Heia Høvik Helgerød 1B
1872 11:00 E - B Ringsaker/Nes J12 2 - 0 ØHIL Gazellerne Helgerød 2A
1873 11:00 E - B IK Rössö F03 2 - 2 Fossum IF Helgerød 2B
1946 11:00 N - C Drammen strong Dragons 4 - 0 Kvik Blå Østerøya 3A
1947 11:00 N - C Gjerdrum gul 0 - 0 Kungsbacka IF White Østerøya 3B
1461 11:10 M9 - B-1/16-14 Skarphedin G13 0 - 1 Asker 3 Haukerød 3
1462 11:10 M9 - B-1/16-15 Åsgårdstrand/Skoppum 2 - 0 Asker 2 Haukerød 4
1637 11:10 C11 - B-1/4-1 Ørn Horten 2 - 0 Sandviken J2001 Vear 1
1638 11:10 C11 - B-1/4-2 Tollnes J2001 0 - 0 Skjeberg sport J 01 hvit Vear 3
1748 11:10 C7 - A-1/4-1 Raufoss J14 2 - 1 Melhus IL J14 Stokke 4
1749 11:10 C7 - A-1/4-2 Storhamar J-01 gul 1 - 0 Mathopen IL Stokke 5
2048 11:10 C7 - B-1/4-1 Høvik 02 1 - 0 Stange SK Vear 2
2049 11:10 C7 - B-1/4-2 Skarnes IL J14 4 - 0 J14 Uvdal IL Vear 4
1700 11:20 B7 - B-1/2-1 Sortland IL 0 - 3 Konnerud Lovisenlund 3
1997 11:20 J7 - A-1/2-2 Kragerø 6 - 2 Bjerkreim Løveskogen 3
247 11:25 Q - D Runar 4 1 - 1 Uvdal G9 Vesterøya 1A
274 11:25 H - A Store Bergan 1 - 1 Frisk Asker 2 Vesterøya 1D
313 11:25 G - A Høvik Verk United 3 - 0 Vaaler J10 Vesterøya 2A
370 11:25 P - B Store Bergan 1 2 - 4 Åssiden IF Eagles Vesterøya 2D
393 11:25 P - C ØHIL HEi 2 2 - 3 Store Bergan 2 vesterøya 1B
394 11:25 P - C Snøgg B 0 - 2 Fevang Blå Vesterøya 1C
419 11:25 P - D Vind G10 2 - 5 Sandar G05-3 Vesterøya 2B
421 11:25 P - D Snøgg fotball 3 1 - 2 ØHIL HEi 3 Vesterøya 2C
550 11:30 O - C Svene G11 0 - 11 Jutul 2 Sandar 1
551 11:30 O - C Vindbjart. Mos/Kvar 6 - 1 Sandefjord BK 2 Sandar 2
578 11:30 O - D Lil 11-1 1 - 3 Frisk-Asker G04 Sandar 3
653 11:30 O - G Stag G05 3 - 0 Stokke IL Grønn Vesterøya 3
675 11:30 O - H SIF 04 HVIT 0 - 5 Store Bergan 4 Vesterøya 4A
677 11:30 O - H Halsen Rød 1 - 2 Gjerpen IF Vesterøya 4B
749 11:30 E - C Berg IL 0 - 1 Hurra Høvik Helgerød 2A
750 11:30 E - C ØHIL Geparderne 1 - 0 Vind J12-2 Helgerød 1A
751 11:30 E - C Stokke Supergirls 1 - 3 IK Rössö Vit Helgerød 1B
752 11:30 E - C Sylling Super Jenter 1 - 0 Lil 12-1 Helgerød 2B
1338 11:30 N - E Nesbyen IL G12 4 - 3 BVH LEVRE/BRYN 2 Østerøya 2B
1339 11:30 N - E Holeværingen Lag 3 2 - 0 Gimletroll G12 Lag 1 Østerøya 1A
1340 11:30 N - E Råde G03 Rød 0 - 3 Korsvoll F Østerøya 1B
1341 11:30 N - E Reinsvoll G12 2 3 - 3 Nanset Østerøya 2A
1553 11:30 A11 - B-1/2-1 BVH IF 1 3 - 2 Solberg J 19 Løveskogen 1
