09.08.2015 17:50 Last match updated: 1444
Kilde: TX
Siste 3 resultater:
1478: 0-0 (11:52)
2055: 0-3 (09:57)
1476: 0-0 (11:21)

N - Gutter 12 år 7`er

Lag Draktfarge Land
Birkebeineren 1 Blå - gul Norway
Bvh gommerud 1 Blå Norway
Fiskum Il Orange Norway
Frisk Asker 3 Norway
Gjøvik Lyn Rød Rød Norway
SB 1 gul Norway
Skidar Rød og Sorte striper Norway
Sylling/Sjåstad G12 Blå-rød Norway
Trosvik G03 Rød Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1217 08.08 08:30 Trosvik G03 Rød 1 - 0 Bvh gommerud 1 Østerøya 2B
1218 08.08 08:30 Sylling/Sjåstad G12 0 - 4 Birkebeineren 1 Østerøya 1A
1219 08.08 08:30 Skidar 1 - 2 Fiskum Il Østerøya 1B
1220 08.08 08:30 SB 1 0 - 2 Frisk Asker 3 Østerøya 2A
1221 08.08 11:30 Birkebeineren 1 4 - 2 Trosvik G03 Rød Østerøya 2B
1222 08.08 11:30 Fiskum Il 0 - 4 Sylling/Sjåstad G12 Østerøya 1A
1223 08.08 11:30 Frisk Asker 3 6 - 0 Skidar Østerøya 1B
1224 08.08 11:30 Gjøvik Lyn Rød 2 - 5 SB 1 Østerøya 2A
1225 08.08 14:30 Birkebeineren 1 5 - 2 Bvh gommerud 1 Østerøya 1A
1226 08.08 14:30 Trosvik G03 Rød 3 - 1 Fiskum Il Østerøya 1B
1227 08.08 15:00 Sylling/Sjåstad G12 1 - 7 Frisk Asker 3 Østerøya 2B
1228 08.08 15:00 Skidar 1 - 6 Gjøvik Lyn Rød Østerøya 2A
1242 08.08 15:30 SB 1 2 - 2 Birkebeineren 1 Østerøya 3B
1241 08.08 16:30 Skidar 6 - 2 Bvh gommerud 1 Østerøya 2B
1243 08.08 16:30 Gjøvik Lyn Rød 2 - 1 Fiskum Il Østerøya 1B
1230 09.08 10:00 Frisk Asker 3 6 - 2 Trosvik G03 Rød Østerøya 2A
1231 09.08 10:00 Gjøvik Lyn Rød 3 - 0 Sylling/Sjåstad G12 Østerøya 1B
1229 09.08 10:30 Bvh gommerud 1 4 - 2 Fiskum Il Østerøya 3A
1232 09.08 10:30 SB 1 7 - 0 Skidar Østerøya 3B
1233 09.08 12:30 Frisk Asker 3 6 - 0 Bvh gommerud 1 Østerøya 3B
1234 09.08 12:30 Fiskum Il 1 - 1 Birkebeineren 1 Østerøya 3A
1235 09.08 13:00 Trosvik G03 Rød 3 - 2 Gjøvik Lyn Rød Østerøya 2A
1236 09.08 13:00 Sylling/Sjåstad G12 2 - 1 SB 1 Østerøya 1B
1237 09.08 14:30 Bvh gommerud 1 3 - 3 Gjøvik Lyn Rød Østerøya 3B
1238 09.08 14:30 Birkebeineren 1 0 - 3 Frisk Asker 3 Østerøya 3A
1239 09.08 15:30 SB 1 2 - 3 Trosvik G03 Rød Østerøya 2A
1240 09.08 15:30 Skidar 0 - 4 Sylling/Sjåstad G12 Østerøya 1B
Lag Draktfarge Land
Birkebeineren 2 blå-gul Norway
FPN Vollen Grønn Norway
Gjerdrum Blå Gul Norway
Gjøvik Lyn Svart Rød Norway
Holmen 1 Rød Norway
Kråkerøy 03 hvit - grønn Norway
LIUNGEN IF GUL Norway
