15.10.2019 16:04
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1478: 0-0 (11:52)
2055: 0-3 (09:57)
1476: 0-0 (11:21)

Q - Gutter 9 år 5`er

Lag Draktfarge Land
Frisk Asker 1 Norway
Gresvik Blå Blå og hvit Norway
GØIF Blå Lilla Norway
KFUM NINJAS RØD-HVIT Norway
Konnerud Monster Rød Norway
Runar 1 Hvit Norway
Sandefjord BK G06 Gul Gul Norway
Vikåsen G06 Orange Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
164 08.08 08:55 Sandefjord BK G06 Gul 0 - 3 Runar 1 vesterøya 1B
165 08.08 08:55 Konnerud Monster 1 - 1 Frisk Asker 1 Vesterøya 1C
163 08.08 09:20 KFUM NINJAS 2 - 3 Gresvik Blå Vesterøya 1A
166 08.08 09:20 Vikåsen G06 4 - 3 GØIF Blå Vesterøya 1C
168 08.08 11:00 Runar 1 2 - 1 KFUM NINJAS vesterøya 1B
169 08.08 11:00 Frisk Asker 1 8 - 5 Sandefjord BK G06 Gul Vesterøya 1C
170 08.08 11:00 GØIF Blå 1 - 1 Konnerud Monster Vesterøya 1D
167 08.08 11:25 Gresvik Blå 1 - 1 Vikåsen G06 Vesterøya 1A
172 08.08 13:05 KFUM NINJAS 3 - 2 Frisk Asker 1 vesterøya 1B
173 08.08 13:05 Sandefjord BK G06 Gul 3 - 4 GØIF Blå Vesterøya 1C
174 08.08 13:05 Vikåsen G06 1 - 0 Konnerud Monster Vesterøya 1D
171 08.08 13:30 Runar 1 4 - 3 Gresvik Blå Vesterøya 1A
184 09.08 10:10 Runar 1 4 - 0 GØIF Blå vesterøya 1B
186 09.08 10:10 Sandefjord BK G06 Gul 0 - 4 KFUM NINJAS Vesterøya 1C
175 09.08 11:00 Gresvik Blå 3 - 1 Frisk Asker 1 Vesterøya 1A
178 09.08 11:50 Konnerud Monster 5 - 1 Sandefjord BK G06 Gul Vesterøya 1D
176 09.08 12:15 Runar 1 1 - 0 Vikåsen G06 vesterøya 1B
177 09.08 12:15 GØIF Blå 2 - 3 KFUM NINJAS Vesterøya 1C
179 09.08 13:30 GØIF Blå 0 - 5 Gresvik Blå Vesterøya 1C
182 09.08 13:55 Vikåsen G06 8 - 1 Sandefjord BK G06 Gul Vesterøya 1D
180 09.08 14:45 Frisk Asker 1 2 - 2 Runar 1 vesterøya 1B
181 09.08 14:45 KFUM NINJAS 2 - 2 Konnerud Monster Vesterøya 1C
183 09.08 15:35 Gresvik Blå 2 - 0 Konnerud Monster vesterøya 1B
185 09.08 16:25 Frisk Asker 1 1 - 0 Vikåsen G06 Vesterøya 1C
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
189 08.08 08:55 Sandefjord BK G06 Sort 2 - 3 Frisk Asker 2 Vesterøya 1D
187 08.08 09:20 Vindbjart G9 - lag 4 2 - 4 Gresvik Hvit Vesterøya 1D
188 08.08 09:20 Ormåsen-Vestfossen 4 - 0 Runar 2 vesterøya 1B
190 08.08 09:45 KFUM TIKI TAKA 12 - 0 Helgerød G9 Vesterøya 1A
192 08.08 11:25 Runar 2 3 - 4 Vindbjart G9 - lag 4 vesterøya 1B
193 08.08 11:25 Frisk Asker 2 3 - 1 Ormåsen-Vestfossen Vesterøya 1C
