23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
6201: 2-0 (11:54)
6199: 9-0 (11:54)
6200: 0-2 (11:54)

F07 - Jenter 11 år 7`er, født etter 01.01.2006

Lag Draktfarge Land
Asker Borgen Svart-Hvit Stripete Norway
Frisk Fotball 2 Orange Norway
Gjerdrum Gul Norway
Høvik Duper Blå-Hvit Norway
KIF J11 RM rød Norway
Langesund J11 Hvit Norway
Lillesand J11-1 Blå Norway
Lørenskog Kanonjentene Blå Blå Norway
Oppegård Golden Girls Gul/sort Norway
Runar Hvit Sort og Hvit Norway
Røa Bogstadjenter 2 Rød Norway
Tune IL lag 2 Grønn Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5742 12.08 08:30 Runar Hvit Langesund J11 Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5751 12.08 08:30 Lørenskog Kanonjentene Blå Gjerdrum vesterøya 2 Mohammed, Didar
5730 12.08 10:00 Asker Borgen Lørenskog Kanonjentene Blå Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5749 12.08 10:00 Tune IL lag 2 Langesund J11 vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5727 12.08 10:30 Runar Hvit Gjerdrum vesterøya 2 Mohammed, Didar
5722 12.08 11:30 Langesund J11 Lillesand J11-1 vesterøya 2 Mohammed, Didar
5733 12.08 11:30 Røa Bogstadjenter 2 Gjerdrum Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5744 12.08 12:00 Tune IL lag 2 Lørenskog Kanonjentene Blå Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5746 12.08 12:00 Frisk Fotball 2 Asker Borgen vesterøya 2 Nilsson, Mikkel Bugge
5755 12.08 13:00 Oppegård Golden Girls KIF J11 RM Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5729 12.08 13:30 Høvik Duper Lillesand J11-1 vesterøya 2 Mohammed, Didar
5725 12.08 14:00 Asker Borgen Tune IL lag 2 Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5726 12.08 14:00 Frisk Fotball 2 Røa Bogstadjenter 2 vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5724 12.08 15:00 Høvik Duper Oppegård Golden Girls vesterøya 2 Nilsson, Mikkel Bugge
5748 12.08 15:00 Røa Bogstadjenter 2 KIF J11 RM Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5736 12.08 15:30 Frisk Fotball 2 Lillesand J11-1 vesterøya 2 Mohammed, Didar
5734 12.08 16:30 Høvik Duper KIF J11 RM Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5731 12.08 17:00 Frisk Fotball 2 Oppegård Golden Girls vesterøya 2 Ahmed, Arkan Farhad
5737 13.08 08:30 Runar Hvit Lørenskog Kanonjentene Blå Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5741 13.08 09:00 Frisk Fotball 2 KIF J11 RM Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5753 13.08 09:00 Røa Bogstadjenter 2 Asker Borgen vesterøya 2 Mohammed, Didar
5756 13.08 09:30 Lørenskog Kanonjentene Blå Langesund J11 Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5752 13.08 10:00 Runar Hvit Frisk Fotball 2 vesterøya 2 Mohammed, Didar
5754 13.08 10:00 Tune IL lag 2 Høvik Duper Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5738 13.08 10:30 Røa Bogstadjenter 2 Oppegård Golden Girls vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5757 13.08 10:30 Lillesand J11-1 Gjerdrum Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5723 13.08 11:00 KIF J11 RM Lørenskog Kanonjentene Blå Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5747 13.08 11:30 Runar Hvit Høvik Duper vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5739 13.08 12:00 Tune IL lag 2 Gjerdrum vesterøya 2 Mohammed, Didar
5743 13.08 12:00 Røa Bogstadjenter 2 Lillesand J11-1 Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5728 13.08 12:30 KIF J11 RM Langesund J11 vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5732 13.08 13:30 Runar Hvit Tune IL lag 2 Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5740 13.08 13:30 Asker Borgen Høvik Duper vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5750 13.08 14:30 Oppegård Golden Girls Lillesand J11-1 vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5735 13.08 15:00 Asker Borgen Langesund J11 vesterøya 2 Mohammed, Didar