SB 2 Gul Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1908 08.08 09:00 SB 2 1 - 7 FPN Vollen Østerøya 1A
1909 08.08 09:00 Kråkerøy 03 2 - 1 Holmen 1 Østerøya 1B
1910 08.08 09:00 Gjøvik Lyn Svart 0 - 3 Birkebeineren 2 Østerøya 2A
1911 08.08 09:00 LIUNGEN IF 2 - 0 Gjerdrum Blå Østerøya 2B
1912 08.08 12:00 FPN Vollen 3 - 1 LIUNGEN IF Østerøya 1A
1913 08.08 12:00 Holmen 1 6 - 0 SB 2 Østerøya 1B
1914 08.08 12:00 Birkebeineren 2 0 - 3 Kråkerøy 03 Østerøya 2A
1915 08.08 12:00 Gjerdrum Blå 1 - 3 Gjøvik Lyn Svart Østerøya 2B
1916 08.08 15:30 Holmen 1 0 - 5 FPN Vollen Østerøya 1A
1918 08.08 15:30 Kråkerøy 03 3 - 1 Gjerdrum Blå Østerøya 2A
1919 08.08 15:30 LIUNGEN IF 2 - 0 Gjøvik Lyn Svart Østerøya 2B
1917 08.08 16:00 SB 2 2 - 8 Birkebeineren 2 Østerøya 2A
1920 09.08 10:00 FPN Vollen 6 - 0 Birkebeineren 2 Østerøya 1A
1921 09.08 10:30 Holmen 1 2 - 0 LIUNGEN IF Østerøya 1A
1922 09.08 10:30 Gjerdrum Blå 5 - 0 SB 2 Østerøya 1B
1923 09.08 10:30 Gjøvik Lyn Svart 0 - 3 Kråkerøy 03 Østerøya 2A
1924 09.08 13:00 Gjerdrum Blå 0 - 5 FPN Vollen Østerøya 1A
1925 09.08 13:30 Birkebeineren 2 0 - 2 Holmen 1 Østerøya 1A
1926 09.08 13:30 SB 2 2 - 4 Gjøvik Lyn Svart Østerøya 1B
1927 09.08 13:30 LIUNGEN IF 0 - 5 Kråkerøy 03 Østerøya 2A
1928 09.08 15:30 FPN Vollen 0 - 5 Gjøvik Lyn Svart Østerøya 1A
1929 09.08 16:00 Holmen 1 3 - 2 Gjerdrum Blå Østerøya 1A
1930 09.08 16:00 Birkebeineren 2 1 - 5 LIUNGEN IF Østerøya 1B
1931 09.08 16:00 Kråkerøy 03 6 - 2 SB 2 Østerøya 2A
Lag Draktfarge Land
Bvh gommerud 3 Blå Norway
Drammen strong Dragons Grønn Norway
Gjerdrum gul Gul Norway
Høvik Blå Blå og hvit stripet (QPR) Norway
Kungsbacka IF White Vit-Blå Sweden
Kvik Blå Rød/hvite striper Norway
Løten G12 Blå Norway
SIF 03 BLÅ Marineblå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1932 08.08 10:00 Kvik Blå 0 - 2 Bvh gommerud 3 Østerøya 1A
1933 08.08 10:00 Kungsbacka IF White 1 - 1 Høvik Blå Østerøya 1B
1934 08.08 10:00 Gjerdrum gul 1 - 7 SIF 03 BLÅ Østerøya 2A
1935 08.08 10:00 Løten G12 0 - 4 Drammen strong Dragons Østerøya 2B
1937 08.08 12:30 Høvik Blå 1 - 4 Kvik Blå Østerøya 1B
1938 08.08 12:30 SIF 03 BLÅ 2 - 0 Kungsbacka IF White Østerøya 2A
1936 08.08 13:00 Bvh gommerud 3 2 - 1 Løten G12 Østerøya 1A
1939 08.08 13:00 Drammen strong Dragons 2 - 1 Gjerdrum gul Østerøya 2B
1941 08.08 13:30 Kvik Blå 2 - 3 SIF 03 BLÅ Østerøya 2A
