21.11.2019 22:39
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1478: 0-0 (11:52)
2055: 0-3 (09:57)
1476: 0-0 (11:21)

M9 - Gutter 13 år 9`er

Lag Draktfarge Land
Asker 1 Hvit/sort Norway
FUVO RØD-HVIT Norway
Holeværingen FC Rød Norway
Tjølling White Norway
Åsgårdstrand/Skoppum Rød/Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Asker 1440019 - 012
2FUVO42119 - 47
3Tjølling42118 - 107
4Åsgårdstrand/Skoppum41033 - 103
5Holeværingen FC40040 - 150

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1820 08.08 09:10 Åsgårdstrand/Skoppum 3 - 0 Holeværingen FC Bugården 3
1821 08.08 09:10 Tjølling 0 - 7 Asker 1 Bugården 4 0
1822 08.08 11:50 Asker 1 5 - 0 Åsgårdstrand/Skoppum Bugården 3
1823 08.08 11:50 FUVO 3 - 3 Tjølling Bugården 4
1824 08.08 14:30 Asker 1 6 - 0 Holeværingen FC Bugården 3
1825 08.08 14:30 Åsgårdstrand/Skoppum 0 - 2 FUVO Bugården 4
1826 08.08 15:50 Holeværingen FC 0 - 4 FUVO Bugården 3
1827 08.08 15:50 Tjølling 3 - 0 Åsgårdstrand/Skoppum Bugården 4
1828 08.08 17:10 Tjølling 2 - 0 Holeværingen FC Bugården 3
1829 08.08 17:10 FUVO 0 - 1 Asker 1 Bugården 4
Lag Draktfarge Land
Asker 2 hvit/svart Norway
Hakadal IL G02/03 hvit eller blå Norway
Konnerud Hvit Rød og Hvit Norway
Store Bergan G13.1 Rød/rød Norway
TabellKVUTMålP
1Store Bergan G13.133009 - 19
2Hakadal IL G02/0331022 - 33
3Konnerud Hvit31022 - 53
4Asker 231022 - 63

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1001 08.08 09:10 Hakadal IL G02/03 0 - 1 Store Bergan G13.1 Bugården 5
1002 08.08 10:30 Konnerud Hvit 0 - 1 Asker 2 Bugården 5
1004 08.08 12:30 Asker 2 1 - 2 Hakadal IL G02/03 Bugården 5 rødt kort nr.7 på Asker 2
1003 08.08 13:10 Store Bergan G13.1 4 - 1 Konnerud Hvit Bugården 5
1006 08.08 15:10 Konnerud Hvit 1 - 0 Hakadal IL G02/03 Bugården 5
1005 08.08 15:50 Asker 2 0 - 4 Store Bergan G13.1 Bugården 5
Lag Draktfarge Land
Asker 3 HVit/svart Norway
Lyngdal 1 Rød Norway
Raufoss Gul Norway
Sandefjord BK G13-1 GUL Norway
TabellKVUTMålP
1Lyngdal 132018 - 26
2Sandefjord BK G13-131204 - 35
3Raufoss31116 - 64
4Asker 330121 - 81

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1008 08.08 09:50 Sandefjord BK G13-1 0 - 0 Asker 3 Bugården 2
1007 08.08 10:30 Lyngdal 1 3 - 0 Raufoss Bugården 1
1009 08.08 13:10 Raufoss 2 - 2 Sandefjord BK G13-1 Bugården 1
1010 08.08 13:10 Asker 3 0 - 4 Lyngdal 1 Bugården 2
1011 08.08 16:30 Asker 3 1 - 4 Raufoss Bugården 1
1012 08.08 16:30 Sandefjord BK G13-1 2 - 1 Lyngdal 1 Bugården 2
Lag Draktfarge Land
BVH 1 Blå Norway
Lyngdal 2 Rød Norway
Ringsaker/nes G13. sort Norway
Store Bergan G13.2 Rød/rød Norway
TabellKVUTMålP
1Ringsaker/nes G13.33006 - 19
2BVH 132019 - 46
3Lyngdal 231023 - 73
4Store Bergan G13.230030 - 60

