23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
6201: 2-0 (11:54)
6199: 9-0 (11:54)
6200: 0-2 (11:54)

G05 - Jenter 10 år 5`er, født etter 01.01.2007

Lag Draktfarge Land
Frisk Fotball 2 Orange Norway
Høvik Blå Hvit og blå Norway
KIF J10 MB Åsen rød Norway
Langesund J10 Hvit Norway
Nordre Sande IL, J 10 Lys blå Norway
Ski goldgirls gul rosa Norway
Stokke Grønn J10 Grønn Norway
Vollen 1 Green Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
4822 12.08 08:30 Frisk Fotball 2 Høvik Blå Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
4817 12.08 08:55 Stokke Grønn J10 Vollen 1 Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
4814 12.08 09:20 KIF J10 MB Åsen Langesund J10 Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
4816 12.08 10:10 Frisk Fotball 2 Ski goldgirls gul Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
4825 12.08 10:10 Nordre Sande IL, J 10 Vollen 1 Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
4823 12.08 10:35 Stokke Grønn J10 KIF J10 MB Åsen Vesterøya 15 Gashi, Arion
4832 12.08 10:35 Langesund J10 Høvik Blå Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
4819 12.08 11:50 Frisk Fotball 2 Langesund J10 Vesterøya 11 Lærdal, Arne Olav
4820 12.08 11:50 Stokke Grønn J10 Nordre Sande IL, J 10 Vesterøya 3 Eftedal, Iver
4827 12.08 11:50 Ski goldgirls gul Høvik Blå Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4833 12.08 11:50 KIF J10 MB Åsen Vollen 1 Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
4828 12.08 13:30 Nordre Sande IL, J 10 KIF J10 MB Åsen Vesterøya 11 Lærdal, Arne Olav
4821 12.08 13:55 Ski goldgirls gul Vollen 1 Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
4824 13.08 08:30 Ski goldgirls gul Langesund J10 Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
4815 13.08 08:55 Høvik Blå Nordre Sande IL, J 10 Vesterøya 4 Lønning, Sebastian
4826 13.08 08:55 Stokke Grønn J10 Frisk Fotball 2 Vesterøya 14 Svendsen, Tobias Rabe
4811 13.08 10:10 KIF J10 MB Åsen Ski goldgirls gul Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
4812 13.08 10:10 Høvik Blå Stokke Grønn J10 Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
4831 13.08 10:10 Nordre Sande IL, J 10 Frisk Fotball 2 Vesterøya 8 Veiby-Moen, Mons
4829 13.08 10:35 Langesund J10 Vollen 1 Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
4818 13.08 11:25 Høvik Blå KIF J10 MB Åsen Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
4830 13.08 11:25 Ski goldgirls gul Stokke Grønn J10 Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
4810 13.08 11:50 Langesund J10 Nordre Sande IL, J 10 Vesterøya 3 Lærdal, Arne Olav
4813 13.08 11:50 Frisk Fotball 2 Vollen 1 Vesterøya 14 Green, Ole Marius
Lag Draktfarge Land
Frisk Fotball 1 Orange Norway
Høvik Hvit Hvit og blå Norway
KIF J10 MB Åsen - 2 Rød Norway
KIF J10 MB Åsen - 3 Rød Norway
Lier Rainbows Blå Norway
Ski goldgirls blå rosa Norway
Snøgg J 10 Hvit Norway
Stokke Svart J10 Grønn Norway
Vind J10 blå organsj Norway
ØHIL J10 - Hosle Panters Hvit / grønn Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
4834 12.08 08:55 Lier Rainbows Ski goldgirls blå Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
4856 12.08 08:55 Vind J10 KIF J10 MB Åsen - 3 Vesterøya 8 Kolstø, Jonathan Sørensen
4836 12.08 10:10 KIF J10 MB Åsen - 2 Vind J10 Vesterøya 9 Darell Johnsen, Jonas
4862 12.08 10:10 Ski goldgirls blå KIF J10 MB Åsen - 3 Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4863 12.08 10:10 Lier Rainbows ØHIL J10 - Hosle Panters Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