1942 08.08 15:00 Kungsbacka IF White 4 - 0 Drammen strong Dragons Østerøya 1B
1943 08.08 15:00 Løten G12 4 - 1 Gjerdrum gul Østerøya 1A
1940 08.08 16:00 Høvik Blå 1 - 1 Bvh gommerud 3 Østerøya 1A
1944 09.08 10:00 Bvh gommerud 3 1 - 4 SIF 03 BLÅ Østerøya 2B
1945 09.08 10:30 Høvik Blå 2 - 2 Løten G12 Østerøya 2B
1946 09.08 11:00 Drammen strong Dragons 4 - 0 Kvik Blå Østerøya 3A
1947 09.08 11:00 Gjerdrum gul 0 - 0 Kungsbacka IF White Østerøya 3B
1948 09.08 13:00 Drammen strong Dragons 5 - 0 Bvh gommerud 3 Østerøya 2B
1950 09.08 13:00 Kvik Blå 2 - 0 Gjerdrum gul Østerøya 3A
1951 09.08 13:00 Løten G12 0 - 6 Kungsbacka IF White Østerøya 3B
1949 09.08 13:30 SIF 03 BLÅ 1 - 0 Høvik Blå Østerøya 2B
1952 09.08 15:00 Bvh gommerud 3 2 - 0 Gjerdrum gul Østerøya 3A
1953 09.08 15:00 Høvik Blå 0 - 5 Drammen strong Dragons Østerøya 3B
1954 09.08 15:30 SIF 03 BLÅ 2 - 0 Løten G12 Østerøya 2B
1955 09.08 16:00 Kungsbacka IF White Kvik Blå Østerøya 2B Isa, Zecirija
Lag Draktfarge Land
BVH LEVRE/BRYN 1 Blå Norway
Gjerdrum Rød Gul Norway
Haugsbygd IF G12 Blå Norway
Høvik Hvit Blå og hvit stripet (QPR) Norway
IL, Ivrig 03 hvit-rød stripete Norway
Kvik Rød Rød/Hvite Striper Norway
Reinsvoll G12 Blå Norway
SIF 03 HVIT Marineblå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1298 08.08 09:30 Kvik Rød 2 - 0 BVH LEVRE/BRYN 1 Østerøya 2B
1299 08.08 09:30 IL, Ivrig 03 3 - 3 Høvik Hvit Østerøya 1A
1300 08.08 09:30 Haugsbygd IF G12 2 - 10 SIF 03 HVIT Østerøya 1B
1301 08.08 09:30 Reinsvoll G12 3 - 3 Gjerdrum Rød Østerøya 2A
1303 08.08 12:30 Høvik Hvit 0 - 6 Kvik Rød Østerøya 1A
1304 08.08 12:30 SIF 03 HVIT 3 - 1 IL, Ivrig 03 Østerøya 2B
1302 08.08 13:00 BVH LEVRE/BRYN 1 5 - 0 Reinsvoll G12 Østerøya 2A
1305 08.08 13:00 Gjerdrum Rød 3 - 2 Haugsbygd IF G12 Østerøya 1B
1307 08.08 13:30 Kvik Rød 2 - 0 SIF 03 HVIT Østerøya 2B
1306 08.08 14:30 Høvik Hvit 1 - 0 BVH LEVRE/BRYN 1 Østerøya 3B
1309 08.08 14:30 Reinsvoll G12 6 - 2 Haugsbygd IF G12 Østerøya 3A
1308 08.08 16:00 IL, Ivrig 03 3 - 1 Gjerdrum Rød Østerøya 1B
1310 09.08 08:30 BVH LEVRE/BRYN 1 1 - 5 SIF 03 HVIT Østerøya 2B
1311 09.08 08:30 Høvik Hvit 3 - 0 Reinsvoll G12 Østerøya 1A
1312 09.08 08:30 Gjerdrum Rød 0 - 6 Kvik Rød Østerøya 1B
1313 09.08 08:30 Haugsbygd IF G12 1 - 2 IL, Ivrig 03 Østerøya 2A
1314 09.08 11:00 Gjerdrum Rød 2 - 4 BVH LEVRE/BRYN 1 Østerøya 2B
1315 09.08 11:00 SIF 03 HVIT 6 - 1 Høvik Hvit Østerøya 1A