1554 11:30 A11 - B-1/2-2 Glassverket IF 0 - 7 BVH IF 2 Løveskogen 2
1561 11:30 I - A-1/2-1 Kolbotn Jr 5 - 4 Ottestad G19 Sporty 1
1562 11:30 I - A-1/2-2 Sandeford Fotball 3 - 4 Skjetten G19 Sporty 2
1605 11:30 L11 - A-1/4-1 Solberg 0 - 1 Stokke Stokke 1
1606 11:30 L11 - A-1/4-2 Stathelle G14-1 4 - 0 larvik turn Stokke 3
1724 11:30 D7 - A-1/2-1 Store Bergan 2003-2004 3 - 0 Elverum J13-3 Virik 3
1725 11:30 D7 - A-1/2-2 Skiold 1 - 4 Siljan Virik 4
1972 11:30 N - F SIF 03 RØD 0 - 0 BVH LEVRE/BRYN 3 Østerøya 3A
1973 11:30 N - F RUNAR SORT 4 - 1 Holeværingen, Lag 1 Østerøya 3B
1519 11:40 D9 - B-1/4-1 Trosvik J13 KM 9- er 1 - 0 Røa 1 Stokke 2A
1520 11:40 D9 - B-1/4-2 Skarnes IL J13 1 - 2 Bærums Verk og Hauger 1 Stokke 2B
1633 11:40 C11 - A-1/2-1 Bærums Verk og Hauger J13 0 - 1 Strindheim J14-1 Haukerød 1
178 11:50 Q - A Konnerud Monster 5 - 1 Sandefjord BK G06 Gul Vesterøya 1D
223 11:50 Q - C Runar 3 5 - 1 Frisk Asker 3 Vesterøya 1A
272 11:50 H - A Runar Sort 2 - 2 Helgerød/GØIF J9 vesterøya 1B
273 11:50 H - A Sandar Jenter 2006 1 - 3 Frisk Asker 1 Vesterøya 1C
315 11:50 G - A Frisk Asker 1 - 1 Runar J10 Vesterøya 2C
316 11:50 G - A Lommedalen 0 - 1 Hei IL J10 Rød Vesterøya 2D
317 11:50 G - A Snøgg fotball 1 0 - 2 Hei IL J10 Gul Vesterøya 2A
344 11:50 P - A Lisleby Gul 3 - 3 Vestre Aker super Vesterøya 2B
1577 11:50 K - A-1/4-1 Asker Fotball 1 3 - 0 Halsen Fevang 1
1578 11:50 K - A-1/4-2 Sagene G00 0 - 1 Stavanger IF Fevang 2
1639 11:50 C11 - B-1/4-3 Gjerdrum J14 0 - 1 Tjølling Vear 1
1640 11:50 C11 - B-1/4-4 Trøgstad/Båstad 1 - 0 Ullern J01 Vear 3
1651 11:50 J11 - A-1/8-7 Nanset 1 5 - 0 Drøbak Frogn G16.2 Lovisenlund 1
1652 11:50 J11 - A-1/8-8 Høvik IF 1 - 0 Gjelleråsen 2 Lovisenlund 2
1671 11:50 J11 - B-1/8-7 Ready G99 3 - 0 Gran 2 Nanset Månejordet 1
1672 11:50 J11 - B-1/8-8 Tvedestrand G16 1 - 5 Skrim IL Nanset Månejordet 2
1707 11:50 B7 - A-1/2-2 Stridsklev il 0 - 9 Tonstad Nanset Fagerlii 4
1750 11:50 C7 - A-1/4-3 Haugsbygd IF 1 - 2 Nærbø IL J 14 Stokke 4
1751 11:50 C7 - A-1/4-4 Gimletroll J14 1 - 2 Randesund Stokke 5
2050 11:50 C7 - B-1/4-3 Kjelsås jenter 01 1 - 1 Etnedal Fk Vear 2
2051 11:50 C7 - B-1/4-4 Storhamar J-01 blå 6 - 2 IF Nyedshov Vear 4
575 12:00 O - D Barkåker 04 9 - 3 Ready-gutta Sandar 1
576 12:00 O - D Store Bergan Virik 2 3 - 2 Solberg SK Grønn Sandar 2
577 12:00 O - D Trøgstad/Båstad gul 2 - 4 Drammen Strong Lions Sandar 3
