23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
6201: 2-0 (11:54)
6199: 9-0 (11:54)
6200: 0-2 (11:54)

E07 - Jenter 12 år 7`er, født etter 01.01.2005

Lag Draktfarge Land
Asker 1 Hvit og svart Norway
Gimletroll jenter 12 Oransje Norway
Høvik City blå-hvit Norway
KIF J12 MB/RM 1 rød Norway
Sandar j12 Hvit/rød/sort Norway
Storhamar blå Gul Norway
Trosvik Hvit rød-rød Norway
ØHIL J12- ØHIL Tigers Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
3197 12.08 08:30 Asker 1 ØHIL J12- ØHIL Tigers Fevang 1 Lund, Thomas G.
3198 12.08 08:30 Høvik City KIF J12 MB/RM 1 Fevang 4 Ormond, Simon
3211 12.08 08:30 Storhamar blå Gimletroll jenter 12 Fevang 2 Heian, Hans Erik
3205 12.08 09:30 Storhamar blå ØHIL J12- ØHIL Tigers Fevang 3 Sætevik, Elias
3210 12.08 09:30 Trosvik Hvit Asker 1 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3212 12.08 10:00 Sandar j12 Høvik City Fevang 1 Misfjord, Morten
3216 12.08 10:00 KIF J12 MB/RM 1 Gimletroll jenter 12 Fevang 3 Thorud, Marius
3195 12.08 11:30 Høvik City Storhamar blå Fevang 2 Heian, Hans Erik
3196 12.08 11:30 Gimletroll jenter 12 Trosvik Hvit Fevang 4 Ormond, Simon
3203 12.08 11:30 Asker 1 KIF J12 MB/RM 1 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3209 12.08 11:30 Sandar j12 ØHIL J12- ØHIL Tigers Fevang 1 Lund, Thomas G.
3204 12.08 13:00 Trosvik Hvit Sandar j12 Fevang 4 Marcussen, Ruben
3206 13.08 08:30 Asker 1 Gimletroll jenter 12 Fevang 2
3215 13.08 09:30 Sandar j12 Asker 1 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3202 13.08 10:00 Gimletroll jenter 12 Høvik City Fevang 2
3199 13.08 11:30 Gimletroll jenter 12 Sandar j12 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3200 13.08 11:30 Asker 1 Storhamar blå Fevang 3 Sørensen, Martin
3207 13.08 12:00 Trosvik Hvit Høvik City Fevang 2
3194 13.08 13:30 KIF J12 MB/RM 1 Sandar j12 Fevang 3 Sørensen, Martin
3217 13.08 14:00 Høvik City ØHIL J12- ØHIL Tigers Fevang 2
3201 13.08 15:30 Trosvik Hvit ØHIL J12- ØHIL Tigers Fevang 4 Ormond, Simon
3208 13.08 15:30 Storhamar blå KIF J12 MB/RM 1 Fevang 3 Sørensen, Martin
3213 13.08 17:00 KIF J12 MB/RM 1 ØHIL J12- ØHIL Tigers Fevang 1
3214 13.08 17:00 Storhamar blå Trosvik Hvit Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
Lag Draktfarge Land
Asker 2 Hvit og svart Norway
Gimletroll jenter 12-2 Oransje Norway
Gjerdrum Gul Norway
Høvik Skole J2005 Blå-hvit Norway
KIF J12 MB/RM 2 rød Norway
Nanset J12 Blå Norway
Snøgg J12 grønn Hvit Norway
Storhamar gul Gul Norway
Trosvik Rød rød-rød Norway
ØHIL J12. ØHIL Lions Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
3222 12.08 09:00 Asker 2 Nanset J12 Fevang 1 Misfjord, Morten
3223 12.08 09:00 Trosvik Rød Storhamar gul Fevang 2 Flåten, Stig Andre
3236 12.08 09:00 Høvik Skole J2005 Snøgg J12 grønn Fevang 4 Marcussen, Ruben
3230 12.08 10:30 Asker 2 Snøgg J12 grønn Fevang 2 Heian, Hans Erik
3240 12.08 10:30 Høvik Skole J2005 Trosvik Rød Fevang 1 Lund, Thomas G.
