09.08.2015 17:50 Last match updated: 1444
Kilde: TX
Siste 3 resultater:
1478: 0-0 (11:52)
2055: 0-3 (09:57)
1476: 0-0 (11:21)

L11 - Gutter 14 år 11`er

Lag Draktfarge Land
Flint Hvit Norway
Holmen G01.2 Rød Norway
Hærland IL - lag 1 Blå Norway
Solberg Hvit Norway
TabellKVUTMålP
1Solberg33004 - 09
2Flint320110 - 16
3Hærland IL - lag 130121 - 71
4Holmen G01.230121 - 81

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
862 08.08 09:10 Flint 5 - 0 Holmen G01.2 Stokke 1
863 08.08 09:10 Hærland IL - lag 1 0 - 1 Solberg Stokke 3
864 08.08 12:30 Holmen G01.2 1 - 1 Hærland IL - lag 1 Stokke 1
865 08.08 12:30 Solberg 1 - 0 Flint Stokke 3
866 08.08 15:50 Solberg 2 - 0 Holmen G01.2 Stokke 1
867 08.08 15:50 Hærland IL - lag 1 0 - 5 Flint Stokke 3
Lag Draktfarge Land
Hærland IL - lag 2 Blå Norway
Kjelsås IL G01.2 Blå Norway
Sandar G01 hvit/rød Norway
ÅIF G01 Blå/hvit stripet Norway
TabellKVUTMålP
1Sandar G0133003 - 09
2Hærland IL - lag 231113 - 14
3ÅIF G0131111 - 14
4Kjelsås IL G01.230030 - 50

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
868 08.08 09:50 Hærland IL - lag 2 0 - 1 Sandar G01 Stokke 1
869 08.08 09:50 Kjelsås IL G01.2 0 - 1 ÅIF G01 Stokke 3
870 08.08 13:10 Sandar G01 1 - 0 Kjelsås IL G01.2 Stokke 1
871 08.08 13:10 ÅIF G01 0 - 0 Hærland IL - lag 2 Stokke 3
872 08.08 16:30 ÅIF G01 0 - 1 Sandar G01 Stokke 1
873 08.08 16:30 Kjelsås IL G01.2 0 - 3 Hærland IL - lag 2 Stokke 3
Lag Draktfarge Land
Lillestrøm Gul Norway
Ros G14 Kornblå Norway
Sandefjord BK G14-1 Gul Norway
Trosvik G01-11 Rød Norway
TabellKVUTMålP
1Sandefjord BK G14-133006 - 19
2Ros G1432013 - 36
3Trosvik G01-1131023 - 43
4Lillestrøm30031 - 50

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
874 08.08 10:30 Trosvik G01-11 1 - 2 Ros G14 Stokke 1
875 08.08 10:30 Lillestrøm 1 - 2 Sandefjord BK G14-1 Stokke 3
876 08.08 13:50 Ros G14 1 - 0 Lillestrøm Stokke 1
877 08.08 13:50 Sandefjord BK G14-1 2 - 0 Trosvik G01-11 Stokke 3
878 08.08 17:10 Sandefjord BK G14-1 2 - 0 Ros G14 Stokke 1
879 08.08 17:10 Lillestrøm 0 - 2 Trosvik G01-11 Stokke 3
Lag Draktfarge Land
Gjerdrum G14 Gul Norway
Sandefjord BK G14-2 Gul Norway
Skrim G01 Blå Norway
Yven IF Gul Norway
TabellKVUTMålP
1Gjerdrum G14330015 - 29
2Yven IF31116 - 84
3Sandefjord BK G14-230214 - 92
4Skrim G0130122 - 81