5745 13.08 16:00 Oppegård Golden Girls Gjerdrum vesterøya 2 Mohammed, Didar
Lag Draktfarge Land
Frisk Fotball 1 Orange Norway
Høvik Super blå-hvit Norway
KIF J11 Åsen Rød Norway
Lillesand J11-2 Blå Norway
Lørenskog Kanonjentene Rød Blå Norway
Oppegård Golden Girls 2 gul/sort Norway
Runar Sort sort og hvit Norway
Røa Bogstadjenter Rød Norway
Storm jenter 11 Blå Norway
Tune IL Grønn Norway
Vollen 1 Green Norway
Årvoll Red/blue Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5758 12.08 09:00 Lørenskog Kanonjentene Rød Oppegård Golden Girls 2 vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5788 12.08 09:00 Runar Sort Frisk Fotball 1 Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5780 12.08 09:30 Vollen 1 Røa Bogstadjenter Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5781 12.08 09:30 Storm jenter 11 Tune IL vesterøya 2 Mohammed, Didar
5772 12.08 10:30 Frisk Fotball 1 Oppegård Golden Girls 2 Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5760 12.08 11:00 KIF J11 Åsen Storm jenter 11 Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5773 12.08 11:00 Runar Sort Røa Bogstadjenter vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5766 12.08 12:30 Høvik Super Røa Bogstadjenter Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5785 12.08 12:30 Vollen 1 Lørenskog Kanonjentene Rød vesterøya 2 Mohammed, Didar
5786 12.08 13:00 Storm jenter 11 Oppegård Golden Girls 2 vesterøya 2 Nilsson, Mikkel Bugge
5763 12.08 13:30 Runar Sort Tune IL Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5765 12.08 14:30 KIF J11 Åsen Oppegård Golden Girls 2 Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5784 12.08 14:30 Årvoll Lillesand J11-2 vesterøya 2 Mohammed, Didar
5782 12.08 15:30 Frisk Fotball 1 Høvik Super Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5764 12.08 16:00 Lillesand J11-2 Lørenskog Kanonjentene Rød Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5769 12.08 16:00 Årvoll Tune IL vesterøya 2 Nilsson, Mikkel Bugge
5790 12.08 16:30 Vollen 1 KIF J11 Åsen vesterøya 2 Mohammed, Didar
5789 12.08 17:00 Årvoll Høvik Super Vesterøya 1 Mohammed, Didar
5770 12.08 17:30 KIF J11 Åsen Lillesand J11-2 vesterøya 2 Ahmed, Arkan Farhad
5768 13.08 08:30 Runar Sort Vollen 1 vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5761 13.08 09:30 Høvik Super Vollen 1 vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5778 13.08 11:00 Runar Sort Lørenskog Kanonjentene Rød vesterøya 2 Mohammed, Didar
5793 13.08 11:30 Oppegård Golden Girls 2 Tune IL Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5777 13.08 12:30 Frisk Fotball 1 Lillesand J11-2 Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5775 13.08 13:00 Vollen 1 Tune IL vesterøya 2 Mohammed, Didar
5792 13.08 13:00 Røa Bogstadjenter Lørenskog Kanonjentene Rød Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5762 13.08 14:00 Frisk Fotball 1 Årvoll vesterøya 2 Mohammed, Didar
5791 13.08 14:00 Storm jenter 11 Lillesand J11-2 Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5776 13.08 14:30 Høvik Super KIF J11 Åsen Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5787 13.08 15:00 Røa Bogstadjenter Tune IL Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5767 13.08 15:30 Frisk Fotball 1 Storm jenter 11 vesterøya 2 Stenbråten Krogsgård, Ole
5779 13.08 15:30 Årvoll Oppegård Golden Girls 2 Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5783 13.08 16:00 Runar Sort KIF J11 Åsen Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