1316 09.08 11:00 Kvik Rød 5 - 1 Haugsbygd IF G12 Østerøya 1B
1317 09.08 11:00 Reinsvoll G12 2 - 5 IL, Ivrig 03 Østerøya 2A
1318 09.08 14:00 BVH LEVRE/BRYN 1 2 - 1 Haugsbygd IF G12 Østerøya 2B
1319 09.08 14:00 Høvik Hvit 2 - 1 Gjerdrum Rød Østerøya 1A
1320 09.08 14:00 SIF 03 HVIT 5 - 3 Reinsvoll G12 Østerøya 1B
1321 09.08 14:00 IL, Ivrig 03 1 - 3 Kvik Rød Østerøya 2A
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1322 08.08 09:30 Råde G03 Rød 2 - 2 BVH LEVRE/BRYN 2 Østerøya 3A
1324 08.08 09:30 Korsvoll F 7 - 0 Holeværingen Lag 3 Østerøya 3B
1323 08.08 10:00 Nanset 1 - 0 Gimletroll G12 Lag 1 Østerøya 3A
1325 08.08 10:00 Reinsvoll G12 2 1 - 6 Nesbyen IL G12 Østerøya 3B
1326 08.08 11:30 BVH LEVRE/BRYN 2 4 - 5 Reinsvoll G12 2 Østerøya 3A
1328 08.08 11:30 Holeværingen Lag 3 0 - 2 Nanset Østerøya 3B
1327 08.08 12:00 Gimletroll G12 Lag 1 0 - 5 Råde G03 Rød Østerøya 3A
1329 08.08 12:00 Nesbyen IL G12 2 - 6 Korsvoll F Østerøya 3B
1330 08.08 13:30 Gimletroll G12 Lag 1 2 - 4 BVH LEVRE/BRYN 2 Østerøya 3A
1332 08.08 13:30 Nanset 2 - 0 Nesbyen IL G12 Østerøya 3B
1331 08.08 14:00 Råde G03 Rød 4 - 0 Holeværingen Lag 3 Østerøya 3A
1333 08.08 14:00 Reinsvoll G12 2 1 - 5 Korsvoll F Østerøya 3B
1334 09.08 09:00 BVH LEVRE/BRYN 2 1 - 4 Holeværingen Lag 3 Østerøya 2B
1335 09.08 09:00 Gimletroll G12 Lag 1 0 - 2 Reinsvoll G12 2 Østerøya 1A
1336 09.08 09:00 Nesbyen IL G12 0 - 4 Råde G03 Rød Østerøya 1B
1337 09.08 09:00 Korsvoll F 5 - 0 Nanset Østerøya 2A
1338 09.08 11:30 Nesbyen IL G12 4 - 3 BVH LEVRE/BRYN 2 Østerøya 2B
1339 09.08 11:30 Holeværingen Lag 3 2 - 0 Gimletroll G12 Lag 1 Østerøya 1A
1340 09.08 11:30 Råde G03 Rød 0 - 3 Korsvoll F Østerøya 1B
1341 09.08 11:30 Reinsvoll G12 2 3 - 3 Nanset Østerøya 2A
1342 09.08 14:30 BVH LEVRE/BRYN 2 0 - 8 Korsvoll F Østerøya 2B
1343 09.08 14:30 Gimletroll G12 Lag 1 1 - 2 Nesbyen IL G12 Østerøya 1A
1344 09.08 14:30 Holeværingen Lag 3 2 - 2 Reinsvoll G12 2 Østerøya 1B
1345 09.08 14:30 Nanset 0 - 2 Råde G03 Rød Østerøya 2A
Lag Draktfarge Land
BVH LEVRE/BRYN 3 Blå Norway
Holeværingen, Lag 1 Rød Norway
Kungsbacka IF blue Vit-Blå Sweden
Lil 12-1 Blå Norway
RUNAR SORT HVIT Norway
SIF 03 RØD Marineblå Norway
Stokke 2 Grønn-svart Norway
Trøgstad/Båstad Gul Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1956 08.08 08:30 Stokke 2 1 - 4 BVH LEVRE/BRYN 3 Østerøya 3A