773 12:00 F - A Frisk Asker 0 - 4 Høvik Super Girls Helgerød 2A
774 12:00 F - A Borg jenter 11 2 - 1 Asker J 04 Helgerød 1A
775 12:00 F - A Årvoll 1 2 - 5 Helgerød J 2004 Helgerød 1B
776 12:00 F - A Vindbjart J11 0 - 1 Stokke IL J11 Lag 1 Helgerød 2B
1386 12:00 N - G Gjerpen gul 2 - 1 Holeværingen, Lag 2 Østerøya 2B
1387 12:00 N - G Frisk Asker 1 2 - 0 Solberg Panters Østerøya 1A
1388 12:00 N - G Stokke 1 8 - 0 Lil 12-2 Østerøya 1B
1389 12:00 N - G Trosvik G03 Grønn 2 - 1 Røa Allstars Østerøya 2A
1437 12:00 M9 - A-1/8-5 Stord G13 Svart 2 - 0 Solberg G13 Bugården 1
1438 12:00 M9 - A-1/8-6 Jutul 0 - 1 Store Bergan G13.1 Bugården 2
1494 12:00 D9 - A-1/8-1 Elverum J13-1 1 - 0 Skeid Dinamo Bugården 3
1496 12:00 D9 - A-1/8-3 Raufoss Fotball J13 0 - 0 Helgerød/Gøif Bugården 4
1497 12:00 D9 - A-1/8-4 Loddefjord 2 0 - 1 Trott j13-1 Bugården 5
1570 12:00 J-E - C- Finale Fana G16-1 elite 4 - 2 Kråkerøy-1 Storstadion
1572 12:00 J-E - A- Finale Pequeninos G16 2 - 0 Flint Tønsberg G16 Komplett
1591 12:00 K - B-1/4-3 Snarøya 4 - 0 Holeværingen G15 Virik 1
1592 12:00 K - B-1/4-4 Ski IL 0 - 1 Lyn G002 Virik 2
1685 12:00 B11 - A-1/2-1 Kolbotn IL 4 - 0 Sortland IL Nanset Fagerli 3
1893 12:00 O - E Sandar IL G04 0 - 6 Vind IL LG11-1 Vesterøya 3
1894 12:00 O - E Frisk-Asker G04 2 1 - 3 Oshaug Vesterøya 4A
1895 12:00 O - E GØIF Blå 0 - 1 Røaulvene 1 Vesterøya 4B
1974 12:00 N - F Stokke 2 0 - 8 Kungsbacka IF blue Østerøya 3A
1975 12:00 N - F Trøgstad/Båstad 3 - 0 Lil 12-1 Østerøya 3B
1701 12:10 B7 - B-1/2-2 Andøygutten J16 4 - 2 Stange J-16 Lovisenlund 3
176 12:15 Q - A Runar 1 1 - 0 Vikåsen G06 vesterøya 1B
177 12:15 Q - A GØIF Blå 2 - 3 KFUM NINJAS Vesterøya 1C
199 12:15 Q - B Gresvik Hvit 2 - 0 Frisk Asker 2 Vesterøya 1A
202 12:15 Q - B Sandefjord BK G06 Sort 1 - 3 Ormåsen-Vestfossen Vesterøya 1D
342 12:15 P - A ØHIL HEi 6 1 - 5 Korsvollgutta Vesterøya 2A
369 12:15 P - B Sandar G05-1 1 - 1 Frisk Asker 2 Vesterøya 2C
371 12:15 P - B Lommedalen G05 3 - 1 Trolldalen Blå Vesterøya 2D
397 12:15 P - C Store Bergan 2 2 - 1 Åssiden IF Tigers Vesterøya 2B
1463 12:20 M9 - B-1/8-1 Tjølling 7 - 0 Konnerud Hvit Haukerød 4
1464 12:20 M9 - B-1/8-2 Raufoss 0 - 1 MIF Haukerød 5
1465 12:20 M9 - B-1/8-3 Austrheim IL 4 - 1 Konnerud Grønn Haukerød 3
1607 12:20 L11 - A-1/4-3 Røa krutt G14 7 - 1 Sandar G01 Stokke 1
1608 12:20 L11 - A-1/4-4 Pequeninos G14 4 - 0 Flint Stokke 3