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1013 08.08 09:50 Lyngdal 2 2 - 5 BVH 1 Bugården 3
1014 08.08 09:50 Ringsaker/nes G13. 2 - 0 Store Bergan G13.2 Bugården 4
1015 08.08 12:30 BVH 1 1 - 2 Ringsaker/nes G13. Bugården 3
1016 08.08 12:30 Store Bergan G13.2 0 - 1 Lyngdal 2 Bugården 4
1017 08.08 15:10 Store Bergan G13.2 0 - 3 BVH 1 Bugården 3
1018 08.08 15:10 Ringsaker/nes G13. 2 - 0 Lyngdal 2 Bugården 4
Lag Draktfarge Land
Austrheim IL gul-svart Norway
BVH 2 Blå Norway
Drøbak/Frogn GRØNN RØD Norway
Snøgg Fotball G03 Hvit drakt/grønn shorts Norway
TabellKVUTMålP
1Drøbak/Frogn GRØNN33008 - 39
2Snøgg Fotball G0332018 - 46
3Austrheim IL31024 - 53
4BVH 230033 - 110

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1019 08.08 09:50 Austrheim IL 2 - 1 BVH 2 Bugården 1
1020 08.08 10:30 Snøgg Fotball G03 1 - 2 Drøbak/Frogn GRØNN Bugården 2
1021 08.08 13:50 BVH 2 1 - 5 Snøgg Fotball G03 Bugården 1
1022 08.08 13:50 Drøbak/Frogn GRØNN 2 - 1 Austrheim IL Bugården 2
1023 08.08 17:10 Drøbak/Frogn GRØNN 4 - 1 BVH 2 Bugården 1
1024 08.08 17:10 Snøgg Fotball G03 2 - 1 Austrheim IL Bugården 2
Lag Draktfarge Land
Drøbak/Frogn SVART RØD Norway
Frisk Asker Norway
Haugar Blå Norway
Konnerud Grønn Rød og hvit Norway
TabellKVUTMålP
1Drøbak/Frogn SVART330018 - 09
2Haugar32014 - 66
3Konnerud Grønn31023 - 103
4Frisk Asker30030 - 90

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1025 08.08 10:30 Haugar 0 - 5 Drøbak/Frogn SVART Bugården 3
1026 08.08 10:30 Konnerud Grønn 2 - 0 Frisk Asker Bugården 4
1027 08.08 13:10 Drøbak/Frogn SVART 7 - 0 Konnerud Grønn Bugården 3
1028 08.08 13:10 Frisk Asker 0 - 1 Haugar Bugården 4
1029 08.08 16:30 Frisk Asker 0 - 6 Drøbak/Frogn SVART Bugården 3
1030 08.08 16:30 Konnerud Grønn 1 - 3 Haugar Bugården 4
Lag Draktfarge Land
Holeværingen United Rød Norway
Jutul grønn/hvit Norway
Sauda Blå Norway
Trøgstad/Båstad gul Norway
TabellKVUTMålP
1Jutul32105 - 17
2Holeværingen United32106 - 47
3Sauda31023 - 53
4Trøgstad/Båstad30032 - 60

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1031 08.08 11:10 Jutul 1 - 1 Holeværingen United Bugården 1
1032 08.08 11:10 Trøgstad/Båstad 0 - 2 Sauda Bugården 2
1033 08.08 14:30 Holeværingen United 3 - 2 Trøgstad/Båstad Bugården 1
1034 08.08 14:30 Sauda 0 - 3 Jutul Bugården 2
1035 08.08 16:30 Sauda 1 - 2 Holeværingen United Bugården 5
1036 08.08 17:10 Trøgstad/Båstad 0 - 1 Jutul Bugården 5
Lag Draktfarge Land
Andebu Rød Norway
Gimletroll 1 Oransj Norway
Stokke G13 1 Grønn Norway
Vardal G13 Mørke blå Norway
TabellKVUTMålP
1Stokke G13 1330014 - 09
2Vardal G1331113 - 54
3Gimletroll 131022 - 73
4Andebu30121 - 81

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1830 08.08 09:10 Stokke G13 1 5 - 0 Gimletroll 1 Stokke 2A
1831 08.08 09:10 Vardal G13 1 - 1 Andebu Stokke 2B
1832 08.08 12:30 Gimletroll 1 1 - 2 Vardal G13 Stokke 2A
1833 08.08 12:30 Andebu 0 - 6 Stokke G13 1 Stokke 2B
1834 08.08 15:50 Andebu 0 - 1 Gimletroll 1 Stokke 2A
1835 08.08 15:50 Vardal G13 0 - 3 Stokke G13 1 Stokke 2B
Lag Draktfarge Land
Borre IF G02 Hvit trøye - grønn shorts Norway
Fossum Blå Norway
Gimletroll 2 Oransj Norway
Korsvoll Entusiast Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Korsvoll Entusiast33009 - 59
2Borre IF G0231117 - 54
3Fossum31112 - 24
4Gimletroll 230034 - 100