1957 08.08 08:30 Lil 12-1 1 - 4 Holeværingen, Lag 1 Østerøya 3B
1958 08.08 09:00 Kungsbacka IF blue 0 - 1 RUNAR SORT Østerøya 3A
1959 08.08 09:00 Trøgstad/Båstad 0 - 5 SIF 03 RØD Østerøya 3B
1960 08.08 10:30 BVH LEVRE/BRYN 3 2 - 1 Trøgstad/Båstad Østerøya 3A
1962 08.08 10:30 RUNAR SORT 8 - 0 Lil 12-1 Østerøya 3B
1961 08.08 11:00 Holeværingen, Lag 1 5 - 2 Stokke 2 Østerøya 3A
1963 08.08 11:00 SIF 03 RØD 2 - 3 Kungsbacka IF blue Østerøya 3B
1964 08.08 12:30 Holeværingen, Lag 1 5 - 4 BVH LEVRE/BRYN 3 Østerøya 3A
1966 08.08 12:30 Lil 12-1 0 - 5 SIF 03 RØD Østerøya 3B
1965 08.08 13:00 Stokke 2 2 - 6 RUNAR SORT Østerøya 3A
1967 08.08 13:00 Trøgstad/Båstad 0 - 5 Kungsbacka IF blue Østerøya 3B
1968 09.08 08:30 BVH LEVRE/BRYN 3 0 - 5 RUNAR SORT Østerøya 3A
1969 09.08 08:30 Holeværingen, Lag 1 7 - 1 Trøgstad/Båstad Østerøya 3B
1970 09.08 09:00 SIF 03 RØD 6 - 0 Stokke 2 Østerøya 3A
1971 09.08 09:00 Kungsbacka IF blue 10 - 0 Lil 12-1 Østerøya 3B
1972 09.08 11:30 SIF 03 RØD 0 - 0 BVH LEVRE/BRYN 3 Østerøya 3A
1973 09.08 11:30 RUNAR SORT 4 - 1 Holeværingen, Lag 1 Østerøya 3B
1974 09.08 12:00 Stokke 2 0 - 8 Kungsbacka IF blue Østerøya 3A
1975 09.08 12:00 Trøgstad/Båstad 3 - 0 Lil 12-1 Østerøya 3B
1976 09.08 13:30 BVH LEVRE/BRYN 3 0 - 4 Kungsbacka IF blue Østerøya 3A
1978 09.08 13:30 RUNAR SORT 4 - 0 Trøgstad/Båstad Østerøya 3B
1977 09.08 14:00 Holeværingen, Lag 1 3 - 1 SIF 03 RØD Østerøya 3A
1979 09.08 14:00 Lil 12-1 2 - 4 Stokke 2 Østerøya 3B
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1370 08.08 10:30 Stokke 1 4 - 3 Holeværingen, Lag 2 Østerøya 2B
1371 08.08 10:30 Røa Allstars 2 - 1 Solberg Panters Østerøya 1A
1372 08.08 10:30 Lil 12-2 0 - 9 Frisk Asker 1 Østerøya 1B
1373 08.08 10:30 Trosvik G03 Grønn 1 - 4 Gjerpen gul Østerøya 2A
1375 08.08 13:30 Solberg Panters 1 - 4 Stokke 1 Østerøya 1A
1376 08.08 13:30 Frisk Asker 1 3 - 0 Røa Allstars Østerøya 1B
1374 08.08 14:00 Holeværingen, Lag 2 2 - 6 Trosvik G03 Grønn Østerøya 2B
1377 08.08 14:00 Gjerpen gul 10 - 0 Lil 12-2 Østerøya 2A
1378 08.08 15:00 Solberg Panters 2 - 3 Holeværingen, Lag 2 Østerøya 3A
1381 08.08 15:00 Trosvik G03 Grønn 4 - 0 Lil 12-2 Østerøya 3B
1380 08.08 15:30 Røa Allstars 3 - 0 Gjerpen gul Østerøya 1B
1379 08.08 16:30 Stokke 1 1 - 5 Frisk Asker 1 Østerøya 1A
1382 09.08 09:30 Holeværingen, Lag 2 2 - 1 Frisk Asker 1 Østerøya 2B