194 08.08 11:25 Helgerød G9 1 - 2 Sandefjord BK G06 Sort Vesterøya 1D
191 08.08 11:50 Gresvik Hvit 3 - 9 KFUM TIKI TAKA Vesterøya 1A
196 08.08 13:30 Vindbjart G9 - lag 4 1 - 1 Frisk Asker 2 vesterøya 1B
197 08.08 13:30 Ormåsen-Vestfossen 0 - 2 Helgerød G9 Vesterøya 1C
198 08.08 13:30 KFUM TIKI TAKA 9 - 0 Sandefjord BK G06 Sort Vesterøya 1D
195 08.08 13:55 Runar 2 4 - 2 Gresvik Hvit Vesterøya 1A
199 09.08 12:15 Gresvik Hvit 2 - 0 Frisk Asker 2 Vesterøya 1A
202 09.08 12:15 Sandefjord BK G06 Sort 1 - 3 Ormåsen-Vestfossen Vesterøya 1D
200 09.08 13:05 Runar 2 2 - 5 KFUM TIKI TAKA vesterøya 1B
201 09.08 13:05 Helgerød G9 0 - 3 Vindbjart G9 - lag 4 Vesterøya 1C
206 09.08 14:20 KFUM TIKI TAKA 8 - 3 Ormåsen-Vestfossen Vesterøya 1D
203 09.08 14:45 Helgerød G9 3 - 6 Gresvik Hvit Vesterøya 1A
205 09.08 14:45 Vindbjart G9 - lag 4 4 - 0 Sandefjord BK G06 Sort Vesterøya 1D
204 09.08 15:10 Frisk Asker 2 2 - 7 Runar 2 vesterøya 1B
207 09.08 15:35 Gresvik Hvit 7 - 2 Sandefjord BK G06 Sort Vesterøya 1A
209 09.08 16:00 Frisk Asker 2 0 - 5 KFUM TIKI TAKA Vesterøya 1D
210 09.08 16:00 Ormåsen-Vestfossen 0 - 1 Vindbjart G9 - lag 4 Vesterøya 1C
208 09.08 16:25 Runar 2 8 - 0 Helgerød G9 vesterøya 1B
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
212 08.08 09:45 Vollen G9 team 1 2 - 1 sandar hvit vesterøya 1B
213 08.08 09:45 Reinsvoll Mix 09 0 - 8 Frisk Asker 3 Vesterøya 1C
214 08.08 09:45 Hasle Løren Lions 5 - 0 GØIF RØD Vesterøya 1D
211 08.08 10:10 Bærum Blommenholm 09 - 1 5 - 3 Runar 3 Vesterøya 1A
216 08.08 11:50 sandar hvit 3 - 4 Bærum Blommenholm 09 - 1 vesterøya 1B
217 08.08 11:50 Frisk Asker 3 1 - 3 Vollen G9 team 1 Vesterøya 1C
218 08.08 11:50 GØIF RØD 7 - 3 Reinsvoll Mix 09 Vesterøya 1D
215 08.08 12:15 Runar 3 5 - 4 Hasle Løren Lions Vesterøya 1A
220 08.08 13:55 Bærum Blommenholm 09 - 1 4 - 1 Frisk Asker 3 vesterøya 1B
222 08.08 13:55 Hasle Løren Lions 8 - 1 Reinsvoll Mix 09 Vesterøya 1D
219 08.08 14:20 sandar hvit 1 - 4 Runar 3 Vesterøya 1A
221 08.08 15:10 Vollen G9 team 1 3 - 3 GØIF RØD vesterøya 1B
230 09.08 08:30 Hasle Løren Lions 1 - 2 Vollen G9 team 1 Vesterøya 1C
233 09.08 11:00 Frisk Asker 3 1 - 5 Hasle Løren Lions Vesterøya 1C
223 09.08 11:50 Runar 3 5 - 1 Frisk Asker 3 Vesterøya 1A
224 09.08 12:40 sandar hvit 3 - 2 Hasle Løren Lions vesterøya 1B
226 09.08 12:40 Reinsvoll Mix 09 0 - 10 Vollen G9 team 1 Vesterøya 1D