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
880 08.08 09:10 Skrim G01 0 - 4 Gjerdrum G14 Vear 1
881 08.08 09:10 Yven IF 2 - 2 Sandefjord BK G14-2 Vear 3
882 08.08 12:30 Gjerdrum G14 5 - 1 Yven IF Vear 1
883 08.08 12:30 Sandefjord BK G14-2 1 - 1 Skrim G01 Vear 3
884 08.08 15:50 Sandefjord BK G14-2 1 - 6 Gjerdrum G14 Vear 1
885 08.08 15:50 Yven IF 3 - 1 Skrim G01 Vear 3
Lag Draktfarge Land
Bjørkelangen Hvit Norway
Pequeninos G14 Brazil
Stokke Grønn Norway
Trøgstad/Båstad Gul Norway
TabellKVUTMålP
1Pequeninos G14330018 - 09
2Stokke31111 - 54
3Bjørkelangen31112 - 74
4Trøgstad/Båstad30030 - 90

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
886 08.08 11:20 Stokke 0 - 0 Bjørkelangen Virik 1
887 08.08 12:00 Trøgstad/Båstad 0 - 6 Pequeninos G14 Virik 1
888 08.08 14:00 Bjørkelangen 2 - 0 Trøgstad/Båstad Virik 1
889 08.08 14:40 Pequeninos G14 5 - 0 Stokke Virik 1
890 08.08 16:40 Pequeninos G14 7 - 0 Bjørkelangen Virik 1
891 08.08 17:20 Trøgstad/Båstad 0 - 1 Stokke Virik 1
Lag Draktfarge Land
Herkules Gul Norway
larvik turn hvit Norway
Røa krutt G14 Rød Norway
Svene G14 Rød Norway
TabellKVUTMålP
1larvik turn32108 - 27
2Røa krutt G1432019 - 26
3Svene G1431023 - 103
4Herkules30121 - 71

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
892 08.08 09:50 Herkules 1 - 1 larvik turn Vear 1
893 08.08 09:50 Svene G14 0 - 5 Røa krutt G14 Vear 3
894 08.08 13:10 larvik turn 5 - 1 Svene G14 Vear 1
895 08.08 13:10 Røa krutt G14 4 - 0 Herkules Vear 3
896 08.08 16:30 Røa krutt G14 0 - 2 larvik turn Vear 1
897 08.08 16:30 Svene G14 2 - 0 Herkules Vear 3
Lag Draktfarge Land
Andebu G14 Rød Norway
Asker 3 Hvite og sorte striper Norway
Fram Larvik Rød/Blå Norway
Stathelle G14-1 Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Stathelle G14-133009 - 29
2Fram Larvik32016 - 46
3Andebu G1431024 - 43
4Asker 330030 - 90

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1814 08.08 10:30 Stathelle G14-1 2 - 1 Andebu G14 Vear 1
1815 08.08 10:30 Fram Larvik 3 - 0 Asker 3 Vear 3 Asker ikke møtt
1816 08.08 13:50 Andebu G14 0 - 2 Fram Larvik Vear 1
1817 08.08 13:50 Asker 3 0 - 3 Stathelle G14-1 Vear 3 Asker ikke møtt
1818 08.08 17:10 Asker 3 0 - 3 Andebu G14 Vear 1 Asker ikke møtt
1819 08.08 17:10 Fram Larvik 1 - 4 Stathelle G14-1 Vear 3
Lag Draktfarge Land
Høvik Blå/hvit Norway
Nøtterøy Rød Norway
Stathelle G14-2 Blå Norway
Store Bergan G14 Rød Norway
TabellKVUTMålP
1Store Bergan G1433007 - 19
2Høvik32013 - 36
3Nøtterøy31024 - 53
4Stathelle G14-230031 - 60