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1043 08.08 09:50 Fossum 1 - 1 Borre IF G02 Stokke 2A
1044 08.08 09:50 Korsvoll Entusiast 5 - 3 Gimletroll 2 Stokke 2B
1045 08.08 13:10 Borre IF G02 2 - 3 Korsvoll Entusiast Stokke 2A
1046 08.08 13:10 Gimletroll 2 0 - 1 Fossum Stokke 2B
1047 08.08 16:30 Gimletroll 2 1 - 4 Borre IF G02 Stokke 2A
1048 08.08 16:30 Korsvoll Entusiast 1 - 0 Fossum Stokke 2B
Lag Draktfarge Land
Gjerpen G13 Rød Norway
Nesøya G13 Mørk blå Norway
Runar Hvit Norway
Trott G13 Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Runar330011 - 09
2Gjerpen G1331113 - 44
3Trott G1331111 - 34
4Nesøya G1330030 - 80

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1049 08.08 10:30 Nesøya G13 0 - 4 Runar Stokke 2A
1050 08.08 10:30 Trott G13 0 - 0 Gjerpen G13 Stokke 2B
1051 08.08 13:50 Runar 3 - 0 Trott G13 Stokke 2A
1052 08.08 13:50 Gjerpen G13 3 - 0 Nesøya G13 Stokke 2B
1053 08.08 17:10 Gjerpen G13 0 - 4 Runar Stokke 2A
1054 08.08 17:10 Trott G13 1 - 0 Nesøya G13 Stokke 2B
Lag Draktfarge Land
Ready Veierland Blå Norway
Stokke G13 2 Grønn Norway
Stord G13 Svart Kvit og Svart Norway
Strømsgodset G13 Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Stord G13 Svart33008 - 09
2Strømsgodset G1332014 - 26
3Ready Veierland31024 - 43
4Stokke G13 230030 - 100

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1836 08.08 11:10 Stokke G13 2 0 - 3 Ready Veierland Stokke 2A
1837 08.08 11:10 Stord G13 Svart 1 - 0 Strømsgodset G13 Stokke 2B
1838 08.08 14:30 Ready Veierland 0 - 1 Stord G13 Svart Stokke 2A
1839 08.08 14:30 Strømsgodset G13 1 - 0 Stokke G13 2 Stokke 2B
1840 08.08 17:50 Strømsgodset G13 3 - 1 Ready Veierland Stokke 2A
1841 08.08 17:50 Stord G13 Svart 6 - 0 Stokke G13 2 Stokke 2B
Lag Draktfarge Land
Birkebeineren Blå Norway
Sandar G13 Rød/hvit Norway
Snarøya Grønn Norway
Vind Blå Orange-Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Snarøya32106 - 07
2Birkebeineren30303 - 33
3Sandar G1330215 - 82
4Vind Blå30212 - 52

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1061 08.08 09:50 Vind Blå 2 - 2 Sandar G13 Haukerød 4
1062 08.08 09:50 Birkebeineren 0 - 0 Snarøya Haukerød 5
1063 08.08 13:10 Sandar G13 3 - 3 Birkebeineren Haukerød 4
1064 08.08 13:10 Snarøya 3 - 0 Vind Blå Haukerød 5
1065 08.08 16:30 Snarøya 3 - 0 Sandar G13 Haukerød 4
1066 08.08 16:30 Birkebeineren 0 - 0 Vind Blå Haukerød 5
Lag Draktfarge Land
MIF Brun/hvit Norway
Nanset 1 Blå Norway
Vestre Aker SKK blå Norway
Vind Oransje Orange-Blå Norway
TabellKVUTMålP
1Nanset 133007 - 29
2Vestre Aker SKK32016 - 36
3Vind Oransje31025 - 73
4MIF30032 - 80

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1067 08.08 10:30 Nanset 1 3 - 2 Vind Oransje Haukerød 4
1068 08.08 10:30 Vestre Aker SKK 3 - 1 MIF Haukerød 5
1069 08.08 13:50 Vind Oransje 1 - 3 Vestre Aker SKK Haukerød 4
1070 08.08 13:50 MIF 0 - 3 Nanset 1 Haukerød 5
1071 08.08 17:10 MIF 1 - 2 Vind Oransje Haukerød 4
1072 08.08 17:10 Vestre Aker SKK 0 - 1 Nanset 1 Haukerød 5
Lag Draktfarge Land
GØIF/HELGERØD G13 Lilla/gule Norway
Skarphedin G13 Blå Norway
Solberg G13 hvit/svart Norway
Vestre Aker SKK 2 blå Norway
TabellKVUTMålP
1Solberg G1332107 - 27
2GØIF/HELGERØD G1331116 - 64
3Skarphedin G1331115 - 64
4Vestre Aker SKK 230123 - 71