4849 12.08 11:25 Høvik Hvit KIF J10 MB Åsen - 2 Vesterøya 6 Mæland, Markus
4850 12.08 11:25 Frisk Fotball 1 KIF J10 MB Åsen - 3 Vesterøya 9 Eiken, Håvard
4851 12.08 11:25 Snøgg J 10 Lier Rainbows Vesterøya 16 Veiby-Moen, Mons
4858 12.08 11:25 Ski goldgirls blå ØHIL J10 - Hosle Panters Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
4853 12.08 12:40 Stokke Svart J10 ØHIL J10 - Hosle Panters Vesterøya 9 Darell Johnsen, Jonas
4855 12.08 12:40 Snøgg J 10 KIF J10 MB Åsen - 2 Vesterøya 16 Veiby-Moen, Mons
4854 12.08 13:05 Frisk Fotball 1 Høvik Hvit Vesterøya 15 Gashi, Arion
4841 12.08 14:20 Høvik Hvit Stokke Svart J10 Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
4859 12.08 14:20 Snøgg J 10 Frisk Fotball 1 Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4838 13.08 08:30 Frisk Fotball 1 ØHIL J10 - Hosle Panters Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
4845 13.08 08:30 Høvik Hvit Lier Rainbows Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
4852 13.08 08:30 Vind J10 Ski goldgirls blå Vesterøya 13 Borge Nielsen, Jesper
4835 13.08 09:20 KIF J10 MB Åsen - 3 Stokke Svart J10 Vesterøya 11 Green, Ole Marius
4843 13.08 09:45 Snøgg J 10 ØHIL J10 - Hosle Panters Vesterøya 12 Eiken, Håvard
4846 13.08 09:45 Frisk Fotball 1 Ski goldgirls blå Vesterøya 16 Veiby-Moen, Mons
4860 13.08 09:45 Vind J10 Høvik Hvit Vesterøya 4 Lønning, Sebastian
4844 13.08 10:35 KIF J10 MB Åsen - 2 Stokke Svart J10 Vesterøya 4 Lønning, Sebastian
4857 13.08 10:35 KIF J10 MB Åsen - 3 Lier Rainbows Vesterøya 6 Mæland, Markus
4837 13.08 11:00 Høvik Hvit Snøgg J 10 Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
4848 13.08 11:00 Vind J10 ØHIL J10 - Hosle Panters Vesterøya 8 Veiby-Moen, Mons
4839 13.08 11:50 KIF J10 MB Åsen - 3 Lier Rainbows Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
4861 13.08 11:50 Stokke Svart J10 KIF J10 MB Åsen - 2 Vesterøya 11 Eftedal, Iver
4842 13.08 13:05 Frisk Fotball 1 Vind J10 Vesterøya 15 Hellevammen, Brian Strøm
4840 13.08 13:30 KIF J10 MB Åsen - 2 Ski goldgirls blå Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
4847 13.08 13:30 Snøgg J 10 Stokke Svart J10 Vesterøya 14 Green, Ole Marius
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
4882 12.08 08:55 Snøgg j10-grønn Lier Sunshine Vesterøya 11 Green, Ole Marius
4883 12.08 09:20 Røastjernene 2 ØHIL J10 - Hosle Superstars Vesterøya 11 Lærdal, Arne Olav
4869 12.08 10:35 Høvik IF 07 Fargerik Snøgg j10-grønn Vesterøya 8 Kolstø, Jonathan Sørensen
4878 12.08 10:35 Store Bergan J10 Blå Røastjernene 2 Vesterøya 11 Green, Ole Marius
4887 12.08 10:35 Lier Sunshine ØHIL J10 - Hosle Superstars Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
4877 12.08 11:25 Vinstra IL Lier Sunshine Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
4875 12.08 11:50 Store Bergan J10 Blå ØHIL J10 - Hosle Superstars Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
4885 12.08 11:50 Snøgg j10-grønn BVH girls Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
4886 12.08 12:15 Røastjernene 2 Høvik IF 07 Fargerik Vesterøya 6 Mæland, Markus
4884 12.08 13:30 Store Bergan J10 Blå Vinstra IL Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
4876 12.08 13:55 BVH girls Høvik IF 07 Fargerik Vesterøya 8 Kolstø, Jonathan Sørensen
4880 12.08 15:10 Vinstra IL BVH girls Vesterøya 15 Hellevammen, Brian Strøm
