23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
6201: 2-0 (11:54)
6199: 9-0 (11:54)
6200: 0-2 (11:54)

K11 - Gutter 16 år 11`er , født etter 01.01.2001

Lag Draktfarge Land
Abildsø Grønn Norway
Aurskog-Høland G16 Hvit Norway
Fristad/Sparsör Grön Sweden
Store Bergan G16.1 Rød/rød Norway
TabellKVUTMål +/-P?
1Fristad/Sparsör33006 - 09
2Store Bergan G16.132017 - 46
3Abildsø31024 - 53
4Aurskog-Høland G1630031 - 90

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
265 12.08 08:30 Aurskog-Høland G16 0 - 2 Fristad/Sparsör Lovisenlund 2
266 12.08 08:30 Abildsø 0 - 4 Store Bergan G16.1 Lovisenlund 1
267 12.08 12:40 Abildsø 4 - 0 Aurskog-Høland G16 Lovisenlund 1
268 12.08 12:40 Fristad/Sparsör 3 - 0 Store Bergan G16.1 Lovisenlund 2
269 12.08 16:00 Fristad/Sparsör 1 - 0 Abildsø Lovisenlund 1
270 12.08 16:00 Aurskog-Høland G16 1 - 3 Store Bergan G16.1 Lovisenlund 2
Lag Draktfarge Land
Berg IL guttelag Rød trøye, blå bukse Norway
Birkenes IL G16 Hvit Norway
Store Bergan G16.2 Rød/rød Norway
Ørn G16 Brun Norway
TabellKVUTMål +/-P?
1Ørn G1633006 - 19
2Berg IL guttelag32018 - 36
3Store Bergan G16.231026 - 53
4Birkenes IL G1630030 - 110

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
271 12.08 10:10 Birkenes IL G16 0 - 3 Store Bergan G16.2 Lovisenlund 1
272 12.08 10:10 Berg IL guttelag 0 - 1 Ørn G16 Lovisenlund 2
273 12.08 13:30 Berg IL guttelag 5 - 0 Birkenes IL G16 Lovisenlund 1
274 12.08 13:30 Store Bergan G16.2 1 - 2 Ørn G16 Lovisenlund 2
275 12.08 16:50 Store Bergan G16.2 2 - 3 Berg IL guttelag Lovisenlund 1
276 12.08 16:50 Birkenes IL G16 0 - 3 Ørn G16 Lovisenlund 2
Lag Draktfarge Land
Bjerke il G 16 Rød Norway
Hærland IL Blå Norway
Hønefoss BK Hvit Norway
Stokke Grønn Norway
TabellKVUTMål +/-P?
1Hønefoss BK32106 - 27
2Stokke31203 - 25
3Bjerke il G 1631112 - 14
4Hærland IL30032 - 80

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
277 12.08 10:10 Hærland IL 1 - 4 Hønefoss BK Nanset Månejordet 1
278 12.08 10:10 Bjerke il G 16 0 - 0 Stokke Nanset Månejordet 2
279 12.08 13:30 Bjerke il G 16 2 - 0 Hærland IL Nanset Månejordet 1
280 12.08 13:30 Hønefoss BK 1 - 1 Stokke Nanset Månejordet 2
281 12.08 16:00 Hønefoss BK 1 - 0 Bjerke il G 16 Nanset Månejordet 1
282 12.08 16:00 Hærland IL 1 - 2 Stokke Nanset Månejordet 2
Lag Draktfarge Land
Brandbu G 2002 RØD Norway
Kambo Rød Norway
Kjelsås G16 Blå-hvit Norway
Sandar Hvit/Rød/Sort Norway
TabellKVUTMål +/-P?
1Kjelsås G16321011 - 17
2Sandar31202 - 05
3Kambo30212 - 52
4Brandbu G 200230121 - 101