3247 12.08 10:30 Storhamar gul Nanset J12 Fevang 4 Ormond, Simon
3226 12.08 12:00 Asker 2 Høvik Skole J2005 Fevang 1 Misfjord, Morten
3235 12.08 12:00 Gjerdrum Storhamar gul Fevang 4 Marcussen, Ruben
3237 12.08 12:00 KIF J12 MB/RM 2 Nanset J12 Fevang 2 Flåten, Stig Andre
3246 12.08 12:30 Snøgg J12 grønn Trosvik Rød Fevang 2 Heian, Hans Erik
3225 12.08 13:30 Gimletroll jenter 12-2 KIF J12 MB/RM 2 Fevang 4 Ormond, Simon
3243 12.08 13:30 Gjerdrum Asker 2 Fevang 1 Lund, Thomas G.
3221 12.08 15:00 Gimletroll jenter 12-2 Gjerdrum Fevang 1 Misfjord, Morten
3245 12.08 15:00 KIF J12 MB/RM 2 ØHIL J12. ØHIL Lions Fevang 4 Marcussen, Ruben
3233 12.08 16:00 Gimletroll jenter 12-2 ØHIL J12. ØHIL Lions Fevang 3 Sætevik, Elias
3241 13.08 08:30 KIF J12 MB/RM 2 Storhamar gul Fevang 3 Sørensen, Martin
3238 13.08 09:00 Asker 2 Gimletroll jenter 12-2 Fevang 1
3239 13.08 09:00 Gjerdrum ØHIL J12. ØHIL Lions Fevang 3 Sætevik, Elias
3231 13.08 10:00 Gjerdrum KIF J12 MB/RM 2 Fevang 4 Marcussen, Ruben
3234 13.08 10:00 Asker 2 Trosvik Rød Fevang 1
3224 13.08 10:30 ØHIL J12. ØHIL Lions Snøgg J12 grønn Fevang 3 Sørensen, Martin
3229 13.08 10:30 Gimletroll jenter 12-2 Storhamar gul Fevang 1 Andersen, Jonas
3219 13.08 11:30 Trosvik Rød KIF J12 MB/RM 2 Fevang 2
3220 13.08 12:00 ØHIL J12. ØHIL Lions Høvik Skole J2005 Fevang 3 Sætevik, Elias
3218 13.08 13:00 Storhamar gul Snøgg J12 grønn Fevang 2
3227 13.08 13:00 Gjerdrum Nanset J12 Fevang 4 Marcussen, Ruben
3244 13.08 14:00 Høvik Skole J2005 Gimletroll jenter 12-2 Fevang 3 Sætevik, Elias
3228 13.08 14:30 ØHIL J12. ØHIL Lions Trosvik Rød Fevang 2
3242 13.08 14:30 Snøgg J12 grønn Nanset J12 Fevang 4 Ormond, Simon
3232 13.08 16:00 Høvik Skole J2005 Nanset J12 Fevang 2
Lag Draktfarge Land
Billingstad jenter 2005 Blå Norway
Heming Hvit-grønn Norway
Høvik United blå-hvit Norway
Jutul Grønn Norway
KIF J12 Åsen rød Norway
Snøgg j12 hvit Hvit Norway
Store Bergan Rød Norway
Storhamar Rød Gul Norway
Tune Tigers Grønn Norway
Vollen 1 Green Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
3255 12.08 08:30 Heming Storhamar Rød Fevang 3 Sætevik, Elias
3265 12.08 08:30 Vollen 1 KIF J12 Åsen Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3258 12.08 09:30 Høvik United Jutul Fevang 1 Lund, Thomas G.