1634 12:20 C11 - A-1/2-2 Runar J14 0 - 1 Strindheim J14-2 Haukerød 1
1720 12:20 D7 - B- Finale Fjellhamar 0 - 1 Tjensvoll Virik 3
1721 12:20 D7 - B- Bronsjefinale Elverum J13-2 1 - 1 Frisk Asker Virik 4
525 12:30 O - B BVH LevHam 2 1 - 0 Jutul 1 Sandar 1
526 12:30 O - B DBK X (Drammens BK) 7 - 2 Solberg SK Gul Sandar 2
528 12:30 O - B Sandefjord BK 1 3 - 1 Snøgg Fotball 2 Sandar 3
650 12:30 O - G ØHIL BEARS 3 - 4 Holmen IF 2 Vesterøya 3
651 12:30 O - G SIF 04 BLÅ 4 - 1 Store Bergan 3 Vesterøya 4A
652 12:30 O - G Halsen Grønn 2 - 2 Gjerdrum G04 - 1 Vesterøya 4B
690 12:30 E - A Runar 1 - 2 Gimletroll 12.1 Helgerød 2A
691 12:30 E - A Vollen Jets 0 - 1 AFSK Supergirls Helgerød 1A
692 12:30 E - A Trøgstad/Båstad 1 - 0 Frisk Asker Helgerød 1B
693 12:30 E - A Røa Kinaputt Girls 0 - 1 Lil j 12-2 Helgerød 2B
1233 12:30 N - A Frisk Asker 3 6 - 0 Bvh gommerud 1 Østerøya 3B
1234 12:30 N - A Fiskum Il 1 - 1 Birkebeineren 1 Østerøya 3A
1410 12:30 N - H Etnedal Fk 0 - 10 Lier Heia Eagles 2 Østerøya 2B
1411 12:30 N - H Solberg Tigers 1 - 0 Sandar G03 Østerøya 1A
1412 12:30 N - H Trosvik G03 Hvit 6 - 2 Frisk Asker 2 Østerøya 1B
1413 12:30 N - H Svene Gutter 12 2 - 8 Gjerpen rød Østerøya 2A
1521 12:30 D9 - B-1/4-3 Mathopen J13 0 - 1 Nesodden 1 Stokke 2A
1522 12:30 D9 - B-1/4-4 Loddefjord 1 0 - 3 Høvikjentene Stokke 2B
1621 12:30 L11 - B-1/4-1 Stathelle G14-2 1 - 0 ÅIF G01 Vear 1
1622 12:30 L11 - B-1/4-2 Trosvik G01-11 1 - 2 Sandefjord BK G14-2 Vear 3
1744 12:30 L7 - A-1/2-1 Holmen G02 2 - 0 Farsund 1 Vear 2
1745 12:30 L7 - A-1/2-2 Aurland G13 0 - 1 Gresvik IF Vear 4
1995 12:30 J7 - B- Bronsjefinale Tjøme 4 - 0 Vik il Løveskogen 3
2042 12:30 L7 - B-1/2-1 Varteig IL-2 2 - 1 Eika Krapfoss Stokke 4
2043 12:30 L7 - B-1/2-2 Trosvik G01-7 1 - 0 Tune IL 2002 Stokke 5
2067 12:30 I - B-1/2-1 Haugfoss/ÅIF/MFK2 2 - 3 GØIF G19 Løveskogen 1
2068 12:30 I - B-1/2-2 Sandar G19 1 - 2 Trøgstad/Båstad Løveskogen 2
224 12:40 Q - C sandar hvit 3 - 2 Hasle Løren Lions vesterøya 1B
226 12:40 Q - C Reinsvoll Mix 09 0 - 10 Vollen G9 team 1 Vesterøya 1D
257 12:40 Q - D Uvdal G9 1 - 0 Hasle-Løren Tigers Vesterøya 1C
275 12:40 H - A Sandar Jenter 2006 0 - 1 Runar Hvit Vesterøya 1A
319 12:40 G - A Snøgg fotball 2 3 - 1 Høvik Verk United Vesterøya 2B
345 12:40 P - A Lyngdal 2 G05 1 - 2 Stokke 1 Vesterøya 2D
372 12:40 P - B Sandefjord BK 1 5 - 0 Snøgg A