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
283 12.08 11:00 Kambo 1 - 4 Kjelsås G16 Lovisenlund 1
284 12.08 11:00 Brandbu G 2002 0 - 2 Sandar Lovisenlund 2
285 12.08 14:20 Brandbu G 2002 1 - 1 Kambo Lovisenlund 1
286 12.08 14:20 Kjelsås G16 0 - 0 Sandar Lovisenlund 2
287 12.08 17:40 Kjelsås G16 7 - 0 Brandbu G 2002 Lovisenlund 1
288 12.08 17:40 Kambo 0 - 0 Sandar Lovisenlund 2
Lag Draktfarge Land
Eidskog gutter 16 Hvit Norway
Lier IL G01 Mørk blå Norway
Rakkestad blå blå Norway
Sandefjord BK Gul-Sort Norway
TabellKVUTMål +/-P?
1Sandefjord BK330018 - 09
2Eidskog gutter 1631113 - 54
3Rakkestad blå31113 - 74
4Lier IL G0130033 - 150

Lag Draktfarge Land
G16 GØIF/Helgerød Lilla eller gul/grønn Norway
Nanset G16 Mørk blå. Norway
Trøgstad/Båstad FK G15/16 Gul Norway
Ullern Hvit Norway
TabellKVUTMål +/-P?
1Ullern (*DL)32105 - 17
2Nanset G1632105 - 17
3Trøgstad/Båstad FK G15/1631021 - 53
4G16 GØIF/Helgerød30030 - 40

Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
5794 A-1/8-2 13.08 09:30 Sandefjord BK 0 - 0 Stokke Nanset Månejordet 1 0-0 etter e.o. Sandefjord vinner 4-2 på starffer
5795 A-1/8-4 13.08 09:30 Sandar 0 - 2 Nanset G16 Nanset Månejordet 2
5796 A-1/8-6 13.08 09:30 Ullern 2 - 1 Store Bergan G16.1 Lovisenlund 1
5797 A-1/8-8 13.08 09:30 Eidskog gutter 16 1 - 0 Berg IL guttelag Lovisenlund 2
5798 A-1/4-1 13.08 11:30 Fristad/Sparsör 3 - 2 Sandefjord BK Nanset Månejordet 1 Fristad/sparsør vinner 3-2 etter sudden death
5799 A-1/4-2 13.08 11:30 Ørn G16 1 - 4 Nanset G16 Nanset Månejordet 2
5800 A-1/4-3 13.08 11:30 Hønefoss BK 0 - 2 Ullern Lovisenlund 1
5801 A-1/4-4 13.08 11:30 Kjelsås G16 1 - 0 Eidskog gutter 16 Lovisenlund 2
5802 A-1/2-1 13.08 13:40 Fristad/Sparsör 3 - 1 Nanset G16 Lovisenlund 1
5803 A-1/2-2 13.08 13:40 Ullern 1 - 0 Kjelsås G16 Lovisenlund 2
5804 A-F 13.08 15:00 Fristad/Sparsör 1 - 0 Ullern Lovisenlund 1
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
5805 B-1/8-2 13.08 08:30 Rakkestad blå 0 - 2 Hærland IL Nanset Månejordet 1
5806 B-1/8-4 13.08 08:30 G16 GØIF/Helgerød 3 - 0 Brandbu G 2002 Nanset Månejordet 2
5807 B-1/8-6 13.08 08:30 Trøgstad/Båstad FK G15/16 1 - 0 Aurskog-Høland G16 Lovisenlund 2
5808 B-1/8-8 13.08 08:30 Lier IL G01 4 - 1 Birkenes IL G16 Lovisenlund 1
5809 B-1/4-1 13.08 10:30 Abildsø 1 - 1 Hærland IL Nanset Månejordet 1 1-1 etter e.o.. Hærland vinner 6-5 på straffer
5810 B-1/4-2 13.08 10:30 Store Bergan G16.2 1 - 1 G16 GØIF/Helgerød Nanset Månejordet 2 1-1 e.e.o. Store Bergan vinner 5-4 på straffer
5811 B-1/4-3 13.08 10:30 Bjerke il G 16 2 - 0 Trøgstad/Båstad FK G15/16 Lovisenlund 1
5812 B-1/4-4 13.08 10:30 Kambo 5 - 7 Lier IL G01 Lovisenlund 2
5813 B-1/2-1 13.08 13:40 Hærland IL 2 - 0 Store Bergan G16.2 Nanset Månejordet 1
5814 B-1/2-2 13.08 13:40 Bjerke il G 16 2 - 0 Lier IL G01 Nanset Månejordet 2
5815 B-F 13.08 15:00 Hærland IL 0 - 3 Bjerke il G 16 Lovisenlund 2
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web