225 09.08 13:05 GØIF RØD 1 - 5 Bærum Blommenholm 09 - 1 Vesterøya 1A
227 09.08 13:55 GØIF RØD 2 - 1 Runar 3 Vesterøya 1A
228 09.08 13:55 Frisk Asker 3 1 - 1 sandar hvit vesterøya 1B
234 09.08 14:20 Vollen G9 team 1 3 - 3 Bærum Blommenholm 09 - 1 Vesterøya 2D
229 09.08 15:10 Bærum Blommenholm 09 - 1 7 - 0 Reinsvoll Mix 09 Vesterøya 1D
232 09.08 15:10 sandar hvit 1 - 1 GØIF RØD Vesterøya 1A
231 09.08 16:00 Runar 3 11 - 0 Reinsvoll Mix 09 Vesterøya 1A
Lag Draktfarge Land
Bærum Blommenholm 09 - 2 Gul Norway
Frisk Asker 4 Norway
Hasle-Løren Tigers RØD Norway
HSV Soon Hvit Norway
Runar 4 Hvit Norway
sandar rød rød hvit sort Norway
Uvdal G9 Oransje Norway
Vollen G9 team 2 Grönn Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
244 08.08 08:30 Bærum Blommenholm 09 - 2 2 - 0 Uvdal G9 Vesterøya 1A
236 08.08 10:10 Vollen G9 team 2 2 - 2 sandar rød vesterøya 1B
237 08.08 10:10 HSV Soon 2 - 0 Uvdal G9 Vesterøya 1C
238 08.08 10:10 Hasle-Løren Tigers 5 - 2 Frisk Asker 4 Vesterøya 1D
235 08.08 10:35 Bærum Blommenholm 09 - 2 3 - 3 Runar 4 Vesterøya 1A
240 08.08 12:15 sandar rød 4 - 1 Bærum Blommenholm 09 - 2 vesterøya 1B
241 08.08 12:15 Uvdal G9 2 - 4 Vollen G9 team 2 Vesterøya 1C
242 08.08 12:15 Frisk Asker 4 0 - 4 HSV Soon Vesterøya 1D
239 08.08 12:40 Runar 4 3 - 3 Hasle-Løren Tigers Vesterøya 1A
245 08.08 15:10 Vollen G9 team 2 1 - 2 Frisk Asker 4 Vesterøya 1C
246 08.08 15:10 Hasle-Løren Tigers 4 - 3 HSV Soon Vesterøya 1D
243 08.08 15:35 sandar rød 0 - 6 Runar 4 Vesterøya 1A
254 09.08 08:30 Hasle-Løren Tigers 2 - 2 Vollen G9 team 2 vesterøya 1B
248 09.08 09:45 sandar rød 2 - 2 Hasle-Løren Tigers vesterøya 1B
258 09.08 11:00 Vollen G9 team 2 4 - 1 Bærum Blommenholm 09 - 2 vesterøya 1B
247 09.08 11:25 Runar 4 1 - 1 Uvdal G9 Vesterøya 1A
257 09.08 12:40 Uvdal G9 1 - 0 Hasle-Løren Tigers Vesterøya 1C
250 09.08 13:05 HSV Soon 6 - 1 Vollen G9 team 2 Vesterøya 1D
251 09.08 13:05 Frisk Asker 4 1 - 5 Runar 4 Vesterøya 2C
249 09.08 13:55 Frisk Asker 4 2 - 1 Bærum Blommenholm 09 - 2 Vesterøya 1C
252 09.08 14:20 Uvdal G9 1 - 2 sandar rød Vesterøya 1A
253 09.08 15:35 Bærum Blommenholm 09 - 2 0 - 4 HSV Soon Vesterøya 1C
256 09.08 16:00 sandar rød 2 - 7 Frisk Asker 4 vesterøya 1B
255 09.08 16:25 Runar 4 2 - 4 HSV Soon Vesterøya 1A
15.10.2019 16:04
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web