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1073 08.08 09:50 Skarphedin G13 0 - 2 Solberg G13 Haukerød 3
1074 08.08 10:30 Vestre Aker SKK 2 0 - 3 GØIF/HELGERØD G13 Haukerød 3
1075 08.08 12:30 Solberg G13 2 - 2 Vestre Aker SKK 2 Haukerød 3
1076 08.08 13:10 GØIF/HELGERØD G13 3 - 3 Skarphedin G13 Haukerød 3
1077 08.08 15:10 GØIF/HELGERØD G13 0 - 3 Solberg G13 Haukerød 3
1078 08.08 15:50 Vestre Aker SKK 2 1 - 2 Skarphedin G13 Haukerød 3
Lag Draktfarge Land
Berg G2002 Rød Norway
Skidar Rød og Sorte striper Norway
SVIL G 13 Rød Norway
Vul Grönn Norway
TabellKVUTMålP
1SVIL G 1332104 - 27
2Berg G200232018 - 26
3Skidar31114 - 64
4Vul30030 - 60

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1079 08.08 11:10 Skidar 1 - 1 SVIL G 13 Haukerød 4
1080 08.08 11:10 Vul 0 - 2 Berg G2002 Haukerød 5
1081 08.08 14:30 SVIL G 13 1 - 0 Vul Haukerød 4
1082 08.08 14:30 Berg G2002 5 - 0 Skidar Haukerød 5
1084 08.08 16:30 Vul 0 - 3 Skidar Haukerød 3 Kadim dømte
1083 08.08 17:10 Berg G2002 1 - 2 SVIL G 13 Haukerød 3 kadim dømte
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
1419 A-1/16-2 09.08 08:30 Stokke G13 1 6 - 0 Borre IF G02 Bugården 1
1420 A-1/16-3 09.08 08:30 BVH 1 0 - 3 Nanset 1 Bugården 2
1421 A-1/16-4 09.08 08:30 Snøgg Fotball G03 3 - 2 Snarøya Bugården 3
1422 A-1/16-5 09.08 08:30 Hakadal IL G02/03 0 - 2 SVIL G 13 Bugården 4
1423 A-1/16-6 09.08 08:30 Holeværingen United 1 - 0 Runar Bugården 5
1424 A-1/16-7 09.08 09:10 Lyngdal 1 3 - 0 GØIF/HELGERØD G13 Bugården 1
1425 A-1/16-8 09.08 09:10 Drøbak/Frogn SVART 1 - 0 Strømsgodset G13 Bugården 2
1426 A-1/16-9 09.08 09:10 Stord G13 Svart 2 - 1 Haugar Bugården 3
1427 A-1/16-10 09.08 09:10 Solberg G13 3 - 0 Sandefjord BK G13-1 Bugården 4
1428 A-1/16-11 09.08 09:10 Gjerpen G13 0 - 2 Jutul Bugården 5
1429 A-1/16-12 09.08 09:50 Berg G2002 0 - 2 Store Bergan G13.1 Bugården 1
1430 A-1/16-13 09.08 09:50 Birkebeineren 0 - 0 Drøbak/Frogn GRØNN Bugården 2
1431 A-1/16-14 09.08 09:50 Vestre Aker SKK 2 - 0 Ringsaker/nes G13. Bugården 3
1432 A-1/16-15 09.08 09:50 Korsvoll Entusiast 1 - 2 Vardal G13 Bugården 4
1433 A-1/8-1 09.08 11:00 Asker 1 2 - 1 Stokke G13 1 Bugården 1
1434 A-1/8-2 09.08 11:00 Nanset 1 1 - 0 Snøgg Fotball G03 Bugården 2
1435 A-1/8-3 09.08 11:00 SVIL G 13 2 - 0 Holeværingen United Bugården 3
1436 A-1/8-4 09.08 11:00 Lyngdal 1 1 - 3 Drøbak/Frogn SVART Bugården 4
1437 A-1/8-5 09.08 12:00 Stord G13 Svart 2 - 0 Solberg G13 Bugården 1
1438 A-1/8-6 09.08 12:00 Jutul 0 - 1 Store Bergan G13.1 Bugården 2
1439 A-1/8-7 09.08 12:50 Vinner 1430 0 - 2 Vestre Aker SKK Bugården 1
1440 A-1/8-8 09.08 12:50 Vardal G13 4 - 6 FUVO Bugården 2