5759 13.08 16:30 Lillesand J11-2 Røa Bogstadjenter Vesterøya 1 Thorstensen, Stian
5771 13.08 16:30 Runar Sort Lørenskog Kanonjentene Rød vesterøya 2 Mohammed, Didar
5774 13.08 17:00 Årvoll Storm jenter 11 Vesterøya 1 Ahmed, Arkan Farhad
Lag Draktfarge Land
Gimletroll Jenter 11 Oransje Norway
Gjerpen Rød Norway
Hasle Løren J11 Rød Norway
Haslum 1 Rød Norway
Haslum 2 Rød Norway
Helgerød/GØIF Gul/grønn Norway
Holmen IF Tigers Rød Norway
Lier IL J11 Mørke blå Norway
Lisleherad/Snøgg J11 Grønn Norway
Ready Blå/Hvit Norway
Tjølling Hvit Norway
Vang FL j11 Gul og Sort Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5579 12.08 08:30 Ready Hasle Løren J11 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5558 12.08 09:00 Gimletroll Jenter 11 Vang FL j11 Østerøya 4 Mathisen, Haavard
5562 12.08 09:00 Gjerpen Holmen IF Tigers Østerøya 3 Gashi, Denis
5577 12.08 09:00 Lier IL J11 Tjølling Østerøya 6 Næss, Sander
5581 12.08 09:30 Lisleherad/Snøgg J11 Haslum 2 Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5555 12.08 10:30 Haslum 1 Holmen IF Tigers Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5563 12.08 10:30 Gimletroll Jenter 11 Lier IL J11 Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5572 12.08 10:30 Gjerpen Hasle Løren J11 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5575 12.08 10:30 Vang FL j11 Helgerød/GØIF Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5571 12.08 11:00 Lisleherad/Snøgg J11 Tjølling Østerøya 3 Gashi, Denis
5574 12.08 11:00 Ready Haslum 2 Østerøya 5 Njie, Wally
5548 12.08 12:00 Helgerød/GØIF Holmen IF Tigers Østerøya 6 Næss, Sander
5566 12.08 12:00 Hasle Løren J11 Haslum 1 Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5570 12.08 12:00 Vang FL j11 Lier IL J11 Østerøya 5 Njie, Wally
5578 12.08 12:00 Gimletroll Jenter 11 Gjerpen Østerøya 3 Gashi, Denis
5550 12.08 13:30 Haslum 1 Lisleherad/Snøgg J11 Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5554 12.08 14:00 Haslum 2 Helgerød/GØIF Østerøya 5 Njie, Wally
5565 13.08 08:30 Vang FL j11 Tjølling Østerøya 4 Mæland, Markus
5573 13.08 08:30 Gimletroll Jenter 11 Haslum 1 Østerøya 3 Gashi, Denis
5557 13.08 09:00 Gjerpen Lisleherad/Snøgg J11 Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5569 13.08 09:00 Ready Holmen IF Tigers Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5553 13.08 10:00 Gimletroll Jenter 11 Tjølling Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5580 13.08 10:00 Vang FL j11 Haslum 1 Østerøya 5 Njie, Wally
5552 13.08 10:30 Gjerpen Ready Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5568 13.08 11:00 Gimletroll Jenter 11 Helgerød/GØIF Østerøya 6 Næss, Sander
5576 13.08 11:00 Lisleherad/Snøgg J11 Holmen IF Tigers Østerøya 5 Njie, Wally
5560 13.08 11:30 Haslum 1 Ready Østerøya 4 Mæland, Markus
5559 13.08 12:00 Haslum 2 Tjølling Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5551 13.08 12:30 Hasle Løren J11 Vang FL j11 Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5567 13.08 13:30 Gjerpen Haslum 2 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5582 13.08 13:30 Lier IL J11 Helgerød/GØIF Østerøya 5 Myhr, Emil
5583 13.08 14:00 Holmen IF Tigers Tjølling Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5564 13.08 14:30 Ready Lisleherad/Snøgg J11 Østerøya 3 Gashi, Denis
5549 13.08 15:00 Haslum 2 Lier IL J11 Østerøya 5 Njie, Wally
5561 13.08 15:00 Hasle Løren J11 Helgerød/GØIF Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5556 13.08 16:30 Hasle Løren J11 Lier IL J11 Østerøya 5 Myhr, Emil
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web