3251 12.08 10:00 Heming Vollen 1 Fevang 2 Flåten, Stig Andre
3262 12.08 10:00 Tune Tigers Snøgg j12 hvit Fevang 4 Marcussen, Ruben
3253 12.08 11:00 Jutul KIF J12 Åsen Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3275 12.08 11:00 Storhamar Rød Høvik United Fevang 2 Flåten, Stig Andre
3249 12.08 12:30 Jutul Storhamar Rød Fevang 1 Lund, Thomas G.
3272 12.08 12:30 Store Bergan Snøgg j12 hvit Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3273 12.08 12:30 Vollen 1 Billingstad jenter 2005 Fevang 3 Thorud, Marius
3267 12.08 14:00 Storhamar Rød Snøgg j12 hvit Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3250 12.08 14:30 Høvik United Tune Tigers Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3260 12.08 15:00 Billingstad jenter 2005 Store Bergan Fevang 2 Flåten, Stig Andre
3248 12.08 16:30 KIF J12 Åsen Store Bergan Fevang 4 Ormond, Simon
3256 12.08 17:00 Billingstad jenter 2005 Tune Tigers Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3261 13.08 08:30 Vollen 1 Storhamar Rød Fevang 4 Ormond, Simon
3259 13.08 09:00 Heming KIF J12 Åsen Fevang 2
3266 13.08 09:00 Tune Tigers Store Bergan Fevang 4 Marcussen, Ruben
3270 13.08 10:30 Tune Tigers Jutul Fevang 4 Ormond, Simon
3271 13.08 10:30 Storhamar Rød KIF J12 Åsen Fevang 2
3254 13.08 11:00 Høvik United Store Bergan Fevang 4 Marcussen, Ruben
3257 13.08 11:00 Vollen 1 Snøgg j12 hvit Fevang 2
3274 13.08 12:00 Tune Tigers Heming Fevang 1
3264 13.08 13:00 Billingstad jenter 2005 Jutul Fevang 1
3277 13.08 13:00 KIF J12 Åsen Snøgg j12 hvit Fevang 3 Sætevik, Elias
3269 13.08 13:30 Vollen 1 Høvik United Fevang 2
3252 13.08 15:00 Billingstad jenter 2005 Snøgg j12 hvit Fevang 2
3263 13.08 15:00 Heming Høvik United Fevang 4 Marcussen, Ruben
3276 13.08 15:00 Store Bergan Jutul Fevang 1
3268 13.08 16:30 Billingstad jenter 2005 Heming Fevang 2
Lag Draktfarge Land
Frisk Fotball Orange Norway
Haslum Athletic Rød Norway
Kjelsås 1 Blå Norway
Lier il blå Norway
Lillesand Idrettslag Blå / Hvit Norway
Raufoss J12-1 Gul Norway
Råde Glitter 2005 rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5509 12.08 08:30 Frisk Fotball Haslum Athletic Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5518 12.08 08:30 Lillesand Idrettslag Raufoss J12-1 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5505 12.08 10:00 Frisk Fotball Raufoss J12-1 Østerøya 6 Næss, Sander
5506 12.08 10:00 Haslum Athletic Kjelsås 1 Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5508 12.08 10:00 Råde Glitter 2005 Lillesand Idrettslag Østerøya 5 Njie, Wally
5502 12.08 11:30 Haslum Athletic Råde Glitter 2005 Østerøya 5 Myhr, Emil
5503 12.08 11:30 Kjelsås 1 Lier il Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5511 12.08 13:00 Raufoss J12-1 Lier il Østerøya 3 Gashi, Denis
5510 12.08 13:30 Råde Glitter 2005 Kjelsås 1 Østerøya 5 Myhr, Emil
5516 12.08 13:30 Lillesand Idrettslag Frisk Fotball Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5519 12.08 15:00 Lier il Råde Glitter 2005 Østerøya 4 Mæland, Markus
5507 13.08 08:30 Frisk Fotball Lier il Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5514 13.08 08:30 Lillesand Idrettslag Kjelsås 1 Østerøya 5 Myhr, Emil