1383 09.08 09:30 Solberg Panters 0 - 2 Trosvik G03 Grønn Østerøya 1A
1384 09.08 09:30 Gjerpen gul 6 - 4 Stokke 1 Østerøya 1B
1385 09.08 09:30 Lil 12-2 0 - 6 Røa Allstars Østerøya 2A
1386 09.08 12:00 Gjerpen gul 2 - 1 Holeværingen, Lag 2 Østerøya 2B
1387 09.08 12:00 Frisk Asker 1 2 - 0 Solberg Panters Østerøya 1A
1388 09.08 12:00 Stokke 1 8 - 0 Lil 12-2 Østerøya 1B
1389 09.08 12:00 Trosvik G03 Grønn 2 - 1 Røa Allstars Østerøya 2A
1390 09.08 15:00 Holeværingen, Lag 2 4 - 1 Lil 12-2 Østerøya 2B
1391 09.08 15:00 Solberg Panters 0 - 3 Gjerpen gul Østerøya 1A
1392 09.08 15:00 Frisk Asker 1 1 - 3 Trosvik G03 Grønn Østerøya 1B
1393 09.08 15:00 Røa Allstars 2 - 0 Stokke 1 Østerøya 2A
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1394 08.08 11:00 Trosvik G03 Hvit 5 - 4 Lier Heia Eagles 2 Østerøya 2B
1395 08.08 11:00 Gjerpen rød 8 - 0 Sandar G03 Østerøya 1A
1396 08.08 11:00 Frisk Asker 2 4 - 4 Solberg Tigers Østerøya 1B
1397 08.08 11:00 Svene Gutter 12 6 - 1 Etnedal Fk Østerøya 2A
1399 08.08 14:00 Sandar G03 2 - 1 Trosvik G03 Hvit Østerøya 1A
1400 08.08 14:00 Solberg Tigers 1 - 6 Gjerpen rød Østerøya 1B
1398 08.08 14:30 Lier Heia Eagles 2 5 - 0 Svene Gutter 12 Østerøya 2B
1401 08.08 14:30 Etnedal Fk 0 - 6 Frisk Asker 2 Østerøya 2A
1403 08.08 15:30 Trosvik G03 Hvit 8 - 1 Solberg Tigers Østerøya 3A
1402 08.08 16:00 Sandar G03 1 - 3 Lier Heia Eagles 2 Østerøya 3A
1405 08.08 16:00 Svene Gutter 12 1 - 2 Frisk Asker 2 Østerøya 2B
1404 08.08 16:30 Gjerpen rød 11 - 1 Etnedal Fk Østerøya 2A
1406 09.08 09:30 Lier Heia Eagles 2 4 - 0 Solberg Tigers Østerøya 3A
1408 09.08 09:30 Etnedal Fk 1 - 10 Trosvik G03 Hvit Østerøya 3B
1407 09.08 10:00 Sandar G03 1 - 1 Svene Gutter 12 Østerøya 3A
1409 09.08 10:00 Frisk Asker 2 2 - 5 Gjerpen rød Østerøya 3B
1410 09.08 12:30 Etnedal Fk 0 - 10 Lier Heia Eagles 2 Østerøya 2B
1411 09.08 12:30 Solberg Tigers 1 - 0 Sandar G03 Østerøya 1A
1412 09.08 12:30 Trosvik G03 Hvit 6 - 2 Frisk Asker 2 Østerøya 1B
1413 09.08 12:30 Svene Gutter 12 2 - 8 Gjerpen rød Østerøya 2A
1414 09.08 15:30 Lier Heia Eagles 2 4 - 4 Frisk Asker 2 Østerøya 3A
1415 09.08 15:30 Sandar G03 3 - 0 Etnedal Fk Østerøya 3B
1416 09.08 16:00 Solberg Tigers 3 - 0 Svene Gutter 12 Østerøya 3A
1417 09.08 16:00 Gjerpen rød 3 - 2 Trosvik G03 Hvit Østerøya 3B
09.08.2015 17:50 Last match updated: 1444
Kilde: TX