4870 13.08 08:30 BVH girls Store Bergan J10 Blå Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
4872 13.08 08:55 Høvik IF 07 Fargerik Lier Sunshine Vesterøya 13 Friis, Jacob Lie
4874 13.08 09:20 Vinstra IL Snøgg j10-grønn Vesterøya 13
4868 13.08 10:10 Lier Sunshine Røastjernene 2 Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
4881 13.08 10:10 Store Bergan J10 Blå Høvik IF 07 Fargerik Vesterøya 9 Adamsrød Brodersen, Magnus
4867 13.08 10:35 BVH girls ØHIL J10 - Hosle Superstars Vesterøya 11 Darell Johnsen, Jonas
4865 13.08 11:25 Lier Sunshine Store Bergan J10 Blå Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4873 13.08 12:15 BVH girls Røastjernene 2 Vesterøya 12 Eiken, Håvard
4879 13.08 12:15 Snøgg j10-grønn ØHIL J10 - Hosle Superstars Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4866 13.08 12:40 Høvik IF 07 Fargerik Vinstra IL Vesterøya 9 Adamsrød Brodersen, Magnus
4864 13.08 13:55 Røastjernene 2 Snøgg j10-grønn Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
4871 13.08 14:20 Vinstra IL ØHIL J10 - Hosle Superstars Vesterøya 9 Adamsrød Brodersen, Magnus
Lag Draktfarge Land
Høvik IF 07 Regnbue blå/hvit stipete Norway
Lillesand Blå Norway
Lørenskog Superjentene Blå Norway
Røastjernene 1 Rød Norway
Sandar rød-hvit Norway
Store Bergan J10 Rød Rød Norway
ØHIL J10 - Hosle Tigers Hvit / grønn Norway
Åmot IF Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
4894 12.08 08:30 Høvik IF 07 Regnbue Store Bergan J10 Rød Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
4893 12.08 08:55 Lillesand Sandar Vesterøya 3 Eftedal, Iver
4901 12.08 08:55 Åmot IF Lørenskog Superjentene Vesterøya 13 Fugleberg, Fredrik
4899 12.08 09:45 Store Bergan J10 Rød ØHIL J10 - Hosle Tigers Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
4896 12.08 10:10 Lillesand Lørenskog Superjentene Vesterøya 16 Veiby-Moen, Mons
4898 12.08 10:10 Åmot IF Sandar Vesterøya 4 Lønning, Sebastian
4897 12.08 10:35 Høvik IF 07 Regnbue Røastjernene 1 Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
4903 12.08 11:25 Sandar ØHIL J10 - Hosle Tigers Vesterøya 11 Green, Ole Marius
4908 12.08 11:25 Store Bergan J10 Rød Åmot IF Vesterøya 13 Svendsen, Tobias Rabe
4892 12.08 11:50 Lørenskog Superjentene Røastjernene 1 Vesterøya 16 Hvolgaard, Sebastian Stokka
4891 12.08 13:05 Høvik IF 07 Regnbue ØHIL J10 - Hosle Tigers Vesterøya 3 Eftedal, Iver
4910 12.08 13:30 Røastjernene 1 Lillesand Vesterøya 16 Gashi, Arion
4888 13.08 08:55 Røastjernene 1 Sandar Vesterøya 12 Eiken, Håvard
4904 13.08 08:55 Åmot IF Høvik IF 07 Regnbue Vesterøya 15 Gashi, Arion
4909 13.08 10:10 Sandar Høvik IF 07 Regnbue Vesterøya 13
4890 13.08 10:35 Lillesand Åmot IF Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
4907 13.08 10:35 Røastjernene 1 ØHIL J10 - Hosle Tigers Vesterøya 12 Eiken, Håvard
4906 13.08 11:25 Sandar Lørenskog Superjentene Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
4900 13.08 11:50 Høvik IF 07 Regnbue Lillesand Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
4902 13.08 11:50 Store Bergan J10 Rød Røastjernene 1 Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
4895 13.08 12:15 Åmot IF ØHIL J10 - Hosle Tigers Vesterøya 7 Vallestad, Herman
4905 13.08 13:30 Store Bergan J10 Rød Lillesand Vesterøya 11 Eftedal, Iver
4911 13.08 13:55 Lørenskog Superjentene ØHIL J10 - Hosle Tigers Vesterøya 6 Mæland, Markus
4889 13.08 15:10 Lørenskog Superjentene Store Bergan J10 Rød Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web