5515 13.08 08:30 Raufoss J12-1 Råde Glitter 2005 Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5501 13.08 10:00 Kjelsås 1 Raufoss J12-1 Østerøya 6 Næss, Sander
5504 13.08 10:00 Haslum Athletic Lillesand Idrettslag Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5512 13.08 10:00 Råde Glitter 2005 Frisk Fotball Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5500 13.08 11:30 Lier il Lillesand Idrettslag Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5513 13.08 11:30 Raufoss J12-1 Haslum Athletic Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5520 13.08 11:30 Kjelsås 1 Frisk Fotball Østerøya 5 Myhr, Emil
5517 13.08 13:30 Lier il Haslum Athletic Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
Lag Draktfarge Land
Haslum Rangers Rød Norway
Kjelsås 2 Blå Norway
Lørenskog Stjernejentene Blå Norway
Mif jenter 05/06 Brun Norway
Nordby J 05 Rød og grønn Norway
Raufoss J12-2 Gul Norway
Skidar Rød/sort Norway
Svene J 12 Rød Norway
Vang FL J12 Gul og svart Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5532 12.08 08:30 Vang FL J12 Skidar Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5538 12.08 08:30 Svene J 12 Mif jenter 05/06 Østerøya 5 Myhr, Emil
5533 12.08 10:00 Haslum Rangers Mif jenter 05/06 Østerøya 3 Gashi, Denis
5542 12.08 10:00 Skidar Lørenskog Stjernejentene Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5544 12.08 10:00 Svene J 12 Vang FL J12 Østerøya 4 Mæland, Markus
5528 12.08 11:30 Haslum Rangers Svene J 12 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5529 12.08 11:30 Lørenskog Stjernejentene Mif jenter 05/06 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5539 12.08 11:30 Skidar Nordby J 05 Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5521 12.08 13:00 Nordby J 05 Raufoss J12-2 Østerøya 6 Næss, Sander
5536 12.08 13:00 Haslum Rangers Kjelsås 2 Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5526 12.08 15:00 Lørenskog Stjernejentene Raufoss J12-2 Østerøya 6 Næss, Sander
5541 12.08 15:00 Svene J 12 Kjelsås 2 Østerøya 5 Njie, Wally
5534 12.08 15:30 Vang FL J12 Nordby J 05 Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5546 12.08 16:00 Raufoss J12-2 Kjelsås 2 Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5527 13.08 09:00 Kjelsås 2 Skidar Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5540 13.08 09:00 Vang FL J12 Haslum Rangers Østerøya 5 Njie, Wally
5523 13.08 09:30 Lørenskog Stjernejentene Svene J 12 Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5524 13.08 10:30 Kjelsås 2 Vang FL J12 Østerøya 5 Myhr, Emil
5545 13.08 10:30 Skidar Haslum Rangers Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5531 13.08 12:00 Haslum Rangers Raufoss J12-2 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5522 13.08 12:30 Mif jenter 05/06 Skidar Østerøya 5 Myhr, Emil
5530 13.08 13:00 Kjelsås 2 Nordby J 05 Østerøya 5 Njie, Wally
5537 13.08 13:00 Vang FL J12 Lørenskog Stjernejentene Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5543 13.08 14:00 Raufoss J12-2 Mif jenter 05/06 Østerøya 5 Njie, Wally
5547 13.08 14:30 Nordby J 05 Lørenskog Stjernejentene Østerøya 5 Myhr, Emil
5535 13.08 15:30 Svene J 12 Raufoss J12-2 Østerøya 5 Myhr, Emil
5525 13.08 16:00 Mif jenter 05/06 Nordby J 05 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web