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
904 08.08 11:10 Nøtterøy 0 - 1 Høvik Vear 1
905 08.08 11:10 Stathelle G14-2 0 - 1 Store Bergan G14 Vear 3
906 08.08 14:30 Høvik 2 - 0 Stathelle G14-2 Vear 1
907 08.08 14:30 Store Bergan G14 3 - 1 Nøtterøy Vear 3
908 08.08 17:50 Store Bergan G14 3 - 0 Høvik Vear 1
909 08.08 17:50 Stathelle G14-2 1 - 3 Nøtterøy Vear 3
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
1597 A-1/8-1 09.08 08:30 Solberg 2 - 1 Høvik Stokke 1
1598 A-1/8-2 09.08 08:30 Gjerdrum G14 0 - 0 Stokke Stokke 3
1599 A-1/8-3 09.08 09:10 Hærland IL - lag 2 0 - 3 Stathelle G14-1 Stokke 1
1600 A-1/8-4 09.08 09:10 Ros G14 0 - 2 larvik turn Stokke 3
1601 A-1/8-5 09.08 09:50 Røa krutt G14 4 - 1 Sandefjord BK G14-1 Stokke 1
1602 A-1/8-6 09.08 09:50 Fram Larvik 0 - 0 Sandar G01 Stokke 3
1603 A-1/8-7 09.08 10:30 Pequeninos G14 5 - 0 Yven IF Stokke 1
1604 A-1/8-8 09.08 10:30 Store Bergan G14 0 - 5 Flint Stokke 3
1605 A-1/4-1 09.08 11:30 Solberg 0 - 1 Stokke Stokke 1
1606 A-1/4-2 09.08 11:30 Stathelle G14-1 4 - 0 larvik turn Stokke 3
1607 A-1/4-3 09.08 12:20 Røa krutt G14 7 - 1 Sandar G01 Stokke 1
1608 A-1/4-4 09.08 12:20 Pequeninos G14 4 - 0 Flint Stokke 3
1609 A-1/2-1 09.08 13:30 Stokke 0 - 2 Stathelle G14-1 Stokke 1
1610 A-1/2-2 09.08 13:30 Røa krutt G14 1 - 4 Pequeninos G14 Stokke 3
1611 A- Finale 09.08 14:40 Stathelle G14-1 0 - 4 Pequeninos G14 Stokke 1
1612 A- Bronsjefinale 09.08 14:40 Stokke 0 - 1 Røa krutt G14 Stokke 3
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
1613 B-1/8-1 09.08 08:30 Hærland IL - lag 1 0 - 1 Stathelle G14-2 Vear 1
1614 B-1/8-2 09.08 08:30 ÅIF G01 3 - 0 Asker 3 Vear 3
1615 B-1/8-3 09.08 09:10 Trosvik G01-11 3 - 2 Herkules Vear 1
1616 B-1/8-4 09.08 09:10 Sandefjord BK G14-2 1 - 1 Trøgstad/Båstad Vear 3
1617 B-1/8-5 09.08 09:50 Bjørkelangen 4 - 0 Skrim G01 Vear 1
1618 B-1/8-6 09.08 09:50 Svene G14 0 - 0 Lillestrøm Vear 3
1619 B-1/8-7 09.08 10:30 Andebu G14 1 - 0 Kjelsås IL G01.2 Vear 1
1620 B-1/8-8 09.08 10:30 Nøtterøy 2 - 0 Holmen G01.2 Vear 3
1621 B-1/4-1 09.08 12:30 Stathelle G14-2 1 - 0 ÅIF G01 Vear 1
1622 B-1/4-2 09.08 12:30 Trosvik G01-11 1 - 2 Sandefjord BK G14-2 Vear 3
1624 B-1/4-4 09.08 13:10 Andebu G14 1 - 0 Nøtterøy Vear 1
1623 B-1/4-3 09.08 13:10 Bjørkelangen 3 - 1 Lillestrøm Vear 3
1625 B-1/2-1 09.08 14:30 Stathelle G14-2 1 - 2 Sandefjord BK G14-2 Vear 1
1626 B-1/2-2 09.08 14:30 Bjørkelangen 1 - 0 Andebu G14 Vear 3
1627 B- Finale 09.08 15:50 Sandefjord BK G14-2 0 - 3 Bjørkelangen Vear 1
1628 B- Bronsjefinale 09.08 15:50 Stathelle G14-2 1 - 2 Andebu G14 Vear 3
09.08.2015 17:50 Last match updated: 1444
Kilde: TX