1441 A-1/4-1 09.08 13:50 Asker 1 2 - 1 Nanset 1 Bugården 1
1442 A-1/4-2 09.08 13:50 SVIL G 13 0 - 4 Drøbak/Frogn SVART Bugården 2
1443 A-1/4-3 09.08 14:40 Stord G13 Svart 0 - 0 Store Bergan G13.1 Bugården 1
1444 A-1/4-4 09.08 14:40 Vestre Aker SKK 1 - 2 FUVO Bugården 2
1445 A-1/2-1 09.08 15:50 Asker 1 0 - 1 Drøbak/Frogn SVART Bugården 1
1446 A-1/2-2 09.08 15:50 Stord G13 Svart 1 - 0 FUVO Bugården 2
1447 A- Finale 09.08 17:00 Drøbak/Frogn SVART 1 - 0 Stord G13 Svart Bugården 1
1448 A- Bronsjefinale 09.08 17:00 Asker 1 1 - 2 FUVO Bugården 2
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
1449 B-1/16-2 09.08 08:30 Konnerud Hvit 4 - 0 Vul Haukerød 3
1450 B-1/16-3 09.08 08:30 Raufoss 2 - 0 Vestre Aker SKK 2 Haukerød 4
1451 B-1/16-4 09.08 08:30 Lyngdal 2 0 - 4 MIF Haukerød 5
1452 B-1/16-5 09.08 09:10 Austrheim IL 4 - 0 Vind Blå Haukerød 3
1453 B-1/16-6 09.08 09:10 Konnerud Grønn 3 - 1 Stokke G13 2 Haukerød 4
1454 B-1/16-7 09.08 09:10 Sauda 4 - 0 Nesøya G13 Haukerød 5
1455 B-1/16-8 09.08 09:50 Gimletroll 1 1 - 0 Gimletroll 2 Haukerød 3
1456 B-1/16-9 09.08 09:50 Fossum 1 - 2 Andebu Haukerød 4
1457 B-1/16-10 09.08 09:50 Trott G13 1 - 0 Trøgstad/Båstad Haukerød 5
1458 B-1/16-11 09.08 10:30 Ready Veierland 4 - 2 Frisk Asker Haukerød 3
1459 B-1/16-12 09.08 10:30 Sandar G13 2 - 6 BVH 2 Haukerød 4
1460 B-1/16-13 09.08 10:30 Vind Oransje 0 - 1 Store Bergan G13.2 Haukerød 5
1461 B-1/16-14 09.08 11:10 Skarphedin G13 0 - 1 Asker 3 Haukerød 3
1462 B-1/16-15 09.08 11:10 Åsgårdstrand/Skoppum 2 - 0 Asker 2 Haukerød 4
1465 B-1/8-3 09.08 12:20 Austrheim IL 4 - 1 Konnerud Grønn Haukerød 3
1463 B-1/8-1 09.08 12:20 Tjølling 7 - 0 Konnerud Hvit Haukerød 4
1464 B-1/8-2 09.08 12:20 Raufoss 0 - 1 MIF Haukerød 5
1466 B-1/8-4 09.08 13:00 Sauda 3 - 2 Gimletroll 1 Haukerød 3
1467 B-1/8-5 09.08 13:00 Andebu 4 - 3 Trott G13 Haukerød 4
1468 B-1/8-6 09.08 13:00 Ready Veierland 1 - 0 BVH 2 Haukerød 5
1469 B-1/8-7 09.08 13:40 Store Bergan G13.2 1 - 4 Asker 3 Haukerød 3
1470 B-1/8-8 09.08 13:40 Åsgårdstrand/Skoppum 1 - 2 Skidar Haukerød 4
1471 B-1/4-1 09.08 14:40 Tjølling 3 - 1 MIF Haukerød 3
1472 B-1/4-2 09.08 14:40 Austrheim IL 2 - 0 Sauda Haukerød 4
1473 B-1/4-3 09.08 14:40 Andebu 0 - 4 Ready Veierland Haukerød 5
1474 B-1/4-4 09.08 15:20 Asker 3 8 - 0 Skidar Haukerød 3
1475 B-1/2-1 09.08 16:20 Tjølling 3 - 1 Austrheim IL Haukerød 3
1476 B-1/2-2 09.08 16:20 Ready Veierland 0 - 0 Asker 3 Haukerød 4
1477 B- Finale 09.08 17:20 Tjølling 3 - 1 Asker 3 Haukerød 3
1478 B- Bronsjefinale 09.08 17:20 Austrheim IL 0 - 0 Ready Veierland Haukerød 4
21.11.2019 22:39
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web